17.05.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Жовновською О.А., на території комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради "Обласний клінічний перинатальний центр" в рамках проекту Міністерства юстиції України були вручені свідоцтва про народження дитини. Одночасно батькам було надано правову консультацію щодо дії загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

17.05.2019  Лекція для працівників Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 115

Лекція для працівників Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 115

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Харіною О.І. проведено лекцію для працівників Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 115 Харківської міської ради Харківської області на тему: “Видача повторних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, обговорення актуальних питань в рамках проекту “Я маю право”.

Детальніше...

17.05.2019  Лекція для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 115

Лекція для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 115

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Харіною О.І. проведено лекцію для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 115 Харківської міської ради Харківської області на тему “Державна реєстрація зміни імені”.

Детальніше...

17.05.2019  Лекція для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 92

Лекція для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 92

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Харіною О.І. проведено лекцію для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 92 Харківської міської ради Харківської області на тему “Державна реєстрація зміни імені”.

Детальніше...

17.05.2019  Бесіда із школярами на тему: «Стоп булінг»

Бесіда із школярами на тему: «Стоп булінг»

Працівником Київського відділу державної виконавчої служби міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області Близнюк К.Є., проведено бесіду з учнями   Харківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 120 на якій обговорені шляхи виявлення та зупинення булінгу у школах.

Детальніше...

17.05.2019  Під головуванням заступника Міністра юстиції

Під головуванням заступника Міністра юстиції

Під головуванням заступника Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлани Глущенко провели чергове засідання регіонального штабу зі стягнення боргів з виплати аліментів та заробітної плати

Детальніше...

17.05.2019  Промо-захід “Професія приватного виконавця: доступ та переваги”

Промо-захід “Професія приватного виконавця: доступ та переваги”

Тетяна Єгорова-Луценко разом із заступником Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світланою Глущенко взяли участь у заході “Професія приватного виконавця: доступ та переваги”, який відбувся у Харківському правовому клубі PRAVOKATOR.

Детальніше...

17.05.2019  Перший Всеукраїнський форум “Право&Свідомість”

Перший Всеукраїнський форум “Право&Свідомість”

Тетяна Єгорова-Луценко взяла участь у Першому Всеукраїнському форумі “Право&Свідомість”, який проходив за участі Міністра юстиціі України, у форматі телемосту одночасно у п'яти найбільших містах країни - Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові на базі правових клубів PRAVOKATOR

Детальніше...

17.05.2019  Особистий прийом громадян очільницею Харківської юстиції Тетяною Єгоровою-Луценко у Зачепилівському районі

Особистий прийом громадян очільницею Харківської юстиції Тетяною Єгоровою-Луценко у Зачепилівському районі

Тетяна Єгорова-Луценко  провела прийом громадян у Зачепилівському районі. Мешканці району звертались з різними проблемами

Детальніше...

17.05.2019  Робочий візит очільниці Харківської юстиції Тетяни Єгорової-Луценко до Зачепилівського району

Робочий візит очільниці Харківської юстиції Тетяни Єгорової-Луценко до Зачепилівського району

Робочий візит до Зачепилівського району Тетяна Єгорова-Луценко розпочала із зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування, з якими обговорили питання, що стосуються сфери юстиції, зокрема, роботу Антирейдерського штабу та
питання захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи врожаю.

Детальніше...

17.05.2019  Виїзний прийом у Вовчанському районному відділі державної виконавчої служби

Виїзний прийом у Вовчанському районному відділі державної виконавчої служби

На виїзному прийомі у Вовчанському районному Головного територіального управління юстиції у Харківській області виконуючим обов’язки заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби-начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Селівановим О.А.

Детальніше...

17.05.2019  Інформування працівників Куп’янського хлібоприймального підприємства

Інформування працівників Куп’янського хлібоприймального підприємства

Державним виконавцем  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кардаш Д.М.

Детальніше...

17.05.2019  Круглий стіл на тему: «Сім’я у правовому полі»

Круглий стіл на тему: «Сім’я у правовому полі»

З нагоди святкування міжнародного Дня сім'ї,  працівники Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області взяли участь  в організованому відділом «Саховщинське бюро правової допомоги» круглому столі на тему: «Сім’я у правовому полі».

Детальніше...

17.05.2019  День вишиванки у Шевченківському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День вишиванки у Шевченківському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День вишиванки в Україні відзначають кожного третього четверга травня. У 2019 року День вишиванки припав на 16 травня.

Шевченківський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області долучився до святкування.

Детальніше...

17.05.2019  Бесіда в Шевченківському професійному аграрному ліцеї

Бесіда в Шевченківському професійному аграрному ліцеї

Спеціалістом Шевченківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Троценко К.В. разом із фахівцем з соціальної роботи Шевченківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Прошутею А.Ф. та практичним психологом Троян В.В. було проведено бесіду з нагоди святкування Дня сім'ї в Шевченківському професійному аграрному ліцеї Шевченківського району Харківської області.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта