15.01.2018  "Комунікативна кампанія щодо реалізації правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

"Комунікативна кампанія щодо реалізації правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

12 січня 2018 року заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактін І.С. спільно зі спеціалістами управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області відвідав Державну установу «Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) № 69 (м. Харків) Національної поліції України».

Детальніше...

12.01.2018  Креативний підхід до інформування громадян від Харківської юстиції

Креативний підхід до інформування громадян від Харківської юстиції

2018 рік розпочався з гарної новини - Президент України Петро Порошенко підписав Законопроект 7277 щодо посилення відповідальності злісних неплатників аліментів.

Очільниця Харківської юстиції Тетяна Єгорова вважає, що одним з найважливіших завдань для усіх працівників органів юстиції - донесення інформації до батьків щодо низки новацій, які запроваджує цей Закон, а інколи й нагадати їм, що у них є дитина.

Окрім звичайних та розповсюджених методів інформування ми вибираємо нові та креативні. Кожен день, державні виконавці виїжджають на вулиці міста виконувати своїх функціональні обов’язки.

Детальніше...

12.01.2018  Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану за допомогою мережі Internet

Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану за допомогою мережі Internet

11 січня 2018 року на базі Сахновщинської центральної районної бібліотеки Харківської області головним спеціалістом Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Сахновщинський відділ) Нестеренко О.П. для відвідувачів бібліотеки прочитано лекцію на тему: «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану за допомогою мережі Internet». В ході лекції головний спеціаліст Сахновщанського відділу довела до відома слухачів, що  Міністерством юстиції України для зручності громадян та уникнення черг у відділах державної реєстрації актів цивільного стану (надалі - ДРАЦС) запроваджено пілотний проект щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет з використанням веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Детальніше...

12.01.2018  Консультування громадян з питання проведення державної реєстрації смерті особи, яка померла на тимчасово окупованій території України

Консультування громадян з питання проведення державної реєстрації смерті особи, яка померла на тимчасово окупованій території України

11 січня 2018 року начальником Зачепилівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (наділ – Зачепилівський відділ) Дудкою Н.В. надано консультацію громадянці з питання проведення державної реєстрації смерті особи, яка померла у місті Донецьку (тимчасово окупована території України), та отримання свідоцтва про смерть.

Детальніше...

11.01.2018  Консультування громадян з питання отримання повторного свідоцтва про смерть

Консультування громадян з питання отримання повторного свідоцтва про смерть

10 січня 2018 року на базі Богодухівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Богодухівський відділ) Рудичевою К.В. було надано консультацію громадянці, яка звернулася з питанням отримання повторного свідоцтва про смерть батька, у зв’язку з його втратою.

Детальніше...

11.01.2018  Інформування громадян стосовно правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!

Інформування громадян стосовно правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!

10 січня 2018 року начальником Шевченківського районного  відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Шевченківський відділ) Стеганцовою І.М. було проведено інформування відвідувачів про правопросвітницький проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

11.01.2018  Інформування громадян стосовно правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!

Інформування громадян стосовно правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!

10 січня 2018 року працівниками Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Первомайський відділ) під час проведення державної реєстрації було проведено інформування громадян про правопросвітницький проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

11.01.2018  Чергове засідання Оперативного штабу

Чергове засідання Оперативного штабу
11 січня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова взяла участь у черговому засіданні оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів, який було створено розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 15 серпня 2017 року № 399, з метою посилення захисту майнових прав власників та орендарів земельних ділянок, запобігання протиправному поглинанню та захопленню підприємств в аграрному секторі економіки.

Детальніше...

11.01.2018  Нарада з завідувачами державних нотаріальних контор

Нарада з завідувачами державних нотаріальних контор

11 січня 2017 року під керівництвом начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Татяни Єгорової за участю першого заступника управління Ірини Левченко, начальника відділу з питань нотаріату Світлани Мамсик проведена нарада з завідувачами державних нотаріальних контор м. Харкова та області.

В ході наради Тетяна Єгорова обговорила з присутніми проблемні питання щодо організації робочого процесу, пріоритетні напрямки роботи та плани на 2018 рік; озвучені першочергові заходи які вживатимуться управлінням юстиції для покращення умов роботи працівників державних нотаріальних контор та підвищення рівня нотаріального обслуговування населення у поточному році.

Детальніше...

11.01.2018  Лекція для учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 143 м. Харкова

Лекція для учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 143 м. Харкова

11 січня 2018 року спеціалістом Московського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Будяну А.В. прочитано лекцію для учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 143 м. Харкова. В ході лекції було роз'яснено, що відділи державної реєстрації актів цивільного стану проводять: державну реєстрацію народження фізичної особи та її походження, шлюбу, розірвання шлюбу, зміни імені, смерті.

Детальніше...

11.01.2018  Консультування з питань державної реєстрації актів цивільного стану на базі Кегичівського бюро правової допомоги

Консультування з питань державної реєстрації актів цивільного стану на базі Кегичівського бюро правової допомоги

10 січня 2018 року у на базі Кегичівського бюро правової допомоги,  головним спеціалістом Кегичівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Кегичівський відділ) Ткаченко І.В. надано консультацію громадянці, яка звернулася з питанням отримання повторного свідоцтва про шлюб у зв’язку з його втратою.

Детальніше...

11.01.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 09 січня 2018 року за № 1/1616 зареєстровано розпорядження Печенізької районної державної адміністрації Харківської області від 12 грудня 2017 року № 224 «Про затвердження Положення про ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Печенізького району Харківської області».

 

11.01.2018  «Інформування громадян про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

«Інформування громадян про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

9 січня 2018 року працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно зі студентами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого в рамках комунікативної кампанії було проведено вуличне інформування громадян міста Харкова про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».   

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта