06.09.2018  #ВідкритийУрок «Я маю право!» - вчимося знати свої права разом з малечею!

#ВідкритийУрок «Я маю право!» - вчимося знати свої права разом з малечею!

06 вересня 2018 року у Харківській загальноосвітній школі I-III ступенів № 59 для учнів четвертого класу було проведено в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» тематичний урок «Я маю право!», спрямований на формування правової грамотності учнів щодо їх прав та обов’язків, гарантованих Конвенцією про права дитини та Конституцією України.

Детальніше...

06.09.2018  МІН’ЮСТ РОЗПОЧАВ ІНФОРМАЦІЙНУ КАМПАНІЮ ЩОДО ВИЇЗДУ ДИТИНИ ЗА КОРДОН

МІН’ЮСТ РОЗПОЧАВ ІНФОРМАЦІЙНУ КАМПАНІЮ ЩОДО ВИЇЗДУ ДИТИНИ ЗА КОРДОН

Міністерство юстиції розпочинає інформаційну кампанію щодо ознайомлення батьків з новими правилами виїзду дитини за кордон.

Відповідно до Закону України №2475-VІІІ, який вступив силу 28 серпня, якщо дитина проживає з одним із батьків, який не  перешкоджає другому з батьків у побаченнях і спілкуванні з дитиною - така дитина може виїхати за кордон на строк до 1 місяця, якщо мета поїздки: лікування; навчання; участь у дитячих змаганнях, фестивалях, наукових виставках, учнівських олімпіадах та конкурсах, екологічних, технічних, мистецьких туристичних, дослідницьких, спортивних заходах; оздоровлення та відпочинок.

Детальніше...

06.09.2018  Урок на тему: “Я маю право” для учнів Харківської гімназії № 13

Урок на тему: “Я маю право” для учнів Харківської гімназії № 13

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Харіною О.І., проведено урок на тему: “Я маю право” для учнів Харківської гімназії № 13 Харківської міської ради Харківської області.

Детальніше...

06.09.2018  Зустріч - консультація на тему: «Захист прав аграріїв в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Зустріч - консультація на тему: «Захист прав аграріїв в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ольга Тимощук, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Марина Старовойтова та працівники Харківської юстиції провели зустріч - консультацію на тему:

Детальніше...

06.09.2018  Лекція для учнів 9-10 класів

Лекція для учнів 9-10 класів

Спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ'янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області, проведено лекцію  для учнів 9-10 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО». У ході лекції було обговорено перелік прав, які гарантуються кожній дитині, як їх реалізовувати та захистити у разі порушення.

Детальніше...

06.09.2018  Порядок отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

Порядок отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі - Відділ) Харіною О.І., після проведення державної реєстрації народження дитини у громадян ромської національної меншини, було надано правову консультацію з питання отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян (надалі - Реєстр).

Детальніше...

06.09.2018  Своєчасна реєстрація народження дитини та обговорення актуальних питань щодо виявлення дітей, стосовно яких не проведено державну реєстрацію народження

Своєчасна реєстрація народження дитини та обговорення актуальних питань щодо виявлення дітей, стосовно яких не проведено державну реєстрацію народження

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Харіною О.І. сумісно з працівниками служби у справах дітей по Холодногірському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради (далі - Служба) проведено «круглий стіл» на тему:

Детальніше...

06.09.2018  Проект «Я МАЮ ПРАВО!» на 10-му Дитячому телевізійному фестивалі «Дитятко»

Проект «Я МАЮ ПРАВО!» на 10-му Дитячому телевізійному фестивалі «Дитятко»

Працівники відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області завітали на 10-й Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко», який проводився у Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. Під час заходу, у невимушеній обстановці, малечу було проінформовано про їх права, передбачені Конституцією України. Роз’яснено як діяти та куди слід звертатися у разі прояву насилля з боку дорослих чи їх однокласників, друзів.

Детальніше...

06.09.2018  Лекція на тему міжнародного правового співробітництва у цивільних та кримінальних справах

Лекція на тему міжнародного правового співробітництва у цивільних та кримінальних справах

Керівництво відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області прийняло участь у підвищенні кваліфікації підготовки помічників суддів і консультантів місцевих загальних та апеляційних судів, яке проводиться Харківським регіональним відділенням Національної школи суддів України.

Детальніше...

06.09.2018  Нарада для представників Борівського РС ДМС України про правопросвітницький проект «Я маю право»

Нарада для представників Борівського РС ДМС України про правопросвітницький проект «Я маю право»

В приміщенні  Борівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено  нараду для представників Борівського районного сектору ДМС України, на якій проінформували присутніх про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО». Також було проінформовано, що Міністерство юстиції України підготувало перший випуск програми «Я МАЮ ПРАВО!», яка транслюється в ефірі 5 каналу.

Детальніше...

05.09.2018  #ВідкритийУрок «Я маю право!» - права дитини понад усе!!!

#ВідкритийУрок «Я маю право!» - права дитини понад усе!!!

04 вересня 2018 року у Харківському приватному навчально-виховному комплексі «Ліцей Професіонал» були проведені в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» тематичні уроки «Я маю право!», які спрямовані на формування правової грамотності учнів щодо їх прав та обов’язків, гарантованих Конвенцією про права дитини та Конституцією України.

Детальніше...

04.09.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

04 вересня 2018 року в рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!” головний спеціаліст відділу з питань банкрутства Матеко С.В. взяла участь у роботі мобільного центру Харківського обласного центру зайнятості.

Харків'ян та гостей міста ознайомлено із загальнонаціональним правопросвітницьким проектом “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено для формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

04.09.2018  Проведено семінар для працівників суду

Проведено семінар для працівників суду

03 вересня 2018 року головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Смородською М.С для працівників Дзержинського районного суду м. Харкова було проведено семінар на тему:

Детальніше...

04.09.2018  Повідомляємо про проведену правову експертизу нормативно-правових актів

Повідомляємо про проведену правову експертизу нормативно-правових актів

За період з 29 серпня 2018 року по 04 вересня 2018 року Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області за результатам проведених правових експертиз нормативно-правових актів прийнято наступні рішення:

  Детальніше...

  04.09.2018  Інформування про проект «Я маю право!»

  Інформування про проект «Я маю право!»

  Провідним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кешиковою С.В. прийнято участь у святі «Першого дзвоника» Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради.

  Детальніше...

   

   

   

   

   

   

   

   

     

  61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

  тел.: (057) 751-81-68

  e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

  www.kharkivobljust.gov.ua

  карта сайта