13.09.2019  Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян в приміщенні відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області переноситься на 18 вересня 2019 року об 11:30. Приносимо свої вибачення.

 

 

13.09.2019  Семінар-тренінг: «Шкільний омбудсмен. Хто він?»

Семінар-тренінг: «Шкільний омбудсмен. Хто він?»

В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» відділом судової роботи та міжнародного співробітництва управління юстиції разом з Харківської спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів № 181 «Дьонсурі» для учнів старших класів шкіл Немишлянського району м. Харкова було проведено семінар-тренінг: «Шкільний омбудсмен. Хто він?».

Детальніше...

13.09.2019  Проведення круглого столу у Східному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України

Проведення круглого столу у Східному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області продовжується активна співпраця зі Східним регіональним управлінням Державної прикордонної служби України у напрямку реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Свиридовою Н.О. під час проведення круглого столу з персоналом Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України обговорені актуальні питання щодо профілактики та протидії сексизму в органах та підрозділах Державної прикордонної служби України”.

Детальніше...

12.09.2019  Засідання Антирейдерського штабу

Засідання Антирейдерського штабу

Відбулось чергове засідання Антирейдерського штабу, на якому продовжуємо роботу по скаргах, які знаходяться на розгляді. Члени штабу ретельно вивчають кожне звернення та намагаються, щоб всі спірні питання вирішувалися мирним шляхом, в правовому полі. Хочу зазначити, що з початку 2019 року на розгляд членів штабу надійшло близько 35 звернень, за результатами яких, у 4-х зверненнях встановлені можливі ознаки рейдерського захоплення. Матеріали по вищезазначених зверненнях направлені до правоохоронних органів. Нагадую телефони «гарячої лінії» оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів: (057) 705-21-73, (066) 339-10-58.

Детальніше...

12.09.2019  Діти повинні відчувати себе захищеними

Діти повинні відчувати себе захищеними

Тетяна Єгорова-Луценко разом із колегами завітали до Харківського обласного центру матері та дитини у якому перебувають матусі з діточками, які опинилися у складних життєвих обставинах. Ці жінки потребують як юридичної, так і психологічної допомоги. Діти повинні відчувати себе захищеними, адже це майбутнє нашої країни.

Детальніше...

12.09.2019  Робоча зустріч

Робоча зустріч

В Нововодолазькому РВ ДВС ГТУЮ у Харківській області за участю представника Нововодолазького бюро правової допомоги та фахівців Харківської юстиції проведено робочу зустріч. Були обговорені питання, які цікавлять громадян, щодо напрямку кампанії «Чесна платіжка», «Відповідальне батьківство» та основні напрямки проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

12.09.2019  Тематичний урок в Рокитненському НВК

Тематичний урок в Рокитненському НВК

Фахівцем Харківської юстиції проведено тематичний урок в Рокитненському НВК в рамках право просвітницького  проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Були обговорені питання, щодо напрямку кампанії «Стоп булінг!», «Відповідальне батьківство», також розповіли про інші напрямки проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

12.09.2019  Проведення тематичної лекції: «Я маю право!»

Проведення тематичної лекції: «Я маю право!»

В рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” спеціалістом Харківської юстиції для учнів 7-А Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 140 Харківської міської ради проведено лекцію-урок “Я маю право!”. В ході заходу учні згадали основні положення Конвенції про права дитини, Конституції України та закону України “Про охорону дитинства”.

Детальніше...

12.09.2019  «Про права дітям»

«Про права дітям»

Продовжуючи здійснення заходів в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» фахівці відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області завітали до учнів 6 -ого класу Харківського навчально-виховного комплексу № 45 "Академічна гімназія" ім. Іллі Іврія де проведено тематичний урок на тему “Я маю право” #УрокЯМП2019.

Детальніше...

12.09.2019  Інформування представників ромських меншин

Інформування представників ромських меншин

Спеціалістом Харківської юстиції було проінформовано представницю ромської національної меншини з основними напрямками правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Зазначений проект не лише інформує громадян про їхні права, а й навчає їх, як ці права захищати, дає чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли права порушують.

Детальніше...

11.09.2019  Виїзний прийом громадян

13 вересня 2019 року в приміщенні відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбудеться особистий прийом громадян начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяною Єгоровою-Луценко.

Особистий прийом відбудеться об 11:30 за адресою: м. Валки, вул. Героїв Чорнобиля, 2.

11.09.2019  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

05.09.2019 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 04.09.2019 № 831 Про внесення змін до Порядку розгляду скарг у сфері державної реєстрації”, яка опублікована в газеті “Урядовий кур’єр” від 05.09.2019 № 169. Зазначеною постановою внесено зміни до Порядку розгляду скарг у сфері державної реєстрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 №1128, в частині формування складу комісії, прийняття рішення за результатами розгляду скарг та їх оприлюднення.

Детальніше...

11.09.2019  Зустріч з жителями Грушівської сільської ради Куп’янського району

Зустріч з жителями Грушівської сільської ради Куп’янського району

В рамках всеукраїнських правопросвітницьких кампаній «Відповідальне батьківство», «Чесна платіжка», «Я маю право на виконання рішення суду», «Поїхати з дитиною за кордон легко», «Чужих дітей не буває» загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» фахівцями Харківської юстиції проведено зустріч з жителями та працівниками Грушівської сільської ради Куп’янського району.

Детальніше...

11.09.2019  Проведення тематичного уроку «Я МАЮ ПРАВО!»

роведення тематичного уроку «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Харківській області для учнів 5 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 40 Харківської міської ради проведено тематичний урок «Я маю право!».

Детальніше...

11.09.2019  Урок «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів Харківської гімназії № 47

Урок «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів Харківської гімназії № 47

Спеціалістами Харківської юстиції для формування у дітей навичок та вмінь відстоювати і захищати свої права було проведено тематичний урок “Я маю право!” в Харківській гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області.

Під час заходу з учнями 5 класу обговорювалися Конвенція ООН про права дитини від 20.11.1989 та Конституція України, діти переглядали відеосюжети та заповнювали карту “Права дитини”.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта