03.10.2017  Інформування громадян про правопросвітницький проект «Я маю право!»

Інформування громадян про правопросвітницький проект «Я маю право!»

З початком комунікативної кампанії інформацію про правопросвітницький проект «Я маю право!» Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області було доведено до відома населення шляхом розміщення інформаційних матеріалів з логотипом, слоганом та основними повідомленнями проекту на транспорті: в вагонах Харківського метрополітену, тролейбусах, трамваях та автобусах.

02 жовтня 2017 року в рамках комунікативної кампанії було проведено чергову акцію щодо інформування громадян міста Харкова про правопросвітницький проект «Я маю право!».

Детальніше...

03.10.2017  Керівництво Міністерства юстиції України не залишилось осторонь проблем, що розглядались в межах І Харківського міжнародного юридичного форуму «Право та проблеми сталого розвитку у глобалізованому світі»

Керівництво Міністерства юстиції України не залишилось осторонь проблем, що розглядались в межах І Харківського міжнародного юридичного форуму «Право та проблеми сталого розвитку у глобалізованому світі»

3-6 жовтня 2017 року у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого проводить роботу І Харківський міжнародний юридичний форум «Право та проблеми сталого розвитку у глобалізованому світі».

Ціллю та задачами організації та проведення цього форуму є сприяння побудові мирного та відкритого суспільства, забезпечення доступу до правосуддя для всіх і створення справедливих, підзвітних та заснованих на широкій участі установ усіх рівнів.

Детальніше...

03.10.2017  Міністр юстиції України Павло Петренко зустрівся зі студентами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Міністр юстиції України Павло Петренко зустрівся зі студентами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Доступність проектів Міністерства юстиції України для молоді є важливою складовою реалізації пріоритетних напрямків роботи Міністерства юстиції України.

З метою залучення молоді до реалізації програм Мінюсту очільник Міністерства юстиції України Павло Петренко в межах круглого столу зі студентами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрогом розповів про мету та шляхи реалізації таких проектів, як “Я МАЮ ПРАВО!”, “Онлайн будинок юстиції”, “Соціальний ліфт”.

Детальніше...

02.10.2017  Робочий візит Міністра юстиції України до Харкова

Робочий візит Міністра юстиції України до Харкова

3 жовтня 2017 року до Харкова з робочим візитом прибуває Міністр юстиції України Павло Петренко.
У ході візиту Міністр планує взяти участь у відкритті Харківського міжнародного юридичного форуму «Право та проблеми сталого розвитку у глобалізованому світі», засіданні штабу протидії аграрному рейдерству, ознайомитись з роботою відділу державної реєстрації актів цивільного стану за схемою фронт - офіс та бек – офіс, що надає послуги у Регіональному центрі з надання адміністративних послуг, провести круглий стіл зі студентами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та підсумкову прес-конференцію з громадянами, які стали клієнтами системи безоплатної правової допомоги.


02.10.2017  Засідання Оперативного штабу

Засідання Оперативного штабу

28 вересня 2017 року відбулося чергове засідання оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів.

В ході засідання, присутні обговорили результати виїздів мобільних точок доступу до сіл та селищ Харківської області згідно з Графіком роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у Харківській області, організаційні питання роботи оперативного штабу.

Детальніше...

02.10.2017  Лекція для студентів 6 курсу Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Лекція для студентів 6 курсу Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

29 вересня 2017 під час лекції для студентів 6 курсу Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактін І.С. виступив із доповіддю на тему: «Організаційна діяльність роботи у відділах державної виконавчої служби та взаємодія з органами судової влади». Студентам було повідомлено про примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб), основні засади роботи державного виконавця, порядок проходження конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби, інститут приватних виконавців тощо.

Детальніше...

02.10.2017  Робочий візит до смт. Сахновщина

Робочий візит до смт. Сахновщина

28 вересня 2017 року у приміщенні Сахновщинської районної державної адміністрації Харківської області було проведено зустріч з представниками структурних підрозділів Сахновщинської районної державної адміністрації та аграріями району, за участю заступника голови Сахновщинської районної державної адміністрації Котули І.І., першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Левченко І.В., завідувача Сахновщинської держнотконтори Харківської області Серьогіної О.М., начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Парамонової В.В., начальника Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Пожарової Н.В. та представника Сахновщинського бюро правової допомоги.

Детальніше...

29.09.2017  Робочий візит до смт. Шевченкове

Робочий візит до смт. Шевченкове

27 вересня 2017 року у приміщенні Шевченківської районної державної адміністрації Харківської області заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Єгоровою Т.П. під керівництвом голови Шевченківської районної державної адміністрації Приходько В.А. за участю представників органів юстиції, місцевого самоврядування, сільськогосподарських підприємств району, голів селищних рад та громадськості було проведено зустріч.

Детальніше...

29.09.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

10 жовтня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу смт. Малинівка Чугуївського району Харківської області на території відповідної сільської ради.

29.09.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

9 жовтня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Ватутіне Нововодолазького району Харківської області на території відповідної сільської ради.

29.09.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

6 жовтня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Рябоконєво Краснокутського району Харківської області на території відповідної сільської ради.

29.09.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

5 жовтня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Яковенкове Балаклійського районунц Харківської області.

29.09.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

4 жовтня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Олексіївка Первомайського району Харківської області.


 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта