Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 14.09.2018  Правопросвітницький захід для працівників Управління розвитку промисловості Харківської обласної державної адміністрації

Правопросвітницький захід для працівників Управління розвитку промисловості Харківської обласної державної адміністрації

Начальником управління персоналу Федотовою Т.М., заступником начальника управління – начальником відділу по роботі з персоналом управління персоналу Супруненко Т.І., начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Колотіловою Н.В. проведено спільний правопросвітницький захід під час якого було ознайомлено працівників Управління розвитку промисловості Харківської обласної державної адміністрації з основними напрямками проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

14.09.2018  Харківська юстиція провела тренінг #СтопБулінг для учнів 10-А класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 50

Харківська юстиція провела тренінг #СтопБулінг для учнів 10-А класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 50

Спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Смородською М.С. та Парамоновою Л.В. проведено тренінг #СтопБулінг для учнів 10-А класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 50, в ході якого учні виконували вправи серед яких, зокрема: «метод розстановки сил», «Розробка стратегії боротьби з боулінгом» та ін.

Детальніше...

14.09.2018  Українські олімпійці та Харківська юстиція провели кампанію “Стоп булінг”

Українські олімпійці та Харківська юстиція провели кампанію “Стоп булінг”

В Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 36 відбулися уроки “Стоп булінг” для учнів 5 - 9 класів, до проведення яких долучився український тхеквондист, учасник літніх Олімпійських ігор 2012 року Григорій Гусаров.

Головний спеціаліст відділу систематизації законодавства,  правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Олена Ночовкіна та заступник начальника відділу  організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Чиркин провели з учнями заняття та розповіли, як виявити булінг, правила поведінки та засоби запобігання цьому явищу.

Детальніше...

14.09.2018  «Стоп булінг» в клубі PRAVOKATOR

«Стоп булінг» в клубі PRAVOKATOR

В клубі PRAVOKATOR в рамках комунікативної кампанії “Стоп булінг” правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” було проведено панельну дискусію на тему: “Прояви булінгу у шкільному середовищі та підвищення юридичної освіти як один із чинників його подолання”.

Працівники управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти спільно з представниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції, Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, Харківської академії безперервної освіти, громадської організації “Асоціація багатодітних сімей “Амма”, за участю науковців, викладачів, студентів обговорювали як спільними зусиллями подолати булінг та яке значення має правове виховання для подолання проявів насильства в шкільному середовищі.

Детальніше...

14.09.2018  Інформаційна кампанія #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформаційна кампанія #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

13 вересня 2018 року в рамках Тижня протидії булінгу, який проводиться за ініціативою Міністерства юстиції України протягом 10-14 вересня 2018 року, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Меланія Хуторянська спільно з начальником відділу представництва Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, адвокатом Іриною Окарою провели у Харківському приватному навчально-виховному комплексі «Ліцей Професіонал» уроки «Стоп булінг» для учнів 8-9-х класів.

Детальніше...

14.09.2018  Координаційна зустріч

Координаційна зустріч

Начальником Нововодолазького районного відділу державної виконавчої служби Пікаловим О.В. в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право!» проведено координаційну зустріч з працівниками відділу у справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради в ході якої були обговорені зміни в діючому законодавстві, основні права дітей, прояви такого негативного явища, як булінг та шляхи його подолання.

Детальніше...

14.09.2018  Проведено онлайн – семінар через мережу Skype

Проведено онлайн – семінар через мережу Skype

13 вересня 2018 року проведено онлайн – семінар через мережу Skype для державних реєстраторів Лозівської районної державної адміністрації Харківської області.

Детальніше...

14.09.2018  «STOP БУЛІНГ» Захистимо права дітей разом!

«STOP БУЛІНГ» Захистимо права дітей разом!

В межах проведення Тижня протидії булінгу в рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»  в Харківській гімназія № 55 Харківської міської ради Харківської області спеціалістом управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян А.В. та головним спеціалістом Третього Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дяченко Р.В. було проведено тематичний урок у 10-А класі «STOP БУЛІНГ».  На уроці ми з'ясували, що називають булінгом, хто являється учасниками процесу та як його розпізнати і що робити в ситуації булінгу.

Детальніше...

14.09.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 12 вересня 2018 року за № 62/1677 було зареєстровано розпорядження  Ізюмської районної державної адміністрації Харківської області  від 20 серпня 2018 року № 277 “Про затвердження Положення про комісію по розгляду питань з призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, житлових субсидій, пільг за фактичним місцем проживання пільговика, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам”.

14.09.2018  Шановні колеги, представники ЗМІ!

Шановні колеги, представники ЗМІ!

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області спільно з Асоціацією фермерів та приватних землевласників Харківської області проводить круглий стіл на тему: «Гарантування прав власності».

Детальніше...

13.09.2018  Урок для учнів 3-х класів на тему: «Стоп-булінг»

Урок для учнів 3-х класів на тему: «Стоп-булінг»

13 вересня 2018 року в рамках проведення «Тижня протидії булінгу» головним спеціалістом Ізюмського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (надалі – Відділ) Рождественською А.С. було проведено відкритий урок «Стоп булінг» для учнів 3-х класів Ізюмської гімназії № 3 Ізюмської міської ради Харківської області.

Детальніше...

13.09.2018  Проведено правовий урок

Проведено правовий урок

Головним спеціалістом Московського районного у місті Харкові відділ державної реєстрації актів цивільного стану Будяну А.В. в рамках загальнонаціональної прапросвітницької компанії "Я МАЮ ПРАВО!" проведено правовий урок для школярів 10-11 класів загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 167 міста Харкова на тему "СтопБулінг".

Детальніше...

13.09.2018  Брейнштормінг "Стоп булінг" з батьками учнів Первомайської загальноосвітньої школи № 5

 Брейнштормінг "Стоп булінг" з батьками учнів Первомайської загальноосвітньої школи № 5

Працівниками Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (надалі-Відділ) проведено брейнштормінг "Стоп булінг" з батьками учнів Первомайської загальноосвітньої школи № 5 Первомайської міської ради Харківської області.

Детальніше...

13.09.2018  Воркшоп "Стоп булінг" з вихованцями Первомайського будинку дитячої та юнацької творчості Первомайської міської ради Харківської області

 Воркшоп "Стоп булінг" з вихованцями Первомайського будинку дитячої та юнацької творчості Первомайської міської ради Харківської області

13 вересня 2018 року головним спеціалістом Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Бабич Н.О. проведено  воркшоп "Стоп булінг" з вихованцями Первомайського будинку дитячої та юнацької творчості Первомайської міської ради Харківської області.

Детальніше...

13.09.2018  Урок для учнів 9-го класу на тему: «Стоп булінг»

Урок для учнів 9-го класу на тему: «Стоп булінг»

Головний спеціаліст Вовчанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (надалі-Відділ)    Бабашева О.Є. в рамках тижня протидії булінгу провела урок на тему: «Стоп булінг» для учнів 9-го класу Вовчанського ліцею № 2 Харківської області. 

Основна мета уроку полягала в необхідності вироблення в учнів нульової толерантності до проблем булінгу, розвитку у школярів співчутливого ставлення до інших, вироблення навичок щодо надання і отримання допомоги.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта