23.05.2018  Зустріч з всеукраїнською благодійною фундацією "Право на захист"

Зустріч з всеукраїнською благодійною фундацією "Право на захист"

Тетяна Єгорова спільно з всеукраїнською благодійною фундацією "Право на захист" провели зустріч, в ході якої з присутніми юристами та адвокатами обговорили актуальні для Харківщини питання, а саме: встановлення фактів народження та смерті у судовій практиці та захист соціально- економічних прав внутрішньо переміщених осіб та мешканців тимчасово окупованих територій.

Детальніше...

23.05.2018  Стягувачам за зведеним виконавчим провадженням про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП»

Стягувачам за зведеним виконавчим провадженням про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП»

З метою виконання зведеного виконавчого провадження про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП», було звернуто стягнення на рухоме майно боржника, яке зареєстровано за ним, а саме: легкові, вантажні автомобілі та спец. автомобілі.

Детальніше...

22.05.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Працівниками відділу з питань нотаріату разом приватним нотаріусом Зміївського районного нотаріального округу Кожушною Л.М. проведена зустріч з начальником сектору з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань Зміївської районної державної адміністрації Харківської області Пашук В.В.,

Детальніше...

22.05.2018  Продовжуємо Марафон чесності

Продовжуємо Марафон чесності

Провели особливо приємне інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”. Сьогодні мали нагоду поспілкуватися з прекрасними спортсменами, що навчаються в Харківській державній академії фізичної культури.

Дуже веселі та  емоційні хлопці з радістю спілкувалися з нами щодо питань унеможливлення проявів корупції в вищих навчальних закладах. Вражає, що хлопці дуже серйозно підходять до цього питання.

Детальніше...

22.05.2018  Надання адресної безоплатної правової допомоги у Валківському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги у Валківському районі Харківської області

З метою надання адресної безоплатної правової допомоги спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. спільно з провідним спеціалістом міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Юченковим Д.Г. та начальником відділу Валківського бюро правової допомоги Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Шульжик Т.О. було здійснено виїзд до Валківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Детальніше...

22.05.2018  Інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Приватним нотаріусом Харківського міського нотаріального округу Куксіним С.Ю. з метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізму захисту їхніх прав у повсякденному житті у правових спосіб, відповідно до правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" проведено бесіду з відвідувачами нотаріальної контори з питання “Як захистити свої права?”. 

Детальніше...

24.05.2018  Засідання Антирейдерського аграрного штабу

Засідання Антирейдерського аграрного штабу

Тетяна Єгорова взяла участь у засіданні Антирейдерського аграрного штабу. Члени штабу обговорили результати роботи щодо вирішення питань по зверненням, які знаходяться на розгляді.

 

Детальніше...

22.05.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Працівниками відділу з питань нотаріату разом приватним нотаріусом Зміївського районного нотаріального округу Кожушною Л.М. проведено роз'яснювальну роботу з працівниками та відвідувачами Зміївської міської ради Харківської області про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

22.05.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Захист прав жінок і дітей – новий пріоритетний напрямок в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». 
22.05.2018 року головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ковтун А.М. проведено інформування працівників магазину «Київстар» про те, що треба робити та хто несе відповідальність за домашнє насильство. Адже ця проблема може торкнутись мало не кожного і всі повинні знати як себе захистити.
Також, було повідомлено про веб-портал pravo.minjust.gov.ua, за допомогою якого можна отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях.

22.05.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

22 травня 2018 року головним спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Харківській області Іриною Зубковою, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», було проведено бесіду з учнями 9-А класу Комунального закладу «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 49 Харківської міської ради Харківської області імені Харківських дивізій» на тему: «Вимагають хабара за іспит чи навчання? Що робити?».

Детальніше...

22.05.2018  Працівники Харківської юстиції приєднались до Вело-марафону 2018

Працівники Харківської юстиції приєднались до Вело-марафону 2018

Сьогодні команда Головного територіального управління юстиції у Харківській області долучилась до проведення вже традиційного Велодня у Харкові. Це стало щорічим святом та традицією на Харківщині. Ми підтримуємо здоровий спосіб життя! На цій натхненній хвилі поширювали проект ЯМП. Веселі та активні вихідні надають сил та енергії для продуктивного робочого тижня. Дякуємо всім, хто створював настрій, приймав беспосередню участь та зробив цей Велодень таким потужним. Нас було понад 25 тисяч. Приємно почуватися частиною такої потужної велосили. Разом ми здатні на все! #ЯМП#СказаноЗроблено

Детальніше...

21.05.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

21 травня 2018 року Документознавцем І категорії Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тихоновою Н.В. проведено інформування для працівників ПАТ КБ «ПриватБанк» з наступних питань: «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання».

Детальніше...

21.05.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 22 травня 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 22 травня 2018 року

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 22 травня 2018 року о 16-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, буд. 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання включені наступні питання:

Детальніше...

21.05.2018  Консультування громадян з питання видачі повторного свідоцтва про народження своєї дитини

Консультування громадян з питання видачі повторного свідоцтва про народження своєї дитини

17 травня 2018 року в.о. начальника Богодухівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Рубан І.І. було проведено консультування громадянина з питання видачі повторного свідоцтва про народження своєї дитини.

В.о. начальника Відділу Рубан І.І. було роз’яснено, що повторна видача свідоцтва про державну реєстрацію акту цивільного стану здійснюється за заявою особи, щодо якої складено запис, батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, представника закладу охорони здоров'я, навчального або іншого дитячого закладу, де постійно перебуває дитина, органу опіки та піклування.

Детальніше...

21.05.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

21 травня 2018 року головним спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Харківській області Іриною Зубковою, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», було проведено вуличне інформування мешканців міста Харків. Під час інформування здійснювалося поширення друкованих видань Міністерства юстиції України. А також, повідомлено про веб-портал pravo.minjust.gov.ua, за допомогою якого можна отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта