28.10.2019  Семінар з працівниками апаратів судів міста Харкова та Харківської області

Семінар з працівниками апаратів судів міста Харкова та Харківської області

На базі Головного територіального управління юстиції у Харківській області для працівників апарату судів міста Харкова та Харківської області проведено семінар на тему “Порядок здійснення міжнародного співробітництва у цивільних та кримінальних справах”. Під час семінару були надані роз'яснення стосовно оформлення документів, які складаються судами на підставі певних міжнародних договорів та підлягають направленню в іноземну державу; роз'яснено порядок зносин між державами-учасницями відповідних міжнародних договорів.

Детальніше...

28.10.2019  Онлайн семінар, тренінг для адміністраторів Центру надання адміністративних послуг при Куп’янській міській раді

Онлайн семінар, тренінг для адміністраторів Центру надання адміністративних послуг при Куп’янській міській раді

Проведено онлайн семінар, тренінг через мережу Skype з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг при Куп’янській міській раді.

У заході прийняли участь фахівці Харківської юстиції та адміністратори Центру надання адміністративних послуг при Куп’янській міській раді.

Детальніше...

25.10.2019  Відповідальним батькам - державна підтримка

Відповідальним батькам - державна підтримка

Для батьків вихованців дошкільного навчального закладу №370 Харківської міської ради, спеціалістом управління юстиції проведено захід, присвячений захисту прав дітей та розвитку в Україні відповідального батьківства. Присутні були проінформовані що державою реалізується низка проектів, направлених на сприяння відповідальному ставленню батьків до своїх обов’язків по вихованню і належному утриманню дітей.

Детальніше...

25.10.2019  Інформування громадян у Слобожанській сільській раді

Інформування громадян у Слобожанській сільській раді

В рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» спеціалістом Харківської юстиції було проведено інформаційно-роз’яснювальний захід у Слобожанській сільській раді Кегичівського району.

Роз’яснено не тільки основні права та свободи, а й надано корисні, ефективні поради з приводу того, як ці права захищати, надано вичерпну інформацію про те, як реалізувати своє право на виконання судового рішення.

Детальніше...

25.10.2019  Круглий стіл на базі Куп`янської райдержадміністрації

Круглий стіл на базі Куп`янської райдержадміністрації

Фахівці Харківської юстиції взяли участь у роботі круглого столу в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який відбувся на базі Куп`янської райдержадміністрації Харківської області. В ході заходу учасників було проінформовано про напрями правопросвітницткого проекту «Я МАЮ ПРАВО!», такі як: «Відповідальне батьківство», «Стоп насильство», «Стопбулінг», «Права захисників», «Громадські радники».

Детальніше...

25.10.2019  Тестування працівників Харківського обласного військового комісаріату

Тестування працівників Харківського обласного військового комісаріату

На запрошення юридичної служби, з метою підвищення рівня правих знань серед працівників Харківського обласного військового комісаріату, представник Харківської юстиції  провела тест з правової грамотності, який включав в себе питання з різних галузей права, зокрема, конституційного, кримінального, цивільного, сімейного тощо.

Детальніше...

25.10.2019  Інформаційна кампанія Міністерства юстиції України #ПраваЗахисників в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для працівників Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України

Інформаційна кампанія Міністерства юстиції України #ПраваЗахисників в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для працівників Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України

З метою інформування учасників бойових дій про їхні права, представник Харківської юстиції провела правоосвітній захід для працівників Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України. Захисники мають право на: правову допомогу за рахунок держави; на безоплатне отримання земельної ділянки; знижку на оплату ЖКГ; безкоштовний проїзд, безоплатне медичне обслуговування. На прохання присутніх також були обговорені основні вимоги Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», який визначає статус української мови як єдиної державної (офіційної) мови в Україні».

Детальніше...

25.10.2019  Бесіда з членами громадської організації ветеранів м. Чугуєва

Бесіда з членами громадської організації ветеранів м. Чугуєва

Спеціалістом управління юстиції було проведено консультативну бесіду з членами громадської організації ветеранів м. Чугуєва Харківської області щодо досвіду спільноти громадських радників. Під час дискусії буде представлено досвід громадських радників щодо реалізації соціальних ініціатив в громаді. Такі соціальні ініціативи стосуються розвитку лідерських якостей у молоді, правопросвітництва та безпеки в громаді.

Детальніше...

25.10.2019  Зустріч з мешканцями м. Первомайський

Зустріч з мешканцями м. Первомайський

ПрацівникамиПервомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено зустріч з мешканцями міста Первомайський щодо основних напрямків загальнонаціонального право просвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” на теми: “Відповідальне батьківство”, “Стоп булінг!”, “Стоп насильство!”, “Я маю право на виконання рішення суду!”.

Детальніше...

25.10.2019  Надання адресної правової допомоги спільно з Нововодолазьким бюро БВПД

Надання адресної правової допомоги спільно з Нововодолазьким бюро БВПД
В приміщенні дитячої бібліотеки Нововодолазької селищної ради фахівцем Харківської юстиції спільно з представником Нововодолазького Бюро правової допомоги, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», була надана безоплатна правова допомога громадянам, зокрема, проінформовано про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та на такі теми: «Як стати присяжним», «Права захисників», «Громадські радники».
Детальніше...

25.10.2019  Урок на тему: «STOP БУЛІНГ»

Урок на тему: «STOP БУЛІНГ»

В межах реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО” представником Харківської юстиції проведено урок «STOP БУЛІНГ» у Харківській гімназії № 172 для учнів 7 класів.Під час активного діалогу дітям було роз’яснено поняття булінгу, його різновиди, наведено приклади проявів булінгу за допомогою відеоматеріалів, роз'яснено категорії осіб, які можуть бути причетними до нього та де і як отримати допомогу.

Детальніше...

25.10.2019  Вчимо протидіяти булінгу разом з шкільним офіцером поліції

Вчимо протидіяти булінгу разом з шкільним офіцером поліції

Спеціалісти управління юстиції разом з шкільним офіцером поліції провели урок #СтопБулінг для учнів п’ятого класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5. Роз’яснено як реагувати, якщо ти став жертвою булінгу. Так, якщо ти став жертвою булінгу спробуй уникнути сварки, ні в якому разі не відповідай агресією на агресію. Поговори з агресором, дай йому зрозуміти що тобі не подобається подібне ставлення до себе.

Детальніше...

21.10.2019  Проведення курсів з підвищення кваліфікації арбітражних керуючих розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів

Проведення курсів з підвищення кваліфікації арбітражних керуючих розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів

Центр Освітніх послуг Харківського національного автомобільно-дорожнього університету повідомляє про те, що з 23.10 до 26.10.2019 проводить семінар з підвищення кваліфікації арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів).

Детальніше...

22.10.2019  Legal Criminal Talks

Legal Criminal Talks

Фахівці Головного територіального управління юстиції у Харківській області взяли участь у Legal Criminal Talks, який проводився Всеукраїнською громадською організацією “Асоціація правників України”, та був присвячений обговоренню найактуальніших питань у сфері кримінального права та процесу.

Так, доповідачами суддівської сесії виступили Сергій Фомін, суддя Третьої судової палати Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду; Віра Михайленко, суддя Вищого антикорупційного суду; Світлана Шаренко, голова Київського районного суду м. Харкова. Фахівці спільно з присутніми дискутували та аналізували  зміни запропоновані проектом Закону № 1009, нині вже імплементованого та частково впровадженого.

Детальніше...

22.10.2019  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

21 жовтня 2019 року набирає чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 797 «Про внесення змін до Положення про Міністерство юстиції України» (опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» від 30.08.2019  р. № 165).

Ця постанова набирає чинності одночасно з введенням в дію Кодексу України з процедур банкрутства. Даною Постановою до Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 липня 2014 р. № 228 вносяться наступні зміни.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта