21.03.2019  Інформування працівників Територіального центру надання соціальних послуг Київського району міста Харкова про загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Територіального центру надання соціальних послуг Київського району міста Харкова про загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Для соціальних працівників Територіального центру надання соціальних послуг Київського району міста Харкова головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Котляр Г.О. та провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Свиридовою Н.О. в межах проведення правопросвітницього проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

20.03.2019  Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян

21 березня 2019 року в рамках Графіку виїзних прийомів громадян на І півріччя 2019 року, затвердженого наказом ГТУЮ від 27.12.2018 №648/4,  заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тимощук О.В. буде проведено виїзний прийом громадян у приміщенні Зміївської районної державної адміністрації Харківської області.

Особистий прийом відбудеться об 11.00, адреса: м. Зміїв, вул. Адміністративна, 9.

Детальніше...

20.03.2019  Правова бесіда з фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова та майбутніми соціальними педагогами на тему: «Сучасні механізми реалізації та захисту прав людини»

Правова бесіда з фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова та майбутніми соціальними педагогами на тему: «Сучасні механізми реалізації та захисту прав людини»

На запрошення центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова працівники Харківської юстиції: начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів Меланія Хуторянська спільно з завідуючою Восьмої  Харківської державної нотаріальної контори Інною Лакізою провели правову бесіду з фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова та майбутніми соціальними педагогами на тему: «Сучасні механізми реалізації та захисту прав людини».

Детальніше...

20.03.2019  Протидій булінгу - відкрий серце назустріч добру!

Протидій булінгу - відкрий серце назустріч добру!

Від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми, не вміють будувати стосунки з людьми. Вони потребують підтримки дорослих, які б допомогли їм розвинути здорові відношення з людьми не лише у школі, але й протягом усього їх подальшого життя. Булінг впливає на всіх, хто бере в ньому участь або спостерігає, та має деструктивні наслідки в майбутньому житті

Детальніше...

20.03.2019  “Що необхідно пам'ятати виборцю?”

“Що необхідно пам'ятати виборцю?”
В рамках загальнонаціональної кампанії «Я маю право голосу», з метою підвищення рівня обізнаності щодо виборчих прав, механізму їх реалізації та захисту, фахівці Голуб В.В. та Литовченко Ю.С. провели тематичну зустріч на тему «Що необхідно пам'ятати виборцю?» з працівниками Української промислово-економічної компанії.
Детальніше...

19.03.2019  Онлайн семінар для керівників і адміністраторів Центрів надання адміністративних послуг Харківської області

Онлайн семінар для керівників і адміністраторів Центрів надання адміністративних послуг Харківської області

19 березня 2019 року взято участь в навчальному семінарі для керівників і адміністраторів Центрів надання адміністративних послуг Харківської області, який відбувся в Департаменті з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації.

Детальніше...

19.03.2019  “Я маю право голосу!” та “Відповідальне батьківство” у відділенні Філії АТ “Укрексімбанк”

“Я маю право голосу!” та “Відповідальне батьківство” у відділенні Філії АТ “Укрексімбанк”

В рамках реалізації інформаційних кампаній “Я маю право голосу!” та “Відповідальне батьківство” головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Ночовкіною О.В. проведено зустріч з працівниками відділення в м. Чугуєві Філії АТ “Укрексімбанк”.

Детальніше...

19.03.2019  Надання адресної безоплатної правової допомоги в Чугуївському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги в Чугуївському районі Харківської області

Головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Ночовкіною О.В. здійснено надання адресної безоплатної правової допомоги мешканцям Чугуївського району Харківської області.

Прийом громадян було проведено спільно з заступником директора Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Рогозіним С.Л. та головним спеціалістом Мазницькою С.С.

Детальніше...

19.03.2019  Виступ перед вчителями в рамках проекту «Я маю право голосу!»

Виступ перед вчителями в рамках проекту «Я маю право голосу!»

Спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Івановою Т.О. перед педагогічним колективом Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 147 Харківської міської ради було проведено виступ в рамках проекту «Я маю право голосу!», в ході якого було висвітлено права виборців та способи їх захисту.

Детальніше...

19.03.2019  Вуличне інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова проведено вуличне інформування для мешканців міста Лозова про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!” які повідомили про нові механізми захисту дітей та жінок від домашнього насильства.

Детальніше...

18.03.2019  Пройшло чергове засідання Антирейдерського штабу

Пройшло чергове засідання Антирейдерського штабу
Пройшло чергове засідання Антирейдерського штабу, під час якого члени штабу доповіли про проведену роботу щодо звернення, яке перебуває на розгляді. Нагадуємо, що метою функціонування штабу є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи врожаю, швидкого й ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна аграріїв.
У разі виникнення запитань, звертайтеся до Антирейдерського штабу за телефонами:  (057)705-33-74 та (066)399-10-58.
Детальніше...

15.03.2019  Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян

18 березня 2019 року в приміщенні Сахновщинської держнотконтори Харківської області відбудеться особистий прийом громадян першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Іриною Левченко.
Особистий прийом відбудеться: о 11.00 за адресою: Харківська обл., смт.Сахновщина, вул. Поштова, 1-А.

Детальніше...

15.03.2019  Виїзний семінар та тренінг

Виїзний семінар та тренінг

Працівниками відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Огурцовою Л.О. та Павленко Ю.Ю. проведено виїзний семінар та тренінг з приватним виконавцем Харківського виконавчого округу Попляком В.В.

Детальніше...

15.03.2019  Зустріч з вчителями у форматі живого спілкування

Зустріч з вчителями у форматі живого спілкування

Очевидно, що не кожна ситуація є булінгом. Але, іноді трапляється невірне трактування вказаного поняття та, як наслідок, надмірне реагування на простий конфлікт чи з’ясування стосунків між учнями, в той час, коли ознак цькування немає.

Детальніше...

14.03.2019  «Стоп булінг» для учасників навчально-виховного процесу

«Стоп булінг» для учасників навчально-виховного процесу

З метою реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” в рамках кампанії “Стоп Булінг!” для учасників навчально-виховного процесу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 140 Харківської міської ради головним спеціалістом сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Ковтуненко О.В. було проведено лекцію “Стоп булінг”.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта