18.02.2019  Урок "Стоп булінг" для вихованців театру "Зеркало +" Первомайського районного будинку культури Харьківської області

Урок "Стоп булінг" для вихованців театру "Зеркало +" Первомайського районного будинку культури Харьківської області

З метою запобігання проявам булінгу та в рамках загальнонаціонального проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, головним спеціалістом Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Оленою Магась проведено лекцію "Стоп булінг" для вихованців театру "Зеркало +" Первомайського районного будинку культури Харьківської області

Детальніше...

18.02.2019  Тематичний урок “Психологічний пресінг як виклик сучасності. Булінг. Впізнати та попередити” проведено для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №140

Тематичний урок “Психологічний пресінг як виклик сучасності. Булінг. Впізнати та попередити” проведено для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №140

В межах Плану реалізації нового етапу кампанії “Стоп булінг!” загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” головним спеціалістом сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Ковтуненко О.В. спільно з спеціалістом Московського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чумаковою Н.К. для учнів початкової та середньої школи Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 140 Харківської міської ради проведено тематичний урок на тему: “Психологічний пресінг як виклик сучасності. Булінг. Впізнати та попередити”.

Детальніше...

18.02.2019  Правоосвітня лекція-обговорення «STOP БУЛІНГ»

Правоосвітня лекція-обговорення «STOP БУЛІНГ»

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” головним спеціалістом сектору з питань забезпечення діяльності уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції Ковтуненко Оленою з учнями 4 та 6 класів Харківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів № 123 Харківської міської ради було проведено обговорення такого явища як БУЛІНГ.

Детальніше...

18.02.2019  "Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

"Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

В рамках реалізації правоосвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!", головним спеціалістом Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Оленою Магась проведено урок "Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Первомайської міської ради Харківської області.

Детальніше...

18.02.2019  #СтопБулінг  для учнів КЗ Кегичівського ліцею

#СтопБулінг  для учнів КЗ Кегичівського ліцею

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Сакович О.В. боло проведено бесіду  #СтопБулінг  для учнів 4-В класу КЗ Кегичівського ліцею .

Детальніше...

18.02.2019  Правове інформування громадян

Правове інформування громадян

Начальником Шевченківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області І.М.Стеганцовою проведене правове інформування громадян в приміщенні виконавчого комітету Аркадівської сільської ради Шевченківського району Харківської області.

Детальніше...

18.02.2019  Урок для учнів 5 класу в ООЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.Колісника»

Урок для учнів 5 класу в ООЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.Колісника»

Начальником Борівського районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено урок права для учнів 5 класу в ООЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.Колісника» та його філій на тему "СТОП БУЛІНГ!". 

Адже булінг (цькування) - вкрай гостра проблема, яка потребує негайного вирішення. Учням роз'яснені види булінгу, як себе поводити якщо став жертвою булінгу та яка відповідальність настає за його вчинення.

Детальніше...

18.02.2019  Урок "Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3

Урок "Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3

З метою запобігання проявам булінгу та в рамках загальнонаціонального проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, 14.02.2019 року головним спеціалістом Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Іриною Коренько проведено урок "Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Первомайської міської ради Харківської області.

Детальніше...

18.02.2019  Семінар-нарада у відділі державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах

Семінар-нарада у відділі державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах

Відбувся семінар-нарада за участю начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Череповської М.В., головного спеціаліста Черненко Т.В та головного спеціаліста відділу правопросвітництва Чугуївського МЦ БВПД Мазницької С.С.

Детальніше...

18.02.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування нової правової культури в суспільстві державними нотаріусами Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області проведена правороз'яснювальну роботу серед відвідувачів контори. Присутніх громадян поінформовано про «Я МАЮ ПРАВО!», висвітлено актуальні питання на щодо виїзду з дитиною за кордон, отримання аліментів, та протидії домашньому насильству.

Детальніше...

18.02.2019  Лекція для студентів Харківського професійного ліцею швейного і хутрового виробництва

Лекція для студентів Харківського професійного ліцею швейного і хутрового виробництва

У рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» спеціалістом Новобаварського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Торяник О.С разом із головним спеціалістом Харківського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області у Харківській області Федоровим О.О була прочитана лекція для студентів Харківського професійного ліцею швейного і хутрового виробництва на тему «Стоп-булінг».

Детальніше...

15.02.2019  Проект "Кохання поза часом" на Харківщині

Святкова анімація, романтична атмосфера та приємні сюрпризи від юстиції чекали на закоханих до опівночі.

Детальніше...

15.02.2019  «Урок "Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Первомайської міської ради Харківської області

«Урок "Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Первомайської міської ради Харківської області

З метою запобігання проявам булінгу та в рамках загальнонаціонального проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, року спеціалістом Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Анною Савченко проведено урок "Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Первомайської міської ради Харківської області.

Детальніше...

15.02.2019  Бесіда на тему: «Стоп булінг»

Бесіда на тему: «Стоп булінг»

В рамках реалізації кампанії «Стоп булінг!», з метою роз’яснення положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» в приміщенні Красноградського районного Центру дитячої та юнацької творчості Красноградської районної державної адміністрації Харківської області, начальником відділу «Красноградське бюро правової допомоги» спільно з начальником Красноградського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області, для дітей було проведено бесіду на тему «Стоп булінг».

Детальніше...

15.02.2019  Проведено тематичний урок “СтопБулінг!” для учнів Мереф'янського медичного ліцею

Проведено тематичний урок “СтопБулінг!” для учнів Мереф'янського медичного ліцею

В рамках правопросвітницької кампанії, спрямованої на інформування підростаючого покоління про новели законодавства у сфері боротьби з булінгом, фахівцем управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Нікішовою Марією було проведено тематичний урок “СтопБулінг!” для учнів 6-го класу Мереф'янського медичного ліцею Мереф'янської міської ради Харківської області.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта