19.11.2018  Конкурс на кращий дитячий малюнок «Новорічна казка»

Конкурс на кращий дитячий малюнок «Новорічна казка»

Наближаються новорічні свята, з цієї нагоди ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ЮСТИЦІЇ  оголошує конкурс на кращий дитячий малюнок «Новорічна казка».

 

Новий Рік – це казка, щось особливе в нашому житті. Жоден Новий Рік не обходиться без подарунків, адже це незмінний атрибут свята. Ми пропонуємо вашим діткам намалювати свою «новорічну казку», та отримати за це приємний сюрприз під ялинку.

Детальніше...

19.11.2018  Проведено зустріч зі студентами

Проведено зустріч зі студентами

Напередодні міжнародного дня студенту, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»  головні спеціалісти  відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Смородська М.С та Литовченко Ю.С. об'єднаною командою з працівниками Національної поліції України завітали до студентів першого курсу Українського державного університету залізничного транспорту, щоб нагадати юним студентам про їх права.

Детальніше...

19.11.2018  Урок «Стоп булінг»

Урок «Стоп булінг»

В рамках проведення правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" головним спеціалістом Ізюмського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Рождественською А.С. було проведено заняття "Герої кібербезпеки" та "Стоп булінг" для учнів 8-А класу гімназії №3 Ізюмської міської ради Харківської області. З учнями було обговорено тему "Герої кібербезпеки-як захистити себе від кібербулінгу".

Детальніше...

19.11.2018  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України»  від 16 листопада  2018 року № 088.

19.11.2018  #СтопБулінг

#СтопБулінг

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» начальником Московського районного у місті Харкові відділ державної реєстрації актів цивільного стану Нестеренко Катериною В’ячеславівною разом з директором Загально-освітньої школи № 19 міста Харкова Федяй Сергієм Олександровичем було проведено круглий стіл з питання як зупинити булінг у школах.

Детальніше...

19.11.2018  Урок «Стоп Булінг»

Урок «Стоп Булінг»

В рамках проведення правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» головним спеціалістом Ізюмського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Рождественською А.С. було проведено заняття «Стоп булінг» для учнів 7-х класів ЗОШ № 4 Ізюмської міської ради Харківської області. Було обговорено з учнями школи: що таке булінг, його види, яка відповідальність наступає за фізичне насильство, як протидіяти насильству, як відрізнити типовий конфлікт і непорозуміння між дітьми від булінгу, до кого необхідно звернутися якщо сталося фізичне насильство.

Детальніше...

16.11.2018 

Проблема сплати аліментів сьогодні торкається багатьох сімей. Новації, запроваджені законами у рамках ініціативи #ЧужихДітейНеБуває, надали дієві механізми впливу на неплатників аліментів, завдяки чому ми змогли забезпечити виплату аліментів на утримання 27 682 дітей. Зазначаємо, що у порівнянні з минулим роком сума стягнутих аліментів збільшилась у 2,5 рази.

16.11.2018 

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт в службових приміщеннях управління з питань нотаріату Головного територального управління юстиції у Харківській області телефонні дзвінки тимчасово будуть прийматись за номерами телефонів: 751-84-74, 066-311-52-01, 068-383-36-80.

 

16.11.2018  Урок: «Зупинимо булінг разом!»

Урок: «Зупинимо булінг разом!»

Працівники управління персоналу: Козелько К.А., Чекаліна Г.М та Тімковський П.О. завітали до КЗ «Харківського спеціалізованого навчально-виховного комплексу № 8» Харківської обласної ради із проведенням тематичної бесіди: «Зупинимо булінг разом!» для учнів 5-12 класів.
Учням було роз’яснено основні питання стосовно булінгу та можливостей вирішення конфліктних ситуацій у колективі. В процесі діалогу діти сміливо ділилися своїми думками щодо причин та наслідків булінгу, а також шляхів подолання даної проблеми. Не залишили без уваги цей урок і вчителі, які з задоволенням брали участь у бесіді.

Детальніше...

16.11.2018  Бесіда з учнями щодо нового порядку виїзду дитини за кордон

Бесіда з учнями щодо нового порядку виїзду дитини за кордон

Спеціалістом відділу про роботі з персоналом управління персоналу Козелько К.А., головним спеціалістом відділу про роботі з персоналом управління персоналу Чекаліною Г.М. та провідним спеціалістом відділу інформаційно-аналітичної роботи управління персоналу Тімковським П.О. до Дня спільних дій в інтересах дітей проведено бесіду щодо нового порядку виїзду дитини за кордон в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» для учнів 9-11 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 88 ім. О.Г. Зубарева.

Детальніше...

16.11.2018  Круглий стіл на тему: «Поїхати з дитиною за кордон – легко»

Круглий стіл на тему: «Поїхати з дитиною за кордон – легко»

Відділом державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах спільно з Центром надання адміністративних послуг Золочівської районної державної адміністрації було проведено круглий стіл на тему: «Поїхати з дитиною за кордон – легко».

Детальніше...

16.11.2018  Інформування працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 з питання дії правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 з питання дії правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану (далі — Відділ) Погореловою О.М. проведено інформування працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 з питання дії загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

16.11.2018  Правова гра

Правова гра

Начальником Близнюківського бюро правової допомоги спільно з начальником служби у справах дітей Близнюківської РДА, фахівцем Близнюківського РС філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області, начальником Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану в Острівщинському закладі дошкільної освіти Близнюківської районної ради Харківської області з вихованцями проведено правову гру на тему: «Свої права ти добре знай, їх шануй та поважай».

Детальніше...

16.11.2018  WORKSHOP для працівників структурних підрозділів

WORKSHOP для працівників структурних підрозділів

Набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втрачає чинність. Враховуючи зазначене актуальним наразі є питання підготовки суб’єктів декларування до чергового етапу декларування, який розпочнеться з 01.01.2019.

Детальніше...

15.11.2018  Правоосвітній захід в Красноградській районній бібліотеці міста Красноград Харківської області

Правоосвітній захід в Красноградській районній бібліотеці міста Красноград Харківської області

Маючи на меті охопити правовими знаннями якомога більшу кількість людей, Харківська юстиція провела правоосвітній захід в Красноградській районній бібліотеці міста Красноград Харківської області.

Для працівників та відвідувачів бібліотечного закладу проведено семінар на тему: «Податкова знижка на розвиток дитини. Порядок виїзду з дитиною за кордон». Захід було проведено провідним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Калашніковою В.М. та працівниками Красноградського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта