22.05.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Працівниками відділу з питань нотаріату разом приватним нотаріусом Зміївського районного нотаріального округу Кожушною Л.М. проведено роз'яснювальну роботу з працівниками та відвідувачами Зміївської міської ради Харківської області про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

22.05.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Захист прав жінок і дітей – новий пріоритетний напрямок в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». 
22.05.2018 року головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ковтун А.М. проведено інформування працівників магазину «Київстар» про те, що треба робити та хто несе відповідальність за домашнє насильство. Адже ця проблема може торкнутись мало не кожного і всі повинні знати як себе захистити.
Також, було повідомлено про веб-портал pravo.minjust.gov.ua, за допомогою якого можна отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях.

22.05.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

22 травня 2018 року головним спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Харківській області Іриною Зубковою, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», було проведено бесіду з учнями 9-А класу Комунального закладу «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 49 Харківської міської ради Харківської області імені Харківських дивізій» на тему: «Вимагають хабара за іспит чи навчання? Що робити?».

Детальніше...

22.05.2018  Працівники Харківської юстиції приєднались до Вело-марафону 2018

Працівники Харківської юстиції приєднались до Вело-марафону 2018

Сьогодні команда Головного територіального управління юстиції у Харківській області долучилась до проведення вже традиційного Велодня у Харкові. Це стало щорічим святом та традицією на Харківщині. Ми підтримуємо здоровий спосіб життя! На цій натхненній хвилі поширювали проект ЯМП. Веселі та активні вихідні надають сил та енергії для продуктивного робочого тижня. Дякуємо всім, хто створював настрій, приймав беспосередню участь та зробив цей Велодень таким потужним. Нас було понад 25 тисяч. Приємно почуватися частиною такої потужної велосили. Разом ми здатні на все! #ЯМП#СказаноЗроблено

Детальніше...

21.05.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

21 травня 2018 року Документознавцем І категорії Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тихоновою Н.В. проведено інформування для працівників ПАТ КБ «ПриватБанк» з наступних питань: «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання».

Детальніше...

21.05.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 22 травня 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 22 травня 2018 року

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 22 травня 2018 року о 16-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, буд. 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання включені наступні питання:

Детальніше...

21.05.2018  Консультування громадян з питання видачі повторного свідоцтва про народження своєї дитини

Консультування громадян з питання видачі повторного свідоцтва про народження своєї дитини

17 травня 2018 року в.о. начальника Богодухівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Рубан І.І. було проведено консультування громадянина з питання видачі повторного свідоцтва про народження своєї дитини.

В.о. начальника Відділу Рубан І.І. було роз’яснено, що повторна видача свідоцтва про державну реєстрацію акту цивільного стану здійснюється за заявою особи, щодо якої складено запис, батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, представника закладу охорони здоров'я, навчального або іншого дитячого закладу, де постійно перебуває дитина, органу опіки та піклування.

Детальніше...

21.05.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

21 травня 2018 року головним спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Харківській області Іриною Зубковою, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», було проведено вуличне інформування мешканців міста Харків. Під час інформування здійснювалося поширення друкованих видань Міністерства юстиції України. А також, повідомлено про веб-портал pravo.minjust.gov.ua, за допомогою якого можна отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях.

Детальніше...

21.05.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Державними нотаріусами Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І. та Соловйовою Н.Є. спільно з представниками Люботинського бюро правової допомоги з метою інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!" громадянам були надані консультації з питань: “Вимагають хабара за іспит чи навчання?”, “Не знаєш, як оформити субсидію?”.

Детальніше...

21.05.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Державними нотаріусами Першої Харківської державної нотаріальної контори Авер’яновою Л.П.  та Богомолюк О.О. проінформовано громадян, які звернулися до держнотконтори про загальнонаціональний  правопросвітницький проект “Я маю право!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом  інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

21.05.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Державними нотаріусами Шостої Харківської державної нотаріальної контори Абрамченко Т.А., Вовкожа О.М., Лучкіною І.М.  було проведено роз’яснювальну роботу з монахинями католицької церкви про загальнонаціональний правопросвітницький проект  «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

Детальніше...

21.05.2018  Обговорення проекту «Я МАЮ ПРАВО!» зі студентами

Обговорення проекту «Я МАЮ ПРАВО!» зі студентами

Сьогодні завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Анна Федоренко разом з головним спеціалістом відділу  систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Дар’єю Трофименко вирішили згадати студентські роки та прийшли на першу пару до студентів 3 курсу Інституту підготовки кадрів для органів юстиції Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Детальніше...

21.05.2018  Міжвідомча нарада з представниками Харківської митниці ДФС

Міжвідомча нарада з представниками Харківської митниці ДФС

В приміщенні Харківської митниці ДФС відбулась міжвідомча нарада з представниками Відділу примусового виконання рішень УДВС ГТУЮ у Харківській області та Київського ВДВС м. Харкова ГТУЮ у Харківській області з питань визначення шляхів щодо удосконалення, оптимізації стану взаємодії між митницею та органами ДВС при розпорядженні майном, конфіскованим за рішенням суду.

Детальніше...

21.05.2018  Порядок усиновлення згідно Сімейного кодексу України

Порядок усиновлення згідно Сімейного кодексу України

Начальником Шевченківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Стеганцовою І.М. взято участь у нараді, яка відбулася на базі Шевченківської районної адміністрації Харківської області. Під час наради було обговорено питання щодо порядку усиновлення згідно Сімейного кодексу України.

Детальніше...

21.05.2018  Семінар для працівників

Семінар для працівників

Головним спеціалістом сектору з питань запобігання і виявлення корупції Вороною В.С. було проведено семінар з працівниками Вовчанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області з метою попередження корупційних ризиків під час виконання службових повноважень працівниками відділу.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта