10.05.2019  Team building у форматі проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Team building у форматі  проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Вже за традицією, 9 травня, Головне територіальне управління юстиції у Харківській області робить Team building у форматі підтримки проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.

 

Детальніше...

10.05.2019  Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян

13 травня 2019 року в приміщенні Зачепилівського районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ у Харківській області відбудеться особистий прийом громадян начальником Головного територіального управління юстиції Харківській області Тетяною Єгоровою-Луценко

 

Детальніше...

10.05.2019  Правовий кінозал

Правовий кінозал

Фахівці Харківської юстиції продовжують поводити правопросвітницькі заходи для студентської молоді. Цього разу обласна юстиція перетворилось на правовий кінозал. фахівці правники разом із студентами переглянули кінострічку "12 розгніваних чоловіків", яка сучасними кінознавцями розцінюється як одна з найбільш значущих юридичних фільмів в історії.

Детальніше...

08.05.2019  Участь у Social IT Startup Day

Участь у Social IT Startup Day

Працівники Харківської юстиції взяли участь у дуже цікавому заході, який відбувся у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”.

Під час Social IT Startup Day талановита студентська молодь презентувала свої проекти, спрямовані на допомогу у вирішенні соціальних проблем за допомогою IТ

Детальніше...

08.05.2019  Інформаційна акція з нагоди Дня пам’яті та примирення

Інформаційна акція з нагоди Дня пам’яті та примирення

Сьогодні в День пам’яті та примирення в ЦПКіО ім. М. Горького в Ретро-парку було проведено висадку маків на Клумбу пам’яті. Таким чином харків’яни вже кілька років поспіль вшановують пам’ять людей, які загинули у війнах.

Детальніше...

08.05.2019  Інформування працівників Куп’янського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації»

Інформування працівників Куп’янського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації»

Старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Курило Р.С. в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено інформування працівників Куп’янського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» про напрямки проекту кампанії «Чужих дітей не буває», «Стоп булінг», «Стоп насильство», «Я маю право на виконання рішення суду», «Я маю право голосу», «Відповідальне батьківство»

Детальніше...

08.05.2019  Урок «Стоп- булінг» для учнів 10 класу школи № 4 м.Куп’янська

Урок «Стоп- булінг» для учнів 10 класу школи № 4 м.Куп’янська

Державними виконавцями Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Ткачовою Ю.П., Щербань Т.А. для учнів 10 класу школи № 4 м.Куп’янська в межах кампанії «Стоп булінг!» правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено тематичний урок «Стоп-булінг».

Детальніше...

08.05.2019  Зустріч з батьками учнів Харківського Ліцею №89

Зустріч з батьками учнів Харківського Ліцею №89

В Україні, за даними Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), 67% дітей стикалися із цькуванням у колі однолітків та більшість з них про це мовчать. 18 грудня 2018 року Верховна Рада України прийняла Закон №2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)».

Детальніше...

08.05.2019  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 07 травня 2019 року за № 37/1744 було зареєстровано розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від 11 квітня 2019 року № 200 «Про заборону відвідування населенням хвойних лісів і в'їзду до лісів області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2019 року».

07.05.2019  «Урок справедливості» у Ліцеї «Професіонал»

«Урок справедливості» у Ліцеї «Професіонал»

Наразі в Україні триває друга хвиля Всеукраїнської акції «Урок справедливості». Саме тому сьогодні Харківська юстиція на базі Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Ліцей «Професіонал» провела незвичний та цікавий урок, спрямований на ознайомлення дітей з засадами та механізмом захисту прав людини у судовому порядку.

Детальніше...

07.05.2019  Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян

16 травня 2019 року в приміщенні Вовчанського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбудеться особистий прийом громадян в.о. заступником начальника Головноготериторіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головноготериторіального управління юстиції у Харківській області Селівановим Олегом

Особистий прийом відбудеться: з 16.00-18.00 за адресою: Харківська область, м. Вовчанськ, вул. Торгова, 2.

07.05.2019  Інформація щодо засідання Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Інформація щодо засідання Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації

10.05.2019 о 14 годині 30 хвилин за адресою м. Харків, вул. Ярослава Мудрого 16, в Актовому залі відбудеться засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

До порядку денного засідання включено наступне питання:

Скарга Мироненко С.С., представника СФГ «Белік», на бездіяльність державного реєстратора речових прав на нерухоме майно Лозівської районної державної адміністрації Харківської області Качалової О.М., зареєстрована за вх. № 7841.

06.05.2019  Правова година з слухачами Школи соціального проектування та грантрайтингу «Open Grants School»

Правова година з слухачами Школи соціального проектування та грантрайтингу «Open Grants School»

В межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» головний спеціаліст управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян Анастасія долучилась до проведення семінару для слухачів Школи соціального проектування та грантрайтингу «Open Grants School»

Детальніше...

06.05.2019  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області  03 травня 2019 року за № 36/1743 було зареєстровано розпорядження  Харківської обласної державної адміністрації від 11 квітня 2019 року № 184 «Про затвердження нормативів доходів громадян від земельних ділянок».

03.05.2019  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

1 травня 2019 року введено в дію Закон України від 05.10.2017 № 2155-VIII «Про житлово-комунальні послуги» («Голос України» від 09.12.2017 № 231).

Даний нормативно-правовий акт регулює відносини, що виникають у процесі надання та споживання житлово-комунальних послуг.

Зокрема, статтею 26 Закону передбачено відповідальність за неналежне виконання договору. Так, у разі несвоєчасного здійснення платежів за житлово-комунальні послуги споживач зобов’язаний сплатити пеню в розмірі, встановленому в договорі, але не вище 0,01 відсотка суми боргу за кожен день прострочення. Загальний розмір сплаченої пені не може перевищувати 100 відсотків загальної суми боргу.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта