06.07.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 09 липня 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 09 липень 2018 року

“09.07.2018 о 16-00 за адресою: 61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого 16 (актова зала) відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Порядок денний:

1. Попередній розгляд скарги Станканич Олени В'ячеславівни на рішення Драгіна Олександра Івановича державного реєстратора Комунального підприємства “Постачальник послуг” Солоницівської селищної ради, Харківської області від 02.07.2018 (вх. №С-1458 від 02.07.2018)”.

 

06.07.2018  Інформування про проект «Я Маю Право»

Інформування про проект «Я Маю Право»

Провідним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ'янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області Близнюк Катериною було презентовано загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!" у Комінтернівському районному суді міста Харків. Працівники суду із зацікавленістю сприйняли інформацію проекту та готові співпрацювати з Міжрайонним відділом державної виконавчої служби по Основ'янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області у векторі розповсюдження інформації та методичних рекомендацій Міністерства юстиції України, а також взаємного обміну правовою інформацією та ідями реалізації даного проекту.

Детальніше...

06.07.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

04 липня 2018 року набрав чинності спільний наказ Міністерства юстиції України і Міністерства внутрішніх справ України  від 14.06.2018 № 1843/5/507 «Про інформаційну взаємодію Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Єдиного державного демографічного реєстру», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 14.06.2018 за № 718/32170 (опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» від 03.07.2018 № 50).

Детальніше...

06.07.2018  Семінар, присвячений актуальним питанням організації роботи державних нотаріальних контор м. Харкова та Харківської області

Семінар, присвячений актуальним питанням організації роботи державних нотаріальних контор м. Харкова та Харківської області

Відбувся семінар, присвячений актуальним питанням організації роботи державних нотаріальних контор м. Харкова та Харківської області, організований управлінням з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з Харківським обласним державним нотаріальним архівом.

Детальніше...

06.07.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

05 липня 2018 року головним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Матеко С.В. було проведено вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО!”

Громадянам було роз'яснено порядок вирішення спорів, стягнення аліментів, виконання рішень суду, зокрема приватними виконавцями.

Детальніше...

05.07.2018  УВАГА! ЗАТВЕРДЖЕНІ ТИПОВІ ІНФОРМАЦІЙНІ КАРТКИ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

УВАГА! ЗАТВЕРДЖЕНІ ТИПОВІ ІНФОРМАЦІЙНІ КАРТКИ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області повідомляє, що відповідно до ст.8 Закону України «Про адміністративні послуги» 22 червня 2018 року Міністерством юстиції України видано наказ №1952/5 «Про затвердження типових інформаційних карток адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», яким затверджено типові інформаційні картки наступних адміністративних послуг:

Детальніше...

05.07.2018  Роз’яснення щодо оформлення субсидії та оформлення договору оренди землі

Роз’яснення щодо оформлення субсидії та оформлення договору оренди землі

5 липня 2018 року у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» державним нотаріусом П'ятої харківської державної нотаріальної контори Волохіною О.В. було надано роз’яснення щодо оформлення субсидії та оформлення договору оренди землі інваліду другої групи Карсаєвській Галині та Вакуленко Надії, яка її супроводжувала.

Детальніше...

05.07.2018  Проведена бесіда

Проведена бесіда

4 липня 2018 року державним нотаріусом Десятої Харківської державної нотаріальної контори Кривенець А.А. проведена бесіда з працівниками КП"Харківблагоустрій" Шевченківського району на тему: «Боротьба з корупцією!» в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Як виконати рішення суду?», «Отримуй аліменти!», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Відповідальність посадових осіб підприємств, установ і організацій за несвоєчасну виплату заробітної плати працівникам», «Захист права дитини шляхом законодавчих змін порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».

Детальніше...

05.07.2018  Проведена бесіда щодо загальнопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО"

Проведена бесіда щодо загальнопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО"

4 липня 2018 року державним нотаріусом Другої Харківської державної нотаріальної контори Гуркаленко І.В. з працівниками колективу ТОВ "Фуззі-Фуд" проведена бесіда щодо загальнопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО", який запроваджено з метою реалізації правової свідомості підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захист прав власності та в ході бесіди надано інформацію з питань: не знаєш, як оформити субсидію; як захистити бізнес; як протидіяти домашньому насильству.

Детальніше...

05.07.2018  Зустріч зі співробітниками Головного управління Державної міграційної служби в Харківській області

Зустріч зі співробітниками Головного управління Державної міграційної служби в Харківській області.

4 липня 2018 року на базі відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тимощук О.В., в.о. начальника Відділу Богдановою Є.В. та спеціалістами Відділу, співробітникам Головного управління Державної міграційної служби в Харківській області на виконання доручення Міністерства юстиції України від 06.06.2018 № 24/19.1.1/32-18 з метою зменшення навантаження на відділи державної реєстрації актів цивільного стану при розгляді запитів територіальних органів Державної міграційної служби України, роз’яснено порядок користування системою Державний реєстр актів цивільного стану громадян (надалі – Реєстр) та проведено навчання з його використання.

Детальніше...

05.07.2018  Інформування працівників Центрального відділення поштового зв’язку

Інформування працівників Центрального відділення поштового зв’язку

5 липня 2018 року консультантом Зміївської державної нотаріальної контори Бовтрук Н.В. проінформовано працівників Центрального відділення поштового зв’язку м.Змієва Харківської області про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» щодо використання та захисту їх прав у повсякденному житті та з метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, та розповсюджено інформаційні буклети: «Як оформити субсидію», «Захищай свої права».

Детальніше...

05.07.2018  Семінар для працівників апарату Комінтернівського районного суду м. Харкова

Семінар для працівників апарату Комінтернівського районного суду  м. Харкова

5 липня 2018 року в приміщенні Комінтернівського районного суду  м. Харкова провідними спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Парамоновою Л.В. та Горбуновою К.Ю. проведено семінар на тему:

Детальніше...

05.07.2018  Оголошуємо конкурс!

Оголошуємо конкурс!

Увага! У Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби!

Загалом оголошено 44 вакантні посади державних службовців, серед яких вакансії у відділах державної виконавчої служби та відділах державної реєстрації актів цивільного стану.

Детальніше...

05.07.2018  Правовий захід у форматі Public talk

Правовий захід у форматі Public talk

У правовому клубі PRAVOKATOR відбувся нестандартний захід у форматі Public talk щодо обговорення актуальних питань реалізації антикорупційної реформи в Україні і взаємодії держави та громадянського суспільства, який пройшов за участі Тетяни Єгорової, директора Харківського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Юрія Кравченка, представників Національної поліції, науковців, громадських організацій та уповноважених осіб з питань запобігання корупції органів державної влади Харківщини.

Детальніше...

04.07.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

4 червня 2018 року головним державним виконавцем  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кучеренко С.В проведено інформування працівників Районного центру телекомунікацій № 327 СЛД № 1 ХФ ПАТ "Укртелеком" про нові засоби примусового стягнення боргів за аліментами з недобросовісних батьків. Працівники мали змогу задати актуальні запитання та отримати кваліфіковані й обґрунтовані відповіді на них.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта