27.09.2019  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В Нововодолазькому районному будинку культури пройшов захід присвячений Всеукраїнському дню бібліотекаря, до якого долучилась спеціаліст управління юстиції. Громадян було проінформовано про основні напрямки правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», такі як «Чесна платіжка», «Відповідальне батьківство», «Зупинимо булінг разом».

Детальніше...

27.09.2019  Лекція на тему: «Стоп Булінг!»

Лекція на тему: «Стоп Булінг!»

Для батьків учнів 8-х класів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Первомайської міської ради Харківської області проведено лекцію на тему: «СтопБулінг!» фахівцем Харківської юстиції. Під час заходу, увагу батьків було спрямовано на висвітлення проблеми булінгу та кібербулінгу, як сучасної форми агресії, ознайомлено з різновидами та основними причинами виникнення булінгу, особливостями прояву кібербулінгу. Крім того, було роз’яснено, що будь-які прояви насильства серед підлітків є протиправними діяннями, за які чинним законодавством встановлена відповідальність.

Детальніше...

27.09.2019  Урок на тему: «Стоп булінг»

Урок на тему: «Стоп булінг»

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» спеціалістами управління юстиції та завідувачем Сахновщинської державної нотаріальної контори Харківської області проведено урок на тему «Стоп булінг» для учнів 7-9 класів Комунального закладу «Сахновщинський навчально-реабілітаційний центр» Харківської області.

Детальніше...

27.09.2019  Круглий стіл на тему: «Протидіємо булінгу разом»

Круглий стіл на тему: «Протидіємо булінгу разом»

Фахівець Харківської юстиції прийняла участь засіданні круглого столу на тему: «Протидіємо булінгу разом», організованому начальником Близнюківського бюро правової допомоги за участі директора Близнюківського РЦСССДМ, начальника служби у справах дітей Близнюківської РДА, інспектора Близнюківського РС філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області ст. лейтенанта внутрішньої служби, провідного інспектора відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА.

Детальніше...

27.09.2019  Прийом громадян

Прийом громадян

В приміщенні Валківської державної нотаріальної контори Харківської області, завідувачем Валківської державної нотаріальної контори Харківської області, спільно з головним спеціалістом відділу Валківського бюро правової допомоги Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було проведено спільний прийом громадян, на якому відвідувачі звернулися з питаннями, що стосувалися сімейного та спадкового права.

Детальніше...

27.09.2019  Круглий стіл: «Порядок подання звернень до Уповноваженого ВРУ з прав людини»

Круглий стіл: «Порядок подання звернень до Уповноваженого ВРУ з прав людини»

В рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!" проведено круглий стіл на тему: «Порядок подання звернень до Уповноваженого ВРУ з прав людини». Участь у засіданні брали: начальник Близнюківського бюро правової допомоги, спеціаліст юридичного відділу Близнюківської районної ради, юрисконсульт Близнюківської РДА, директор Близнюківського РЦСССДМ, начальник служби у справах дітей Близнюківської РДА, провідний спеціаліст управління юстиції, інспектору Близнюківського РС філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області, начальник відділу - адміністратор з питань надання адміністративних послуг Близнюківської РДА, завідувач Близнюківської державної нотаріальної контори, головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Близнюківської РДА Погарська Л.М.

Детальніше...

27.09.2019  Інформування працівників Дворічанської районної лікарні про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Дворічанської районної лікарні про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Консультантом Дворічанської державної нотаріальної контори Харківської області проведено інформування працівників Комунального некомерційного підприємства «Дворічанська районна лікарня», в ході якого надано інформацію щодо кампаній загальнонаціонального правопросвітницього проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на тему:

Детальніше...

27.09.2019  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 27 вересня 2019 року № 67

26.09.2019  Урок для учнів КЗ «Сахновщинський навчально-реабілітаційний центр»

Урок для учнів КЗ «Сахновщинський навчально-реабілітаційний центр»

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» спеціалістами управління юстиції та державним нотаріусом було проведено спільний урок з на тему: «Булінг. Не все те булінг, що болить» для учнів КЗ «Сахновщинський навчально-реабілітаційний центр» Харківської обласної ради. Ситуація з булінгом в Україні доволі невтішна. Майже кожна дитина стикалась з випадками булінгу в той чи іншій формі. Хтось був агресором, хтось жертвою, а хтось спостерігачем.

Детальніше...

26.09.2019  Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації та тренінг з державними та приватними нотаріусами м. Харкова та Харківської області

Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації та тренінг з державними та приватними нотаріусами м. Харкова та Харківської області

Відбулося засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації.

Під час засідання розглянуто наступне питання: новели законодавства України та судова практика у сфері державної реєстрації.

В рамках тренінгу з нотаріусами обговорені практичні питання, які виникають при державній реєстрації речових прав нерухоме майно та їх обтяжень.

Детальніше...

26.09.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Фахівцем управляння юстиції було обговорено правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та «Я маю право на виконання рішення суду!» з адвокатом. Під час інформування повідомлено, що загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Детальніше...

25.09.2019  Лекція на тему «Стоп булінг»

Лекція на тему «Стоп булінг»

Представником Харківської юстиції проведено лекцію на тему “Стоп булінг” для студентів Медичного коледжу Харківського національного медичного університету. Під час заходу увага студентів була зосереджена на тому, що булінг – це негативне явище, яке завдає шкоди, як агресору, так й жертві. Булер, через постійні негативні емоції, думки та дії може втратити уявлення про загальноприйняті норми поведінки у суспільстві та як наслідок – почати вчиняти більш серйозні правопорушення, усвідомлюючи свою непокараність.

Детальніше...

25.09.2019  Урок-тренінг для школярів на тему: «Зупинимо булінг у школі!»

Урок-тренінг для школярів на тему: «Зупинимо булінг у школі!»

За дослідженнями ЮНІСЕФ, з фактами шкільного булінгу в Україні мали справу 67% дітей у віці від 11—17 років протягом. Також, 24% дітей стали жертвами, а 48% з них нікому не розповідали про ці випадки. Дещо частіше за інших дітей піддаються булінгу сором’язливі, зі зразковою поведінкою діти, а також діти, які, в силу різних життєвих обставин, «замкнуті в собі», а також діти з сімей з низьким рівнем прибутку.

Детальніше...

25.09.2019  Лекція: “Стоп булінг!” для студентів Харківського національного медичного університету

Лекція: “Стоп булінг!” для студентів Харківського національного медичного університету

Під час лекції студенти дізналися про поняття, форми прояву булінгу, соціально-психологічні портрети булера та його жертви, спільників булера та сторонніх спостерігачів, а також соціальні та юридичні наслідки учнівського насильства. Найчастіше втягування студента у роль жертви відбувається шляхом провокації. Провокуючі буллі (переслідувач) робить якусь дію по відношенню до іншої людини, щоб викликати її реакцію, звинуватити її у чому-небудь, скоєному раніше або тому, що здійснюється зараз. Ще один прийом, щоб викликати у людини невдоволення – фізичний вплив або перешкоджання її діяльності, для того, щоб потім використовувати негативну реакцію.

Детальніше...

25.09.2019  Лекція на тему: “Стоп булінг”

Лекція на тему: “Стоп булінг”

В межах реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО” представником Харківської юстиції проведено лекцію на тему “Стоп булінг” для студентів Харківського кооперативного торгово - економічного коледжу. Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта