25.04.2019  Семінар та тренінг з державними виконавцями Харківської області

Семінар та тренінг з державними  виконавцями Харківської області

Провідним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Павленко Ю.Ю. проведено семінар та тренінг з державними виконавцями Харківської області.

Детальніше...

24.04.2019  Виїзний прийом громадян

Детальніше...

23.04.2019  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

21 квітня 2019 року набув чинності  Кодекс України з процедур банкрутства, який вводиться в дію через шість місяців з дня набрання чинності цим Кодексом (Газета «Голос України» від 20.04.2019 № 77).

Детальніше...

23.04.2019  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 23 квітня 2019 року № 31

22.04.2019  Семінар з працівниками апарату Орджонікідзевського районного суду м. Харкова

Семінар з працівниками апарату Орджонікідзевського районного суду м. Харкова

Спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Литовченко Ю.С. та Горбунова К.Ю. провели навчальний семінар з працівниками апарату Орджонікідзевського районного суду м. Харкова на тему: “Міжнародна правова допомога у цивільних та кримінальних справах”.

Детальніше...

22.04.2019  Семінар для працівників апарату Комінтернівського районного суду м. Харкова

Семінар для працівників апарату Комінтернівського районного суду м. Харкова

Спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Івановою Т.О. та Богуцькою В.В. проведено семінар для працівників апарату Комінтернівського районного суду м. Харкова на тему: «Актуальні питання застосування положень міжнародних договорів про правову допомогу у цивільних та кримінальних справах».

Детальніше...

22.04.2019  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

18 квітня 2019 року Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

-  розпорядження Печенізької районної  державної адміністрації Харківської області від 01 квітня 2019 року № 46 “Про затвердження Положення про  комісію з розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям”, зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області 18 квітня  2019 року за № 32/1739;
Детальніше...

22.04.2019  Робоча зустріч

Робоча зустріч
В приміщенні відділу державної реєстрації Зміївської міської ради відбулася робоча зустріч за участю головного державного виконавця Зміївського районного відділу державної виконавчої служби Шевчука А.І., начальника відділу державної реєстрації Зміївської міської ради Борка А.С. та  державного реєстратора Зміївської міської ради Дроздової Т.І. - на тему: реалізація загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та обговорили про права громадян щодо отримання безоплатної правової допомоги.
Детальніше...

22.04.2019  Поняття спадкового права та його система

Поняття спадкового права та його система

Спадкування – це перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців). Існують два види спадкування: за заповітом або за законом.

До складу спадщини входять усі права та обов’язки, що належали спадкоємцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті. Спадщина відкривається внаслідок смерті особи або оголошення її померлою. Часом відкриття спадщини є день смерті.

Детальніше...

22.04.2019  Запобігаємо булінгу та будуємо мир навколо себе

Запобігаємо булінгу та будуємо мир навколо себе

Формування у здобувачів освіти здатності протистояти булінгу, навичок ненасильницької поведінки, побудови конструктивного діалогу, розуміння поняття «мир», усвідомлення власної значущості у миробудуванні, усвідомлення конфлікту як важливої та невід’ємної частини життя є важливими кроками у вирішенні проблематики булінгу.

Детальніше...

22.04.2019  Харківська юстиція провела тренінг #ГероїКібербезпеки для учнів 7-го та 10-го класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №22

Харківська юстиція провела тренінг #ГероїКібербезпеки для учнів 7-го та 10-го  класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №22

Спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Івановою Т.О. та Парамоновою Л.В. проведено тренінг #ГероїКібербезпеки для учнів 7-го та 10-А класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 22.

Детальніше...

22.04.2019  Інформаційна година #ЯМАЮПРАВОГОЛОСУ

Інформаційна година #ЯМАЮПРАВОГОЛОСУ

Працівники Харківської юстиції в рамках кампанії  #ЯМАЮПРАВОГОЛОСУ провели   інформаційну годину з використанням інтерактивної презентації для членів виборчої комісії дільниць № 631119, 631120 та 631121 м. Харкова.

Слухачам нагадали про права та обов'язки членів виборчих комісій та обговорили, що саме вважається порушенням під час голосування та як діяти у разі його виявлення.

Детальніше...

22.04.2019  Інформування в Туристичній компанії «Інтурист-Харків»

Інформування в Туристичній компанії «Інтурист-Харків»

У Туристичній компанії «Інтурист-Харків» працівником управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян Анастасією було проведено інформування про зміни в законодавстві щодо виїзду за кордон з дитиною, що регулюються Законом України від 03.07.2018 №2475-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання» та постановою Кабінету Міністрів України від 29.08.2018 №674 «Про внесення зміни до пункту 6 Порядку організації виїзду дітей за кордон на відпочинок та оздоровлення».

Детальніше...

22.04.2019  Спільними зусиллями зробимо майбутнє кращим

Спільними зусиллями зробимо майбутнє кращим

Останнім часом все більше із новин ми дізнаємося про випадки булінгу: психологічне цькування, побої, знущання, які нерідко знімають на відео та викладають в соціальні мережі, тим самим травмуючи свою жертву не лише фізично, а й психологічно.

 Булінг — це дія або бездіяльність, що вчиняється стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого була або могла бути заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

Детальніше...

19.04.2019  “Молодь голосує!”

“Молодь голосує!”

Вибори Президента – це завжди відповідальний та вирішальний процес, в результаті якого громадяни обирають та надають своєму представнику повноваження формувати й реалізовувати публічну політику від імені українців.

Дуже важливо, щоб до цієї процедури долучалися не тільки громадяни з певним досвідом, але й молодь, яка вперше візьме участь у голосуванні.

Саме тому, фахівці Головного територіального управління юстиції у Харківській області велику увагу приділяють саме цій категорії виборців задля підвищення обізнаності молоді щодо виборчих прав та процедур, а також з метою активізації вперше голосуючих виборців, які вже за кілька днів – 21 квітня 2019 року, обиратимуть своє майбутнє, взявши участь у другому турі голосування.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта