14.12.2017  «Права дитини. Я маю право знати!»

«Права дитини. Я маю право знати!»

12 грудня 2017 року в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбувся Всеукраїнський урок «Права людини у сучасному світі», організований кафедрою міжнародного права та науковою бібліотекою університету.
В заході взяли участь проректор з навчальної роботи Барабаш Ю.Г., викладачі, аспіранти, студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, вчителі та школярі м. Харкова. 

Детальніше...

14.12.2017  Лекція: «Реалізація та захист прав дитини на аліменти в Україні» від Київського ВДВС м. Харків

Лекція: «Реалізація та захист прав дитини на аліменти в Україні» від Київського ВДВС м. Харків

У межах дії всеукраїнського проекту «Я МАЮ ПРАВО!! 13 грудня начальник Київського ВДВС м. Харків ГТУЮ у Харківській області — Анастасія Купріянова провела лекцію: «Реалізація та захист прав дитини на аліменти в Україні». Лекція відбулася в приміщенні Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 109. На заході були присутні близько 60 представників батьківських комітетів шкіл та дитячих садків Шевченківського району Харкова.

Детальніше...

14.12.2017  Урочисті заходи з Дня пам`яті жертвам Чорнобильській катастрофи

Урочисті заходи з Дня пам`яті жертвам Чорнобильській катастрофи

14 грудня 2017 року заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактіним Іллєю Сергійовичем прийнято участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам`ятника жертвам Чорнобильської катастрофи у Молодіжному парку з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Детальніше...

13.12.2017  Олена Сукманова відкрила «Будинок юстиції» у Харкові

Олена Сукманова відкрила «Будинок юстиції» у Харкові

Юстиція ще ближче до людей!

Сьогодні, 13 грудня 2017 року заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова відкрила Реєстраційний центр у ТРК «Караван» де громадяни зможуть отримати наступні послуги:

  • Реєстрація фізичних осіб-підприємців;
  • Реєстрація юридичних осіб;
  • Реєстрація прав власності на нерухоме майно.
Детальніше...

13.12.2017  Зустріч зі студентами Інституту підготовки кадрів для органів юстиції та факультету адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Зустріч зі студентами Інституту підготовки кадрів для органів юстиції та факультету адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

13 грудня 2017 року заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Сукманова Олена Валеріївна разом із ректором  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Тацієм Василем Яковичем провела зустріч зі студентами університету, в ході якої обговорили укладений 03 жовтня 2017 року Договір про співробітництво між Міністерством юстиції України та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого

Детальніше...

13.12.2017  Олена Сукманова разом із жінками Харківщини обговорила проблему несплати аліментів

Олена Сукманова разом із жінками Харківщини обговорила проблему несплати аліментів

13 грудня 2017 року заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова провела зустріч з громадськими організаціями щодо обговорення проблеми несплати аліментів та законопроектів, спрямованих на захист жінок та дітей від насильства.

У ході обговорення, Олена Сукманова зауважила, що виконання рішень про стягнення аліментів - один з пріоритетних напрямків роботи Мін'юсту та проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

13.12.2017  Відкритий урок у Харківському педагогічному ліцею № 4

Відкритий урок у Харківському педагогічному ліцею № 4

12 грудня 2017 року з метою реалізації право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Бєлінська Катерина Валеріївна провела відкритий урок у 9-А класі Харківського педагогічного ліцею № 4 Харківської міської ради Харківської області. 

Детальніше...

12.12.2017  Виїзний семінар для суб`єктів державної реєстрації

Виїзний семінар для суб`єктів державної реєстрації

12 грудня 2017 року проведено семінар для начальника відділу державної реєстрації Золочівської районної державної адміністрації Харківської області та працівників Центру надання адміністративних послуг Золочівського району Харківської області.

Детальніше...

12.12.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

З метою реалізації Закону України від 23.03.2017 № 1983-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах” наказом Міністерства юстиції України від 04.12.2017 № 3851/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.12.2017 за № 1469/31337, внесено зміни до Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 22.02.2012 № 296/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.02.2012 за № 282/20595.

Детальніше...

11.12.2017  Зустріч з громадськими організаціями щодо обговорення проблеми несплати аліментів

Зустріч з громадськими організаціями щодо обговорення проблеми несплати аліментів

13 грудня 2017 року о 10:00 у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Харківській області заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова проведе зустріч з громадськими організаціями щодо обговорення проблеми несплати аліментів та законопроектів, спрямованих на захист жінок та дітей від насильства та несплати аліментів, а саме:

Детальніше...

11.12.2017  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 14 від 12.12.2017

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 14 від 12.12.2017

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 12 грудня 2017 року о 16-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

Детальніше...

08.12.2017  Заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова візьме участь у відкритті Реєстраційного Центру у ТРЦ «Караван»

Заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова візьме участь у відкритті Реєстраційного Центру у ТРЦ «Караван»

13 грудня 2017 року о 14:00 годині ДП «Будинок Юстиції» разом з ВФС Глобал відкриває спільний Реєстраційний Центр, у якому будуть надаватися наступні послуги:

  • Реєстрація фізичних осіб – підприємців;
  • Реєстрація юридичних осіб;
  • Реєстрація прав власності на нерухоме майно.

Місце проведення: ТРЦ «Караван» м. Харків, вул. Героїв Праці, 7, 2 поверх.

 

08.12.2017  Попередження корупції у вищих навчальних закладах

Попередження корупції у вищих навчальних закладах

До міжнародного дня боротьби з корупцією 8 грудня 2017 року в.о завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Анною Федоренко в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено лекцію на тему "Попередження корупції у вищих навчальних закладах", особливу увагу було приділено попередженню корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень та відповідальності за такі правопорушення, роз’яснено правовий статус викривача та процедуру повідомлення про факти корупції.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта