23.10.2018  Урок на тему «Зупинимо булінг разом!»

Урок на тему «Зупинимо булінг разом!»

23 жовтня 2018 року в.о. начальника Сахновщинського  районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Нестеренко О.П. спільно з працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області, завідувачем Сахновщинської державної нотаріальної  контори Харківської області Серьогіною О.М.  для учнів 7-9 класів КЗ «Сахновщинський навчально-реабілітаційний центр» Харківської області проведено урок на тему: «Зупинимо булінг разом!».  

Детальніше...

23.10.2018  Вуличне інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

З метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”  23 жовтня  2018 року головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ковтун А.М. проведено вуличне інформування для мешканців смт. Красноваплівка щодо отримання субсидії, оформлення договору оренди земельної ділянки, як виконати рішення суду.

Детальніше...

23.10.2018  Виїзд виконавчої групи до боржників за виконавчими документами по стягненню боргів до бюджету

Виїзд виконавчої групи  до боржників за виконавчими документами по стягненню боргів до бюджету

Сьогодні державними виконавцями Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області було здійснено виїзд за місцем проживання боржників з метою проведення виконавчих дій, направлених на погашення заборгованості по бюджету.

Детальніше...

23.10.2018  Бесіда на тему: "Зупинемо булінг разом"

Бесіда на тему: "Зупинемо булінг разом"

Спеціалістом відділу про роботі з персоналом управління персоналу Козелько К.А., головним спеціалістом відділу про роботі з персоналом управління персоналу Чекаліною Г.М. та провідним спеціалістом відділу інформаційно-аналітичної роботи управління персоналу Тімковським П.О. було проведено бесіду «Зупинемо булінг разом!» для учнів 8-11 класів КЗ «Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. № 9» Харківської обласної ради.

Детальніше...

23.10.2018  Урок на тему: «СТОПБУЛІНГ»

Урок на тему: «СТОПБУЛІНГ»

Начальником управління персоналу Федотовою Т.М. разом із спеціалістом відділу про роботі з персоналом управління персоналу Козелько К.А., головним спеціалістом відділу про роботі з персоналом управління персоналу Чекаліною Г.М. та провідним спеціалістом відділу інформаційно-аналітичної роботи управління персоналу Тімковським П.О. було проведено бесіду «#БУЛИТИНЕКРУТО» для учнів 8 класів Харківського обласного вищого училища фізичної культури та спорту

Детальніше...

23.10.2018  Бесіда «#СТОПБУЛІНГ»

Бесіда «#СТОПБУЛІНГ»

Спеціалістом відділу про роботі з персоналом управління персоналу Козелько К.А., головним спеціалістом відділу про роботі з персоналом управління персоналу Чекаліною Г.М. та провідним спеціалістом відділу інформаційно-аналітичної роботи управління персоналу Тімковським П.О. було проведено бесіду «#стопбулінг» для учнів 9 класів Харківського державного вищого училища фізичної культури № 1.

Детальніше...

23.10.2018  Інформування про проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Інформування про проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Начальником управління персоналу Федотовою Т.М. разом із заступником начальника управління – начальником відділу по роботі з персоналом управління персоналу Супруненко Т.І. було проведено правопросвітницький захід з метою ознайомлення працівників Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації з основними напрямками проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

22.10.2018  Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Начальником Нововодолазького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (надалі - Відділ) Бондар І.М. за участю головного спеціаліста відділу «Нововодолазьке бюро правової допомоги» Третього харківського місцевого центра з надання безоплатної вторинної правової допомоги Обіди О.С. в приміщенні Відділу було проведено правоосвітній захід  на тему: «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

22.10.2018  Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Спеціаліст Відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Бакшеєва К.О. під час прийому ознайомила громадянку про загальнонаціональний просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

22.10.2018  Комунікативна кампанія «СтопБулінг!» триває!

Комунікативна кампанія «СтопБулінг!» триває!

Працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області за підтримки громадського активіста Олександра Перєверзєва було проведено тематичний урок на тему: «СтопБулінг!» з учнями Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області.

Детальніше...

22.10.2018  ВИЇЗНЕ ЗАНЯТТЯ

ВИЇЗНЕ ЗАНЯТТЯ

Працівники Головного територіального управління юстиції у харківській області завітали до Дергачівського районного військового комісаріату Харківської області.

Завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Федоренко А.В. було приділено увагу вимогам антикорупційного законодавства, які стосуються військовослужбовців та державних службовців  військового комісаріату,  зазначила головні права та обов’язки посадових осіб, розглянула проблемні питання виконання заходів фінансового контролю відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції»

Детальніше...

22.10.2018  Проведено правопросвітницький захід для студентів Харківського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету з метою ознайомлення з основними напрямками проекту. «Я МАЮ ПРАВО!»

Проведено правопросвітницький захід для студентів Харківського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету з метою ознайомлення з основними напрямками проекту. «Я МАЮ ПРАВО!»

Для студентів Харківського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Герасименко С.С. та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» був проведений спільний правопросвітницький захід із метою ознайомлення студентів Технікуму з основними напрямками проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

22.10.2018  Інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Виконуюча обов’язки начальника Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харіна О.І провела інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Громадяни, які прийшли на прийом, дізналися про те, що загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів. Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві.

Детальніше...

22.10.2018  Зустріч з Лігою студентів Асоціації правників України

Зустріч з Лігою студентів Асоціації правників України

Працівники Харківської юстиції долучилися до зустрічі Ліги студентів Асоціації правників України, яка була проведена у прес-центрі KharkivToday. Метою даної зустрічі було налагодити взаємодію та забезпечити обмін досвідом між правниками міст Харків&Львів.

Детальніше...

22.10.2018  Урок на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

Урок на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

Московський районний у місті Харкові відділ ДРАЦС Головного

територіального управління юстиції продовжує активну роботу з реалізації

право-просвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!". Сьогодні ми відвідали 124 загальноосвітню школу Московського району м. Харкова. Поспілкувалися з учнями, відповіли на їхні питання з галузі права та розказали їм про важливе - протидію булінгу та домашньому насильству.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта