22.10.2018  Робоча зустріч на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

Робоча зустріч на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

В приміщенні Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулась робоча нарада - зустріч за участю в.о. начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах  Головного територіального управління юстиції у Харківській області Череповської М.В. та юристів Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, в першу чергу спілкувались з фахівцями про реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», окремо розглянули основні напрями такі як:

Детальніше...

22.10.2018  Лекція на тему «Я МАЮ ПРАВО!»

Лекція на тему «Я МАЮ ПРАВО!»

Начальником управління персоналу Федотовою Т.М., заступником начальника управління – начальником відділу по роботі з персоналом управління персоналу Супруненко Т.І., спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Козелько К.А. проведено спільний правопросвітницький захід з метою ознайомлення працівників Державного архіву Харківської області з основними напрямками проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час заходу було приділено особливу увагу тематиці ««#ЧужихДітейНеБуває, #CтопНасильство, #СтопБулінг»».

Детальніше...

22.10.2018  Семінар про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Семінар про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

18 жовтня 2018 року  Нововодолазьким РВ ДВС ГТУЮ у Харківській області з працівниками Нововодолазького РВ з питань пробації Північно-Східного межрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України проведено семінар.

Висвітлено основні напрямки реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Порушено наступні питання: результати виконання адміністративного стягнення у виді суспільно-корисних робіт до боржників за несплату аліментів.

Детальніше...

22.10.2018  Презентацію шостого випуску телепрограми Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» на тему: «Житлово-комунальні послуги»

Презентацію шостого випуску телепрограми Міністерства юстиції  «Я МАЮ ПРАВО!» на тему: «Житлово-комунальні послуги»

В приміщенні  Борівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (далі-відділ) провідним спеціалістом відділу спільно з представником Борівського бюро правової допомоги для громадян проведено презентацію шостого випуску телепрограми Міністерства юстиції  «Я МАЮ ПРАВО!» на тему: «Житлово-комунальні послуги», яка транслюється в ефірі 5 каналу.

Детальніше...

22.10.2018  В Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 59 проведені тренінги з виявлення та протидії булінгу

В Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 59 проведені тренінги з виявлення та протидії булінгу

Працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. та Трофименко Д.С. проведені уроки на тему: “Стоп булінг!” з учнями 3-8 класів Харківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 59 Харківської міської ради Харківської області.

Під час тренінгів школярі дізналися як залагодити конфлікт, допомогти жертві уникнути психологічного та фізичного тиску.

Детальніше...

22.10.2018  МІН’ЮСТ РОЗПОЧИНАЄ ОПИТУВАННЯ ЖИТЕЛІВ СІЛЬСЬКОЇ МІСЦЕВОСТІ ЩОДО ДОСТУПУ ДО НОТАРІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

МІН’ЮСТ РОЗПОЧИНАЄ ОПИТУВАННЯ ЖИТЕЛІВ СІЛЬСЬКОЇ МІСЦЕВОСТІ ЩОДО ДОСТУПУ ДО НОТАРІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Міністерство юстиції України розпочинає опитування жителів сіл, селищ, селищ міського типу, міст районного значення щодо доступу до нотаріальних послуг та їх якості.

Мета цього опитування – деталізувати потреби громадян у нотаріальних послугах у сільській місцевості.

Опитування буде проводитись в офлайн (друкованій) та онлайн формі.

Детальніше...

22.10.2018  «СТОП БУЛІНГ»

«СТОП БУЛІНГ»

Під такою назвою, з метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Колісником А.Р. прочитана лекція для учнів 7-го класу Лозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Лозівської міської ради.

Детальніше...

18.10.2018  «Круглий стіл» з представниками юридичний служб

«Круглий стіл» з представниками юридичний служб
18 жовтня 2018 року у Харківській обласній державній адміністрації було проведено «круглий стіл» для представників Юридичного департаменту Харківської обласної державної адміністрації, юридичного сектору Харківської обласної державної адміністрації та юридичних служб районних державних адміністрацій Харківської області, у якому у якості спікерів було запрошено представників Харківської юстиції.Детальніше...

19.10.2018  Відбулось чергове засідання Антирейдерського штабу

Відбулось чергове засідання Антирейдерського штабу
Під час засідання члени штабу заслухали представників конфліктуючих сторін та обговорили можливі шляхи вирішення порушених питань. Метою функціонування штабу є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи врожаю
Детальніше...

17.10.2018  Засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 19 жовтня 2018 року о 15-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

Детальніше...

16.10.2018  Обмін досвідом та корисними знаннями у районах Харківщини

Обмін досвідом та корисними знаннями у районах Харківщини

Підвищити досвід та правову культуру мали змогу сумісно з Зміївським районним сектором Державної міграційної служби у Харківській області. Поспілкувалися з працівниками про проект "Я МАЮ ПРАВО!" та надали поліграфічну продукцію для розповсюдження серед громадян, що звертаються до Зміївського районного сектору міграційної служби.Детальніше...

16.10.2018  Поширюємо правові знання серед наймолодших!

Поширюємо правові знання серед наймолодших!

В клубі акробатичного рок-н-ролу "Самміт" з серед тих, хто тільки починає знайомитися зі своїми правами під рок-н-рольний супровід набиралися правових знань. Дітки відкриті до нових знань, тому з зацікавленістю грали в правові ігри для наймолодших.

Детальніше...

16.10.2018  Проведено тематичний урок «STOP БУЛІНГ» для учнів 7-х класів

Проведено тематичний урок «STOP БУЛІНГ» для учнів 7-х класів
В рамках тижня права та інформаційної компанії #СтопБулінг головні спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Смородська М.С. та Литовченко Ю.С. завітали до Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 139 та провели тематичний урок «STOP БУЛІНГ» для учнів 7-х класів.
Детальніше...

16.10.2018  50 років разом

50 років разом
Заступник начальника Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Донцова І.М., під час проведення ювілейної реєстрації шлюбу громадян України, проінформувала про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»
Детальніше...

16.10.2018  «Тиждень права»

 «Тиждень права»

З метою підвищення правової обізнаності молоді та з нагоди відзначення Дня юриста, працівники Московського ВДВС м. Харків завітали до учнів випускних класів ХЗОШ № 138 з правовим уроком на тему: «Виконання судових рішень».Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта