23.05.2019  Лекція до Дня Європи та виховний відео-урок “Зупинемо булінг разом”.

Лекція до Дня Європи та виховний відео-урок “Зупинемо булінг разом”.

Для студентів Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківський області Надією Свиридовою з нагоди святкування Дня Європи в Україні проведено лекцію на тему “Права людини” та відео-лекцію на теми: «Стоп булінг!», «Як отримати податкову знижку на навчання?», «Як протидіяти торгівлі людьми й не стати жертвою злочинців».

Детальніше...

22.05.2019  Відкритий урок «Стоп булінг»

Відкритий урок «Стоп булінг»

Насильство у школі – буденна реальність для багатьох людей в усьому світі. Переслідування, знущання, погрози онлайн, образи – все це негативно впливає на школяра та його успіхи в навчанні. Працівниками Київського відділу державної виконавчої служби міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено відкритий урок з учнями Харківської спеціалізованої школи школи  80 на якій обговорені шляхи виявлення та зупинення булінгу у школах.

Детальніше...

22.05.2019  Семінар та тренінг з державними виконавцями Харківської області

Семінар та тренінг з державними  виконавцями Харківської області

Провідним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Павленко Ю.Ю. проведено семінар та тренінг з державними виконавцями Харківської області.

Детальніше...

22.05.2019  Відбувся особистий прийом громадян у Краснокутському районі

Відбувся особистий прийом громадян у Краснокутському районі

Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції Харківській області Ірина Левченко провела особистий прийом громадян у Краснокутському районі. Громадяни звернулись на прийом за роз'ясненням та вирішенням питання щодо оформлення спадщини в Богодухівській нотаріальній конторі, яка здійснює обслуговування Краснокутського району в порядку заміщення, а також щодо перерахунку державної пенсії та оформлення аліментів.

Детальніше...

22.05.2019  Лекція до Дня Європи та виховний відео-урок “Зупинемо булінг разом”

Лекція до Дня Європи та виховний відео-урок “Зупинемо булінг разом”

Для студентів Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківський області Надією Свиридовою з нагоди святкування Дня Європи в Україні проведено лекцію на тему “Права людини” та відео-лекцію на теми: «Стоп булінг!», «Як отримати податкову знижку на навчання?», «Як протидіяти торгівлі людьми й не стати жертвою злочинців».

Детальніше...

21.05.2019  Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян

22 травня 2019 року в приміщенні Краснокутського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбудеться 

Детальніше...

21.05.2019  Надання адресної безоплатної правової допомоги в Борівському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги в Борівському районі Харківської області

20 травня 2019 року головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області О. Ночовкіною здійснено надання адресної безоплатної правової допомоги мешканцям Чугуївського району Харківської області

Детальніше...

21.05.2019  Золоте весілля в Борівському районі

Золоте весілля в Борівському районі

В Борівському районному відділі ДРАЦС відбувся урочистий обряд ювілею золотого весілля подружньої пари Стрельнік Леоніда Володимировича та Стрельнік Любов Федорівни, які 50 років тому одружувалися в Харківському міському відділі ДРАЦС.

 

 

Детальніше...

21.05.2019  Робоча зустріч на базі Золочівської районної державної адміністрації

Робоча зустріч на базі Золочівської районної державної адміністрації

17 травня 2019 року на базі Золочівської районної державної адміністрації Харківської області під егідою керівництва Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області у складі

Детальніше...

21.05.2019  Науковий квест «Пошуки скарбів науки»

Науковий квест «Пошуки скарбів науки»

Цими вихідними представники Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області долучились до участі в VI Міждисциплінарному науковому квесті «Пошуки скарбів науки», присвяченому Всесвітньому Дню науки.

Детальніше...

20.05.2019  Відзначаємо День Європи!

Відзначаємо День Європи!

9 травня у Євросоюзі святкують День Європи. Указом Президента України від 19.04.2003 Україна приєдналася до святкування та відзначає це свято в кожну третю суботу травня. У 2019 році в Україні вказане свято відзначають 18 травня.

Детальніше...

20.05.2019  Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 17 травня 2019 року № 38.

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 17 травня 2019 року № 38.

20.05.2019  Танцюємо разом з All STARS Dance Centre

Танцюємо разом з All STARS Dance Centre

Ппрацівники Харківської юстиції в рамках реалізації Національної стратегії реформування системи юстиції щодо дітей на період до 2023 року, провели для школярів правоосвітній захід у самій великій школі танців України  -  All Stars Dance Centre.

Детальніше...

17.05.2019  Семінар з працівниками апарату Червонозаводського районного суду м. Харкова

Семінар з працівниками апарату Червонозаводського районного суду м. Харкова

З метою підвищення якості оформлення документів, які складаються на виконання міжнародних договорів України для отримання правової допомоги у цивільних, сімейних та кримінальних справах, зменшення кількості випадків повернення на дооформлення судових документів та недопущення порушень строків опрацювання іноземних судових доручень спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Литовченко Ю.С. та Горбунова К.Ю. провели семінар з працівниками апарату Червонозаводського районного суду м. Харкова на тему: “Виконання міжнародних договорів про надання правової допомоги у цивільних, сімейних та кримінальних справах”.

Детальніше...

17.05.2019  Чергове засідання Антирейдерського штабу

Чергове засідання Антирейдерського штабу

Провели чергове засідання Антирейдерського штабу. Звернення, які надходять на розгляд до оперативного штабу, у своїй більшості стосуються незаконного продовження договору оренди земельної ділянки. Ми намагаємося допомогти вирішити кожне проблемне питання.
Якщо Ви вважаєте, що відносно вашого майна були спроби рейдерського захоплення або інші незаконні дії, звертайтеся за телефоном гарячої лінії: (057) 705-33-74, (066) 339-10-58.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта