19.09.2019  Спільна зустріч з арбітражними керуючими (розпорядниками майна, керуючими санацією, ліквідаторами)

Спільна зустріч з арбітражними керуючими (розпорядниками майна, керуючими санацією, ліквідаторами)

Начальником відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Акмаєв А.В. проведено нараду з арбітражними керуючими (розпорядниками майна, керуючими санацією, ліквідаторами), що виконують повноваження на підприємствах, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, які мають заборгованість із виплати заробітної плати. Одна із задач наради - розробка спільного плану заходів, які направлені на ліквідацію заборгованості по заробітній платі.

Детальніше...

19.09.2019  Круглий стіл зі заступниками директрорів виховної роботи ЗЗСО

Круглий стіл зі заступниками директрорів виховної роботи ЗЗСО

В рамках проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу спеціалістом управління юстиції взято участь у засіданні круглого столу для заступників директорів виховної роботи ЗЗСО, які відповідальні за протидію булінгу на тему: “Створення безпечного освітнього середовища”.
Головна мета заходу, підвищення рівня компетентності педагогічних працівників щодо створення безпечного освітнього середовища в умовах запобігати випадкам булінгу серед учнів.

Детальніше...

19.09.2019  Урок «Стоп булінг» в ХЗШ I-III №36

Урок «Стоп булінг» в ХЗШ I-III №36

Триває Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. Цього разу працівником Харківської юстиції та представником Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях був проведений урок в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 36 Харківської міської ради Харківської області з учнями 8 класу на тему: «Стоп булінг».

Детальніше...

19.09.2019  Подолаємо булінг разом!

Подолаємо булінг разом!

Активно долучаємось до Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, що проходить в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з метою формування нетерпимості до цього явища. Останнім часом докладається багато зусиль на подолання цього явища в суспільстві. Працівники управління персоналу Харківської юстиції зустрілися з учнями 7 класів Харківській області для учнів 7 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 40 Харківської міської ради щоб привернути увагу до проблеми булінгу.

Детальніше...

19.09.2019  Урок для школярів на тему: ”Стоп булінг!”

Урок для школярів на тему: ”Стоп булінг!”

З нагоди тижня протидії булінгу, який з понеділка стартував по всій території України, спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва завітали з уроком на тему: "Стоп булінг!” до учнів 4 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 131.

Детальніше...

19.09.2019  Інформування працівників Державного підприємства «Харківський машинобудівний завод «ФЕД» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Державного підприємства «Харківський машинобудівний завод «ФЕД» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Згідно із латинським висловлюванням: «Право є мистецтво добра та справедливості - Jus est ars boni et aequi». Тому продовжується робота по інформуванню громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

19.09.2019  Зустріч з представником Служби у справах дітей по Слобідському району на тему: «СТОП БУЛІНГ»

Зустріч з представником Служби у справах дітей по Слобідському району на тему: «СТОП БУЛІНГ»

В приміщенні відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ’янському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області в рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу фахівцем Харківської юстиції проведено зустріч з представником Служби у справах дітей по Слобідському району на тему «СТОП БУЛІНГ».

Детальніше...

19.09.2019  Робоча зустріч

Робоча зустріч

На базі Ізюмської районної ради Харківської області під егідою керівництва Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області у складі: заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Тимощук О.В., заступника начальника Управління - начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Волика Д.С., в.о. заступника начальника Управління - начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Бєлової Н.О., заступника начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Богданової Є.В. проведено робочу зустріч, в якій взяли участь керуючий справами виконавчого апарату (секретаріату) Ізюмської районної ради Харківської області Санжаревська Н.В., керівники та уповноважені особи органів місцевого самоврядування, державні реєстратори.

Детальніше...

18.09.2019  Урок на тему: «STOP БУЛІНГ»

Урок на тему: «STOP БУЛІНГ»

В рамках проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу спеціалістами управління юстиції проведено тематичний урок «STOP БУЛІНГ» для слухачів Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Головна мета заходу, формувати нетерпимість до проявів агресії, розвивати співчутливе ставлення до жертв насилля, здобути навички надання і отримання допомоги.

Під час активного діалогу слухачам було роз’яснено поняття булінгу, його різновиди, наведено приклади проявів булінгу, роз'яснено категорії осіб, які можуть бути причетними до нього та де і як отримати допомогу.

Детальніше...

18.09.2019  Лекція з учнями Шевченківського районного ліцея

Лекція з учнями Шевченківського районного ліцея

Спеціалісти Харківської юстиції провели лекцію з учнями Шевченківського районного ліцея. Учням розповіли що таке булінг, його види, яка відповідальність наступає за фізичне насильство, як протидіяти насильству, як відрізнити типовий конфлікт і непорозуміння між дітьми від булінгу, до кого необхідно звернутися якщо сталося фізичне насильство.

Детальніше...

18.09.2019  Урок на тему: «Стоп булінг»

Урок на тему: «Стоп булінг»

В рамках тижня протидії булінгу фахівцем Харківської юстиції спільно з начальником Близнюківського бюро правової допомоги, начальником служби у справах дітей Близнюківської РДА, директором Близнюківського РЦССДМ проведено урок на тему: «Стоп булінг» для учнів Острівщинської філії Близнюківського ліцею.

Детальніше...

18.09.2019  Урок на тему: «Стоп булінг»

Урок на тему: «Стоп булінг»

В рамках проведення заходів щодо протидії булінгу фахівець управління юстиції провела урок на тему: «Стоп булінг» для учнів 5-6 класів Барвінківської загальноосвітньої школи № 2. Під час уроку дітям роз’яснили як діяти, якщо тебе «булять», та повідомила про відповідальність, що настає за прояви булінгу. Також було наголошено на тому, що про прояви булінгу ні в якому разі не можна мовчати. До такого явища повинна бути нульова толерантність. І якщо діти все-таки стали жертвами або свідками булінгу, то повинні звернутися за допомогою до батьків, вчителів або до шкільного психолога.

Детальніше...

18.09.2019  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

 НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

17 вересня 2019 року набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 28 серпня 2019 року № 2690/5 "Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів з питань діяльності у сфері державної реєстрації актів цивільного стану", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29 серпня 2019 року за № 997/33968, опублікований 17 вересня 2019 року в Офіційному віснику України № 71.

Детальніше...

18.09.2019  Інформування дітей міста Куп’янська «Стоп-булінг!»

Інформування дітей міста Куп’янська «Стоп-булінг!»

В межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено вуличне інформування дітей міста Куп’янська «Стоп-булінг!» фахівцем Харківської юстиції. Було роз’яснено про проблему булінгу в Україні, що таке булінг, його ознаки, чому виникає булінг, а також роз’яснили, як захистити себе та оточуючих від цього явища. Інколи допомогти жертві булінгу досить просто. Перше, що можно зробити,— не підтримувати тих, хто знущається. Якщо насміхаються над дитиною, необхідно допомогти їй вийти з цієї ситуації, показати свою підтримку, сказати, що він чи вона не заслуговує на таке ставлення, допомогти відчути, що вони не одні!

Детальніше...

18.09.2019  Уроки на тему: «Стоп булінг»

Уроки на тему: «Стоп булінг»

В рамках проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, спеціалістом управління юстиції проведені уроки на тему: «СтопБулінг!» для учнів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Первомайської міської ради Харківської області

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта