19.03.2018  Лекція для співробітників ПрАТ СК «ПЗУ Україна»

Лекція для співробітників ПрАТ СК «ПЗУ Україна»

Працівниками відділу з питань нотаріату в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було прочитано лекцію з питань захисту майнових прав для співробітників ПрАТ СК «ПЗУ Україна».

Детальніше...

19.03.2018  Лекція в Качанівській виправній колонії № 54

Лекція в Качанівській виправній колонії № 54

Спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Пожаровою А.В. в Качанівській виправній колонії № 54 було проведено лекцію на тему: «Порядок державної реєстрації народження дитини».

Під час лекції було повідомлено, що реєстрація народження дитини провадиться державним органом реєстрації актів цивільного стану за місцем народження дитини або за місцем проживання її батьків чи одного з них.

Детальніше...

19.03.2018  Бесіда зі студентами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Бесіда зі студентами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

19 березня 2018 року консультантами Першої Харківської державної нотаріальної контори Фадєєвою Л.В. та Рибкою В.Г.  було проведено бесіду зі студентами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та доведено до відома про гарантовані Конституцією та законами України права у відповідних сферах, а саме про боротьбу з корупцією у вищих навчальних закладах. Крім того серед учасників заходу здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції та інформаційний вісник Міністерства юстиції «Юстиція відкрита для людей».

Детальніше...

19.03.2018  Бесіда з громадянами про проект «Я МАЮ ПРАВО»

Бесіда з громадянами про проект «Я МАЮ ПРАВО»

19 березня 2018 року завідувачем Першої Харківської державної нотаріальної контори Цукановою О.В.  було проведено бесіду з громадянами,  які звернулися на прийом до нотаріальної контори, про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості  шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

19.03.2018  Один чесний голос звучить голосніше, ніж тисячі неправдивих голосів

Один чесний голос звучить голосніше, ніж тисячі неправдивих голосів

16 березня 2018 року в Київському районному суді міста Харкова начальник Київського відділу ДВС Анастасія Купріянова разом із державними виконавцями виступали на захист права дитини на аліменти. За не повні 4 роки батько заборгував своїй донечці понад 46 тис. грн. Хоча засідання перенесено на два тижні — справедливість на нашому боці. Один чесний голос звучить голосніше, ніж тисячі неправдивих голосів. У межах закону, використовуючи всі свої повноваження, ми готові до останнього боротися та відстоювати право кожної дитини на гідне життя та майбутнє. Тому що у нашій роботі ми керуємося незаперечною істиною — чужих дітей не буває!

Детальніше...

19.03.2018  «Я МАЮ ПРАВО!» для працівників КП «Харківблагоустрій»

«Я МАЮ ПРАВО!» для працівників КП «Харківблагоустрій»

Завідувачем Десятої Харківської державної нотаріальної контори Верещакою Г.Л. в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено бесіду з працівниками КП «Харківблагоустрій» Шевченківського району на тему «Попередження насильства в сім`ї». Крім того серед учасників заходу здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції з логотипом проекту та інформаційний вісник Міністерства юстиції «Юстиція відкрита для людей».

Детальніше...

19.03.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Приватним нотаріусом Чугуївського міського нотаріального округу Харківської області Алексик Т.В. проінформовано працівників агентства нерухомості «Мир» про правопросвітницький проект «Я маю право», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості  шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

19.03.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

19 березня 2018 року головним спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Харківській області Зубковою І.А. спільно з директором та вчителями Комунального закладу «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 49 Харківської міської ради Харківської області імені Харківських дивізій» в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено роз’яснення положень Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» від 07.12.2017 р. № 2229-VІІІ.

Детальніше...

16.03.2018  «Круглий стіл»: «Реалізація антикорупційної політики в Україні або як ефективно впровадити «Стоп-хабар»

«Круглий стіл»: «Реалізація антикорупційної політики в Україні або як ефективно впровадити «Стоп-хабар»

На базі Головного територіального управління юстиції  у Харківській області за участі головного спеціаліста сектору з питань запобігання і виявлення  корупції  Головного територіального управління юстиції у Харківській області Анни Федоренко, в. о. начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Дар’ї Трофименко відбувся «круглий стіл», у якому прийняли участь практикуючі юристи, науковці, представники громадських організацій.

Детальніше...

16.03.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”.

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”.

15.03.2018 головним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Матеко С.В. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проінформовано громадянку про проект «Я МАЮ ПРАВО!» для того, щоб вона могла активно користуватися та вміла захисщати свої права.

Детальніше...

16.03.2018  «Я МАЮ ПРАВО!» для курсантів Національної академії Національної гвардії України

«Я МАЮ ПРАВО!» для курсантів Національної академії Національної гвардії України

15.03.2018 працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області відвідали Національну академію Національної гвардії України. Так, в.о. начальника відділу  систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти  управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти  Трофименко Дар'я Сергіївна, головний спеціаліст сектору з питань запобігання і виявлення корупції Федоренко Анна Володимирівна,  головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Юрій Юрійович Кривошеєв,  презентували всеукраїнський правоосвітницьки проект Міністерства юстиції "Я МАЮ ПРАВО", в межах якого було розглянуто питання надання безоплатної правової допомоги, актуальні проблеми реалізації антикорупційної політики в Україні та попередження вчинення корупційних правопорушень в закладах освіти та приділено увагу процедурним аспектам державної реєстрації прав на нерухоме майно.

Детальніше...

16.03.2018  Виступ на радіо до дня українського добровольця

Виступ на радіо до дня українського добровольця

14  березня 2018 року головним спеціалістом відділу систематизації законодавства правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. було здійснено виступ в програмі «Радіо Слобожанщини» на тему: «День українського добровольця – визначна дата в новітній історії України».

Детальніше...

16.03.2018  Інформування про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Смородською М.С.  на базі Ленінського районного суду м. Харкова, проведено інформування громадян про правопросвітницький проект Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

16.03.2018  Проведено онлайн – семінар з суб’єктами державної реєстрації Зміївського району

Проведено онлайн – семінар з суб’єктами державної реєстрації Зміївського району

З метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Манукян М.А. проведено онлайн – семінар через мережу скайп для суб’єктів державної реєстрації Зміївського району Харківської області - Актуальні питання у сфері державної реєстрації.

Детальніше...

16.03.2018  Семінар-навчання з питань державної реєстрації змін до відомостей про професійні спілки

Семінар-навчання з питань державної реєстрації змін до відомостей про професійні спілки

На базі ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ 15.03.2018 проведено Всеукраїнський семінар-навчання для представників юридичної спільноти, зокрема, для Правової служби, Профспілки працівників освіти і науки України.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта