21.09.2017  Я МАЮ ПРАВО!

Я МАЮ ПРАВО!

20.09.2017 працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області в рамках комунікативної кампанії проведено інформування співробітників органу з сертифікації та оцінки відповідності ТОВ “Орган з сертифікації “ПромСтандарт” про Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" (далі - проект).

Детальніше...

20.09.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

18.09.2017 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 “Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів” (“Урядовий кур'єр” від 18.09.2017 № 174). Цей Порядок визначає механізм обліку дітей шкільного віку та учнів, що ведеться з метою забезпечення здобуття ними загальної середньої освіти.

Детальніше...

20.09.2017  Цільова перевірка Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах

Цільова перевірка Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах

20 вересня 2017 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведена цільова перевірка Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області з питань виконання виконавчих документів про стягнення до бюджету; стягнення аліментів; конфіскацію майна; проведення заходів щодо запобігання корупції та здійснення аналізу стану дотримання антикорупційного законодавства; проведення посадовими особами особистого прийому громадян, періодичність таких прийомів; наявність графіків їх проведення, організація контролю за дотриманням законодавства про звернення громадян та юридичних осіб.

Детальніше...

20.09.2017  Он-лайн-семінар

Он-лайн-семінар

20 вересня 2017 року проведено он-лайн-семінар з працівниками сектора державної реєстрації Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області.

У зазначеному заході прийняли участь: заступник начальника відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Юдіна О.М., завідувач сектору державної реєстрації Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області Власенко А.С., державний реєстратор сектору державної реєстрації Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області Ляхова О.В.

Детальніше...

20.09.2017  Лекція на тему міжнародного правового співробітництва у цивільних та кримінальних справах

Лекція на тему міжнародного правового співробітництва у цивільних та кримінальних справах

19.09.2017 начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Колотіловою Н.В. на базі Харківського регіонального відділення Національної школи суддів України для помічників суддів і консультантів місцевих загальних та апеляційних судів було проведено тематичний тренінг на тему: “Застосування договорів про правову допомогу у цивільних та кримінальних справах з іноземними державами”.

Детальніше...

20.09.2017  В рамках комунікативної кампанії проведено інформування громадян про Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!"

В рамках комунікативної кампанії проведено інформування громадян про Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!"

19.09.2017 працівниками управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено інформування громадян про Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" (далі - проект). Мешканцям міста Харкова було повідомлено про його зміст та наголошено, що слоган проекту “Знаю! Дію! Захищаю!” означає, що громадянин знає свої права, користується ними і знає, що треба робити, коли його права порушують, захищає себе згідно з законами, а держава захищає його і його права.

Детальніше...

20.09.2017  Я МАЮ ПРАВО!

Я МАЮ ПРАВО!

19.09.2017 працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області в рамках комунікативної кампанії проведено інформування співробітників кафедри філософії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого про Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!".

Детальніше...

19.09.2017  Виїзд мобільної точки до села Аркадівка Шевченківського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Аркадівка Шевченківського району Харківської області

19 вересня  2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів здійснено виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівця Шевченківського бюро правової допомоги  Чугуївського  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Аркадівка Шевченківського  району Харківської області.

Детальніше...

19.09.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 19 вересня 2017 року № 73.

19.09.2017  Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації

Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації

19 вересня 2017 року відбулося засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації.

Під час засідання постійно діючої робочої групи розглянуто наступні питання:

  • Розгляд пропозицій щодо зміни складу постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації.
  • Обговорення проблемних питань, що надійшли від суб’єктів державної реєстрації.
  • Практика застосування державними реєстраторами, нотаріусами пункту 12 частини 1 статті 24 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта