06.09.2019  Проведення тематичного уроку “Я маю право!”

Проведення тематичного уроку “Я маю право!”

В рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” спеціалістом Харківської юстиції для учнів 4-А Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 140 Харківської міської ради проведено тематичний урок “Я маю право!”. В ході заходу учні згадали основні положення Конституції України та Конвенції ООН “Про права дитини”. Дітям дуже сподобалося заповнювати карту “Права дитини” та виконувати завдання “Допоможи героям обрати правильний шлях”, де вони шукали та позначали виходи з лабіринтів для героїв Юстимчика, Юстинки та котика Ямпика, що потрапили у складні життєві ситуації.

Детальніше...

05.09.2019  УРОК «Я МАЮ ПРАВО!»

УРОК «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках реалізації правосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» спеціалістами Харківської юстиції для учнів 5 - ого класу Харківського навчально-виховного комплексу № 45 "Академічна гімназія" ім. Іллі Іврія було проведено тематичний урок на тему “Я маю право” #УрокЯМП2019.

Фахівці управління юстиції у цікавій інтерактивній формі розповіли учням про те, які права гарантуються кожному, як їх реалізувати та захистити у разі порушення.

Детальніше...

05.09.2019  Круглий стіл з бібліотекарями Кегичівського району

Круглий стіл з бібліотекарями Кегичівського району

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» спеціалістами Харківської юстиції проведено круглий стіл з бібліотекарями Кегичівського району на тему: «Насильство в сімї». Розглянули часто задавані питання як: «чому інші мовчать?», «чому постраждалі не йдуть від своїх кривдників?», «чому люди вчиняють насильство над близькими?», «як це зупинити?».

Детальніше...

05.09.2019  Зустріч з учнями Сахновщинського ліцею

Зустріч з учнями Сахновщинського ліцею

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» спеціалістом Харківської юстиції було проведено зустріч з учнями Сахновщинського ліцею на тему: «Я, ДИТИНА, Я МАЮ ПРАВО!» де обговорили основні аспекти загальної декларації прав людини та Конвенції про права дитини. Діти запитували: «Які права маю я?», «Які права мають діти та їхні батьки?».

Детальніше...

05.09.2019  Засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

09.09.2019 за адресою м. Харків, вул. Ярослава Мудрого 16, в Актовому залі відбудеться засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

До порядку денного засідання включено наступне питання:

Детальніше...

05.09.2019  Урок «Я МАЮ ПРАВО»

Урок «Я МАЮ ПРАВО»

В межах реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” представником Харківської юстиції проведено урок “Я МАЮ ПРАВО” для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 101 Харківської міської ради.

Під час проведення уроку дітей за допомогою відеороликів було ознайомлено з Конвенцією ООН «Про права дитини».

Детальніше...

05.09.2019  Засідання Ради адвокатів Харківської області

Засідання Ради адвокатів Харківської області

Спеціаліст Харківської юстиції взяла участь в засіданні Ради адвокатів Харківської області за участю представника адвокатів Харківської області в Раді адвокатів України.

На засіданні розглянуто питання налагодження дієвої взаємодії між Харківською юстицією та Радою адвокатів Харківської області в частині проведення в подальшому семінарів, нарад та інших заходів з метою долучення адвокатів, адвокатських бюро та об'єднань Харківського регіону до національної системи боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Детальніше...

05.09.2019  Тематичний урок «Я маю право!»

Тематичний урок «Я маю право!»

В рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” спеціалістом Харківської юстиції проведено тематичний урок «Я маю право!», «Відповідальним батькам — урядова підтримка», «Насильство у сім’ї» з учнями Петропавлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області.

Детальніше...

04.09.2019  Урок для учнів 4-А класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10

Урок для учнів 4-А класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10

Фахівцем Харківської юстиції проведено тематичний урок на тему «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів 4-А класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Харківської міської ради Харківської області.

Детальніше...

04.09.2019  Урок на тему: «Конституційні права дитини»

Урок на тему: «Конституційні права дитини»

Спеціалістом Харківської юстиції проведено урок на тему: «Конституційні права дитини» для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 115 Харківської міської ради Харківської області.

Під час проведення уроку дітей було ознайомлено з їхніми основними правами та обов’язками. Ознайомлено з Конвенцією «Про права дитини» та Конституцією України.

Детальніше...

03.09.2019  Урок «Я МАЮ ПРАВО!»

Урок «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» спеціаліст Харківської юстиції спільно з начальником Близнюківського бюро правової допомоги провели урок «Я маю право» для першокласників Близнюківського ліцею. Розповіли першачкам про їхні права та обов’язки, разом всі заповнювали карту «Права дитини», також грали в гру, під час якої діти із захопленням пригадували героїв відомих казок, які порушували права людини, надавали свої власні відповіді на вирішення життєвих ситуацій.

Детальніше...

03.09.2019  Урок права

Урок права

В рамках реалізації правопросвітницького  проекту «Я МАЮ ПРАВО!» фахівцем Харківської юстиції спільно з начальником відділу «Сахновщинське бюро правової допомоги» у КЗ «Сахновщинський ліцей Сахновщинської районної ради Харківської області» для учнів навчального закладу проведено тематичний урок права, в ході якого у інтерактивній формі учнів було поінформовано про їхні гарантовані права, шляхи їх реалізації та захисту.

Детальніше...

03.09.2019  Урок “Я МАЮ ПРАВО!” з учнями Харківської гімназії № 169

Урок “Я МАЮ ПРАВО!” з учнями Харківської гімназії № 169

Для формування у дітей навичок та вмінь відстоювати і захищати свої права фахівцем Харківської юстиції проведено тематичний урок “Я МАЮ ПРАВО!” в Харківській гімназії № 169.

У цікавій інтерактивній формі учні дізналися, які права гарантуються Конвенцією про права дитини від 20.11.1989, як їх реалізувати та захистити у разі порушення.

Маленькі харків'яни брали активну участь в обговоренні, творчо осмислювали інформацію за допомогою відеоматеріалів, розмальовок та заповнювали карту “Права дитини”.

На початку нового учбового року захід приніс учасникам нові знання та багато позитивних емоцій.

Детальніше...

03.09.2019  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 03 вересня 2019 року № 58.02.09.2019  Семінар на тему: «Державна реєстрація нормативно-правових актів»

Семінар на тему: «Державна реєстрація нормативно-правових актів»

В Зміївській районній державній адміністрації Харківської області фахівцем Харківської юстиції проведено семінар на тему: "Державна реєстрація нормативно-правових актів" для фахівців Зміївської районної державної адміністрації Харківської області та її структурних підрозділів, а також юридичної служби Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта