Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 26.06.2018  Надання адресної безоплатної правової допомоги в Зміївському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги в Зміївському районі Харківської області

25 червня 2018 року в рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!” головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. відповідно до затвердженого графіку здійснено виїзд до Зміївського району Харківської області з метою надання адресної безоплатної правової допомоги.

Прийом громадян було проведено на базі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зміївської районної державної адміністрації.

Детальніше...

26.06.2018  Лекція в Дергачівській районній центральній бібліотеці

Лекція в Дергачівській районній центральній бібліотеці

26 червня 2018 року в рамках Тижня права з нагоди відзначення Дня Конституції України головним спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бережним Р.М. за участю представників Міжрайонного ВДВС по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено лекцію для працівників та відвідувачів  Дергачівської  районної центральної бібліотеки на тему:  “Права і свободи громадян, гарантовані Конституцією України”.

Детальніше...

26.06.2018  Інформування мешканців Дергачівського району про всеукраїнський проект « Я МАЮ ПРАВО»

Інформування мешканців Дергачівського району про всеукраїнський проект « Я МАЮ ПРАВО»

Завідувачем Дергачівської державної нотаріальної контори Харківської області – Якименко О. було проведено інформування громадян Дергачівського району про всеукраїнський проект « Я маю право» щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті та з метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян.

Детальніше...

26.06.2018  Проведенно бесіду

Проведенно бесіду

Державним нотаріусом Десятої харківської державної нотаріальної контори Аллою Кривенець було проведено бесіду з працівниками СФГ "Еліта" спрямовану на інформування громадян про правоосвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!" на тему: "Ти маєш право захищати свій бізнес"

Детальніше...

26.06.2018  З нагоди святкування Дня Конституції України проведено Big speaking club

З нагоди святкування Дня Конституції України проведено Big speaking club

26 червня 2018 року з нагоди святкування Дня Конституції України на базі школи англійської мови «Green Forest» за участю провідного спеціалісту відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Парамонової Л.В. для студентів школи  було проведено Big speaking club.

Детальніше...

26.06.2018  Консультація щодо видачі повторного свідоцтва про народження

Консультація щодо видачі повторного свідоцтва про народження

26 червня 2018 року начальником Шевченківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Стеганцовою І.М. надано консультацію представниці ромської національної меншини яка звернулася з питанням щодо видачі повторного свідоцтва про народження.

Детальніше...

26.06.2018  Інформування про проект "Я МАЮ ПРАВО"

Інформування про проект "Я МАЮ ПРАВО"

Завідувачем Валкіської державної нотаріальної  контори Харківської області  Кобзар Н.Япроінформовано відвідувачів державної нотаріальної контори про загальнонаціональний просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

Детальніше...

26.06.2018  Бесіда про проект "Я МАЮ ПРАВО"

Бесіда про проект "Я МАЮ ПРАВО"

Нотаріусом Одинадцятої Харківської державної нотаріальної контори  Аль Бієк Н.Є. проведено бесіду з громадянами щодо основних напрямків загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВОна надано інформацію з питань: не знаєш, як оформити субсидію; як протидіяти домашньому насильству. Крім того серед громадян здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції з логотипом проекту (буклетів, календарів, листівок) та інформаційний вісник Міністерства юстиції “Юстиція відкрита для людей"

Детальніше...

25.06.2018  Чергове засідання Антирейдерського аграрного штабу

Чергове засідання Антирейдерського аграрного штабу

На сьогодні, на розгляді у членів штабу знаходиться шість звернень від громадян. Ми намагаємося допомогти вирішити кожне проблемне питання. Нагадую землевласникам та землекористувачам Харківщини, що у разі порушення їх прав вони можуть звернутись до штабу за телефонами: 057-705-01-59 та 066-339-10-58.

Детальніше...

25.06.2018  День державної служби

День державної служби

Сьогодні, у День державної служби, колектив Харківської юстиції нагадав, що державний службовець, це не тільки суворий погляд та офіційна форма, в першу чергу, це людяний та доброчесний Українець, який служить на благо держави та народу. Вважаємо, що кожен день не повинен обходитесь без доброї справи, з цих міркувань ми взяли участь у благодійній акції "Посади дерево у Парку Горького".

Детальніше...

25.06.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області було зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

розпорядження  Харківської обласної державної адміністрації від 30 травня 2018 року № 399 “Про внесення зміни до розпорядження голови  Харківської обласної державної адміністрації від 23 квітня 2007 року №225 “Про призначення обласних стипендій облдержадміністрації та персональних стипендій імені О.С. Масельського студентам вищих навчальних закладів  I-IV  рівнів акредитації”, зареєстроване в Головному територіальному управлінні   юстиції   у   Харківській   області 18 червня 2018 року за № 32/1647;

Детальніше...

25.06.2018  Інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Напередодні святкування Дня Конституції України спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області провели вуличне інформування громадян про гарантовані їм Конституцією та законами України права. Захід відбувся у Центральному парку культури та відпочинку ім. М. Горького, місці, яке десятки років збирає мешканців та гостей міста.

Детальніше...

23.06.2018  Майбутнім чемпіонам про їх права

Майбутнім чемпіонам про їх права

На одній хвилі разом з нашими боксерами, що чемпіонськи заявили про себе в Запоріжжі, перебуває і відділ організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Харківській області. Так, мали нагоду поспілкуватися з юними спортсменами, майбутніми чемпіонами футболу, про проект "Я МАЮ ПРАВО!". Погравши в рухливі ігри, вгамувавши юнацьку енергію, поговорили про серйозні правові питання. За результатом, ми впевнені: спортсмени знають про свої права!

Детальніше...

23.06.2018  Консультування громадян з питання розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей

Консультування громадян з питання розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей

22 червня 2018 року начальником Краснокутського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Максименко В.В. проведено прийом громадян.

Під час прийому начальником Відділу Максименко В.В. надано консультацію громадянці, яка звернулась з питання розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей.

Шлюб розривається відділом державної реєстрації актів цивільного стану за заявою подружжя, яке не має дітей (стаття 106 Сімейного кодексу України) та за заявою одного з подружжя, якщо другий з подружжя визнаний безвісно відсутнім або недієздатним (стаття 107 Сімейного кодексу України).

Детальніше...

23.06.2018  Лекція на тему: «Державна реєстрація шлюбу в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу»

Лекція на тему: «Державна реєстрація шлюбу в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу»

22 червня 2018 року для працівників Близнюківського районного відділу обслуговування громадян Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України начальником Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Закорко Я.В. була прочитана лекція на тему: «Державна реєстрація шлюбу в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта