01.02.2019  ХАРКІВСЬКІ БАТЬКИ ПРОТИ БУЛІНГУ

ХАРКІВСЬКІ БАТЬКИ ПРОТИ БУЛІНГУ

На базі Харківської загальноосвітньої школи №150 Харківської міської ради Харківської області відбувся круглий стіл на тему: «Стоп булінг: батьки проти насильства», до участі у якому залучилися голова Міської батьківської ради Лариса Манерко, депутат Харківської міської ради Ольга Чичина, представники Департаменту освіти і Юридичного департаменту міськради, Головного територіального управління юстиції у Харківській області, громадський активіст, голова правління ГО «Міжнародна антинаркотична спортивна асоціація» Перевєрзєв Олександр, психологи, викладачі та батьки учнів.

Детальніше...

01.02.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області завітали з проектом «Я МАЮ ПРАВО!» до Комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 407 Харківської міської ради”.

Детальніше...

01.02.2019  «Поїхати з дитиною за кордон легко!»

«Поїхати з дитиною за кордон легко!»

Працівниками Вовчанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області та Вовчанської державної нотаріальної контори Харківської області в рамках реалізації проекту «Я маю право!» було проведено круглий стіл на тему: «Поїхати з дитиною за кордон – легко!».

Детальніше...

01.02.2019  Консультування про зміни в законодавстві щодо виїзду з дитиною за кордон

Консультування про зміни в законодавстві щодо  виїзду з дитиною за кордон

Начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Губським І.О. та головним спеціалістом Відділу Коваленко Л.Л. проведено консультування громадян щодо змін в законодавстві стосовно виїзду з дитиною за кордон у випадку наявності заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини.

Детальніше...

01.02.2019  Відбулося засідання антирейдерського аграрного штабу

Відбулося засідання антирейдерського аграрного штабу

Відбулося засідання антирейдерського аграрного штабу. Члени штабу ретельно вивчають кожне звернення та у разі порушення прав землевласників та землекористувачів - вживають заходи для їх відновлення. 

Якщо у вас виникли запитання звертайтеся до агроштабу за телефонами: 

(057) 705-33-74 та (066) 339-10-58.

Детальніше...

01.02.2019  Про шляхи подолання булінгу говорили з співробітниками та студентами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Про шляхи подолання булінгу говорили з співробітниками та студентами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

У затишній атмосфері кафетерію «Cats & Coffee» працівники відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області разом з співробітниками та студентами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, а також пухнастими друзями міркували про причини виникнення булінгу, його впливу та шляхи його подолання.

Детальніше...

01.02.2019  Інформування на тему: «Стоп булінг»

Інформування на тему: «Стоп булінг»

В приміщенні відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області головним спеціалістом відділу Івченко А.В. проведено інформування представника Служби у справах дітей по Основ’янському району на тему: «СТОП БУЛІНГ».

Детальніше...

30.01.2019  Виїзний прийом громадян у Великобурлуцькому районі

Виїзний прийом громадян у Великобурлуцькому районі

Тетяна Єгорова-Луценко провела прийом громадян у Великобурлуцькій селищній раді.
Переважна більшість звернень була пов’язана з оформленням права власності на нерухоме майно та спадщини.

Детальніше...

30.01.2019  Робочий візит до Великобурлуцького району

Робочий візит до Великобурлуцького району

Тетяна Єгорова-Луценко робочий візит до Великобурлуцького району розпочала із зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування. Обговорили питання, що стосуються сфери юстиції, зокрема, реалізацію кампанії #ЧужихДітейНеБуває. Окрему увагу приділили обговоренню питання щодо надання послуг у сфері ДРАЦС, бо разом із місцевим керівництвом плануємо відкрити оновлений відділ ДРАЦС у районі.

Детальніше...

30.01.2019  Надання адресної безоплатної правової допомоги у Харківському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги у Харківському районі Харківської області

З метою надання адресної безоплатної правової допомоги спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. було здійснено виїзд до Харківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Харківської районної державної адміністрації.

Детальніше...

30.01.2019  Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян

1 лютого 2019 року в приміщенні Нововодолазького районного відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбудеться особистий прийом громадян заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Артуром Товмасяном.

Особистий прийом відбудеться: о 11.00 за адресою: Харківська область, Нововодолазький район, смт. Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 6.

30.01.2019  Виїзний прийом громадян

31 січня 2019 року в приміщенні Міськрайонного відділу державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбудеться особистий прийом громадян заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Артуром Товмасяном.

Особистий прийом відбудеться: о 16.00 за адресою: м. Харків, майдан Свободи, 5, 3-й під`їзд, 4 поверх

29.01.2019  Вручення свідоцтво про народження дитини в рамках дії пілотного проекту

Вручення свідоцтво про народження дитини в рамках дії пілотного проекту

Працівниками Харківської юстиції на території комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради "Обласний клінічний перинатальний центр" було вручено свідоцтво про народження дитини в рамках дії пілотного проекту Міністерства юстиції України. Одночасно батькам було надано правову консультацію щодо дії загальнонаціонального «Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

29.01.2019  Інформування громадян

Інформування громадян

Спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану (далі — Відділ) Жовновською О.А. після проведення державної реєстрації шлюбу військовослужбовцю, солдату Попову Д.Р. було надано правову консультацію на тему: «Які права гарантуються державою захисникам України».

Детальніше...

29.01.2019  Круглий стіл на тему: “Профілактика булінгу серед дорослих”

Круглий стіл на тему: “Профілактика булінгу серед дорослих”

29 січня 2019 року головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану (далі - Відділ) Харіною О.І., спеціалістами відділу Жовновською О.А. та Погореловою О.М. сумісно з працівниками Холодногірського ВП ГУНП в Харківській області (далі — Холодногірський ВП) проведено круглий стіл на тему: “Профілактика булінгу серед дорослих”, ознайомлення з напрямками загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта