11.06.2019  Семінар в Нововодолазькій районній філії Харківського обласного центру зайнятості

Семінар в Нововодолазькій районній філії Харківського обласного центру зайнятості

Головним державним виконавцем Нововодолазького районного відділу державної виконавчої служби Луговим В.М. в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено семінар в Нововодолазькій районній філії Харківського обласного центру зайнятості на тему «Захист прав жінок як потреба сьогодення» з метою підвищення рівня знань щодо своїх прав у різних сферах життя, було обговорено норми законодавства, що забезпечують захист прав жінок, а саме:

Детальніше...

10.06.2019  Тренінг для школярів: «Я МАЮ ПРАВО!»

Тренінг для школярів: «Я МАЮ ПРАВО!»

Кожен член суспільства має права, а тому, і кожна дитина має певний обсяг прав, особливості реалізації яких обумовлені виключно тим фактом, що її фізична та розумова незрілість потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи належний правовий захист

Детальніше...

10.06.2019  Свої права знай, обов’язки не забувай

Свої права знай, обов’язки не забувай

 Саме на таку тему працівники Близнюківського районного відділу ДРАЦС, начальник Близнюківського бюро правової допомоги та директор Близнюківського РЦСССДМ проведено заняття з елементами гри для учнів Новонадеждинської ЗОШ.

Детальніше...

10.06.2019  Співпраця як запорука успіху

Співпраця як запорука успіху

Працівники Харківської юстиції долучились до святкування грандіозного концерту ALL STARS Birthday party, який проходив у Палаці студентів НЮУ ім. Я. Мудрого. Супергерої коміксів, яскрава анімація - все це створило неймовірну атмосферу, яка панувала на протязі заходу.

 

Детальніше...

10.06.2019  Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

 Gроведено онлайн семінар, тренінг через мережу Skype з державними реєстраторами Чкаловської селищної об’єднаної територіальної громади.

Детальніше...

7.06.2019  Чергове засідання Антирейдерського штабу

Чергове засідання Антирейдерського штабу

 Провели чергове засідання Антирейдерського штабу, на якому до розгляду взяли 2 нових звернення. На жаль, більшість проблемних питань власників земельних ділянок виникають у наслідок відсутності знань та безвідповідального ставлення до своїх майнових прав.

Детальніше...

07.06.2019  Бесіда про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Бесіда про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

На засіданні консультативно-дорадчої ради з питань місцевого самоврядування завідувачем Близнюківської державної нотаріальної контори Щербиною В.В. в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розповіла про правила виїзду дитини за кордон.

Детальніше...

07.06.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Консультантом Шостої Харківської міської державної нотаріальної контори Альбощою А.О. в рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО!” проведено бесіду з артистами Харківської обласної філармонії. Спілкування проходило на теми: “Порядок отримання аліментів на дитину”, “Правила виїзду дітей за кордон України”, “Порядок вирішення спорів”.

Детальніше...

07.06.2019  Альтернативно про права!

Альтернативно про права!

Які наші права? На вказане питання відповідали та спілкувалися з дітьми Харківської загальноосвітньої школи № 126 Харківської міської ради працівники Харківської юстиції. Тим самим, продовжуючи традицію інформування дітей в альтернативній ігровій формі в дитячих таборах.

Детальніше...

07.06.2019  Зустріч з учнями Сахновщинської музичної школи

Зустріч з учнями Сахновщинської музичної школи

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!», фахівцями Харківської юстиції було проведено бесіду на тему: #СтопБулінг з учнями Сахновщинської музичної школи. В ході зустрічі обговорювалися права та обов’язки дітей в Україні, що таке булінг, проблема булінгу серед підлітків, які бувають види булінгу, як відрізнити булінг від звичайного конфлікту та як діяти, якщо став жертвою булінгу. Також діти разом із спеціалістом грали в гру «Це – булінг?».

Детальніше...

07.06.2019  Права дитини та запобігання протидії булінгу

Права дитини та запобігання протидії булінгу

Для вихованців Харківського дитячого будинку «Родина» фахівцями Харківської юстиції була проведена лекція, направлена на підвищення правової свідомості дітей та інформування про захист їх прав у повсякденному житті.

Детальніше...

07.06.2019  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 07.06.2019 року № 44.

06.06.2019  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 06 червня 2019 року за № 41/1748 було зареєстровано розпорядження голови Куп'янської районної державної адміністрації Харківської області від 15 травня 2019 року  № 95 “Про затвердження Положення про ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Куп'янського району Харківської області”.

06.06.2019  Семінар та тренінг з державними виконавцями Харківської області

Семінар та тренінг з державними виконавцями Харківської області

Фахівцем Харківської юстиції проведено семінар та тренінг з державними виконавцями Харківської області.

Впродовж семінару та тренінгу було обговорено ст. 9 Закону України «Про виконавче провадження» та розглянуто питання, щодо обов’язковості долучення до Державного реєстру прав електронних копій документів.

Детальніше...

06.06.2019  Твої права - твої можливості!

Твої права - твої можливості!

Дитячий табір – чудова нагода провести більше часу з дітьми та альтернативна можливість для дітей дізнатись щось нове у невимушеній обстановці.

Сьогодні разом зі співробітниками Харківської юстиції діти Харківської загальноосвітньої школи № 22 Харківської міської ради Харківської області згадували права дітей, закріплені в Конвенції з прав дитини.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта