12.09.2018  Тематичний урок #STOPбулінг для учнів ХЗОШ № 138

Тематичний урок #STOPбулінг для учнів ХЗОШ № 138

В рамках проекту #ЯМАЮПРАВО працівники Московського відділу державної виконавчої служби м. Харків завітали до учнів четвертого класу ХЗОШ № 138, щоб провести тематичний урок #STOPбулінг.

Для багатьох слово булінг нове, але його прояви серед нас не рідкість! Жорстока поведінка, цькування, погрози та образливі коментарі під фото в соціальних мережах, - все це булінг, з яким може зіткнутись кожний.

Детальніше...

12.09.2018  Урок на тему "Я МАЮ ПРАВО!" з учнями Кегичівського ліцею Кегичівської районної ради Харківської області

Урок на тему "Я МАЮ ПРАВО!" з учнями Кегичівського ліцею Кегичівської районної ради Харківської  області

Працівниками Міжрайонного відділу державної  виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах в рамках  реалізації загальнонаціонального  правопросвітницького проекту “Я МАЮ  ПРАВО!” та з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві було проведено урок з учнями 9-В класу Кегичівського ліцею Кегичівської районної ради Харківської області на тему: “Я маю право!”.

Детальніше...

12.09.2018  Урок на тему:«Я маю право! Стоп булінг»

Урок на тему:«Я маю право! Стоп булінг»

Головним спеціалістом Новобаварського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану  Федоровим О.О. в межах реалізації національного правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів 7- го класу на базі Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 166 «Вертикаль» Харківської міської ради» було проведено урок «Я маю право! Стоп-булінг».

Детальніше...

12.09.2018  Проведено тематичний урок “Шкільний терор Стоп!” для учнів Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс ім. В.Г. Короленка» Харківської обласної ради

Проведено тематичний урок “Шкільний терор Стоп!” для учнів Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс ім. В.Г. Короленка» Харківської обласної ради

Заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Назарян А.А. та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О . в межах проведення Тижня протидії булінгу в рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів 10-12 класів Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс ім. В.Г. Короленка» Харківської обласної ради було проведено тематичний урок «Шкільний терор Стоп!».

Детальніше...

12.09.2018  Інформування щодо проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування щодо проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

11.09.2018 року головним державним виконавцем Нововодолазького районного відділу державної виконавчої служби в рамках національного правопросвітницького проекту «Я маю право»  проінформовано працівників Федорівського старостинського округу №7 Нововодолазької об’єднаної територіальної громади на тему #СтопБулінг, а саме  поняття терміну  булінг, його види, відповідальність за вчинення булінгу та шляхи захисту.

Детальніше...

12.09.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

11 вересня  2018 року головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чеботарьовою Ю.О. з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”  для працівників Близнюківської РДА прочитана лекція на тему:

Детальніше...

11.09.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 13 вересня 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 13 вересня 2018 року

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 13 вересня 2018 року о 16-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання включені наступні питання:

Детальніше...

11.09.2018  Шановні колеги, представники ЗМІ!

Шановні колеги, представники ЗМІ!

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області спільно з ГО «Батько має право» проводить круглий стіл на тему: «Інтереси дитини - обов’язок батьків та держави». 

До участі запрошені: начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова, голова ГО «Батько Має Право» Олександр Швець, практикуючі юристи, науковці, представники органів опіки, виконавчої служби, судової влади та прикордонної служби.

Основні питання до обговорення: 

- Рівність прав батьків у вирішенні питань участі у вихованні та житті дитини у розрізі сьогодення;

- Зміни до законодавства, прийняті у законопроекті 8296 та їх вплив на захист інтересів та прав дитини;

- Співпраця представників громадськості та місцевих органів влади у сфері захисту прав дітей та рівності прав батьків. 

 

Захід відбудеться 13 вересня 2018 року о 11:00 за адресою:. м. Харків, вул.. Ярослава Мудрого 16.

 

Акредитація: 063-475-83-59publickh@ukr.net  до 10.00 13 вересня 2018 року.

11.09.2018  Бесіда зі школярами на тему «Стоп булінг!»

Бесіда зі школярами на тему «Стоп булінг!»

11 вересня 2018 року спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Богуцькою В.В. та Горбуновою К.Ю. з учнями 5, 6 та 7 класів Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 181 "Дьонсурі" було проведено бесіду з практичними завданнями на тему: «Стоп булінг!».

Детальніше...

11.09.2018  Робоча зустріч на базі Сахновщинської районної державної адміністрації

Робоча зустріч на базі Сахновщинської районної державної адміністрації

10 вересня 2018 року на базі Сахновщинської районної державної адміністрації під керівництвом Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області у складі заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Тимощук О.В., заступника начальника Управління - начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Волика Д.С., заступника начальника Управління - начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Гнатушка А.М., та в.о. начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Богдановою Є.В. проведено робочу зустріч, в якій взяли участь голова Сахновщинської районної державної адміністрації Котула І.І., керівники органів місцевого самоврядування, уповноважені особи органів місцевого самоврядування, державні реєстратори та відповідальні працівники Сахновщинської районної державної адміністрації.

Детальніше...

11.09.2018  Лекцію на тему: «Новели примусового виконання рішень»

Лекцію на тему: «Новели примусового виконання рішень»

Начальник Відділу примусового виконання рішень Купріянова А.О. виступала спікером у Харківському регіональному відділенні Національної школи суддів України та презентувала лекцію на тему «Новели примусового виконання рішень». В лекції були висвітлені, зокрема, питання створення інституту приватних виконавців, створення Єдиного реєстру боржників, зміни строків у виконавчому провадженні.

Детальніше...

  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Працівниками Нововодолазького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області, проведено інформування працівників районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

11.09.2018  Урок для учнів 11 класу на тему:«Я маю право!»

Урок для учнів 11 класу на тему:«Я маю право!»

Спеціалістами Лозівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено урок на тему: «Я маю право!» для учнів 11 класу Лозівської гімназії Лозівської міської ради Харківської області. Під час даного заходу учнів ознайомлено з «Конвенцією про права дитини».

Детальніше...

10.09.2018  «Я МАЮ ПРАВО!» завітало на KHARKIV AVIAFEST 2018

«Я МАЮ ПРАВО!» завітало на KHARKIV AVIAFEST 2018

У ці вихідні Харківська юстиція завітала з проектом «Я МАЮ ПРАВО!» на наймасштабнішу авіаційну подію України - KHARKIV AVIAFEST 2018

Відвідувачі заходу не лише подивились насичену пілотажну программу та відпочили, а й дізнались про основні напрямки реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та отримали безоплатну правову допомогу.

Детальніше...

10.09.2018  Інформування мешканців Дергачівського району про всеукраїнський проект « Я маю право»

Інформування мешканців Дергачівського району про всеукраїнський проект « Я маю право»

Консультантом Дергачівської державної нотаріальної контори Харківської  області – Мальованою Ю.Ю. було проведено інформування громадян Дергачівського району про всеукраїнський проект « Я маю право» щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті та з метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, також для мешканців району було надано інформаційні матеріали для ознайомлення у вигляді буклетів.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта