15.12.2018  Інформування про “Я маю право!”»

Інформування про “Я маю право!”»

З метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, начальником Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Кальченко Н.П. спільно з начальником відділу Лозівського бюро правової допомоги Первомайського місцевого центру з надання БВПД Демченко М.В. проведено інформування працівників амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Грушино з питань: “Поїхати з дитиною за кордон - легко”, “Як оформити аліменти”, «Не знаєшь як оформити субсидію?», «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес?».

Детальніше...

15.12.2018  Урок на тему: «Права людини»

Урок на тему: «Права людини»

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права, головним спеціалістом Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Нестеренко О.П. для учнів 5-9 класів Новочернещинського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ст. Сахновщинського району Харківської області проведено Всеукраїнський урок на тему «Права людини» з нагоди проголошення Загальної Декларації прав людини 10 грудня 1948 року.

Детальніше...

15.12.2018  Обговорення актуальних питань в рамках проекту «Я маю право!»

Обговорення актуальних питань в рамках проекту «Я маю право!»

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харіною О.І. для працівників комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад (ясла — садок) № 156 комбінованого типу Харківської міської ради” проведено лекцію на тему: “Видача повторних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, обговорення актуальних питань в рамках проекту “Я маю право”.

Детальніше...

15.12.2018  Лекція для працівників Близнюківського районного військового комісаріату

Лекція для працівників Близнюківського районного військового комісаріату

Старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Павленко О.М., для працівників Близнюківського районного військового комісаріату прочитана лекція з питань реалізації і захисту прав людини.

Також проведено інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, повідомлено про веб-портал pravo.minjust.gov.ua, за допомогою якого можна отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях.

Детальніше...

15.12.2018  Правоосітній захід «Трибуна вченого» в Харківській державній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка

Правоосітній захід «Трибуна вченого»  в Харківській державній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка

Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Меланія Хуторянська, в рамках Всеукраїнського тижня права, з нагоди відзначення у 2018 році 70-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини (10 грудня 1948 року) в соціокультурному центрі Харківської державної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка провела правоосвітній захід «Трибуна вченого» на тему: «Захист прав людини в Україні» для працівників та відвідувачів бібліотеки.

Детальніше...

15.12.2018  Лекція для голів сільських рад Близнюківської районної державної адміністрації

Лекція для голів сільських рад Близнюківської районної державної адміністрації

Сьогодні, з метою підвищення рівня правової культури та набуття громадянами необхідного рівня правових знань, старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Павленко О.М., в приміщенні Близнюківської районної державної адміністрації для голів сільських рад була прочитана лекція з питань реалізації і захисту прав людини.

Детальніше...

15.12.2018  Тренінг на тему: “Конституційні права дітей, рівне відношення до дітей та повага їх поглядів”

Тренінг на тему: “Конституційні права дітей, рівне відношення до дітей та повага їх поглядів”

Працівником Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харіною О.І. в рамках проведення Всеукраїнського тижня права для працівників комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад (ясла — садок) № 181 Харківської міської ради” проведено тренінг на тему: “Конституційні права дітей, рівне відношення до дітей та повага їх поглядів”.

Детальніше...

15.12.2018  Сьогодні до Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області завітали на екскурсію учні 7-го класу Лозівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

Сьогодні до Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області завітали на екскурсію учні 7-го класу Лозівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

Діти поглибили та розширили знання про права людини та громадянина, були ознайомлені із Загальною декларацією прав людини, також були ознайомлені з основними функціями і завданнями діяльності державної виконавчої служби.

Крім того для учнів проведено інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, поширення інформаційної друкованої продукції з логотипом проекту: буклетів, та інформаційний вісник Міністерства юстиції “Юстиція відкрита для людей”. 

Детальніше...

15.12.2018  Урок для учнів Харківського технологічного ліцею № 9 Харківської міської ради

Урок для учнів Харківського технологічного ліцею № 9 Харківської міської ради

Заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Назарян А.А. у рамках Всеукраїнського тижня права, спрямованого на підвищення рівня правової освіти громадян, виховання поваги до закону та громадської моралі був проведений урок для учнів Харківського технологічного ліцею № 9 Харківської міської ради.

Детальніше...

15.12.2018  Бесіда «#СТОПБУЛІНГ»

Бесіда «#СТОПБУЛІНГ»

Працівниками відділу про роботі з персоналом управління персоналу Козелько К.А., Чекаліною Г.М. та Тімковським П.О. було проведено бесіду «#стопбулінг» для учнів 6-12 класів КЗ «Харківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №6 Харківської обласної ради».

Детальніше...

15.12.2018  Бесіда з учнями на тему «Права дитини» в рамках Тижня права

Бесіда з учнями на тему «Права дитини» в рамках Тижня права

Працівники відділу про роботі з персоналом управління персоналу Козелько К.А., Чекаліна Г.М., Тімковський П.О. разом із заступником директора Інституту підготовки органів юстиції України Оболенцевим В.Ф. в рамках загальнонаціонального Тижня права проведено бесіду на тему «Права дитини» для учнів 11 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 75 Харківської міської ради Харківської області.

Детальніше...

15.12.2018  В межах Всеукраїнського тижня права працівниками Харківської юстиції проведені відеолекції для студентів Харківського комп’ютерно-технологічного коледжу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» про права людини та протидію булінгу

В межах Всеукраїнського тижня права працівниками Харківської юстиції проведені відеолекції для студентів Харківського комп’ютерно-технологічного коледжу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» про права людини та протидію булінгу

Для студентів ІІ, ІІІ, ІV курсів Харківського комп’ютерно-технологічного коледжу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. та головним спеціалістом Харківського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Іванюк Л.В. в межах Всеукраїнського тижня права були проведені відеолекції на теми: «Міжнародні та національні стандарти прав людини», «Зупинемо поширення булінгу серед студентів!».

Детальніше...

15.12.2018  Загальнонаціональний тест «Перевір свої знання права» на Харківщині

Загальнонаціональний тест «Перевір свої знання права» на Харківщині

В межах реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» на базі Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» проводився загальнонаціональний тест «Перевір свої знання права», спрямований на дослідження рівня правової грамотності молоді, який майже одночасно відбувався в усіх областях України.

Детальніше...

15.12.2018  Права та свободи людини в контексті Загальної декларації прав людини вивчали в 59 Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

Права та свободи людини в контексті Загальної декларації прав людини вивчали в 59 Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

З нагоди Всеукраїнського тижня права та проголошення Загальної декларації прав людини у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 59 Харківської міської ради Харківської області працівником управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кас’ян А.В. були проведені виховні уроки у 9-10 класах на тему: «Права та свободи людини в контексті Загальної декларації прав людини».

Детальніше...

14.12.2018  Робоча нарада з арбітражними керуючими

Робоча нарада з арбітражними керуючими
Тетяна Єгорова-Луценко разом із Артуром Товмасяном, Андрієм Акмаєвим та Анастасією Купріяновою провели нараду з арбітражними керуючими. Одна із задач наради - розробка спільного плану заходів, які направлені на ліквідацію заборгованості по заробітній платі.
Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта