02.08.2019  Робоча зустріч

Робоча зустріч

В рамках реалізації магістральних напрямків правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на базі Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено робочу зустріч працівників відділу з начальником відділу «Сахновщинське бюро безоплатної правової допомоги» Первомайського місцевого центру, в ході якої було обговорено питання реалізації кампаній

Детальніше...

02.08.2019  Проведено семінар на тему: «Права, якими повинен користуватися кожен»

Проведено семінар на тему: «Права, якими повинен користуватися кожен»

Спеціалістом Харківської юстиції було проведено семінар на тему: «Права, якими повинен користуватися кожен» для працівників  служби у справах дітей по Холодногірському району управління служби у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради.

Детальніше...

02.08.2019  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області  01 серпня 2019 року за № 48/1755 було зареєстровано розпорядження голови Сахновщинської районної державної адміністрації Харківської області від 09 липня 2019 року  № 81 “Про затвердження Положення про ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Сахновщинського району Харківської області”.

01.08.2019  Правова інформація для представників Сахновщинської районної державної адміністрації

Правова інформація для представників Сахновщинської районної державної адміністрації

Управлінням державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти проведено робочу зустріч з  представником Сахновщинської районної державної адміністрації Харківської області, під час якої проведено правове інформування про основні напрями  правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»: «СтопНасильство», «СтопБулінг», «Чужих дітей не буває», «Я маю право на виконання рішення суду», «Відповідальне батьківство», «Чесна платіжка». З метою підвищення рівня обізнаності громадян щодо своїх прав, механізмів їх реалізації та захисту,  для Сахновщинського району передані  відповідні інформаційні та методичні матеріали.

 

#ЮстиціяВідкритаДляЛюдей

#ЯМП

Детальніше...

31.07.2019  Онлайн семінар та тренінг через мережу Skype

Онлайн семінар та тренінг через мережу Skype

Працівниками відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено онлайн семінар та тренінг через мережу Skype з адміністратором Центру надання адміністративних послуг Кегичивської районної державної адміністрації –  Панченко О.П.

Детальніше...

31.07.2019  Продовжуються навчання з англійської мови

Продовжуються навчання з англійської мови

Продовжуються навчання з англійської мови, організовані Харківською обласною професійною спілкою працівників органів юстиції для своїх членів. Так, до навчання долучилися органи ДРАЦС.

 

Детальніше...

30.07.2019  «Чесну платіжку в кожний дім»

«Чесну платіжку в кожний дім»

Працівники Харківської юстиції реалізують правопросвітницької кампаній «Чесна платіжка» загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

 

Детальніше...

30.07.2019  Інформування працівників Дитячої поліклініки Куп’янської міської лікарні про проект «Я МАЮ ПРАВО»

Інформування працівників Дитячої поліклініки Куп’янської міської лікарні про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою реалізації правопросвітницьких кампаній «Чесна платіжка», «Чужих дітей не буває», «Я маю право на виконання рішення суду», «Відповідальне батьківство», «Стоп насильство», «Я маю право бути присяжним», «Поїхати з дитиною за кордон - легко» фахівцем Харківської юстиції проведено інформування працівників Дитячої поліклініки Куп’янської міської лікарні про напрямки даних кампаній.

Детальніше...

30.07.2019  30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Всесвітній день протидії торгівлі людьми проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році, починаючи з 2014 року світова спільнота відзначає його 30 липня.

За оцінкою Міжнародної організації праці, жертвами примусової праці є 21 млн. людей, серед яких найбільше жінок і дітей.

Детальніше...

30.07.2019  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 30 липня 2019 року № 52.

29.07.2019  Онлайн семінар для керівників і адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Харківської області

Онлайн семінар для керівників і адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Харківської області

Взято участь в навчальному семінарі для керівників і адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Харківської області, який відбувся в Департаменті з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації.

Детальніше...

29.07.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Заступником начальника Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Донцовою І.М. роз’яснено переваги загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»  проінформовано представницю ромської національної меншинина тему:  «Відповідальне батьківство».

Детальніше...

29.07.2019  Семінар з суб’єктами державної реєстрації Харківської області

Семінар з суб’єктами державної реєстрації Харківської області

Проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації Харківської області у якому взяли участь: представник Харківської філії ДП «Національні інформаційні системи», працівники відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, суб’єкти державної реєстрації.

Детальніше...

29.07.2019  Робоча зустріч

Робоча зустріч

На базі Близнюківської районної державної адміністрації Харківської області під егідою керівництва Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області у складі:

Детальніше...

29.07.2019  Тренінг за участю регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Харківській області

Тренінг за участю регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Харківській області

Співробітники Харківської юстиції взяли участь у тренінгу на тему: «Загальні засади до доступу до публічної інформації. Правовий режим інформації з обмеженим доступом», «Правові аспекти оприлюднення публічної інформації органами місцевого самоврядування», «Загальні аспекти дотримання законодавства у сфері звернення громадян» на базі Харківської обласної державної адміністрації.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта