13.06.2018  Інформування мешканців Дергачівського району про всеукраїнський проект « Я маю право»

Інформування мешканців Дергачівського району про всеукраїнський проект « Я маю право»

Завідувачем Дергачівської державної нотаріальної контори Харківської  області Якименко О.І. проведено інформування громадян про основні напрямки загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»,  та надано консультації з питань: “Захист прав дітей та жінок: аліменти, протидія насильству “, “Протидія корупції у вищих навчальних закладах”. Також для мешканців району були надані інформаційні матеріали у вигляді буклетів.

Детальніше...

13.06.2018  Проінформовано про загальнонаціональний просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО»

Проінформовано  про загальнонаціональний просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО»

Консультантом Одинадцятої Харківської державної нотаріальної  контори  Чуб А.М. проінформовано відвідувачів державної нотаріальної контори про загальнонаціональний просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

Детальніше...

13.06.2018  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Державним нотаріусом Другої Харківської державної нотаріальної контори Пилипенко О.В. в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» для трудового колективу ФОП Нестругіна Г.С. прочитана лекція з питання захисту прав  підприємців.

Детальніше...

13.06.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Відбулася зустріч консультанта П'ятої Харківської державної нотаріальної контори Деревянко В.С. з медичним персоналом та пацієнтами  ендокринного відділення Міської клінічної лікарні № 2, в ході якої було доведено до відома про  проект «Я маю право» та надано консультацію з питання оформлення субсидії, отримання аліментів та оформлення договору оренди землі.

Детальніше...

13.06.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізму захисту їхніх прав у повсякденному житті у правових спосіб, відповідно до  правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" в територіальному центрі соціального обслуговування Люботинської міської ради проведена зустріч соціальних працівників з представниками Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області, під час якої обговорені наступні питання: "Порядок оформлення субсидій", “Правове регулювання спадкових відносин”. 

Детальніше...

13.06.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Шостої Харківської державної нотаріальної контори Вовкожою О.М. проведено роз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

13.06.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Другою державною нотаріальною конторою Харківського району Харківської області спільно з представниками Люботинського бюро правової допомоги Третього харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено правоосвітній захід щодо інформування громадян про всеукраїнський проект “Я маю право”, під час якого здійснювалося поширення інформаційного матеріалу у вигляді буклетів та надано безоплатну первинну допомогу з питань:

Детальніше...

12.06.2018  Консультування громадян щодо підстав скорочення місячного терміну при державній реєстрації шлюбу

Консультування громадян щодо підстав скорочення місячного терміну при державній  реєстрації шлюбу

12 червня 2018 року провідним спеціалістом  Кегичівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області  ( надалі-Відділ) Ткаченко І.В. надано консультацію громадянам щодо підстав скорочення місячного терміну при державній  реєстрації шлюбу».

Детальніше...

12.06.2018  Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

З метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”  12 червня  2018 року заступником начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ярошенко Н.А. проведено вуличне інформування громадян щодо отримання субсидії, оформлення договору оренди земельної ділянки, як виконати рішення суду. Також, повідомлено про веб-портал pravo.minjust.gov.ua, за допомогою якого можна отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях. 

Детальніше...

12.06.2018  Інформування членів громадської організації «Асоціація ветеранів АТО та патріотів України міста Харкова» про особливості порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, яке розташоване на тимчасово окупованій території України, та про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування членів громадської організації «Асоціація ветеранів АТО та патріотів України міста Харкова» про особливості порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, яке розташоване на тимчасово окупованій території України, та про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

12 червня 2018 року для членів громадської організації «Асоціація ветеранів АТО та патріотів України міста Харкова» головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О., з метою забезпечення реалізації невід’ємних прав населення, яке проживає на тимчасово окупованій території України, проведені правоосвітні заходи, спрямовані на підвищення обізнаності про права внутрішньо переміщених осіб, їх соціальну адаптацію, інтеграцію, реінтеграцію, подолання негативних соціальних стереотипів, та задля реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми:

Детальніше...

12.06.2018  Проведено зустріч з представниками ГО “Ветерани АТО та патріоти України” Шевченківського району міста Харкова

Проведено зустріч з представниками ГО “Ветерани АТО та патріоти України” Шевченківського району міста Харкова

З нагоди першого року реалізації проекту “Я маю право!” 12 червня 2018 працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації номативно-правових актів Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. та Ночовкіною О.В. було проведено зустріч з представниками ГО “Ветерани АТО та патріоти України” Шевченківського району міста Харкова.

Детальніше...

12.06.2018  Консультування громадян з питання державної реєстрації шлюбу

Консультування громадян з питання державної реєстрації шлюбу

12 червня 2018 року начальником Шевченківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Стеганцовою І.М. було надано консультацію щодо порядку державної реєстрації шлюбу.

Громадянам роз’яснено, що заява про державну реєстрацію шлюбу  подається чоловіком та жінкою до органу державної реєстрації актів цивільного стану за їх вибором незалежно від місця реєстрації за умови пред’явлення паспортів або паспортних документів.

Детальніше...

12.06.2018  Анкетування у межах реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Анкетування у межах реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

8 червня 2018 року в приміщенні Ленінського районного суду  м. Харкова головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Смородською М.С. у межах реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено анкетування громадян щодо обізнаності населення про їх права.

Детальніше...

12.06.2018  Зустріч з працівниками Головного управління Національної поліції в Харківській області

Зустріч з працівниками Головного управління Національної поліції в Харківській області

В рамках реалізації Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 8 червня 2018 року під час зустрічі з працівниками Головного управління Національної поліції в Харківській області начальником відділу аналітично-методичного забезпечення діяльності нотаріату управління з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області Юрієм Кривошеєвим та головними спеціалістами відділу  аналітично-методичного забезпечення діяльності нотаріату Русланою Нагорняк і Валентиною Клемпарською, разом з завідувачем Третьої Харківської державної нотаріальної контори Людмилою Лученко та завідувачем Восьмої Харківської державної нотаріальної контори Інною Лакізою,

Детальніше...

11.06.2018  В Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського проведено практичне заняття на тему: “Права дитини”

В Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського проведено практичне заняття на тему: “Права дитини”

11.06.2018 в рамках “Тижня права” з нагоди Дня захисту дітей головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. в Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського ЦБС Шевченківського району міста Харкова було проведено практичне заняття на тему: “Права дитини” для учнів 1-3 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 106 Харківської міської ради Харківської області.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта