19.02.2019  Семінар для державних нотаріусів

Семінар для державних нотаріусів

Управлінням з питань нотаріату проведено семінар для державних нотаріусів м. Харкова та Харківського району Харківської області, а також для приватних нотаріусів, які нещодавно зареєстрували приватну нотаріальну діяльність у Харківському міському та Золочівському районному нотаріальним округам.

Детальніше...

19.02.2019  Бесіда на тему «Стоп булінг»

Бесіда на тему «Стоп булінг»

В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у приміщенні Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з учнями 7-го класу консультантом Валківської державної нотаріальної контори Харківської області Губською А.А. спільно з начальником Валківського бюро правової допомоги Богодухівського МЦ з надання БВПД Шульжик Т.О., провідним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Валківському та Коломацькому районах Юченковим Д.Г., заступником начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Губською Л.М. для дітей було проведено бесіду на тему «Стоп булінг».

Детальніше...

19.02.2019  Робоча зустріч на базі Харківської районної державної адміністрації

Робоча зустріч на базі Харківської районної державної адміністрації

На базі Харківської районної державної адміністрації під керівництвом Управління державної реєстрації у складі: заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Тимощук О.В., заступника начальника Управління - начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Волика Д.С., заступника начальника Управління - начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Гнатушка А.М. та в.о. начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Богданової Є.В. проведено робочу зустріч, в якій взяли участь заступник голови Харківської районної державної адміністрації Мєуш Н.В., керівники органів місцевого самоврядування, уповноважені особи органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

19.02.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та інформкампанію «Стоп Булінг»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та інформкампанію «Стоп Булінг»

Заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Назарян А.А. та головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Герасименко С.С. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено інформування для учнів Харківського гімназії № 1 Харківської міської ради Харківської області щодо « Стоп Булінг!».

Детальніше...

19.02.2019  Інформування для учнів Харківського гімназії № 1

Інформування для учнів Харківського гімназії № 1

Заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Назарян А.А. та головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Герасименко С.С. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено інформування для учнів Харківського гімназії № 1 Харківської міської ради Харківської області щодо «# Стоп Булінг!».

Детальніше...

19.02.2019  Інформування про інформкампанію «Стоп Булінг»

Інформування про інформкампанію «Стоп Булінг»

У межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з метою формування нульової толерантності до явища булінгу в суспільстві спеціалісти відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах спільно з спеціалістами відділу «Золочівське бюро правової допомоги» Третього Харківського місцевого центру з надання БВПД поспілкувалися зі школярами Золочівського ліцею № 1 про новації у сфері протидії булінгу. Дітям розповіли, що відтепер законодавством передбачено відповідальність не тільки за вчинення, а й за приховування булінгу та повідомили як діяти, якщо вони зіткнулися із цим явищем .

Детальніше...

19.02.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові (надалі – Відділ) Вдовіною Т.А. в приміщенні Відділу проінформовано представників ромської національної меншини про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та «Порядок визнання батьківства».

Детальніше...

19.02.2019  Булити не круто! Вчимося разом

Булити не круто! Вчимося разом

На базі Харківського державного вищого училища фізичної культури № 1 представниками Харківської юстиції та Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в межах інформаційної кампанії «СтопБулінг» проведено тематичне заняття, спрямоване на протидію булінгу.

Детальніше...

19.02.2019  Бесіда на тему: «Стоп булінг»

Бесіда на тему: «Стоп булінг»

В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів 7 класу Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Валківської районної ради заступником начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Губською Л.М. спільно з консультантом Валківської державної нотаріальної контори Харківської області Губською А.А., начальником відділу «Валківське бюро правової допомоги» Богодухівського місцевого центру з надання БВПД Шульжик Т.О., провідним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Валківському та Коломацькому районах Юченковим Д.Г., проведено бесіду на тему: «Стоп булінг».

Детальніше...

19.02.2019  Працівниками Харківської юстиції проведено відкритий відео-урок “Стоп булінг!” для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області

Працівниками Харківської юстиції проведено відкритий відео-урок “Стоп булінг!” для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області

Для учнів 9-х, 10-х класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області головним спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Котляр Г.О. спільно з завідувачем філії №1 Центральної бібліотеки Основ’янського району міста Харкова Черниченко Н.Д. та бібліотекарем Центральної бібліотеки Основ’янського району міста Харкова Зозулевською О.О. в межах Плану реалізації нового етапу кампанії «Стоп булінг!» загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено відкритий відео-урок на тему: “Стоп булінг!”.

Детальніше...

18.02.2019  Харківською юстицією проведено урок на тему: ”Подолаємо булінг разом”

Харківською юстицією проведено урок на тему: ”Подолаємо булінг разом”

Спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Литовченко Ю.С. та Парамонова Л.В. завітали до 7 класу Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області з правоосвітнім уроком «Подолаємо булінг разом».

Дітям розповіли про актуальність проблеми булінгу у шкільному середовищі. Школярів навчили розрізняти види булінгу, розробивши відповідну стратегію поведінки у різних ситуаціях.

Детальніше...

18.02.2019  Спільна зустріч з Кегичівською філією ХОЦЗ та Міжрайонним відділом державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах

Спільна зустріч з Кегичівською філією ХОЦЗ та Міжрайонним відділом державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах

В рамках Меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України відбулась спільна зустріч з представниками Кегичівської філії ХОЦЗ щодо взаємодії у напрямі організації та проведення спільних заходів, спрямованих на сприйняття зайнятості осіб, які мають майнові зобов’язання за рішеннями суду, інших органів, в тому числі осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів та стосовно яких відкриті виконавчі провадження у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах.

Детальніше...

18.02.2019  Інформаційна кампанія "Стоп булінг!" правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у «Державному навчальному закладі «Харківський поліграфічний центр професійно-технічної освіти»

Інформаційна кампанія "Стоп булінг!" правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у «Державному навчальному закладі «Харківський поліграфічний центр професійно-технічної освіти»

Представники Харківської юстиції: начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Меланія Хуторянська спільно з провідним спеціалістом управління державної виконавчої служби Денисом Івановим провели тематичну правову бесіду з учнями «Державного навчального закладу «Харківський поліграфічний центр професійно-технічної освіти» на тему: «Правові та практичні аспекти боротьби з проявами булінгу».

Детальніше...

18.02.2019  Урок "Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 

Урок "Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 

З метою запобігання проявам булінгу та в рамках загальнонаціонального проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, головним спеціалістом Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Магась Оленою Вадимівною проведено урок "Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Первомайської міської ради Харківської області.

Детальніше...

18.02.2019  Урок на тему «STOP БУЛІНГ»

Урок на тему «STOP БУЛІНГ»

В кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Свиридовою Н.О. проведено у Харківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 80 Харківської міської ради Харківської області тематичний урок «STOP БУЛІНГ» для учнів 10 класу.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта