04.10.2018  День відкритих дверей у відділі державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові

День відкритих дверей у відділі державної  реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові

У відділі державної  реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській  проведено День відкритих дверей.

До Віддлу завітали студенти Комунального закладу "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради, яким провели оглядову екскурсію по приміщенням Відділу та розповіли про основні функції і завдання підрозілу.

 

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Холодногірському та Новобаварському районах міста Харків

День відкритих дверей у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Холодногірському та Новобаварському районах міста Харків

У Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Холодногірському та Новобаварському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено День відкритих дверей та оглядову екскурсію для школярів гімназії №13 Харківської міської ради.

Зустріч пройшла в доброзичливій та теплій атмосфері. Учні щиро зацікавилися діяльністю виконавчої служби та отримали відповіді на свої запитання.

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Первомайському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей у Первомайському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

Первомайським міськрайонним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено День відкритих дверей та оглядову екскурсію для школярів. Під час екскурсії учнів проінформовано про основні функції та завдання відділу, а саме:

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Холодногірському районному у місті Харкові відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей у Холодногірському районному у місті Харкові відділі державної реєстрації актів цивільного стану

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Харіною О.І. для учнів 10 класу Харківської гімназії № 13 Харківської міської ради Харківської області проведено оглядову екскурсію.

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Київському відділі державної виконавчої служби міста Харків

День відкритих дверей у Київському відділі державної виконавчої служби міста Харків

В приміщенні Київського відділу державної виконавчої служби міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено День відкритих дверей та оглядову екскурсію для студентів першого курсу Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Московському відділі державної виконавчої служби м. Харків

День відкритих дверей у Московському відділі державної виконавчої служби м. Харків

До Московського відділу державної виконавчої служби м. Харків на День відкритих дверей завітали абітурієнти освітніх закладів, які навчаються за спеціальністю «Правознавство». В ході зустрічі майбутні юристи були ознайомлені з основними функціями і задачами державної виконавчої служби та проінформовані про умови зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області.

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Кегичівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей у Кегичівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

В приміщенні Кегичівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану проведено День відкритих дверей та оглядову екскурсію для учнів 11 класу ліцею смт. Кегичівка. Школярів ознайомили з основними функціями та завданнями відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

 

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Зачепилівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей у Зачепилівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

У Зачепилівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області  проведено  День відкритих дверей та оглядову екскурсію для учнів 11 класу Зачепилівської ЗОШ.  На зустрічі школярі дізналися  про основні функції і завдання органів державної реєстрації актів цивільного стану.

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Богодухівському районному відділі державної реєстрації

День відкритих дверей у Богодухівському районному відділі державної реєстрації

У Богодухівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбувся день відкритих дверей. До відділу завітали учні 3-х класів Богодухівської гімназії № 1 Богодухівської районної ради Харківської області. Працівники відділу ознайомили школярів з основними завданнями відділу, а саме:

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Близнюківському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей у Близнюківському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

У Близнюківському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено «День відкритих дверей» та оглядову екскурсію для учнів 10 класу Близнюківського ліцею. Під час екскурсії дітей ознайомлено з основними завданнями та функціями відділів державної реєстрації актів цивільного стану, повідомлено що державна  реєстрація  актів  цивільного  стану проводиться шляхом складення актових записів цивільного стану.

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Барвінківському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей у Барвінківському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

Барвінківський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану провів день відкритих дверей та оглядову екскурсію для учнів 11 класу Барвінківської ЗОШ I-III ступенів № 2.

Під час заходу школярам розповіли про основні функції та завдання відділу, види державної реєстрації актів цивільного стану та порядк прийому громадян.

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Новобаварському районному у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей у Новобаварському районному у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану

Спеціалістами Новобаварського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено день відкритих дверей для школярів. Учнів було проінформовано про основні завдання та функції органів державної реєстрації актів цивільного стану.

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей в Ізюмському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей в Ізюмському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

Ізюмський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану гостинно відчинило свої двері для учнів Малокомишуваської ЗОШ.

Учні дізналися про систему безоплатної правової допомоги, структуру органів юстиції області, основні напрямки роботи, пілотні проекти Міністерства юстиції України, проект « Я МАЮ ПРАВО! ».

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Первомайському міськрайонному відділі державної виконавчої служби

День відкритих дверей у Первомайському міськрайонному  відділі державної виконавчої служби

2 жовтня 2018 року учні 9-11 класів Олексіївської та Біляївської загальноосвітніх шкіл завітали на День відкритих дверей та оглядову екскурсію до Первомайського міськрайонного  відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції Харківської області.

Начальник відділу Олександр Пушкар та старший державний виконавець Яна Крестиліна розповіли учням про діяльність, основні завдання державної виконавчої служби, вимоги, що пред'являються до державних виконавців, їх повноваження при примусовому виконанні виконавчих документів з наведенням прикладів, які виникають у повсякденному житті. Також, школярам відповіли на запитання та провели оглядову екскурсію.

Детальніше...

04.10.2018  Дня відкритих дверей у Краснокутському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

 Дня відкритих дверей у Краснокутському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

2 жовтня 2018 року  у відділі відбувся День відкритих дверей у Краснокутський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану. Програма проведення Дня відкритих дверей  включала в себе відвідання адміністративної будівлі, в якій знаходиться відділ, огляд робочих кабінетів, інформаційних стендів, ознайомлення з роботою працівників, спілкування з керівником.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта