20.09.2019  «Осінній шлюбний марафон»

«Осінній шлюбний марафон»

Відділи державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області 19.09.2019 року взяли участь у проекті Міністерства юстиції України «Осінній шлюбний марафон». Так, на території Харківської області в цей особливий день було укладено 123 шлюби, з них 14 «шлюби за добу», крім того було відзначено 1 ювілей весілля (50 років разом) та проведено 1 заручини. Містична дата 19.09.2019 року співпала з православним святом «Михайлово чудо». І це є позитивним знаком, оскільки Святий Михайло сприяє примиренню в сім`ї, зневажає конфлікти, сприяє укладенню шлюбів та є прихильником щасливих міцних сімейних стосунків.

Детальніше...

20.09.2019  Урок «Стоп-булінг!» для учнів 8-Б класу школи-гімназії № 3 м. Куп’янськ

Урок «Стоп-булінг!» для учнів 8-Б класу школи-гімназії № 3 м. Куп’янськ

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу спеціалістом управління юстиції проведено тематичний урок «Стоп-булінг!» для учнів 8 Б класу школи-гімназії № 3 м.Куп’янськ. Від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми, не вміють будувати стосунки з людьми, мають проблеми психо-емоційного розвитку.

Детальніше...

20.09.2019  Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype

Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype

Фахівцем Харківської юстиції проведено он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ізюмської міської ради.

Під час семінару та тренінгу було повідомлено про набуття чинності 05 вересня 2019 року постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 “Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні”, відповідно до якої з 01.10.2019 змінюються реквізити рахунків для справляння адміністративного збору до Державного бюджету України, у сфері державної реєстрації громадських формувань, відповідно до стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів).

Детальніше...

20.09.2019  Засідання Антирейдерського штабу

Засідання Антирейдерського штабу

Пройшло чергове засідання Антирейдерського штабу, під час якого члени штабу доповіли про проведену роботу щодо звернень, які перебувають на розгляді.
Нагадую, що метою функціонування штабу є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи врожаю, швидкого й ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна.
У разі виникнення запитань, звертайтеся за телефонами: (057) 705-21-73, (066) 339-10-58.

Детальніше...

20.09.2019  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 20 вересня 2019 року № 63.

20.09.2019  Урок на тему: «Стоп булінг»

Урок на тему: «Стоп булінг»

В рамках проведення правоосвітницьких заходів у навчальних закладах, щодо протидії булінгу серед дітей, спеціаліст Харківської юстиції провела урок на тему: «Стоп булінг» для учнів 7 класів в загальноосвітній школі № 1. У ході обговорення теми прийшли до висновоку, що багато хто не надає булінгу вагомого значення. Але насправді це не просто пустощі або грубість, а особлива форма взаємин, яка за відсутності своєчасної реакції переростає в насильство.

Детальніше...

20.09.2019  Працівниками Харківської юстиції проведено урок «Стоп булінг!» для учнів Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 108

Працівниками Харківської юстиції проведено урок «Стоп булінг!» для учнів Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 108

Для учнів 4-Б класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №108 Харківської міської ради Харківської області працівниками Харківської юстиції в межах Всеукраїнського тижня з протидії булінгу загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено тематичний урок на тему: “Стоп булінг!”.

Детальніше...

20.09.2019  Не дай булінгу шансу зіпсувати навчання!

Не дай булінгу шансу зіпсувати навчання!

На Харківщині триває Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.  Працівниками Харківської юстиції проведено урок «Стоп булінг!» для учнів 8 класу Харківського приватного навчально-виховного комплексу “Ліцей Професіонал”, який зафільмувала знімальна група телеканалу UA:ХАРКІВ.

Урок почався з приємного знайомства з учасниками освітнього процесу та перегляду відеоролику про сприятливі й доброзичливі стосунки в колективі  різних за зовнішністю персонажів.

Детальніше...

19.09.2019  “Всеукраїський тиждень протидії булінгу”

“Всеукраїський тиждень протидії булінгу”

В рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” та у зв'язку з проведенням Всеукраїнського тижня протидії булінгу спеціалісти Харківської юстиції завітали до учнів 8-го класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 147 та провели тематичний урок-тренінг на тему #СТОПБУЛІНГ.

З метою освітлення актуальності проблеми булінгу школярам розповіли  про основні ознаки булінгу, які відрізняють його від сварок та непорозумінь. Та, найважливіше, всі разом, за допомогою ситуативної гри, спробували навчитись правильно реагувати та поводити себе у разі проявів булінгу.

Детальніше...

19.09.2019  Спільна зустріч з арбітражними керуючими (розпорядниками майна, керуючими санацією, ліквідаторами)

Спільна зустріч з арбітражними керуючими (розпорядниками майна, керуючими санацією, ліквідаторами)

Начальником відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Акмаєв А.В. проведено нараду з арбітражними керуючими (розпорядниками майна, керуючими санацією, ліквідаторами), що виконують повноваження на підприємствах, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, які мають заборгованість із виплати заробітної плати. Одна із задач наради - розробка спільного плану заходів, які направлені на ліквідацію заборгованості по заробітній платі.

Детальніше...

19.09.2019  Круглий стіл зі заступниками директрорів виховної роботи ЗЗСО

Круглий стіл зі заступниками директрорів виховної роботи ЗЗСО

В рамках проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу спеціалістом управління юстиції взято участь у засіданні круглого столу для заступників директорів виховної роботи ЗЗСО, які відповідальні за протидію булінгу на тему: “Створення безпечного освітнього середовища”.
Головна мета заходу, підвищення рівня компетентності педагогічних працівників щодо створення безпечного освітнього середовища в умовах запобігати випадкам булінгу серед учнів.

Детальніше...

19.09.2019  Урок «Стоп булінг» в ХЗШ I-III №36

Урок «Стоп булінг» в ХЗШ I-III №36

Триває Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. Цього разу працівником Харківської юстиції та представником Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях був проведений урок в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 36 Харківської міської ради Харківської області з учнями 8 класу на тему: «Стоп булінг».

Детальніше...

19.09.2019  Подолаємо булінг разом!

Подолаємо булінг разом!

Активно долучаємось до Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, що проходить в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з метою формування нетерпимості до цього явища. Останнім часом докладається багато зусиль на подолання цього явища в суспільстві. Працівники управління персоналу Харківської юстиції зустрілися з учнями 7 класів Харківській області для учнів 7 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 40 Харківської міської ради щоб привернути увагу до проблеми булінгу.

Детальніше...

19.09.2019  Урок для школярів на тему: ”Стоп булінг!”

Урок для школярів на тему: ”Стоп булінг!”

З нагоди тижня протидії булінгу, який з понеділка стартував по всій території України, спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва завітали з уроком на тему: "Стоп булінг!” до учнів 4 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 131.

Детальніше...

19.09.2019  Інформування працівників Державного підприємства «Харківський машинобудівний завод «ФЕД» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Державного підприємства «Харківський машинобудівний завод «ФЕД» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Згідно із латинським висловлюванням: «Право є мистецтво добра та справедливості - Jus est ars boni et aequi». Тому продовжується робота по інформуванню громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта