13.12.2019  Захищаємо права разом

Захищаємо права разом

Про права та їх порушення говорили з учнями Харківської загальноосвітньої школи № 96 Харківської міської ради Харківської області спеціалісти Харківської юстиції разом з лейтенантом поліції.

«Цькування у школі — це звичайні жарти, буденні конфлікти дітей, які були, є і будуть. Це нормальні взаємовідносини у групі, їх природний розвиток» - НІ!

Детальніше...

13.12.2019  Твої права - твої можливості

Твої права - твої можливості

Разом зі співробітниками Харківської юстиції діти Харківського технологічного ліцею № 9 Харківської міської ради Харківської області згадували права дітей, закріплені в Конвенції з прав дитини.

Одразу реалізувавши 2 з них - право на інформацію та право вільно висловлювати свої думки.

Детальніше...

13.12.2019  Всеукраїнський урок “Права людини”

Всеукраїнський урок “Права людини”

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права спеціалістом управління юстиції проведено Всеукраїнський урок “Права людини” для учнів 9 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 101 Харківської міської ради. 10 грудня - важлива дата для прав людини. У цей день Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй на своєму засіданні в Парижі прийняла Загальну декларацію прав людини.

Детальніше...

13.12.2019  Інформаційно - роз’яснювальний захід для учнів 7 класу Богодарівської сільської ЗОШ І-ІІ ст. Барвінківського району

Інформаційно - роз’яснювальний захід для учнів 7 класу Богодарівської сільської ЗОШ І-ІІ ст. Барвінківського району

Фахівцем Харківської юстиції проведено інформаційно - роз’яснювальний захід для учнів 7 класу Богодарівської сільської ЗОШ І-ІІ ст. Барвінківського району Харківської області. Учням було зазначено, що кожна дитина має про на щастя, диво, подарунки та велику люблячу сім`ю. Найкращий спосіб зробити дитину доброю людиною – це зробити її щасливою. Кожен член суспільства має права.

Детальніше...

13.12.2019  Зустріч з директором ПП «ХН» Агенція правової допомоги»

Зустріч з директором ПП «ХН» Агенція правової допомоги»

Спеціалістом управління юстиції було обговорено з директором ПП «ХН» Агенція правової допомоги» питання захисту прав іноземних громадян на території України.

Під час зустрічі звернуто увагу на те, що відповідно до Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» правовий статус іноземців та осіб без громадянства визначається Конституцією України, цим та іншими законами України, а також міжнародними договорами України.

Детальніше...

13.12.2019  Заняття в ігровій формі для учнів Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступеня

Заняття в ігровій формі для учнів Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступеня

Фахівець Харківської юстиції спільно з працівником відділу Близнюківського бюро правової допомоги, директором Близнюківського РЦСССДМ та начальником служби у справах дітей Близнюківської РДА провели заняття для учнів Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступеня Близнюківської районної ради Харківської області. Під час заняття діти ознайомилися з правами та обов’язками, виконували практичні завдання, грали в гру «Спіймай правило», також учні брали участь в конкурсі малюнків «Права очима дітей».

Детальніше...

13.12.2019  Круглий стіл на тему: “Профілактика булінгу серед дорослих”

Круглий стіл на тему: “Профілактика булінгу серед дорослих”

Спеціалістом управління юстиції разом із працівниками комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад № 156 комбінованого типу Харківської міської ради” проведено круглий стіл на тему: “Профілактика булінгу серед дорослих”.

Під час проведення круглого столу з працівниками було обговорено прикметні ознаки булінгу його форми та види. Які діти найчастіше стають об’єктами знущання. Практично в кожному класі є учні, які стають об’єктами глузувань та знущань, а також агресори, які є ініціаторами булінгу.

Детальніше...

13.12.2019  Лекція для вихованців танцювального колективу "Rondance"

Лекція для вихованців танцювального колективу "Rondance"

Спеціалістом Харківської юстиції було проведено лекцію на тему: "Великі права маленької дитини" для вихованців танцювального колективу "Rondance" відділу культури і туризму Первомайської районної державної адміністрації. Під час проведення заходу, дітлахам роз'яснено, що кожен від народження має певні права, які гарантовані і захищаються державою, та у форматі гри "Пошта казкових героїв", ознайомлено з правами дитини та необхідністю дотримуватись законів України.

Детальніше...

13.12.2019  Говоримо про права людини!

Говоримо про права людини!

Відомий французький письменник Віктор Гюго писав: «Розуміння права розвиває усвідомлення обов’язку. Загальний закон – це свобода, яка закінчується там, де починається свобода іншого».

Саме про права та свободи людини говорили з учнями 10 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області головний спеціаліст відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області та бібліотекар Комунальної установи культури Центральна бібліотека Основ’янського району міста Харкова Зозулевська О.О., які в рамках Всеукраїнського тижня права провели Всеукраїнський урок “Права людини”.

Детальніше...

13.12.2019  «ХVІ Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини»

«ХVІ Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини»

У 1950 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 10 грудня Міжнародним днем прав людини з метою залучення уваги людей в усьому світі до Загальної декларації прав людини - першого універсального міжнародного акту, що проголошує цивільні та політичні права і свободи особистості, рівність всіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті тощо.

Детальніше...

13.12.2019  СВЯТКУЄМО І ЗАПОБІГАЄМО РАЗОМ

СВЯТКУЄМО І ЗАПОБІГАЄМО РАЗОМ

Цього року до Міжнародного дня боротьби з корупцією працівниками юстиції Харківської області разом з Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області на базі правового клубу “Правокатор” відбувся  meet up, щоб у неформальній обстановці обговорити проблеми та потенціал попередження і боротьби  з корупцією в Україні.

Детальніше...

13.12.2019  Проведення теоретичного семінару “Механізми захисту прав людини в Україні та ЄС”

Проведення теоретичного семінару “Механізми захисту прав людини в Україні та ЄС”

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права головними спеціалістами сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Ковтуненко О.В. та відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Богуцькою В.В. разом з кафедрою права та європейської інтеграції Харківського  регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України для слухачів і студентів Інституту було проведено теоретичний семінар на тему:  “Механізми захисту прав людини в Україні та ЄС”.

Детальніше...

13.12.2019  Інформування працівників Близнюківської районної державної лікарні ветеринарної медицини

Інформування працівників Близнюківської районної державної лікарні ветеринарної медицини

Начальником Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Яною Закорко спільно з начальником відділу «Близнюківське бюро правової допомоги» Людмилою Тищенко проведено зустріч-інформування для працівників Близнюківської районної державної лікарні ветеринарної медицини на тему: «Актуальні зміни в законодавстві».

Детальніше...

11.12.2019  Виховний урок “Стоп булінг”

Виховний урок “Стоп булінг”

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено виховний урок “Стоп булінг” для учнів 5 та 8 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 101 Харківської міської ради.

Булінг – це не просто бешкет та пустощі, це особлива форма взаємин, що потребує психологічної допомоги. Переслідування, знущання, погрози онлайн, образи – все це негативно впливає на школяра та його успіхи в навчанні.

Детальніше...

11.12.2019  Інформація щодо засідання Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації

 Інформація щодо засідання Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації

13.12.2019 за адресою м. Харків, вул. Ярослава Мудрого 16, в Актовому залі відбудеться засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері  державної реєстрації.

До порядку денного засідання включено наступне питання:

Скарга Васюка Анатолія Васильовича від 19.11.2019 на рішення  № 49053548 від 07.10.2019 про відмову у внесенні змін до запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, прийнятого державним реєстратором прав на нерухоме майно Департаменту реєстрації та цифрового розвитку Харківської міської ради Тертишник Д.О., що зареєстрована в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області 19.11.2019 № В-2989  (початок розгляду скарги  о 14 годині 00 хвилин).


 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта