12.08.2019  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області  09 серпня 2019 року за № 49/1756 було зареєстровано розпорядження голови Шевченківської районної державної адміністрації Харківської області від від 22 липня 2019 року № 124 "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг  Шевченківської районної державної адміністрації Харківської області".

12.08.2019  Круглий стіл з працівниками Харківської міської ради

Круглий стіл з працівниками Харківської міської ради

Працівником Харківської юстиції проведено круглий стіл з працівниками Харківської міської ради. Обговорили ініціативу Уряду «Чесна платіжка»

Також зазначено, що на опалювальний сезон 2019-2020 років постановою Уряду встановлено такі граничні ціни/тарифи на послуги для населення міст обласного значення та м. Києва:

Детальніше...

09.08.2019  Харківська юстиція завітала до Eruditus camp!

Харківська юстиція завітала до Eruditus camp!

Напередодні Міжнародного дня молоді фахівці Головного територіального управління юстиції у Харківській області завітали до дитячого англійського літнього табору, який проходив у центрі комплексної мовної підготовки Eruditus Education Center з метою ознайомлення дітей та викладачів центру з основними напрямками загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Детальніше...

09.08.2019  Інформування на тему «СТОП БУЛІНГ!»

Інформування на тему «СТОП БУЛІНГ!»

В приміщенні відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ’янському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області фахівцем Харківської юстиції проведено інформування представника Служби у справах дітей по Основ’янському району на тему «СТОП БУЛІНГ!».

Детальніше...

09.08.2019  Зустріч з працівниками Первомайського районного відділу ГУДМС в Харківській області

Зустріч з працівниками Первомайського районного відділу ГУДМС в Харківській області

Спеціалістом Харківської юстиції проведено зустріч з працівниками Первомайського районного відділу ГУДМС в Харківській області, на якій доведено до відома основні напрямки загальнонаціонального право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», а саме:

Детальніше...

09.08.2019  Інформування в Туристичному агентстві “Master of Travel”

Інформування в Туристичному агентстві “Master of Travel”

В рамках реалізації правопросвітницької кампанії «Поїхати з дитиною за кордон — легко!» спеціалістом Харківської юстиції було проведено інформування працівників туристичного агентства “Master of Travel” про визначений законодавством механізм виїзду дитини за кордон без згоди другого з батьків.

Детальніше...

09.08.2019  Засідання Антирейдерського штабу

Засідання Антирейдерського штабу

Відбулось чергове засідання Антирейдерського штабу, на якому продовжуємо роботу по скаргам, які знаходяться на розгляді.

Члени штабу ретельно вивчають кожне звернення та намагаються, щоб всі спірні питання вирішувалися мирним шляхом, в правовому полі.

Детальніше...

09.08.2019  Правовий десант

Правовий десант

«Правовий десант» у складі представників Міжрайонного відділу ДВС по Близнюківському, Лозівському районах та м. Лозова ГТУЮ у Харківській області, Певомайського місцевого центру з надання БВПД, Лозівського МРВ філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області, мобільної бригади соціально-психологічної допомоги та міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді відвідав заклад оздоровлення та відпочинку «Зміна».

Детальніше...

08.08.2019  Інформування працівників КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОПТД № 5»

Інформування працівників КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОПТД № 5»

З метою реалізації правопросвітницьких кампаній «Чесна платіжка», «Чужих дітей не буває», «Я маю право на виконання рішення суду», «Відповідальне батьківство» працівником Харківської юстиції проведено інформування працівників КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОПТД № 5» про магістральні напрямки даних кампаній. Працівники підприємства проінформовані про рішення Уряду стосовно встановлення максимально допустимих граничних тарифів на постачання теплової енергії та гарячої води.

Детальніше...

08.08.2019  Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

Проведено онлайн семінар, тренінг через мережу Skype з державним реєстратором Шевченківської селищної ради.

У заході прийняли участь фахівці Харківської юстиції та державний реєстратор Шевченківської селищної ради.

Під час заходу були розглянуті наступні питання:

Детальніше...

08.08.2019  Консультування громадян з питання пілотного проекту «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

Консультування громадян з питання пілотного проекту «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

У відділі державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ’янському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведена консультація громадян з питання пілотного проекту "Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану".

Детальніше...

07.08.2019  Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

Проведено онлайн семінар, тренінг через мережу Skype з державними реєстраторами Комунального підприємства «Чугуївське міжміське бюро технічної інвентаризації».

У заході прийняли участь фахівці Харківської юстиції та державні реєстратори Комунального підприємства «Чугуївське міжміське бюро технічної інвентаризації».

Під час заходу були розглянуті наступні питання:

Детальніше...

07.08.2019  Проведено круглий стіл з компанією “Тацій та партнери”

Проведено круглий стіл з компанією “Тацій та партнери”

Цього разу, для того щоб обговорити актуальні питання працівники  Харківської  юстиції завітали до юридичної компанії “Тацій та партнери”.

Під час круглого столу обговорили правопросвітницьку кампанію Міністерства юстиції «Я маю право бути присяжним», мета якої інформування громадян України щодо передбаченої Конституцією України можливості здійснювати правосуддя через присяжних та заохочення їх до вирішення певної категорії цивільних та кримінальних справ разом із суддею першої інстанції.

Детальніше...

07.08.2019  Харківська юстиція провела черговий семінар з судом

Харківська юстиція провела черговий семінар з судом

Днями представники відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області  завітали  до Ленінського районного суду м. Харкова.

Під час семінару були обговорені наступні питання:
• особливості виконання Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних сімейних і кримінальних справах 1993 року;
• особливості виконання Конвенції про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних або комерційних справах 1965 року;
• забезпечення належного виконання іноземних доручень у кримінальних справах;
• аналіз виконання доручень іноземних судів Ленінським районним судом м. Харкова.

 

Детальніше...

06.08.2019  Інформування громадян про ініціативу #Чеснаплатіжка

Інформування громадян про ініціативу #Чеснаплатіжка

В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники МВДВС по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з спеціалістом ПАТ «Харківгаз» та працівниками УПСЗП Кегичівської РДА обговорили основні аспекти кампанії #ЧеснаПлатіжка, метою якої є підвищення рівня обізнаності громадян щодо правильного нарахування тарифів за послуги з постачання теплової енергії та гарячої води.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта