27.04.2018  Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

26 квітня 2018 року головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ковтун А.М. проведено вуличне інформування з наступних питань: «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Як протидіяти домашньому насильству?»,  «Вимагають хабара за іспит чи навчання».

Детальніше...

27.04.2018  Інформування громадян

Інформування громадян

В рамках проекту "Я маю право" 25.04.2018 під час особистого прийому громадян заступником начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Сліпаком О.О.  було проведено консультування громадян на тему:

Детальніше...

 

26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян.
Чорнобиль - це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох наших земляків.
Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам'яті важкі та героїчні події, імена мужніх добровольців.

 

26.04.2018  Бесіда зі студентами

Бесіда зі студентами

Головним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Матеко С.В. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено бесіду зі студентами Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

До відома студентів було доведено інформацію про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та його основні повідомлення, захисту прав власності та бізнесу, протидії корупції у вищих навчальних закладах, виконання рішення суду: пам'ятка для стягувача.

Детальніше...

26.04.2018  Всеукраїнський правовий диктант пройшов у Харкові

Всеукраїнський правовий диктант пройшов у Харкові

Сьогодні, Тетяна Єгорова разом із Ректором Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди Іваном Прокопенком та координатором проекту Володимиром Кащуком відкрили Всеукраїнський правовий диктант, який вперше проходив у Харкові.

Цей проект реалізується за сприянням Міністерства юстиції України та Експертної юридичної служби.

Харків’яни повинні знати свій рівень правової грамотності, бо власна правова безпорадність є небезпечною та має наслідки. 

Детальніше...

26.04.2018  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

26.04.2018 року працівниками Нововодолазького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено вуличне інформування громадян про основні напрямки загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

26.04.2018  Інформування громадян щодо Пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу»

Інформування громадян щодо Пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу»

26 квітня 2018 року спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Жовновською О.А. проведено інформування відвідувачів Відділу на тему: Пілотний проект Міністерства юстиції України «Шлюб за добу».

Детальніше...

26.04.2018  Семінар з суб’єктами державної реєстрації

Семінар з суб’єктами державної реєстрації

У зазначеному заході прийняли участь: працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, представник Харківської філії ДП «Національні інформаційні системи», суб’єкти державної реєстрації.

Під час семінару були розглянуті наступні питання:

Детальніше...

26.04.2018  Надання адресної безоплатної правової допомоги: швидко, зручно та мобільно

Надання адресної безоплатної правової допомоги: швидко, зручно та мобільно

25 квітня 2018 року головним спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бережним Р.М. спільно з заступником начальника відділу Дергачівського бюро правової допомоги Третього Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Волковою А.Є. з метою надання адресної безоплатної правової допомоги було здійснено виїзд до м. Дергачі, Дергачівського району Харківської області.

Детальніше...

26.04.2018  Інформування про проект «Я маю право»

Інформування про проект «Я маю право»

26 квітня 2018 року головним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лобода О.М. проведено інформування працівників відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Куп’янської міської ради про основні напрямки загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», що стосуються способів вирішення спору, захисту прав власності та бізнесу, примусового стягнення аліментів, захисту прав дітей та жінок, протидії насильству.

Детальніше...

26.04.2018  Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Заступником начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Голуб В.В. проведено вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”. Під час інформування здійснювалося поширення друкованих видань Міністерства юстиції України. Разом з тим, з акцентовано увагу пересічних громадян на новаціях у законодавстві, спрямованих на посилення відповідальності неплатників аліментів, роз'яснені принципи діяльності системи бюро безоплатної правової допомоги та порядок її надання.

Детальніше...

26.04.2018  Інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Працівниками Міськрайонного відділу державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області в межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" було проведено інформування громадян про законодавчі новели щодо стягнення аліментів. Одночасно державними виконавцями були вручені буклети з основними змінами порядку стягнення аліментів.

Детальніше...

26.04.2018  Круглий стіл на базі Шевченківської районної адміністрації Харківської області

Круглий стіл на базі Шевченківської районної адміністрації Харківської області

Начальником Шевченківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Стеганцовою І.М. взято участь у засіданні «круглого столу», який відбувся в приміщенні Шевченківської районної адміністрації Харківської області.

Під час проведення «круглого столу» начальником Відділу, Стеганцовою І.М. роз'яснено правові нюанси поняття шлюбного договору.

Детальніше...

26.04.2018  Інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Захист прав жінок і дітей – пріоритетний напрямок в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

25.04.2018 року головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чеботарьовою Ю.О.  проведено інформування працівників магазину «Київстар» про те, що треба робити та хто несе відповідальність за домашнє насильство. Адже ця проблема може торкнутись мало не кожного і всі повинні знати як себе захистити.

Детальніше...

25.04.2018  Бесіда з працівниками служби у справах дітей, молоді та спорту Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області з питання державної смерті осіб, які померли на тимчасово окупованій території України

Бесіда з працівниками служби у справах дітей, молоді та спорту Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області з питання державної смерті осіб, які померли на тимчасово окупованій території України

Головним спеціалістом Барвінківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Топалом І.П. з працівниками служби у справах дітей, молоді та спорту Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області проведено бесіду.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта