Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

   Інформування щодо проекту «Я маю право!»

Інформування щодо проекту «Я маю право!»

Спеціалістом Новобаварського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Торяник О.С. на базі Харківської установи виконання покарань управління державної Пенітенціарної Служби України в Харківській області (№ 27) проведено інформування щодо правоосвітницького проекту «Я маю право!», а саме, щодо протидії домашнього насильства.

Детальніше...

07.09.2018  "Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи ступенів № 2

"Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи ступенів № 2

Заступником начальника Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі-Відділ) Савєльєвою О.М. проведено урок "Стоп булінг" для учнів 7 класу Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Первомайської міської ради Харківської області.

Детальніше...

07.09.2018  Інформування про проект «Я маю право»!»

Інформування про проект «Я маю право»!»

Начальником Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Закорко Я.В. було прийнято участь в консультативно-дорадчій раді з питань місцевого самоврядування при голові Близнюківської районної ради Харківської області.

Детальніше...

07.09.2018  «КРУГЛИЙ СТІЛ: СтопНасильство, СтопБулінг»

«КРУГЛИЙ СТІЛ: СтопНасильство, СтопБулінг»

05 вересня 2018 року на базі Харківської державної наукової бібліотеки   ім. В.Г. Короленка спеціалістами управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. та Кас’ян А.В. в рамках комунікативної кампанії «Я маю право!» проведено «круглий стіл» на якому було висвітлено тематики: «Як протидіяти домашньому насильству», «СтопБулінг – проблематика сучасності».

Детальніше...

07.09.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Начальником Богодухівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Рудичевою К.В. було проінформовано відвідувачів відділу про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» а саме, другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває, що передбачає:

Детальніше...

07.09.2018  Урок на тему: «Права дитини. Зупинимо булінг разом!» для учнів КП «Рокитненський ліцей»

Урок на тему: «Права дитини. Зупинимо булінг разом!» для учнів КП «Рокитненський ліцей»

6 вересня 2018 року працівниками Нововодолазького РВ ДВС ГТУЮ у Харківській області для учнів КП «Рокитненський ліцей» проведено урок на тему: «Я маю право». Під час уроку діти довідалися про основні напрямки реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», а саме: «Права дитини. Зупинимо булінг разом!».

Детальніше...

07.09.2018  Правопросвітницький захід для студентів Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій з метою ознайомлення з основними напрямками проекту. «Я МАЮ ПРАВО!»

 Правопросвітницький захід для студентів Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій з метою ознайомлення з основними напрямками проекту. «Я МАЮ ПРАВО!»

Для студентів Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій заступником начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бєловою Н.О. та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» був проведений спільний правопросвітницький захід з метою ознайомлення студентів Коледжу з основними напрямками проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

06.09.2018  #ВідкритийУрок «Я маю право!» - вчимося знати свої права разом з малечею!

#ВідкритийУрок «Я маю право!» - вчимося знати свої права разом з малечею!

06 вересня 2018 року у Харківській загальноосвітній школі I-III ступенів № 59 для учнів четвертого класу було проведено в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» тематичний урок «Я маю право!», спрямований на формування правової грамотності учнів щодо їх прав та обов’язків, гарантованих Конвенцією про права дитини та Конституцією України.

Детальніше...

06.09.2018  МІН’ЮСТ РОЗПОЧАВ ІНФОРМАЦІЙНУ КАМПАНІЮ ЩОДО ВИЇЗДУ ДИТИНИ ЗА КОРДОН

МІН’ЮСТ РОЗПОЧАВ ІНФОРМАЦІЙНУ КАМПАНІЮ ЩОДО ВИЇЗДУ ДИТИНИ ЗА КОРДОН

Міністерство юстиції розпочинає інформаційну кампанію щодо ознайомлення батьків з новими правилами виїзду дитини за кордон.

Відповідно до Закону України №2475-VІІІ, який вступив силу 28 серпня, якщо дитина проживає з одним із батьків, який не  перешкоджає другому з батьків у побаченнях і спілкуванні з дитиною - така дитина може виїхати за кордон на строк до 1 місяця, якщо мета поїздки: лікування; навчання; участь у дитячих змаганнях, фестивалях, наукових виставках, учнівських олімпіадах та конкурсах, екологічних, технічних, мистецьких туристичних, дослідницьких, спортивних заходах; оздоровлення та відпочинок.

Детальніше...

06.09.2018  Урок на тему: “Я маю право” для учнів Харківської гімназії № 13

Урок на тему: “Я маю право” для учнів Харківської гімназії № 13

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Харіною О.І., проведено урок на тему: “Я маю право” для учнів Харківської гімназії № 13 Харківської міської ради Харківської області.

Детальніше...

06.09.2018  Зустріч - консультація на тему: «Захист прав аграріїв в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Зустріч - консультація на тему: «Захист прав аграріїв в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ольга Тимощук, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Марина Старовойтова та працівники Харківської юстиції провели зустріч - консультацію на тему:

Детальніше...

06.09.2018  Лекція для учнів 9-10 класів

Лекція для учнів 9-10 класів

Спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ'янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області, проведено лекцію  для учнів 9-10 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО». У ході лекції було обговорено перелік прав, які гарантуються кожній дитині, як їх реалізовувати та захистити у разі порушення.

Детальніше...

06.09.2018  Порядок отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

Порядок отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі - Відділ) Харіною О.І., після проведення державної реєстрації народження дитини у громадян ромської національної меншини, було надано правову консультацію з питання отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян (надалі - Реєстр).

Детальніше...

06.09.2018  Своєчасна реєстрація народження дитини та обговорення актуальних питань щодо виявлення дітей, стосовно яких не проведено державну реєстрацію народження

Своєчасна реєстрація народження дитини та обговорення актуальних питань щодо виявлення дітей, стосовно яких не проведено державну реєстрацію народження

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Харіною О.І. сумісно з працівниками служби у справах дітей по Холодногірському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради (далі - Служба) проведено «круглий стіл» на тему:

Детальніше...

06.09.2018  Проект «Я МАЮ ПРАВО!» на 10-му Дитячому телевізійному фестивалі «Дитятко»

Проект «Я МАЮ ПРАВО!» на 10-му Дитячому телевізійному фестивалі «Дитятко»

Працівники відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області завітали на 10-й Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко», який проводився у Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. Під час заходу, у невимушеній обстановці, малечу було проінформовано про їх права, передбачені Конституцією України. Роз’яснено як діяти та куди слід звертатися у разі прояву насилля з боку дорослих чи їх однокласників, друзів.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта