14.11.2017  Нацрада реформ схвалила стратегію мін’юсту щодо інформування громадян про їхні права

Нацрада реформ схвалила стратегію мін’юсту щодо інформування громадян про їхні права

Національна рада реформ більшістю голосів схвалила Стратегію інформування громадян України про гарантовані їм Конституцією та законами України права на період до 2019 року. Документ реалізовуватиметься в рамках всеукраїнського правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!».

«Понад 8 мільйонів громадян мають право на безоплатну правову допомогу, і сотні тисяч людей сьогодні звертаються по безоплатну правову допомогу і отримують її.  Але цього не достатньо», - зауважив Президент Петро Порошенко.

Детальніше...

14.11.2017  Інформування студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого про реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого про реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

10 листопада 2017 року головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. було прочитано лекцію для студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого на тему: «Право на звернення до суду за захистом».

Детальніше...

13.11.2017  Виїзний прийом громадян у Первомайському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Виїзний прийом громадян у Первомайському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

10 листопада 2017 року у Первомайському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який розташований за адресою: м. Лозова, вул. Свято-Миколаївська, 4, був проведений спільний прийом громадян начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Олександром Чурсіним та директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківських областях Анатолієм Бородавкою.

Детальніше...

13.11.2017  Засідання Оперативного штабу

Засідання Оперативного штабу

10 листопада 2017 року відбулося чергове засідання оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів, який було створено розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 15 серпня 2017 року № 399.

Детальніше...

  Засідання по тестовому проведенню процедури примусового виконання аграрних розписок

Засідання по тестовому проведенню процедури примусового виконання аграрних розписок

9 листопада 2017 року заступником начальника міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Печенізькому, Чугуївському районах та місту Чугуєву Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ольгою Сидоренко прийнято участь у засіданні по тестовому проведенню процедури примусового виконання аграрних розписок разом з представниками IFC, Міністерства аграрної політики України, Міністерства юстиції України, нотаріусів, державних виконавців та компаній-партнерів.

Детальніше...

10.11.2017  Виїзний семінар для суб`єктів державної реєстрації Валківського району

Виїзний семінар для суб`єктів державної реєстрації Валківського району

9 листопада 2017 з метою забезпечення дієвої взаємодії з суб’єктами державної реєстрації Управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківської області здійснено виїзний семінар до сектору державної реєстрації Валківської районної державної адміністрації Харківської області та Валківської міської ради.

Детальніше...

10.11.2017  Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги, створеної при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги, створеної при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

В межах роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги, створеної при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області (далі - громадська приймальня), щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 здійснюється консультування громадян з правових питань.

Детальніше...

10.11.2017  Нарада за участю представників ХФ ДП «СЕТАМ» з відповідальними особами відділів державної виконавчої служби

Нарада за участю представників ХФ ДП «СЕТАМ» з  відповідальними особами відділів державної виконавчої служби

8 листопада 2017 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області під керівництвом заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактіна І.С. за участю представників спеціалістів Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області та ХФ ДП «СЕТАМ» була проведена нарада з відповідальними особами  відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області щодо покращення взаємодії та активізації роботи стосовно передачі арештованого майна на реалізацію та обговорено проблемні питання, які виникають при взаємодії з ХФ ДП «СЕТАМ».

Детальніше...

10.11.2017  Інформування про реалізацію правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу

Інформування про реалізацію правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу

08 листопада 2017 року під час час семінару з підвищення кваліфікації, організованого Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях спільно з Радою адвокатів Харківської області та ГО “Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу”, проведено інформування про  правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”(далі - проект).

Детальніше...

09.11.2017  Семінарське заняття з працівниками Золочівського районного центру зайнятості

Семінарське заняття з працівниками Золочівського районного центру зайнятості

7 листопада 2017 року заступником начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстицїі у Харкіськівй області Вікторією Слинько спільно з заступником начальника Золочівського бюро правової допомоги Оксаною Дзьонь в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було організовано та проведено семінарське заняття з працівниками Золочівського районного центру зайнятості.

Детальніше...

09.11.2017  Прийом громадян у м. Зміїв

Прийом громадян у м. Зміїв

8 листопада 2017 року на базі Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області керівником відділу Рибак Г.О. разом зі спеціалістом  Зміївського бюро правової допомоги Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Десятник О.Є. проведено прийом громадян.

Детальніше...

09.11.2017  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 12 від 10.11.2017

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 12 від 10.11.2017

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 10 листопада 2017 року о 16-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання включені наступні питання:

Детальніше...

08.11.2017  Семінар з особами, відповідальними за систему електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ)

Семінар з особами, відповідальними за систему електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ)

8 листопада 2017 року під час наради з особами, відповідальними за систему електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ), головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. були висвітлені наступні питання: "Систематизація законодавства для структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Харківській області" та "Реалізація правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта