Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 


16.03.2017  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 3 від 17.03.2017

Інформація  про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 3 від 17.03.2017

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 17 березня 2017 року о 15-30 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації включені наступні питання:

Детальніше...

14.03.2017  Повідомляємо

Повідомляємо

Повідомляємо, що наказом Міністерства юстиції України та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.02.2017 № 675/5/37 затверджено Порядок інформаційної взаємодії між Державним реєстром речових прав на нерухоме майно та Єдиним реєстром документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 28.02.2017 року за № 270/30138.

14.03.2017  Виступ на радіо з нагоди Дня українського добровольця

Виступ на радіо з нагоди Дня українського добровольця

14 березня 2017 року головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. було здійснено виступ в програмі Творчого об'єднання “Обласне радіо” філії Національної телекомпанії України “Харківська регіональна дирекція” на тему: “14 березня - День українського добровольця”.

Детальніше...

14.03.2017  “Офіційний вісник України”

“Офіційний вісник України”

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України»
від 14 березня 2017 року № 21.

13.03.2017  Особливості застосування електронного цифрового підпису

Особливості застосування електронного цифрового підпису

Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Харківській області інформує щодо внесення змін до Закону України «Про електронний цифровий підпис»,  а саме відповідно до статті 5 вказаного Закону органи державної  влади,  органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації державної форми власності, державні  реєстратори прав на нерухоме майно, державні реєстратори
юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, нотаріуси для засвідчення чинності відкритого ключа використовують лише посилений сертифікат ключа.

Детальніше...

10.03.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

08.03.2017 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21.02.2017 № 119 “Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей” (“Урядовий кур'єр” від 08.03.2017 № 45).

Детальніше...

10.03.2017  Співпраця з ромською спільнотою щодо надання безоплатної первинної правової допомоги

Співпраця з ромською спільнотою щодо надання безоплатної первинної правової допомоги

З метою реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року, затвердженої Указом Президента України від 08.04.2013 № 201/2013, спеціалістами Головного територіального управління юстиції у Харківській області було здійснено на базі Харківського національно-культурного товариства циган «Ромен» надання представникам ромської спільноти безоплатної первинної правової допомоги.

Детальніше...

09.03.2017  Загальні рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Загальні рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Загальні рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - Реєстр)

Детальніше...

09.03.2017  Урочистості з нагоди святкування Дня народження великого Кобзаря

Урочистості з нагоди святкування Дня народження великого Кобзаря

9 березня 2017 року, керівництво Головного територіального управління юстиції у Харківській області прийняло участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченко з нагоди святкування 203 річниці з Дня народження великого Кобзаря, незрівнянного українського поета, вражаючого художника, громадського та політичного діяча – Т.Г. Шевченко.

Детальніше...

  Лекція на тему: «Новації Міністерства юстиції України у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

Лекція на тему: «Новації Міністерства юстиції України у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

07 березня 2017 року у Золочівському будинку дитячої та юнацької творчості начальником Золочівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Слинько В.В. було проведено лекцію на тему «Новації Міністерства юстиції України у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Детальніше...

09.03.2017  Візит робочої групи до Німеччини в межах програми реформування органів державної виконавчої служби

Візит робочої групи до Німеччини в межах програми реформування органів державної виконавчої служби

В рамках співпраці Німецького Фонду міжнародного правового співробітництва (IRZ-Stiftung) з Міністерством юстиції України, в межах програми реформування органів державної виконавчої служби, в лютому 2017 року робоча група здійснила візит до Німеччини. До робочої групи увійшли Максим Селезньов, Ілля Лактін, Людмила Огурцова, Наталія Менчиць, Аліна Думанська, Інна Рубель.

Детальніше...

07.03.2017  “Офіційний вісник України”

“Офіційний вісник України”

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 07 березня 2017 року № 19.

02.03.2017  Колегія Головного територіального управління юстиції у Харківській області з питання підведення підсумків роботи управління за 2016 рік

Колегія Головного територіального управління юстиції у Харківській області з питання підведення підсумків роботи управління за 2016 рік

28 лютого під головуванням начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чурсіна Олександра Вікторовича в актовій залі Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого відбулась колегія Головного територіального управління юстиції у Харківській області з питання підведення підсумків роботи управління за 2016 рік та визначення пріоритетних напрямків роботи на 2017 рік.

Детальніше...

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта