20.09.2019  Урок на тему «Булінг у школі»

Урок на тему «Булінг у школі»

В рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області завітали до учнів 7-го класу Харківської гімназії № 13 Харківської міської ради Харківської області, де провели урок присвячений проблемній темі - “Булінг у школі”.

Будь-який школяр несподівано для себе може опинитись у ситуації, коли його ображають, висміюють або бойкотують. Або ж навпаки, може сам приєднатися до тих, хто знущається над іншою дитиною.

Детальніше...

20.09.2019  Урок «Стоп булінг» для учнів 9 класу Лозівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 11

Урок «Стоп булінг» для учнів 9 класу Лозівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 11

У зв’язку з впровадженням новітніх інформаційних технологій, глобальному розповсюдженню соціальних мереж старшокласники стають вразливими то інтернет-шахраїв. З’являються такі нові поняття як кібер-булінг.

Фахівцями Харківської юстиції та Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги були розкрито поняття булінгу для учнів 9 класу Лозівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 11. Діти переглядали відеоролики, обговорювали практичні кейси з булінгу, займалися практикумом «Малюнок з каракулів».

Детальніше...

20.09.2019  Зустріч з працівниками служби у справах дітей по Холодногірському району щодо профілактики булінгу

Зустріч з працівниками служби у справах дітей по Холодногірському району щодо профілактики булінгу

Фахівцем Харківської юстиції спільно з працівниками служби у справах дітей по Холодногірському району проведено круглий стіл на тему: «Профілактика булінгу» та ознайомлення з загальнонаціональним проектом «Я МАЮ ПРАВО». Найчастіше булінг відбувається в таких місцях, де контроль з боку дорослих менший або взагалі його нема.

Детальніше...

20.09.2019  Круглий стіл на тему: «Профілактика булінгу серед дорослих»

Круглий стіл на тему: «Профілактика булінгу серед дорослих»

Спеціалістами Харківської юстиції сумісно з працівниками Холодногірського відділу поліції м. Харкова проведено круглий стіл на тему: «Профілактика булінгу серед дорослих» та ознайомлення з напрямками правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”. Обговорили прикметні ознаки булінгу його форми та види та хто найчастіше стає об’єктом знущання. Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

20.09.2019  Лекція на тему: «Стоп булінг»

Лекція на тему: «Стоп булінг»

В рамках проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, спеціалістом управління юстиції проведено лекцію на тему: «Стоп булінг» для батьків та учнів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Первомайської міської ради Харківської області. Під час проведення заходу, увагу батьків було спрямовано на висвітлення проблеми булінгу та кібербулінгу, як сучасної форми агресії, ознайомлено з різновидами та основними причинами виникнення булінгу, особливостями прояву кібербулінгу.

Детальніше...

20.09.2019  Workshop на тему: «Стоп булінг»

Workshop на тему: «Стоп булінг»

Спеціалістом Харківської юстиції проведено Workshop на тему: «Стоп булінг» з вихованцями секції “дзю-до” спортивної школи Куп’янської міської ради Харківської області. Основна мета полягала в необхідності розвитку у вихованців співчутливого ставлення до інших, вироблення навичок щодо надання і отримання допомоги.

Детальніше...

20.09.2019  «Осінній шлюбний марафон»

«Осінній шлюбний марафон»

Відділи державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області 19.09.2019 року взяли участь у проекті Міністерства юстиції України «Осінній шлюбний марафон». Так, на території Харківської області в цей особливий день було укладено 123 шлюби, з них 14 «шлюби за добу», крім того було відзначено 1 ювілей весілля (50 років разом) та проведено 1 заручини. Містична дата 19.09.2019 року співпала з православним святом «Михайлово чудо». І це є позитивним знаком, оскільки Святий Михайло сприяє примиренню в сім`ї, зневажає конфлікти, сприяє укладенню шлюбів та є прихильником щасливих міцних сімейних стосунків.

Детальніше...

20.09.2019  Урок «Стоп-булінг!» для учнів 8-Б класу школи-гімназії № 3 м. Куп’янськ

Урок «Стоп-булінг!» для учнів 8-Б класу школи-гімназії № 3 м. Куп’янськ

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу спеціалістом управління юстиції проведено тематичний урок «Стоп-булінг!» для учнів 8 Б класу школи-гімназії № 3 м.Куп’янськ. Від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми, не вміють будувати стосунки з людьми, мають проблеми психо-емоційного розвитку.

Детальніше...

20.09.2019  Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype

Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype

Фахівцем Харківської юстиції проведено он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ізюмської міської ради.

Під час семінару та тренінгу було повідомлено про набуття чинності 05 вересня 2019 року постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 “Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні”, відповідно до якої з 01.10.2019 змінюються реквізити рахунків для справляння адміністративного збору до Державного бюджету України, у сфері державної реєстрації громадських формувань, відповідно до стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів).

Детальніше...

20.09.2019  Засідання Антирейдерського штабу

Засідання Антирейдерського штабу

Пройшло чергове засідання Антирейдерського штабу, під час якого члени штабу доповіли про проведену роботу щодо звернень, які перебувають на розгляді.
Нагадую, що метою функціонування штабу є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи врожаю, швидкого й ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна.
У разі виникнення запитань, звертайтеся за телефонами: (057) 705-21-73, (066) 339-10-58.

Детальніше...

20.09.2019  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 20 вересня 2019 року № 63.

20.09.2019  Урок на тему: «Стоп булінг»

Урок на тему: «Стоп булінг»

В рамках проведення правоосвітницьких заходів у навчальних закладах, щодо протидії булінгу серед дітей, спеціаліст Харківської юстиції провела урок на тему: «Стоп булінг» для учнів 7 класів в загальноосвітній школі № 1. У ході обговорення теми прийшли до висновоку, що багато хто не надає булінгу вагомого значення. Але насправді це не просто пустощі або грубість, а особлива форма взаємин, яка за відсутності своєчасної реакції переростає в насильство.

Детальніше...

20.09.2019  Працівниками Харківської юстиції проведено урок «Стоп булінг!» для учнів Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 108

Працівниками Харківської юстиції проведено урок «Стоп булінг!» для учнів Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 108

Для учнів 4-Б класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №108 Харківської міської ради Харківської області працівниками Харківської юстиції в межах Всеукраїнського тижня з протидії булінгу загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено тематичний урок на тему: “Стоп булінг!”.

Детальніше...

20.09.2019  Не дай булінгу шансу зіпсувати навчання!

Не дай булінгу шансу зіпсувати навчання!

На Харківщині триває Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.  Працівниками Харківської юстиції проведено урок «Стоп булінг!» для учнів 8 класу Харківського приватного навчально-виховного комплексу “Ліцей Професіонал”, який зафільмувала знімальна група телеканалу UA:ХАРКІВ.

Урок почався з приємного знайомства з учасниками освітнього процесу та перегляду відеоролику про сприятливі й доброзичливі стосунки в колективі  різних за зовнішністю персонажів.

Детальніше...

19.09.2019  “Всеукраїський тиждень протидії булінгу”

“Всеукраїський тиждень протидії булінгу”

В рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” та у зв'язку з проведенням Всеукраїнського тижня протидії булінгу спеціалісти Харківської юстиції завітали до учнів 8-го класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 147 та провели тематичний урок-тренінг на тему #СТОПБУЛІНГ.

З метою освітлення актуальності проблеми булінгу школярам розповіли  про основні ознаки булінгу, які відрізняють його від сварок та непорозумінь. Та, найважливіше, всі разом, за допомогою ситуативної гри, спробували навчитись правильно реагувати та поводити себе у разі проявів булінгу.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта