01.02.2019  Про шляхи подолання булінгу говорили з співробітниками та студентами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Про шляхи подолання булінгу говорили з співробітниками та студентами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

У затишній атмосфері кафетерію «Cats & Coffee» працівники відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області разом з співробітниками та студентами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, а також пухнастими друзями міркували про причини виникнення булінгу, його впливу та шляхи його подолання.

Детальніше...

01.02.2019  Інформування на тему: «Стоп булінг»

Інформування на тему: «Стоп булінг»

В приміщенні відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області головним спеціалістом відділу Івченко А.В. проведено інформування представника Служби у справах дітей по Основ’янському району на тему: «СТОП БУЛІНГ».

Детальніше...

30.01.2019  Виїзний прийом громадян у Великобурлуцькому районі

Виїзний прийом громадян у Великобурлуцькому районі

Тетяна Єгорова-Луценко провела прийом громадян у Великобурлуцькій селищній раді.
Переважна більшість звернень була пов’язана з оформленням права власності на нерухоме майно та спадщини.

Детальніше...

30.01.2019  Робочий візит до Великобурлуцького району

Робочий візит до Великобурлуцького району

Тетяна Єгорова-Луценко робочий візит до Великобурлуцького району розпочала із зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування. Обговорили питання, що стосуються сфери юстиції, зокрема, реалізацію кампанії #ЧужихДітейНеБуває. Окрему увагу приділили обговоренню питання щодо надання послуг у сфері ДРАЦС, бо разом із місцевим керівництвом плануємо відкрити оновлений відділ ДРАЦС у районі.

Детальніше...

30.01.2019  Надання адресної безоплатної правової допомоги у Харківському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги у Харківському районі Харківської області

З метою надання адресної безоплатної правової допомоги спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. було здійснено виїзд до Харківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Харківської районної державної адміністрації.

Детальніше...

30.01.2019  Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян

1 лютого 2019 року в приміщенні Нововодолазького районного відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбудеться особистий прийом громадян заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Артуром Товмасяном.

Особистий прийом відбудеться: о 11.00 за адресою: Харківська область, Нововодолазький район, смт. Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 6.

30.01.2019  Виїзний прийом громадян

31 січня 2019 року в приміщенні Міськрайонного відділу державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбудеться особистий прийом громадян заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Артуром Товмасяном.

Особистий прийом відбудеться: о 16.00 за адресою: м. Харків, майдан Свободи, 5, 3-й під`їзд, 4 поверх

29.01.2019  Вручення свідоцтво про народження дитини в рамках дії пілотного проекту

Вручення свідоцтво про народження дитини в рамках дії пілотного проекту

Працівниками Харківської юстиції на території комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради "Обласний клінічний перинатальний центр" було вручено свідоцтво про народження дитини в рамках дії пілотного проекту Міністерства юстиції України. Одночасно батькам було надано правову консультацію щодо дії загальнонаціонального «Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

29.01.2019  Інформування громадян

Інформування громадян

Спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану (далі — Відділ) Жовновською О.А. після проведення державної реєстрації шлюбу військовослужбовцю, солдату Попову Д.Р. було надано правову консультацію на тему: «Які права гарантуються державою захисникам України».

Детальніше...

29.01.2019  Круглий стіл на тему: “Профілактика булінгу серед дорослих”

Круглий стіл на тему: “Профілактика булінгу серед дорослих”

29 січня 2019 року головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану (далі - Відділ) Харіною О.І., спеціалістами відділу Жовновською О.А. та Погореловою О.М. сумісно з працівниками Холодногірського ВП ГУНП в Харківській області (далі — Холодногірський ВП) проведено круглий стіл на тему: “Профілактика булінгу серед дорослих”, ознайомлення з напрямками загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

29.01.2019  Зустріч з викладачами та учнями

Зустріч з викладачами та учнями

Восьмою Харківською державною нотаріальною конторою в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», що спрямований на підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури у суспільстві на належному рівні та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у правовий спосіб, у приміщенні Харківської гімназії №1 Харківської міської ради Харківської області було проведено зустріч з викладачами та учнями 9-А класу Харківської гімназії №1 Харківської міської ради Харківської області з питання профілактикиу булінгу та жорстокого поводження з дітьми.

Детальніше...

29.01.2019  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

З метою формування нової правової культури в суспільстві державними нотаріусами Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І., Соловйовою Н.Є., консультантом Рябовол К.О. та оператором Бессоновою А.М. проведена правороз'яснювальна робота серед відвідувачів контори. Всіх присутніх громадян було поінформовано про всеукраїнський проект «Я МАЮ ПРАВО!» та надано безоплатну правову допомогу з питань: як виїхати з дитиною за кордон, щодо отримання аліментів, як протидіяти домашньому насильству тощо.

Детальніше...

29.01.2019  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Державним нотаріусом Другої Харківської державної нотаріальної контори Гончаренко Л.А для відвідувачів філії Бібліотеки № 11 ЦБС Холодногірського району м. Харкова проведено правоосвітній захід, спрямований на інформування громадян про проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та прочитано лекцію на тему "Виконання рішення суду: памятка для боржника".

Детальніше...

29.01.2019  Поїхати з дитиною за кордон – легко

Поїхати з дитиною за кордон – легко

Спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва проведено інформування працівників туристичного агентства «СоколА» на тему: «Поїхати з дитиною за кордон – легко!».

В ході якого було роз’яснено, що необхідно знати батькам, які хочуть виїхати за кордон з дитиною без згоди другого з батьків.

Детальніше...

29.01.2019  Надання адресної безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення

Надання адресної безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення

Головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Ночовкіною О.В. здійснено надання адресної безоплатної правової допомоги мешканцям Київського району міста Харкова.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта