22.03.2018  Робота у Красноградському районі продовжує

Робота у Красноградському районі продовжує

Тетяна Єгорова зустрілась з представниками органів місцевого самоврядування Красноградщини. Дуже жваво було обговорено проблемні питання реалізації норм Закону #ЧужихДітейНеБуває! та нагадано всім присутнім про те, що на Харківщині продовжує роботу антирейдерський оперативний штаб.

Детальніше...

22.03.2018  Особистий прийом громадян у Красноградському районі

Особистий прийом громадян у Красноградському районі

 Сьогодні, 22 березня Тетяна Єгорова провела особистий прийом жителів Красноградського району. Переважно питання стосувались стягнення заборгованості по аліментам та реалізації Закону #ЧужихДітейНеБуває!

Детальніше...

22.03.2018  Бесіда на тему: «Вручення свідоцтв про народження безпосередньо в пологовому будинку»

Бесіда на тему: «Вручення свідоцтв про народження безпосередньо в пологовому будинку»

21 березня 2018 року спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Погореловою О.М. проведено робочу бесіду з працівниками філії «Центр охорони здоров’я» Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 на тему: «Вручення свідоцтв про народження безпосередньо в пологовому будинку».

Детальніше...

22.03.2018  Робоча зустріч з представниками об'єднання профспілок харківської області

Робоча зустріч з представниками  об'єднання профспілок харківської області

Заступником начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області-начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Гнатушком А.М. та головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Грозою А.А. 22.03.2018 проведена робоча зустріч з представниками ОБ'ЄДНАННЯ ПРОФСПІЛОК ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Детальніше...

22.03.2018  Чужих дітей не буває

Чужих дітей не буває

Шевченківським ВДВС м.Харків ГТУЮ у Харківській області продовжується робота з боржниками по аліментам. Виклики боржників та роз"яснення основних положень законодавства у галузі захиста прав дітей на гідне утримання з боку батьків - наша щоденна робота.


Детальніше...

22.03.2018  Чужих дітей не буває

Чужих дітей не буває

Державними виконавцями Шевченківського відділу ДВС м.Харків ГТУЮ у Харківській області продовжується активна робота у напрямку стягнення аліментної заборгованості. Кожного дня, до пізднього вечора ми розшукуємо безвідповідальних батьків. Як ніхто інший, ми знаємо, що

Чужих дітей не буває!

 

Детальніше...

22.03.2018  Лекція на тему: «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану за допомогою мережі Internet»

Лекція на тему: «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану за допомогою мережі Internet»

22 березня 2018 року для працівників відділу соціального захисту населення  виконавчого комітету Мереф’янської міської ради Харківського району Харківської області спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі - Відділ)  Іскрою О.П. прочитано лекцію на тему: «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану за допомогою мережі Internet».

Детальніше...

22.03.2018  Інформування працівників салону «Вива» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників салону «Вива» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

22 березня 2018 року працівникам салону «Вива» головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицькою Н.М. доведено інформацію про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та здійснено поширення інформаційних буклетів на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання?».

Детальніше...

22.03.2018  Онлайн – семінар для державних реєстраторів відділу державної реєстрації Дергачівської районної державної адміністрації

Онлайн – семінар для державних реєстраторів відділу державної реєстрації Дергачівської районної державної адміністрації

22 березня 2018 року проведено онлайн – семінар для державних реєстраторів відділу державної реєстрації Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області та адміністраторів Центру надання адміністративних послуг при Дергачівській районній державній адміністрації Харківської області.

Детальніше...

22.03.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Губською О.М. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено інформування студентів Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

До відома студентів було доведено інформацію про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та його основні повідомлення, захисту прав власності та бізнесу, протидії корупції у вищих навчальних закладах.

Крім того серед студентів заходу здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції з логотипом проекту (буклетів, листівок) та інформаційний вісник Міністерства юстиції “Юстиція відкрита для людей”.

Детальніше...

22.03.2018  " Я МАЮ ПРАВО!" для учнів старших класів Лозівської гімназії

" Я МАЮ ПРАВО!" для учнів старших класів Лозівської гімназії

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» 21 березня 2018 року  у  Лозівській гімназії Лозівської міської ради Харківської області заступником начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби  по Близнюківському, Лозівському районах та міста  Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Гусаровою О.М. були прочитані лекції для учнів старших класів, яких було ознайомлено із вищевказаним проектом та повідомлено про офіційний веб-сайт проекту: pravo.minjust.gov.ua, за допомогою якого можна отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях.

Детальніше...

22.03.2018  «Я МАЮ ПРАВО!»

«Я МАЮ ПРАВО!»

«Я МАЮ ПРАВО!» для працівників Головного управління ДФС у Харківській області

В.о. завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено інформування працівників Головного управління ДФС у Харківській області.

Детальніше...

21.03.2018  Вуличне інформування громадян міста Харкова

Вуличне інформування громадян міста Харкова

21 березня 2018 року працівниками відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено вуличне інформування громадян міста Харкова. Харків’яни отримали інформаційні буклети, що містять чіткі, дієві поради, як діяти в тій чи іншій життєвій ситуації.

Детальніше...

21.03.2018  «ЯМП!» у Харківському районі

«ЯМП!» у Харківському районі

Міськрайонним відділом державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з Мереф'янським бюро правової допомоги обговорено шляхи реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «ЯМП!» у Харківському районі.

 

Детальніше...

21.03.2018  Інформування громадян про проект «Я маю право!»

Інформування громадян про проект «Я маю право!»

21 березня 2018 року старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області Радченко М.С. проведено інформування працівників ПП «Бутік Шоколаду» про основні напрямки загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», що стосуються способів вирішення спору, захисту прав власності та бізнесу, примусового стягнення аліментів, захисту прав дітей та жінок, протидії насильству.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта