12.07.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

12 липня 2018 року  провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Свиридовою Н.О. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

12.07.2018  Проведено правоосвітній захід в Валківській центральній районній лікарні

Проведено правоосвітній захід в Валківській центральній районній лікарні

Спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. було проведено правоосвітній захід для працівників та відвідувачів Комунального закладу охорони здоров`я Валківської центральної районної лікарні. Під час заходу було висвітлено наступні тематики: як протидіяти домашньому насильству, порядок стягнення аліментів, а також заборгованості з заробітної плати.

Детальніше...

12.07.2018  Інформування працівників Інституту сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Інституту сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Для працівників Інституту сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України головними спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. та Вербицькою Н.М. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Отримуй аліменти», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Захист прав дитини шляхом законодавчих змін порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», «Вимагають хабара за іспит чи навчання».

Детальніше...

12.07.2018  Харківська юстиція відзначає Всесвітній день шоколаду

Харківська юстиція відзначає Всесвітній день шоколаду

11 липня 2018 року відзначається Всесвітній день шоколаду— свято всіх любителів шоколадних смаколиків, який започаткували ще у 1995 році французи. Це солодке свято дуже швидко набуло популярності у всьому світі. Так, нині його святкують у Німеччині, Італії, Швейцарії та інших країнах як всередині Європейського союзу, так і за його межами.

Детальніше...

12.07.2018  Проведено нараду

Проведено нараду

11 липня 2018 року було проведено нараду між Начальником Московського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області К. В. Нестеренко її заступником А. С. Новиковою, приватним нотаріусом Харківського міського управління юстиції Харченко Л.Л. та заступником начальника Державної міграційної служби Н. О. Левицькою на тему:

Детальніше...

11.07.2018  Порядок отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

Порядок отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

11 липня 2018 року на базі Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області (надалі-Відділ) начальником Відділу  Рибак Г.О. спільно з начальником Зміївського бюро правової допомоги Першого харківського місцевого центру з надання БВПД Десятник О.Є. здійснено прийом громадян .

Детальніше...

11.07.2018  Зустріч на тему: «Веб - портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»»

 Зустріч на тему: «Веб - портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»»

11 липня 2018 року виконуючим обов’язки начальника Красноградського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Петрикіною Ю.Д. у приміщенні Красноградської міської ради Харківської області було проведено зустріч з  працівниками міської ради на тему: «Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Детальніше...

11.07.2018  Роз’яснювально-інформаційна бесіда

Роз’яснювально-інформаційна бесіда

У будь-якій розвиненій країні здоров'я та життя працівників розглядаються як основні цінності. Як показує практика, ефективність управління в сфері охорони праці залежить від комплексного підходу. Так, на сьогоднішній день в Харкові навчальний центр «Новатор Сервіс» займає міцну позицію серед лідерів регіону в сфері комплексних послуг з охорони праці. Фахівці центру успішно проводять навчання, в тому числі і дистанційне, атестацію на допуск до виконання висотно-верхолазних робіт, експертизу підприємства в галузі охорони праці, а також аутсорсинг.

Детальніше...

11.07.2018  Проведення роз’яснювальної роботи серед населення міста Харкова

Проведення роз’яснювальної роботи серед населення міста Харкова

Провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Глушановською С.В. 11 липня 2018 року, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні, було проведено роз’яснювальну роботу з громадянами, роз’яснено питання щодо соціального захисту їх прав та надання допомоги членам у правовому захисті від посягань на їх законні права та інтереси, а саме:

Детальніше...

10.07.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 11 липня 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 11 липня 2018 року

11.07.2018 о 16 годині 00 хвилин за адресою м. Харків, вул. Ярослава Мудрого 16, в Актовому залі відбудеться засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Детальніше...

10.07.2018  Лекція на тему: «Порядок зміни імені»

Лекція на тему: «Порядок зміни імені»

10 травня 2018 року начальником Шевченківського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Стеганцовою І.М. з працівниками Шевченківського РС ГУДМС України в Харківській області проведено бесіду з питання зміни імені.

Детальніше...

10.07.2018  Проведено нараду з управлінням державної виконавчої служби з питання підвищення рівня взаємодії з громадянами, що звертаються до управління

Проведено нараду з управлінням державної виконавчої служби з питання підвищення рівня взаємодії з громадянами, що звертаються до управління

Враховучи, що рівень роботи зі зверненнями громадян є важливим чинником довіри людей до влади, начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяною Єгоровою особисто проведено нараду з управлінням державної виконавчої служби з питання підвищення рівня взаємодії з громадянами, що звертаються до управління.

Детальніше...

10.07.2018  Круглий» стіл на тему: «Отримання повторного свідоцтва про народження внутрішньо переміщеними особами»

 Круглий» стіл на тему: «Отримання повторного свідоцтва про народження  внутрішньо переміщеними особами»

Начальником Барвінківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі-Відділу) Гармаш Т.В. спільно з в.о. начальника  Барвінківського бюро правової допомоги Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Пісковським О.М., працівниками міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Барвінківському, Борівському, Ізюмському районах та місту Ізюм проведено «круглий» стіл, на якому було обговорено питання щодо отримання повторного свідоцтва про народження внутрішньо переміщеними особами.

Детальніше...

10.07.2018  Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

10 липня 2018 року проведено онлайн семінар через мережу Skype з працівниками відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області.

Детальніше...

10.07.2018  Проведено зустріч з курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ

Проведено зустріч з курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ

Працівниками управління державної реєстрації нормативно-правових актів Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В., Кас'ян А.В. та Терещенко Л.О. було проведено зустріч з курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ.

Під час заходу обговорювалися актуальні питання захисту прав дітей та жінок,  протидії та запобігання домашньому насильству, а також хід реалізації правопросвітницького проекту  “Я маю право!”.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта