31.05.2019  «Хто, якщо не ми»

«Хто, якщо не ми»

Багато років поспіль працівники Харківської юстиції допомагають діткам, що перебувають у дитячих будинках відчути турботу дорослих. Тому з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, який святкується щорічно 1 червня, працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області завітали до Комунального закладу охорони здоров'я «Обласний будинок дитини №2» з подарунками та солодощами. Завжди були і будуть люди, охочі надати допомогу діткам, що знаходяться в скрутних життєвих ситуаціях, подарувати їм щиру радість і частинку тепла.

Детальніше...

31.05.2019  Правовий семінар на тему: «Права дитини»

Правовий семінар на тему: «Права дитини»

В рамках проведення тижня права з нагоди Дня захисту дітей фахівці Харківської юстиції провели правовий семінар на тему: “Права дитини” для трудового колективу Комунального закладу охорони здоров'я «Обласний будинок дитини №2». Під час заходу обговорювались основні положення Конвенції про права дитини та Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, питання отримання аліментів, виїзду дітей за кордон та домашнього насильства.

#ЯМАЮПРАВО

Детальніше...

31.05.2019  Лекція для представників студентства Харківщини

Лекція для представників студентства Харківщини

Фахівцями Харківської юстиції за ініціативою громадської організації спортивний клуб «Бушидо Харків» на базі комунальної установи «Харківський обласний центр молоді» проведено лекцію в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

31.05.2019  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

01 червня 2019 року набирає чинності наказ Міністерства соціальної політики України від 15.04.2019 № 567 «Про внесення змін до Переліку дитячих товарів для комплектування одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» при народженні дитини» зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22.04.2019 за №422/33393 (опубліковано: «Офіційний вісник України» від 23.04.2019 № 31)

Детальніше...

31.05.2019  Тематичний урок: «Права дитини»

Тематичний урок: «Права дитини»

В рамках проведення Тижня права з нагоди Дня захисту дітей головним спеціалістом сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Ковтуненко О.В. для учнів 1-х та 3-х класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 140 Харківської міської ради проведено тематичний урок на тему: “Права дитини”.

Детальніше...

31.05.2019  Children’s camp

Children’s camp

Перший День літа асоціюється з дитинством, літніми канікулами та весь світ відзначає Міжнародний День захисту дітей – одне з «найбільш» дитячих свят у світі. Що потрібно нашим дітям? Насправді, не так багато…

Детальніше...

31.05.2019  Лекція «Відповідальне батьківство» для працівників Куп’янської дитячої музичної школи № 1

Лекція «Відповідальне батьківство» для працівників Куп’янської дитячої музичної школи № 1

З метою реалізації кампаній «Чужих дітей не буває», «Я маю право на виконання рішення суду», «Відповідальне батьківство», «Стоп насильство» в рамкам Тижня права з нагоди Дня захисту дітей старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Ткачовою Ю.П. проведено лекцію «Відповідальне батьківство» для працівників Куп’янської дитячої музичної школи № 1. Вчителі проінформовані про розмір, підстави та порядок нарахування аліментів, правилами виїзду з дитиною за кордон, порядком отримання податкової знижки на розвиток дитини, послугою «Муніципальна няня».

Детальніше...

31.05.2019  Бесіда «Права дитини» для вихованців футбольного клубу «Мрія»

Бесіда «Права дитини» для вихованців футбольного клубу «Мрія»

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім’я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Напередодні цього чудового свята державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Кардаш Д.М. в рамках Тижня права з нагоди Дня захисту дітей проведено бесіду на тему «Права дитини» для вихованців Футбольного клубу «Мрія».

Детальніше...

30.05.2019  Права дитини в контексті Декларації прав дитини

Права дитини в контексті Декларації прав дитини

В рамках Тижня права з нагоди Дня захисту дітей головним спеціалістом управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян Анастасією 30.05.2019 у Харківському технологічному ліцеї №9  був проведений урок для 7-х класів на тему: «Права дитини в контексті Декларації прав дитини».

Детальніше...

30.05.2019  Конкурс від Харківської юстиції: “Намалюй свої права”

Конкурс від Харківської юстиції: “Намалюй свої права”

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії.

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Детальніше...

30.05.2019  Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Першої Харківської міської державної нотаріальної контори Тиндик І.В. У ДП “АГЕНСТВО ПО НЕРУХОМОСТІ - БУДСПІЛКА” проведено бесіду та проінформовано працівників про загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!" та доведено до відома про гарантовані Конституцією та законами України права у відповідних сферах.

Детальніше...

30.05.2019  Інформування студентів Харківського патентно-комп’ютерного коледжу про проект “Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування студентів Харківського патентно-комп’ютерного коледжу про проект “Я МАЮ ПРАВО!»

Державними нотаріусами П’ятої Харківської міської державної нотаріальної контори Лакізою І.В. та Ахмад А.П. проведено інформування студентів Харківського патентно-комп’ютерного коледжу про проект “Я МАЮ ПРАВО!» та основні напрямки проекту, а саме:

Детальніше...

30.05.2019  Практичне заняття на тему: “Права дитини” та судове засідання “Слон проти жирафи”

Практичне заняття на тему: “Права дитини” та судове засідання “Слон проти жирафи”

в рамках Тижня права з нагоди Дня захисту дітей головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Ночовкіною О.В. в Харківській обласній бібліотеці для дітей було проведено практичне заняття на тему: “Права дитини” для учнів 1 та 4 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 Харківської міської ради Харківської області.

Детальніше...

30.05.2019  Інформаційна кампанія: «Відповідальне батьківство»

Інформаційна кампанія: «Відповідальне батьківство»

Фахівцем Харківської юстиції проведено правоосвітній захід для працівників Харківської об'єднаної технічної школи товариства сприяння обороні України на тему: «Відповідальне батьківство».

Детальніше...

30.05.2019  Семінар з суб’єктами державної реєстрації Харківської області

Семінар з суб’єктами державної реєстрації Харківської області

Проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації Харківської області. У заході прийняли участь: працівники відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації, суб’єкти державної реєстрації.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта