Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 21.08.2018  Виїзний прийом громадян в Чугуївській районній державній адміністрації

Виїзний прийом громадян в Чугуївській районній державній адміністрації

В Чугуївській районній державній адміністрації начальником управління з питань нотаріату Оленою Юдіною, разом з начальником відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Іваном Часовським та завідувачем Чугуївської державної нотаріальної контори Ольгою Оксендлєр проведений виїзний прийом громадян у Чугуївському районі Харківської області.

Детальніше...

21.08.2018  Інформування працівників КП «Золочівська центральна районна лікарня»

Інформування працівників КП «Золочівська центральна районна лікарня»

Головними спеціалістами відділу інформаційно-аналітичної роботи управління персоналу Храмцовою Ю. та Слісенко І., з метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, було проінформовано працівників КП «Золочівська центральна районна лікарня» щодо використання та захисту їх прав у повсякденному житті. Особливу увагу було приділено напрямку «Як протидіяти домашньому насильству?».

Детальніше...

21.08.2018  В Первомайській міськрайонній філії Харківського обласного центру зайнятості проведено семінар

В Первомайській міськрайонній філії Харківського обласного центру зайнятості проведено семінар

Головним спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кузьменко С.Л. проведено семінар на тему:  “Права та обов'язки сторін виконавчого провадження при виконанні рішення суду” в Первомайській міськрайонній філії Харківського обласного центру зайнятості, на який були запрошені представники центра зайнятості та безробітні.

Детальніше...

21.08.2018  #Шлюбний_рекорд_2018

#Шлюбний_рекорд_2018

18 серпня 2018 року відділи державної реєстрації актів цивільного стану взяли участь у флешмобі Міністерства юстиції України  #Шлюбний_рекорд_2018!

У зазначену дату відділами державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції  у Харківській області зареєстровано майже на 40 відсотків більше шлюбів, ніж завжди у аналогічний період.

Детальніше...

21.08.2018  Інформування працівників Комунального закладу культури «Центральна бібліотека ЦБС Основ’янського району м.Харкова» про проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та про нові направлення проекту про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Комунального закладу культури «Центральна бібліотека ЦБС Основ’янського району м.Харкова» про проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та про нові направлення проекту про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

20 серпня 2018 року для працівників Комунального закладу культури «Центральна бібліотека ЦБС Основ’янського району м.Харкова» головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Котляр Г.О. в межах проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та задля реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Державні символи як складова  конституційного ладу сучасної України», «Булінг в школі: поняття, ознаки, шляхи протидії», «Захист прав дитини шляхом законодавчих змін порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», «Законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України з метою захисту права дитини на належне матеріальне утримання».

Детальніше...

21.08.2018  “Тиждень права” у виконавчому комітеті Мереф'янської міської ради”

 “Тиждень права” у виконавчому комітеті Мереф'янської міської ради”

В рамках “Тижня права”, присвяченого Дню Державного Прапора України та 27-й річниці незалежності України, головним спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Нікішовою М.О.  20 серпня 2018 року проведено виступ  для представників виконавчого комітету Мереф'янської міської ради, закладів загальної середньої та дошкільної освіти, голів органів самоорганізації населення  Мереф'янської міської об'єднаної територіальної громади на тему: “Право на протидію домашньому насильству”.

Детальніше...

21.08.2018  Консультування громадян щодо порядоку проставлення апостиля на документах виданими відділами державної реєстрації актів цивільного стану

Консультування громадян щодо порядоку проставлення апостиля на документах виданими відділами державної реєстрації актів цивільного стану

Начальником Вовчанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Савустян О.А.  під час прийому громадян було роз’яснено порядок проставлення апостиля документах, які видані відділами державної реєстрації актів цивільного стану.

Так, заяву про проставлення апостиля може подати будь-яка особа за умови пред’явлення документа, що посвідчує особу громадянина України, національного паспорта іноземця або документа, що посвідчує особу іноземця.

Детальніше...

20.08.2018  Відпочинок разом з проектом «Я МАЮ ПРАВО!»

Відпочинок разом з проектом «Я МАЮ ПРАВО!»

В спекотний вихідний день, коли всі відпочивають в найгарніших місцях Харківщини, ми вирішили порушити відпочінок громадян роз'яснювальною роботою. Знайомили з проектом "Я МАЮ ПРАВО!" в лоні природи смт. Пісочин. Красива та затишна атмосфера створила прекрасний настрій для знайомства з проектом та плідних бесід.

Детальніше...

20.08.2018  Зустріч представників Харківської юстиції з керівництвом міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

Зустріч представників Харківської юстиції з  керівництвом міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України

Представниками Головного територіального управління юстиції в Харківській області було проведено зустріч з керівництвом Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Детальніше...

20.08.2018  Інтегруємо проект «Я МАЮ ПРАВО!» в діяльність громадських організацій: долаємо БУЛІНГ разом!

Інтегруємо проект «Я МАЮ ПРАВО!» в діяльність громадських організацій: долаємо БУЛІНГ разом!

Представниками Харківської юстиції було проведено тренінг на тему: «Чи можливий булінг серед дорослих?» на базі Православного Душопіклувального Центру імені Георгія Побідоносця.

Даний захід був спрямований на формування знань та практичних навичок щодо того, що таке булінг та які його можливі прояви.

Детальніше...

20.08.2018  В Центральній бібліотеці ім. В.В. Маяковського проведено семінар на тему: “Державні символи України: цікаві факти”

В Центральній бібліотеці ім. В.В. Маяковського проведено семінар на тему: “Державні символи України: цікаві факти”

20 серпня 2018 в рамках “Тижня права” з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України відділом систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти в Центральній бібліотеці ім. В.В. Маяковського було проведено семінар на тему: “Державні символи України: цікаві факти”.

Під час заходу обговорювалось історичне походження державних символів України та їх роль у становленні власної держави.

Детальніше...

  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 17 серпня 2018 року № 063.

17.08.2018 

21 серпня 2018 року о 14.30 Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області планується проведення спільно з Благодійним фондом «Карітас Харків» Workshop на тему: «Булінг у шкільному середовищі: як протидіяти та шляхи подолання» за участі практикуючих юристів, науковців, представників громадських організацій.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у даному правоосвітньому заході.

Кількість місць обмежена. Для участі у заході потрібно зареєструватися до 18-00 20.08.2018.

Контактна особа: Трофименко Дар’я Сергіївна, роб. телефон: 751-84-73, моб. телефон: 099-983-39-42.

 

17.08.2018  Консультування щодо порядку державної реєстрації смерті на підставі рішення суду про встановлення факту смерті особи, померлої на тимчасово окупованій території України

 Консультування щодо порядку державної реєстрації смерті на підставі рішення суду про встановлення факту смерті особи, померлої на тимчасово окупованій території України

Головним спеціалістом Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Бабич  Н.О.  надано консультацію громадянці, яка звернулися з питання держаної реєстрації смерті на підставі рішення суду про встановлення факту смерті особи, яка померла на тимчасово окупованій території України».

Так, відповідно до статті 1 Закону України “Про забезпечення прав та свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”, тимчасово окупована територія України є невід'ємною частиною України, на яку поширюється дія Конституції та законів України.

Детальніше...

17.08.2018  Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян

В Одинадцятій харківській державній нотаріальній конторі відбувся виїзний прийом громадян начальником управління з питань нотаріату Оленою Юдіною.

Під час виїзного прийому в Одинадцятій харківській державній нотаріальній конторі начальником управління з питань нотаріату здійснено розгляд проблемних питань, що виникли у громадян під час оформлення спадкових прав на нерухоме майно.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта