02.09.2019  Тур вихідного дня «Старовинні садиби Харківщини»

Тур вихідного дня «Старовинні садиби Харківщини»

Харківська обласна професійна спілка працівників органів юстиції продовжує діяльність щодо організації дозвілля для своїх членів та їх неповнолітніх дітей.

Детальніше...

30.08.2019  До уваги громадян

До уваги громадян

Департамент державної реєстрації та нотаріату повідомляє, що відтепер всі громадяни можуть подати скаргу до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Міністерства юстиції України через Портал державних послуг iGov

30.08.2019  Робоча зустріч з представниками Краснокутської районної державної адміністрації

 Робоча зустріч з представниками Краснокутської районної державної адміністрації

На базі Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області під егідою керівництва Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області у складі: заступника начальника Управління - начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Волика Д.С., в.о. заступника начальника Управління - начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Бєлової Н.О., начальника відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Часовського І. В. та заступника начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Богданової Є.В. проведено робочу зустріч, в якій взяли участь заступник голови Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області Котко М.Ф., уповноважені особи органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

30.08.2019  Семінар зі спеціалістами відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби

Семінар зі спеціалістами відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби

Заступником начальника відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Огурцовою Л.О. проведено семінар та тренінг зі спеціалістами відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

29.08.2019  Виїзний прийом громадян

30 серпня 2019 року заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тимощук О.В. буде проведено виїзний прийом громадян у приміщенні Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області.

Особистий прийом відбудеться об 11.00, за адресою: смт. Краснокутськ, вул. Охтирська, 1.

29.08.2019  Інформування представників Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування представників Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Головним спеціалістом Басілашвілі О.Б. та спеціалістом Шевчуком В.В. відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області прийнято участь у зустрічі з представниками профспілки в рамках висвітлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

29.08.2019  Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype

Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype

Працівниками відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Свечкар А.М. та Артюх А.Л. проведено он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype з адміністратором Центру надання адміністративних послуг при Барвінківській районній державній адміністрації – Кулик В.В.

Детальніше...

29.08.2019  Новини законодавства

Новини законодавства

Указом Президента України від 23.08.2019 № 621/2019 29.08.2019 в Україні встановлено День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Ця визначна дата відзначається щорічно 29 серпня на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві.

29.08.2019  Семінар з суб’єктами державної реєстрації Харківської області

Семінар з суб’єктами державної реєстрації Харківської області

Проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації Харківської областіу якому взяли участь: начальник відділу договірної роботи юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Ремінний Вадим Іванович, працівники відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, суб’єкти державної реєстрації.

Детальніше...

29.08.2019  Лекція для працівників служби у справах дітей по Холодногірському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради

Лекція для працівників служби у справах дітей по Холодногірському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Харіною О.І. для працівників служби у справах дітей по Холодногірському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради проведено лекцію на тему: “Кібербулінг або агресія в інтернеті”.

Детальніше...

29.08.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Начальником Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кальченко Наталею проведено зустріч з працівниками центру надання адміністративних послуг Первомайський щодо основних напрямків загальнонаціонального право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»: «Відповідальне батьківство», «Стоп булінг!», «Стоп насильство!», «Чесна платіжка», «Я маю право на виконання рішення суду!».

Детальніше...

29.08.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках реалізації правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» начальником Шевченківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Стеганцовою І.М. на базі Шевченківського районного сектору міграційної служби, з метою формування правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності,  правової освіти громадян, формування норм правової поведінки проведено інформування за напрямками проекту «Я маю право!: «Чужих дітей не буває», «Відповідальне батьківство», «Поїхати з дитиною за кордон – легко!».

Детальніше...

29.08.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Заступником начальника Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Донцовою І.М. роз’яснено переваги загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»  проінформовано представницю ромської національної меншинина тему:  «Відповідальне батьківство».

Детальніше...

28.08.2019  Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації та тренінг з державними та приватними нотаріусами м. Харкова та Харківської області!

Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації та тренінг з державними та приватними нотаріусами м. Харкова та Харківської області!

28 серпня 2019 року відбулося засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації.

Під час засідання постійно діючої робочої групи розглянуті наступні питання:

Детальніше...

27.08.2019  Правоосвітній захід для працівників Новобаварського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Правоосвітній захід для працівників Новобаварського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Протидія корупції – один з основних напрямів діяльності української держави. З метою виконання положень Плану реалізації Міністерством юстиції України заходів Стратегії комунікації у сфері запобігання та протидії корупції на 2019 рік, та задля інформування про магістральні напрями загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області була проведена інтерактивна лекція на теми:

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта