11.06.2018  Проведено семінар на тему: “Запобігання та протидія насильству в сім'ї”

Проведено семінар на тему: “Запобігання та протидія насильству в сім'ї”

8 червня 2018 працівниками управління державної реєстрації номативно-правових актів Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кас'ян А.В. та Ночовкіною О.В. в Управлінні освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради було проведено семінар на тему: “Запобігання та протидія насильству в сім'ї”. Під час заходу обговорювалися актуальні питання захисту прав жінок та дітей, порядок стягнення заборгованості по аліментам, а також заходи примусового впливу на злісних неплатників.

Детальніше...

11.06.2018  МІН’ЮСТ ЗАПУСТИВ СЕРІЮ ІНФОРМАЦІЙНО-НАВЧАЛЬНИХ РОЛИКІВ «ЗНАЙ СВОЄ ПРАВО НА ЗЕМЛЮ»

МІН’ЮСТ ЗАПУСТИВ СЕРІЮ ІНФОРМАЦІЙНО-НАВЧАЛЬНИХ РОЛИКІВ «ЗНАЙ СВОЄ ПРАВО НА ЗЕМЛЮ»

В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» створили серію інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю». Мета ініціативи - розширити коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для їх захисту.

Детальніше...

08.06.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Першої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Кормілець Ю.М. проведено роз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

08.06.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Десятої Харківської державної нотаріальної контори з метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізму захисту їхніх прав у повсякденному житті у правових спосіб, відповідно до правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" проведено бесіду з членами Харківської обласної молодіжної організації "СтудКоло" з питання: "Як не стати об'єктом шахрайства при купівлі квартири?", “Особливості спадкового договору”.

Детальніше...

08.06.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

У приміщенні Зміївської держнотконтори Харківської області спільно з начальником відділу Зміївського бюро правової допомоги Першого харківського міського центру з надання безоплатної правової допомоги Десятник О.Є. надані консультації громадянам стосовно оформлення спадкових прав на нерухоме майно, а саме земельні ділянки сільського призначення, з подальшою передачею зазначеного майна в оренду. Крім того, громадян проінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО"

Детальніше...

08.06.2018  2018 рік оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право»

2018 рік оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту  «Я маю право»

Державними нотаріусами Дванадцятої Харківської державної нотаріальної контори проведено роз’яснювальну роботу серед працівників агентства нерухомості “Позитив” з питання державної реєстрації права власності на нерухоме майно, а також поінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький проект  «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

Детальніше...

08.06.2018  Пілотні проекти Міністерства юстиції України щодо реєстрації народження та місця проживання новонародженої дитини безпосередньо у закладі охорони здоров’я

Пілотні проекти Міністерства юстиції України щодо реєстрації народження та місця проживання новонародженої дитини безпосередньо у закладі охорони здоров’я

7 червня 2018 року в приміщенні ДНЗ «Теремок» смт. Бллизнюки начальником Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (надалі – Відділ) Закорко Я.В. була прочитана лекція для працівників закладу на тему: «Пілотні проекти Міністерства юстиції України щодо реєстрації народження та місця проживання новонародженої дитини безпосередньо у закладі охорони здоров’я».

Детальніше...

08.06.2018  Консультування з питання державної реєстрації шлюбу

Консультування з питання державної реєстрації шлюбу

7 червня 2018 року на базі Борівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі - Відділ) проведено консультування громадян з питання подачі заяви про державну реєстрацію шлюбу зі скороченням місячного терміну.

Детальніше...

08.06.2018  ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР

ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР

Завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції у співпраці з працівниками Куп’янсьького районного відділу державної виконавчої служби проведено семінар, під час якого було виокремлено корупційні ризики в роботі державної виконавчої служби, розглянуто пропозиції щодо запобігання виникненню порушень антикорупційного законодавства під час виконання службових повноважень, визначено основні шляхи попередження корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень.

Детальніше...

07.06.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

05 червня 2018 року набрав чинності Порядок списання безнадійної заборгованості по сплаті страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, затверджений постановою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 30.03.2018 № 167, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27.04.2018 за № 521/31973 (опубліковано в «Офіційному віснику України» від 05.06.2018 № 43).

Детальніше...

07.06.2018  Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

В межах роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області (далі - громадська приймальня), яка розташована за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 26, м. Харків, щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 здійснюється консультування громадян з правових питань.

За період з 3 по 31 травня 2018 року в межах роботи громадської приймальні надано безоплатну первинну правову допомогу 31 особі.

Детальніше...

07.06.2018  Онлайн семінар

Онлайн семінар

7 червня 2018 року проведено онлайн – семінар для державних реєстраторів Красноградської районної державної адміністрації Харківської області та адміністраторів Центру надання адміністративних послуг при Красноградській районній державній адміністрації Харківської області.

Детальніше...

07.06.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державними нотаріусами Восьмої Харківської державної нотаріальної контори проведено роз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори  про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

07.06.2018  Проведено семінар на тему: «Міжнародне співробітництво з питань надання правової допомоги у цивільних та кримінальних справах»

Проведено семінар на тему: «Міжнародне співробітництво з питань надання правової допомоги у цивільних та кримінальних справах»

7 червня 2018 року в приміщенні Фрунзенського районного суду м. Харкова головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Смородською М.С. та провідним спеціалістом цього ж відділу Парамоновою Л.В. було проведено семінар на тему: «Міжнародне співробітництво з питань надання правової допомоги у цивільних та кримінальних справах» в рамках якого, були висвітлені ряд питань, щодо застосування Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних і кримінальних справах 1993 року, Конвенції про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних або комерційних справах 1965 року, Конвенції про отримання за кордоном доказів у цивільних або комерційних справах 1970 року та Європейської конвенції про взаємну допомогу у кримінальних справах 1959 року та ін.

Детальніше...

07.06.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Відбулася зустріч завідувача П'ятої Харківської державної нотаріальної контори Абеленцевої Г.В. з редакційною колегією обласної ветеранської газети «Слово ветерана», в ході якої було доведено до відома про загальнонаціональний проект Міністерства юстиції України «Я маю право» та надано консультацію з питання оформлення субсидії.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта