17.10.2018  Засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 19 жовтня 2018 року о 15-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

Детальніше...

16.10.2018  Обмін досвідом та корисними знаннями у районах Харківщини

Обмін досвідом та корисними знаннями у районах Харківщини

Підвищити досвід та правову культуру мали змогу сумісно з Зміївським районним сектором Державної міграційної служби у Харківській області. Поспілкувалися з працівниками про проект "Я МАЮ ПРАВО!" та надали поліграфічну продукцію для розповсюдження серед громадян, що звертаються до Зміївського районного сектору міграційної служби.Детальніше...

16.10.2018  Поширюємо правові знання серед наймолодших!

Поширюємо правові знання серед наймолодших!

В клубі акробатичного рок-н-ролу "Самміт" з серед тих, хто тільки починає знайомитися зі своїми правами під рок-н-рольний супровід набиралися правових знань. Дітки відкриті до нових знань, тому з зацікавленістю грали в правові ігри для наймолодших.

Детальніше...

16.10.2018  Проведено тематичний урок «STOP БУЛІНГ» для учнів 7-х класів

Проведено тематичний урок «STOP БУЛІНГ» для учнів 7-х класів
В рамках тижня права та інформаційної компанії #СтопБулінг головні спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Смородська М.С. та Литовченко Ю.С. завітали до Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 139 та провели тематичний урок «STOP БУЛІНГ» для учнів 7-х класів.
Детальніше...

16.10.2018  50 років разом

50 років разом
Заступник начальника Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Донцова І.М., під час проведення ювілейної реєстрації шлюбу громадян України, проінформувала про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»
Детальніше...

16.10.2018  «Тиждень права»

 «Тиждень права»

З метою підвищення правової обізнаності молоді та з нагоди відзначення Дня юриста, працівники Московського ВДВС м. Харків завітали до учнів випускних класів ХЗОШ № 138 з правовим уроком на тему: «Виконання судових рішень».Детальніше...

16.10.2018  Консультування громадян в рамках проекта «Я МАЮ ПРАВО!»

Консультування громадян в рамках проекта «Я МАЮ ПРАВО!»
Спеціалістом Московського районного у місті Харкові відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Шмідт Ю.Я. була надана консультація в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»
Детальніше...

16.10.2018  Інформування працівників Науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку Національної академії наук України про проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня юриста та про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку Національної академії наук України про проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня юриста та про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»
Для працівників Науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку Національної академії наук України головним спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Вербицькою Н.М. та Котляр Г.О. в межах проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня юриста та реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»
Детальніше...

16.10.2018  Звертаємо увагу!

Звертаємо увагу!

Міністерством юстиції України прийнято наказ Міністерства юстиції України від 29.08.2018 № 2824/5 «Про внесення змін до деяких форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29.08.2018 за № 978/32430, який набирає чинності через 10 днів з дня його офіційного опублікування (дата публікації 14.09.2018).

Детальніше...

16.10.2018  Робоча нарада з представниками Міністерства юстиції України

Робоча нарада з представниками Міністерства юстиції України

У Харкові під керівництвом Ірини Дубиківської та за участю Ольги Тимощук, Євгенії Богданової, Дар'ї Бриндак та Тетяни Філатової провели робочу нараду з начальниками Управлінь державної реєстрації та керівниками відділів ДРАЦС Харківської, Полтавської та Луганської областей,

Детальніше...

16.10.2018  Робочий візит до Малоданилівської об’єднаної територіальної громади

Робочий візит до Малоданилівської об’єднаної територіальної громади
Разом із Світланою Глущенко завітали до Малоданилівської об’єднаної територіальної громади Харківської області, де поспілкувалася з мешканцями територіальної громади та депутатами селищної ради щодо доступності до послуг нотаріату в сільській місцевості.
Детальніше...

12.10.2018  «Подолаймо булінг разом!» З таким гаслом ми завітали до КСДЮШОР «Динамо»

«Подолаймо булінг разом!» З таким гаслом ми завітали до КСДЮШОР «Динамо»
В рамках Тижня права з нагоди відзначення Дня юриста у Комплексній спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву «Динамо» працівниками управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кисловською О. І., Нікішовою М. О. та Кас’ян А.В.

Детальніше...

12.10.2018  #Природа булінгу: соціально-правовий аспект

#Природа булінгу: соціально-правовий аспект

Цього року символічно Всеукраїнський Тиждень права ми розпочали у стінах Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Сьогодні ми разом з майбутніми захисниками прав людини – студентами факультету адвокатури обговорювали важливий для українського суспільства законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу».

Детальніше...

12.10.2018  В рамках Тижня права для співробітників Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця проведено семінар

В рамках Тижня права для співробітників  Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця  проведено семінарВ рамках Тижня права провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Парамоновою Л.В. для співробітників Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця було проведено семінар на тему: «Як захистити свої права у судовому порядку?».

В рамках Тижня права провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Парамоновою Л.В. для співробітників Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця було проведено семінар на тему: «Як захистити свої права у судовому порядку?».

Детальніше...

12.10.2018  Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”
Державними нотаріусами Одинадцятої Харківської державної нотаріальної контори проведено інформування відвідувачів держнотконтори з основними напрямками проекту “Я МАЮ ПРАВО!”. Особливу увагу було приділено тематикам «ЯК ПРОТИДІЯТИ БУЛІНГУ?», «ЯК ПРОТИДІЯТИ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ?».
Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта