12.10.2018  Робоча зустріч з працівниками Первомайського відділу поліції

Робоча зустріч  з працівниками Первомайського відділу поліції
Нововодолазьким районним відділом державної виконавчої служби проведено робочу зустріч з працівниками Первомайського відділу поліції, під час якої було поінформовано про основні напрямки проекту «Я МАЮ ПРАВО!», зокрема: захисту прав дітей та жінок;
Детальніше...

12.10.2018  Прийом громадян у Центрі надання адміністративних послуг Немишлянського район

Прийом громадян у Центрі надання адміністративних послуг Немишлянського район
Державним нотаріусом Дванадцятої Харківської державної нотаріальної контори Синельниковим І.П. в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!" проведено прийом громадян у Центрі надання адміністративних послуг Немишлянського району, в ході якого державним нотаріусом надавалися консультаціїї по оформленню договорів оренди земельних ділянок, особливостям спадкування орендованих земельних ділянок.
Детальніше...

12.10.2018  Онлайн-семінар для державних реєстраторів Нововодолазької РДА

Онлайн-семінар для державних реєстраторів Нововодолазької РДА
У зазначеному заході прийняли участь: Часовськой І.В. - начальник відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації, Вербицька Н.М. – головний спеціаліст відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації,
Детальніше...

12.10.2018  День відкритих дверей у Відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Індустріальному та Немишлянському районах у місті Харкові

День відкритих дверей у Відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Індустріальному та Немишлянському районах у місті Харкові
Відділом державної реєстрації актів цивільного стану по Індустріальному та Немишлянському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській проведено День відкритих дверей.
Детальніше...

12.10.2018  Зустріч із студентами Харківського державного соціально-економічного коледжу

Зустріч із студентами Харківського державного соціально-економічного коледжу
Державними нотаріусами Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І., Соловйовою Н.Є., консультантом Рябовол К.О. та начальником відділу Третього харківського центру з надання БВПД Йолкіною Л. П. було проведено провоосвітницький захід для студентів Харківського державного соціально-економічного коледжу в межах інформаційної кампанії СтопБулінг.
Детальніше...

12.10.2018  «Соціальний атлас ромських громад Харківщини»

«Соціальний атлас ромських громад Харківщини»
 На базі Медіа-центру «Об’єктив» відбулася зустріч представників громадських організацій, які опікуються на Харківщині проблемами ромської спільности з державним сектором, до участі у якій було запрошено представників Харківської юстиції та системи безоплатної вторинної правової допомоги Харківської області.
Детальніше...

11.10.2018  Інформування громадян щодо дії пілотного проекту Міністерства юстиції України “Шлюб за добу”

Інформування громадян щодо дії пілотного проекту Міністерства юстиції України “Шлюб за добу”

Виконуючим обов’язки начальника Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного Харіною О.І. проведено інформування громадян щодо дії пілотного проекту Міністерства юстиції України “Шлюб за добу”. Відвідувачам було роз’яснено, що до 2017 року для державної реєстрації шлюбу наречені мали очікувати один місяць від дня подання заяви до органу державної реєстрації актів цивільного стану. Сімейним законодавством передбачено скорочення місячного строку очікування тільки за певних обставин, які мають підтверджуватись документально: довідка про вагітність нареченої, або свідоцтво про народження спільної дитини, або документально підтверджена загроза життю одного з наречених.

Детальніше...

11.10.2018  Лекція на тему: “Онлайн-сервіси Міністерства юстиції України: “Онлайн будинок юстиції” та Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану”

Лекція на тему: “Онлайн-сервіси Міністерства юстиції України: “Онлайн будинок юстиції” та Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стануСпеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Погореловою О.М. проведено лекцію для працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 на тему: “Онлайн-сервіси Міністерства юстиції України: “Онлайн будинок юстиції” та Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану”.

Спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Погореловою О.М. проведено лекцію для працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 на тему: “Онлайн-сервіси Міністерства юстиції України: “Онлайн будинок юстиції” та Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану”.

Детальніше...

11.10.2018  Семінар на тему «Я МАЮ ПРАВО!»

Семінар на тему «Я МАЮ ПРАВО!»

11 жовтня 2018 року начальником управління персоналу Федотовою Т.М., заступником начальника управління – начальником відділу по роботі з персоналом управління персоналу Супруненко Т.І., спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Козелько К.О., завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Федоренко А.В., провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Свірідовою Н.О., начальником відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Старовойтовою М.В. проведено спільний правопросвітницький захід з метою ознайомлення працівників Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації з основними напрямками проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

11.10.2018  Заступник Міністра з питань виконавчої служби Світлана Глущенко з робочим візитом на на Харківщині

Заступник Міністра з питань виконавчої служби Світлана Глущенко з робочим візитом на на Харківщині

На Харківщину з робочим візитом завітала заступник Міністра з питань виконавчої служби Світлана Глущенко.

Детальніше...

11.10.2018  Перший офіс формату «OPEN SPACE» у сфері державної реєстрації актів цивільного стану відкрито на Харківщині

Перший офіс формату «OPEN SPACE» у сфері державної реєстрації актів цивільного стану відкрито на Харківщині

Світлана Глущенко разом із Тетяною Єгоровою-Луценко, Іриною Дубиківською, Сергієм Васильцовим та Станіславом Куценко відкрили перший на Харківщині офіс формату «OPEN SPACE» у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.
Офіс «OPEN SPACE» - це європейський стандарт обслуговування громадян.

Детальніше...

09.10.2018  Надання правових консультацій громадянам

Надання правових консультацій громадянам
 У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 9 жовтня 2018 року головним спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах та фахівцем системи безоплатної правової допомоги надавалися безкоштовні правові консультації громадянам.
Детальніше...

09.10.2018  Учні Харківської гімназії № 1 дізналися про способи залагодження конфліктів

Учні Харківської гімназії № 1 дізналися про способи залагодження конфліктів
 9 жовтня 2018 року в рамках Тижня права з нагоди відзначення Дня юриста головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Ночовкіна О.В., завідуюча Восьмою Харківською державною нотаріальною конторою Лакіза І.В., державний нотаріус Сібільова С.М., а також адвокат Чехова О.О. провели уроки на тему: “Стоп булінг!” в Харківській гімназії № 1 Харківської міської ради Харківської області.
Детальніше...

09.10.2018  Круглий стіл в рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Круглий стіл в рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Завідувачем Близнюківської державної нотаріальної контори Харківської області Щербиною В.В. в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» в приміщенні Близнюківського бюро правової допомоги відбулося засідання круглого столу з питання: “Зняття з реєстрації. Правові аспекти”. У засіданні круглого столу брали участь: спеціаліст І категорії Близнюківської селищної ради Захарченко Ю.В., головний спеціаліст-юрисконсульт апарату Близнюківської РДА Парахотіна Л.О., фахівець Близнюківського РС філії ДУ «Центр пробації» у Харківській області Максименко М.В., начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Закорко Я.В.,

Детальніше...

09.10.2018  2018 рік оголошено Роком реалізації проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

2018 рік оголошено Роком реалізації проекту "Я МАЮ ПРАВО!"
 Консультантом Шостої Харківської державної нотаріальної контори Альбощою А.О. В рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО!” проведено лекцію
Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта