18.01.2019  Семінар-нарада для секретарів виконавчих комітетів сільських рад

Семінар-нарада для секретарів виконавчих комітетів сільських рад

На базі Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану проведено семінар-нараду для секретарів виконавчих комітетів сільських рад Сахновщинського району на тему: «Порядок державної реєстрації народження. Процедура отримання свідоцтва про народження дитини, яка народилася на тимчасово окупованій території України (ТОТ), свідоцтва про смерть, коли особа померла на тимчасово окупованій території України (ТОТ)».

Детальніше...

18.01.2019  В Новий рік без агресії та насильства

В Новий рік без агресії та насильства

Сідаючи за парти після шкільних канікул, кожен школяр повинен пам’ятати про основні правила поведінки, які відтепер передбачені не тільки моральними нормами, а ще й прописані в законі.

Тож, щоб школярі не починали нову чверть зі цькування, головний спеціаліст відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах Черненко Т.В провела бесіди зі школярами Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Чугуївської міської ради Харківської області на тему булінгу.

Детальніше...

18.01.2019  Зустріч зі школярами на тему: «СтопБулінг»

Зустріч зі школярами на тему: «СтопБулінг»

Працівником управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кас’ян Анастасією у Харківській загальноосвітній школі I-III ступенів №124 Харківської міської ради було проведено зустріч з учнями 8-9 класів на тему: «СтопБулінг».

Уроки були направлені на співпрацю у формі діалогу, спільного обговорення проблеми булінгу, чому діти стають агресорами і намагаються публічно принижувати інших однолітків, що відчувають жертви від такого цькування і до чого це може призвести.

Детальніше...

18.01.2019  Правоосвітня бесіда з учасниками Проекту "Схід читає" та гостями літературного вечора

Правоосвітня бесіда з учасниками  Проекту "Схід читає" та гостями літературного вечора

Представники Харківської юстиції: начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Меланія Хуторянська та провідний спеціаліст відділу з питань банкрутства та Надія Свиридова взяли участь у літературному вечорі Проекту «Схід читає», який відбувся у бібліотеці ім. В.Г. Короленко.

Детальніше...

18.01.2019  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Одинадцятою Харківською державною нотаріальною конторою проведено правороз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори про всеукраїнський правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

18.01.2019  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Колісником А.Р. проведено інформування мешканців міста Лозова про те, що треба робити та хто несе відповідальність за домашнє насильство. Адже ця проблема може торкнутись мало не кожного і всі повинні знати як себе захистити. Також, було повідомлено про веб-портал pravo.minjust.gov.ua, за допомогою якого можна отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях.

Детальніше...

18.01.2019  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Завідувачем Четвертої Харківської державної нотаріальної контори Козелько Т.М. прочитано лекцію студентам НЮУ ім. Ярослава Мудрого в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО" на тему: "Поїхати з дитиною за кордон без згоди другого з батьків - легко", згідно Закону України № 2475-VIII, який надає право відповідальним батькам виїхати з дитиною за кордон без дозволу другого з батьків на строк до 1 місяця і більше.

Детальніше...

18.01.2019  Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І. та консультантом Рябовол К.О. було проведено правороз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори та повідомлено про всеукраїнський загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності. Надано безоплатні консультації щодо оформлення спадкових прав.

Детальніше...

18.01.2019  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Другої Харківської державної нотаріальної контори Гуркаленко І.В. для колективу "Міської клінічної лікарні № 31" проведено правоосвітній захід, спрямований на інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО» та прочитано лекцію на тему "Соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію".

Детальніше...

17.01.2019  Підготовка до елклетронного декларування в Україні

Підготовка до елклетронного декларування в Україні

З 01.01.2019 в Україні розпочався черговий етап електронного декларування в Україні, який триватиме до 01.04.2019.

Відповідно до статті 45 закону України «Про запобігання корупції» державні службовці, інші суб'єкти декларування, зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Детальніше...

16.01.2019  «Інформування Поїхати з дитиною за кордон – легко!»

 «Інформування Поїхати з дитиною за кордон – легко!»

В рамках реалізації інформаційної кампанії #ЧужихДітейНеБуває загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!» начальником Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Закорко Я.В. проведено інформування працівників архівного відділу Близнюківської районної державної адміністрації Харківської області на тему : «Поїхати з дитиною за кордон – легко!».

Детальніше...

16.01.2019  Круглий стіл щодо веб-порталу у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

Круглий стіл щодо веб-порталу у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

Працівниками Борівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (надалі – Відділ) в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” спільно з працівниками Борівського районного сектору Головного управління ДМС України в Харківській області проведено круглий стіл на тему: «Веб-портал у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Детальніше...

15.01.2019  Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

Проведено онлайн семінар через мережу Skype з державним реєстратором відділу реєстрації Валківської міської ради.

У зазначеному заході прийняли участь: Часовськой І.В. – начальник відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, Вербицька Н.М. – головний спеціаліст відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, Ляшик О.А. – державний реєстратор відділу реєстрації Валківської міської ради.

Детальніше...

15.01.2019  Інформування «Я маю право!»

Інформування «Я маю право!»

З метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, працівниками Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану проведено інформування працівників Первомайського відділення поштового зв'язку Харківської дирекції Публічного акціонерного товариства «Укрпошта» з питань оформлення субсидії, оформлення договору оренди землі, а також виїзду за кордон з дитиною.

Детальніше...

15.01.2019  Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право!»

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право!»

Спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Погореловою О.М., на території філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 в рамках дії пілотного проекту Міністерства юстиції України було вручено свідоцтво про народження дитини та довідку про реєстрацію місця проживання новонародженого. Одночасно батькам було надано правову консультацію щодо дії загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта