12.02.2019  Урок на тему: «СтопБулінг»

Урок на тему: «СтопБулінг»

Спеціалістом Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Єсіковою А.М. (далі – спеціаліст відділу) в межах реалізації національного правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів Куп’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Куп’янської міської ради Харківської області було проведено виховний урок «Стоп-булінг!».

Детальніше...

12.02.2019  «Золоте весілля»

«Золоте весілля»

Працівники Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану привітали подружжя Тома: Миколу Федоровича та Наталю Михайлівну з річницею весілля – золотим весіллям.

П’ятдесят років тому вони поєднали свої долі, поклялися у коханні та вірності подружжя. Вже півстоліття ювіляри живуть у коханні та злагоді! Звичайно ж їх шлях не був встелений пелюстками троянд, але вони змогли пройти всі випробування, всі труднощі, які їм підготувала доля і змогли зберегти взаємну відданість і кохання, і виростити гідних дітей.

Детальніше...

12.02.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Під час державної реєстрації народження з пропуском строку було проведено інформування представниці ромської національної меншини про Всеукраїнський правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», заступником начальника Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Донцовою І.М., метою якого є підвищення юридичної грамотності громадян України та формування нової правової культури в суспільстві, зазначений проект не лише інформує громадян про їхні права, а й навчає їх, як ці права захищати, дає чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли права порушують.

Детальніше...

12.02.2019  Урок «Стоп булінг» для вихованців Первомайського будинку дитячої та юнацької творчості Первомайської міської ради Харківської області»

Урок «Стоп булінг» для вихованців Первомайського будинку дитячої та юнацької творчості Первомайської міської ради Харківської області»

В рамках реалізації правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!", спеціалістом Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Савченко А.В. проведено урок «Стоп булінг» для вихованців студії образотворчого містецтва Первомайського будинку дитячої та юнацької творчості Первомайської міської ради Харківської області.

Детальніше...

12.02.2019  Виступ на радіо «Нові правила виїзду з дитиною за кордон»

Виступ на радіо «Нові правила виїзду з дитиною за кордон»

Плануючи подорож за кордон із дітьми, у батьків виникають питання: чи потрібен дозвіл одного чи двох батьків для виїзду неповнолітньої дитини за кордон, як бути, якщо батьки розлучені, яким є термін дії дозволу батьків на виїзд неповнолітньої дитини за кордон тощо.

З метою роз’яснення питань та в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» головним спеціалістом Вовчанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Бабашевою О.Є. було проведено виступ на КУ «Редакція Вовчанського районного радіомовлення» на тему: «Нові правила виїзду з дитиною за кордон».

Детальніше...

12.02.2019  Інформування про «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про «Я МАЮ ПРАВО!»

Головним спеціалістом Ізюмського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Рождественською А.С. відвідано масовий профорієнтаційний захід «Професія твоєї мрії» для учнівської, студентської та безробітної молоді. Учасникам заходу було надано інформацію щодо проекту #ЯМАЮПРАВО.

Детальніше...

11.02.2019  Урок - тренінг на тему «СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства»

Урок - тренінг на тему «СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства»

В рамках реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» фахівці Харківської юстиції провели урок - тренінг на тему “СТОП Булінг: протидія жорстокості та насильства” для учнів 3-го класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 144.

У ході уроку діти мали можливість дізнатися про таке явище як булінг, ознайомитися з його формами та основними причинами виникнення.

Булінг – це образлива поведінка, пов'язана з дисбалансом влади, авторитету або сили. Булінг проявляється в багатьох формах: є вербальна, фізична, соціальна форми булінгу, а також кіберзалякування.

Детальніше...

11.02.2019  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 08 лютого 2019 року за № 14/1721 було зареєстровано розпорядження Шевченківської районної державної адміністрації Харківської області від 15 січня 2019 року № 5 “Про затвердження Порядку проведення особистого прийому громадян посадовими особами Шевченківської районної державної адміністрації Харківської області”.

11.02.2019  Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

Проведено онлайн семінар через мережу Skype з державними реєстраторами Люботинської міської ради.

У зазначеному заході прийняли участь: Часовськой І.В. – начальник відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації, Вербицька Н.М. – головний спеціаліст відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації, Мякота Ю.О. – державний реєстратор відділу реєстрації виконавчого комітету Люботинської міської ради, Приходько Л. В.- державний реєстратор відділу реєстрації виконавчого комітету Люботинської міської ради.

Детальніше...

11.02.2019  Фахівці Харківської юстиції дають поради батькам школярів, про те, як попередити булінг

Фахівці Харківської юстиції дають поради батькам школярів, про те, як попередити булінг

Важливе питання, чому деякі діти стають жертвами булінгу, а інші – ні? Можна говорити про якісь особливості, наприклад, колір шкіри або волосся, низькі або навпаки високі оцінки за навчанням, особливості характеру. Але чи не всі діти мають свої відзнаки? Звичайно ж Але кожна дитина виходить з якогось середовища і в більшості випадків – це її власна родина. І, тоді, секрет в тому, що передумови потрапляння у роль жертви закладаються саме в ній.

Детальніше...

11.02.2019  Бесіда з вчителями на тему: «До чого може призвести булінг та як йому запобігти»

Бесіда з вчителями на тему: «До чого може призвести булінг та як йому запобігти»

Спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Іванова Т.О. та Парамонова Л.В. провели бесіду з вчителями Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 на тему: «До чого може призвести булінг та як йому запобігти».

Кожного дня дитина знаходиться в певному оточенні, вдома серед батьків, в школі серед вчителів та учнів, на певних факультативах. Не секрет, що оточення має вагомий вплив на дитину. Причиною ж того, що дитина стала жертвою чи агресором може бути як і стосунки в сім’ї, в якій має місце насилля, так і в шкільному просторі тощо.

Детальніше...

11.02.2019  Урок з учнями Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 146

Урок з учнями Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 146

Головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Степанян І.Г. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено урок з учнями 9 та 7 класів Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 146 Харківської міської ради Харківської області щодо #СтопБулінг!

Детальніше...

11.02.2019  Лекція для учнів Харківського техноголічного ліцею № 9

Лекція для учнів Харківського техноголічного ліцею № 9

Заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Назарян А.А. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено лекцію для учнів Харківського техноголічного ліцею № 9 щодо «# Стоп Булінг!».

Детальніше...

11.02.2019  #СтопБулінг!

#СтопБулінг!

Заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Назарян А.А. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено інформування для учнів Харківського техноголічного ліцею № 9 щодо #СтопБулінг!

Детальніше...

11.02.2019  Фахівці Харківської юстиції провели урок #СтопБулінг для учнів 8 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №88 імені О.Г. Зубарева

Фахівці Харківської юстиції провели урок #СтопБулінг для учнів 8 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №88 імені О.Г. Зубарева

В межах реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО” та в рамках реалізації нового етапу компанії #СтопБулінг фахівцями Харківської юстиції проведено у Харківської загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів №88 імені О.Г. Зубарева тематичний урок «STOP БУЛІНГ» для учнів 8 класу.

Головна мета заходу, формувати нетерпимість до проявів агресії, розвивати співчутливе ставлення до жертв насилля, здобути навички надання і отримання допомоги.

Під час активного діалогу дітям було роз’яснено поняття булінгу, його різновиди, наведено приклади проявів булінгу за допомогою відеоматеріалів, роз'яснено категорії осіб, які можуть бути причетними до нього та де і як отримати допомогу.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта