Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 21.09.2018  2018 рік оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО»

2018 рік оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО»

Державними нотаріусами Шостої Харківської державної нотаріальної контори проведено інформування громадян про всеукраїнський проект “Я МАЮ ПРАВО”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників. Також, обговорювалося питання захисту прав дітей та жінок: аліменти, протидія насильству.

Детальніше...

21.09.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

24 вересня 2018 року  набере чинності  наказ Міністерства юстиції України від 29.08.2018 №  2824/5 «Про внесення змін до деяких форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29.08.2018 за № 978/32430 (опубліковано в бюлетені Офіційний вісник України від 14.09.2018  № 70).

Детальніше...

21.09.2018  Інформування про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові (надалі-Відділ) Суєтновою С.Ю. в Диканівській виправній колонії № 12 було проведено дві державні реєстрації шлюбів, а також проінформовано засуджених про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

21.09.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

В рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!” провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Тімковським П.О. взято участь в роботі мобільного центру Харківського обласного центру зайнятості.

Жителів міста було проінформовано про хід реалізації просвітницького проекту “Я маю право!”, можливість досудового врегулювання спорів, захист бізнесу та майна, порядок примусового стягнення аліментів та відповідальність за їх несплату, механізм виконання рішення суду, відкриття виконавчого провадження, що треба робити, якщо вимагають хабара за іспит чи навчання та як протидіяти домашньому насильству, тощо.

Детальніше...

21.09.2018  Як розпізнати, що ваша дитина стала жертвою булінгу? А може ваша дитина є агресором?

Як розпізнати, що ваша дитина стала жертвою булінгу? А може ваша дитина є агресором?

Спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Богуцькою В.В. та Парамоновою Л.В. проведено бесіду з батьками учнів 5-7 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Харківської міської ради Харківської області на тему #СтопБулінг.

Детальніше...

21.09.2018  Урок на тему: «Стоп насильство»

Урок на тему: «Стоп насильство»

За участю  спеціаліста Кегичівського районного  відділу державної реєстрації актів цивільного стану Бречко Ю.О. та головного спеціаліста  Кегичівського бюро правової допомоги Диби Т.О. проведено тематичний урок  для учнів 5 –В класу ліцею смт. Кегичівка на тему: «Стоп насильство» в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

21.09.2018  Надання адресної безоплатної правової допомоги в Золочівському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги в Золочівському  районі Харківської області

Головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Ночовкіна О.В. відповідно до затвердженого графіку здійснила виїзд до Золочівського району Харківської області з метою надання адресної безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

21.09.2018  Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян

В Ізюмській районній державній адміністрації начальником управління з питань нотаріату Оленою Юдіною, разом з начальником відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Іваном Часовським та завідувачем Ізюмської державної нотаріальної контори Тамілою Зелінською проведений виїзний прийом громадян у Чугуївському районі Харківської області.

Детальніше...

20.09.2018  Семінар на тему: «Зупинемо булінг разом» з батьками учнів Первомайської загальноосвітньої школи № 2»

Семінар на тему: «Зупинемо булінг разом» з батьками учнів Первомайської загальноосвітньої школи № 2»

Працівниками Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану проведено семінар на тему: "Зупинемо булінг разом" з батьками учнів Первомайської загальноосвітньої школи № 2 Первомайської міської ради Харківської області.

Детальніше...

19.09.2018  Участь у тренінгу на тему: “Врахування принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та антидискримінаційних підходів у системних реформах із залученням громадянського суспільства”

Участь у тренінгу на тему: “Врахування принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та антидискримінаційних підходів у системних реформах із залученням громадянського суспільства”

Провідним спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кисловською О. взято участь в тренінгу на тему: “Врахування принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та антидискримінаційних підходів у системних реформах із залученням громадянського суспільства”, який проводився за участі ГО “Інформаційно-консультативний жіночий центр”, ГО “Дерево життя”, ГО “Сучасна жінка”, Центру гендерної культури, представників органів місцевого самоврядування, Харківського обласного центру зайнятості, Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації та інших структурних підрозділів облдержадміністрації.

Детальніше...

19.09.2018  Урок на тему: «Стоп булінг»

Урок на тему: «Стоп булінг»

19 вересня 2018 року в рамках реалізації інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» начальником Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану спільно з начальником відділу Близнюківське бюро правової допомоги для учнів 5 класу КЗ «Близнюківський ліцей» проведено урок на тему: «Стоп булінг».

Детальніше...

19.09.2018  Інформування студентів Харківського національного педагогічного університету імені Г.Сковороди про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування студентів Харківського національного педагогічного університету імені Г.Сковороди про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

19 вересня 2018 року для студентів Харківського національного педагогічного університету імені Г.Сковороди головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Вербицькою Н.М в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Подолаємо булінг разом серед студентів!», «Я маю право!».

Детальніше...

19.09.2018  Проведено тематичний урок “Стоп булінг!”

Проведено тематичний урок “Стоп булінг!”

19 вересня 2018 року для учнів 10 класу технологічного ліцею Харківської міської ради «Проведено тематичний урок “Стоп булінг!” заступником відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Назарян А.А. та головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Степанян І.Г. в межах проведення Тижня протидії булінгу в рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

19.09.2018  Семінар на тему: Реалізація право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Семінар на тему: Реалізація право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Пахоменко А. В. для учнів та викладачів Куп’янської загальноосвітня школа № 12 проведено семінар на тему: Реалізація право просвітницького  проекту «Я МАЮ ПРАВО!», в ході якого висвітлено основні напрямки реалізації проекту.

Детальніше...

19.09.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

19 вересня 2018 року заступником начальника Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Донцовою І.М. під час державної реєстрації було проведено інформування представниці ромської національної меншини про Всеукраїнський правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», метою, якого є, підвищення юридичної грамотності громадян України та формування нової правової культури в суспільстві, зазначений проект не лише інформує громадян про їхні права, а й навчає їх, як ці права захищати, дає чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли права порушують.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта