19.02.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

15.02.2018 приватним нотаріусом Харківського міського нотаріального округу Васіковою Л.Є. проведено лекцію для працівників ТОВ «НВП Фактор» на теми: «Оподаткування правочинів по відчуженню нерухомого майна», загальнонаціональний правопросвітницький проект  “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

Детальніше...

19.02.2018  У Харкові зустрічають весну під гаслом «Я МАЮ ПРАВО!»

У Харкові зустрічають весну під гаслом «Я МАЮ ПРАВО!»

Чи можна побачити сонце у похмурий день? Ми запевняємо, що так! Сьогоднішній ранок керівництво та працівники Київського відділу державної виконавчої служби міста Харків провели у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей Харкова де зустрілися з його вихованцями — «маленькими сонечками». Нам пощастило розділити з ними святкування Масляної і радість зустрічі весни.

Детальніше...

19.02.2018  Нарада з начальниками відділів державної виконавчої служби

Нарада з начальниками відділів державної виконавчої служби

15 лютого 2018 року проведена нарада під керівництвом директора Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України Олексія Воробйова з начальниками  державної виконавчої служби всіх районів міста Харкова та Харківської області у режимі он-лайн конференції, з приводу утворення регіональних штабів з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення аліментів. Для державних виконавців було описано технологічну карту здійснення виконавчого провадження та обговорення всі нормативно-правові акти, якими регламентується порядок стягнення аліментів з боржників.

Детальніше...

19.02.2018  Інформування студентської молоді про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування студентської молоді про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Заступником начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Голуб В.В. та головним спеціалістом відділу інформаційно-аналітичної роботи управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Харківській області Слісенко І.М., на базі Харківського окружного адміністративного суду, проведено інформування студентської молоді про правопросвітницький проект Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО!”,  Під час інформування здійснювалося поширення буклетів #ХабарЗаНавчанняСтоп та інформаційного видання “Юстиція відкрита для людей”.

Детальніше...

19.02.2018  Інформування працівників апарату Господарського суду Луганської області

Інформування працівників апарату Господарського суду Луганської області

15.02.2018 року заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Назарян А.А. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено інформування для працівників апарату Господарського суду Луганської області з наступних питань: «Як оскаржити неправомірні дії або бездіяльність державних реєстраторів у сфері державної реєстрації?», «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес?»

Детальніше...

19.02.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

14.02.2018 приватним нотаріусом Харківського міського нотаріального округу Мірошниченко Т.П. для співробітників ТОВ «Компанія з управління нерухомістю «Юпітер» проведено роз’яснювальну роботу положень законодавства України щодо прав громадян та механізми їх захисту. Крім того серед учасників заходу здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції з логотипом проекту (буклетів, календарів, листівок) та інформаційний вісник Міністерства юстиції “Юстиція відкрита для людей”.

Детальніше...

19.02.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

15.02.2018 приватним нотаріусом Харківського міського нотаріального округу Луніною Т.А. проведена інформаційно-роз’яснювальна зустріч з працівниками Товариства з обмеженю відповілальністю «АРТ-ЛЕКС ЛТД» стосовно проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО», з метою поінформування щодо можливості реалізації та зазисту своїх прав та законних інтересів.

Детальніше...

15.02.2018  #КоханняПозаЧасом

 #КоханняПозаЧасом

14 лютого 2018 року, у День закоханих ми успішно реалізували проект Міністерства юстиції  #КоханняПозаЧасом. Працівники відділів реєстрації актів цивільного стану Харківщини поєднали молоді та закохані пари.
А більше 50 пар, саме у цей день, вирішили подати заяву про реєстрацію шлюбу до Харківського міського відділу реєстрації актів цивільного стану. Кохайтеся, а про документи подбає Мін'юст!

Детальніше...

16.02.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

15.02.2018 року заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Назарян А.А. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено інформування працівників  та відвідувачів стоматології «Вівастом» з наступних питань: «Як оскаржити неправомірні дії або бездіяльність державних реєстраторів у сфері державної реєстрації?», «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес?».

Детальніше...

16.02.2018  Інформування студентів Харківського національного університету імені В.Н. Каразина

Інформування студентів Харківського національного університету імені В.Н. Каразина

15.02.2018 року заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Назарян А.А. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено інформування студентів факультету іноземних мов Харківського національного університету імені В.Н. Каразина  з наступних питань: «Як оскаржити неправомірні дії або бездіяльність державних реєстраторів у сфері державної реєстрації?», «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес?».

Детальніше...

16.02.2018  Інформування вчителів та учнів Харківського технологічного ліцею № 9

Інформування вчителів та учнів Харківського технологічного ліцею № 9

14.02.2018 року заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Назарян А.А. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено інформування вчителів та учнів Харківського технологічного ліцею № 9  з наступних питань: «Як оскаржити неправомірні дії або бездіяльність державних реєстраторів у сфері державної реєстрації?», «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес?».

Детальніше...

16.02.2018  Консультування громадян з питання можливості зареєструвати місце проживання новонародженої дитини під час проведення державної реєстрації народження дитини

Консультування громадян з питання можливості зареєструвати місце проживання новонародженої дитини під час проведення державної  реєстрації народження дитини

14 лютого 2018 року начальником Ізюмського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі - Відділ) Васкевич С.В. було надано консультацію громадянинові, який звернулася з питанням щодо можливості зареєструвати місце проживання новонародженої дитини під час проведення державної  реєстрації народження дитини.

Детальніше...

16.02.2018  «Лекція на тему: «Державна реєстрація народження дитини та державна реєстрація смерті на підставі рішення суду про встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України»

«Лекція на тему: «Державна реєстрація народження дитини та державна реєстрація смерті на підставі рішення суду про встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України»

13 лютого 2018 року працівниками Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено бесіду з працівниками Первомайського міськрайонного суду Харківської області на тему: «Державна реєстрації народження дитини та державна реєстрація смерті на підставі рішення суду про встановлення факту народження (смерті) особи, яка народилася (померла) на тимчасово окупованій території України».

Детальніше...

15.02.2018  Бесіда зі студентами

Бесіда зі студентами

Сьогодні, Тетяна Єгорова разом із Іллею Лактіним та Людмилою Огурцовою завітали до Харківського автомобільно-дорожнього коледжу на юридичне відділення.  У приємній, дружній розмові з викладачами та майбутніми юристами обговорили нововведення за напрямками #ЧужихДітейНеБуває, #МаскиШоуСтоп та #ХабарЗаНавчанняСтоп.

Детальніше...

15.02.2018  Проведено підсумкову нараду

Проведено підсумкову нараду

15 лютого 2018 року відбулася міжвідомча нарада щодо підведення підсумків результатів взаємодії Харківської митниці ДФС, Київського відділу ДВС міста Харків ГТУЮ у Харківській області та Київської ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області у 2017 році. Нарада була проведена під керівництвом начальника ГТУЮ у Харківській області Тетяни Єгорової та заступника начальника ГТУЮ з питань державної виконавчої служби – начальника Управління ДВС ГТУЮ у Харківській області Іллі Лактіна, за участі представників Харківської місцевої прокуратури № 2, Київського відділу поліції ГУНП у Харківській області, ДП «СЕТАМ».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта