15.11.2018  Зустріч з бібліотекарями Кегичівського району Харківської області

Зустріч з бібліотекарями Кегичівського району Харківської області

Заступником начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Сліпак О.О. та головним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Мусієнко Є.А. в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!», було організовано зустріч з бібліотекарями Кегичівського району Харківської області.

Детальніше...

15.11.2018  Комунікативна кампанія в туристичному агентстві «Поїхали з нами»

Комунікативна кампанія в туристичному агентстві «Поїхали з нами»

У турагентстві «Поїхали з нами» працівником управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян А.В. було проведено інформування про новели законодавства щодо виїзду за кордон з дитиною.

За новим законом змінилися правила виїзду дитини віком до 16 років за кордон без згоди другого з батьків. Той з батьків, з ким проживає дитина, і який не перешкоджає другому з батьків бачитися з дитиною, зможе виїхати з нею за кордон на термін до місяця без нотаріальної згоди іншого, якщо має рішення суду або органу опіки і піклування, яким підтверджено, що дитина проживає з ним. Таке рішення слід буде показати прикордонникам при виїзді.

Детальніше...

15.11.2018  Проведено робочу зустріч

Проведено робочу зустріч

Нововодолазьким РВ ДВС ГТУЮ у Харківській області в редакції газети «Водолазький кур’єр» Нововодолазької селищної ради проведено робочу зустріч.

Висвітлено основні напрямки реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Також були обговорені наступні питання: порядок  примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів, зміни в законодавстві України».

 

Детальніше...

15.11.2018  Інформування громадян

Інформування  громадян

Під час прийому громадян в приміщенні Московського ВДВС  м. Харків старшим державним виконавцем відділу було проведено

інформативну бесіду щодо правопросвітницького проекта «Я МАЮ ПРАВО!» та про можливість отримати психологічну підтримку у Центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Детальніше...

15.11.2018  «Як запобігти булінгу у шкільному середовищі або я не хочу бути жертвою»

«Як запобігти булінгу у шкільному середовищі або я не хочу бути жертвою»

Працівники Харківської юстиції разом з громадськими діячами в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провели заняття-тренінг на тему: «СтопБулінг!» для дев’ятикласників загальноосвітньої школи № 139.

Разом зі школярами  ми змогли системно розібрати всі складові елементи боулінгу, визначити головні ознаки, які притаманні цьому явищу, намагалися змоделювати негативні наслідки, які може спричинити булінг. Разом з підлітками ми намагалися відтворити найбільш розповсюджені форми прояву булінгу, визначити залежно від цього різновиди цього явища. На власних прикладах спікери намагалися довести проблематику булінгу та попередити вчинення таких дій підлітками.

Детальніше...

15.11.2018  Правовий урок «СтопБулінг»

Правовий урок «СтопБулінг»

З  метою формування у молоді та суспільстві правової культури та правової свідомості, сприянню підвищення рівня знань та поінформованості громадян в рамках реалізації загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО», у Пісочинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області державними нотаріусами Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І., Соловйовою Н.Є., та консультантом Рябовол К.О. проведено правовий урок для школярів у рамках інформаціонної кампанії СтопБулінг.

Детальніше...

15.11.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державними нотаріусами Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І., Соловйовою Н.Є., консультантом Рябовол К.О. проведено правороз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори про всеукраїнський проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

15.11.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Другої Харківської державної нотаріальної контори Пилипенко О.В. для працівників Південного ліцею Харківської районної ради Харківської області проведено правоосвітній захід, спрямований на інформування громадян про загальнонаціональний проект "Я МАЮ ПРАВО!" та прочитано лекцію на тему "Чужих дітей не буває".

Детальніше...

15.11.2018  В рамках реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» консультант Шостої Харківської державної нотарiальної контори Альбоща А.О. завітала до Харківського ліцею № 161 «Імпульс»

В рамках реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» консультант Шостої Харківської державної нотарiальної контори Альбоща А.О. завітала до Харківського ліцею № 161 «Імпульс»

Тут, у стінах рідної школи, нею були проведені цікаві бесіди з учнями п'ятих класів та вчителями. Вчителі, які колись ділилися своїми знаннями та досвідом, тепер із задоволенням погодилися взяти участь у проекті «Я маю право!», аби і самим дізнатися щось нове про свої права. Жваве обговорення викликала тема: «Чи мають вчителі права? Чи в них є тільки обов'язки?». 

Детальніше...

15.11.2018  Проведено урок на тему:”Зупинемо булінг разом!”

Проведено урок на тему:”Зупинемо булінг разом!”

Булінг-це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом.

Причин — безліч, а жертвою може стати кожен, хто не вписався у рамки

того чи іншого колективу.

Детальніше...

14.11.2018  Прийом громадян

Прийом громадян

Начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Колотіловою Н.В. проведено прийом громадян, під час якого заявникам надавалися роз'яснення стосовно стягнення аліментів з кордоном. Зокрема, проінформовано, що рішення суду України може бути виконано на території іноземної держави у разі, якщо з такою державою діє відповідний міжнародний договір та зацікавлена особа ініціює таку процедуру.

Детальніше...

13.11.2018  Інформування членів Харківської обласної громадської організації «Вірменське товариство культурних зв’язків» про нові направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування членів Харківської обласної громадської організації «Вірменське товариство культурних зв’язків» про нові направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

13 листопада 2018 року в приміщенні Почесного консульства Республіки Вірменія в місті Харків для членів Харківської обласної громадської організації «Вірменське товариство культурних зв’язків» головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Котляр Г.О. та провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Свиридовою Н.О. в межах виконання Плану заходів, спрямованих на підвищення рівня правової культури біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, задля реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми:

Детальніше...

13.11.2018  Харківська юстиція разом з курсантами Національної академії Національної гвардії України - на захисті прав військовослужбовців

Харківська юстиція разом з курсантами Національної академії Національної гвардії України - на захисті прав військовослужбовців

Під таким лозунгом пройшов круглий стіл, який провів начальник відділу аналітично-методичного забезпечення діяльності нотаріату управління з питань нотаріату Юрій Кривошеєв.

Протягом більш ніж 85 років своєї історії, Національна академія Національної гвардії України  незмінно залишається одним з провідних вищих військових закладів, який впевнено займає передові позиції серед військових ВНЗ України. Подібний високий результат забезпечується цілим рядом взаємопов’язаних факторів, до числа яких входить й правовиховна робота.

Детальніше...

13.11.2018  Новини законодавства

Новини законодавства

10 листопада 2018 року набув чинності Закон України від 18.10.2018 № 2599-VIII «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за незаконне перетинання державного кордону України» (далі - Закон), (опублікований в газетах «Голос України» від 09.11.2018 № 212, «Урядовий кур’єр від 09.11.2018 № 211).

Детальніше...

12.11.2018  Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

12 листопада 2018 року проведено онлайн семінар через мережу Skype з державним реєстратором Печенізької районної державної адміністрації. У заході прийняли участь: Часовськой І.В. – начальник відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації, Вербицька Н.М. – головний спеціаліст відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації, Зоткін С.В.– завідувач - державний реєстратор сектору державної реєстрації Печенізької районної державної адміністрації.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта