17.07.2019  Інформування учасників освітнього процесу про напрямки проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування учасників освітнього процесу про напрямки проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Фахівцями Харківської юстиції проведено робочу зустріч з представником відділу освіти, молоді та спорту Дворічанської районної державної адміністрації Харківської області, під час якої проведено правове інформування про найактуальніші правопросвітницькі кампанії «Я маю право голосу» та «Чесна платіжка».

Детальніше...

16.07.2019  Інформування громадян про основні інформаційні кампанії проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про основні інформаційні кампанії проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

У Нововодолазькому РВ ДВС за участю працівника Нововодолазького БПД проведено робочу зустріч. Були обговорені питання, які цікавлять громадян, щодо напрямку кампанії «Чесна платіжка» та обговорили основні напрямки проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

16.07.2019  Привітання переможниці Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків "Я маю право"

Привітання переможниці Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків "Я маю право"

Тетяна Єгорова-Луценко передала привітання та подарунки від Міністра юстиції України Павла Петренка талановитій дівчинці Аліні Кузнєцовій, яка з малюнком "Право на дозвілля" стала переможницею в номінації "Молодша група" у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків "Я маю право".

Детальніше...

16.07.2019  Правова бесіда з фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова присвячена кампанії «Я маю право голосу» в рамках правопросвітницької кампанії «Я МАЮ ПРАВО!»

Правова бесіда з фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова присвячена кампанії «Я маю право голосу» в рамках правопросвітницької кампанії «Я МАЮ ПРАВО!»

Працівники Харківської юстиції: начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів Меланія Хуторянська спільно з консультантом 5  Харківської міської державної нотаріальної контори Юлією Пономарьовою провели правову бесіду з фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова, присвячену проведенню 21 липня 2019 року позачергових виборів до Верховної Ради України.

Детальніше...

16.07.2019  Виїзний прийом громадян

17 липня 2019 заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тимощук О.В. буде проведено виїзний прийом громадян у приміщенні Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області.

Особистий прийом відбудеться об 11.00, за адресою: м. Барвінкове, вул. Центральна, 8.

16.07.2019  16 липня – День прийняття Декларації про державний суверенітет України

16 липня – День прийняття Декларації про державний суверенітет України

16 липня 2019 року виповнюється 29 років з дня прийняття Верховною Радою Української РСР Декларації про державний суверенітет України від 16 липня 1990 року № 55-XII.

Детальніше...

16.07.2019  Формування нової правової культури

З метою формування нової правової культури в суспільстві державними консультантом

З метою формування нової правової культури в суспільстві державними консультантом Першої Харківської міської державної нотаріальної контори була проведена правороз'яснювальна робота серед відвідувачів контори. Всіх присутніх громадян було поінформовано про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та надано безоплатну правову допомогу з питань: як виїхати з дитиною за кордон, щодо отримання аліментів та як протидіяти домашньому насильству.

Детальніше...

16.07.2019  Інформування студентів про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування студентів про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

П’ятою Харківською міською державною нотаріальною конторою в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

16.07.2019  “Я МАЮ ПРАВО!”

 “Я МАЮ ПРАВО!”

З метою формування у молоді та суспільстві правової культури та правової свідомості, сприянню підвищення рівня знань та поінформованості громадян в рамках реалізації загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО»

Детальніше...

16.07.2019  В рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» консультантом Зміївської державної нотаріальної контори було проведено правороз’яснювальну роботу з працівниками відділу освіти Медведівської сільської ради Кегичівського району на тему: «Нові правила щодо виїзду за кордон з дитиною», «Захист прав дитини шляхом законодавчих змін порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».

Детальніше...

16.07.2019 

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 16 липня 2019 року № 50.

 

 

15.07.2019  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»
Спеціалістом Харківської юстиції рамках реалізації інформаційної кампанії “Відповідальне батьківство” було проінформовано громадян ромської національності щодо захисту прав дітей та жінок, стягнення аліментів в порядку наказного провадження, умов виїзду з дитиною за кордон без згоди другого з батьків, отримання послуги “Муніципальна няня”, податкової знижки на навчання, а також обговорено проблемні питання забезпечення ромів та шляхи надання допомоги в органах юстиції відповідно до вимог ст. 1 Закону України «Про національні меншини в Україні”.
Детальніше...

15.07.2019  Тренінг з працівниками, які беруть участь у роботі Громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги

Тренінг з працівниками, які беруть участь у роботі Громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги

В Харківській юстиції відбувся тренінг з працівниками, які беруть участь у роботі Громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги Під час тренінгу обговорили порядок роботи Громадської приймальні, зміни у законодавстві, старт інформаційної кампанії в рамках правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” “Чесна платіжка”

Детальніше...

12.07.2019  Виступ в ефірі UA: Українське радіо. Харків

Виступ в ефірі UA: Українське радіо. Харків

З метою інформування споживачів житлово-комунальних послуг про інформаційну кампанію Міністерства юстиції України “Чесна платіжка”, спеціаліст Харківської юстиції здійснила виступ в ефірі UA: Українське радіо. Харків.

Під час виступу було повідомлено про затверджену постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 560 граничну ціну на послуги для населення міст обласного значення та міста Києва з постачання теплової енергії та гарячої води, а також про алгоритм дій для захисту своїх прав, якщо органи місцевого самоврядування не виконують рішення Уряду.

Детальніше...

12.07.2019  Інформування працівників Інституту проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України про направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Інституту проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України про направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Для працівників Інституту проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України працівником Харківської юстиції в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було поінформовано про напрямки проекту: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Отримуй аліменти!», «Стоп булінг!», «Нові правила виїзду з дитиною за кордон», «Як виконати рішення суду?», «Як отримати податкову знижку на навчання?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Чесна платіжка».

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта