01.06.2018  Засідання Регіонального штабу

Засідання Регіонального штабу

Тетяна Єгорова спільно з Артуром Товмасяном провели засідання Регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання відділами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та аліментам. Продовжуємо активно працювати щодо вирішення проблемних питань.

Детальніше...

31.05.2018  Стягувачам за зведеним виконавчим провадженням про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП»

Стягувачам за зведеним виконавчим провадженням про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП»

З метою виконання зведеного виконавчого провадження про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП», було звернуто стягнення на рухоме майно боржника, яке зареєстровано за ним, а саме: легкові, вантажні автомобілі та спец. автомобілі.

Детальніше...

31.05.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції Свиридовою Н.О. було проведено робочу зустріч з арбітражним керуючим (розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором).

Під час спілкування надавалися друковані матеріали щодо зазначеного проекту, інформаційне видання Міністерства юстиції України “Юстиція відкрита для людей” та інформаційні буклети з логотипом та основними повідомленнями проекту.

Детальніше...

31.05.2018  Проведення лекції на тему “Європейський суд з прав людини”

Проведення лекції на тему “Європейський суд з прав людини”

30 травня 2018 року головним спеціалістом сектору з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції Ковтуненко  О.В. для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 160 Харківської міської ради Харківської області було проведено лекцію на тему: “Європейський суд з прав людини”.

Детальніше...

31.05.2018  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ

29.05.2018 року завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління України в семінарів з питань запобігання корупції було проведено лекцію – роз’яснення основних вимог фінансового контролю відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» для державних службовців органів державної влади Харківщини.

Серед слухачів лекції також були присутні працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

31.05.2018  Наша благодійність

Наша благодійність

Працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області вже багато років надають благодійну допомогу вихованцям Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей “Надія”, який знаходиться в селищі Вільхуватка Великобурлуцького  району Харківської області.

Детальніше...

31.05.2018  ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ З ПРАЦІВНИКАМИ

ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ З ПРАЦІВНИКАМИ

З метою підтримання гідного рівня довіри до органів юстиції у Харківській області, управлінням персоналу та сектором з питань запобігання і виявлення корупції з працівниками апарату Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено заняття, на якому ще раз обговорено засадничі норми етичної поведінки державного службовця, вимоги антикорупційного законодавства, розглянуто механізм запобігання та врегулювання конфлікту інтересів на державній службі.

Детальніше...

31.05.2018  Лекція на тему «Права дітей»

Лекція на тему «Права дітей»

30 травня 2018 року в приміщенні Дитячої бібліотеки Нововодолазької селищної ради, за участю заступника начальника відділу в рамках право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено лекцію на тему: «Права дітей».

Детальніше...

30.05.2018  Інформування студентів Державного вищого навчального закладу «Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну» про проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня захисту дітей та про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування студентів Державного вищого навчального закладу «Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну» про проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня захисту дітей та про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Зараз проблема дитинства одна з найважливіших проблем нашої країни. Для того, щоб діти вміли збудувати в дорослому житті щасливе майбутнє, вони повинні знати свої права, реалізовувати свої обов’язки та захищати свої свободи. Права дитини - це певні спеціальні можливості, які необхідні людині віком до 18 років для існування і досягнення зрілості. Знаючи свої права з дитинства, людина зможе плідно й ефективно брати участь у розбудові правового суспільства нашої держави. Через 15 років саме сьогоднішні діти будуть навчати, лікувати, забезпечувати правопорядок, видобувати вугілля, видавати книжки… будуть ухвалювати рішення… Але сьогодні їм ще так потрібен наш захист та опіка!

Детальніше...

30.05.2018  Консультування громадян на тему: «Державна реєстрація зміни імені»

Консультування громадян на тему: «Державна реєстрація зміни імені»

29 травня 2018 року начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Губським І.О.  проведено консультування громадян на тему: «Державна реєстрація зміни імені».

Детальніше...

30.05.2018  Проведено правоосвітній захід для студентської молоді

Проведено правоосвітній захід для студентської молоді

В наш час кожна категорія громадян має бути обізнаною у своїх правах, розуміти їх зміст та знати способи їх реалізації, і студенти не є виключенням.

Тому, саме з цією метою, напередодні Дня захисту дітей, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» головний спеціаліст відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Горбунова К.Ю. завітала до студентів Харківської державної академії фізичної культури з правоосвітнім заходом на тему: «Право та методи його захисту».

Детальніше...

30.05.2018  Круглий стіл на тему: “Захист прав дитини” з працівниками Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації

Круглий стіл на тему: “Захист прав дитини” з працівниками Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації

29 травня 2018 року начальником відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кадашевою І.О. було проведено “круглий стіл” з працівниками Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації на тему: “Захист прав дитини”. Захист прав дитини є одним із найважливіших в Україні, адже ставлення до дітей, рівень їхньої безпеки та захищеності у державі, стан їхнього всебічного розвитку є одним із показників цивілізованості та гуманності суспільства. Під час проведення заходу в рамках правопросвітницького проекту Я МАЮ ПРАВО!розповсюджувались буклети та інші інформаційні матеріали.

Детальніше...

30.05.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

З метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” 30 травня 2018 року старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Розиган О.В. проведено інформування працівників Лозівського відділу міграційної служби щодо способів вирішення спору та що треба робити коли вимагають хабар? А також, повідомлено про веб-портал pravo.minjust.gov.ua, за допомогою якого можна отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях.

Детальніше...

30.05.2018  Роз’яснювальна бесіда з учнями школи на тему «Мої права»

Роз’яснювальна бесіда з учнями школи на тему «Мої права»

Одним із пріоритетних напрямків загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» є захист прав жінок і дітей! Для нас, представників державних органів, важливо долучатись до формування дитячого світогляду, дбати про належний рівень правової культури підростаючого покоління, захищати їх права, даючи дітям чіткі та зрозумілі поради, а також запобігати будь якому з проявів домашнього насильства.Так, в рамках правопросвітницького заходу, для дітей літнього табору 138-ої Харківської загальноосвтньої школи, заступник начальника Московського відділу державної виконавчої служби м.Харків Трофімова Т.М. разом з інспекторами Управління патрульної поліції в Харківській області Синєгібським М.Ю. та Удовіченко К.І. провели роз'яснювальну бесіду на тему "Мої права".

Детальніше...

29.05.2018  ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!

ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!

Під такою назвою, напередодні Дня захисту дітей, з метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” Міжрайонний відділ державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області прийняв участь у правовому квесті серед команд учнів 9-10 класів Лозівських загальноосвітніх навчальних закладів. Організував проведення квесту Первомайський місцевий центр з надання безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта