10.09.2018  Тематичний урок «Я маю право!» в 7-А класі Куп’янської загальноосвітньої школи №12

Тематичний урок «Я маю право!» в 7-А класі Куп’янської загальноосвітньої школи №12

В рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО” спеціалістом Куп’янського міськрайонного відділу реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Єсіковою А.М. проведено тематичний урок «Я маю право!» в 7-А класі Куп’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Куп’янської міської ради Харківської області. З метою формування в дітей навичок та вмінь відстоювати і захищати свої права учням було надано інформацію про "Права дітей".

Детальніше...

07.09.2018  «СТОП БУЛІНГ»

«СТОП БУЛІНГ»

Заступник начальника Міжрайонний відділ державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Ярошенко Н.А. прочитана лекція для учнів 3-го класу Лозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Лозівської міської ради.

Детальніше...

07.09.2018  Виїзди до боржників тривають

Виїзди до боржників тривають

Державними виконавцями Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області було здійснено виїзд за місцем проживання боржників з метою проведення виконавчих дій, направлених на погашення заборгованості по комунальним платежам.

Детальніше...

07.09.2018  Працівниками Харківської юстиції проведено тематичний урок «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41 Харківської міської ради Харківської області

Працівниками Харківської юстиції проведено тематичний урок «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41 Харківської міської ради Харківської області

Майбутнє кожної людини і людства в цілому потенційно залежить від підростаючого покоління, тому забезпечення прав дітей та їх правовий захист безумовно є основним завданням сучасності, у вирішенні якої має бути зацікавлене все світове співтовариство. Як доказ того, що одним із найважливіших досягнень і результатів дій міжнародної системи захисту прав людини є не тільки визнання міжнародним співтовариством факту, що “дитина, через її фізичну і розумову незрілість, потребує спеціальної охорони і турботи, включаючи відповідний правовий захист, як до, так і після народження”, але і визнання дітей самостійними суб’єктами.

Детальніше...

07.09.2018  Урок на тему: “Я маю право!” для учнів Харківської гімназія № 47

Урок на тему: “Я маю право!” для учнів Харківської гімназія № 47

І Харківській гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області головний спеціаліст відділу систематизації законодавства,  правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіна О.В. та начальник відділу представництва Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Окара І.Л. провели уроки на тему: «Я маю право!».

Детальніше...

07.09.2018  Відкритий урок для учнів 11 класу школи № 80

Відкритий урок для учнів 11 класу школи № 80

Працівником Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ’янському та Слобідському районах міста Харків Катериною Близнюк проведено відкритий урок для учнів 11 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 80 в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» на тему «Стоп Булінг». Учнів інформовано про булінг, його види, відповідальність та шляхи захисту у разі проявів боулінгу.

Детальніше...

07.09.2018  РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ПРАЦІВНИКАМИ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ПО МОСКОВСЬКОМУ РАЙОНУ М.ХАРКОВА

РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ПРАЦІВНИКАМИ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ПО МОСКОВСЬКОМУ РАЙОНУ М.ХАРКОВА

Підтримуючи ініціативу #ЧужихДітейНеБуває , Московський ВДВС м.Харків залучив до правопросвітницького проекту Мінюсту #ЯМАЮПРАВО! працівників Служби у справах дітей по Московському району м.Харкова, яка виконує функції органу опіки та піклування. 
При розгляді в суді справ про позбавлення батьківських прав, суду слід не тільки встановити факт ухилення одного з батьків від виконання батьківських обов’язків, а також перевірити наявність офіційного попередження про необхідність зміни ставлення до своєї дитини. Однак, це є крайнім заходом впливу, тому доцільність або передчасність застосування такого заходу залежить саме від висновку органу опіки та піклування.

Детальніше...

07.09.2018  #СтопБулінг у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 84 міста Харкова

#СтопБулінг у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 84 міста Харкова

Головним спеціалістом Московського районного у місті Харкові відділу держаної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Анною Будяну, було проведено лекцію 9-им та 10-им класам у Загально освітній школі І-ІІІ ступенів № 84 міста Харкова щодо протидії булінгу.  Було роз’яснено, що таке булінг, як захистити себе та оточуючих від цього явища.

Детальніше...

  Інформування щодо проекту «Я маю право!»

Інформування щодо проекту «Я маю право!»

Спеціалістом Новобаварського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Торяник О.С. на базі Харківської установи виконання покарань управління державної Пенітенціарної Служби України в Харківській області (№ 27) проведено інформування щодо правоосвітницького проекту «Я маю право!», а саме, щодо протидії домашнього насильства.

Детальніше...

07.09.2018  "Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи ступенів № 2

"Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи ступенів № 2

Заступником начальника Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі-Відділ) Савєльєвою О.М. проведено урок "Стоп булінг" для учнів 7 класу Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Первомайської міської ради Харківської області.

Детальніше...

07.09.2018  Інформування про проект «Я маю право»!»

Інформування про проект «Я маю право»!»

Начальником Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Закорко Я.В. було прийнято участь в консультативно-дорадчій раді з питань місцевого самоврядування при голові Близнюківської районної ради Харківської області.

Детальніше...

07.09.2018  «КРУГЛИЙ СТІЛ: СтопНасильство, СтопБулінг»

«КРУГЛИЙ СТІЛ: СтопНасильство, СтопБулінг»

05 вересня 2018 року на базі Харківської державної наукової бібліотеки   ім. В.Г. Короленка спеціалістами управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. та Кас’ян А.В. в рамках комунікативної кампанії «Я маю право!» проведено «круглий стіл» на якому було висвітлено тематики: «Як протидіяти домашньому насильству», «СтопБулінг – проблематика сучасності».

Детальніше...

07.09.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Начальником Богодухівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Рудичевою К.В. було проінформовано відвідувачів відділу про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» а саме, другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває, що передбачає:

Детальніше...

07.09.2018  Урок на тему: «Права дитини. Зупинимо булінг разом!» для учнів КП «Рокитненський ліцей»

Урок на тему: «Права дитини. Зупинимо булінг разом!» для учнів КП «Рокитненський ліцей»

6 вересня 2018 року працівниками Нововодолазького РВ ДВС ГТУЮ у Харківській області для учнів КП «Рокитненський ліцей» проведено урок на тему: «Я маю право». Під час уроку діти довідалися про основні напрямки реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», а саме: «Права дитини. Зупинимо булінг разом!».

Детальніше...

07.09.2018  Правопросвітницький захід для студентів Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій з метою ознайомлення з основними напрямками проекту. «Я МАЮ ПРАВО!»

 Правопросвітницький захід для студентів Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій з метою ознайомлення з основними напрямками проекту. «Я МАЮ ПРАВО!»

Для студентів Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій заступником начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бєловою Н.О. та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» був проведений спільний правопросвітницький захід з метою ознайомлення студентів Коледжу з основними напрямками проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта