10.10.2017  Лекція для працівників органів державної влади та місцевого самоврядування на базі ХарРІДУ НАДУ при Президентові України

Лекція для працівників органів державної влади та місцевого самоврядування на базі ХарРІДУ НАДУ при Президентові України

6 жовтня 2017 року в рамках Тижня права, присвяченого Дню юриста, в.о. завідувача сектору Федоренко А.В провела лекцію «Практичні питання реалізації заходів фінансового контролю відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції» для працівників органів державної влади та місцевого самоврядування на базі ХарРІДУ НАДУ при Президентові України. На лекції були висвітлені законодавчі вимоги до суб’єктів декларування, досліджено проблемні питання заповнення електронних декларацій, практичні проблеми роботи Реєстру, наголошено на відповідальності за порушення вимог фінансового контролю.

Детальніше...

09.10.2017  Виїзд мобільної точки до села Ватуіне Нововодолазького району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Ватуіне Нововодолазького району Харківської області

9 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся віїзд мобільної точки до села Ватутіне Нововодолазького району Харківської області.

Детальніше...

09.10.2017  Повідомлення про підвищення кваліфікації арбітражних керуючих

Повідомлення про підвищення кваліфікації арбітражних керуючих

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького з жовтня 2014 року отримав право здійснювати підвищення кваліфікації для арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів).

Детальніше...

09.10.2017  Повідомлення

Повідомлення

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького з квітня 2012 року здійснює набір на курси підготовки арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів).

Навчання проводитиметься в сучасних навчальних корпусах за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35.

Детальніше...

08.10.2017 

06.10.2017  Виїзд мобільної точки до села Рябоконєво Краснокутського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Рябоконєво Краснокутського району Харківської області

6 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів здійснено виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівця Краснокутського бюро правової допомоги Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Рябоконєво Краснокутського району Харківської області.

Детальніше...

06.10.2017  Виступ на радіо до Дня юриста

Виступ на радіо до Дня юриста

6 жовтня 2017 року спеціалістом відділу систематизації законодавства правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Ліною Олександрівною було здійснено виступ в програмі Творчого об'єднання «Обласне радіо» філії ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Харківська регіональна дирекція» з нагоди відзначення професійного свята Дня юриста. Під час виступу було також повідомлено про візит до міста Харкова Міністра юстиції України Павла Петренка та про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

06.10.2017  Інформативна та роз'яснювальна лекція для трудового колективу Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад № 109»

Інформативна та роз'яснювальна лекція для трудового колективу Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад № 109»

6 жовтня 2017 року в рамках Тижня права, з нагоди Дня юриста, заступником начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Голуб В.В. для трудового колективу Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад № 109» Харківської міської ради, проведено інформативну та роз'яснювальну лекцію щодо запровадження та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

06.10.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 06 жовтня 2017 року № 78.

05.10.2017  Семінар для працівників ПРАТ «Інститут Харківський Промтранспроект»

Семінар для працівників ПРАТ «Інститут Харківський Промтранспроект»

4 жовтня 2017 року провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Парамоновою Л.В. для працівників ПРАТ «Інститут Харківський Промтранспроект» було проведено семінар на тему: «Як захистити свої права у судовому порядку?».

Детальніше...

05.10.2017  Установчий з`їзд приватних виконавців

Установчий з`їзд приватних виконавців

3 жовтня 2017 року на виконання доручення Міністерства юстиції України від 21.09.2017 № 9869/20.5/32-17 «Щодо організації проведення установчих з`їздів приватних виконавців регіону» в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області відбувся установчий з`їзд приватних виконавців, виконавчого округу Харківської області, відповідно до Порядку проведення установчих з`їздів приватних виконавців, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 06.09.2017 № 2824/5.

Детальніше...

05.10.2017  Консультація на тему «Порядок звернення до суду»

Консультація на тему «Порядок звернення до суду»

5 жовтня 2017 року в рамках Тижня права з нагоди відзначення Дня юриста провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Горбуновою К.Ю. було проведено консультацію на тему: «Порядок звернення до суду» для працівників ТОВ «Розумне світло».

Детальніше...

05.10.2017  Виїзд мобільної точки до села Яковенкове Балаклійського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Яковенкове Балаклійського району Харківської області

5 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся віїзд мобільної точки до села Яковенкове Балаклійського району Харківської області.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта