05.06.2019  Тренінг для членів Харківської обласної професійної спілки працівників органів юстиції

Тренінг для членів Харківської обласної професійної спілки працівників органів юстиції

В приміщенні Харківської юстиції для членів Харківської обласної професійної спілки працівників органів юстиції проведено тренінг на тему:

 

Детальніше...

05.06.2019  Зустріч з мешканцями Зачепилівського району

Зустріч з мешканцями Зачепилівського району

Спеціаліст Харківської юстиції надала адресну безоплатну правову допомогу мешканцям Зачепилівського району Харківської області.

Прийом громадян було проведено спільно з представником Благодійного фонду “Право на захист”.

Детальніше...

04.06.2019  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

30 травня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22.05.2019  № 437 «Питання українського правопису» (опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» від 30.05.2019 № 100).

 

Детальніше...

04.06.2019  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Фахівцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова проведена лекція для працівників Близнюківського Будинку дитячої та юнацької творчості про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!” повідомили про нові механізми захисту дітей та жінок від домашнього насильства.

Детальніше...

04.06.2019  Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

Проведено онлайн семінар, тренінг через мережу Skype з державним реєстратором Золочівської селищної ради Золочівського району Харківської області.

Детальніше...

04.06.2019  Інформація щодо засідання Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації наступного змісту.

Інформація щодо засідання Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації наступного змісту.

05.06.2019 за адресою м. Харків, вул. Ярослава Мудрого 16, в Актовому залі відбудеться засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері  державної реєстрації.

 До порядку денного засідання включено наступне питання:

Детальніше...

03.06.2019  Бесіда на тему: #СтопБулінг та «Права дитини»

Бесіда на тему: #СтопБулінг та «Права дитини»

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та до Міжнародного Дня захисту дітей, фахівцями Харківської юстиції було проведено бесіду #СтопБулінг та «Права дитини» з Сахновщинськими школярами

Детальніше...

03.06.2019  Навчання за короткостроковою програмою «Актуальні питання надання адміністративних послуг для населення регіону місцевими органами влади» для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг районних державних адміністрацій, міських, селищних, сільських рад Харківської області

Навчання за короткостроковою програмою «Актуальні питання надання адміністративних послуг для населення регіону місцевими органами влади» для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг районних державних адміністрацій, міських, селищних, сільських рад Харківської області

На базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України взято участь в навчанні за короткостроковою програмою «Актуальні питання надання адміністративних послуг для населення регіону місцевими органами влади» для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг районних державних адміністрацій, міських, селищних, сільських рад Харківської області

Детальніше...

03.06.2019  Книжковий фестиваль - Kharkiv BookFest. Літературний простір згуртовує Україну

Книжковий фестиваль - Kharkiv BookFest. Літературний простір згуртовує Україну

Днями у Харкові пройшов II Книжковий фестиваль, який задуманий як серія відкритих для публіки подій, об’єднаних книжковою ідеєю. Головні завдання фестивалю: популяризація читання, розвиток української літератури та видавничої індустрії.

Детальніше...

03.06.2019  Проведено чергове засідання Антирейдерського штабу

Проведено чергове засідання Антирейдерського штабу

Проведено чергове засідання Антирейдерського штабу, на якому продовжуємо роботу по скаргам, які знаходяться на розгляді. Здебільшого у громадян виникають питання через відсутність знань щодо своїх майнових прав

Детальніше...

03.06.2019  Харківська юстиція прийняла участь у спортивно-пізнавальному заході присвяченому Міжнародному дню захисту дітей

Харківська юстиція прийняла участь у спортивно-пізнавальному заході присвяченому Міжнародному дню захисту дітей

В Харкові на спортивному комплексі «Динамо» пройшов спортивно-пізнавальний захід присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Цей захід був організований Головним управлінням Національної поліції в Харківській області, Управлінням у справах молоді та спорту ХОДА та Харківської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

Детальніше...

03.06.2019  Відповідальне батьківство в рамках флешмобу «Діти всієї Країни за мир»

Відповідальне батьківство в рамках флешмобу «Діти всієї Країни за мир»

До Дня захисту дітей на головній площі Харкова на наймасштабнішому flash mob #ДітиВсієїКраїниЗаМир #ДітиХарковаЗаМир Головне територіальне управління юстиції у Харківській області розповсюджувало інформаційну кампанію “Відповідальне батьківство”.

Детальніше...

03.06.2019  Children Кінофест

Children Кінофест

У Харкові пройшов дитячий кінофестиваль «Сhildren Кінофест» в кінотеатрі «Планета кіно». Фестиваль знайомить українських діточок як з новими європейськими фільмами, так і із світовою кінокласикою. Місія кінофестиваля полягає в розвитку в Україні традиції сімейних походів на кінопокази.

Харківська юстиція долучилася до кінофестивалю та розповіла містянам, що дізнаватися про права тепер стало ще легше.

Детальніше...

31.05.2019  Онлайн семінар та тренінг через мережу Skype

Онлайн семінар та тренінг через мережу Skype

Провідним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Павленко Ю.Ю. проведено онлайн семінар та тренінг через мережу Skype з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг при Дергачівській районній державній адміністрації – Міщенко Т.О., Состіна О.В., Гудзенко І.О., Яценко О.О.

Детальніше...

31.05.2019  Обов'язок батьків на утримання дитини

Обов'язок батьків на утримання дитини

«Сім’я є природним середовищем для фізичного, духовного, інтелектуального, культурного, соціального розвитку дитини, її матеріального забезпечення і несе відповідальність за створення належних умов для цього. Батько і мати мають рівні права та обов’язки щодо своїх дітей», – зазначено у Статті 11 Закону України «Про охорону дитинства».

У зв’язку із прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів» було змінено порядок стягнення аліментів, їх розмір, тощо.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта