Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 19.09.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

19 вересня 2018 року головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Чеботарьовою Ю.О. проведено інформування з наступних питань: «Як протидіяти домашньому насильству?»,  «Вимагають хабара за іспит чи навчання».

Детальніше...

19.09.2018  Тренінг на тему: «Правовий захист осіб без громадянства. Оформлення набуття громадянства України за народженням та територіальним походженням»

Тренінг на тему: «Правовий захист осіб без громадянства. Оформлення набуття громадянства України за народженням та територіальним походженням»

В.о. начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Богданова Є.В. взяла участь у тренінгу на тему: «Правовий захист осіб без громадянства. Оформлення набуття громадянства України за народженням та територіальним походженням», який проходив на базі правового клубу «PROVOKATOR» в рамках проекту «Правова допомога біженцям та особам без громадянства в Україні», який реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Детальніше...

19.09.2018  До уваги громадян!

До уваги громадян!

Останнім часом збільшилась кількість  випадків, коли невідомі особи телефонують, пишуть або навіть приходять до громадян та, представляючись виконавцями, вимагають  кошти в рахунок погашення боргу.

Згідно чинного законодавства обов’язок примусового виконання  рішень покладається на органи державної виконавчої служби (державних виконавців) та на приватних виконавців у випадках, передбачених Законом України “Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів”.

Детальніше...

19.09.2018  Тренінг на тему: “Конституційні права дитини”

Тренінг на тему: “Конституційні права дитини”

18 вересня 2018 року спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Жовновською О.А. для дітей комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад  (ясла — садок) № 142 Харківської міської ради” проведено тренінг на тему: “Конституційні права дитини”.

Детальніше...

19.09.2018  Урок на тему “СТОП БУЛІНГ” для учнів 5-7 класів Кегичівського ліцею

Урок на тему “СТОП БУЛІНГ” для учнів 5-7 класів Кегичівського ліцею

Начальником Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Парамоновой В.В. в рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено урок з учнями 5-7 класів Кегичівського ліцею на тему: “СТОП БУЛІНГ”.

Детальніше...

19.09.2018  Урок на тему: «Я маю право!»

Урок на тему: «Я маю право!»

Головним спеціалістом Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Макогон Н.В. в межах реалізації національного правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів 7-А класу Дворічанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дворічанської районної ради Харківської області було проведено урок «Я МАЮ ПРАВО!». 

Детальніше...

19.09.2018  «Чи можна подолати булінг???» - сьогодні ми шукали відповідь на це питання

«Чи можна подолати булінг???» - сьогодні ми шукали відповідь на це питання

18 вересня 2018 року за запрошенням громадської діячки, науковиці Юлії Ібрагім у Комунальному закладі «Харківська  гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради працівниками управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області за підтримки практикуючого психолога Юлії Букіної та громадського активіста Олександра Переверзєва в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено тренінгові заняття на тему: «СтопБулінг!».

Детальніше...

18.09.2018  Проведено круглий стіл

Проведено круглий стіл

Начальником  Служби  у справах дітей Київського району Управління служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради  Матвіїв В.В.  та головним спеціалістом Харківського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану – Іванюк Л.В. проведено  круглий стіл  на тему: “Основні напрямки та завдання правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

18.09.2018  Проведено тематичний урок “Шкільний Стоп Булінг!”

Проведено тематичний урок “Шкільний Стоп Булінг!”

Для учнів 5 класу Печенізького ліцею ім. Г. Семирадського Печенізької районної ради Харківської області Проведено тематичний урок «Шкільний Стоп Булінг!» головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Калич С.П. в межах проведення Тижня протидії булінгу в рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

18.09.2018  «Я маю сили зупинити булінг» - таке гасло було сьогодні з нами

 «Я маю сили зупинити булінг» - таке гасло було сьогодні з нами

У Харківському державному художньому училищі працівниками управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області за підтримки практикуючих психологів, громадських діячів було проведено в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» правовиховну годину «СтопБулінг!», спрямовану на формування правових знань та правосвідомості молоді щодо того, що таке булінг.

Детальніше...

18.09.2018  УРОК НА ТЕМУ: «ПОПЕРЕДЖЕННЯ БУЛІНГУ У ШКІЛЬНОМУ СЕРЕДОВИЩІ»

УРОК НА ТЕМУ: «ПОПЕРЕДЖЕННЯ БУЛІНГУ У ШКІЛЬНОМУ СЕРЕДОВИЩІ»

Завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції разом з Йолкіною Лілію Петрівною  завідувачем "Люботинського бюро правової допомоги" Третього Харківського  міського центру з надання безоплатної первинної правової допомоги за участю шкільного психолога для 10-Б класу Харківської гімназії № 55 було проведено урок на тему «Попередження булінгу у шкільному середовищі». 

Детальніше...

17.09.2018  «STOP БУЛІНГ»: тільки разом ми можемо його подолати

 «STOP БУЛІНГ»: тільки разом ми можемо його подолати

В межах проведення Тижня протидії булінгу в рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у Харківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області працівником управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян А.В. спільно з начальником відділу представництва Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, адвокатом Окарою І.Л. було проведено тематичний урок у 10-Б класі «STOP БУЛІНГ».

Детальніше...

17.09.2018  Сільська місцевість не залишається поза увагою проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

Сільська місцевість не залишається поза увагою проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

У вихідні дні ми крокували сільськими стежками Харківщини. Документознавцем відділу організаційної роботи, документування та контролю Аліною Бондар було проведено бесіду з працівниками Чемужівської сільської бібліотеки про основні напрямки реалізації проекту "Я МАЮ ПРАВО!". В бібліотеці організовано "куточок поліграфічної продукції проекту". Тепер кожен відвідувач Чемужівської бібліотеки може прочитати газетe юстиції, ознайомитися з інформацією із буклетів за тематикою, що його цікавить.

Детальніше...

17.09.2018  Заняття для учнів 9 та 11 класів «Стоп Булінг»

Заняття для учнів 9 та 11 класів «Стоп Булінг»

17 вересня 2018 року  Міжрайонним відділом державної виконавчої служби по Основ’янському та Слобідському районах міста Харків проведено заняття для учнів 9 та 11 класів Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 119  у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на тему «Стоп Булінг».

Детальніше...

17.09.2018  Інформування учнів про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування учнів про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Державним виконавцем Нововодолазького районного відділу державної виконавчої служби Вязовою А.А. в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проінформовано учнів 10-го класу ліцею №3 Нововодолазької селищної ради, щодо проекту «Я МАЮ ПРАВО» та шляхи вирішення булінгу у школах та навчальних закладах.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта