17.05.2019  День вишиванки у Шевченківському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День вишиванки у Шевченківському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День вишиванки в Україні відзначають кожного третього четверга травня. У 2019 року День вишиванки припав на 16 травня.

Шевченківський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області долучився до святкування.

Детальніше...

17.05.2019  Бесіда в Шевченківському професійному аграрному ліцеї

Бесіда в Шевченківському професійному аграрному ліцеї

Спеціалістом Шевченківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Троценко К.В. разом із фахівцем з соціальної роботи Шевченківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Прошутею А.Ф. та практичним психологом Троян В.В. було проведено бесіду з нагоди святкування Дня сім'ї в Шевченківському професійному аграрному ліцеї Шевченківського району Харківської області.

Детальніше...

17.05.2019  Харківська юстиція провела квест “День вишиванки”

Харківська юстиція провела квест “День вишиванки”

Сьогодні з нагоди Всесвітнього дня вишиванки Харківська юстиція провела тематичний квест для учнів Харківській гімназії № 169. Школярі з радістю долучилися до заходу, надягнувши національне вбрання.

Метою заняття було формування в учнів патріотичної свідомості, активної життєвої позиції, збереження споконвічних українських цінностей та традицій і їх популяризація.

Детальніше...

17.05.2019  Лекція “Поїхати за кордон без згоди другого з батьків — легко!”

Лекція “Поїхати за кордон без згоди другого з батьків — легко!”

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харіною О.І. проведено лекцію для працівників служби у справах дітей по Холодногірському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради на тему “Поїхати за кордон без згоди другого з батьків — легко!”.

Детальніше...

17.05.2019  Проведено урок на тему:”Скажи булінгу «Ні!»”

Проведено урок на тему:”Скажи булінгу «Ні!»”

Сьогодні, будь-який школяр несподівано для себе може опинитись у ситуації, коли його ображають, висміюють або бойкотують. Або ж навпаки, може сам приєднатися до тих, хто знущається над іншою дитиною.

 

 

Детальніше...

16.05.2019  Лекція для працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2

Лекція для працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2

Спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Погореловою О.М. проведено лекцію для працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 на тему “Поїхати за кордон без згоди другого з батьків — легко!”.

Детальніше...

16.05.2019  У Міжнародний день сім'ї в Харківському міському відділі ДРАЦС закохані пари зареєстрували шлюб

У Міжнародний день сім'ї в Харківському міському відділі ДРАЦС закохані пари зареєстрували шлюб

Заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ольга Тимощук привітала молодят та вручила подарункові сертифікати на сімейну фотосесію.

Нехай сімейне вогнище горить довго і яскраво, а ніжні почуття переповнюють життя!

Детальніше...

15.05.2019  УВАГА! ПОВІДОМЛЕННЯ

УВАГА! ПОВІДОМЛЕННЯ

У зв'язку з пошкодженням кабельних мереж та проведенням ремонтних робіт оператором телекомунікаційних послуг, телефоні номери Головного територіального управління юстиції у Харківській області, які починаються на 751... або 752... з 14.05.2019 по 17.05.2019 тимчасово можуть не працювати.У разі, якщо потрібний номер не працює, зателефонуйте за номером: 098-816-87-44.

14.05.2019  Поїхати з дитиною за кордон – легко!

Поїхати з дитиною за кордон – легко!

Спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено інформування працівників агентства нерухомості             «Сокол» на тему: «Поїхати з дитиною за кордон – легко!»

В ході якого було роз’яснено, що необхідно знати батькам, які хочуть виїхати за кордон з дитиною без згоди другого з батьків.

Детальніше...

14.05.2019  Бесіда з працівниками Кегичівської ЦРЛ

Бесіда з працівниками Кегичівської  ЦРЛ

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провідним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та  Сахновщинському Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бєлкою Т.В. та старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та  Сахновщинському Головного територіального управління юстиції у Харківській області Поповим М.Є.  проведено бесіду у Кегичівській  ЦРЛ на теми:

Детальніше...

14.05.2019  Інформування працівників Господарського суду Харківської області про проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Інформування працівників Господарського суду Харківської області про проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Для працівників Господарського суду Харківської області заступником начальника відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Огурцовою Л.О., в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», проведено лекцію на тему: «Оформлення договір оренди землі».

Детальніше...

14.05.2019  Урок на тему:”Стоп булінг!”

Урок на тему:”Стоп булінг!”

Булінг починається з маленьких проявів агресії. Якщо не вчити дітей їх помічати і контролювати, це збільшує вірогідність булінгу в подальшому. Тому, працівники Харківської юстиції продовжують поводити правоосвітні заходи у школах міста та області на тему: ”Стоп булінг!”.

 

 

 

Детальніше...

14.05.2019  Інформування громадян

Інформування громадян

Працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”  проведено інформування громадян щодо стягнення аліментів, отримання субсидії, оформлення договору оренди земельної ділянки та як виконати рішення суду.

Детальніше...

13.05.2019  «Як грамотно виступати в ЗМІ»

«Як грамотно виступати в ЗМІ»

Днями в приміщенні Головного територіального управління юстиції в Харківській області було проведено тренінг на тему: «Як грамотно виступати в ЗМІ», який було організовано Харківською обласною професійною спілкою працівників органів юстиції для своїх членів.Тренінг було проведено керівником тренінгової компанії "Красномовство", бізнес-тренером, дипломованим філологом - Оленою Почуєвою.

Детальніше...

13.05.2019  Проведено лекцію на тему:”Стоп булінг!”

Проведено лекцію на тему:”Стоп булінг!”

Сьогодні, спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Парамонова Л.В. та Іванова Т.О. завітали з лекцією на тему: ”Стоп булінг!”  до учнів 7-их класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 146.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта