28.05.2019  Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації та тренінг з нотаріусами м. Харкова та Харківської області

Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації та тренінг з нотаріусами м. Харкова та Харківської області

28 травня 2019 року відбулося засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації. Під час засідання постійно діючої робочої групи розглянуті новели законодавства у сфері державної реєстрації:

постанова Кабінету міністрів України «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності» від 27.03.2019 № 367

В рамках тренінгу з нотаріусами обговорені практичні питання, які виникають при державній реєстрації речових прав нерухоме майно та їх обтяжень.

Детальніше...

28.05.2019  Правовий урок "Стоп булінг" для учнів 4 класів

Правовий урок "Стоп булінг" для учнів 4 класів

Насильство у школі – буденна реальність для багатьох людей в усьому світі. Переслідування, знущання, погрози онлайн, образи – все це негативно впливає на школяра та його успіхи в навчанні.

Детальніше...

28.05.2019  Практичне заняття на тему: “Права дитини”

Практичне заняття на тему: “Права дитини”

В рамках Тижня права з нагоди Дня захисту дітей головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. в Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського ЦБС Шевченківського району міста Харкова було проведено практичне заняття на тему: “Права дитини” для учнів молодших класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 Харківської міської ради Харківської області.

Детальніше...

28.05.2019  Лекція з нагоди святкування Дня захисту дітей

Лекція з нагоди святкування Дня захисту дітей

Для студентів Харківського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківський області Надією Свиридовою в рамках Тижня права з нагоди святкування Дня захисту дітей проведено відео-лекцію на тему: «Права людини» та «Стоп булінг!».

Детальніше...

28.05.2019  Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг у Вовчанському районі

Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг у Вовчанському районі

Працівниками відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Огурцовою Л.О. та Павленко Ю.Ю. проведено он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг у Вовчанському районі Вовчанської районної державної адміністрації – Алєксєєнко С.С. та Колпакова В.П.

Детальніше...

28.05.2019  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від                28 травня 2019 року № 41

 

 

28.05.2019  Інформування про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!”» та реєстрація шлюбу в Диканівській виправній колонії № 12

Інформування про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!”» та реєстрація шлюбу в Диканівській виправній колонії № 12

Головним спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області Цяцькою Т.М. в Диканівській виправній колонії № 12 проінформовано засуджених про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та проведено державну реєстрацію шлюбу.

Детальніше...

28.05.2019  З нагоди святкування Дня захисту дітей

З нагоди святкування Дня захисту дітей

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області з нагоди святкування Дня захисту дітей розпочато проведення правоосвітніх заходів до тижня права.

 

Детальніше...

27.05.2019  Результат дня

Результат дня від Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

27.05.2019  Правоосвітній захід у Східному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України

Правоосвітній захід у Східному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області продовжується активна співпраця зі Східним регіональним управлінням Державної прикордонної служби України у напрямку реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів правової роботи та правової освіти Меланія Хуторянська взяла участь у правоосвітньому заході у Східному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України на тему:

Детальніше...

27.05.2019  У Мереф'янській ОТГ відбувя круглий стіл

У Мереф'янській ОТГ відбувя круглий стіл

Головним спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Харківському району та місту Люботину, Лисенко І. П., була взята участь у круглому столі з представниками Мереф'янської ОТГ Харківського району Харківської області, а також із представниками ромської національної меншини району, та громадської духовно-просвітницької організації "Чачімо" на якому надані роз’яснення, консультації та обговорені можливості співпраці щодо інтеграції ромської національно меншини в Українське суспільство.

Детальніше...

24.05.2019  Виступ перед студентами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого на тему проведення антикорупційної експертизи нормативно-правових актів та їх проектів

Виступ перед студентами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого на тему проведення антикорупційної експертизи нормативно-правових актів та їх проектів

Заступник начальника управління — начальник відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кадашева І.О. виступила перед студентами — слухачами Сертифікатної освітньо-професійної програми “Юрист у сфері запобігання та протидії корупції” Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Детальніше...

24.05.2019  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

21 травня 2019 року набрав чинності Указ Президента України від 18.05.2019 № 274/2019 «Про День батька» (опубліковано в газеті «Урядовий кур'єр» 21.05.2019 № 93).

День батька встановлюється в державі з метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім'ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей та відзначатиметься щороку у третю неділю червня.

У 2019 році День батька буде відзначатися 16 червня.

Детальніше...

24.05.2019  Інформування жителів Сахновщинського району

Інформування жителів Сахновщинського району

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проінформовано жителів Сахновщинського району щодо захисту прав громадян, реалізації урядової ініціативи «Відповідальне батьківство». Жителям району розповідають про можливості отримати скористатися урядовими підтримками, зокрема, «Чужих дітей не буває», та податкова знижка на розвиток дитини.

Детальніше...

24.05.2019  Тренінг для лідерів учнівського самоврядування “Будуємо майбутнє разом”

Тренінг для лідерів учнівського самоврядування “Будуємо майбутнє разом”

У Харкові пройшов тренінг для лідерів учнівського самоврядування “Будуємо майбутнє разом”, спрямований на попередження вчинення правопорушень. Захід відбувся в рамках реалізації пілотного проекту Міністерства юстиції “Від мрії до дії” на базі правового клубу PRAVOKATOR. Під час тренінгу підлітки відпрацювали навички ефективного спілкування та попередження конфліктних ситуацій, а також попрацювали над лідерськими якостями.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта