21.12.2018  Засідання Антирейдерського аграрного штабу

Засідання Антирейдерського аграрного штабу

Відбулось чергове засідання Антирейдерського аграрного штабу, під час якого члени штабу доповіли про виконану роботу. Всі заяви, які надходять до штабу, ретельно вивчаються спеціалістами та по кожному випадку приймаються конкретні рішення.

Детальніше...

20.12.2018  Круглий стіл з працівниками служби у справах дітей по Холодногірському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради

Круглий стіл з працівниками служби у справах дітей по Холодногірському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харіною О.І. сумісно з працівниками служби у справах дітей по Холодногірському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради (далі — Служба) проведено круглий стіл на тему: “Конституційні права дітей, рівне відношення до дітей та повага їх поглядів, ознайомлення з напрямками проекту «Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

20.12.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану (далі — Відділ) Жовновською О.А., після проведення державної реєстрації народження дитини громадянці ромської національної меншини, було надано правову консультацію з питання дії правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

20.12.2018  Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації

Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації

20 грудня 2018 року відбулося засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації.

Під час засідання постійно діючої робочої групи розглянуті наступні питання:

Детальніше...

20.12.2018  Спільна нарада

Спільна нарада

У приміщенні Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – ГТУЮ) відбулася спільна нарада керівництва ГТУЮ з представниками Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку, яка була спрямована на ознайомлення та вивчення відповідних норм законодавства у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. В ході зустрічі визначили порядок взаємодії відділів державної реєстрації актів цивільного стану міста Харкова з Центрами надання адміністративних послуг (надалі – ЦНАП), послуги, що надаватимуться через ЦНАП та прийняли узгоджені рішення із зазначених питань.

Детальніше...

19.12.2018  Результати конкурсу на кращий дитячий малюнок “Новорічна казка”

Результати конкурсу на кращий дитячий малюнок “Новорічна казка”

В ці зимові новорічні дні в серці кожної людини, і великої, і малої, горить незгасний вогник надії на те, що мрії повинні здійснюватися. А коли їм здійснюватися, як не на Новий Рік?!

Тому не випадково Харківська професійна спілка працівників органів юстиції на новорічні свята започаткувала та оголосила конкурс дитячих малюнків «Новорічна казка», серед дітей членів Профспілки. А 14 грудня 2018 року було підведено результати конкурсу. Роботи юних митців вражають недитячим розумінням теми, висловленням своєї думки та фантазії.

Детальніше...

19.12.2018  Семінар з працівниками Нововодолазької районної філії ХОЦЗ

Семінар з працівниками Нововодолазької районної філії ХОЦЗ

Працівники Нововодолазького районного відділу державної виконавчої служби провели семінар на тему: «Реалізація і захист прав людини. Правова грамотність населення» у якому взяли участь представники в Нововодолазької районної філії ХОЦЗ.

Під час семінару присутні обговорили рівень правової освіти громадян, формування норм правової поведінки і звичок, зміни в законодавстві щодо виїзду з дитиною за кордон, а також проблеми насильства в сім’ї.

Детальніше...

19.12.2018  День відкритих дверей у Нововодолазькому районному відділі державної виконавчої служби

День відкритих дверей у Нововодолазькому районному відділі державної виконавчої служби

Нововодолазький районний відділ державної виконавчої служби провів «День відкритих дверей» для учнів 10-11 класів Комунального закладу «Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради.

Учні ознайомились з основними напрямками роботи державної виконавчої служби, правами та обов’язками сторін виконавчого провадження, а також з дітьми провели діалог на тему: «Права людини».

Детальніше...

19.12.2018  Круглий стіл на тему: «Права людини»

Круглий стіл на тему: «Права людини»

Працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах разом з працівниками Золочівської районної «Центральної бібліотечної системи» було проведено круглий стіл на тему: «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

Детальніше...

19.12.2018  Зустріч на тему: «Права людини» в міській бібліотеці відділу культури Лозівської міської ради

Зустріч на тему: «Права людини» в міській бібліотеці відділу культури Лозівської міської ради

Начальником Лозівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Заварзою С.А. проведено робочу зустріч на тему: «Права людини» в міській бібліотеці відділу культури Лозівської міської ради Харківської області з нагоди відзначення 70-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

Детальніше...

19.12.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харіною О.І. сумісно з працівниками Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 115 Харківської міської ради Харківської області проведено круглий стіл на тему: «Своєчасна реєстрація народження дитини та обговорення актуальних питань щодо виявлення дітей, стосовно яких не проведено державну реєстрацію народження», а також ознайомлення з напрямками загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

19.12.2018  “Презентація” на тему: “Права людини”

“Презентація” на тему: “Права людини”

Працівниками сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини для відвідувачів бібліотеки загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №140 Харкiвської міської ради було проведено “Презентацію” на тему: “Права людини”. Читачів проінформовано про основні положення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, загальнонаціональний правоосвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО” та надані інформаційні матеріали: “Порядок звернення до Європейського суду з прав людини”, “Оформлення договору оренди землі”, “Виїзд дитини за кордон”, “Вирішення цивільних спорів”, “Порядок виконання рішення суду” тощо.

Детальніше...

18.12.2018  Робоча зустріч з представниками Служби у справах дітей по Новобаварському району

Робоча зустріч з представниками Служби у справах дітей по Новобаварському району

Працівниками Новобаварського районного у місті Харкові відділом державної реєстрації актів цивільного стану , в рамках Всеукраїнського тижня права та Всеукраїнського правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності, було проведено робочу зустріч з представниками Служби у справах дітей по Новобаварському району Управління служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради. В ході зустрічі були обговорені питання реалізації і захисту прав людини.

Детальніше...

18.12.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

З метою формування у молоді правової культури та правової свідомості, сприянню підвищення рівня знань та поінформованості громадян в рамках реалізації всеукраїнського проекту «Я МАЮ ПРАВО», на базі комунального закладу «Люботинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів “Дивосвіт” Харківської обласної ради Другою державною нотаріальною конторою Харківського району Харківської області спільно з начальником відділу Третього харківського центру з надання БВПД Йолкіною Л.П. та за сприянням керівництва закладу проведено для учнів закладу Інтелектуально-правову гру «Правовий ринг». За підсумками гри команди-учасники були нагороджені грамотами.

Детальніше...

18.12.2018  Кіберпростір – альтернатива реального світу, яка має свої небезпеки

Кіберпростір – альтернатива реального світу, яка має свої небезпеки

На базі правового клубу PRAVOKATOR Головним територіальним управлінням юстиції було проведено Workshop на тему: «Кіберпростір – альтернативний світ спілкування сучасної молоді: інформаційна безпека у цифровому світі», до участі у якій долучився державний експерт експертної групи з доступу до правосуддя Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України Юрій Сверба.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта