Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 18.09.2018  Проведено круглий стіл

Проведено круглий стіл

Начальником  Служби  у справах дітей Київського району Управління служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради  Матвіїв В.В.  та головним спеціалістом Харківського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану – Іванюк Л.В. проведено  круглий стіл  на тему: “Основні напрямки та завдання правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

18.09.2018  Проведено тематичний урок “Шкільний Стоп Булінг!”

Проведено тематичний урок “Шкільний Стоп Булінг!”

Для учнів 5 класу Печенізького ліцею ім. Г. Семирадського Печенізької районної ради Харківської області Проведено тематичний урок «Шкільний Стоп Булінг!» головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Калич С.П. в межах проведення Тижня протидії булінгу в рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

18.09.2018  «Я маю сили зупинити булінг» - таке гасло було сьогодні з нами

 «Я маю сили зупинити булінг» - таке гасло було сьогодні з нами

У Харківському державному художньому училищі працівниками управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області за підтримки практикуючих психологів, громадських діячів було проведено в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» правовиховну годину «СтопБулінг!», спрямовану на формування правових знань та правосвідомості молоді щодо того, що таке булінг.

Детальніше...

18.09.2018  УРОК НА ТЕМУ: «ПОПЕРЕДЖЕННЯ БУЛІНГУ У ШКІЛЬНОМУ СЕРЕДОВИЩІ»

УРОК НА ТЕМУ: «ПОПЕРЕДЖЕННЯ БУЛІНГУ У ШКІЛЬНОМУ СЕРЕДОВИЩІ»

Завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції разом з Йолкіною Лілію Петрівною  завідувачем "Люботинського бюро правової допомоги" Третього Харківського  міського центру з надання безоплатної первинної правової допомоги за участю шкільного психолога для 10-Б класу Харківської гімназії № 55 було проведено урок на тему «Попередження булінгу у шкільному середовищі». 

Детальніше...

17.09.2018  «STOP БУЛІНГ»: тільки разом ми можемо його подолати

 «STOP БУЛІНГ»: тільки разом ми можемо його подолати

В межах проведення Тижня протидії булінгу в рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у Харківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області працівником управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян А.В. спільно з начальником відділу представництва Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, адвокатом Окарою І.Л. було проведено тематичний урок у 10-Б класі «STOP БУЛІНГ».

Детальніше...

17.09.2018  Сільська місцевість не залишається поза увагою проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

Сільська місцевість не залишається поза увагою проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

У вихідні дні ми крокували сільськими стежками Харківщини. Документознавцем відділу організаційної роботи, документування та контролю Аліною Бондар було проведено бесіду з працівниками Чемужівської сільської бібліотеки про основні напрямки реалізації проекту "Я МАЮ ПРАВО!". В бібліотеці організовано "куточок поліграфічної продукції проекту". Тепер кожен відвідувач Чемужівської бібліотеки може прочитати газетe юстиції, ознайомитися з інформацією із буклетів за тематикою, що його цікавить.

Детальніше...

17.09.2018  Заняття для учнів 9 та 11 класів «Стоп Булінг»

Заняття для учнів 9 та 11 класів «Стоп Булінг»

17 вересня 2018 року  Міжрайонним відділом державної виконавчої служби по Основ’янському та Слобідському районах міста Харків проведено заняття для учнів 9 та 11 класів Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 119  у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на тему «Стоп Булінг».

Детальніше...

17.09.2018  Інформування учнів про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування учнів про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Державним виконавцем Нововодолазького районного відділу державної виконавчої служби Вязовою А.А. в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проінформовано учнів 10-го класу ліцею №3 Нововодолазької селищної ради, щодо проекту «Я МАЮ ПРАВО» та шляхи вирішення булінгу у школах та навчальних закладах.

Детальніше...

17.09.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

11 вересня  2018 року  набрав чинності  наказ Міністерства юстиції України від 29.08.2018 N 2825/5 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» (далі – Наказ), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29.08.2018 за № 979/32431 (опубліковано в  бюлетені «Офіційний вісник України» від 11.09.2018  № 69).

Детальніше...

17.09.2018  Тематичне заняття «Зупинемо булінг»

Тематичне заняття «Зупинемо булінг»

Управління з питань нотаріату спільно зі всіма іншими структурними підрозділами Харківської юстиції активно долучились до ініціативи Міністерства юстиції України щодо проведення Тижня протидії булінгу у шкільному середовищі.

Провідним спеціалістом відділу організаційного забезпечення та контролю у сфері нотаріату Володимиром Карабіним проведено тематичне заняття «Зупинемо булінг» для вихованців 3-А класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 134.

Детальніше...

17.09.2018  Урок на тему: «Я маю право! Стоп-булінг»

Урок на тему: «Я маю право! Стоп-булінг»

Головним спеціалістом Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального  управління юстиції у Харківській області (надалі-Відділ) Нестеренко О.П. спільно з начальником відділу «Сахновщинське бюро правової допомоги» Харківської області -  Клімовою Л.В. для учнів 5-11 класів Лигівського ліцею Сахновщинської районної ради Харківської області було проведено урок на тему «Стоп булінг».

Детальніше...

17.09.2018  Урок «Я маю право! Стоп-булінг»

Урок  «Я маю право! Стоп-булінг»

Спеціаліст відділу по роботі з персоналом управління персоналу Козелько К.А., головний спеціаліст відділу по роботі з персоналом управління персоналу Чекаліною Г.М. та начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи управління персоналу Фоменко Т.В., в межах реалізації національного правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», завітали до Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 88 ім. О.Г. Зубарева з проведенням уроку:  «Я маю право! Стоп-булінг».

Детальніше...

17.09.2018  «Семінар-тренінг «Практичні аспекти організації функціонування центрів надання адміністративних послуг: проблеми подальшого розвитку та інтеграції нових послуг»

«Семінар-тренінг «Практичні аспекти організації функціонування центрів надання адміністративних послуг: проблеми подальшого розвитку та інтеграції нових послуг»

Заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальник Управління державної реєстрації Тимощук О.В. та заступник начальника Управління - начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Гнатушок А.М. взяли учать у практичному семінарі-тренінгу «Практичні аспекти організації функціонування центрів надання адміністративних послуг:

Детальніше...

17.09.2018  Урок на тему «STOP БУЛІНГ»

Урок на тему «STOP БУЛІНГ»

В межах проведення Тижня протидії булінгу в рамках інформаційної компанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО” провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Свиридовою Н.О. спільно з начальником відділу представництва Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, адвокатом Іриною Окарою проведено у Харківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області тематичний урок «STOP БУЛІНГ» для учнів 7 та 9 класів.

Детальніше...

17.09.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Головний спеціаліст Куп’янського міськрайонного  відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Друшляк О.В. під час проведення державної реєстрації шлюбу громадянина Республіки Молдова і громадянки України проінформувала про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який покликаний сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, підвищення рівня знань громадян щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості та спроможності громад захищати свої права.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта