Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 20.06.2018  Засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

21.06.2018 о 16 годині 00 хвилин за адресою м. Харків, вул. Ярослава Мудрого 16, в Актовому залі відбудеться засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

До порядку денного засідання включено наступні питання:

Детальніше...

20.06.2018  Дитяче свято - «Україна - мій дім»

Дитяче свято - «Україна - мій дім»

Працівники Харківської юстиції приєднались до чудового освітньо-розважального заходу присвяченого Всесвітньому дню біженців, який проходив у Фельдман Екопарк.

Свято організовано волонтерською ініціативою «Станція Харків» та проходило за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах для біженців в Україні та виконавчих партнерів - Право на Захист, АКЦентр адаптаційно-Культурний Центр.

Детальніше...

20.06.2018  Інтегруємо проект «Я МАЮ ПРАВО!» в діяльність громадських організацій

Інтегруємо проект «Я МАЮ ПРАВО!» в діяльність громадських організацій

Представниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трофименко Д.С. та Терещенко Л.О. було проведено зустріч з представником Православного Душопіклувального Центру імені Георгія Побідоносця Дмитром Криворучко, спрямовану на налагодження співпраці з громадськістю щодо реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

20.06.2018  Щодо питання реєстрації місця проживання дитини разом з державною реєстрацією народження дитини

Щодо питання реєстрації місця проживання дитини разом з державною реєстрацією народження дитини

19 червня 2018 року спеціалістом Красноградського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Босенко К.І. під час прийому громадянці було надано консультацію, щодо питання реєстрації місця проживання дитини разом з державною реєстрацією народження дитини.

Детальніше...

20.06.2018  Інформування працівників Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

19 червня 2018 року для працівників Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Павленко Ю.Ю. та Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Як виконати рішення суду?», «Отримуй аліменти!», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Відповідальність посадових осіб підприємств, установ і організацій за несвоєчасну виплату заробітної плати працівникам», «Захист права дитини шляхом законодавчих змін порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».

Детальніше...

19.06.2018  Надання адресної безоплатної правової допомоги в Вовчанському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги в Вовчанському районі Харківської області

18 червня 2018 року в рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!” головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. відповідно до затвердженого графіку здійснено виїзд до Вовчанського району Харківської області з метою надання адресної безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

19.06.2018  Робоча зустріч у Близнюківській селищній раді

Робоча зустріч у Близнюківській селищній раді

18 червня 2018 року проведена зустріч з головою Близнюківської селищної ради Харківськгої області Королем Г.С. та працівниками селищної ради спільно з головними спеціалістами відділу аналітично-методичного забезпечення діяльності нотаріату управління з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Русланою Нагорняк і Валентиною Клемпарською, завідувачем Близнюківської державної нотаріальної контори Харківської області Щербиною В.В.,завідувачем Первомайскою державної нотаріальної контори Харківської області Мірошниченко О.М.,

Детальніше...

18.06.2018  Закінчено проведення ремонтних робіт

Закінчено проведення ремонтних робіт

Багато приміщень, де розташовані структурні підрозділи Харківської юстиції, потребують ремонту, але ми працюємо над зменшенням їх кількості.

Поточний ремонт було проведено у Шевченківському відділі державної виконавчої служби міста Харків, відділі державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ’янському районах у місті Харкові та Дергачівській держнотконторі. На цьому не зупиняємося, бо маємо багато планів та ідей, які потрібно реалізувати!

Детальніше...

18.06.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Завідувачем Десятої Харківської державної нотаріальної контори Верещакою Г.Л. проведено бесіду з громадянами щодо основних напрямків загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на надано інформацію з питань: не знаєш, як оформити субсидію; як протидіяти домашньому насильству. Крім того серед громадян здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції з логотипом проекту (буклетів, календарів, листівок) та інформаційний вісник Міністерства юстиції “Юстиція відкрита для людей”.

Детальніше...

18.06.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Другої Харківської державної нотаріальної контори Пилипенко О.В. в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО" для трудового колективу ФОП Нестругіна Г.С. прочитана лекція на тему: “Боротьба з корупцією у вищих навчальних закладах”.

Детальніше...

18.06.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Сьомої Харківської державної нотаріальної контори Агасян В.Г. проведено роз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

18.06.2018  Прочитано лекцію співробітникам “ПАТ “Ідея Банк”

Прочитано лекцію співробітникам “ПАТ “Ідея Банк”

Дванадцятою Харківською державною нотаріальною конторою в рамках проекту “Я маю право” прочитано лекцію співробітникам “ПАТ “Ідея Банк” з питань: “Державна реєстрація права власності на нерухоме майно”, “Як діяти у разі обшуку підприємства”. Також було надано інформаційно-роз’яснювальні матеріали (буклети) щодо он-лайн сервісів Міністерства юстиції України, детально повідомлено, що дані сервіси покликані спростити життя громадян, забезпечити їх сучасними і зручними послугами, які вони зможуть отримати в мережі Інтернет.

Детальніше...

18.06.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Шостої Харківської державної нотаріальної контори Лучкіною І.М. проведено роз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта