27.08.2019  Правоосвітній захід для вихованців дитячо-юнацької спортивної школи

Правоосвітній захід для вихованців дитячо-юнацької спортивної школи

З нагоди відзначення Дня прапора, Дня незалежності України та з метою аби підростаюче покоління знало свої права та вміло їх застосовувати  головним спеціалістом Вовчанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області   Рубан А.С. проведено правоосвітній захід для вихованців дитячо-юнацької спортивної школи на теми «Права дитини», «Стоп булінг!».

Детальніше...

27.08.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основянському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вдовіною Т.А. в приміщенні Відділу з заступником директора ТОВ «Науковий парк Агрозоовет» Фірсовою Н.В. обговорено правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та напрямок проекту «Я маю право на виконання рішення суду!».

Детальніше...

27.08.2019  Юстиція Харківщини інформує громадян про їх права

 Юстиція Харківщини інформує громадян про їх права

З нагоди святкування Дня Державного Прапора України та відзначення національного свята українського народу - 28-ї річниці незалежності України проводяться тематичні правові інформування громадян нашої держави про механізми захисту їх прав та правове регулювання правовідносин різних галузей права, в тому числі інформування громадян про магістральні напрями загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

27.08.2019  Інформування працівників Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства про проведення Тижня права та про магістральні направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства про проведення Тижня права та про магістральні направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Відповідно до ст.1 Конституції України наша країна є суверенною і незалежною, демократичною, соціальною і правовою державою. 24 серпня український народ святкує День незалежності України, встановлений Актом проголошення незалежності України від 24.08.1991 року.

Детальніше...

27.08.2019  Робоча зустріч з представниками Кегичівської районної державної адміністрації

Робоча зустріч з представниками Кегичівської районної державної адміністрації

На базі Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області під егідою керівництва Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області у складі: заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Тимощук О.В., заступника начальника Управління - начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Волика Д.С., начальника відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Часовського І. В. та головного спеціаліста відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Гроза Г.А. проведено робочу зустріч, в якій взяли участь перший заступник голови Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області Данько Т.О. та керівник апарату райдержадміністрації Гриценко Л.В., уповноважені особи органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

27.08.2019  Харківська юстиція завітала до Харківського художнього музею

Харківська юстиція завітала до Харківського художнього музею

Харків святкує День Міста! На відкриття щорічної виставки малюнків, яка проходила у Харківському художньому музеї, завітали і фахівці Харківської юстиції. Виставка творів учнів та викладачів Харківських художніх шкіл “Любому Харкову присвячується” була презентована до Дня міста та Дня Незалежності України. Юні митці представили аудиторії дуже багато різноманітних картин, які вони присвятили дивовижному місту Харків.

Детальніше...

27.08.2019  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 27 серпня 2019 року № 57

23.08.2019  Колегії Головного територіального управління юстиції у Харківській області з питань підведення підсумків роботи управління з питань нотаріату за І півріччя 2019 року

Колегії Головного територіального управління юстиції у Харківській області з питань підведення підсумків роботи управління з питань нотаріату за І півріччя 2019 року

На базі Харківської юстиції пройшло засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Харківській області з питань підведення підсумків роботи управління з питань нотаріату за І півріччя 2019 року. В ході колегії було звернута увага на нові цілі і завдання окреслені Указом Президента України "Про заходи щодо протидії рейдерству", зокрема в частині створення електронного реєстру нотаріальних дій.

Детальніше...

23.08.2019  Виставка правоосвітніх видань до Дня незалежності України

Виставка правоосвітніх видань до Дня незалежності України

В рамках Тижня права та особливій даті – 28-й річниці проголошення незалежності Української держави, що відзначатиметься 24 серпня 2019 року, присвячено книжкову виставку "Правові основи державотворення в Україні", яка днями відкрилася у Центральній бібліотеці ім. А.П. Чехова Центральної бібліотечної системи Індустріального району м. Харкова.

Детальніше...

23.08.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Фахівці Нововодолазького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції  у Харківській області взяли участь у заходах присвячених Дню Державного Прапора України та  Дню Незалежності України, а також провели інформування громадян про павопросвітницький проект «Я маю право!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.

Детальніше...

23.08.2019  До відзначення Дня Незалежності працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби проводено інформування громадян Кегичівського району

До відзначення Дня Незалежності працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби проводено інформування громадян Кегичівського району

З нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області  для  громадян Кегичівського району проводяться різноманітні правоосвітні заходи, які спрямовані на поширення знань про історію нашої країни, досягнення в розбудові демократичної правової держави та виховання поваги до законів і державних символів України.

Детальніше...

22.08.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!» працівників Сахновщинської центральної бібліотеки

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!» працівників Сахновщинської центральної бібліотеки

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Сахновщинським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області для працівників Сахновщинської центральної бібліотеки, з метою формування правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності,  правової освіти громадян, формування норм правової поведінки проведено інформування за напрямками проекту «Я маю право!:

Детальніше...

22.08.2019  Інформування громадян ромської національності

Інформування громадян ромської національності

Спеціалістом Харківської юстиції було зареєстровано народження дитини ромської національності та проінформовано громадян ромської національності про можливість скористатися пілотними проектами Міністерства юстиції України, зокрема «Реєстрація народження в пологових будинках» та «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

22.08.2019  “Ми діти твої, Україно!” як найвища суспільна цінність вдосконалення державотворення!

“Ми діти твої, Україно!” як найвища суспільна цінність вдосконалення державотворення!

З нагоди наближення таких визначних свят як День Державного Прапора та День Незалежності України спеціалісти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області долучились до проведення Флешмобу “Україна єдина” та Велоквесту “Ми діти твої, Україно!”, який проходив на базі “Національного літературно-меморіального музею Г.С. Сковориди”.

Детальніше...

22.08.2019  Триває виставка шкільних малюнків “Я маю право!”

Триває виставка шкільних малюнків “Я маю право!”

В рамках Тижня права з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України Управлінням державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області на базі ОКЗ “Харківська обласна бібліотека для дітей” оформлено виставку шкільних малюнків “Я маю право!”.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта