09.10.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державними нотаріусами Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І., Соловйовою Н.Є., консультантом Рябовол К.О. проведено роз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Детальніше...

09.10.2018  Для військовослужбовців Слобідського об`єднаного районного військового комісаріату міста Харкова проведена роз'яснювальна кампанія “Права захисників”

Для військовослужбовців Слобідського об`єднаного районного військового комісаріату міста Харкова проведена роз'яснювальна кампанія “Права захисників”

Головним спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти С.Л. Кузьменко в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

09.10.2018  Тематична бесіда зі школярами «Стоп булінг!»

Тематична бесіда зі школярами «Стоп булінг!»
 В рамках проведення розпочатого Всеукраїнського тижня права, який, зокрема, передбачає проведення виховних уроків для школярів різних вікових категорій з метою запобігання дискримінації та насильству, 8 жовтня 2018 для учнів 7-8 класів Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 32 імені двічі Героя Радянського Союзу О.О. Головачова спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Богуцькою В.В. та Горбуновою К.Ю. було проведено тематичну бесіду «Що таке булінг? Як запобігти та що робити з наслідками?».
Детальніше...

09.10.2018  Проведено онлайн – семінар через мережу Skype для державних реєстраторів Первомайської районної державної адміністрації Харківської області

Проведено онлайн – семінар через мережу Skype для державних реєстраторів Первомайської районної державної адміністрації Харківської області
 8 жовтня 2018 року У заході прийняли участь: Часовськой І.В. - начальник відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації, Вербицька Н.М. – головний спеціаліст відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації, Струкова О.О. – державний реєстратор Реєстраційного сектору Первомайської районної державної адміністрації Харківської області, Занічкіна Д.В. – директор Центру надання адміністративних послуг при Первомайській районній державній адміністрації Харківської області.
Детальніше...

06.10.2018  Бесіда про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Бесіда про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Державним нотаріусом Першої державної нотаріальної контори Харківського району, Харківської області Кормілець Ю.М. було доведено до відома про наявність правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" працівників дитячого садочку Височанської селищної ради Харківського району Харківської області. У результаті конструктивного спілкування було проінформовано по наступним питанням: «Як вирішити спір?», «Як оформити субсидію», «Відбирають майно?»; "Хочеш виїхати з дитиною за кордон?"; "Не знаєш як оформити договір оренди землі?", також була надана безоплатна первинна правова допомога.

Детальніше...

06.10.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Консультантом Зміївської державної нотаріальної контори Харківської області Бовтрук Н.В. у приміщенні Зміївського районного підприємства містобудування, архітектури та землевпорядкування проведено правопросвітницький захід з метою ознайомлення працівників підприємства із загальнонаціональним правопросвітницьким проектом  "Я МАЮ ПРАВО!", який запроваджено для формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

06.10.2018  Робоча зустріч в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Робоча зустріч в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Державним нотаріусом 12 ХДНК Герасимовою О.О. в рамках правовпосвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" було проведено робочу зустріч з членами Громадської організації "Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Немишлянського району м. Харкова", в ході якої було надано фахову консультацію по оформленню спадкових прав на нерухоме та рухоме майно.

Детальніше...

06.10.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Відбулася зустріч колективу П̕̕ятої Харківської державної нотаріальної контори з працівниками та відвідувачами Харківського відділення поштового зв’язку №3 ПАТ «Укрпошта», в ході якої консультантом П̕̕ятої харківської державної нотаріальної контори Місюрою А.Д. було проінформовано про проект «Я МАЮ ПРАВО!», надано консультації з питань «Як оформити субсидію» та «Як протидіяти домашньому насильству».

Детальніше...

06.10.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Державним нотаріусом Другої Харківської державної нотаріальної контори Гуркаленко  І.В. колективу та відвідувачам Центральної дитячої бібліотеки Холодногірського району було проінформовано про наявність проекту “Я МАЮ ПРАВО!” та прочитано лекцію на тему: “Як протидіяти домашньому насильству?”.

Детальніше...

06.10.2018  2018 рік оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

2018 рік оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту  "Я  МАЮ ПРАВО!"

Завідувачем Близнюківської державної нотаріальної контори Харківської області Щербиною В.В. проведено вуличне інформування громадян Близнюківського району про проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників, та “Як протидіяти домашньому насильству”.

Детальніше...

06.10.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Продовжуємо підвищувати рівень обізнаності представників ромської національної меншини, 5 жовтня 2018 року заступником начальника Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Донцовою І.М. під час державної реєстрації було проведено інформування представниці ромської національної меншини про проект «Я МАЮ ПРАВО!», метою, якого є, підвищення юридичної грамотності громадян України та формування нової правової культури в суспільстві, зазначений проект не лише інформує громадян про їхні права, а й навчає їх, як ці права захищати, дає чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли права порушують.

Детальніше...

06.10.2018  Лекція на тему: «Конституційні права людиниі громадянина»

Лекція на тему: «Конституційні права людиниі громадянина»

Завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області для слухачів заочної форми навчання факультету підготовки магістрів публічного управління Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління  при Президентові України було проведено лекцію,  присвячену основоположним правам людини і громадянина.

Детальніше...

06.10.2018  День відкритих дверей у Дворічанському районному відділі державної виконавчої служби

День відкритих дверей у Дворічанському районному відділі державної виконавчої служби

У Дворічанському районному відділі державної виконавчої служби проведено день відкритих дверей для учнів 9-го класу Дворічанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Учнів було проінформовано про діяльність, основні завдання державної виконавчої служби, вимоги, що пред'являються до державних виконавців, їх повноваження при примусовому виконанні виконавчих документів з наведенням прикладів, які виникають у повсякденному житті. Також, школярам відповіли на запитання та провели оглядову екскурсію.

Детальніше...

06.10.2018  День відкритих дверей у Великобурлуцькому районному відділі Державної виконавчої служби

День відкритих дверей у Великобурлуцькому районному відділі Державної виконавчої служби

У Великобурлуцькому районному відділі Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харкіській області головним державним виконавцем відділу Тетяною Смірновою було проведено День відкритих дверей для школярів 9 класу Комунального Закладу «Великобурлуцький ліцей» .

Детальніше...

06.10.2018  Семінар для суддів та працівників апарату Московського районного суду м. Харкова

Семінар для суддів та працівників апарату Московського районного суду м. Харкова

В приміщенні Московського районного суду м. Харкова спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Литовченко Ю.С. та Парамоновою Л.В. проведено семінар на тему:

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта