17.01.2018  Повідомляємо про повернення нормативно-правового акта без державної реєстрації для доопрацювання

Повідомляємо про повернення нормативно-правового акта без державної реєстрації  для доопрацювання

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області на прохання суб'єкта нормотворення прийнято рішення повернути без державної реєстрації для доопрацювання розпорядження Печенізької районної державної адміністрації Харківської області від 21 грудня 2017 року № 231 “Про затвердження Порядку проведення Печенізькою районною державною адміністрацією перевірок стану здійснення органами місцевого самоврядування Печенізького району делегованих повноважень органів виконавчої влади”.

17.01.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акта

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акта

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 16 січня 2018 року за № 2/1617 зареєстровано розпорядження Валківської районної державної адміністрації Харківської області від 08 грудня 2017 року № 518 “Про затвердження Змін до Положення про комісію з вирішення питань, що виникають при призначенні та наданні населенню субсидій”.

 

17.01.2018  Зустріч з працівниками кафедри стоматології і терапевтичної стоматології

Зустріч з працівниками кафедри стоматології і терапевтичної стоматології

На базі Харківської медичної академії післядипломної освіти в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» заступник начальника Московського відділу державної виконавчої служби м. Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трофімова Т.М., провела зустріч з працівниками кафедри стоматології і терапевтичної стоматології. Метою зустрічі стало підвищення правової свідомості співробітників кафедри та обговорювання теми: «Виконавче провадження. Розгляд та аналіз актуальних питань».

Детальніше...

16.01.2018  Бесіда з батьками та учнями Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 134

Бесіда з батьками та учнями Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 134

15 січня 2018 року провідний спеціаліст відділу з питань нотаріату  Головного територіального управління юстиції у Харківській області Карабін В.Г. провів бесіду з батьками та учнями Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 134 Харківської міської ради.

Детальніше...

15.01.2018  Інформація щодо засідання Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації

16.01.2018 о 16 годині 00 хвилин за адресою м. Харків, вул. Ярослава Мудрого 16, в Актовому залі відбудеться засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері  державної реєстрації.

Детальніше...

15.01.2018  Круглий стіл» на тему: «Отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян»

Круглий стіл» на тему: «Отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян»

12 січня 2018 року начальником Вовчанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі Вовчанський відділ)  Савустян О.А. на базі Вовчанського відділу з працівниками Вовчанської державної нотаріальної контори Харківської області було проведено «круглий стіл» на тему:

Детальніше...

15.01.2018  Лекція «Особливості державної реєстрації народження дитини на підставі рішення суду про встановлення факту народження дитини на тимчасово окупованій території України

Лекція «Особливості державної реєстрації народження дитини на підставі рішення суду про встановлення факту народження дитини на тимчасово окупованій території України

12 січня 2018 року головним спеціалістом Харківського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Іванюк Л.В.  зі співробітниками служби у справах дітей Київського району Управління служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради було проведено круглий стіл на тему: «Особливості державної реєстрації народження дитини на підставі рішення суду про встановлення факту народження дитини на тимчасово окупованій території України та в зоні проведення антитерористичної операції відповідно до положень статті 317 Цивільного процесуального кодексу України».

Детальніше...

15.01.2018  Лекція на тему: «Як повторно отримати свідоцтво про смерть?

Лекція на тему: «Як повторно отримати свідоцтво про смерть?

12 січня 2018 року на базі відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області провідним спеціалістом  Коваленко Л.Л. прочитано лекцію на тему: «Як повторно отримати свідоцтво про смерть?».

Детальніше...

15.01.2018  Лекція для працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2

Лекція для працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2

12 січня 2018 року спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Погореловою О.М. прочитано лекцію для працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2

Детальніше...

15.01.2018  Консультування громадян з питання державної реєстрації смерті осіб, які померли на тимчасово окупованих територіях

Консультування громадян з питання державної реєстрації смерті осіб, які померли на тимчасово окупованих територіях

12 січня 2018 року на базі Барвінківського бюро правової допомоги (надалі – Барвінківське бюро) в.о. начальника Барвінківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області було надано консультації двом громадянам, які звернулася з питанням державної реєстрації смерті осіб, які померли на тимчасово окупованих територіях.

Детальніше...

15.01.2018  Онлайн – семінар

Онлайн – семінар

12 січня 2018 року проведено онлайн – семінар з сектором державної реєстрації Близнюківської районної державної адміністрації Харківської області.

У зазначеному заході прийняли участь: Юдіна О.М.  - заступник начальника відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області та Губанова Н.І. державний реєстратор Близнюківської районної державної адміністрації Харківської області

Детальніше...

15.01.2018  Круглий стіл» з працівниками служби у справах дітей Куп’янської районної державної адміністрації Харківської області

Круглий стіл» з працівниками служби у справах дітей Куп’янської районної державної адміністрації Харківської області

12 січня 2018 року заступником начальника Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Донцовою І. М. у приміщенні відділу служби у справах дітей Куп’янської районної державної адміністрації Харківської області разом з працівниками служби у справах дітей було проведено “круглий стіл” на тему: “Державна реєстрація народження дитини з пропуском строку”.

Детальніше...

15.01.2018  Консультування громадян з питання державної реєстрації шлюбу

Консультування громадян з питання державної реєстрації шлюбу

12 січня 2018 року головним спеціалістом Краснокутського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Божко Т.Г. було надано консультацію громадянці, яка звернулась до відділу з питання  державної реєстрації шлюбу.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта