23.09.2019  Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар, тренінг через мережу Skype з державними реєстраторами Чкаловської ОТГ.

У заході взяли участь фахівці управління юстиції та державні реєстратори Чкаловської ОТГ. Під час семінару були розглянуті наступні питання:

Детальніше...

23.09.2019  Відкритий урок для учнів Регіонального центру професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області на тему: «Стоп булінг!»

Відкритий урок для учнів Регіонального центру професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області на тему: «Стоп булінг!»

Спеціалістом Харківської юстиції для учнів Регіонального центру професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області проведено відкритий урок “Стоп булінг!”.

Урок пройшов у формі діалогового спілкування, в ході якого учні пропонували, які заходи з протидії булінгу можна впровадити на рівні держави, училища, групи та обговорювали, що може зробити кожен, щоб подолати цю проблему.

Детальніше...

23.09.2019  Лекція для вихованців спортивних гуртків на тему: « Стоп булінг»

Лекція для вихованців спортивних гуртків на тему: « Стоп булінг»

Фахівець Харківської юстиції провела лекцію на тему: «Стоп булінг» для вихованців спортивних секцій фітнес-клубу «Тетра». Відмінності між людьми завжди були причиною непорозуміння. Діти, в силу вікових особливостей, не мають достатнього досвіду прийняти інших такими, якими вони є. Це соціальні навички, яким можна і треба навчати. Часто причиною агресії є те, що діти дратуються, а виражати своє роздратування не вміють, не знають, як із цим впоратись. Іноді невинні, на перший погляд, жарти і пустощі в дитячому колективі стають знущанням стосовно інших.

Детальніше...

23.09.2019  Урок на тему: «Протидія булінгу»

Урок на тему: «Протидія булінгу»

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу спеціалістами відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, а також відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області 20.09.2019 за ініціативою ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «СПОРТИВНИЙ КЛУБ «БУШИДО ХАРКІВ» проведено урок для вихованців вищезазначеного спортивного клубу віком від 6 до 12 років.

Детальніше...

23.09.2019  Захист прав студентів

Захист прав студентів

Координаційна рада молодих юристів звичайно не могла залишити осторонь проведення Всеукраїнського тижня протидії булінгу в Україні. Тож у співпраці з Громадською правозахисною організацією “BONA FIDES” голова та заступник голови Координаційної ради молодих юритстів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області взяли участь у якості спікерів у лекції, яка об'єднала у собі ключові питання  захисту прав студентства, серед яких право на навчання, протидія вимаганню корупції у закладах вищої освіти, організація самоврядування серед студентів і, звичайно, попередження та протидія булінгу серед молоді.

Детальніше...

23.09.2019  Зміна рахунків за стандартом IBAN!

Зміна рахунків за стандартом IBAN!

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що з 01 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, які відкриваються на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998) на виконання вимог постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 року № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» (далі – Постанова).

Детальніше...

23.09.2019  Тренінг “Стоп булінг! Коректне спілкування”

Тренінг “Стоп булінг! Коректне спілкування”

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в Харківській загальноосвітній школі № 98 Харківської міської ради Харківської області відбувся тренінг “Стоп булінг. Коректне спілкування”.

Фахівець Харківської юстиції Олена Ночовкіна та приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Марина Чепа спільно з доцентом кафедри конституційного і муніципального права юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Юлією Градовою провели заняття з учнями 8-го класу.

Детальніше...

20.09.2019  Тематичне заняття “Стоп булінг!” в Клубі розвитку дітей “Оранжевый кот”

Тематичне заняття “Стоп булінг!” в Клубі розвитку дітей “Оранжевый кот”

Сьогодні в рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу працівник Харківської юстиції спільно з громадським діячем, психологом Діаною Гордієнко провела тематичне заняття “Стоп булінг!” в Клубі розвитку дітей “Оранжевый кот”.

Хлопчики та дівчата розповіли про свої захоплення, дізналися цікаві факти та виявили спільні інтереси.

Детальніше...

20.09.2019  “Школа без булінгу”

“Школа без булінгу”

Під час проведення Всеукраїнського тижня протидії булінгу спеціалісти управління юстиції продовжили зустрічатися з учнями шкіл міста Харкова задля обговорення дуже актуальної  теми булінгу у сучасних школах.

Детальніше...

20.09.2019  Урок на тему «Булінг у школі»

Урок на тему «Булінг у школі»

В рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області завітали до учнів 7-го класу Харківської гімназії № 13 Харківської міської ради Харківської області, де провели урок присвячений проблемній темі - “Булінг у школі”.

Будь-який школяр несподівано для себе може опинитись у ситуації, коли його ображають, висміюють або бойкотують. Або ж навпаки, може сам приєднатися до тих, хто знущається над іншою дитиною.

Детальніше...

20.09.2019  Урок «Стоп булінг» для учнів 9 класу Лозівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 11

Урок «Стоп булінг» для учнів 9 класу Лозівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 11

У зв’язку з впровадженням новітніх інформаційних технологій, глобальному розповсюдженню соціальних мереж старшокласники стають вразливими то інтернет-шахраїв. З’являються такі нові поняття як кібер-булінг.

Фахівцями Харківської юстиції та Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги були розкрито поняття булінгу для учнів 9 класу Лозівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 11. Діти переглядали відеоролики, обговорювали практичні кейси з булінгу, займалися практикумом «Малюнок з каракулів».

Детальніше...

20.09.2019  Зустріч з працівниками служби у справах дітей по Холодногірському району щодо профілактики булінгу

Зустріч з працівниками служби у справах дітей по Холодногірському району щодо профілактики булінгу

Фахівцем Харківської юстиції спільно з працівниками служби у справах дітей по Холодногірському району проведено круглий стіл на тему: «Профілактика булінгу» та ознайомлення з загальнонаціональним проектом «Я МАЮ ПРАВО». Найчастіше булінг відбувається в таких місцях, де контроль з боку дорослих менший або взагалі його нема.

Детальніше...

20.09.2019  Круглий стіл на тему: «Профілактика булінгу серед дорослих»

Круглий стіл на тему: «Профілактика булінгу серед дорослих»

Спеціалістами Харківської юстиції сумісно з працівниками Холодногірського відділу поліції м. Харкова проведено круглий стіл на тему: «Профілактика булінгу серед дорослих» та ознайомлення з напрямками правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”. Обговорили прикметні ознаки булінгу його форми та види та хто найчастіше стає об’єктом знущання. Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

20.09.2019  Лекція на тему: «Стоп булінг»

Лекція на тему: «Стоп булінг»

В рамках проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, спеціалістом управління юстиції проведено лекцію на тему: «Стоп булінг» для батьків та учнів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Первомайської міської ради Харківської області. Під час проведення заходу, увагу батьків було спрямовано на висвітлення проблеми булінгу та кібербулінгу, як сучасної форми агресії, ознайомлено з різновидами та основними причинами виникнення булінгу, особливостями прояву кібербулінгу.

Детальніше...

20.09.2019  Workshop на тему: «Стоп булінг»

Workshop на тему: «Стоп булінг»

Спеціалістом Харківської юстиції проведено Workshop на тему: «Стоп булінг» з вихованцями секції “дзю-до” спортивної школи Куп’янської міської ради Харківської області. Основна мета полягала в необхідності розвитку у вихованців співчутливого ставлення до інших, вироблення навичок щодо надання і отримання допомоги.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта