16.03.2018  Інформування громадян щодо онлайн-сервісу Міністерства юстиції України Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

Інформування громадян щодо онлайн-сервісу Міністерства юстиції України Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

15 березня 2018 року в.о. начальника Сахновщинського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (далі — Відділ) Нестеренко О.П. проведено інформування громадян щодо онлайн-сервісу Міністерства юстиції України Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» (надалі – Веб-портал). 

Детальніше...

16.03.2018  Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Заступником начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Голуб В.В. проведено вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”. Під час інформування здійснювалося поширення друкованих видань Міністерства юстиції України.

Детальніше...

16.03.2018  «Я МАЮ ПРАВО!» для працівників Сахновщинського РЦЗ

«Я МАЮ ПРАВО!» для працівників Сахновщинського РЦЗ

15 березня 2018 року головним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Мусієнко Є.А. в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні було проведено роз’яснювальну роботу   з працівникам Сахновщинського РЦЗ, яким роз’яснено основні права громадян і механізми їх захисту.

Детальніше...

15.03.2018  Робоча зустріч

Робоча зустріч

14.03.2018 року в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» державним виконавцем Нововодолазького районного відділу державної виконавчої служби Владиславом Луговим була взята участь в проведенні робочої зустрічі з директором Рокитненського НВК щодо доведення актуальної соціально значимої інформації до громадян (в т.ч. батьків)  на теми:

1. «Що робити, якщо один з батьків не платить аліменти добровільно?»;

2. «Захист права на виконання судового рішення».

Детальніше...

15.03.2018  Семінар з державними та приватними нотаріусами м. Харкова та області

Семінар з державними та приватними нотаріусами м. Харкова та області

Тетяна Єгорова та Ірина Левченко взяли участь у семінарі для державних  та приватних нотаріусів м. Харкова та області в ході якого, з присутніми були обговорені проблемні питання проведення фінансового моніторингу нотаріусами під час посвідчення правочинів та алгоритм дій нотаріуса при державній реєстрації прав на нерухоме майно за спадкодавцем.

Детальніше...

15.03.2018  Консультування з питання реєстрації місця проживання новонародженої дитини через відділ державної реєстрації актів цивільного стану

Консультування з питання реєстрації місця проживання новонародженої дитини через відділ державної реєстрації актів цивільного стану

14 березня 2018 року начальником Шевченківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Шевченківський відділ) Стеганцовою І.М. проведено консультування громадян з питання реєстрації місця проживання новонародженої дитини через відділ державної реєстрації актів цивільного стану (надалі - ДРАЦС).

Детальніше...

15.03.2018  Навчальний семінар для представників юридичних служб Первомайського району Харківської області

Навчальний семінар для представників юридичних служб Первомайського району Харківської області

13 березня 2018 року працівниками управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трофименко Д.С., Кузьменко С.Л. на базі Первомайської районної державної адміністрації Харківської області було проведено навчальний семінар для представників юридичних служб районних державних адміністрацій та органів виконавчої влади.

Детальніше...

15.03.2018  Надання адресної безоплатної правової допомоги у Первомайському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги у Первомайському районі Харківської області

13 березня 2018 року з метою надання адресної безоплатної правової допомоги працівником управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кузьменко Сергієм Леонідовичем спільно з представником Лозівського бюро правової допомоги Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Строкулею Галиною Олексіївною було здійснено виїзд до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Первомайського району.

Детальніше...

15.03.2018  Онлайн – семінар для державного реєстратора Дворічанської районної державної адміністрації Харківської області та адміністраторів Центру надання адміністративних послуг при Дворічанській районній державній адміністрації Харківської області

Онлайн – семінар для державного реєстратора Дворічанської районної державної адміністрації Харківської області та адміністраторів Центру надання адміністративних послуг при Дворічанській районній державній адміністрації Харківської області

15 березня 2018 року проведено онлайн – семінар для державного реєстратора Дворічанської районної державної адміністрації Харківської області та адміністраторів Центру надання адміністративних послуг при Дворічанській районній державній адміністрації Харківської області.

Детальніше...

15.03.2018  Проведено бесіду на тему: «Вимагають хабара за іспит чи навчання? Що робити?»

Проведено бесіду на тему: «Вимагають хабара за іспит чи навчання? Що робити?»

Головним спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Харківській області Зубковою І.А. 14 березня 2018 року було проведено бесіду на тему: «Вимагають хабара за іспит чи навчання? Що робити?» з учнями 11-А класу Комунального закладу «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 49 Харківської міської ради Харківської області імені Харківських дивізій».

Детальніше...

15.03.2018  Інформування студентів

Інформування студентів

14.03.2018 в межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" працівниками Міськрайонного відділу державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено інформування студентів, що навчаються на курсах з англійської мови «English with Mary» на тему «Вимагають хабара за іспит чи навчання».

Детальніше...

14.03.2018  Консультація для працівників ТОВ «Комфорт Хаус»

Консультація для працівників ТОВ «Комфорт Хаус»

Державним нотаріусом П’ятої Харківської державної нотаріальної контори Гугель А.С.  працівникам ТОВ «Комфорт Хаус» в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були надані консультації з питань “Як захистити свої права”, та щодо подовження мораторія на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, який було  продовжено до 31 грудня 2018 року.

Детальніше...

14.03.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Завідувачем Другої Харківської державної нотаріальної контори Гончаренко Л.А. проведено  бесіду з відвідувачами нотаріальної контори, спрямовану на інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості  шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

14.03.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

14.03.2018 працівниками відділу з питань нотаріату спільно з приватними нотаріусами Харківського міського нотаріального округу Гуменною Л.П. та адвокатом Михайлюк А.І. проведено круглий стіл на теми: “Як захистити свої права”, “Як виконати рішення суду”.

Детальніше...

14.03.2018  Лекція для представників фермерського господарства

Лекція для представників фермерського господарства

Завідувачем Первомайської державної нотаріальної контори Харківської області Мірошниченко О.М. була проведена лекція для представників фермерського господарства Гуров С.М., Гуров Д.С на теми: «Проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО», «Деякі питання удосконалення механізму захисту речових прав на земельні ділянки», «Захист прав підприємців – прийняття Закону щодо запобігання тиску правоохоронних органів на бізнес, бесіда щодо оформлення спадщини на земельні ділянки, продаж земельних ділянок іноземцями.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта