26.02.2018  Консультування громадян з питання видачі повторного свідоцтва про смерть

Консультування громадян з питання видачі повторного свідоцтва про смерть

Головним спеціалістом Зачепилівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Булгаковою С.В. проведено консультування громадянина з питання отримання повторного свідоцтва про смерть на діда.

Детальніше...

26.02.2018  Бесіда на тему: "Реалізація проекту Міністерства юстиції України щодо видачі свідоцтва про народження в пологовому будинку"

Бесіда на тему: "Реалізація проекту Міністерства юстиції України щодо видачі свідоцтва про народження в пологовому будинку"

В приміщенні Куп’янської міської лікарні Харківської області заступником начальника Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Донцовою І.М. зі співробітниками лікарні було проведено бесіду на тему: "Реалізація проекту Міністерства юстиції України щодо видачі свідоцтва про народження в пологовому будинку".

Детальніше...

26.02.2018  Інформування громадян про проект Міністерства юстиції щодо вручення свідоцтва про народження безпосередньо в пологовому будинку

Інформування громадян про проект Міністерства юстиції щодо вручення свідоцтва про народження безпосередньо в пологовому будинку

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Харіною О.І. та спеціалістом Відділу Жовновською О.А. проведено інформування громадян міста Харкова на тему: «Пілотний проект Міністерства юстиції щодо вручення свідоцтва про народження безпосередньо в пологовому будинку”.

Громадян було проінформовано, що проект запроваджено Міністерством юстиції України з метою створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини.

Детальніше...

26.02.2018  Бесіда на тему: «Проведення державної реєстрації смерті на підставі рішення суду про встановлення факту смерті особи на тимчасово окупованій території України»

Бесіда на тему: «Проведення державної реєстрації смерті на підставі рішення суду про встановлення факту смерті особи на тимчасово окупованій території України»

Начальником Новобаварського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Городиською Н.М. було проведено бесіду з начальником відділу військового обліку та бронювання Харківського обласного військового комісаріату підполковником Шереметом Г.І. та Головним спеціалістом відділу мобілізованої роботи управління оборонної та мобілізованої роботи Департаменту оборони, мобілізованої роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації  Терещенком І.О. під час якої було обговорено питання щодо проведення державної реєстрації смерті на підставі рішення суду про встановлення факту смерті особи на тимчасово окупованій території України.

Детальніше...

26.02.2018  Круглий стіл» на тему: «Імплементація Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року

Круглий стіл» на тему: «Імплементація Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року

22 лютого 2018 року начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі - Відділ) Тимощук О.В. та головним спеціалістом Відділу Мякшиною О.О. прийнято участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Імплементація Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року», який відбувся в приміщенні харківського медіацентру «ВРЕМЯ».

Під час «круглого столу» обговорено стан виконання заходів ромської Стратегії в Харківській області.

Детальніше...

26.02.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

22.02.2018 головним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Матеко С.В. та провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Свиридовою Н.О. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проінформовано громадянку про мету всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

26.02.2018  В Центральній районній бібліотеці для дітей ім. М.О. Островського прочитано лекцію на тему: “Правовий захист дітей та жінок. Державні гарантії для незахищених верств населення”

В Центральній бібліотеці ім. В.В. Маяковського прочитано лекцію на тему: “Реалізація права на захист як одна з державних гарантій”

На базі Центральної районної бібліотеки для дітей ім. М.О. Островського головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. було прочитано лекцію на тему: “Правовий захист дітей та жінок. Державні гарантії для незахищених верств населення”. В правоосвітньому заході взяли участь студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Детальніше...

23.02.2018  Робоча зустріч з представниками ГРОМАДСЬКОЇ СПІЛКИ "АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ АТО ТА ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ М. ХАРКОВА"

Робоча зустріч з представниками ГРОМАДСЬКОЇ СПІЛКИ "АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ АТО ТА ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ М. ХАРКОВА"

Працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань та відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено зустріч з представниками ГРОМАДСЬКОЇ СПІЛКИ «АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ АТО ТА ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ М. ХАРКОВА».

Детальніше...

23.02.2018  Стягнення заборгованості по аліментах

Стягнення заборгованості по аліментах

21.02.2018 року працівниками Нововодолазького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції  у Харківській області за участю співробітника поліції  було вжито заходів, направлених на зменшення суми заборгованості по аліментах, в результаті проведеної роботи одним боржником було сплачено 11 тис. грн. в рахунок погашення заборгованості по аліментах, другий боржник  офіційно працевлаштований на підприємство, куди в подальшому виконавчий документ буде направлено для стягнення поточних платежів та заборгованості по аліментах із заробітку.

 

Детальніше...

23.02.2018  Бесіда з вихованцями пришкільного інтернату Бесарабівського НВК Кегичівського району

Бесіда з вихованцями пришкільного інтернату Бесарабівського НВК Кегичівського району

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” 19 лютого 2018 року  документознавцем І категорії Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Семенець Ю.А. було проведено  гру-бесіду «Запобігання  та протидія домашньому насильству» з вихованцями групи пришкільного інтернату Бесарабівського НВК Кегичівського району.

Детальніше...

23.02.2018  Новини законодавства

Новини законодавства

1) Уряд привів ряд нормативно-правових актів Кабінету Міністрів у відповідність до законодавства, а саме до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості із сплати аліментів» (постанова Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2018 року № 76 газета «Урядовий кур’єр» № 36 від 21.02.2018).

Детальніше...

23.02.2018  Співпраця з Громадською організацією “Харківська асоціація незрячих юристів”

Співпраця з Громадською організацією “Харківська асоціація незрячих юристів”

21.02.2018 на базі Територіального центру надання соціальних послуг Шевченківського району міста Харкова Головним  територіальним управлінням юстиції у Харківській області спільно з Громадською організацією “Харківська асоціація незрячих юристів” проведено правоосвітній захід для незахищених верств населення.

Головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В.  було прочитано лекцію на тему: “Правові засоби захисту прав дітей та жінок”.

Детальніше...

23.02.2018  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

21 лютого 2018 року головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицькою Н.М. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено вуличне інформування громадян міста Харкова з наступного питання: «Забирають бізнес? Відбирають майно?».

Детальніше...

23.02.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акта

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акта

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 21 лютого 2018 року за № 8/1623 зареєстровано розпорядження Куп'янської районної державної адміністрації Харківської області  від  29 січня 2018 року № 16 «Про затвердження видів робіт та організацію проведення громадських робіт на 2018 рік».

22.02.2018  Інформування працівників та відвідувачів громадської організації «Харківський музей Холокосту» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників та відвідувачів громадської організації «Харківський музей Холокосту» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

21 лютого 2018 року для працівників та відвідувачів громадської організації «Харківський музей Холокосту» спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. та Павленко Ю.Ю. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Як виконати рішення суду?», «Не отримуєш аліменти?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Як діяти у разі обшуку підприємства?», «Не знаєш, як оформити субсидію», «Вимагають хабара за іспит чи навчання», «Не знаєш, як вирішити спір?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта