Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 21.09.2018  Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян

В Ізюмській районній державній адміністрації начальником управління з питань нотаріату Оленою Юдіною, разом з начальником відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Іваном Часовським та завідувачем Ізюмської державної нотаріальної контори Тамілою Зелінською проведений виїзний прийом громадян у Чугуївському районі Харківської області.

Детальніше...

20.09.2018  Семінар на тему: «Зупинемо булінг разом» з батьками учнів Первомайської загальноосвітньої школи № 2»

Семінар на тему: «Зупинемо булінг разом» з батьками учнів Первомайської загальноосвітньої школи № 2»

Працівниками Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану проведено семінар на тему: "Зупинемо булінг разом" з батьками учнів Первомайської загальноосвітньої школи № 2 Первомайської міської ради Харківської області.

Детальніше...

19.09.2018  Участь у тренінгу на тему: “Врахування принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та антидискримінаційних підходів у системних реформах із залученням громадянського суспільства”

Участь у тренінгу на тему: “Врахування принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та антидискримінаційних підходів у системних реформах із залученням громадянського суспільства”

Провідним спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кисловською О. взято участь в тренінгу на тему: “Врахування принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та антидискримінаційних підходів у системних реформах із залученням громадянського суспільства”, який проводився за участі ГО “Інформаційно-консультативний жіночий центр”, ГО “Дерево життя”, ГО “Сучасна жінка”, Центру гендерної культури, представників органів місцевого самоврядування, Харківського обласного центру зайнятості, Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації та інших структурних підрозділів облдержадміністрації.

Детальніше...

19.09.2018  Урок на тему: «Стоп булінг»

Урок на тему: «Стоп булінг»

19 вересня 2018 року в рамках реалізації інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» начальником Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану спільно з начальником відділу Близнюківське бюро правової допомоги для учнів 5 класу КЗ «Близнюківський ліцей» проведено урок на тему: «Стоп булінг».

Детальніше...

19.09.2018  Інформування студентів Харківського національного педагогічного університету імені Г.Сковороди про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування студентів Харківського національного педагогічного університету імені Г.Сковороди про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

19 вересня 2018 року для студентів Харківського національного педагогічного університету імені Г.Сковороди головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Вербицькою Н.М в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Подолаємо булінг разом серед студентів!», «Я маю право!».

Детальніше...

19.09.2018  Проведено тематичний урок “Стоп булінг!”

Проведено тематичний урок “Стоп булінг!”

19 вересня 2018 року для учнів 10 класу технологічного ліцею Харківської міської ради «Проведено тематичний урок “Стоп булінг!” заступником відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Назарян А.А. та головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Степанян І.Г. в межах проведення Тижня протидії булінгу в рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

19.09.2018  Семінар на тему: Реалізація право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Семінар на тему: Реалізація право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Пахоменко А. В. для учнів та викладачів Куп’янської загальноосвітня школа № 12 проведено семінар на тему: Реалізація право просвітницького  проекту «Я МАЮ ПРАВО!», в ході якого висвітлено основні напрямки реалізації проекту.

Детальніше...

19.09.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

19 вересня 2018 року заступником начальника Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Донцовою І.М. під час державної реєстрації було проведено інформування представниці ромської національної меншини про Всеукраїнський правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», метою, якого є, підвищення юридичної грамотності громадян України та формування нової правової культури в суспільстві, зазначений проект не лише інформує громадян про їхні права, а й навчає їх, як ці права захищати, дає чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли права порушують.

Детальніше...

19.09.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

19 вересня 2018 року головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Чеботарьовою Ю.О. проведено інформування з наступних питань: «Як протидіяти домашньому насильству?»,  «Вимагають хабара за іспит чи навчання».

Детальніше...

19.09.2018  Тренінг на тему: «Правовий захист осіб без громадянства. Оформлення набуття громадянства України за народженням та територіальним походженням»

Тренінг на тему: «Правовий захист осіб без громадянства. Оформлення набуття громадянства України за народженням та територіальним походженням»

В.о. начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Богданова Є.В. взяла участь у тренінгу на тему: «Правовий захист осіб без громадянства. Оформлення набуття громадянства України за народженням та територіальним походженням», який проходив на базі правового клубу «PROVOKATOR» в рамках проекту «Правова допомога біженцям та особам без громадянства в Україні», який реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Детальніше...

19.09.2018  До уваги громадян!

До уваги громадян!

Останнім часом збільшилась кількість  випадків, коли невідомі особи телефонують, пишуть або навіть приходять до громадян та, представляючись виконавцями, вимагають  кошти в рахунок погашення боргу.

Згідно чинного законодавства обов’язок примусового виконання  рішень покладається на органи державної виконавчої служби (державних виконавців) та на приватних виконавців у випадках, передбачених Законом України “Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів”.

Детальніше...

19.09.2018  Тренінг на тему: “Конституційні права дитини”

Тренінг на тему: “Конституційні права дитини”

18 вересня 2018 року спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Жовновською О.А. для дітей комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад  (ясла — садок) № 142 Харківської міської ради” проведено тренінг на тему: “Конституційні права дитини”.

Детальніше...

19.09.2018  Урок на тему “СТОП БУЛІНГ” для учнів 5-7 класів Кегичівського ліцею

Урок на тему “СТОП БУЛІНГ” для учнів 5-7 класів Кегичівського ліцею

Начальником Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Парамоновой В.В. в рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено урок з учнями 5-7 класів Кегичівського ліцею на тему: “СТОП БУЛІНГ”.

Детальніше...

19.09.2018  Урок на тему: «Я маю право!»

Урок на тему: «Я маю право!»

Головним спеціалістом Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Макогон Н.В. в межах реалізації національного правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів 7-А класу Дворічанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дворічанської районної ради Харківської області було проведено урок «Я МАЮ ПРАВО!». 

Детальніше...

19.09.2018  «Чи можна подолати булінг???» - сьогодні ми шукали відповідь на це питання

«Чи можна подолати булінг???» - сьогодні ми шукали відповідь на це питання

18 вересня 2018 року за запрошенням громадської діячки, науковиці Юлії Ібрагім у Комунальному закладі «Харківська  гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради працівниками управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області за підтримки практикуючого психолога Юлії Букіної та громадського активіста Олександра Переверзєва в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено тренінгові заняття на тему: «СтопБулінг!».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта