25.09.2019  Проведено урок: «Зупинемо булінг разом!»

Проведено урок: «Зупинемо булінг разом!»

Цього разу фахівці Харківської юстиції завітали до учнів 5-го класу Харківської гімназії № 144 з уроком: «Зупинемо булінг разом!». Дітям розповіли про види булінгу, хто може стати жертвою цькування та яка відповідальність чекає на того, хто знущатиметься з однолітків. Акцентували увагу на алгоритмах дії для потерпілих від булінгу і тих, хто став свідком знущання. Спеціалісти юстиції відкрили дітлахам дуже просту формулу захисту.

Коли булі починає провокувати конфлікт або розпалювати ворожнечу, потрібно виконати три простих кроки:

Детальніше...

25.09.2019  Урок для учнів 11 класу Кегичівського ліцею

Урок для учнів 11 класу Кегичівського ліцею

Спеціалістами управління юстиції було проведено спільний урок з бібліотекарем Кегичівської районної дитячої бібліотеки для учнів 11 класу Кегичівського ліцею «Скажи НІ! насильству над дітьми. Стоп булінг!».

Розповіли учням про явище булінг у школі, види, причини та його негативні наслідки, про ефективні засоби захисту своїх прав, а також що робити, аби не стати жертвою цькування та чому важливо не залишатися осторонь в якості свідка.

Детальніше...

24.09.2019  Лекція на тему: «Стоп булінг!»

Лекція на тему: «Стоп булінг!»

Спеціалістом Харківської юстиції проведено лекцію на тему: “Стоп булінг!” для учнів 9-го класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 140 Харківської міської ради.

В ході заходу учні були ознайомлені з положеннями Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)”, також було обговорено поняття “булінг”; види та ознаки; відповідальністю за вчинення булінгу; як уникнути конфліктних ситуацій та чому не варто залишатись осторонь.

Детальніше...

23.09.2019  МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: хто такі присяжні, як ними стати та які справи розглядаються за їх участю?

23.09.2019  Урок на тему: «Протидія булінгу»

Урок на тему: «Протидія булінгу»

Спеціалістами Харківської юстиції за ініціативою Громадської організації Спортивний клуб «БУШИДО ХАРКІВ» проведено урок для вихованців спортивного клубу віком від 6 до 12 років.

Під час заходу спеціалістами управління юстиції було обговорено питання булінгу, його ознак, видів, шляхів попередження, а також видів відповідальності за нього.

Детальніше...

23.09.2019  Робоча зустріч

Робоча зустріч

На базі Лозівської районної державної адміністрації Харківської області під егідою керівництва Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області у складі: заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Тимощук О.В., заступника начальника Управління - начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Волика Д.С., в.о. заступника начальника Управління - начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Бєлової Н.О., начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Мякшиної О.О. проведено робочу зустріч, в якій взяли участь керівник апарату Лозівської районної державної адміністрації Харківської області Бохвалова Н.О., керівники та уповноважені особи органів місцевого самоврядування, державні реєстратори.

Детальніше...

23.09.2019  Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар, тренінг через мережу Skype з державними реєстраторами Чкаловської ОТГ.

У заході взяли участь фахівці управління юстиції та державні реєстратори Чкаловської ОТГ. Під час семінару були розглянуті наступні питання:

Детальніше...

23.09.2019  Відкритий урок для учнів Регіонального центру професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області на тему: «Стоп булінг!»

Відкритий урок для учнів Регіонального центру професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області на тему: «Стоп булінг!»

Спеціалістом Харківської юстиції для учнів Регіонального центру професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області проведено відкритий урок “Стоп булінг!”.

Урок пройшов у формі діалогового спілкування, в ході якого учні пропонували, які заходи з протидії булінгу можна впровадити на рівні держави, училища, групи та обговорювали, що може зробити кожен, щоб подолати цю проблему.

Детальніше...

23.09.2019  Лекція для вихованців спортивних гуртків на тему: « Стоп булінг»

Лекція для вихованців спортивних гуртків на тему: « Стоп булінг»

Фахівець Харківської юстиції провела лекцію на тему: «Стоп булінг» для вихованців спортивних секцій фітнес-клубу «Тетра». Відмінності між людьми завжди були причиною непорозуміння. Діти, в силу вікових особливостей, не мають достатнього досвіду прийняти інших такими, якими вони є. Це соціальні навички, яким можна і треба навчати. Часто причиною агресії є те, що діти дратуються, а виражати своє роздратування не вміють, не знають, як із цим впоратись. Іноді невинні, на перший погляд, жарти і пустощі в дитячому колективі стають знущанням стосовно інших.

Детальніше...

23.09.2019  Урок на тему: «Протидія булінгу»

Урок на тему: «Протидія булінгу»

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу спеціалістами відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, а також відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області 20.09.2019 за ініціативою ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «СПОРТИВНИЙ КЛУБ «БУШИДО ХАРКІВ» проведено урок для вихованців вищезазначеного спортивного клубу віком від 6 до 12 років.

Детальніше...

23.09.2019  Захист прав студентів

Захист прав студентів

Координаційна рада молодих юристів звичайно не могла залишити осторонь проведення Всеукраїнського тижня протидії булінгу в Україні. Тож у співпраці з Громадською правозахисною організацією “BONA FIDES” голова та заступник голови Координаційної ради молодих юритстів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області взяли участь у якості спікерів у лекції, яка об'єднала у собі ключові питання  захисту прав студентства, серед яких право на навчання, протидія вимаганню корупції у закладах вищої освіти, організація самоврядування серед студентів і, звичайно, попередження та протидія булінгу серед молоді.

Детальніше...

23.09.2019  Зміна рахунків за стандартом IBAN!

Зміна рахунків за стандартом IBAN!

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що з 01 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, які відкриваються на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998) на виконання вимог постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 року № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» (далі – Постанова).

Детальніше...

23.09.2019  Тренінг “Стоп булінг! Коректне спілкування”

Тренінг “Стоп булінг! Коректне спілкування”

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в Харківській загальноосвітній школі № 98 Харківської міської ради Харківської області відбувся тренінг “Стоп булінг. Коректне спілкування”.

Фахівець Харківської юстиції Олена Ночовкіна та приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Марина Чепа спільно з доцентом кафедри конституційного і муніципального права юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Юлією Градовою провели заняття з учнями 8-го класу.

Детальніше...

20.09.2019  Тематичне заняття “Стоп булінг!” в Клубі розвитку дітей “Оранжевый кот”

Тематичне заняття “Стоп булінг!” в Клубі розвитку дітей “Оранжевый кот”

Сьогодні в рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу працівник Харківської юстиції спільно з громадським діячем, психологом Діаною Гордієнко провела тематичне заняття “Стоп булінг!” в Клубі розвитку дітей “Оранжевый кот”.

Хлопчики та дівчата розповіли про свої захоплення, дізналися цікаві факти та виявили спільні інтереси.

Детальніше...

20.09.2019  “Школа без булінгу”

“Школа без булінгу”

Під час проведення Всеукраїнського тижня протидії булінгу спеціалісти управління юстиції продовжили зустрічатися з учнями шкіл міста Харкова задля обговорення дуже актуальної  теми булінгу у сучасних школах.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта