27.02.2018  Бесіда з працівниками архівного відділу Богодухівської районної державної адміністрації

Бесіда з працівниками архівного відділу Богодухівської районної державної адміністрації

Консультантом Десятої Харківської державної нотаріальної контори Герасимюк М.М. було проведено бесіду з працівниками архівного відділу Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області про  реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості українців, шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

Детальніше...

27.02.2018  Лекцію на тему: «Захист прав дітей»

Лекцію на тему: «Захист прав дітей»

Завідувачем Другої Харківської державної нотаріальної контори Гончаренко Л.А. для колективу КЗОЗ «Харківська міська стоматологічна поліклініка № 4” проведено правоосвітній захід, спрямований на інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, а також прочитано лекцію на тему: ”Захист прав дітей — прийняття закону щодо посилення відповідальності за несплату аліментів”.

Детальніше...

27.02.2018  Виступ на радіо ТРК “Оріана”

Виступ на радіо ТРК “Оріана”

Завідувачем Балаклійської державної нотаріальної контори Харківської області Носовою М.В. здійснено виступ на місцевому радіо ТРК “Оріана” з інформацією про надання установами нотаріату послуг у сфері державної реєстрації — державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб-підприємців і громадських формувань та повідомлено про загальнонаціональний правопросвітницький проект  “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

27.02.2018  Практичне заняття на тему: “Права дитини” в Центральній бібліотеці ім. В.В. Маяковського

Практичне заняття на тему: “Права дитини” в Центральній бібліотеці ім. В.В. Маяковського

26.02.2018 на базі КЗК “Центральна бібліотека ім. В.В. Маяковського ЦБС  Київського району м. Харкова” головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В.  проведено практичне заняття на тему: “Права дитини” для учнів 8-х класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 Харківської міської ради Харківської області.

Детальніше...

27.02.2018  Робоча зустріч з працівниками Східної об’єднаної Державної податкової інспекції м. Харкова Головного Управління Державної фіскальної служби у Харківській області

Робоча  зустріч з працівниками Східної об’єднаної Державної податкової інспекції м. Харкова Головного Управління Державної фіскальної служби у Харківській області

З метою повідомлення про реалізацію в Україні загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ’янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області Біляєвим Б.Є. та Близнюк К.Є. було здійснено візит до Східної об’єднаної Державної податкової інспекції м. Харкова Головного Управління Державної фіскальної служби у Харківській області.

Працівниками відділу було презентовано проект «Я маю право» і докладно обговорено його суть, мету та основні повідомлення»

Детальніше...

27.02.2018  Бесіда з батьківським комітетом, та вихователями ДНЗ №1 смт. Кегичівка

Бесіда з батьківським комітетом, та вихователями  ДНЗ №1 смт. Кегичівка

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” 26 лютого 2018 року старшим державним виконавцем  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Сакович О.В. було проведено бесіду з батьківським комітетом, та вихователями  ДНЗ №1 смт. Кегичівка на теми:

Детальніше...

27.02.2018  Співпраця з ромськими громадськими організаціями

Співпраця з ромськими громадськими організаціями

В приміщенні медіацентру “Время” відбулося засідання “круглого столу” на тему: “Імплементація Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року” за участю представників Громадської організації “Харківське національно-культурне товариство “Ромен”, Громадської духовно-просвітницької організації  “Чачімо”,   

Міжнародного благодійного фонду “Чіріклі”, Обласного культурного центру “Аме Рома”, Харківської обласної державної адміністрації, правозахисних організацій, керівників навчальних закладів та закладів охорони здоров'я.

Детальніше...

27.02.2018  Інформування працівників ФОП Смірнов О.В. про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників ФОП Смірнов О.В. про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

26 лютого 2018 року для працівників ФОП Смірнов О.В. спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. та Павленко Ю.Ю. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Як вирішити спір?», «Як виконати рішення суду?», «Не отримуєш аліменти?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Як діяти у разі обшуку підприємства?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Не знаєш, як вирішити спір?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання?», «Державна реєстрація речових прав  на підставі договору оренди землі».

Детальніше...

27.02.2018  Інформування студентів та працівників Харківського патентно-комп’ютерного коледжу про проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Інформування студентів та працівників Харківського патентно-комп’ютерного коледжу про проект «Я МАЮ ПРАВО!».

26 лютого 2018 року для студентів груп П-73, П-71 та працівників Харківського патентно-комп’ютерного коледжу головними спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицькою Н.М. та Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Як вирішити спір?», «Як виконати рішення суду?», «Не отримуєш аліменти?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Як діяти у разі обшуку підприємства?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Не знаєш, як вирішити спір?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Державна реєстрація речових прав  на підставі договору оренди землі».

Детальніше...

27.02.2018  Надання адресної безоплатної правової допомоги у Лозівському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги у Лозівському районі Харківської області

23 лютого 2018 року, на виконання пункту 26 Плану заходів Міністерства юстиції України з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» на 2017-2019 роки, з метою надання адресної безоплатної правової допомоги працівниками управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трофименко Д.С., Кузьменко С.Л. за участі старшого державного виконавця міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Гапона Є.В., спільно з представниками Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Катеринником М.С. та Гаража С.О. було здійснено виїзд до смт. Краснопавлівки Лозівського району Харківської області.

Детальніше...

27.02.2018  Круглий стіл на тему: «Захист прав на виконання судового рішення»

 Круглий стіл на тему: «Захист прав на виконання судового рішення»

26.02.2018 в приміщенні Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області зі студентами 4 курсу факультету підготовки кадрів для органів юстиції України Національного університету ім. Ярослава Мудрого було проведено круглий стіл в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з питання «Захист прав на виконання судового рішення».

Детальніше...

27.02.2018  Навчальний семінар для представників юридичних служб Лозівського району Харківської області

Навчальний семінар для представників юридичних служб Лозівського району Харківської області

23 лютого 2018 року працівниками управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трофименко Д.С., Кузьменко С.Л. на базі Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було проведено навчальний семінар.

Детальніше...

26.02.2018  Виїзний прийом громадян у Міськрайонному відділі державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Виїзний прийом громадян у Міськрайонному відділі державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області

27 лютого 2018 року відбудеться виїзний прийом громадян заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактіним Іллєю Сергійовичем у  Міськрайонному відділі державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області за адресою: м. Харків, проспект Гагаріна, 181 Ж, 5-й поверх.

26.02.2018  Проект Я МАЮ ПРАВО! на Ukrainian Premier League KHARKOV OPEN 2018

Проект Я МАЮ ПРАВО! на Ukrainian Premier League KHARKOV OPEN 2018

Сьогодні працівники Харківської юстиції за участі начальника управління Тетяни Єгорової долучилися до Ukrainian Premier League KHARKOV OPEN 2018 з проектом Я МАЮ ПРАВО! Спортсмени - люди з активною та принциповою життєвою позицією, які можуть захистити себе і повинні знати як захищати свої права. Дуже добре, що це розуміють і всебічно підтримують Президент Української федерації карате Сергій Левчук та Президент харківського спортивного клубу "Vagr" Рудик Сагрунов. Дякуємо за організацію такого спортивного змагання у Харкові та виховання майбутніх чемпіонів! Приємно розуміти, що день проведено з користю для людей. Захищай свої права разом з Мін'юстом!

Детальніше...

26.02.2018  Бесіда з працівниками служби у справах дітей Лозівської міської ради Харківської області на тему: «Порядок видачі повторного свідоцтва про народження»

Бесіда з працівниками служби у справах дітей Лозівської міської ради Харківської області  на тему: «Порядок видачі повторного свідоцтва про народження»

Начальником Лозівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Заварзою С.А. проведено бесіду з працівниками служби у справах дітей Лозівської міської ради Харківської області  на тему: «Порядок видачі повторного свідоцтва про народження».

Під час бесіди присутніх було проінформовано про порядок отримання повторних свідоцтв про народження, а саме:

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта