22.10.2018  Комунікативна кампанія «СтопБулінг!» триває!

Комунікативна кампанія «СтопБулінг!» триває!

Працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області за підтримки громадського активіста Олександра Перєверзєва було проведено тематичний урок на тему: «СтопБулінг!» з учнями Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області.

Детальніше...

22.10.2018  ВИЇЗНЕ ЗАНЯТТЯ

ВИЇЗНЕ ЗАНЯТТЯ

Працівники Головного територіального управління юстиції у харківській області завітали до Дергачівського районного військового комісаріату Харківської області.

Завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Федоренко А.В. було приділено увагу вимогам антикорупційного законодавства, які стосуються військовослужбовців та державних службовців  військового комісаріату,  зазначила головні права та обов’язки посадових осіб, розглянула проблемні питання виконання заходів фінансового контролю відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції»

Детальніше...

22.10.2018  Проведено правопросвітницький захід для студентів Харківського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету з метою ознайомлення з основними напрямками проекту. «Я МАЮ ПРАВО!»

Проведено правопросвітницький захід для студентів Харківського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету з метою ознайомлення з основними напрямками проекту. «Я МАЮ ПРАВО!»

Для студентів Харківського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Герасименко С.С. та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» був проведений спільний правопросвітницький захід із метою ознайомлення студентів Технікуму з основними напрямками проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

22.10.2018  Інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Виконуюча обов’язки начальника Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харіна О.І провела інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Громадяни, які прийшли на прийом, дізналися про те, що загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів. Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві.

Детальніше...

22.10.2018  Зустріч з Лігою студентів Асоціації правників України

Зустріч з Лігою студентів Асоціації правників України

Працівники Харківської юстиції долучилися до зустрічі Ліги студентів Асоціації правників України, яка була проведена у прес-центрі KharkivToday. Метою даної зустрічі було налагодити взаємодію та забезпечити обмін досвідом між правниками міст Харків&Львів.

Детальніше...

22.10.2018  Урок на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

Урок на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

Московський районний у місті Харкові відділ ДРАЦС Головного

територіального управління юстиції продовжує активну роботу з реалізації

право-просвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!". Сьогодні ми відвідали 124 загальноосвітню школу Московського району м. Харкова. Поспілкувалися з учнями, відповіли на їхні питання з галузі права та розказали їм про важливе - протидію булінгу та домашньому насильству.

Детальніше...

22.10.2018  Робоча зустріч на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

Робоча зустріч на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

В приміщенні Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулась робоча нарада - зустріч за участю в.о. начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах  Головного територіального управління юстиції у Харківській області Череповської М.В. та юристів Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, в першу чергу спілкувались з фахівцями про реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», окремо розглянули основні напрями такі як:

Детальніше...

22.10.2018  Лекція на тему «Я МАЮ ПРАВО!»

Лекція на тему «Я МАЮ ПРАВО!»

Начальником управління персоналу Федотовою Т.М., заступником начальника управління – начальником відділу по роботі з персоналом управління персоналу Супруненко Т.І., спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Козелько К.А. проведено спільний правопросвітницький захід з метою ознайомлення працівників Державного архіву Харківської області з основними напрямками проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час заходу було приділено особливу увагу тематиці ««#ЧужихДітейНеБуває, #CтопНасильство, #СтопБулінг»».

Детальніше...

22.10.2018  Семінар про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Семінар про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

18 жовтня 2018 року  Нововодолазьким РВ ДВС ГТУЮ у Харківській області з працівниками Нововодолазького РВ з питань пробації Північно-Східного межрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України проведено семінар.

Висвітлено основні напрямки реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Порушено наступні питання: результати виконання адміністративного стягнення у виді суспільно-корисних робіт до боржників за несплату аліментів.

Детальніше...

22.10.2018  Презентацію шостого випуску телепрограми Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» на тему: «Житлово-комунальні послуги»

Презентацію шостого випуску телепрограми Міністерства юстиції  «Я МАЮ ПРАВО!» на тему: «Житлово-комунальні послуги»

В приміщенні  Борівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (далі-відділ) провідним спеціалістом відділу спільно з представником Борівського бюро правової допомоги для громадян проведено презентацію шостого випуску телепрограми Міністерства юстиції  «Я МАЮ ПРАВО!» на тему: «Житлово-комунальні послуги», яка транслюється в ефірі 5 каналу.

Детальніше...

22.10.2018  В Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 59 проведені тренінги з виявлення та протидії булінгу

В Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 59 проведені тренінги з виявлення та протидії булінгу

Працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. та Трофименко Д.С. проведені уроки на тему: “Стоп булінг!” з учнями 3-8 класів Харківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 59 Харківської міської ради Харківської області.

Під час тренінгів школярі дізналися як залагодити конфлікт, допомогти жертві уникнути психологічного та фізичного тиску.

Детальніше...

22.10.2018  МІН’ЮСТ РОЗПОЧИНАЄ ОПИТУВАННЯ ЖИТЕЛІВ СІЛЬСЬКОЇ МІСЦЕВОСТІ ЩОДО ДОСТУПУ ДО НОТАРІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

МІН’ЮСТ РОЗПОЧИНАЄ ОПИТУВАННЯ ЖИТЕЛІВ СІЛЬСЬКОЇ МІСЦЕВОСТІ ЩОДО ДОСТУПУ ДО НОТАРІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Міністерство юстиції України розпочинає опитування жителів сіл, селищ, селищ міського типу, міст районного значення щодо доступу до нотаріальних послуг та їх якості.

Мета цього опитування – деталізувати потреби громадян у нотаріальних послугах у сільській місцевості.

Опитування буде проводитись в офлайн (друкованій) та онлайн формі.

Детальніше...

22.10.2018  «СТОП БУЛІНГ»

«СТОП БУЛІНГ»

Під такою назвою, з метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Колісником А.Р. прочитана лекція для учнів 7-го класу Лозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Лозівської міської ради.

Детальніше...

18.10.2018  «Круглий стіл» з представниками юридичний служб

«Круглий стіл» з представниками юридичний служб
18 жовтня 2018 року у Харківській обласній державній адміністрації було проведено «круглий стіл» для представників Юридичного департаменту Харківської обласної державної адміністрації, юридичного сектору Харківської обласної державної адміністрації та юридичних служб районних державних адміністрацій Харківської області, у якому у якості спікерів було запрошено представників Харківської юстиції.Детальніше...

19.10.2018  Відбулось чергове засідання Антирейдерського штабу

Відбулось чергове засідання Антирейдерського штабу
Під час засідання члени штабу заслухали представників конфліктуючих сторін та обговорили можливі шляхи вирішення порушених питань. Метою функціонування штабу є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи врожаю
Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта