01.11.2019  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 01 листопада 2019 року № 83

31.10.2019  Семінар для учнів 10 класу ООЗ Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.Колісника

Семінар для учнів 10 класу ООЗ Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.Колісника

Фахівцем Харківської юстиції проведено семінар для учнів 10 класу ООЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.Колісника» та його філій в будинку дитячої та юнацької творчості про законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України; основні напрямки право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», а саме «Відповідальне батьківство», «Стоп булінг», «Стоп насильство», «Я маю право на виконання рішення суду».

Детальніше...

31.10.2019  Засідання Антирейдерського штабу

Засідання Антирейдерського штабу

Пройшло чергове засідання Антирейдерського штабу, під час якого члени штабу доповіли про проведену роботу щодо звернень, які перебувають на розгляді.
Нагадуємо, що метою функціонування штабу є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи врожаю, швидкого й ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна аграріїв.
У разі виникнення запитань, звертайтеся до Антирейдерського штабу за телефонами:
(057) 705-21-73, (066) 339-10-58.

Детальніше...

31.10.2019  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 25 жовтня 2019 року № 82

31.10.2019  Засідання Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Засідання Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації

01.11.2019 за адресою м. Харків, вул. Ярослава Мудрого 16, в Актовому залі відбудеться засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері  державної реєстрації.

До порядку денного засідання включено наступне питання:

Детальніше...

30.10.2019  Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації та тренінг з державними та приватними нотаріусами м. Харкова та Харківської області

Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації та тренінг з державними та приватними нотаріусами м. Харкова та Харківської області

На базі Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбулось засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації.

Під час засідання постійно діючої робочої групи розглянуто наступне питання:

Детальніше...

30.10.2019  Засідання Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Засідання Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації

31.10.2019 за адресою м. Харків, вул. Ярослава Мудрого 16, в Актовому залі відбудеться засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері  державної реєстрації.

До порядку денного засідання включено наступне питання:

Детальніше...

30.10.2019  Надання адресної безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення Індустріального району міста Харкова

Надання адресної безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення Індустріального району міста Харкова

Фахівцем Харківської юстиції спільно з заступником директора Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснено надання адресної безоплатної правової допомоги мешканцям Індустріального району міста Харкова.

На базі Територіального центру надання соціальних послуг Індустріального району міста Харкова громадяни отримали консультації щодо правових наслідків розірвання шлюбу, стягнення аліментів, електронних сервісів Міністерства юстиції України, отримання соціальних виплат, відчуження майна, порядку спадкування за законом та за заповітом, оскарження рішення суду про визнання особи померлою, запобігання випадкам фінансового шахрайства, порядку доступу до безоплатної вторинної правової допомоги тощо.

Детальніше...

30.10.2019  Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype

Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype

Працівниками відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради.

Детальніше...

30.10.2019  Я МАЮ ПРАВО!

Я МАЮ ПРАВО!

Фахівець Харківської юстиції здійснила правове інформування керівництва КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» рамках правопросвітницького проекта «Я МАЮ ПРАВО​!» щодо особливостей укладання та розірвання строкового трудового договору з працівниками, обсягу прав та обов’язків сторін.

Детальніше...

30.10.2019  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області            29 жовтня 2019 року за № 61/1768 було зареєстровано  розпорядження Золочівської районної державної адміністрації Харківської області від 07 жовтня 2019 року № 142 «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Золочівської районної державної адміністрації Харківської області від 19 вересня 2014 року № 265».

 

30.10.2019  Інформування членів Районного осередку Харківської обласної громадської організації «Спілка ветеранів АТО» Слобідського району м. Харкова про магістральні направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування членів Районного осередку Харківської обласної громадської організації «Спілка ветеранів АТО» Слобідського району м. Харкова про магістральні направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

У рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» спеціалістом Харківської юстиції для членів Районного осередку Харківської обласної громадської організації «Спілка ветеранів АТО» Слобідського району м. Харкова була проведена тематична лекція на теми: «Як отримати он-лайн послугу у сфері державної реєстрації?», «Нові можливості у сфері он-лайн послуг», «Пільги на проїзд для учасників Операції Об’єднаних Сил», «Порядок отримання пільг на сплату житлово-комунальних послуг учасниками бойових дій та ветеранів АТО», «Поїхати з дитиною за кордон - легко!», «Як отримати податкову знижку на навчання?», «Громадські радники – новий проект Міністерства юстиції України».

Детальніше...

30.10.2019  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

28 жовтня 2019 року Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

            - наказ фінансового управління Валківської районної державної адміністрації Харківської області від 02 жовтня 2019 року № 12 “Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів головними розпорядниками коштів районного бюджету Валківського району Харківської області”, зареєстрований в  Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області 28 жовтня 2019 року за № 58/1755;

            - наказ фінансового управління Харківської районної державної адміністрації Харківської області від 07 жовтня 2019 року № 19 “Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів головними розпорядниками коштів районного бюджету Харківського району Харківської області”, зареєстрований в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області 28 жовтня 2019 року за № 59/1766;

            - розпорядження Харківської обласної державної адміністрації  від 09 жовтня 2019 року № 506 “Про визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень голови Харківської обласної державної адміністрації”, зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області 28 жовтня  2019 року за № 60/1767.

30.10.2019  Маєш намір виїхати з дитиною за кордон без дозволу другого з батьків?

Маєш намір виїхати з дитиною за кордон без дозволу другого з батьків?

Спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області разом з юристами та партнерами юридичної компанії «Тацій та партнери» обговорили покрокові дії щодо виїзду з дитиною за кордон без згоди другого з батьків.

Детальніше...

28.10.2019  Виїзний прийом громадян

28 жовтня 2019 року в приміщенні Вовчанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області буде проведено виїзний прийом громадян заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ольгою Тимощук.

 

Особистий прийом відбудеться о 10.00 годині, за адресою: Харківська область, м. Вовчанськ, вул. Торгова, 2.

 


 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта