18.12.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Завідувачем Десятої Харківської державної нотаріальної контори Верещакою Г.Л. проведено правороз’яснювальну роботу серед працівників КП "Харківолагоустрій" Шевченківського району про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності, та надано консультації працівникам.

Детальніше...

18.12.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Консультантом Другої Харківської державної нотаріальної контори Міхітаровою Ю.Ю  для коллективу "Дільничої лікарні ветеринарної медицини" проведено правоосвітній захід, спрямований на інформування громадян про проект "Я маю право!", під час якого прочитано лекцію на теми "Стоп булінг", "Законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України.

Детальніше...

18.12.2018  Про права дитини та Загальну декларацію прав людини інформували в дошкільному навчальному закладі

Про права дитини та Загальну декларацію прав людини  інформували в дошкільному навчальному закладі

Для працівників дошкільного навчального закладу №370 Харківської міської ради, спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кас'ян А.В. було проведено захід, присвячений правам дитини та Загальній декларації прав людини.

Детальніше...

18.12.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

З метою формування у молоді правової культури та правової свідомості, сприянню підвищення рівня знань та поінформованості громадян в рамках реалізації всеукраїнського проекту «Я МАЮ ПРАВО», на базі Люботинської міської бібліотеки державними нотаріусами Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І., Соловйовою Н.Є., та консультантом Рябовол К.О., разом з начальником управління з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області Юдіною О.М. та провідним спеціалістом відділу аналітично-методичного забезпечення діяльності нотаріату управління з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр О.Ю., спільно з начальником відділу Третього харківського центру з надання БВПД Йолкіною Л.П. проведено Інтелектуально-правову гру «Правовий ринг».

Детальніше...

18.12.2018  Круглий стіл «Конституційні права і свободи людини і громадянина, їх обмеження в період воєнного стану»

Круглий стіл «Конституційні права і свободи людини і громадянина, їх обмеження в період воєнного стану»

В приміщенні відділу «Валківське бюро правової допомоги» Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено круглий стіл на тему «Конституційні права і свободи людини і громадянина, їх обмеження в період воєнного стану» за участю представників органів державної влади:

Детальніше...

18.12.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Консультантом Першої Харківської державної нотаріальної контори Сальніковою О.О. проінформовано громадянку Липську М.В., яка звернулася на прийом до нотаріальної контори за консультацією, про загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО" та доведено до відома про гарантовані Конституцією та законами України права у відповідних сферах.

Детальніше...

18.12.2018  “Сім'я — не місце для насильства!”

“Сім'я — не місце для насильства!”

В рамках Всеукраїнського тижня права провідний спеціаліст відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Горбунова Катерина провела зустріч з колективом “Appus Studio”, в ході якої розповіла як захистити себе та родину від домашнього насильства.

Детальніше...

17.12.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

17 грудня 2018 року набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 27.11.2018 № 3716/5 «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства юстиції України від 12 квітня 2016 року № 1098/5», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27.11.2018 за № 1340/32792. Наказ опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» від 07.12.2018 № 94.

Детальніше...

17.12.2018 

17.12.2018  Обговорення у відділі освіти, молоді та спорту Первомайської РДА актуальних питань булінгу

Обговорення у відділі освіти, молоді та спорту Первомайської РДА  актуальних питань булінгу

Головним спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Сергієм Кузьменко у відділі освіти, молоді та спорту Первомайської районної державної адміністрації обговорені актуальні питання булінгу.

Детальніше...

17.12.2018  Круглий стіл до Всеукраїнського тижня права!

Круглий стіл до Всеукраїнського тижня права!

Вітаючи сучасну молодь із Всеукраїнським тижнем права та річницею проголошення Загальної декларації прав людини, головний спеціаліст сектору з питань запобагання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області Слащова І.О., головний спеціаліст сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Ковтуненко О.В. та провідний спеціаліст  відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Свиридова Н.О., завітали до студентів Національного технічного університету «Харківського політехнічного інституту».

Детальніше...

17.12.2018  Лекція на тему: “Кримінальна відповідальність неповнолітніх”

Лекція на тему: “Кримінальна відповідальність неповнолітніх”

Працівниками сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, Головного територіального управління юстиції у Харківської області для учнів 9-го класу загальноосвітнього навчального закладу було проведено лекцію в ході якої учні ознайомились з поняттям кримінальної відповідальності та особливостями її застосування до неповнолітніх, поглибили і розширили свої знання про покарання, які застосувуються до неповнолітніх при вчиненні кримінального правопорушення відповідно до Кримінального Кодексу України.

Детальніше...

17.12.2018  Про проект “Я МАЮ ПРАВО” в рамках Всеукраїнського тижня права говорили зі студентами Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця

Про проект “Я МАЮ ПРАВО” в рамках Всеукраїнського тижня права говорили зі студентами Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця

В рамках Всеукраїнського тижня права головний спеціаліст відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Смородська М.С. обговорила зі студентами Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця напрями реалізації проекту Міністерства юстиції України “Я маю право”, зокрема, “Захист прав споживачів”.

Детальніше...

17.12.2018  ВІДКРИТИЙ УРОК «ОСНОВОПОЛОЖНІ ПРАВА ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА»

ВІДКРИТИЙ УРОК «ОСНОВОПОЛОЖНІ ПРАВА ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА»

З нагоди Всеукраїнського тижня права завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено відкритий урок для студентів Української інженерно-педагогічної академії на тему: «Основоположні права людини і громадянина у розрізі Загальної декларації прав людини і громадянина»

Детальніше...

17.12.2018  Виступ на радіо «Приоскілля»

Виступ на радіо «Приоскілля»

Головним спеціалістом Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Макогон Н.В. було проведено виступ на радіо Дворічанщини «Приоскілля» на тему: «Права громалян під час військового положення в Україні», а також в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право!» було висвітлено основні напрямки реалізації даного проекту.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта