07.02.2018  Інформування громадян про проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Інформування громадян про проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Працівниками Міськрайонного відділу державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області в межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" 06.02.2018 було проведено інформування громадян на тему «Не знаєш, як вирішити спір?». Одночасно державними виконавцями були вручені відповідні буклети загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

Детальніше...

07.02.2018  Інформування громадян про законодавчі новели щодо стягнення аліментів

Інформування громадян про законодавчі новели щодо стягнення аліментів

Працівниками Міськрайонного відділу державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області в межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" 06.02.2018 було проведено інформування громадян про законодавчі новели щодо стягнення аліментів. Одночасно державними виконавцями були вручені буклети з основними змінами порядку стягнення аліментів.

Детальніше...

07.02.2018  Інформування громадян

Інформування громадян

Головними спеціалістами відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Вінник І.М. та Грозою А.А. 06.02.2018 в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні було проведено роз’яснювальну роботу з громадянами.

Детальніше...

07.02.2018  Вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Михалко І.С. та спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тиграняном В.А. 06.02.2018 було проведено роз’яснювальну роботу з громадянами щодо виконання рішення суду.

Детальніше...

07.02.2018  Лекція в Приміському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Харківської області

Лекція в Приміському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Харківської області

Працівниками Міськрайонного відділу державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області в Приміському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Харківської області була проведена лекція, в межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту " Я МАЮ ПРАВО!" (більш детальна інформація про проект розміщена на офіційному сайті http://pravo.minjust.gov.ua/pro-nash-proekt/), на тему "Права та обов'язки сторін у виконавчому провадженні". Разом із цим державними виконавцями були вручені тематичні буклети "Я маю право!".

Детальніше...

07.02.2018  Вуличне інформування громадян

Вуличне інформування громадян

6 лютого 2018 року провідним спеціалістом відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр О.Ю., в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” та з метою підвищення юридичної обізнаності українців, проведено вуличне інформування громадян за напрямком #ХабарЗаНавчанняСтоп: захист прав студентів - боротьба з корупцією у вищих навчальних закладах.

Детальніше...

07.02.2018  В межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» обговорено питання захисту дітей

В межах реалізації  правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»  обговорено питання захисту дітей

5 лютого 2018 року спеціалістами відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з к.ю.н., доцентом кафедри філософії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Володимиром Трофименко було проведено навчальний семінар на базі Громадської організації «Асоціація багатодітних сімей «АММА».

Детальніше...

07.02.2018  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

6 лютого 2018 року у Харківському обласному центрі по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат головними спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. та Вербицькою Н.М. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Як діяти у разі обшуку підприємства?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Як виконати рішення суду», «Не отримуєш аліменти».

Детальніше...

07.02.2018  Інформування населення про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування населення про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Головним спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тищенко Я.А. проведено вуличне інформування мешканців селища Бабаї Харківського району Харківської області про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”. Під час інформування здійснювалося поширення буклетів та інформаційного видання Міністерства юстиції «Юстиція відкрита для людей». Громадян найбільш зацікавили питання про те, як оформити онлайн допомогу при народженні дитини  та щодо оформлення субсидії.

Детальніше...

06.02.2018  Чергове засідання Оперативного штабу

Чергове засідання Оперативного штабу

6 лютого 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова взяла участь у черговому засіданні оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів, який було створено розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 15 серпня 2017 року № 399, з метою посилення захисту майнових прав власників та орендарів земельних ділянок, запобігання протиправному поглинанню та захопленню підприємств в аграрному секторі економіки.

Детальніше...

06.02.2018  Вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

5 лютого 2018 року старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області Пахоменко А.В. у рамках загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено вуличне інформування громадян селища Ківшарівка Куп’янського району стосовно порядку стягнення аліментів.

Детальніше...

06.02.2018  Вуличне інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Вуличне інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Головним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Матеко С.В. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено вуличне інформування громадян міста Харкова з наступних питань: «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес?», «Відбирають майно?».

Також, громадянам було доведено інформацію про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», здійснено поширення інформаційних буклетів.

Детальніше...

  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від   06 лютого 2018 року № 11.

06.02.2018  Консультування громадян з питання державної реєстрації шлюбу

Консультування громадян з питання державної реєстрації шлюбу

2 лютого 2018 року начальником Борівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Гряник О.А. проведено консультування громадян з питання державної реєстрації шлюбу.

Під час консультування громадянам було роз’яснено, що заява про державну реєстрацію шлюбу подається чоловіком та жінкою до органу державної реєстрації актів цивільного стану за їх вибором. При поданні заяви про державну реєстрацію шлюбу жінка та чоловік пред'являють на посвідчення своєї особи паспорт або паспортний документ. Особи, які раніше перебували в шлюбі, можуть зареєструвати повторний шлюб за умови пред'явлення документів, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним.

Детальніше...

06.02.2018  Семінар з працівниками Близнюківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Семінар з працівниками Близнюківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

26 січня 2018 року в приміщенні Близнюківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді начальником Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Закорко Я.В. з працівниками Близнюківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проведено семінар на тему: «Зміни у законодавстві. Реформи в Україні».  

В ході семінару працівникам центру було роз’яснено порядок реєстрації місця проживання дитини, а саме: батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта