Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 


18.05.2017  День боротьби за права кримськотатарського народу

День боротьби за права кримськотатарського народу

18-20 травня 1944 року бійці НКВС за наказом з Москви зігнали до залізничних вагонів майже все татарське населення Криму і відправили в бік Узбекистану 70-ю ешелонами.

Це примусове виселення татар, яких радянська влада звинуватила у співпраці з нацистами, стало однією з найбільш швидко проведених депортацій у світовій історії.

За перші три роки після переселення від голоду, виснаження і хвороб померли, за різними оцінками, від 20 до 46% всіх депортованих. Серед померлих за перший рік майже половина - діти до 16 років.

17.05.2017  До уваги представників громадських формувань !!!

До уваги представників громадських формувань !!!

Неприбуткові підприємства, установи та організації, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 1 липня 2017.року привести свої установчі документи у відповідність із нормами Податкового кодексу України та у цей термін подати копії таких документів до контролюючого органу.

Детальніше...

17.05.2017  Проведено регіональний етап Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків “Я маю право!”

Проведено регіональний етап Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків “Я маю право!”

17.05.2017 Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області за участю відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено визначення переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків “Я маю право!”.

Детальніше...

17.05.2017  Консультування у Великобурлуцькому бюро правової допомоги

Консультування у Великобурлуцькому бюро правової допомоги

16.05.2017 року спеціаліст відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області Карабин В.Г. провів консультування громадян у Великобурлуцькому бюро правової допомоги, під час якого надавалися роз’яснення з питань щодо дій реєстратора, посвідчення нотаріальної довіреності та щодо оформлення спадщини.

Детальніше...

16.05.2017  Консультування громадян в Золочівському бюро правової допомоги

Консультування громадян в Золочівському бюро правової допомоги

16 травня 2017 року заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактін І.С. прийняв участь у консультуванні громадян в Золочівському бюро правової допомоги, під час якого надавалися роз`яснення з питань оформлення спадкових справ на майно та оформлення спадщини за заповітом.

Детальніше...

16.05.2017  Он-лайн будинок юстиції

Он-лайн будинок юстиції

Міністерством юстиції України запроваджено Он-лайн будинку юстиції, однією з можливостей роботи вищезазначеного електронного порталу є проведення попередньої правової експертизи документів, що подаються для проведення державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи.

Детальніше...

16.05.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 16 травня 2017 року № 38.

 

15.05.2017  Стягувачам за зведеним виконавчим провадженням про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП»

Стягувачам за зведеним виконавчим провадженням про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП»

На виконанні у відділі примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області перебуває зведене виконавче провадження №33410750 про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства до складу якого входять 3218 виконавчих проваджень на загальну суму 176 988 519 грн. про стягнення заборгованості на користь УПФУ, держави, фізичних та юридичних осіб, з них 2680 виконавчих проваджень на загальну суму 78 061 349 грн. про стягнення заборгованості по заробітній платі.

Детальніше...

15.05.2017  До уваги суб’єктів державної реєстрації та нотаріусів!

До уваги суб’єктів державної реєстрації та нотаріусів!

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області доводить до відома, що наказом Міністерства юстиції України від 25 квітня 2017 року № 1410/5, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26 квітня 2017 року № 548/30416 (далі – наказ), внесено зміни до Порядку надання ідентифікаторів доступу до Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 15 грудня 2015 року № 2586/5, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15 грудня 2015 року за № 1568/28013.

Детальніше...

15.05.2017  Оперативна нарада керівників відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Оперативна нарада керівників відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області

15 травня 2017 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області під керівництвом Заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактіна Іллі Сергійовича була проведена оперативна нарада керівників відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Детальніше...

15.05.2017  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області від 18.05.2017

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області від 18.05.2017

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 18 травня 2017 року об 16-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації включені наступні питання:

Детальніше...

15.05.2017  Прийом громадян у Дворічанському бюро правової допомоги

Прийом громадян у Дворічанському бюро правової допомоги

З метою належного виконання заходів з активізації надання безоплатної первинної правової допомоги 15.05.2017 року спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Луговою Г.В. проведено прийом громадян у Дворічанському бюро правової допомоги.

Детальніше...

15.05.2017  Реформування ДЗМІ

Реформування ДЗМІ

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що відповідно до вимог Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» (далі - Закон) друковані засоби масової інформації, заснованих органами державної влади, іншими державними органами та органами місцевого самоврядування повинні здійснити перереєстрацію.

Детальніше...

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта