14.06.2019  Проведено урок на тему: «Знай свої права змалечку!»

Проведено урок на тему: «Знай свої права змалечку!»

Цього разу Харківська юстиція завітала до діток шкільного табору Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 18 Харківської міської ради Харківської області та розповіли дітлахам про Конституцію та про державні символи.

А після, в ігровій формі та завдяки розмальовкам на правову тематику, розповіли малечі про їх права та обов’язки, та як їх відстоювати.

Детальніше...

14.06.2019  Пізнавальна година для дітей на тему: «Правосуддя в Україні»

Пізнавальна година для дітей на тему: «Правосуддя в Україні»

Працівники Харківської юстиції продовжують відвідувати літні шкільні табори, аби підвищити загальний рівень правової обізнаності маленьких громадян. З цією метою вони завітали до шкільного табору Харківської гімназії №152 де в доступній формі розповіли про те як здійснюється правосуддя в Україні.

Детальніше...

14.06.2019  Конвенція про права дитини-своїм правам вчаться змалечку

Конвенція про права дитини-своїм правам вчаться змалечку

Як відомо діти через свою вразливість, фізичну і розумову незрілість потребують особливої уваги та піклування і тому проблема правового захисту дитинства давно перебуває в центрі уваги міжнародної спільноти.

Дитячі роки – це безтурботна та прекрасна пора в житті, яку з радістю згадуєш подорослішав. Саме в дитячі безклопітні роки особистість формується фізично, інтелектуально, психічно, має час для отримання необхідних знань та навичок. Саме в цей період мають бути створені всі умови для повноцінного життя та різноманітного розвитку дітей, які є такими ж членами суспільства та громадянами своєї країни, як і дорослі.

Детальніше...

14.06.2019  Розповідаємо про права граючись

Розповідаємо про права граючись

Зараз літо, а значить багато вільного часу та ще більше можливостей для гарного відпочинку. Одна з таких можливостей — дитячій табір, тут можна не лише реалізувати своє право на відпочинок, а й отримати нові корисні знання та поспілкуватися з однолітками.

Цього разу представники Харківської юстиції розповідали про права діткам літнього шкільного табору Харківської гімназії № 152.

Маленьких громадян проінформували про їх права, а також поговорили про обов'язки дітей.

Детальніше...

13.06.2019  Он-лайн семінар та тренінг з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг при Зачепилівській районній державній адміністрації

Он-лайн семінар та тренінг з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг при Зачепилівській районній державній адміністрації

Працівниками Харківської юстиції проведено он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг при Зачепилівській районній державній адміністрації – Васильковська О.В. та Педаш В.Г.

Детальніше...

13.06.2019  Круглий стіл на тему: «Взаємодія гілок влади, державних та громадських інституцій заради дотримання прав людини»

Круглий стіл на тему: «Взаємодія гілок влади, державних та громадських інституцій заради дотримання прав людини»

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту          «Я МАЮ ПРАВО!» в приміщенні Зміївського бюро правової допомоги проведено круглий стіл: «Взаємодія гілок влади, державних та громадських інституцій заради дотримання прав людини».

Детальніше...

13.06.2019  Харківська юстиція прийняла участь у тренінгу Харківського медико-генетичного центру

Харківська юстиція прийняла участь у тренінгу Благодійного фонду Володимира Скоробагача і Харківського медико-генетичного центру

Представники Харківської юстиції начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно - правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Меланія Хуторянська та провідний спеціаліст відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Надія Свиридова прийняли участь у тренінгу Харківського медико-генетичного центру мета якого — допомогти молодим сім'ям та майбутнім батькам знизити рівень захворювань серед дітей.

Детальніше...

13.06.2019  Поширюємо проект “Я МАЮ ПРАВО!” в центрах надання адміністративних послуг

Поширюємо проект “Я МАЮ ПРАВО!” в центрах надання адміністративних послуг

До центрів надання адміністративних послуг по Україні звертається в середньому за день більше 300. Громадяни звертаються з найактуальнішими юридичними питаннями.

Сьогодні зранку завітали до Центру надання адміністративних послуг Старосалтівської селищної ради та провели для трудового колективну та громадян бесіду про свої права та обов'язки #ЗахищайСвоїПраваРазомЗМін'юстом. Залишили інформаційні матеріали та газети Міністерства юстиції та Головного територіального управління юстиції для відвідувачів ЦНАПу та оговорили питання, з якими громадяни найчастіше звертаються до Центру.

Детальніше...

13.06.2019  Бесіда на тему: «Права дитини»

Бесіда на тему: «Права дитини»

Спеціаліст Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ відвідала Дитячий оздоровчий пришкільний табір «Світанок» школи-гімназії № 3, де провела бесіду на тему «Права дитини». Обговорила з дітьми їхні права, приділивши увагу обов'язкам батьків щодо виховання та розвитку дитини. Діти мають право на піклування з боку батьків про їх здоров'я, фізичний, духовний та моральний розвиток, на забезпечення батьками здобуття ними повної загальної середньої освіти, підготовку її до самостійного життя, повагу.

Детальніше...

13.06.2019  Урок в літньому таборі «Стоп булінг!»

Урок в літньому таборі «Стоп булінг!»

Під час канікул діють дитячі табори, де школярі з великим задоволенням поєднують навчання та здобуття нових навичок з відпочинком.

Для того, щоб дітлахи набули певних знань, працівниками Харківської юстиції було проведено урок на тему «Стоп булінг!» для самих маленьких відвідувачів літнього табору при Харківській міській гімназії № 13.

Детальніше...

13.06.2019  Бесіда на тему: #СтопБулінг з Кегичівськими школяриками

Бесіда на тему: #СтопБулінг з Кегичівськими школяриками

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах провели бесіду на тему: #СтопБулінг з Кегичівськими школяриками.

Детальніше...

12.06.2019  Зустріч з колективом Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації

Зустріч з колективом Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації

В рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” працівником Харківської юстиції проведено зустріч з колективом Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації.

Детальніше...

12.06.2019  Виховний урок на тему: «Права дитини»

Виховний урок на тему: «Права дитини»

Спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Харківському району та місту Люботину було проведено виховний урок на тему:

Детальніше...

12.06.2019  Харківська юстиції долучилась до участі у фестивалі “Дитяча площАРТка”

Харківська юстиції долучилась до участі у фестивалі “Дитяча площАРТка”

У Центрі гендерної культури за підтримки Європейського Союзу, пройшов експериментальний та пізнавальний проект для дітей та дорослих “Дитяча площАРТка #5”. Цей проект створений з метою запрошення до суспільного діалогу про важливі цінності. Організатори заходу акцентують увагу на особистості дитини, на праві висловлювати свої думки й мати свободу їх поширювати без дискримінації за жодними ознаками, а дорослі мають дати малечі таку можливість.

Детальніше...

11.06.2019  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 11.06.2019 року № 45.


 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта