Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 


19.05.2017  Консультування громадян у Шевенківському бюро правової допомоги

Консультування громадян у Шевенківському бюро правової допомоги

19 травня 2017 спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Ольгою Юріївною проведено прийом громадян у Шевенківському бюро правової допомоги.

 

 

Детальніше...

19.05.2017  Консультування громадян у Печенізькому бюро правової допомоги

Консультування громадян  у Печенізькому бюро правової допомоги

19 травня 2017 першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Левченко І.В. спільно з начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Шмайловою Л.В. було проведено прийом громадян у Печенізькому бюро правової допомоги. 

Детальніше...

19.05.2017  Консультування громадян у Кегічівському бюро правової допомоги

 Консультування громадян у Кегічівському бюро правової допомоги

З метою належного виконання заходів з активізації надання безоплатної первинної правової допомоги 19.05.2017 головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Михалко Іриною Сергіївною проведено прийом громадян у Кегічівському бюро правової допомоги.

Детальніше...

19.05.2017  Інформація за результатами засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 6 від 18.05.2017

Інформація за результатами засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 6 від 18.05.2017

18 травня 2017 року о 16 год. 00 хв. відбулось засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

За результатами засідання Комісією з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації відмовлено в задоволенні скарги Ягнюкова Юрія Вікторовича представника Толстолужської В.П., від 20.04.2017 на рішення державного реєстратора прав на нерухоме майно Шеховцової М.Є. Департаменту реєстрації Харківської міської ради про зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень № 34407112 від 23.03.2017, у зв’язку з тим, що оскаржуване рішення прийнято відповідно до вимог законодавства.

19.05.2017  Суб'єктам декларування необхідно змінити електронні адреси російських доменів в Реєстрі декларацій

Суб'єктам декларування необхідно змінити електронні адреси російських доменів в Реєстрі декларацій

Рекомендації суб'єктам декларування щодо зміни електронних адрес російських доменів в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - Реєстр)

Детальніше...

19.05.2017  Засіданні комісії про розпорядження конфіскованим майном між Київським відділом державної виконавчої служби міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області та Харківською митницею ДФС

 Засіданні комісії про розпорядження конфіскованим майном між Київським відділом державної виконавчої служби міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області та Харківською митницею ДФС

18 травня 2017 року між Київським відділом державної виконавчої служби міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області та Харківською митницею ДФС відбулось засідання комісії, щодо розпорядження конфіскованим майном переданим органам державної виконавчої служби. В урочистій обстановці, присутні на засіданні комісії про розпорядження конфіскованим майном, члени комісії у тому числі голова комісії привітали усіх з Всесвітнім днем вишиванки. Головне територіальне управління юстиції продовжують плідну співпрацю з Харківською митницею ДФС.

Детальніше...

19.05.2017  Незмінна традиція - День вишиванки святкують відділи державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області!

Незмінна традиція - День вишиванки святкують відділи державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області!

18 травня 2017 року працівники відділів державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області взяли участь у Всеукраїнській акції «День української вишиванки».

Це свято відзначають щороку в третій четвер травня, воно є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до святкування, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Детальніше...

18.05.2017  Святкування Всесвітнього дня вишиванки працівниками Управління державної реєстрації

Святкування Всесвітнього дня вишиванки працівниками  Управління державної реєстрації

Працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області долучились до святкування Всесвітнього дня вишиванки,  який відзначають у третій четвер травня з 2006 року.

Детальніше...

18.05.2017  Всесвітній день вишиванки

Всесвітній день вишиванки

18 травня 2017 року працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області відзначили Всесвітній день вишиванки. Цей день покликаний зберегти споконвічні традиції створення та носіння етнічного одягу.

Вишиванка в культурі України займає особливе місце. Здавна вважалося, що сорочка вишита кольоровими нитками приносила успіх та служила оберегом. Цей національний одяг носять чоловіки, жінки та діти. В наш час вишиванка вийшла з повсякденної форми одягу, проте її надягають на свята та визначні дати.

Детальніше...

18.05.2017  Для працівників Страхової компанії "Арсенал Страхування" проведено лекцію на тему : "Судовий захист та представництво інтересів юридичної особи"

Для працівників Страхової компанії "Арсенал Страхування" проведено лекцію на тему : "Судовий захист та представництво інтересів юридичної особи"

17.05.2017 року заступником начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Голуб В.В. було проведено лекцію на тему: “Судовий захист та представництво інтересів юридичної особи” для працівників Страхової компанії “Арсенал Страхування”.

Детальніше...

18.05.2017  Практичне заняття в Харківському приватному навчально-виховному комплексі “Ліцей Професіонал” на тему “Права дитини”

Практичне заняття в Харківському приватному навчально-виховному комплексі “Ліцей Професіонал” на тему “Права дитини”

17 травня 2017 року працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено практичне заняття для учнів 6-х класів Харківського приватного навчально-виховного комплексу “Ліцей Професіонал” на тему “Права дитини”.

Детальніше...

18.05.2017  Лекція в Юридичній клініці Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Лекція в Юридичній клініці Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

17 травня 2017 року працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області прочитано лекцію для студентів, які беруть участь у роботі Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого на тему: “Порядок надання безоплатної правової допомоги. Категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної правової допомоги”.

Детальніше...

18.05.2017  Консультування громадян у Коломацькому бюро правової допомоги

Консультування громадян  у Коломацькому бюро правової допомоги

Головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Сунцовою Іриною Володимирівною 17.05.2017 було проведено прийом громадян у Коломацькому бюро правової допомоги.

В межах проведення консультування заявникам були надані ґрунтовні роз’яснення з питань приведення у відповідність статутних документів організацій у відповідність до норм податкового законодавства, порядку внесення змін до установчих документів громадських формувань.

Детальніше...

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта