24.01.2019  Інформування студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого про направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого про направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Для студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого працівники Харківської юстиції провели лекції на теми: «Нововведення до законодавства про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству», «Нові напрямки правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

24.01.2019  Інформування працівників Відомчої хіміко - бактеріологічної лабораторії КП "Комсервіс" Куп’янскої міської ради про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Відомчої хіміко - бактеріологічної лабораторії  КП "Комсервіс" Куп’янскої міської ради про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Провідним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Шапко О.А. проведено інформування працівників Відомчої хіміко – бактеріологічної лабораторії КП "Комсервіс" Куп’янскої міської ради про основні напрямки загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», ознайомлено з порядком доступу до діючої системи безоплатної правової допомоги, роз’яснено порядок виїзду з дитиною за кордон. Здійснено поширення буклетів «Відповідальність за несплату аліментів», «Путівник виконавчого провадження», «Виконання рішення суду: пам’ятка для боржника», «Як отримати присуджені кошти?».

Детальніше...

24.01.2019  Інформування працівників Управління Державної казначейської служби України у м. Харкові Харківської області про направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Управління Державної казначейської служби України у м. Харкові Харківської області про направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою підвищення рівня правосвідомості у суспільстві, роз’яснення актуальних питань чинного законодавства та інформування про механізми захисту прав людини, працівники Харківської юстиції завітали до Управління Державної казначейської служби України у м. Харкові Харківської області. Де спеціалістами були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Отримуй аліменти!», «Стоп булінг!», «Нові правила щодо виїзду за кордон з дитиною», «Законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України з метою захисту права дитини на належне матеріальне утримання».

Детальніше...

23.01.2019  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

22 січня 2019 року Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

- розпорядження Чугуївської районної державної адміністрації Харківської області від 26 грудня 2018 року № 488 “Про затвердження Положення про районну комісію з вирішення питань, пов'язаних з призначення житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям”, зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області 22 січня 2019 року за № 11/1718;

- розпорядження Куп'янської районної державної адміністрації Харківської області від 26 грудня 2018 року № 618 “Про затвердження видів робіт та організацію проведення громадських робіт на 2019 рік”, зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області 22 січня 2019 року за № 12/1719.

23.01.2019  Правові уроки з нагоди 100-річчя Соборності України

Правові уроки з нагоди 100-річчя Соборності України

22 січня 2019 року виповнилося 100 років з дня проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

З нагоди відзначення Дня Соборності України в Харківській гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Олена Ночовкіна провела тематичні правові уроки з учнями 5-6 класів.

Детальніше...

23.01.2019  Інформування працівників Управління Державної казначейської служби України  у Київському районі м. Харкова Харківської області про направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Управління Державної казначейської служби України  у Київському районі м. Харкова Харківської області про направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Сучасний рівень правової культури в Україні визначається перш за все правосвідомістю населення, тобто тим, наскільки ними засвоєні такі правові явища, як цінність прав і свобод людини і громадянина, важливість чіткої юридичної процедури при вирішенні суперечок, тим, в якій мірі населення інформовано в правовому відношенні, яке ставлення громадян до виконання юридичних норм. Саме на підвищення юридичної обізнаності українців та формування нової правової культури в суспільстві спрямовано проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

22.01.2019  #Ми проти домашнього насильства

#Ми проти домашнього насильства

Під керівництвом начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяни Єгорової-Луценко було проведено круглий стіл на тему: «Реалізація положень Стамбульської конвенції: нові механізми у національному законодавстві протидії домашньому насильству, які запрацюють у 2019 році», присвячений обговоренню законодавчих змін, пов’язаних з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України з метою реалізації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами».

Детальніше...

22.01.2019  Заняття з суб’єктами декларування

Заняття з суб’єктами декларування

З метою належного дотримання вимог фінансового контролю працівниками органів юстиції Харківської області відповідно до статті 45 закону України «Про запобігання корупції» завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Анною Федоренко було проведено заняття щодо роз’яснення вимог електронного декларування для працівників Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

22.01.2019  В Дергачівській центральній районній бібліотеці обговорили питання посилення захисту прав жінок та дітей

В Дергачівській центральній районній бібліотеці  обговорили питання посилення захисту прав жінок та дітей

Працівники управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області провели зустріч в Дергачівській центральній районній бібліотеці на тему: “Посилення захисту прав жінок та дітей”.

Під час заходу працівники і відвідувачі бібліотечного закладу дізналися про законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України, а також напрямки правопросвітницького проекту “Я маю право!”: “СтопБулінг”, “СтопНасильство” та “ЧужихДітейНеБуває”.

Детальніше...

22.01.2019  Правороз'яснювальна робота серед громадян у держнотконторі

Правороз'яснювальна робота серед громадян у держнотконторі

З метою формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприянню підвищенню рівня знань та поінформованості громадян державними нотаріусами Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І., Соловйовою Н.Є., консультантом Рябовол К.О. та оператором Бессоновою А.М. була проведена правороз'яснювальна робота серед присутніх громадян у держнотконторі, під час якої надано консультації та висвітлено актуальні питання у регулюванні спадкових, сімейних правовідносин. Одночасно поінформовано присутніх громадян про всеукраїнський проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

22.01.2019  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Державним нотаріусом Другої Харківської державної нотаріальної контори Межевою І.М. для працівників ТОВ "ТД ЕСАТ" проведено правоосвітній захід, спрямований на інформування громадян про проект "Я МАЮ ПРАВО!" та прочитано лекцію на тему: "Як захистити свій бізнес". Також роз'яснено порядок звернення на веб-портал pravo.minjust.ua з метою отримання необхідної інформації щодо захисту своїх прав.

Детальніше...

22.01.2019  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Другої Харківської державної нотаріальної контори Гуркаленко І.В. для колективу "Міської клінічної лікарні № 31" проведено правоосвітній захід, спрямований на інформування громадян про проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та прочитано лекцію на тему "Юрист в агробізнесі".

Детальніше...

22.01.2019  Засідання круглого столу в приміщенні Золочівської державної нотаріальної контори

Засідання круглого столу в приміщенні Золочівської державної нотаріальної контори

На запрошення державного нотаріуса Четвертої Харківської державної нотаріальної контори Козєєвої С.М. у межах загальнонаціонального правопросвітницькогопроекту «Я МАЮ ПРАВО!», заступник начальника відділу «Золочівське бюро правової допомоги» Третього Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дзьонь О.О. приймала участь у засіданні «круглого столу» в приміщенні Золочівської державної нотаріальної контори Харківської області з метою обміну досвідом у сфері спадкового права. У ході заходу говорили про права громадян і підстави та порядок їх захисту через систему безоплатної правової допомоги, можливість отримати безоплатну вторинну правову у спірних спадкових питаннях.

Детальніше...

21.01.2019  Засідання Антирейдерського штабу

Засідання Антирейдерського штабу

Тетяна Єгорова-Луценко взяла участь у черговому засіданні Антирейдерського штабу, під час якого члени штабу доповіли про проведену роботу щодо звернень, які перебувають на розгляді. Завдяки якісній роботі членів штабу 7 звернень відкликані з розгляду.

Детальніше...

21.01.2019  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

19 січня 2019 року набрав чинності Закон України від 18.12.2018 № 2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» (опубліковано в газеті «Голос України» від 18.01.2018 № 11).

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта