02.05.2018  Прийнято участь у зустрічі з представниками громадських об’єднань Чугуївського району, проведене за ініціативою заступника голови Чугуївської районної державної адміністрації

Прийнято участь у зустрічі з представниками громадських об’єднань Чугуївського району, проведене за ініціативою заступника голови Чугуївської районної державної адміністрації

Заступником начальника Управління - начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Гнатушком А.М. та головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Грозою А.А. 25.04.2018 прийнято участь у зустрічі з представниками громадських об’єднань Чугуївського району, проведене за ініціативою заступника голови Чугуївської районної державної адміністрації.

Детальніше...

02.05.2018  Прийнято участь у зустрічі, в рамках висвітлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з представниками Міськрайонного управління у Чугуївському районі та м. Чугуєві

Прийнято участь у зустрічі, в рамках висвітлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з представниками Міськрайонного управління у Чугуївському районі та м. Чугуєві

Заступником начальника Управління - начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Гнатушком А.М. та головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Грозою А.А. 25.04.2018 прийнято участь у зустрічі в рамках висвітлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з представниками Міськрайонного управління у Чугуївському районі та м. Чугуєві.

Детальніше...

02.05.2018  Державна реєстрація народження дитини на підставі рішення суду про встановлення факту народження особи на тимчасово окупованій території України

Державна реєстрація народження дитини на підставі рішення суду про встановлення факту народження особи на тимчасово окупованій території України

27 квітня 2018 року начальник Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Кальченко Н. П. взяла участь у комісії з питань захисту прав дитини Первомайської державної адміністрації Харківської області.

Детальніше...

02.05.2018  ХVІІІ Міжнародний науковий конгрес "Публічне управління ХХІ століття: світові практики та національні перспективи"

ХVІІІ Міжнародний науковий конгрес "Публічне управління ХХІ століття: світові практики та національні перспективи"

Відбувся ХVІІІ Міжнародний науковий конгрес "Публічне управління ХХІ століття: світові практики та національні перспективи" на базі Харкiвського регiонального iнституту державного управлiння Нацiональної академiї державного управлiння при Президентовi України. 

Детальніше...

02.05.2018  ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР

ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР

Завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Анна Федоренко провела обговорення актуальних питань реалізації антикорупційної політики в України зі студентами гоподарсько-правового факультету Національного юридичного університету України імені Ярослава Мудрого. В рамках  загальнонаціонального правоосвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО" особливу увагу було приділено рубриці #ХАБАР ЗА НАВЧАННЯ СТОП та роз’яснено порядок повідомлення про факти порушення антикорупційного законодавства.

Детальніше...

02.05.2018  На Харківщині неплатники аліментів відпрацьовують борг на суспільно-корисних роботах

На Харківщині неплатники аліментів відпрацьовують борг на суспільно-корисних роботах

Сахновщинський районний суд Харківської області призначив 120 годин суспільно-корисних робіт горе-матері, яка заборгувала своєму сину 24,7 тис. грн. Виконавче провадження знаходилось на виконанні з 2016 року у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

02.05.2018  Круглий стіл на тему: «Повторна видача свідоцтва про шлюб»

Круглий стіл на тему: «Повторна видача свідоцтва про шлюб»

27.04.2018 у Секторі з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Валківської районної державної адміністрації Харківської області проведено круглий стіл на тему: «Повторна видача свідоцтва про шлюб»  за участю заступника начальника Відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Губської Л.М., державних реєстраторів Шевченко О.В. та Ільченко Л.І.  та  консультанта Валківської державної нотаріальної контори Харківської області Губської А.А.         

Детальніше...

02.05.2018  Державна реєстрація розірвання шлюбу подружжям, яке не має дітей

Державна реєстрація розірвання шлюбу подружжям, яке не має дітей

27 квітня 2018 року начальником Краснокутського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Максименко В.В. надано консультацію громадянці з питання  розірвання шлюбу подружжям, яке не має дітей.

Детальніше...

02.05.2018  #ДВС_ДІЄ

#ДВС_ДІЄ

27.04.2018 року до Міжрайонного відділу державної  виконавчої служби по Дергачівському та Золочівському районах завітав один із стягувачів, по зведеному виконавчому провадженню про стягнення заборгованості по виплаті заробітної платі та інших виплатах, пов'язаних з трудовими правовідносинами з Державного підприємства "Івашківський спиртзавод".

Детальніше...

27.04.2018  Робоча зустріч з працівниками Служби у справах дітей по Новобаварському району міста Харкова

Робоча зустріч з працівниками Служби у справах дітей по Новобаварському району міста Харкова

Співробітниками Новобаварського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено робочу зустріч з працівниками Служби у справах дітей по Новобаварському району міста Харкова під час якої було обговорено питання щодо процедури  усиновлення дитини.

Детальніше...

27.04.2018  «Консультування громадян з питання можливості зареєструвати місце проживання новонародженої дитини під час проведення державної реєстрації народження дитини»

«Консультування громадян з питання можливості зареєструвати місце проживання новонародженої дитини під час проведення державної  реєстрації народження дитини»

26 квітня 2018 року в.о. начальника Зачепилівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі - Відділ) Булгаковою С.В. було проведено інформування громадян щодо можливості проведення реєстрації місце проживання новонародженої дитини під час проведення державної  реєстрації народження дитини.

Детальніше...

27.04.2018  «Урок права» для учнів Кегичівського ліцею Кегичівської районної ради Харківської області на тему: «Порядок зміни імені»

 «Урок права» для учнів Кегичівського ліцею Кегичівської районної ради Харківської області на тему: «Порядок зміни імені»

Спеціалістом Кегичівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області ( надалі - Відділ) Шевченко Л.М. спільно з начальником служби у справах дітей Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області Березкою В.А. проведено «Урок права» для учнів Кегичівського ліцею Кегичівської районної ради Харківської області.

Детальніше...

27.04.2018  Надання консультації з питання отримання повторного свідоцтва про народження та витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України

Надання консультації з питання отримання повторного свідоцтва про народження та витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України

До Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області представниця Ромської національної меншини з питанням повторного отримання свідоцтва про народження та витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України.

Детальніше...

27.04.2018  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від  27 квітня 2018 року № 033

27.04.2018  Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

26 квітня 2018 року головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ковтун А.М. проведено вуличне інформування з наступних питань: «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Як протидіяти домашньому насильству?»,  «Вимагають хабара за іспит чи навчання».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта