Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 


05.07.2017  Стажування громадян з числа молоді

Стажування громадян з числа молоді

До уваги громадян з числа молоді, які мають на меті пройти стажування у Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Відтепер громадяни України віком до 35 років, які є студентами третього і вище курсів вищих навчальних закладів за спеціальностями галузі знань “Право” або отримали вищу освіту у даній галузі знань та не перебувають на посадах державної служби мають можливість пройти стажування строком до шести місяців у Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області.

Стажування молоді проводиться у вільний від навчання (роботи) час в межах робочого часу працівників управління.

Більш детально

05.07.2017  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 8 від 06.07.2017

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 8 від 06.07.2017

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 07 липня 2017 року о 16-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації включені наступні питання:

Детальніше...

04.07.2017  «Шлюб за добу»

30.06.2017  Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації

Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації

29 червня 2017 року відбулося засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації.

Під час засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації були розглянуті проблемні питання, що надійшли від суб’єктів державної реєстрації.

Детальніше...

29.06.2017  Урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції України

Урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції України

28 червня заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Єгорова Т.П. взяла участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Незалежності на пл. Конституції в місті Харкові. У заході взяли участь керівництво області, представники громадськості, мешканці і гості міста, вперше взяли участь представники Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи.

Детальніше...

29.06.2017  Шановні громадяни!

Шановні громадяни!

Нагадуємо, що 27 червня об 11.00 Комп’ютерний вірус WCry (WannaCry і WannaCryptor) атакував близько 200 тисяч пристроїв з операційною системою Windows по всьому світу, у тому числі комп'ютери державних органів управління та підприємств, мобільних операторів, тощо.

Дія цього вірусу полягала в шифруванні файлів на комп'ютері; при цьому розповсюджувачі вимагали від користувачів «викуп» за відновлення доступу до інформації на свої «Bitcoin» гаманці.

Детальніше...

29.06.2017  Семінар з суб’єктами державної реєстрації

Семінар з суб’єктами державної реєстрації

26 червня 2017 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації.

У зазначеному заході прийняли участь: Часовськой І.В.- начальник відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, Юдіна О.М. - заступник начальника відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, представник Харківської філії державного підприємства «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України, представники Державно архітектурно – будівельної інспекції у Харківській області та суб’єкти державної реєстрації.

Під час семінару розглянуто наступні питання:

Детальніше...

27.06.2017 

27.06.2017  Семінар для студентів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця

Семінар для студентів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця

26.06.2017 з нагоди святкування 21-ї річниці Конституції України провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Парамоновою Л.В. для студентів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця було проведено семінар на тему: «Як захистити свої права у судовому порядку?».

В ході семінару було висвітлено основні положення Конституції України, наголошено на правах, свободах та обов’язках людини і громадянина, роз’яснено механізми захисту своїх прав в судовому порядку.

Детальніше...

26.06.2017  21- річниця святкування Конституції України

21- річниця святкування Конституції України

В рамках проведення тижня права, присвяченого святкуванню Дня Конституції України 26 червня 2017 року спеціалістом відділу систематизації законодавства правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. було здійснено виступ в програмі Творчого об'єднання «Обласне радіо» філії ПАТ «Національна суспільна телекомпанія України» «Харківська регіональна дирекція» на тему: «21- річниця святкування Конституції України».

Детальніше...

26.06.2017  Семінар для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій

Семінар для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій

Семінар для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій на тему «Перевірки у 2017 році», «Типові помилки, що виявляються у ході перевірок стану правової роботи»

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області було проведено семінар для юрисконсультів, працівників юридичних служб.

Детальніше...

26.06.2017  Виступ в програмі Творчого об'єднання «Обласне радіо» на тему: «День державної служби в Україні»

Виступ в програмі Творчого об'єднання «Обласне радіо» на тему: «День державної служби в Україні»

23 червня 2017 року провідним спеціалістом відділу систематизації законодавства правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кожуріною В.М. було здійснено виступ в програмі Творчого об'єднання «Обласне радіо» філії ПАТ «Національна суспільна телекомпанія України» «Харківська регіональна дирекція» на тему: «День державної служби в Україні».

Детальніше...

26.06.2017  Надано безоплатну первинну правову допомогу представникам ромської спільноти на базі Харківського національно-культурного товариства циган «Ромен»

Надано безоплатну первинну правову допомогу представникам ромської спільноти на базі Харківського національно-культурного товариства циган «Ромен»

23 червня 2017 року головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Манукян М.А., головним спеціалістом відділу систематизації законодавства правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трофименко Д.С. та провідним спеціалістом відділу систематизації законодавства правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кожуріною В.М. надано представникам ромської спільноти безоплатну первинну правову допомогу на базі Харківського національно-культурного товариства циган «Ромен».

Детальніше...

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта