07.11.2018  Привітання нотаріусів

Привітання нотаріусів

Тетяна Єгорова-Луценко разом із першим заступником Іриною Левченко привітали 6 молодих нотаріусів, які в результаті останніх іспитів, проведених Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату, отримали свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю. 
В урочистій обстановці нотаріусами була принесена присяга.
Бажаємо з честю та гідністю нести високе звання нотаріуса.

Детальніше...

07.11.2018  Зустріч з гравцями футбольної команди «Шахтар»

Зустріч з гравцями футбольної команди «Шахтар»

В ТРЦ «Караван» відбулася фотовиставка, присвячена історії виступів ФК «Шахтар» в Лізі чемпіонів «УЄФА», яку відвідали працівники управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас'ян А. та Кисловська О.

Під час заходу всіх бажаючих було проінформовано про основні напрями правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», а також надано правову інформацію щодо діючих в Україні механізмів протидії булінгу серед школярів.

Детальніше...

07.11.2018  Новини законодавства

Новини законодавства

7 листопада 2018 року набуває чинності Закон України від 05.10.2017 № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» (опублікований в газеті «Голос України» від 07.11.2017 № 206).

Даний нормативно-правовий акт визначає правові та організаційні засади надання електронних довірчих послуг, у тому числі транскордонних, права та обов'язки суб'єктів правових відносин у сфері електронних довірчих послуг, порядок здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог законодавства у сфері електронних довірчих послуг, а також правові та організаційні засади здійснення електронної ідентифікації.

Детальніше...

07.11.2018  Передплата офіційних періодичних видань Міністерства юстиції України

Передплата офіційних періодичних видань Міністерства юстиції України

З метою належного рівня інформування органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та громадян відповідно до Указу Президента України від 13.12.1996 № 1207/96 “Про опублікування актів законодавства України в інформаційному бюлетені “Офіційний вісник України” Міністерство юстиції України з 1997 року видає бюлетень Офіційний вісник України” - найповніше офіційне видання, в якому публікуються державною мовою повні тексти нормативно-правових актів, включених до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів, а саме:

Детальніше...

07.11.2018  Кому шматочок торта? Або ми проти булінгу!

Кому шматочок торта? Або ми проти булінгу!

На вихідних на головній площі Харкова біля пам’ятника Шевченка відбулася незвична та дуже смачна акція піл назвою «Шматочок торту», яка зібрала всіх небайдужих харків’ян до проблем проявів булінгу у шкільному середовищі. До даної акції залучилася і Харківська юстиція, яка не лише підтримала дану ініціативу громадськості, але й провела інформаційну кампанію «СтопБулінг» та надала практичні поради щодо того, як діяти у випадках, якщо дитина зазнала протиправного впливу з боку однолітків або дорослих.

Детальніше...

07.11.2018  Міжнародна виставка “Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2018”

Міжнародна виставка “Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2018”

8 - 11 листопада 2018 року в Палаці спорту для старшокласників шкіл, випускників ПТУ, технікумів, студентів закладів вищої освіти відбудеться Міжнародна виставка “Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2018”. На виставці абітурієнти матимуть змогу не тільки поспілкуватися з представниками різних навчальних закладів щодо освітніх програм та факультетів, а також отримати корисну правову інформацію.

Детальніше...

06.11.2018  Зустріч з представниками Борівської районної державної адміністрації

Зустріч з представниками Борівської районної державної адміністрації

Начальник управління з питань нотаріату Олена Юдіна взяла участь у робочій зустрічі з представниками Борівської районної державноїадміністрації Харківської області. В ході зустрічі обговорені новації законодавства та доступність нотаріальних послуг для мешканців Борівського району. Представники органів місцевого самоврядування отримали відповіді на питання, які є нагальними для району.

Детальніше...

06.11.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 08 листопада 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 08 листопада 2018 року

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 08 листопада 2018 року о 11-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання включені наступні питання:

Детальніше...

06.11.2018  Попередження корупційних правопорушень в органах юстиції Харківщини

Попередження корупційних правопорушень в органах юстиції Харківщини

Важливою складовою діяльності державних виконавців є контроль за дотриманням вимог антикорупційного законодавства.

Сьогодні з метою попередження корупційних або пов’язаних  правопорушень  під час здійснення виконавчого провадження головним спеціалістом сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області Володимиром Вороною було проведено профілактичні семінарське заняття з працівниками Красноградського районного відділу державної виконавчої  служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

06.11.2018  Харківська юстиція продовжує протидіяти булінгу

Харківська юстиція продовжує протидіяти булінгу

Спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Смородська М.С. та Парамонова Л.В. провели тренінг #СтопБулінг для учнів 5-А класу Харківської гімназії № 144.

Разом з учнями було опрацьовано алгоритм протидії булінгу за допомогою формули “stop-talk-walk”. Учні поділилися на групи агресорів, жертв та спостерігачів та виконали три прості кроки:

STOP: Зберігайте спокій! Ввічливо зупиніть кривдника, намагайтесь уникнути сварки. Ні в якому разі не вступайте з ним в бійку.

Детальніше...

05.11.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

З метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”  старшим державним виконавцям Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Розиган О.В. проведено інформування громадян Самійлівської сільської ради про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”  Розповіла про змішану систему виконавчого провадження та про нові механізми захисту дітей та жінок від домашнього насильства.

Детальніше...

05.11.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 01 листопада 2018 року за № 76/1691 було зареєстровано розпорядження  Вовчанської районної державної адміністрації Харківської області  від 08 жовтня 2018 року № 470 “Про організацію чергування керівництва Вовчанської районної державної адміністрації Харківської області  на робочих місцях у святкові  дні для вирішення  питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних  ситуацій”.

 

05.11.2018  Інформування працівників Благодійного фонду «Право на захист» про направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Благодійного фонду «Право на захист» про направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Для працівників Благодійного фонду «Право на захист» (правова допомога особам без громадянства) головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою реалізації стратегії захисту прав біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, були проведені лекції на теми:

Детальніше...

02.11.2018  Видача свідоцтва про народження дитини у пологовому будинку

Видача свідоцтва про народження дитини у пологовому будинку

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" Богодухівський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану (надалі – Відділ) продовжує видачу перших документів новонароджених, а саме: свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологовому відділенні Богодухівської центральної районної лікарні Харківської області.

Детальніше...

02.11.2018  Бесіда на тему «Я МАЮ ПРАВО!»

Бесіда на тему «Я МАЮ ПРАВО!»

Нововодолазьким РВ ДВС ГТУЮ у Харківській області в відділі земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної ради, проведено робочу зустріч. Висвітлено основні напрямки реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Порушено наступні питання: як оформити договір оренди землі, аграрні розписки в Україні.

 

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта