Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 30.08.2018  Семінар на тему « Реалізація право просвітницького проекту «Я маю право!»

Семінар на тему « Реалізація право просвітницького проекту «Я маю право!»

Провідним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Шапко О.А. для працівників відділу освіти Куп’янської міської ради проведено семінар на тему « Реалізація право просвітницького проекту «Я маю право!», в ході якого висвітлено основні напрямки реалізації проекту, порядок доступу до діючої системи безоплатної правової допомоги, механізм виконання рішення суду.

Детальніше...

29.08.2018  Перемога

Перемога

Сьогодні, 29 серпня норми другого пакету законів у рамках ініціативи ЧужихДітейНеБуває вступили в дію. Закони передбачають посилення відповідальності неплатників аліментів, збільшення мінімального рівня фінансової підтримки дітей, які проживають в неповних сім’ях, запровадження пільг і стимулів для батьків та урівнюють в правах щодо виховання та можливості виїзду за кордон з дитиною обох батьків, які сумлінно виконують свої обов'язки.

Детальніше...

29.08.2018  Проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації

Проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації

29 серпня 2018 року проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації за адресою: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, актовий зал.

У зазначеному заході прийняли участь: працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, представник Харківської філії ДП «Національні інформаційні системи», суб’єкти державної реєстрації.

Під час семінару були розглянуті наступні питання:

Детальніше...

29.08.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

29 серпня 2018 року в рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО” головним спеціалістом сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Ковтуненко О.В. взято участь в роботі мобільного центру Харківського обласного центру зайнятості.

Громадян було проінформувано про хід реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО”, порядок примусового стягнення аліментів та відповідальність за їх несплату, механізм виконання рішення суду, відкриття виконавчого провадження та як протидіяти домашньому насильству, тощо.

Детальніше...

29.08.2018  Інформування працівників Комунального підприємства «Міський інформаційний центр» про нові направлення проекту про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Комунального підприємства «Міський інформаційний центр» про нові направлення проекту про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Для працівників Комунального підприємства «Міський інформаційний центр» головними спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Вербицькою Н.М. та Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір», «Отримуй аліменти!», «Як протидіяти домашньому насильству», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Як виконати рішення суду», «Протидія булінгу серед дітей», «Захист прав дитини шляхом законодавчих змін порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».

Детальніше...

29.08.2018  2018 рік оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

2018 рік оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту  "Я МАЮ ПРАВО!"

Державними нотаріусами Шостої Харківської державної нотаріальної контори проведено інформування громадян про всеукраїнський проект “Я МАЮ ПРАВО”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників. Також, обговорювалося питання захисту прав дітей та жінок: аліменти, протидія насильству.

Детальніше...

29.08.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державними нотаріусами Восьмої Харківської державної нотаріальної контори проведено роз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори щодо загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” та обговорені основні напрямки  проекту, а саме: протидія корупції у вищих навчальних закладах; порядок вирішення суперечки, порядок оформлення субсидій.

Детальніше...

28.08.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 29 серпня 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 29 серпня 2018 року

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 29 серпня 2018 року о 16-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання включені наступні питання:

Детальніше...

28.08.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

28 серпня 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 619 «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України» одночасно з Законом України від 03.07.2018 № 2475-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання»  (постанова опублікована в газеті «Урядовий кур’єр» від 23.08.2018  № 158).

Детальніше...

28.08.2018  Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації!

Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації!

28 серпня 2018 року відбулося засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації.

Під час засідання постійно діючої робочої групи розглянуті наступні питання:

Детальніше...

28.08.2018  Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

28 серпня 2018 року головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ковтун А.М. проведено вуличне інформування з наступних питань: «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Як протидіяти домашньому насильству?»,  «Вимагають хабара за іспит чи навчання».

Детальніше...

28.08.2018  Надання адресної безоплатної правової допомоги у Богодухівському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги у Богодухівському районі Харківської області

27 серпня 2018 року з метою надання адресної безоплатної правової допомоги спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. було здійснено виїзд до Богодухівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Богодухівської районної державної адміністрації.

Детальніше...

27.08.2018  Інформаційна акція в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформаційна акція в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Працівники Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова взяли участь в урочистій церемонії з нагоди Дня Незалежності України та провели чергову інформаційну акцію в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

23.08.2018  Круглий стіл разом зі співробітниками Державної міграційної служби

Круглий стіл разом зі співробітниками  Державної міграційної служби

23 серпня 2018 року було проведено круглий стіл разом зі співробітниками  Державної міграційної служби Московського района міста Харкова та з відділом управління праці та соціального захисту населення Московського района міста Харкова на тему: Сімейного законодавства України. Головним спеціалістом Московського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Будяну Анною Володимирівною було роз’яснено, щодо аспектів реєстрації народження дитини у відділах державної реєстрації актів цивільного стану громадянами України,  вимушено переселеними особами з зони проведення анти-терористичної операції або тимчасово окупованої території, та іноземцями.

Детальніше...

23.08.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області було зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта