03.05.2018  Порядок внесення змін до актових записів цивільного стану

Порядок внесення змін до актових записів цивільного стану

3 травня 2018 року начальником Борівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (надалі – Відділ)  Гряник О.А.у приміщенні Відділу, проведено консультування громадянки з питання порядку внесення змін до актових записів цивільного стану.

Детальніше...

03.05.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

3 травня  2018 року заступником начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Гусаровою О.М.  проведено інформування працівників Близнюківського районного військового комісаріату про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!” яка розповіла про змішану систему виконавчого провадження та про нові механізми захисту дітей та жінок від домашнього насильства.

Детальніше...

03.05.2018  Робочий візит до Гороховатської сільської ради Борівського району

Робочий візит до Гороховатської сільської ради Борівського району

27.04.2018 проведено робочий візит до Гороховатської сільської ради, що розташована у мальовничому Борівському районі.

Детальніше...

03.05.2018  Робоча зустріч на базі Борівської районної державної адміністрації

Робоча зустріч на базі Борівської районної державної адміністрації

Керівництвом Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області у складі заступника начальника  головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Тимощук О.В.,  заступника начальника Управління - начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Волика Д.С., заступника начальника Управління - начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань

Детальніше...

03.05.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

3 травня 2018 року головним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лобода О.М. проведено інформування працівників Куп’янського управління державної казначейської служби про основні напрямки загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», що стосуються способів вирішення спору, захисту прав власності та бізнесу, примусового стягнення аліментів, захисту прав дітей та жінок, протидії насильству.

Детальніше...

03.05.2018  Проведено інформування громадян з питання реєстрації та видачі свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку

Проведено інформування громадян з питання реєстрації та видачі свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку

3 травня 2018 року головним спеціалістом Новобаварського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Галстян Г.Б. проведено інформування громадян з питання реєстрації та видачі свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку та реєстрація місця проживання новонародженої дитини.

Детальніше...

02.05.2018  Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”
Провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Горбуновою К.Ю. проведено вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО!”.
Детальніше...

02.05.2018  Проведено круглий стіл

Проведено круглий стіл

У приміщенні Нововодолазької державної нотаріальної контори був організований та проведений круглий стіл за участю заступника начальника Нововодолазького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області, головного спеціаліста Нововодолазького бюро правової допомоги, державного нотаріуса Нововодолазької державної нотаріальної контори, начальника Нововодолазького районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

02.05.2018  Лекція для студентів Державного навчального закладу “Харківський професійний ліцей будівельних технолгій”

Лекція для студентів Державного навчального закладу “Харківський професійний ліцей будівельних технолгій”

2 травня 2018 року заступником начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі - Відділ) Котовчихіною О.В. було проведено лекцію для студентів Державного навчального закладу “Харківський професійний ліцей будівельних технолгій” на тему: “Зміна імені”.

Детальніше...

02.05.2018  Презентація проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

Презентація проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

Катериною Близнюк, провідним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ’янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області  було презентовано проект “Я МАЮ ПРАВО” у Господарському суді Харківської області.

Детальніше...

02.05.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

З метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”  2 травня  2018 року документознавцем І категорії Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Онишко Г.М. для працівників Близнюківського Будинку дитячої та юнацької творчості прочитана лекція на тему:

Детальніше...

02.05.2018  Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області  проведено вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”. Під час інформування здійснювалося поширення друкованих видань Міністерства юстиції України. А також, повідомлено про веб-портал pravo.minjust.gov.ua, за допомогою якого можна отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях.   

Детальніше...

02.05.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 27 квітня 2018 року за № 21/1636 був зареєстрований наказ Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації від 10 квітня 2018 року № 33 “Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації”

02.05.2018  Засідання круглого столу у Харківському науково-дослідному інституті судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса

Засідання круглого столу у Харківському науково-дослідному інституті судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса

У Харківському науково-дослідному інституті судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса відбулося засідання круглого столу "Удосконалення правового регулювання оцінки майна і майнових прав. Оцінка землі. Професійна експертиза і оціночна діяльність", у якому взяли участь Тетяна Єгорова, Анастасія Купріянова та Олег Селіванов.

Детальніше...

02.05.2018  Відбулося засідання Антирейдерського аграрного штабу

Відбулося засідання Антирейдерського аграрного штабу

В ході засідання обговорили звернення, які знаходяться на розгляді штабу. Повертаємось до активної роботи у цьому напрямку, тому що кожен громадянин повинен відчувати та розуміти - його права захищені!

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта