18.09.2019  Інформування дітей міста Куп’янська «Стоп-булінг!»

Інформування дітей міста Куп’янська «Стоп-булінг!»

В межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено вуличне інформування дітей міста Куп’янська «Стоп-булінг!» фахівцем Харківської юстиції. Було роз’яснено про проблему булінгу в Україні, що таке булінг, його ознаки, чому виникає булінг, а також роз’яснили, як захистити себе та оточуючих від цього явища. Інколи допомогти жертві булінгу досить просто. Перше, що можно зробити,— не підтримувати тих, хто знущається. Якщо насміхаються над дитиною, необхідно допомогти їй вийти з цієї ситуації, показати свою підтримку, сказати, що він чи вона не заслуговує на таке ставлення, допомогти відчути, що вони не одні!

Детальніше...

18.09.2019  Уроки на тему: «Стоп булінг»

Уроки на тему: «Стоп булінг»

В рамках проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, спеціалістом управління юстиції проведені уроки на тему: «СтопБулінг!» для учнів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Первомайської міської ради Харківської області

Детальніше...

18.09.2019  Зустріч з першокурсниками Українського державного університету залізничного транспорту

Зустріч з першокурсниками Українського державного університету залізничного транспорту

В рамках виховної роботи в Українському державному університеті залізничного транспорту відбулись збори студентів першого курсу університету, участь у яких взяли й фахівці Харківської юстиції.

До відома студентів університету було доведено інформацію про кампанії проекту “Я МАЮ ПРАВО”: “Податкова знижка на навчання” та “Стоп булінг”.

Детальніше...

18.09.2019  Виїзний прийом громадян

20 вересня 2019 року в приміщенні Лозівської районної державної адміністрації у Харківській області відбудеться особистий прийом громадян заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тимощук Ольгою.

Особистий прийом відбудеться об 11.00, за адресою: м. Лозова, вул. Лозовського, 10-а.

18.09.2019  Тематичні уроки: «РАЗОМ ПРОТИ БУЛІНГУ»

Тематичні уроки: «РАЗОМ ПРОТИ БУЛІНГУ»

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу спеціаліст Харківської юстиції провела тематичні уроки «РАЗОМ ПРОТИ БУЛІНГУ» для учнів 3 класів Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Чугуївської міської ради Харківської області, під час яких визначали, що таке булінг, його види та ознаки.

Детальніше...

18.09.2019  Проведення бесіди: «Проблема булінгу серед школярів»

Проведення бесіди: «Проблема булінгу серед школярів»

В рамках проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу спеціалістом Харківської юстиції для учнів 9-Б класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 123 Харківської міської ради проведено бесіду “Проблема булінгу серед школярів”. В ході обговорення учні згадали основні положення  Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)”,  визначили форми в яких може проявлятись булінг.

Детальніше...

17.09.2019  Семінар в Нововодолазькій районній філії ХОЦЗ

Семінар в Нововодолазькій районній філії ХОЦЗ

В Нововодолазькій районній філії ХОЦЗ за участю представника Харківської юстиції проведено семінар. Обговорили подальшу співпрацю відповідно до Меморандуму про співробітництво, інформування боржників про можливість та необхідність звернення до Державної служби зайнятості для постановлення на відповідний облік та подальше офіційне працевлаштування. Та висвітлено основні напрямки «Я МАЮ ПРАВО!», такі як «Відповідальне батьківство», «Чесна платіжка», «Порядок стягнення аліментів», в рамках Всеукраїського тижня з протидії булінгу висвітлено тему #Разом проти булінгу.

Детальніше...

17.09.2019  Інформування жителів Глушківської сільської ради Куп’янського району

Інформування жителів Глушківської сільської ради Куп’янського району

Спеціалістами управління юстиції проведено інформування жителів Глушківської сільської ради про основні напрямки правоосвітницьких кампаній «Чужих дітей не буває», «Я маю право на виконання рішення суду», «Відповідальне батьківство», «Стоп насильство», «Стоп булінг».

Насамперед обговорили питання добровільного виконання рішення суду. Так вчасне виконане рішення суду дозволяє особі уникнути додаткових платежів, обмежень (арешт майна, обмеження у праві займатися певним видом діяльності), адміністративної та кримінальної відповідальності, сприяє доступності правосуддя, розвитку бізнесу та економіки в регіоні, відіграє важливу соціальну роль.

Детальніше...

17.09.2019  Зустріч з жителями Старовірівської сільської ради Шевченківського району

Зустріч з жителями Старовірівської сільської ради Шевченківського району

В рамках всеукраїнських правопросвітницьких кампаній «Відповідальне батьківство», «Чесна платіжка», «Я маю право на виконання рішення суду», «Поїхати з дитиною за кордон легко», «Чужих дітей не буває» загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» фахівцями Харківської юстиції проведено зустріч з жителями та працівниками Старовірівської сільської ради Шевченківського району.

Детальніше...

17.09.2019  Урок зі школярами на тему: «СтопБулінг»

Урок зі школярами на тему: «СтопБулінг»

В рамках проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу працівником Харківської юстиції та адвокатом Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях були проведені уроки в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 105 Харківської міської ради Харківської області з учнями 6-8 класів на тему: «СтопБулінг».

Детальніше...

17.09.2019  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 17 вересня 2019 року № 61

16.09.2019  Проведення відкритого уроку “Стоп булінг!”

Проведення відкритого уроку  “Стоп булінг!”

В рамках проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу спеціалістом Харківської юстиції для учнів 9-А класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 139 Харківської міської ради проведено відкритий урок “Стоп булінг!”. В ході заходу учні були ознайомлені з положеннями Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)”, також було обговорено  поняття “булінг”; види та ознаки; відповідальністю за вчинення булінгу; як уникнути конфліктних ситуацій та чому не варто залишатись осторонь.

Детальніше...

16.09.2019  Тур вихідного дня "Старовинні садиби Харківщини"

Тур вихідного дня "Старовинні садиби Харківщини"

14 вересня чергова група з членів Харківської обласної професійної спілки працівників органів юстиції та їх неповнолітніх дітей відвідала екскурсійний тур вихідного дня: “Старовинні садиби Харківщини”. Профспілка і надалі буде продовжувати свою діяльність щодо організації дозвілля для своїх членів та їх неповнолітніх дітей.

Детальніше...

16.09.2019  Весільний марафон 19.09.2019

Весільний марафон 19.09.2019

Осіння пора обґрунтовано вважається весільним сезоном. Це найдивовижніша і найромантичніша пора року. Дерева посипані різнобарвним листям, а сонце ще ласкаво обдаровує проміннями, приносячи тепло і затишок. Вдвічі приємно, коли до всіх цих привілеїв додається ще й красива та магічна комбінація чисел.

Детальніше...

16.09.2019  Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян

18 вересня 2019 року в приміщенні Ізюмського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбудеться особистий прийом громадян заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тимощук Ольгою.

Особистий прийом відбудеться об 11.00, за адресою: м. Ізюм, пр. Незалежності, 64-В.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта