21.05.2018  РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПИТАНЬ ДОТРИМАННЯ ВИМОГ АНТИКОРУПЦІЙНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПИТАНЬ ДОТРИМАННЯ ВИМОГ АНТИКОРУПЦІЙНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області на  базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління  України було проведено лекцію – роз’яснення основних вимог фінансового контролю відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» для державних службовців органів державної влади Харківщини.

Детальніше...

21.05.2018  Стягувачам за зведеним виконавчим провадженням про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП»

Стягувачам за зведеним виконавчим провадженням про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП»

З метою виконання зведеного виконавчого провадження про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП», було звернуто стягнення на рухоме майно боржника, яке зареєстровано за ним, а саме: легкові, вантажні автомобілі та спец. автокран.

25.04.2018 керуючись ст. 20 Закону України «Про виконавче провадження» було призначено суб’єкта оціночної діяльності-суб’єкта господарювання для участі у виконавчому провадженні, з метою визначення вартості описаного майна

18.05.2018 року до державного виконавця надійшов звіт про оцінку майна складений суб’єктом оціночної діяльності ТОВ «Експерт-2012». Відповідно до звіту ринкова вартість автомобілів :

Детальніше...

18.05.2018  Засідання оперативного штабу зі стягнення заборгованості по заробітній платі

Засідання оперативного штабу зі стягнення заборгованості по заробітній платі

Світлана Глущенко разом із Михайлом Черняком, Юрієм Шпарагою, Тетяною Єгоровою, керівниками відділів державної виконавчої служби та представників профспілок Харківщини провели засідання оперативного штабу зі стягнення заборгованості по заробітній платі. Присутні обговорили проблемні питання зі стягнення боргів по заробітній платі з "Харківське державне авіаційне виробниче підприємство", ПАТ "Футбольний клуб "Металіст" та інших підприємств-боржників.

Детальніше...

18.05.2018  Сьогодні у Харкові з робочим візитом заступник Міністра юстиції з питань виконаної служби Світлана Глущенко

Сьогодні у Харкові з робочим візитом заступник Міністра юстиції з питань виконаної служби Світлана Глущенко

Світлана Глущенко спільно з директором Координаційного центру з надання правової допомоги Олексієм Бонюком розпочали з участі у відкритті правового клубу  "PRAVOKATOR".

"PRAVOKATOR" сприятиме посиленню правової спроможності громад, а також сприятиме об'єднанню експертів з ключових питань у галузі права.

Детальніше...

18.05.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

18 травня 2018 року набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 23.04.2018  № 1291/5 «Про затвердження Порядку підготовки галузевих переліків документів із зазначенням строків їх зберігання», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 24.04.2018 за № 488/31940 (опубліковано в «Офіційному віснику України» від 18.05.2018 № 38).

Детальніше...

05.02.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 06 лютого 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 06 лютого 2018 року

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 06 лютого 2018 року о 15-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації. 

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.  

До порядку денного засідання включені наступні питання:

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта