11.07.2019  11 липня - Всесвітній день народонаселення

11 липня - Всесвітній день народонаселення

Щороку 11 липня з ініціативи ООН відзначається Всесвітній день народонаселення. Саме в цей день у 1987 році чисельність населення Землі перевищила п'ять мільярдів.

Мета Дня – акцентувати увагу суспільства на важливості програм загального розвитку, вирішення демографічних проблем.
Детальніше...

11.07.2019  Інформування працівників ВП «Куп’янська колійна машинна станція»

Інформування працівників ВП «Куп’янська колійна машинна станція»
З метою реалізації правопросвітницьких кампаній «Чесна платіжка», «Чужих дітей не буває», «Я маю право на виконання рішення суду», «Відповідальне батьківство» головним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ проведено інформування працівників ВП «Куп’янська колійна машинна станція» про напрямки даних кампаній
Детальніше...

11.07.2019  Лекція для працівників служби у справах дітей по Холодногірському району

Лекція для працівників служби у справах дітей по Холодногірському району

Фахівцем Харківської юстиції було проведено лекцію для працівників служби у справах дітей по Холодногірському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради (далі — Служба) на тему “Як реалізувати своє право на отримання свідоцтва про народження в разі несвоєчасної реєстрації народження дитини, надання практичних рекомендацій в рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

11.07.2019  Семінар та тренінг з державними виконавцями Харківської області

Семінар та тренінг з державними виконавцями Харківської області

Спеціалістом Харківської юстиції було проведено семінар та тренінг з державними виконавцями Харківської області.

 

Детальніше...

10.07.2019  Надання адресної безоплатної правової допомоги мешканцями Золочівського району Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги мешканцями Золочівського району Харківської області

Головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області О. Ночовкіною здійснено надання адресної безоплатної правової допомоги мешканцям Золочівського району Харківської області.

Детальніше...

10.07.2019  Зустріч з працівниками виконавчого комітету Суданської сільської ради Первомайського району

Зустріч з працівниками виконавчого комітету Суданської сільської ради Первомайського району

Головним спеціалістом Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Корнько І.М. проведено зустріч з працівниками виконавчого комітету Суданської сільської ради Первомайського району  Харківської області, направлену на реалізацію інформаційної кампанії “Відповідальне батьківство”, яка спрямована на те, щоб українські діти стали більш захищеними, а батьки – відповідальними. В ході зустрічі були висвітлені наступні теми: права дитини на аліменти, податкова знижка на розвиток дитини, муніципальна няня, тощо.

Детальніше...

09.07.2019  Інформація щодо засідання Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Інформація щодо засідання Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації

12.07.2019 за адресою м. Харків, вул. Ярослава Мудрого 16, в Актовому залі відбудеться засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері  державної реєстрації.

До порядку денного засідання включено наступне питання:

Детальніше...

09.07.2019  Співпраця з Громадською Організацією “Донбас СОС”

Співпраця з Громадською Організацією “Донбас СОС”

Сьогодні головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіна О.В. взяла участь у презентації оновленого мобільного додатку “Твоє пр@во”, яка була проведена Громадською організацією “Донбас СОС”.

Детальніше...

09.07.2019  Workshop з працівниками апарату Київського районного суду м. Харкова

Workshop з працівниками апарату Київського районного суду м. Харкова

В приміщенні Київського районного суду м. Харкова відбувся workshop за участю спеціалістів відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Харківської юстиції та працівників апарату Київського районного суду м. Харкова.

Детальніше...

09.07.2019 

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 09 липня 2019 року № 49.

 

08.07.2019  СІМЕЙНІ РАДНИКИ ТЕПЕР ДОПОМАГАЮТЬ МЕШКАНЦЯМ ХАРКІВЩИНИ

СІМЕЙНІ РАДНИКИ ТЕПЕР ДОПОМАГАЮТЬ МЕШКАНЦЯМ ХАРКІВЩИНИ

Сьогодні у Харкові за участю заступниці Міністра юстиції України Іванни Смачило, начальниці Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяни Єгорової-Луценко та директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Анатолія Бородавки на базі правового клубу PRAVOKATOR відбулась презентація ініціативи «Сімейні радники».

«Сімейні радники» - спільний проект Міністерства юстиції України, системи Безоплатної правової допомоги та громадськості.

Детальніше...

08.07.2019  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

04 липня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 26.06.2019  № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг»  (опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» від 04.07.2019 № 124).

Дана Постанова прийнята з метою захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг та відповідно до статті 13 Закону України "Про ціни і ціноутворення". 

Детальніше...

08.07.2019  Семінар на базі Золочівської селищної ради

Семінар на базі Золочівської селищної ради

На базі Золочівської селищної ради було проведено семінар для секретарів та голів об'єднаних територіальних громад Золочівського району. Завідувач Четвертої Харківської міської державної нотаріальної контори та приватні нотаріуси Золочівського районного нотаріального округу розповіли про такі теми:

Детальніше...

08.07.2019  Юстиція завітала до туроператора «НАВІГАТОР УКРАЇНА»

Юстиція завітала до туроператора «НАВІГАТОР УКРАЇНА»
В рамках реалізації правопросвітницької кампанії «Поїхати з дитиною за кордон — легко!» спеціалістом Харківської юстиції було проведено інформування працівників туроператора «НАВІГАТОР УКРАЇНА» про механізм виїзду дитини за кордон
Детальніше...

05.07.2019  Робочий візит очільниці Харківської юстиції Тетяни Єгорової-Луценко до Первомайського району

Робочий візит очільниці Харківської юстиції Тетяни Єгорової-Луценко до Первомайського району

Останній робочий день тижня очільниця Харківської юстиції Тетяна Єгорова-Луценко провела у Первомайському районі та розпочала роботу з прийому громадян. Більшість питань, з якими звернулись люди, стосувались стягнення аліментів, а також дій боржника після закриття виконавчого провадження.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта