Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 05.07.2018  Зустріч зі співробітниками Головного управління Державної міграційної служби в Харківській області

Зустріч зі співробітниками Головного управління Державної міграційної служби в Харківській області.

4 липня 2018 року на базі відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тимощук О.В., в.о. начальника Відділу Богдановою Є.В. та спеціалістами Відділу, співробітникам Головного управління Державної міграційної служби в Харківській області на виконання доручення Міністерства юстиції України від 06.06.2018 № 24/19.1.1/32-18 з метою зменшення навантаження на відділи державної реєстрації актів цивільного стану при розгляді запитів територіальних органів Державної міграційної служби України, роз’яснено порядок користування системою Державний реєстр актів цивільного стану громадян (надалі – Реєстр) та проведено навчання з його використання.

Детальніше...

05.07.2018  Інформування працівників Центрального відділення поштового зв’язку

Інформування працівників Центрального відділення поштового зв’язку

5 липня 2018 року консультантом Зміївської державної нотаріальної контори Бовтрук Н.В. проінформовано працівників Центрального відділення поштового зв’язку м.Змієва Харківської області про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» щодо використання та захисту їх прав у повсякденному житті та з метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, та розповсюджено інформаційні буклети: «Як оформити субсидію», «Захищай свої права».

Детальніше...

05.07.2018  Семінар для працівників апарату Комінтернівського районного суду м. Харкова

Семінар для працівників апарату Комінтернівського районного суду  м. Харкова

5 липня 2018 року в приміщенні Комінтернівського районного суду  м. Харкова провідними спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Парамоновою Л.В. та Горбуновою К.Ю. проведено семінар на тему:

Детальніше...

05.07.2018  Оголошуємо конкурс!

Оголошуємо конкурс!

Увага! У Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби!

Загалом оголошено 44 вакантні посади державних службовців, серед яких вакансії у відділах державної виконавчої служби та відділах державної реєстрації актів цивільного стану.

Детальніше...

05.07.2018  Правовий захід у форматі Public talk

Правовий захід у форматі Public talk

У правовому клубі PRAVOKATOR відбувся нестандартний захід у форматі Public talk щодо обговорення актуальних питань реалізації антикорупційної реформи в Україні і взаємодії держави та громадянського суспільства, який пройшов за участі Тетяни Єгорової, директора Харківського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Юрія Кравченка, представників Національної поліції, науковців, громадських організацій та уповноважених осіб з питань запобігання корупції органів державної влади Харківщини.

Детальніше...

04.07.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

4 червня 2018 року головним державним виконавцем  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кучеренко С.В проведено інформування працівників Районного центру телекомунікацій № 327 СЛД № 1 ХФ ПАТ "Укртелеком" про нові засоби примусового стягнення боргів за аліментами з недобросовісних батьків. Працівники мали змогу задати актуальні запитання та отримати кваліфіковані й обґрунтовані відповіді на них.

Детальніше...

04.07.2018  Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

04 липня 2018 року провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Горбуновою К.Ю. проведено вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”.

 

Зокрема, було роз'яснено порядок виконання рішень суду, захисту прав аграріїв та як протидіяти домашньому насильству.

Детальніше...

04.07.2018  Інформування працівників та учнів Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс ім. В.Г. Короленка» Харківської обласної ради про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників та учнів Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс ім. В.Г. Короленка» Харківської обласної ради про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

4 липня 2018 року для працівників та учнів Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс ім. В.Г. Короленка» Харківської обласної ради головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми:

Детальніше...

04.07.2018  Студентська столиця України без корупції

Студентська столиця України без корупції

Ми продовжуємо спілкуватися про корупцію в навчальних закладах. Сьогодні в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» привітали випускників вищих навчальних закладів та провели опитування серед них. Як правильно діяти в таких випадках, куди звертатися та як бути захищеним, працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області оговорили з випускниками студентської столиці України. Ми МАЄМО ПРАВО на достойну освіту та самореалізацію.

Детальніше...

04.07.2018  Круглий стіл на тему: Правоосвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО» як шлях до захисту конституційних прав громадян

Круглий стіл на тему: Правоосвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО» як шлях до захисту конституційних прав громадян

З нагоди відзначення державного свята – Дня Конституції України спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Харківській області Козелько Катериною  разом із завідувачем Четвертої Харківської державної нотаріальної контори Козелько Тетяною та державними нотаріусами Четвертої Харківської державної нотаріальної контори Нікуліною Оленою та Козєєвою Світланою було проведено круглий стіл з працівниками та начальником КП «Архітектурно - інвентаризаційне бюро Золочівського району» на тему: «Правоосвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО» як шлях до захисту конституційних прав громадян».

Детальніше...

04.07.2018  Тренінг правового клубу «Феміда»

Тренінг правового клубу «Феміда»

В рамках Тижня права з нагоди відзначення Дня Конституції України заступником начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Сліпаком О.О. та  головним спеціалістом  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Мусієнко Є.А  взято участь в тренінгу правового клубу «Феміда» при Кегичівській районній бібліотеці Харківської області на тему: «Конституція – Основний закон для влади і громади»

Детальніше...

03.07.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області було зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

- розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від 19 червня 2018 року № 424 “Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 10 серпня 2007 року №510”, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області 03 липня 2018 року за № 38/1653;

- розпорядження голови Нововодолазької районної державної адміністрації Харківської області від 11 червня 2018 року № 259 “Про затвердження Положення про ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Нововодолазького району Харківської області”, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області 03 липня 2018 року за № 39/1654.

03.07.2018  Особистий прийом громадян у Сахновщині

Особистий прийом громадян у Сахновщині

Судячи з того, що на особистий прийом до Тетяни Єгорової завітало близько 50 громадян, ця робоча поїздка була дійсно необхідна. У землевласників та землекористувачів району накопичилося багато питань, зокрема щодо реєстраційних дій по договорам оренди. За сприянням керівництва району мешканці мали змогу отримати відповіді на турбуючі їх питания, але багато проблем залишаються невирішеними, тому їх взяли на особистий контроль.

Детальніше...

03.07.2018  Робочий візит до Сахновщини

Робочий візит до Сахновщини

Тетяна Єгорова разом із головою Сахновщанської РДА Іваном Котулою провели зустріч з представниками сільських рад та аграріями району щодо захисту своїх прав у разі спроб рейдерського захоплення земельних ділянок та вирощеного урожаю. Дуже важливо виїзджати у віддалені райони Харківщини та спілкуватись з населенням, бо громадяни повинні знати як захищати себе та свої права від рейдерів.

Детальніше...

02.07.2018  Увага! Змінюються рахунки для обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів у сфері державної реєстрації

<strong>Увага! Змінюються рахунки для обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів у сфері державної реєстрації </strong>

Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області повідомляє, що з 01.07.2018 на балансі Державної казначейської служби України будуть відкриті нові балансові рахунки для обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів, які будуть діяти з 02.07.2018.

Звертаємо увагу, що з переліком реквізитів вказаних рахунків можна ознайомитися на офіційному веб – сайті Головного управління державної казначейської служби України у Харківській області за посиланням: 

http://www.treasury.gov.ua/reg/control/kha/uk/publish/category/338916


 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта