13.05.2019  «Як грамотно виступати в ЗМІ»

«Як грамотно виступати в ЗМІ»

Днями в приміщенні Головного територіального управління юстиції в Харківській області було проведено тренінг на тему: «Як грамотно виступати в ЗМІ», який було організовано Харківською обласною професійною спілкою працівників органів юстиції для своїх членів.Тренінг було проведено керівником тренінгової компанії "Красномовство", бізнес-тренером, дипломованим філологом - Оленою Почуєвою.

Детальніше...

13.05.2019  Проведено лекцію на тему:”Стоп булінг!”

Проведено лекцію на тему:”Стоп булінг!”

Сьогодні, спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Парамонова Л.В. та Іванова Т.О. завітали з лекцією на тему: ”Стоп булінг!”  до учнів 7-их класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 146.

Детальніше...

13.05.2019  Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації.

Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації.

Проведено онлайн семінар, тренінг через мережу Skype з державними реєстраторами Зачепилівського району Харківської області.

 

Детальніше...

13.05.2019  Тематична бесіда зі школярами «Стоп булінг! Я маю право на безпечний простір!»

Тематична бесіда зі школярами «Стоп булінг! Я маю право на безпечний простір!»

Для учнів 1, 2 та 3 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №151 головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Богуцькою В.В. було проведено тематичну бесіду «Стоп булінг! Я маю право на безпечний простір!».

Детальніше...

10.05.2019  Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

10 травня 2019 року проведено онлайн семінар, тренінг через мережу Skype з державним реєстратором Комсомольської селищної ради Зміївського району Харківської області.

 

Детальніше...

10.05.2019  Team building у форматі проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Team building у форматі  проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Вже за традицією, 9 травня, Головне територіальне управління юстиції у Харківській області робить Team building у форматі підтримки проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.

 

Детальніше...

10.05.2019  Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян

13 травня 2019 року в приміщенні Зачепилівського районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ у Харківській області відбудеться особистий прийом громадян начальником Головного територіального управління юстиції Харківській області Тетяною Єгоровою-Луценко

 

Детальніше...

10.05.2019  Правовий кінозал

Правовий кінозал

Фахівці Харківської юстиції продовжують поводити правопросвітницькі заходи для студентської молоді. Цього разу обласна юстиція перетворилось на правовий кінозал. фахівці правники разом із студентами переглянули кінострічку "12 розгніваних чоловіків", яка сучасними кінознавцями розцінюється як одна з найбільш значущих юридичних фільмів в історії.

Детальніше...

08.05.2019  Участь у Social IT Startup Day

Участь у Social IT Startup Day

Працівники Харківської юстиції взяли участь у дуже цікавому заході, який відбувся у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”.

Під час Social IT Startup Day талановита студентська молодь презентувала свої проекти, спрямовані на допомогу у вирішенні соціальних проблем за допомогою IТ

Детальніше...

08.05.2019  Інформаційна акція з нагоди Дня пам’яті та примирення

Інформаційна акція з нагоди Дня пам’яті та примирення

Сьогодні в День пам’яті та примирення в ЦПКіО ім. М. Горького в Ретро-парку було проведено висадку маків на Клумбу пам’яті. Таким чином харків’яни вже кілька років поспіль вшановують пам’ять людей, які загинули у війнах.

Детальніше...

08.05.2019  Інформування працівників Куп’янського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації»

Інформування працівників Куп’янського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації»

Старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Курило Р.С. в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено інформування працівників Куп’янського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» про напрямки проекту кампанії «Чужих дітей не буває», «Стоп булінг», «Стоп насильство», «Я маю право на виконання рішення суду», «Я маю право голосу», «Відповідальне батьківство»

Детальніше...

08.05.2019  Урок «Стоп- булінг» для учнів 10 класу школи № 4 м.Куп’янська

Урок «Стоп- булінг» для учнів 10 класу школи № 4 м.Куп’янська

Державними виконавцями Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Ткачовою Ю.П., Щербань Т.А. для учнів 10 класу школи № 4 м.Куп’янська в межах кампанії «Стоп булінг!» правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено тематичний урок «Стоп-булінг».

Детальніше...

08.05.2019  Зустріч з батьками учнів Харківського Ліцею №89

Зустріч з батьками учнів Харківського Ліцею №89

В Україні, за даними Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), 67% дітей стикалися із цькуванням у колі однолітків та більшість з них про це мовчать. 18 грудня 2018 року Верховна Рада України прийняла Закон №2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)».

Детальніше...

08.05.2019  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 07 травня 2019 року за № 37/1744 було зареєстровано розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від 11 квітня 2019 року № 200 «Про заборону відвідування населенням хвойних лісів і в'їзду до лісів області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2019 року».

07.05.2019  «Урок справедливості» у Ліцеї «Професіонал»

«Урок справедливості» у Ліцеї «Професіонал»

Наразі в Україні триває друга хвиля Всеукраїнської акції «Урок справедливості». Саме тому сьогодні Харківська юстиція на базі Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Ліцей «Професіонал» провела незвичний та цікавий урок, спрямований на ознайомлення дітей з засадами та механізмом захисту прав людини у судовому порядку.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта