Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 


11.07.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

08.07.2017 набрав чинності Закон України від 06.06.2017 № 2081-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, збереження мережі дитячих оздоровчих закладів» («Голос України» від 08.07.2017 № 124).

Документ удосконалює правове регулювання забезпечення реалізації прав дітей, передусім соціально-вразливих категорій, на оздоровлення та відпочинок.

Детальніше...

11.07.2017  Реформування ДЗМІ

Реформування ДЗМІ

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що відповідно до вимог Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» (далі - Закон) друковані засоби масової інформації, заснованих органами державної влади, іншими державними органами та органами місцевого самоврядування повинні здійснити перереєстрацію.

Детальніше...

11.07.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 11 липя 2017 року № 54.

11.07.2017  Приведення установчих документів у відповідність вимогам закону України «Про громадські об’єднання»

Приведення установчих документів у відповідність вимогам  закону України «Про громадські об’єднання»

Відповідно до пункту 4 Прикінцевих та перехідних положень закону України «Про громадські об’єднання» (далі – Закон) громадські організації, їх спілки (союзи, асоціації, інші об'єднання громадських організацій), легалізовані на день введення Закону в дію шляхом реєстрації або повідомлення про заснування, не потребують відповідно перереєстрації або повторного подання документів для повідомлення.

Детальніше...

11.07.2017  Важлива інформація!

Важлива інформація!

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє що з 10 липня 2017 року Комунальне підприємство «Постачальник послуг» тимчасово припинило надання послуги «Шлюб за добу» у м. Харкові (за зверненням директора Комунального підприємства «Постачальник послуг»).

Детальніше...

10.07.2017  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 07 липня 2017 року за № 39/1589 було зареєстровано розпорядження Валківської районної державної адміністрації Харківської області від 12 червня 2017 року № 260 Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Валківської районної державної адміністрації Харківської області.

07.07.2017  Безоплатна передача майна

Безоплатна передача майна

6 липня Київським відділом державної виконавчої служби міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з Управлінням ДВС та ДП СЕТАМ відбулася безоплатна передача майна Богодухівському спеціальному навчально-виховному комплексу Харківської обласної ради та Харківській установі виконання покарань №27.

Детальніше...

07.07.2017  Шлюбний бум у Харківській області

Шлюбний бум у Харківській області 07.07.2017!

Сьогодні у місті Харкові та Харківській області шлюбний бум. Щаслива дата 07.07.2017, як коментують цю дату астрологи: “Три сімки у даті — щасливе число для молодят”.

Відділи державної реєстрації актів цивільного стану Харківської області прийняли на цю дату 239 заяв на державну реєстрацію шлюбу, тобто близько 500 осіб сьогодні одружаться.   


07.07.2017  Інформація за результатами засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 8 від 06.07.2017

Інформація  за результатами засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 8 від 06.07.2017

06 липня 2017 року о 16-00 год. відбулось засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

За результатами засідання Комісією з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації прийняті наступні рішення:

Детальніше...

07.07.2017  Засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

Засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

29 червня 2017 року в Харківській обласній державній адміністрації відбулося засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

У заході прийняли участь начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чурсін Олександр Вікторович, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трояновський Станіслав Степанович, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавка Анатолій Іванович, керівники структурних підрозділів Харківської обласної державної адміністрації та районних державних адміністрацій, а також представники громадськості.

Детальніше...

07.07.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 04 липя 2017 року № 52.

06.07.2017  Круглий стіл на тему «Етика публічної служби в Україні»

Круглий стіл  на тему «Етика публічної служби в Україні»

Для обговорення були запропоновані теми: «Проблеми реалізації стандартів етики публічної служби в Україні», «Мовна компетенція державного службовця, як етична складова». Тематика «Круглого столу» зацікавила представників вищих навчальних закладів, Харківської обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області, а також працівників структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

06.07.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

30.06.2017 набрав чинності наказ Міністерства юстиції України «Про затвердження Правил ведення діловодства та архіву в органах державної виконавчої служби та приватними виконавцями» від 07.06.17. № 1829/5, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 08.06.2017 р. за № 699/30567.

Детальніше...

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта