11.09.2019  Харківська юстиція прийняла участь у профілактичному квесті для підлітків

Харківська юстиція прийняла участь у  профілактичному квесті для підлітків

На базі тренінгового центру Головного Управління Національної поліції в Харківській області проведений профілактичний квест для підлітків «Наркотики? Не моя тема!».

Цей захід був організований відділом ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Харківській області, центром денного перебування «Компас» Харківського міського благодійного фонду «Благо», управління у справах сім’ї та молоді та Департаменту праці і соціальної політики Харківської міської ради.

Детальніше...

10.09.2019  Тематичний урок учнів 4-х класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 154

Тематичний урок учнів 4-х класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 154

Спеціалістом Харківської юстиції для учнів 4-х класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 154 Харківської міської ради проведено тематичний урок: «Я МАЮ ПРАВО!». Благополуччя дітей та їх права завжди викликали пильну увагу міжнародного співтовариства.

Так, 20 листопада 1989 року Генеральною Асамблеєю ООН була прийнята Конвенція про права дитини, яка вважається світовою конституцією для дітей.

Детальніше...

10.09.2019  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 10 вересня 2019 року № 60

09.09.2019  Історія становлення прав дитини

Історія становлення прав дитини

Триває проведення правопросвітницьких уроків по всій території України в рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО!” з метою формування у дітей навичок та вмінь відстоювати та захищати свої права, а також не забувати і про виконання обов'язків. Цього разу фахівці управління юстиції, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, провели урок для учнів 8 класу Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №5.

Детальніше...

09.09.2019  Семінар «Відповідальне батьківство» у ДНЗ № 69 Національної поліції України

Семінар «Відповідальне батьківство» у ДНЗ № 69 Національної поліції України

Спеціалістом Харківської юстиції було проведено семінар “Відповідальне батьківство” з працівниками Дошкільного навчального закладу (дитячий садок) № 69 (м. Харків) Національної поліції України.

Під час заходу обговорювалися такі актуальні питання, як підстави та порядок нарахування аліментів, умови виїзду з дитиною за кордон без згоди другого з батьків, протидія випадкам булінгу, можливість отримання послуги «Муніципальна няня», а також податкової знижки на розвиток дитини.

Детальніше...

09.09.2019  # день_народження_кохання

# день_народження_кохання

Весілля - один з найважливіших моментів в житті кожної людини, який з роками перетворюється на сімейне свято всієї родини. Адже саме це свято зближує за скріплює теплі стосунки турботливих батьків та дітей, улюблених бабусь та дідусів з їхніми онуками. П’ятдесят років тому - 6 вересня 1969 року поєднали свої долі, поклялися у коханні та вірності подружжя Аверін Іван Омелянович та Катерина Олександрівна.

Детальніше...

09.09.2019  Тематичний урок на тему: «Я МАЮ ПРАВО»

Тематичний урок на тему: «Я МАЮ ПРАВО»

Як зацікавити другокласників? Показати їм цікаві та пізнавальні мультики про папугу та кота Матроскіна, а потім обговорити які права стосовно них було порушено! Саме цим займалися представники Міжрайонного ВДВС по Близнюківському та Лозівському районах та м. Лозова, Первомайського місцевого центру з надання БВПД; Лозівського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області, мобільної бригади соціально-психологічної допомоги м. Лозова та Лозівського району.

Детальніше...

09.09.2019  Тематичний урок для вихованців спортивного боксерського клубу «Карат 777»

Тематичний урок для вихованців спортивного боксерського клубу «Карат 777»

В рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, спеціалістами Харківської юстиції проведено тематичний урок “Я МАЮ ПРАВО!” для вихованців спортивного боксерського клубу “Карат 777” Первомайської філії Харківської обласної федерації боксу.

Детальніше...

09.09.2019  Бесіда з батьками у Чугуївській центральній районній лікарні ім. М.І. Кононенка

Бесіда з батьками у Чугуївській центральній районній лікарні ім. М.І. Кононенка

В пологовому відділенні комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка» спеціалістом Харківської юстиції була проведена бесіда-лекція «Відповідальними батьками бути почесно». Увагу батьків звернуто на урядові ініціативи, що спрямовані на покращення соціального захисту матерів та дітей, а також на можливості правозахисту.

Детальніше...

09.09.2019  Урок на тему: «Права дитини знає кожен!»

Урок на тему: «Права дитини знає кожен!»

В рамках реалізації правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО" Шевченківський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області завітав у гості до Шевченківського ліцея районної ради Харківської області до учнів 4-х класів та провели тематичний урок на тему «Права дитини знає кожен!».

Детальніше...

09.09.2019  Урок для учнів Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2

Урок для учнів Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2

Діти-наше все! Чи не так? І вони мають знати свої права, вміти захищати їх! Саме з цією метою спеціалістом Харківської юстиції для учнів Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Чугуївської міської ради Харківської області був організований тематичний урок "Я МАЮ ПРАВО!", в ході якого була проведена правова пізнавальна гра «Допоможи героям обрати правильний шлях», у якій шукали та позначали виходи з лабіринтів героїв Юстимчика, Юстинки, що потрапили у складні життєві ситуації, за правильне вирішення яких отримали винагороди.

Детальніше...

09.09.2019  Урок для учнів Харківського ліцею №141

Урок для учнів Харківського ліцею №141

Працівниками Харківської юстиції було проведено урок в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на тему «Конвенція про права дитини» для учнів 6-8 класів Харківського ліцею №141.

В ході спілкування діти не тільки отримали інформацію про закріплені Конвенцією ООН права дитини, а й засвоїли ці знання за допомогою тематичних ігор  та в процесі роботи у групі. Зацікавленість у  школярів також викликало ознайомлення з історіями про дітей-правозахисників із різних країн світу, які, не дивлячись  на свій ранній вік, не побоялись заявити на весь світ про:

Детальніше...

06.09.2019  Урок #ЯМАЮПРАВО! для учнів 5 класу Куп’янської ЗОШ № 1

Урок #ЯМАЮПРАВО! для учнів 5 класу Куп’янської ЗОШ № 1

Фахівець Харківської юстиції провела урок #ЯМАЮПРАВО! для учнів 5 класу Куп’янської ЗОШ № 1. В ході уроку, дітки ознайомились з основним міжнародно-правовим документом по правам дитини – Конвенції про права дитини, обговорили механізми захисту прав дітей.

Також школярам запропоновано заповнити карту прав дитини та на практичних ситуаціях розповіли малечі, як діяти у разі порушення прав і куди звертатися за правовою допомогою.

Детальніше...

06.09.2019  Урок для учнів 5-6 класів

Урок для учнів 5-6 класів

Спеціалістами управління юстиції було проведено урок «Конвенція з прав дитини: мої права та засіб реалізації» для учнів 5-6 класів комунального закладу "Харківська санаторна школа №1" Харківської обласної ради в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Права, закріплені в Конвенції ООН про права дитини – знайшли своє відображення у чинному законодавстві України.

Детальніше...

06.09.2019  Річниця весілля

Річниця весілля

Працівники Харківської юстиції області привітали подружжя Коваленко з річницею весілля – олов’яним весіллям (10 років).

Другий раз в житті для сім’ї Коваленко заграв весільний марш Мендельсона, подружжя поставили свої підписи в книзі почесних ювілярів подружнього життя.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта