20.08.2019  Зустріч з працівниками Харківського міського центру зайнятості

Зустріч з працівниками Харківського міського центру зайнятості

Працівниками Харківської юстиції проведено зустріч з працівниками Харківського міського центру зайнятості. Обговорено послугу служби зайнятості з метою працевлаштування боржників, які мають заборгованість по сплаті аліментів.

Меморандумом про співробітництво між Державною службою зайнятості та Міністерством юстиції України визначені:

Детальніше...

20.08.2019  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 20 серпня 2019 року № 56

19.08.2019  Зустріч з працівниками Управління праці та соціального захисту населення Барвінківської районної державної адміністрації

Зустріч з працівниками Управління праці та соціального захисту населення Барвінківської районної державної адміністрації

Спільна зустріч фахівців Харківської юстиції з працівниками Управління праці та соціального захисту населення Барвінківської районної державної адміністрації. Обговорили питання щодо правоосвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», а саме, щодо кампанії «Відповідальне батьківство».

Наприкінці заходу було проінформовано про сайт - http://pravo.minjust.gov.ua, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.

Детальніше...

16.08.2019  Засідання Антирейдерського штабу

Засідання Антирейдерського штабу

Пройшло чергове засідання Антирейдерського штабу, під час якого члени штабу доповіли про проведену роботу щодо звернень, які перебувають на розгляді.

Нагадуємо, що метою функціонування штабу є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи врожаю, швидкого й ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна аграріїв.

У разі виникнення запитань, звертайтеся до Антирейдерського штабу за телефонами:  (057) 705-21-73, (066) 339-10-58.

Детальніше...

15.08.2019  Надання адресної безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення

Надання адресної безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення

Фахівцем управління юстиції здійснено надання адресної безоплатної правової допомоги мешканцям Немишлянського району міста Харківа.

На базі Територіального центру надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова громадяни отримали консультації з питань запобігання та протидії домашньому насильству, правових наслідків договору дарування, порядку оформлення опікунства, стягнення аліментів, у тому числі на користь непрацездатних батьків, отримання податкової знижки на навчання, погашення заборгованості за комунальні послуги, граничні тарифи на постачання теплової енергії та гарячої води, порядок доступу до безоплатної вторинної правової допомоги тощо.

#ЯМП

Детальніше...

15.08.2019  Інформування працівників Сахновщинської районної філії Харківського обласного центру зайнятості

Інформування працівників Сахновщинської районної філії Харківського обласного центру зайнятості

З метою формування правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту фахівці Харківської юстиції провели інформування на теми: «Чужих дітей не буває», «Зупинимо булінг разом!», «Стоп насильство», «Я маю право на виконання рішення суду!», «Відповідальне батьківство», «Поїхати з дитиною за кордон – легко!», «Чесна платіжка» для працівників Сахновщинської районної філії Харківського обласного центру зайнятості.

Детальніше...

14.08.2019  Лекція на тему: «Відповідальне батьківство»

Лекція на тему: «Відповідальне батьківство»

Спеціалістом управління юстиції проведено лекцію для працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 на тему: “Відповідальне батьківство”.

Під час заходу працівників було проінформовано про ініціативи Мін’юсту, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»:

Детальніше...

14.08.2019  Онлайн-семінар з працівниками Балаклійського районного суду Харківської області

Онлайн-семінар з працівниками Балаклійського районного суду Харківської області

Спеціалістами Харківської юстиції було проведено онлайн семінар для працівників Балаклійського районного суду Харківської області, обговорили особливості виконання міжнародних договорів, зокрема Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних сімейних і кримінальних справах 1993 року, Конвенції про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних або комерційних справах 1965 року, Європейської конвенції про взаємну допомогу у кримінальних справах 1959 року.

Детальніше...

14.08.2019  Інформація щодо засідання Комісії з розгляду скарг у сфері державної

Інформація щодо засідання Комісії з розгляду скарг у сфері державної

16.08.2019 за адресою м. Харків, вул. Ярослава Мудрого 16, в Актовому залі відбудеться засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері  державної реєстрації.

До порядку денного засідання включено наступне питання:

Детальніше...

13.08.2019  Інформування працівників структурних підрозділів Харківської міської ради про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників структурних підрозділів Харківської міської ради про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою поширення знань про напрями загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та формування сучасної правової культури серед службовців органів місцевого самоврядування, спеціалістом Харківської юстиції була проведена робоча зустрічі на теми:

Детальніше...

13.08.2019  Інформування громадян на Святковому ярмарку

Інформування громадян на Святковому ярмарку

Не порушуючи традиції спеціалісти управління юстиції провели вуличне консультування громадян у Покровському сквері, де саме зараз проходить Святковий ярмарок. Мешканці та гості міста дізнались не тільки про якості та різновидів меду та медової продукції, а і отримали консультації щодо прав дитини на аліменти, податкової знижки на розвиток дитини та послуги #Муніципальнаняня.

Детальніше...

13.08.2019  Поїхати з дитиною за кордон – легко!

Поїхати з дитиною за кордон – легко!

Спеціалістами управління юстиції проведено інформування працівників туристичного агенства             «СоколА» на тему: «Поїхати з дитиною за кордон – легко!»

В ході якого було роз’яснено, що необхідно знати батькам, які хочуть виїхати за кордон з дитиною без згоди другого з батьків.

Так, якщо дитина проживає з одним із батьків, який не перешкоджає другому з батьків у побаченнях і спілкуванні з дитиною - така дитина може виїхати за кордон на строк до 1 місяця, якщо мета поїздки: лікування; навчання; участь у дитячих змаганнях, фестивалях, наукових виставках, учнівських олімпіадах та конкурсах, екологічних, технічних, мистецьких туристичних, дослідницьких, спортивних заходах; оздоровлення та відпочинок.

Детальніше...

13.08.2019  Онлайн семінар, тренінг для адміністраторів Центру надання адміністративних послуг

Онлайн семінар, тренінг для адміністраторів Центру надання адміністративних послуг

Фахівці Харківської юстиції провели онлайн семінар, тренінг через мережу Skype з начальником та адміністратором відділу з питань надання адміністративних послуг Близнюківської районної державної адміністрації.

Під час якого розглянули наступні питання:

Детальніше...

13.08.2019  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 13 серпня 2019 року № 54

12.08.2019  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

09 серпня 2019 року набрала чинності Стратегія популяризації української мови до 2030 року «Сильна мова – успішна держава», схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17.07.2019 № 596-p (опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» від 09.08.2019 № 151).

Всебічний розвиток української мови як однієї з найважливіших складових національної ідентичності українського народу є гарантією національної безпеки і суверенітету України та забезпечує єднання нації.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта