12.07.2019  В рамках проекту Міністерства юстиції України «Від мрії до дії» на Харківщині відбулось модельне судове засідання, в якому взяли участь вихованці сімейного центру «You too»

В рамках проекту Міністерства юстиції України «Від мрії до дії» на Харківщині відбулось модельне судове засідання, в якому взяли участь вихованці сімейного центру «You too»

В основу імпровізованого судового засідання покладено мотиви української казки «Коза-Дереза». Діти переглянули фрагменти з мультфільму та почали відігравати свої ролі.

 

Детальніше...

12.07.2019  Чергове засідання Антирейдерського штабу

Чергове засідання Антирейдерського штабу

Відбулось чергове засідання Антирейдерського штабу, на якому продовжуємо роботу по скаргах, які знаходяться на розгляді. Члени штабу ретельно вивчають кожне звернення та намагаються, щоб всі спірні питання вирішувалися мирним шляхом, в правовому полі. Нагадую телефони «гарячої лінії» оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів: (057) 705-21-73, (066) 339-10-58.

Детальніше...

12.07.2019  Круглий стіл з працівниками філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2

Круглий стіл з працівниками філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2

Спеціалістом Харківської юстиції проведено круглий стіл з працівниками філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 на тему: “Обговорення актуальних питань в рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

12.07.2019  Співпраця з Centre of Gender Culture

Співпраця з Centre of Gender Culture

Фахівець Харківської юстиції прийняла участь у зустрічі, яку проводила Юлія Кобікова у форматі психологічної гри «Драматичний трикутник Карпмана». Метою гри являється те, що учасники отримують не тільки навички розпізнавання актуальних ролей - Жертва, Рятівник і Агресор і алгоритм виходу з Драматичного трикутника, але й можливість використовувати енергію ролі як ресурс для майбутніх перемог! Нам дуже близька ця тематика, адже працівники управління юстиції інформують громадян в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» про такі актуальні кампанії як: «Стоп насильство», «Стоп булінг», «Відповідальне батьківство».

Детальніше...

12.07.2019  Інформування працівників Державної установи «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського Національної академії медичних наук України» про направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Державної установи «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського Національної академії медичних наук України» про направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Для працівників Державної установи «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського Національної академії медичних наук України» працівником Харківської юстиції в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було поінформовано про магістральні напрямки вказаного проекту: «Як отримати податкову знижку на навчання?», «Порядок виїзду з дитиною за кордон у разі відсутності боргу зі сплати аліментів», «Допомога держави «муніципальна няня» для молодих мам»,

Детальніше...

11.07.2019  Засідання круглого столу: «Погашення заборгованості по пенсійним виплатам органами Пенсійного фонду України в Харківській області»

12 липня 2019 року об 11:00 годині відбудеться засідання круглого столу: «Погашення заборгованості по пенсійним виплатам органами Пенсійного фонду України в Харківській області», до участі у якому запрошені представники Харківської обласної державної адміністрації, Головного територіального управління юстиції у Харківській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області, Харківської місцевої прокуратури, Головного управління Національної поліції у Харківській області, громадськість.

Місце проведення: м. Харків, вул. Багалія (Фрунзе), 1.

Кількість місць обмежена.

Для попередньої реєстрації звертайтесь за телефоном 093 – 769 – 58 - 12.

11.07.2019  11 липня - Всесвітній день народонаселення

11 липня - Всесвітній день народонаселення

Щороку 11 липня з ініціативи ООН відзначається Всесвітній день народонаселення. Саме в цей день у 1987 році чисельність населення Землі перевищила п'ять мільярдів.

Мета Дня – акцентувати увагу суспільства на важливості програм загального розвитку, вирішення демографічних проблем.
Детальніше...

11.07.2019  Інформування працівників ВП «Куп’янська колійна машинна станція»

Інформування працівників ВП «Куп’янська колійна машинна станція»
З метою реалізації правопросвітницьких кампаній «Чесна платіжка», «Чужих дітей не буває», «Я маю право на виконання рішення суду», «Відповідальне батьківство» головним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ проведено інформування працівників ВП «Куп’янська колійна машинна станція» про напрямки даних кампаній
Детальніше...

11.07.2019  Лекція для працівників служби у справах дітей по Холодногірському району

Лекція для працівників служби у справах дітей по Холодногірському району

Фахівцем Харківської юстиції було проведено лекцію для працівників служби у справах дітей по Холодногірському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради (далі — Служба) на тему “Як реалізувати своє право на отримання свідоцтва про народження в разі несвоєчасної реєстрації народження дитини, надання практичних рекомендацій в рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

11.07.2019  Семінар та тренінг з державними виконавцями Харківської області

Семінар та тренінг з державними виконавцями Харківської області

Спеціалістом Харківської юстиції було проведено семінар та тренінг з державними виконавцями Харківської області.

 

Детальніше...

10.07.2019  Надання адресної безоплатної правової допомоги мешканцями Золочівського району Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги мешканцями Золочівського району Харківської області

Головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області О. Ночовкіною здійснено надання адресної безоплатної правової допомоги мешканцям Золочівського району Харківської області.

Детальніше...

10.07.2019  Зустріч з працівниками виконавчого комітету Суданської сільської ради Первомайського району

Зустріч з працівниками виконавчого комітету Суданської сільської ради Первомайського району

Головним спеціалістом Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Корнько І.М. проведено зустріч з працівниками виконавчого комітету Суданської сільської ради Первомайського району  Харківської області, направлену на реалізацію інформаційної кампанії “Відповідальне батьківство”, яка спрямована на те, щоб українські діти стали більш захищеними, а батьки – відповідальними. В ході зустрічі були висвітлені наступні теми: права дитини на аліменти, податкова знижка на розвиток дитини, муніципальна няня, тощо.

Детальніше...

09.07.2019  Інформація щодо засідання Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Інформація щодо засідання Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації

12.07.2019 за адресою м. Харків, вул. Ярослава Мудрого 16, в Актовому залі відбудеться засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері  державної реєстрації.

До порядку денного засідання включено наступне питання:

Детальніше...

09.07.2019  Співпраця з Громадською Організацією “Донбас СОС”

Співпраця з Громадською Організацією “Донбас СОС”

Сьогодні головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіна О.В. взяла участь у презентації оновленого мобільного додатку “Твоє пр@во”, яка була проведена Громадською організацією “Донбас СОС”.

Детальніше...

09.07.2019  Workshop з працівниками апарату Київського районного суду м. Харкова

Workshop з працівниками апарату Київського районного суду м. Харкова

В приміщенні Київського районного суду м. Харкова відбувся workshop за участю спеціалістів відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Харківської юстиції та працівників апарату Київського районного суду м. Харкова.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта