Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 17.09.2018  Булінг – пляма темряви у дитячому житті

Булінг – пляма темряви у дитячому житті

#СтопБулінг – зробимо дитяче життя світлим

Україна знаходиться у першій десятці країн Європи за поширеністю булінгу серед школярів. За даними UNICEF Ukraine у минулому році 67% українських дітей або постраждали у наслідок булінгу, або виступали агресорами, або були свідками булінгу. Четверта частина із них безпосередньо зазнали цькувань і 48% цих дітей нікому не розповіли про пережите.

Детальніше...

17.09.2018  Заняття для учнів 6, 7 та 8 класів «Стоп Булінг»

Заняття для учнів 6, 7 та 8 класів «Стоп Булінг»

Міжрайонним відділом державної виконавчої служби по Основ’янському та Слобідському районах міста Харків проведено заняття для учнів 6, 7 та 8 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №120 у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» на тему «Стоп Булінг».

Учнів поінформовано щодо булінгу, його видів, відповідальність за вчинення булінгу та шляхи захисту у разі виявлення ознак таких протиправних та пригнічуючих дій.

Детальніше...

17.09.2018  Тематичний урок «Стоп Булінг»

Тематичний урок «Стоп Булінг»

Головним спеціалістом Харківського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області – Іванюк Л.В. проведено тематичний урок «Стоп Булінг» для учнів 7 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 Харківської міської ради. Під час уроку учням було роз'яснено поняття “булінг”,  розглянуто його види, методи протидії та запобігання булінгу, також у формі бесіди було розглянуто Конвенцію про права дитини  від 20.11.1989 року та безпосередньо перераховані  права дитини, роздано інформаційні  буклети «Зупинемо булінг разом».

Детальніше...

17.09.2018  Проведення тематичного уроку “Стоп булінг”

Проведення тематичного уроку “Стоп булінг”

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» головним спеціалістом сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Ковтуненко О.В. для учнів 3-А класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 140 Харківської міської ради проведено тематичний  урок на тему: «Стоп булінг».

Детальніше...

17.09.2018  Лекція на тему: «Зупинимо булінг разом!»

Лекція на тему: «Зупинимо булінг разом!»

В межах кампанії #СтопБулінг правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» начальником  Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області Рибак Г.О. прочитано лекцію для працівників служби у справах дітей Зміївської районної державної адміністрації Харківської області на тему: «Зупинимо булінг разом!». Під час лекції були розглянуті види булінгу, його прояви та причини, а також шляхи подолання.

Детальніше...

17.09.2018  Вуличне інформування «Булінг від А до Я»

Вуличне інформування  «Булінг від А до Я»

Головним спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Коваленко Л.Л. було проведено вуличне інформування на тему: «Булінг від А до Я».

Детальніше...

17.09.2018  Тематична лекція «ОБЕРЕЖНО! КІБЕРБУЛІНГ!»

Тематична лекція «ОБЕРЕЖНО! КІБЕРБУЛІНГ!»

Продовжуючи інформаційно-правові заходи в рамках тижня протидії булінгу, Московський відділ державної виконавчої служби м.Харків завітав до учнів ХЗОШ № 78 з тематичною лекцією «Обережно! Кібербулінг!».

Детальніше...

17.09.2018  Харківська юстиція провела урок #СтопБулінг для учнів сьомих класів Роганського аграрного ліцею Роганської селищної ради Харківського району Харківської області

Харківська юстиція провела урок #СтопБулінг для учнів сьомих класів Роганського аграрного ліцею Роганської селищної ради Харківського району Харківської області

Спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Горбуновою К.Ю. та Богуцькою В.В. проведено урок #СтопБулінг для учнів сьомих класів Роганського аграрного ліцею Роганської селищної ради Харківського району Харківської області.

Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного.

Детальніше...

14.09.2018  Проведено семінар в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

Проведено семінар в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

Завідувачем Близнюківської державної нотаріальної контори Щербиною В.В. проведено семінар в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!" для посадових осіб органів місцевого самоврядування Близнюківського району Харківської області на тему:"Особливості посвідчення заповіту при свідках"

Детальніше...

14.09.2018  Проведено зустріч на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

Проведено зустріч на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

Заступником завідувача Восьмої харківської державної нотаріальної контори Кретовою О. В.у приміщенні Харківської гімназії №1 Харківської міської ради Харківської області було проведено зустріч з заступником директора з навчально-виховної роботи Харківської гімназії №1 Харківської міської ради Харківської області Гордієнко В. В., учителями Бондарєвою В. В., Московченко Р. В. та Гурко Т. П., та учнями Харківської гімназії №1 Харківської міської ради Харківської області, в ході якої було доведено до відома про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості українців, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

14.09.2018  Урок: «Зупинимо булінг разом!»

Урок: «Зупинимо булінг разом!»

Працівники управління персоналу: Козелько К.А., Чекаліна Г.М та Фоменко Т.В. – завітали до Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 88 ім. О.Г. Зубарева із проведенням тематичних уроків: «Зупинимо булінг разом!» для старших класів.

Детальніше...

14.09.2018  Проведено бесіду на тему «Я МАЮ ПРАВО!»

Проведено бесіду на тему «Я МАЮ ПРАВО!»

Консультантом Першої Харківської державної нотаріальної контори Калініченко М.В. було проведено бесіду та проінформовано громадянинку Вовк І.Є., яка звернулась на прийом до нотаріальної контори за консультацією, про загально національний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО" та доведено до відома про гарантовані Конституцією та законами України права у відповідних сферах.

Детальніше...

14.09.2018  Тематичний урок «Стоп булінг»

Тематичний урок «Стоп булінг»

У межах кампанії #СтопБулінг правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» головним спеціалістом   Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Лобода О.М. спільно з начальником відділу «Куп’янське бюро правової допомоги» Шепіловою Л.Д. 12 вересня 2018 року для учнів Куп’янської спеціальної загальноосвітньої школи інтернат на базі  Вищого професійного училища № 27 проведено тематичний урок «Стоп булінг».

Детальніше...

14.09.2018  Правовий урок для учнів 10-их та 11-их класів

Правовий урок для учнів 10-их та 11-их класів

Головним спеціалістом Московського районного у місті Харкові відділ державної реєстрації актів цивільного стану Будяну А.В. проведено правовий  урок для учнів 10-их та 11-их класів загальноосвітньої школи № 56 міста Харкова, було проінформовано щодо проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

Детальніше...

14.09.2018  Інформування працівників Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації про проект « Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації про проект « Я МАЮ ПРАВО!»

Начальником управління персоналу Федотовою Т.М., заступником начальника управління – начальником відділу по роботі з персоналом управління персоналу Супруненко Т.І., начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Колотіловою Н.В. проведено спільний правопросвітницький захід з метою ознайомлення працівників Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації з основними напрямками проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта