24.05.2019  Інформування жителів Сахновщинського району

Інформування жителів Сахновщинського району

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проінформовано жителів Сахновщинського району щодо захисту прав громадян, реалізації урядової ініціативи «Відповідальне батьківство». Жителям району розповідають про можливості отримати скористатися урядовими підтримками, зокрема, «Чужих дітей не буває», та податкова знижка на розвиток дитини.

Детальніше...

24.05.2019  Тренінг для лідерів учнівського самоврядування “Будуємо майбутнє разом”

Тренінг для лідерів учнівського самоврядування “Будуємо майбутнє разом”

У Харкові пройшов тренінг для лідерів учнівського самоврядування “Будуємо майбутнє разом”, спрямований на попередження вчинення правопорушень. Захід відбувся в рамках реалізації пілотного проекту Міністерства юстиції “Від мрії до дії” на базі правового клубу PRAVOKATOR. Під час тренінгу підлітки відпрацювали навички ефективного спілкування та попередження конфліктних ситуацій, а також попрацювали над лідерськими якостями.

Детальніше...

23.05.2019  Відповідальним батькам – урядова підтримка

Відповідальним батькам – урядова підтримка

Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів Головного територіального управління юстиції у Харківській області Меланія Хуторянська в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провела правове інформування для працівників Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради на тему: «Відповідальне батьківство», «Я маю право на виконання рішення суду!».

Детальніше...

23.05.2019  Харківська юстиція провела урок #СтопБулінг для учнів 6-го класу Харківського навчально-виховного комплексу № 106 Харківської міської ради Харківської області ім. В.О. Кисіля

Харківська юстиція провела урок #СтопБулінг для учнів 6-го класу Харківського навчально-виховного комплексу № 106 Харківської міської ради Харківської області ім. В.О. Кисіля

Сьогодні спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Іванова Т.О. та Парамонова Л.В. завітали до учнів  6-го класу Харківського навчально-виховного комплексу № 106 Харківської міської ради Харківської області ім. В.О. Кисіля та провели урок #СтопБулінг.

Детальніше...

23.05.2019  Бесіда зі студентами Харківського національного економічного університету ім.Семена Кузнеця

Бесіда зі студентами Харківського національного економічного університету ім.Семена Кузнеця

Консультантом Шостої Харківської міської державної нотаріальної контори Альбощою А.О. в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено бесіду зі студентами Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця на теми:«Порядок отримання аліментів на дитину», «Правила виїзду дітей за кордон», «Як протидіяти домашньому насильству», «Порядок вирішення спорів».

Детальніше...

23.05.2019  Бесіда з працівникам відділу Куп'янського міськрайцентру зайнятості

Бесіда з працівникам відділу Куп'янського міськрайцентру зайнятості

Дворічанською державною нотаріальною конторою Харківської області в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» проведено бесіду з працівникам відділу Куп'янського міськрайцентру зайнятості на тему:«Виконання рішення суду».

Детальніше...

23.05.2019  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Консультантом Зміївської державної нотаріальної контори Бовтрук Н.В. для відвідувачів та працівників Зміївської районної філії Харківського обласного центру зайнятості проведено бесіду на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Як виконати рішення суду?», «Забезпечення права на заробітну плату», «Нові правила щодо виїзду за кордон з дитиною», «Захист прав дитини шляхом законодавчих змін порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».

Детальніше...

23.05.2019  Лекція «Зупинимо булінг разом» для учнів Харківської гімназії № 1

Лекція «Зупинимо булінг разом» для учнів Харківської гімназії № 1

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» спрямований на підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури у суспільстві на належному рівні та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у правовий спосіб.

Детальніше...

23.05.2019  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою формування нової правової культури в суспільстві, Другою Харківською  міською  державною нотаріальною конторою для коллективу "ЦБС" Холодногірського району м. Харкова проведено правоосвітній захід, спрямований на інформування громадян про проект "Я маю право" та прочитано лекцію на тему: "Інтереси дитини-обов'язок батьків та держави".

Детальніше...

23.05.2019  Зустріч з колективом комунального мистецького навчального закладу «Зміївська дитяча музична школи»

Зустріч з колективом комунального мистецького навчального закладу «Зміївська дитяча музична школи»

Консультантом Зміївської державної нотаріальної контори Бовтрук Н.В. проведено зустріч з педагогічним колективом комунального мистецького навчального закладу «Зміївська дитяча музична школи» Зміївської районної ради, під час якої працівників в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

23.05.2019  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

З  метою формування у молоді та суспільстві правової культури та правової свідомості, сприянню підвищення рівня знань та поінформованості громадян в рамках реалізації загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО» державними нотаріусами Радіоновою Т.І., Соловйовою Н.Є., консультантом Рябовол К.О. спільно з начальником відділу Третього харківського центру з надання БВПД Йолкіною Л. П., на базі Харківського Державного соціально-економічного коледжу було проведено інтелектуально-правову гру «Правовий ринг», до якої були залучені діти різних вікових категорій. За підсумками гри команди-учасники були нагороджені грамотами

Детальніше...

23.05.2019  Формування нульової толерантності до булінгу

Формування нульової толерантності до булінгу

У Харківській приватній школі “Початок Мудрості” працівниками управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кас’ян Анастасією та Пащенко Діаною в межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено зустріч з учнями 9-10 класів, на якій висвітлювались базові європейські цінності та їх правове забезпечення.

Детальніше...

23.05.2019  Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян

23 травня 2019 року в приміщенні Дворічанського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбудеться особистий прийом громадян заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Артуром Товмасяном.

Детальніше...

23.05.2019  Україна у процесі європейської інтеграції

Україна у процесі європейської інтеграції

Спеціалістами Барвінківського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено спільну зустріч з головним спеціалістом з реєстрації місця проживання фізичних осіб Барвінківського виконавчого комітету міської ради Харківської області Городовою О.О.

Детальніше...

  Семінар та тренінг з державними виконавцями Шевченківського відділу державної виконавчої служби міста Харків

Семінар та тренінг з державними  виконавцями Шевченківського відділу державної виконавчої служби міста Харків

Заступником начальника відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Огурцовою Л.О. проведено семінар та тренінг з державними  виконавцями Шевченківського відділу державної виконавчої служби міста Харків Головного територіального Управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта