09.07.2019 

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 09 липня 2019 року № 49.

 

08.07.2019  СІМЕЙНІ РАДНИКИ ТЕПЕР ДОПОМАГАЮТЬ МЕШКАНЦЯМ ХАРКІВЩИНИ

СІМЕЙНІ РАДНИКИ ТЕПЕР ДОПОМАГАЮТЬ МЕШКАНЦЯМ ХАРКІВЩИНИ

Сьогодні у Харкові за участю заступниці Міністра юстиції України Іванни Смачило, начальниці Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяни Єгорової-Луценко та директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Анатолія Бородавки на базі правового клубу PRAVOKATOR відбулась презентація ініціативи «Сімейні радники».

«Сімейні радники» - спільний проект Міністерства юстиції України, системи Безоплатної правової допомоги та громадськості.

Детальніше...

08.07.2019  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

04 липня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 26.06.2019  № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг»  (опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» від 04.07.2019 № 124).

Дана Постанова прийнята з метою захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг та відповідно до статті 13 Закону України "Про ціни і ціноутворення". 

Детальніше...

08.07.2019  Семінар на базі Золочівської селищної ради

Семінар на базі Золочівської селищної ради

На базі Золочівської селищної ради було проведено семінар для секретарів та голів об'єднаних територіальних громад Золочівського району. Завідувач Четвертої Харківської міської державної нотаріальної контори та приватні нотаріуси Золочівського районного нотаріального округу розповіли про такі теми:

Детальніше...

08.07.2019  Юстиція завітала до туроператора «НАВІГАТОР УКРАЇНА»

Юстиція завітала до туроператора «НАВІГАТОР УКРАЇНА»
В рамках реалізації правопросвітницької кампанії «Поїхати з дитиною за кордон — легко!» спеціалістом Харківської юстиції було проведено інформування працівників туроператора «НАВІГАТОР УКРАЇНА» про механізм виїзду дитини за кордон
Детальніше...

05.07.2019  Робочий візит очільниці Харківської юстиції Тетяни Єгорової-Луценко до Первомайського району

Робочий візит очільниці Харківської юстиції Тетяни Єгорової-Луценко до Первомайського району

Останній робочий день тижня очільниця Харківської юстиції Тетяна Єгорова-Луценко провела у Первомайському районі та розпочала роботу з прийому громадян. Більшість питань, з якими звернулись люди, стосувались стягнення аліментів, а також дій боржника після закриття виконавчого провадження.

Детальніше...

05.07.2019  Засідання Антирейдерського штабу

Засідання Антирейдерського штабу

Провели чергове засідання Антирейдерського штабу. Всі звернення, які надходять до штабу, ретельно розглядають, вивчають та перевіряють фахівці. Члени штабу активно співпрацюють задля вирішення кожного проблемного питання. Нагадуємо про необхідність належного оформлення своїх майнових прав та приведення у відповідність до чинного законодавства документів, що посвідчують право на землю.

Детальніше...

05.07.2019  Засідання конференції Харківської обласної професійної спілки працівників органів юстиції

Засідання конференції Харківської обласної професійної спілки працівників органів юстиції

Сьогодні пройшло засідання конференції Харківської обласної професійної спілки працівників органів юстиції, на якій оголосили та нагородили переможців конкурсу "День вишиванки в Харківській юстиції". Лідери он-лайн голосування, яке проходило на сторінці фейсбук юстиції, вибороли корисні подарунки для своїх відділів.

Детальніше...

05.07.2019  Проведено робочу зустріч з працівниками апарату Дзержинського районного суду м. Харкова

Проведено робочу зустріч з працівниками апарату Дзержинського районного суду м. Харкова

В приміщенні Дзержинського районного суду м. Харкова спеціалістами Харківської ютиції було проведено робочу зустріч з працівниками апарату Дзержинського районного суду м. Харкова.

 

Детальніше...

05.07.2019  Офіційний вісник України

ційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 05 липня 2019 року № 48.

 

04.07.2019  Виїзний прийом громадян

05 липня 2019 року в приміщенні Первомайського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіально управління юстиції у Харківській області відбудеться особистий прийом громадян начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяною Єгоровою-Луценко.

Особистий прийом відбудеться о 10:30 за адресою:  м. Первомайський, вул.Гагаріна, 6

04.07.2019  Підписання меморандуму про співпрацю

Підписання меморандуму про співпрацю
Очільниця Харківської юстиції Тетяна Єгорова-Луценко підписала меморандум про співпрацю з керівником громадської організації «Міжнародна Антинаркотична Спортивна Асоціація» Олександром Перєвєрзєвим
Детальніше...

03.07.2019  Засідання штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання відділами державної виконавчої служби Харківщини рішень про стягнення аліментів і рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі

Засідання штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання відділами державної виконавчої служби Харківщини рішень про стягнення аліментів і рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі
Тетяна Єгорова-Луценко разом із Артуром Товмасяном провели чергове засідання штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання відділами державної виконавчої служби Харківщини рішень про стягнення аліментів і рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі за участі керівників районних відділів ДВС Харківщини.
Детальніше...

03.07.2019  Робоча зустріч з представниками Дворічанської районної державної адміністрації Харківської області

Робоча зустріч з представниками Дворічанської районної державної адміністрації Харківської області

На базі Дворічанської районної державної адміністрації Харківської області під егідою керівництва Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області у складі: заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Тимощук О.В., в.о. заступника начальника Управління - начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Бєлової Н.О., заступника начальника Управління - начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Волика Д.С., начальника відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Часовського І. В. та в.о. начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Богданової Є.В. проведено робочу зустріч, в якій взяли участь голова Дворічанської районної державної адміністрації Харківської області Григоренко І.В. та його заступники Чудік Л.І. та Павленко О.П., уповноважені особи органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

03.07.2019  Особистий прийом громадян у Нововодолазькому районі

Особистий прийом громадян у Нововодолазькому районі

Тетяна Єгорова-Луценко провела особистий прийом громадян у Нововодолазькому районі. Люди зверталися з різними питаннями, які стосувались виплати аліментів, реєстрації актів цивільного стану та реєстрації громадської організації. Під час прийому громадяни отримали відповіді на питання, а також поради щодо вирішення проблемних ситуацій.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта