09.11.2018  Харківська юстиція взяла участь у XIV міжнародній виставці освітніх закладів для абітурієнтів “Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2018”

Харківська юстиція взяла участь у XIV міжнародній виставці освітніх закладів для абітурієнтів “Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2018”

Виконуючи різнопланові задачі важливо отримувати не тільки результат, а й задоволення від самого процесу, цікавих зустрічей та досягнень.

Працівники управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Р. Бережний, О. Ночовкіна та Л. Терещенко провели комунікативну кампанію в рамках правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” на XIV міжнародній виставці освітніх закладів для абітурієнтів “Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2018”.

Детальніше...

09.11.2018  Урок з учнями ліцею № 141

Урок з учнями ліцею № 141

Головним спеціалістом Московського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Будяну А.В. було проведено правовий уроку у ліцеї № 141 з метою реалізації правовпросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Учням було роз’яснено що таке булінг, та як ця проблема зачіпає мільйони дітей, але часто залишається непоміченою.

Детальніше...

08.11.2018  Лекція для працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2

Лекція для працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2

Спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану (далі — Відділ) Погореловою О.М. проведено лекцію для працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 на тему: “Онлайн-сервіси Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції” та Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану”.

Детальніше...

08.11.2018  Інформування представника Служби у справах дітей по Слобідському району на тему «СТОП БУЛІНГ»

 Інформування представника Служби у справах дітей по Слобідському району на тему «СТОП БУЛІНГ»

В приміщенні відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові (надалі – Відділ) начальником відділу Вдовіною Т.А. проведено інформування представника Служби у справах дітей по Слобідському району на тему «СТОП БУЛІНГ».

Детальніше...

08.11.2018  Робочий виїзд

Робочий виїзд

Робочою групою відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова було здійснено виїзд за місцем проживання боржників з метою оперативного вирішення питань щодо стягнення коштів на користь держави. Однією із найбільших категорій стягнень, що надходять на примусове виконання становить стягнення заборгованості до бюджету. Звернення стягнення на майно боржника – один з найпоширеніших засобів примусового виконання рішень, без якого не проводиться практично жодне виконавче провадження.

Детальніше...

08.11.2018  Семінар в Куп’янському міськрайонному центрі зайнятості

Семінар в Куп’янському міськрайонному центрі зайнятості

7 листопада 2018 року старший державний виконавець  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Ткачова Ю.П. прийняла участь в семінарі «Жінка на ринку праці». Жінки ознайомлені з основними напрямками реалізації   правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Також до відома учасників семінару доведені норми закону  #ЧужихДітейНеБуває, яким запроваджено дієві механізми впливу на неплатників аліментів.

Детальніше...

08.11.2018  Інформування працівників Державної установи «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського Національної академії медичних наук України» про направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Державної установи «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського Національної академії медичних наук України» про направлення  загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

7 листопада 2018 року для працівників Державної установи «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського Національної академії медичних наук України» головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Котляр Г.О. та провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Свиридовою Н.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Отримуй аліменти!», «Стоп булінг!», «Нові правила щодо виїзду за кордон з дитиною», «Законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України з метою захисту права дитини на належне матеріальне утримання», «Забирають бізнес? Відбирають майно?».

Детальніше...

07.11.2018  WORKSHOP З ПРАЦІВНИКАМИ

WORKSHOP З ПРАЦІВНИКАМИ

Головне територіальне управління приділяє значну увагу дотриманню вимог антикорупційного законодавства підпорядкованими підрозділами. Так, з метою забезпечення належного надання послуг та виконання функціональних обов’язків працівниками органів юстиції завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції разом з керівниками Відділів державної реєстрації актів цивільного стану Харківщини було проведено нараду, під час якої також  було зосереджено увагу на  питаннях дотримання правил етичної поведінки державних службовців, адже державні службовці під час виконання своїх посадових обов’язків зобов’язані неухильно дотримуватись загальновизнаних етичних норм поведінки, бути доброзичливими та ввічливими, дотримуватись високої культури спілкування (не допускати використання нецензурної лексики, підвищеної інтонації), з повагою ставитись до прав, свобод та законних інтересів людини і громадянина, об’єднань громадян, інших юридичних осіб, не проявляти свавілля або байдужість до їхніх правомірних дій та вимог, неухильно додержуватися вимог закону та загальновизнаних етичних норм поведінки, бути ввічливими у стосунках з громадянами, керівниками, колегами і підлеглими.

Детальніше...

07.11.2018  Проведено урок на тему:”Стоп булінг!”

Проведено урок на тему:”Стоп булінг!”

Завданням харківської юстиції є навчити молодь правильно захищати себе та оточуючих від цього явища. Тому, працівники відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Голуб В.В. та Смородська М.С. разом з представниками Національної поліції України провели інформаційний урок у 4-му классі Харківської гімназії № 13 Харківської міської ради на тему: "СТОП-БУЛІНГ!".

Детальніше...

07.11.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Завідувачем Одинадцятої Харківської державної нотаріальної контори  серед відвідувачів нотаріальної контори здійснено поширення інформації про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури громадян. У ході ознайомлення відвідувачів з проектом розповсюджені буклети та надані консультації з наступних питань: «Як оформити субсидію»,  «Як вирішити спір?».

Детальніше...

07.11.2018  2018 рік оголошено роком реалізації правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

2018 рік оголошено роком реалізації правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

Консультантом Дергачівської державної нотаріальної контори Харківської  області Мальованою Ю.Ю. проведено інформування громадян Дергачівського району про всеукраїнський проект «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

Детальніше...

07.11.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

З  метою формування у молоді та суспільстві правової культури та правової свідомості, сприянню підвищення рівня знань та поінформованості громадян в рамках реалізації всеукраїнського проекту «Я МАЮ ПРАВО», на базі комунального закладу «Зеленогайський спеціальний загальноосвітній навчально-виховний комплекс (дошкільний навчальний заклад-школа інтернат І-ІІ ступенів)» Харківської обласної ради державними нотаріусами Радіоновою Т.І., Соловйовою Н.Є. та консультантом Рябовол К.О. за сприянням керівництва закладу було організовано та проведено відкритий урок для школярів закладу.

Детальніше...

07.11.2018  2018 рік оголошено роком реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

2018 рік оголошено роком реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Державним нотаріусом П'ятої харківської державної нотаріальної контори Печко О.С. було надано консультацію ветеранам АТО: Антоненко О.С.  та Усенко Є.В., в ході якої було доведено до відома про наявність проекту «Я МАЮ ПРАВО!», надано консультацію з питання оформлення субсидії та оформлення договору оренди землі.

Детальніше...

07.11.2018  Жителям Чугуєва про новації Мін’юсту

Жителям Чугуєва про новації Мін’юсту

Фахівець відділу державної реєстрації актів  цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах Черненко Тетяна проінформувала мешканців Чугуєва про правові ініціативи Міністерства юстиції України. Зокрема, про протидію домашньому  насильству, про посилення відповідальності за несплату аліментів, про  боротьбу з корупцією у навчальних закладах, особливості виконання  рішення суду. Також розповідала про те, хто такий стягувач, які кроки зробити, щоб виконати судове рішення, які дані повинен містити виконавчий документ та як отримати присуджені кошти.

Детальніше...

07.11.2018  Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

В межах роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області (далі - громадська приймальня), яка розташована за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 26, м. Харків, щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 здійснюється консультування громадян з правових питань.

За період з 2 по 30 жовтня 2018 року в межах роботи громадської приймальні надано безоплатну первинну правову допомогу 38 особам.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта