08.02.2019  Особистий прийом громадян

Особистий прийом громадян

Начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорової-Луценко провела особистий прийом громадян, на який звернулися харків'яни з різними питанями, зокрема щодо порядку отримання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи відділів державної виконавчої служби Харківщини. Спілкування з громадянами - це не лише можливість  допомогти вирішити проблемні питання, а й можливість дізнатись оцінку своєї роботи та почути пропозиції щодо її вдосконалення.

Детальніше...

07.02.2019  Зустріч на тему «СтопБулінг»

Зустріч на тему «СтопБулінг»

Працівником управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Оленою Кисловською проведено зустріч з вихованцями відділення з шахів ДЮСШ № 5 на тему “СтопБулінг”.

З тренерами та вихованцями говорили про положення Закону України від 18 грудня 2018 року № 2657-VII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)”, який набрав чинності 19 січня 2019 року, види захисту від цькування, рекомендації, що робити коли піддався булінгу, відповідальність за вчинення булінгу (цькуванню) і за приховування булінгу у навчальному закладі.

Детальніше...

07.02.2019  Вчимо протидіяти булінгу разом з шкільним офіцером поліції

Вчимо протидіяти булінгу разом з шкільним офіцером поліції

Спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва разом з шкільним офіцером поліції провели урок #СтопБулінг для учнів сьомого класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5.

Якщо ти став жертвою булінгу спробуй уникнути сварки, ні в якому разі не відповідай агресією на агресію. Поговори з агресором, дай йому зрозуміти що тобі не подобається подібне ставлення до себе. Повідом агресора, якщо він не припинить свою поведінку, ти змушений будеш повідомити дорослим (вчителям, батькам та ін.).

Детальніше...

07.02.2019  Круглий стіл з працівниками юридичного департаменту Харківської міської ради

Круглий стіл з працівниками юридичного департаменту Харківської міської ради

Фахівцями Харківської юстиції було проведено круглий стіл з працівниками юридичного департаменту Харківської міської ради, на якому обговорено тему "Виконання рішення суду". На якому були внесені пропозиції щодо взаємодії виконавчої служби та юридичного департаменту Харківської міської ради у направленні щодо швидкого, неупередженого та ефективного виконання виконавчих проваджень, у яких стягувачем виступає Харківська міська рада. А також обговорені засади здійснення виконавчого провадження з примусового виконання рішень суду з обов'язковим дотриманням вимог законності, справедливості, об'єктивності, гласності та відкритості виконавчих проваджень.

Детальніше...

07.02.2019  Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

Проведено онлайн семінар через мережу Skype з державними реєстраторами Лозівської міської ради. У заході прийняли участь: Часовськой І.В. – начальник відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації, Вербицька Н.М. – головний спеціаліст відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації, Юдіна Маргарита Григорівна – начальник відділу - державний реєстратор відділу реєстрації Лозівської міської ради, Калинченко Вікторія Вікторівна - державний реєстратор відділу реєстрації Лозівської міської ради, Мальцева Анна Миколаївна - державний реєстратор відділу реєстрації Лозівської міської ради.

Детальніше...

07.02.2019  Виїзний семінар та тренінг з приватними виконавцями Харківського виконавчого округу

Виїзний семінар та тренінг з приватними виконавцями Харківського виконавчого округу

У заході прийняли участь фахівці Харківської юстиції та приватні виконавці Харківського виконавчого округу – Семендяєв О.С. та Родін Г.В.

Під час семінару та тренінгу були розглянуті та обговорені наступні питання:

Новели законодавства у сфері державної реєстрації.

Актуальні питання функціонування Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Розглянуто та обговорено питання, щодо оформлення права власності на нерухоме майно у разі придбання його на електронних торгах.

Детальніше...

07.02.2019  Правове інформування працівників Юридичного департаменту Харківської обласної державної адміністрації в рамках правопросвітницької кампанії «Стоп булінг!» проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Правове інформування працівників Юридичного департаменту Харківської обласної державної адміністрації в рамках правопросвітницької кампанії «Стоп булінг!» проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів Меланія Хуторянська провела правове інформування працівників Юридичного департаменту Харківської обласної державної адміністрації на тему: «Булінг, його ознаки та види. Відповідальність за вчинення булінгу. Можливі механізми реагування на випадки булінгу і захист постраждалих осіб».

Детальніше...

06.02.2019  Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян

Регулярне проведення особистих виїзних прийомів громадян - один із індикаторів відкритості і прозорості органів державної влади. Це важливий показник рівня розвитку демократії в країні. В свою чергу, запорукою успішного функціонування державної виконавчої служби є підтримка постійного діалогу державних виконавців і керівництва з громадою.

Детальніше...

06.02.2019  Рublic discussion на тему: «Захист прав та свобод вразливих верств населення як елемент протидії наркотичній субкультурі»

08 лютого 2019 року о 13-00 на базі правового клубу «PRAVOKATOR», який знаходиться за адресою: проспект Науки, 77, м. Харків, Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області за підтримки Адвокатського об’єднання «Колегія адвокатів України» планується проведення Рublic discussion на тему: «Захист прав та свобод вразливих верств населення як елемент протидії наркотичній субкультурі».

Детальніше...

06.02.2019  Харківська юстиція продовжує інформкампанію «СтопБулінг»

Харківська юстиція продовжує інформкампанію «СтопБулінг»

Харківська юстиція спільно з громадським діячем Перевєрзєвим Олександром завітала до Комунального закладу «Пісочинський ліцей Мобіль» Пісочинської селищної ради, де провела в межах інформкампанії «СтопБулінг» заняття, спрямоване на формування корисних навичок користування Інтернетом.

Головною метою даного заходу є ознайомлення школярів з явними загрозами, які чекають на них у соціальних мережах, при серфінгу інтернет-сайтів, в он лайн-іграх, при спілкуванні у чатах. Саме тому важливо навчити дітей бути обережними при спілкуванні в Інтернет-середовищі.

Детальніше...

05.02.2019  Семінар щодо обговорення нової редакції Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна

Семінар щодо обговорення нової редакції Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна

У відкритому семінарі взяли участь: голова правління Мелешкін І.В. та представники ГО «Асоціації технічних інвентаризаторів «СХІДІНВЕНТАРИЗАЦІЯ», голова Харківського відділення Нотаріальної палати України Самощенко О.А., завідувач сектором управління персоналом і документообігу Департаменту ДАБІ у Харківській області Шабатура Н.В., заступник голови – начальник 2 відділу досліджень та розслідувань Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Приймак Є.Б., заступник голови Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Сіденьков Ю.М. та фахівці Харківської юстиції.

Детальніше...

05.02.2019  Спільна зустріч з Лозівським міськрайонним центром зайнятості

Спільна зустріч з Лозівським міськрайонним центром зайнятості

В рамках Меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України відбулась спільна зустріч з представниками Лозівського міськрайонного центра зайнятості. Державними виконавцями Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та міста Лозова були надані консультації громадянам, особливо, які мають заборгованість зі сплати аліментів, щодо звернення їх до центрів зайнятості з метою надання ними повного комплексу соціальних послуг, в тому числі інформаційних та консультаційних послуг, пов’язаних з працевлаштуванням, послуг щодо пошуку підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, професійної підготовки або перепідготовки та підвищення кваліфікації, тощо.

Детальніше...

05.02.2019  Meetup з директорами шкіл у відділі освіти Красноградської райдержадміністрації

Meetup з директорами шкіл у відділі освіти Красноградської райдержадміністрації

З початком нового етапу правопросвітницької кампанії «Стоп булінг!» загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівником управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян Анастасією разом з керівницею відділу освіту Красноградської районної державної адміністрації Туровою Антоніною проведена спільна зустріч з директорами та представниками директорів закладів загальної середньої освіти Красноградської районної ради Харківської області на дуже турбуючу у суспільстві тему: «Булінг у шкільному середовищі».

Детальніше...

05.02.2019  Поїхати з дитиною за кордон без згоди другого з батьків - легко!

Поїхати з дитиною за кордон без згоди другого з батьків - легко!

Під час планування подорожі за кордон із дітьми батьки часто стикаються із досить заплутаними питаннями стосовно того, чи потрібен дозвіл одного чи двох батьків для виїзду неповнолітньої дитини за кордон, як бути, якщо батьки розлучені, яким є термін дії дозволу батьків тощо.

З приводу цих актуальних питань фахівцями Харківської юстиції було влаштовано зустріч з колективом Української промислової енергетичної компанії, в ході якої фахівці управління юстиції розповіли про новації у законодавстві, які відбулися за ініціативою Міністерства юстиції #ЧужихДітейНеБуває.

Детальніше...

05.02.2019  Лекція для працівників Куп’янського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій

Лекція для працівників Куп’янського районного відділу Державної  служби з надзвичайних ситуацій

Головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Трегуб Є.В. для працівників Куп’янського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій прочитано лекцію на тему «Поїхати з дитиною за кордон – легко!». В ході лекції обговорені нові правила виїзду дитини за кордон та що необхідно знати батькам, які хочуть виїхати за кордон з дитиною без згоди другого з батьків.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта