22.03.2018  Лекція на тему: «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану за допомогою мережі Internet»

Лекція на тему: «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану за допомогою мережі Internet»

22 березня 2018 року для працівників відділу соціального захисту населення  виконавчого комітету Мереф’янської міської ради Харківського району Харківської області спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі - Відділ)  Іскрою О.П. прочитано лекцію на тему: «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану за допомогою мережі Internet».

Детальніше...

22.03.2018  Інформування працівників салону «Вива» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників салону «Вива» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

22 березня 2018 року працівникам салону «Вива» головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицькою Н.М. доведено інформацію про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та здійснено поширення інформаційних буклетів на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання?».

Детальніше...

22.03.2018  Онлайн – семінар для державних реєстраторів відділу державної реєстрації Дергачівської районної державної адміністрації

Онлайн – семінар для державних реєстраторів відділу державної реєстрації Дергачівської районної державної адміністрації

22 березня 2018 року проведено онлайн – семінар для державних реєстраторів відділу державної реєстрації Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області та адміністраторів Центру надання адміністративних послуг при Дергачівській районній державній адміністрації Харківської області.

Детальніше...

22.03.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Губською О.М. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено інформування студентів Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

До відома студентів було доведено інформацію про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та його основні повідомлення, захисту прав власності та бізнесу, протидії корупції у вищих навчальних закладах.

Крім того серед студентів заходу здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції з логотипом проекту (буклетів, листівок) та інформаційний вісник Міністерства юстиції “Юстиція відкрита для людей”.

Детальніше...

22.03.2018  " Я МАЮ ПРАВО!" для учнів старших класів Лозівської гімназії

" Я МАЮ ПРАВО!" для учнів старших класів Лозівської гімназії

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» 21 березня 2018 року  у  Лозівській гімназії Лозівської міської ради Харківської області заступником начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби  по Близнюківському, Лозівському районах та міста  Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Гусаровою О.М. були прочитані лекції для учнів старших класів, яких було ознайомлено із вищевказаним проектом та повідомлено про офіційний веб-сайт проекту: pravo.minjust.gov.ua, за допомогою якого можна отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях.

Детальніше...

22.03.2018  «Я МАЮ ПРАВО!»

«Я МАЮ ПРАВО!»

«Я МАЮ ПРАВО!» для працівників Головного управління ДФС у Харківській області

В.о. завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено інформування працівників Головного управління ДФС у Харківській області.

Детальніше...

21.03.2018  Вуличне інформування громадян міста Харкова

Вуличне інформування громадян міста Харкова

21 березня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено вуличне інформування громадян міста Харкова. Харків’яни отримали інформаційні буклети, що містять чіткі, дієві поради, як діяти в тій чи іншій життєвій ситуації.

Детальніше...

21.03.2018  «ЯМП!» у Харківському районі

«ЯМП!» у Харківському районі

Міськрайонним відділом державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з Мереф'янським бюро правової допомоги обговорено шляхи реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «ЯМП!» у Харківському районі.

 

Детальніше...

21.03.2018  Інформування громадян про проект «Я маю право!»

Інформування громадян про проект «Я маю право!»

21 березня 2018 року старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області Радченко М.С. проведено інформування працівників ПП «Бутік Шоколаду» про основні напрямки загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», що стосуються способів вирішення спору, захисту прав власності та бізнесу, примусового стягнення аліментів, захисту прав дітей та жінок, протидії насильству.

Детальніше...

21.03.2018  Інформування громадян щодо порядку отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

Інформування громадян щодо порядку отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

20 березня 2018 року начальником Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області Рибак Г.О. проведено інформування громадян щодо порядку отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян (надалі - Реєстр).

Детальніше...

21.03.2018  Порядок проставлення апостиля на документах про державну реєстрацію актів цивільного стану

Порядок проставлення апостиля на документах про державну реєстрацію актів цивільного стану

20 березня 2018 року під час прийому громадян начальником Красноградського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Болотовою О.В. було надано консультацію з питання порядку проставлення апостиля на документах про державну реєстрацію актів цивільного стану.

Детальніше...

21.03.2018  Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”. Під час інформування здійснювалось поширення буклетів “Я МАЮ ПРАВО!”: “Стоп насильство”, “Отримай аліменти”, “Вимагають хабара за іспит чи навчання”. А також надавалася інформація щодо роботи онлайн-платформи “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

20.03.2018  Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації!

Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації!

20 березня 2018 року відбулося засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації.

Під час засідання постійно діючої робочої групи розглянуті наступні питання:

Обговорення проблемних питань, що надійшли від суб’єктів державної реєстрації та нотаріусів.

Функціонування Єдиного реєстру боржників.

А також, вирішено розробити інформаційний лист «Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна».

20.03.2018  Вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Головним спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Харківській області 20 березня 2018 року проведено вуличне інформування громадян      м. Харкова про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та його основні напрямки, що стосуються способів вирішення спорів, оформлення виплати субсидій, договору оренди землі, захисту права власності та бізнесу, примусового стягнення аліментів, захисту прав дітей та жінок, протидії домашньому насильству та розповсюджено інформаційну друковану продукцію.

Детальніше...

20.03.2018  Попередження корупції у закладах освіти

Попередження корупції у закладах освіти

В рамках реалізації всеукраїнського правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» за напрямком #ХАБАР ЗА НАВЧАННЯ СТОП в.о завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Анною Федоренко було проведено лекцію на тему «Попередження корупції у закладах освіти», особливу увагу було приділено попередженню корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень та відповідальності за такі правопорушення, роз’яснено правовий статус викривача та процедуру повідомлення про факти корупції.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта