21.05.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Державними нотаріусами Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І. та Соловйовою Н.Є. спільно з представниками Люботинського бюро правової допомоги з метою інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!" громадянам були надані консультації з питань: “Вимагають хабара за іспит чи навчання?”, “Не знаєш, як оформити субсидію?”.

Детальніше...

21.05.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Державними нотаріусами Першої Харківської державної нотаріальної контори Авер’яновою Л.П.  та Богомолюк О.О. проінформовано громадян, які звернулися до держнотконтори про загальнонаціональний  правопросвітницький проект “Я маю право!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом  інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

21.05.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Державними нотаріусами Шостої Харківської державної нотаріальної контори Абрамченко Т.А., Вовкожа О.М., Лучкіною І.М.  було проведено роз’яснювальну роботу з монахинями католицької церкви про загальнонаціональний правопросвітницький проект  «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

Детальніше...

21.05.2018  Обговорення проекту «Я МАЮ ПРАВО!» зі студентами

Обговорення проекту «Я МАЮ ПРАВО!» зі студентами

Сьогодні завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Анна Федоренко разом з головним спеціалістом відділу  систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Дар’єю Трофименко вирішили згадати студентські роки та прийшли на першу пару до студентів 3 курсу Інституту підготовки кадрів для органів юстиції Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Детальніше...

21.05.2018  Міжвідомча нарада з представниками Харківської митниці ДФС

Міжвідомча нарада з представниками Харківської митниці ДФС

В приміщенні Харківської митниці ДФС відбулась міжвідомча нарада з представниками Відділу примусового виконання рішень УДВС ГТУЮ у Харківській області та Київського ВДВС м. Харкова ГТУЮ у Харківській області з питань визначення шляхів щодо удосконалення, оптимізації стану взаємодії між митницею та органами ДВС при розпорядженні майном, конфіскованим за рішенням суду.

Детальніше...

21.05.2018  Порядок усиновлення згідно Сімейного кодексу України

Порядок усиновлення згідно Сімейного кодексу України

Начальником Шевченківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Стеганцовою І.М. взято участь у нараді, яка відбулася на базі Шевченківської районної адміністрації Харківської області. Під час наради було обговорено питання щодо порядку усиновлення згідно Сімейного кодексу України.

Детальніше...

21.05.2018  Семінар для працівників

Семінар для працівників

Головним спеціалістом сектору з питань запобігання і виявлення корупції Вороною В.С. було проведено семінар з працівниками Вовчанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області з метою попередження корупційних ризиків під час виконання службових повноважень працівниками відділу.

Детальніше...

21.05.2018  РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПИТАНЬ ДОТРИМАННЯ ВИМОГ АНТИКОРУПЦІЙНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПИТАНЬ ДОТРИМАННЯ ВИМОГ АНТИКОРУПЦІЙНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області на  базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління  України було проведено лекцію – роз’яснення основних вимог фінансового контролю відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» для державних службовців органів державної влади Харківщини.

Детальніше...

21.05.2018  Стягувачам за зведеним виконавчим провадженням про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП»

Стягувачам за зведеним виконавчим провадженням про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП»

З метою виконання зведеного виконавчого провадження про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП», було звернуто стягнення на рухоме майно боржника, яке зареєстровано за ним, а саме: легкові, вантажні автомобілі та спец. автокран.

25.04.2018 керуючись ст. 20 Закону України «Про виконавче провадження» було призначено суб’єкта оціночної діяльності-суб’єкта господарювання для участі у виконавчому провадженні, з метою визначення вартості описаного майна

18.05.2018 року до державного виконавця надійшов звіт про оцінку майна складений суб’єктом оціночної діяльності ТОВ «Експерт-2012». Відповідно до звіту ринкова вартість автомобілів :

Детальніше...

18.05.2018  Засідання оперативного штабу зі стягнення заборгованості по заробітній платі

Засідання оперативного штабу зі стягнення заборгованості по заробітній платі

Світлана Глущенко разом із Михайлом Черняком, Юрієм Шпарагою, Тетяною Єгоровою, керівниками відділів державної виконавчої служби та представників профспілок Харківщини провели засідання оперативного штабу зі стягнення заборгованості по заробітній платі. Присутні обговорили проблемні питання зі стягнення боргів по заробітній платі з "Харківське державне авіаційне виробниче підприємство", ПАТ "Футбольний клуб "Металіст" та інших підприємств-боржників.

Детальніше...

18.05.2018  Сьогодні у Харкові з робочим візитом заступник Міністра юстиції з питань виконаної служби Світлана Глущенко

Сьогодні у Харкові з робочим візитом заступник Міністра юстиції з питань виконаної служби Світлана Глущенко

Світлана Глущенко спільно з директором Координаційного центру з надання правової допомоги Олексієм Бонюком розпочали з участі у відкритті правового клубу  "PRAVOKATOR".

"PRAVOKATOR" сприятиме посиленню правової спроможності громад, а також сприятиме об'єднанню експертів з ключових питань у галузі права.

Детальніше...

18.05.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

18 травня 2018 року набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 23.04.2018  № 1291/5 «Про затвердження Порядку підготовки галузевих переліків документів із зазначенням строків їх зберігання», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 24.04.2018 за № 488/31940 (опубліковано в «Офіційному віснику України» від 18.05.2018 № 38).

Детальніше...

18.05.2018  Проведено регіональний етап Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків “Я маю право”

Проведено регіональний етап Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків “Я маю право”

17 травня 2018 року Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області за участю працівників управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, а також сектору з питань виявлення та запобігання корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено визначення переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків “Я маю право”.

Детальніше...

18.05.2018  Робоча зустріч на базі Балаклійської районної державної адміністрації

 Робоча зустріч на базі Балаклійської районної державної адміністрації

Керівництвом Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області у складі заступника начальника  головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Тимощук О.В.,  заступника начальника Управління - начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Волика Д.С., заступника начальника Управління - начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Гнатушка А.М., начальника відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Часовського І.В. та в.о.начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Богдановою Є.В.  17.05.2018 проведено робочу зустріч в якій взяли участь голова районної державної адміністрації Балаклійської районної державної адміністрації С. Масельським, голова районної ради О. Літвінов, керівники органів місцевого самоврядування, уповноважені особи органів місцевого самоврядування, державні реєстратори та відповідальні працівники Балаклійської районної державної адміністрації.

Детальніше...

18.05.2018  Я МАЮ ПРАВО!

Я МАЮ ПРАВО!

17 травня 2018 року головним спеціалістом  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Мусієнко Є.А. в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” та з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні було проведено роз’яснювальну роботу з громадянами смт. Сахновщина про основні аспекти проекту, можливі шляхи захисту прав людини в різних сферах суспільного життя.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта