30.05.2019  Семінар з суб’єктами державної реєстрації Харківської області

Семінар з суб’єктами державної реєстрації Харківської області

Проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації Харківської області. У заході прийняли участь: працівники відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації, суб’єкти державної реєстрації.

Детальніше...

30.05.2019  «Великі права маленької людини»

«Великі права маленької людини»

В рамках Тижня права з нагоди Дня захисту дітей головним спеціалістом відділу з питань банкрутства Матеко С.В. проведено захід з вихованцями комунального закладу "Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 296 Харківської міської ради" на тему: “Великі права маленької людини”.

Детальніше...

30.05.2019  Виховний урок на тему: «Захист прав дитини»

Виховний урок на тему: «Захист прав дитини»

В Україні реалізація прав дитини визначена міжнародним та вітчизняним законодавством. Одним із пріоритетних напрямків діяльності Міністерства юстиції України є захист прав дитини незалежно від громадянства і місця проживання батьків і дітей.

Детальніше...

29.05.2019  Робота дистанційного пункту з надання безоплатної правової допомоги на базі Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка

Робота дистанційного пункту з надання безоплатної правової допомоги на базі Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка

Головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти О. Ночовкіною проведено консультування громадян на базі Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка.

Детальніше...

29.05.2019  Інформаційна компанія: «Відповідальним батькам – урядова підтримка!»

Інформаційна компанія: «Відповідальним батькам – урядова підтримка!»

В рамках Тижня права спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва проведено інформування працівників Благодійного фонду «Право на захист» на тему: «Відповідальним батькам – урядова підтримка!»

В ході інформування працівниками юстиції було роз’яснено про розмір та порядок нарахування аліментів; нові правила виїзду з дитиною за кордон; отримання податкової знижки на навчання, інших стимулів та гарантій; про порядок отримання послуги «Муніципальна няня».

Детальніше...

29.05.2019  Лекція для батьківського комітету 3 Гімназії Ізюмськоі міської ради

Лекція для батьківського комітету 3 Гімназії Ізюмськоі міської ради

Головним спеціалістом Ізюмського міськрайонного відділу ДРАЦС проведено правоосвітній захід для батьківського комітету 3 Гімназії Ізюмськоі міської ради на тему: «Відповідальне батьківство, яке спрямовано на інформування батьків про правила виїзду дитини за кордон, про порядок та розмір нарахування аліментів, порядок отримання податкової знижки на розвиток дитини. Крім того, було проведено лекцію на тему: «Стоп булінг».

Детальніше...

29.05.2019  Майстер-клас зі створення смачних букетів!

Майстер-клас зі створення смачних букетів!

Творчий початок є у кожному з нас!

Без квітів не обходиться, мабуть, жодна визначна подія у нашому житті: вони незмінно супроводжують свята, святкування, цікаві зустрічі, дають можливість виразити наші відчуття і відношення до близьких людей. Вибудовуючи певну композицію, букет, флорист прагне передати ту або іншу ідею чи настрій, замислює художній образ, а потім підбирає колірне рішення і матеріали, здатні втілити його у форму, зрозумілу для глядачів.

Детальніше...

29.05.2019  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провідним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському Бєлкою Т.В. було проінформовано жителів Сахновщинського району щодо захисту прав громадян, реалізації урядової ініціативи «Відповідальне батьківство».

Детальніше...

29.05.2019  Нарада з арбітражними керуючими

Нарада з арбітражними керуючими

Начальником відділу з питань банкрутства Акмаєв А.В. проведено нараду з арбітражними керуючими (розпорядниками майна, керуючими санацією, ліквідаторами), що виконують повноваження на підприємствах, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, які мають заборгованість із виплати заробітної плати. Одна із задач наради - розробка спільного плану заходів, які направлені на ліквідацію заборгованості по заробітній платі.

Детальніше...

29.05.2019  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провідним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському Бєлкою Т.В. було проінформовано жителів Сахновщинського району щодо захисту прав громадян, реалізації урядової ініціативи «Відповідальне батьківство».

Детальніше...

29.05.2019  Семінар для жителів та працівників Дубовгрядської сільської ради

Семінар для жителів та працівників Дубовгрядської сільської ради

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» заступником начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському проведено семінар з жителями та працівниками Дубовгрядської сільської ради Сахновщинської району на тему:

Детальніше...

29.05.2019  Інформування працівників Близнюківського районного сектору ГУ ДСНС Украіни у Харківькій області про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Близнюківського районного сектору ГУ ДСНС Украіни у Харківькій області про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Павленко О.М. проведено правоосвітній захід для працівників Близнюківського районного сектору ГУ ДСНС Украіни у Харківькій області на тему: «Відповідальне батьківство», спрямований на інформування батьків про розмір, підстави та порядок нарахування аліментів, правила виїзду дитини за кордон, порядок отримання податкової знижки за розвиток дитини, а також послуги «Муніципальна няня»

Детальніше...

29.05.2019  Виступ в ефірі ТОВ «Радіо Слобожанщини»

Виступ в ефірі ТОВ «Радіо Слобожанщини»

Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Меланія Хуторянська здійснила виступ в ефірі ТОВ «Радіо Слобожанщини» на тему: «29 травня - Міжнародний день миротворців».

29 травня, у 1948 році Рада безпеки ООН заснувала першу місію з підтримки миру.

Детальніше...

29.05.2019  Виїзний прийом громадян

31 травня 2019 року в приміщенні Куп’янської районної державної адміністрації відбудеться особистий прийом громадян заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тимощук О.В.

Особистий прийом відбудеться о 10.00, за адресою: м. Куп’янськ, просп. Коституції, 3

28.05.2019  Правовий урок «Стоп булінг» з учнями 1-4 класів

Правовий урок «Стоп булінг» з учнями 1-4 класів

В Україні 80% дітей рано чи пізно стають жертвами шкільного цькування. Більшість на ранніх етапах не розуміють, що це таке, і що треба розповідати вчителям про образи. Тому варто пояснювати дітям, що інші мають право робити з ними і та що не мають права.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта