22.08.2019  Семінар в Нововодолазькій районній філії Харківського обласного центру зайнятості

Семінар в Нововодолазькій районній філії Харківського обласного центру зайнятості

В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» фахівцем Харківської юстиції проведено семінар в Нововодолазькій районній філії Харківського обласного центру зайнятості та обговорено основні напрямки: «Відповідальне батьківство», «Я маю право на виконання рішення суду!», «Стоп булінг!», «Стоп насильство!», «Чесна платіжка». Обговорено механізм працевлаштування боржників, які мають заборгованість по сплаті аліментів.

Детальніше...

22.08.2019  Надання адресної безоплатної правової допомоги мешканцями Богодухівського району

Надання адресної безоплатної правової допомоги мешканцями Богодухівського району

Фахівцем Харківської юстиції здійснено надання адресної безоплатної правової допомоги мешканцям Богодухівського району Харківської області. Прийом громадян було проведено спільно з заступником начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги М. Конозом.

Детальніше...

22.08.2019  Інформування працівників КЗОЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги Сахновщинського району про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників КЗОЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги Сахновщинського району про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

З нагоди відзначення 28-ї річниці проголошення Незалежності України спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області  в рамках  загальнонаціонального право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено консультацію з працівниками  КЗОЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги Сахновщинського району  з питань  податкової знижки на розвиток дитини, щодо прав дитини на аліменти, порядку отримання послуги Муніципальна няня, виїзд дитини за кордон.

Детальніше...

22.08.2019  Виховний захід «Ух ти, у мене є право!»

Виховний захід «Ух ти, у мене є право!»

В рамках Тижня права з нагоди відзначення Дня Державного прапора України та 28-ї річниці незалежності України спеціалістом Харківської юстиції проведено захід з вихованцями комунального закладу "Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 296 Харківської міської ради" на тему: “Ух ти, у мене є право!”

Для того, щоб ми вміли збудувати щасливе майбутнє, ми повинні знати змалечку, що всі народи і всі люди рівні між собою й мають однакові права на нашій Землі.

Детальніше...

22.08.2019  Увага! У Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області оголошено конкурс на заміщення 40 вакантних посад державної служби!

Увага! У Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області оголошено конкурс на заміщення 40 вакантних посад державної служби!

Детальніше з вакансіями державної служби та вимогами до кожної посади окремо можна ознайомитися у розділі «Управління персоналом» !

 

Документи подаються до 13 год. 00 хв. 04 вересня 2019 року за адресою: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, б. 16, 3 пов. (пн.- чт. з 10.00 до 17:00, пт. – до 16:00 ).

 

Звертаємо увагу, що декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік (тип: кандидат на посаду), подається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК.

 

Обов’язковою вимогою також є наявність посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

22.08.2019  Інтерактивний захід на знання України для вихованців Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей

Інтерактивний захід на знання України для вихованців Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей

Колектив Харківської юстиції впевнений, що кожна дитина повинна відчувати любов і турботу, а тому Тетяна Єгорової-Луценко разом із колегами вирішили поділиться частинкою свого тепла та уваги з вихованцями Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. 

Разом із дітками провели інтерактивний захід на знання України, її історії, звичаїв, традицій, державних символів та культурних цінностей.

Детальніше...

22.08.2019  Засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Харківській області з питань підведення підсумків роботи державної виконавчої служби за І півріччя 2019 року

Засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Харківській області з питань підведення підсумків роботи державної виконавчої служби за І півріччя 2019 року

На базі Харківської юстиції під головуванням Тетяни Єгорової-Луценко пройшло засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Харківській області з питань підведення підсумків роботи державної виконавчої служби за І півріччя 2019 року, до якого долучився голова Харківської обласної організації союзу юристів України Володимир Кривобок, який ознайомив присутніх з діяльністю організації.

Детальніше...

22.08.2019  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області  21 серпня 2019 року за № 50/1757 було зареєстровано   наказ фінансового управління Барвінківської районної державної адміністрації  Харківської області від  01 серпня 2019 року № 25 «Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів головними розпорядниками коштів районного бюджету Барвінківського району Харківської області».

21.08.2019  Інформування працівників районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Харківської області

Інформування працівників районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Харківської області

З метою формування правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності, правової освіти громадян, формування норм правової поведінки фахівцем Харківської юстиції проведено інформування для працівників районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Харківської області за напрямками проекту «Я МАЮ ПРАВО!:

Детальніше...

21.08.2019  Правова година у дитячому таборі"Факел"

Правова година у дитячому таборі"Факел"

Спеціаліст управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з фахівцями Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях завітали до Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Факел", де провели правопросвітній тренінг “Діти, як майбутнє країни”. Цей захід було приурочено з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України. Коли свято стало загальнонаціональним для українців, усі міста з року в рік почали традиційно відзначати незалежність України різноманітними заходами.

Детальніше...

21.08.2019  «Відповідальне батьківство!» - тема зустрічі у Територіальному центрі надання соціальних послуг Московського району міста Харкова

«Відповідальне батьківство!» - тема зустрічі у Територіальному центрі надання соціальних послуг Московського району міста Харкова

Пріоритетним напрямком державної політики нашої країни є створення належних умов для життєдіяльності сім'ї. Відповідно до ч.3 ст. 51 Конституції України сім'я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою. Основним законодавчим актом у галузі сімейних правовідносин – Сімейним кодексом України у статті 3 закріплено, що сім'я є первинним та основним осередком суспільства.

Детальніше...

21.08.2019  Інформування працівників АТ «Укрпошта» ЦПЗ № 5 м. Куп’янська про проект «Я маю право!»

Інформування працівників АТ «Укрпошта» ЦПЗ № 5  м. Куп’янська про проект «Я маю право!»

Державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області Скачко В.О. проведено інформування працівників АТ «Укрпошта» ЦПЗ № 5 м. Куп’янська  про основні напрямки правоосвітницького проекту «Я маю право!»: «Відповідальне батьківство», «Я маю право на виконання рішення суду!», «Стоп булінг!», «Стоп насильство!», «Честна платіжка».

Детальніше...

20.08.2019  Виїзний прийом громадян

23 серпня 2019 року заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тимощук О.В. буде проведено виїзний прийом громадян у приміщенні Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області.

Особистий прийом відбудеться о 10.30, за адресою: смт. Кегичівка, вул. Волошина, 50.

20.08.2019  Зустріч з працівниками Харківського міського центру зайнятості

Зустріч з працівниками Харківського міського центру зайнятості

Працівниками Харківської юстиції проведено зустріч з працівниками Харківського міського центру зайнятості. Обговорено послугу служби зайнятості з метою працевлаштування боржників, які мають заборгованість по сплаті аліментів.

Меморандумом про співробітництво між Державною службою зайнятості та Міністерством юстиції України визначені:

Детальніше...

20.08.2019  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 20 серпня 2019 року № 56


 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта