19.07.2019  Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

В межах роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області, яка розташована за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 26, м. Харків, щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 здійснюється консультування громадян з правових питань.

Детальніше...

19.07.2019  Чергове засідання Антирейдерського штабу

Чергове засідання Антирейдерського штабу

Пройшло чергове засідання Антирейдерського штабу, на якому члени штабу продовжують роботу по скаргах, які знаходяться на розгляді.
З початку 2019 року на розгляд членів штабу надійшло близько 30 звернень, за результатами розгляду яких у двох зверненнях встановлені можливі ознаки рейдерського захоплення. Матеріали по вищезазначеним зверненням направлені до правоохоронних органів.

Детальніше...

18.07.2019  Робоча зустріч на базі Барвінківської районної державної адміністрації

Робоча зустріч на базі Барвінківської районної державної адміністрації

На базі Барвінківської районної державної адміністрації під керівництвом Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області у складі

Детальніше...

18.07.2019  Лекція для працівників Куп’янського відділу поліції

Лекція для працівників Куп’янського відділу поліції

Спеціалістами Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ було проведено лекцію для працівників Куп’янського відділу поліції.

Детальніше...

18.07.2019  Зустріч з представниками Управління поліції охорони та Головного управління держпродспоживслужби

Робоча зустріч з представниками Управління поліції охорони та Головного управління держпродспоживслужби

Працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області за участі Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області проведено зустріч з представниками Управління поліції охорони в Харківській області та Головного управління держпродспоживслужби в Харківській області.

Детальніше...

18.07.2019  Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

Фахівці Харківської юстиції та державний реєстратор Крисинської сільської ради Богодухівського району провели онлайн семінар, тренінг через мережу Skype.

Детальніше...

17.07.2019  Впроваджуємо інформаційні кампанії Мін'юсту

Впроваджуємо інформаційні кампанії Мін'юсту

Фахівецем Харківської юстиції була проведена зустріч для працівників управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» за такими актуальними кампаніями «Я маю право голосу» та «Чесна платіжка».

Детальніше...

17.07.2019  Інформування учасників освітнього процесу про напрямки проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування учасників освітнього процесу про напрямки проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Фахівцями Харківської юстиції проведено робочу зустріч з представником відділу освіти, молоді та спорту Дворічанської районної державної адміністрації Харківської області, під час якої проведено правове інформування про найактуальніші правопросвітницькі кампанії «Я маю право голосу» та «Чесна платіжка».

Детальніше...

16.07.2019  Інформування громадян про основні інформаційні кампанії проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про основні інформаційні кампанії проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

У Нововодолазькому РВ ДВС за участю працівника Нововодолазького БПД проведено робочу зустріч. Були обговорені питання, які цікавлять громадян, щодо напрямку кампанії «Чесна платіжка» та обговорили основні напрямки проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

16.07.2019  Привітання переможниці Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків "Я маю право"

Привітання переможниці Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків "Я маю право"

Тетяна Єгорова-Луценко передала привітання та подарунки від Міністра юстиції України Павла Петренка талановитій дівчинці Аліні Кузнєцовій, яка з малюнком "Право на дозвілля" стала переможницею в номінації "Молодша група" у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків "Я маю право".

Детальніше...

16.07.2019  Правова бесіда з фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова присвячена кампанії «Я маю право голосу» в рамках правопросвітницької кампанії «Я МАЮ ПРАВО!»

Правова бесіда з фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова присвячена кампанії «Я маю право голосу» в рамках правопросвітницької кампанії «Я МАЮ ПРАВО!»

Працівники Харківської юстиції: начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів Меланія Хуторянська спільно з консультантом 5  Харківської міської державної нотаріальної контори Юлією Пономарьовою провели правову бесіду з фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова, присвячену проведенню 21 липня 2019 року позачергових виборів до Верховної Ради України.

Детальніше...

16.07.2019  Виїзний прийом громадян

17 липня 2019 заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тимощук О.В. буде проведено виїзний прийом громадян у приміщенні Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області.

Особистий прийом відбудеться об 11.00, за адресою: м. Барвінкове, вул. Центральна, 8.

16.07.2019  16 липня – День прийняття Декларації про державний суверенітет України

16 липня – День прийняття Декларації про державний суверенітет України

16 липня 2019 року виповнюється 29 років з дня прийняття Верховною Радою Української РСР Декларації про державний суверенітет України від 16 липня 1990 року № 55-XII.

Детальніше...

16.07.2019  Формування нової правової культури

З метою формування нової правової культури в суспільстві державними консультантом

З метою формування нової правової культури в суспільстві державними консультантом Першої Харківської міської державної нотаріальної контори була проведена правороз'яснювальна робота серед відвідувачів контори. Всіх присутніх громадян було поінформовано про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та надано безоплатну правову допомогу з питань: як виїхати з дитиною за кордон, щодо отримання аліментів та як протидіяти домашньому насильству.

Детальніше...

16.07.2019  Інформування студентів про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування студентів про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

П’ятою Харківською міською державною нотаріальною конторою в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта