13.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

17 жовтня 2017 року о 16.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу смт. Рогань Харківського району Харківської області.

13.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

17 жовтня 2017 року о 14.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу с. Кам’яна Яруга Чугуївського району Харківської області.

13.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

17 жовтня 2017 року о 12.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу м. Чугуїв Чугуївського району Харківської області.

13.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

17 жовтня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу смт. Печеніги Печенізького району Харківської області.

12.10.2017  Семінарське заняття з працівниками відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківської області

Семінарське заняття з працівниками відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківської області

11 жовтня 2017 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено семінарське заняття з працівниками відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківської області з питань: представництва сторін у виконавчому провадженні відповідно до статті 16 та оскарження рішень, дій або бездіяльності виконавців та посадових осіб органів державної виконавчої служби згідно з статтею 74 Закону України «Про виконавче провадження»;

Детальніше...

12.10.2017  Важлива інформація

Важлива інформація

У зв’язку з ремонтними роботами у приміщенні Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Індустріальному та Немишлянському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області тимчасово переміщений за адресою: м. Харків, вул. Валентинівська, 31.

11.10.2017  Спільно зі студентами - консультантами Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проведено правоосвітні заходи в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області

Спільно зі студентами - консультантами Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проведено правоосвітні заходи в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області

10 жовтня 2017 року відділом систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області разом зі студентами - консультантами Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проведено правоосвітні заходи в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області.

Детальніше...

11.10.2017  Інформування студентів - консультантів Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування студентів - консультантів Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

10 жовтня 2017 року на базі Головного територіального управління юстиції у Харківській області відділом систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено інформування студентів - консультантів Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

10.10.2017  Робоча зустріч з ХФ ДП «СЕТАМ»

Робоча зустріч з ХФ ДП «СЕТАМ»

10 жовтня 2017 року в приміщенні ХФ ДП «СЕТАМ» відбулась робоча зустріч представників Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області та ХФ ДП «СЕТАМ» щодо покращення взаємодії та активізації роботи стосовно передачі арештованого майна на реалізацію та обговорено проблемні питання, які виникають при взаємодії з ХФ ДП «СЕТАМ».

Детальніше...

10.10.2017  Виїзд мобільної точки до смт. Малинівка Чугуївського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до смт. Малинівка Чугуївського району Харківської області
10 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся віїзд мобільної точки до смт. Малинівка Чугуївського району Харківської області.
Детальніше...

10.10.2017  Семінар для на базі Балаклійської районної державної адміністрації

Семінар для на базі Балаклійської районної державної адміністрації
10 жовтня 2017 року проведено семінар для працівників відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області за адресою: м. Балаклія, вул. Жовтнева, 18.
Детальніше...

10.10.2017  Лекція для молодіжної організації Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця

Лекція для молодіжної організації Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця

9 жовтня 2017 року провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Парамоновою Л.В. було проведено лекцію «Основні напрями діяльності Головного територіального управління юстиції у Харківській області» для молодіжної організації Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

Детальніше...

10.10.2017  Робочий візит до смт. Золочів

Робочий візит до смт. Золочів

9 жовтня 2017 року у приміщенні Золочівської районної державної адміністрації Харківської області заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Єгоровою Т.П. під керівництвом голови Золочівської районної державної адміністрації Гуріна І.М. за участю представників органів місцевого самоуправління, державних реєстраторів та громадськості було проведено зустріч.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта