22.10.2019  Екскурсія для студентів у Харківській юстиції

Екскурсія для студентів у Харківській юстиції
Щоб дізнатись що таке юстиція і які вона має направлення до нас на екскурсію завітали студенти Харківського механічного технікуму ім. О.О Морозова. Про напрямки роботи юстиції студентам розповіла очільниця Харківської юстиції Тетяна Єгорова-Луценко.
Детальніше...

22.10.2019  ДИСКУСІЙНИЙ КЛУБ «Встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми та забезпечення правової допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми»

ДИСКУСІЙНИЙ КЛУБ «Встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми та забезпечення правової допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми»

18 жовтня світова спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Саме у обговоренні цієї болючої та актуальної проблеми взяла участь очільниця Харківської юстиції Тетяна Єгорова-Луценко разом із правозахисниками, адвокатами, представниками органів державної влади та громадськістю у медіацентрі “Время”.

Детальніше...

22.10.2019  Тематичний урок від Харківської юстиції: «Дякуємо за мир!»

Тематичний урок від Харківської юстиції: «Дякуємо за мир!»

Працівники юстиції провели тематичний урок у 5-в класі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 162 Харківської міської ради Харківської області. Цей тиждень розпочався з святкування Дня захисника України – свята звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.

Детальніше...

22.10.2019  Участь у роботі Міжнародної конференції: «Концептуальні засади нової редакції Кримінального кодексу України»

Участь у роботі Міжнародної конференції: «Концептуальні засади нової редакції Кримінального кодексу України»

Представник Харківської юстиції взяла участь у роботі Міжнародної конференції «Концептуальні засади нової редакції Кримінального кодексу України», яка організована Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого, НДІ проблем злочинності імені В.В. Сташиса НАПрН України, Громадською організацією «Всеукраїнська асоціація кримінального права», Консультативною місією Європейського Союзу в Україні (EUAM) UKRAINE, та триває в м. Харкові 17-19 жовтня 2019 року.

Детальніше...

17.10.2019  Правове інформування військовослужбовців Слобідського об’єднаного районного військового комісаріату міста Харкова про права захисників в рамках кампанії «Права захисників»

Правове інформування військовослужбовців Слобідського об’єднаного районного військового комісаріату міста Харкова про права захисників в рамках кампанії «Права захисників»

Як отримати безоплатну правову допомогу? Або які документи подати для отримання права на безкоштовний проїзд? Як отримати земельну ділянку? Або знижку на оплату житлово-комунальних послуг? Ці та багато інших наболілих питань мали змогу задати військовослужбовці Слобідського об’єднаного районного військового комісаріату міста Харкова спеціалісту Харківської юстиції під час правового інформування в рамках кампанії «Права захисників» правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

17.10.2019  Лекція для студентів Харківського патентно - комп’ютерного коледжу

Лекція для студентів Харківського патентно - комп’ютерного коледжу

В рамках правопровітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» представником Харківської юстиції проведено лекцію у Харківському патентно - комп’ютерному коледжі на теми: “Стоп булінг”, “Безпека дітей в інтернеті” та “Права людини”.

Увагу студентів було зосереджено на те що, кожна дитина, яка живе у суспільстві, має свої права незалежно від кольору шкіри чи очей, місця народження та проживання, статі, віку та закладу в якому вона навчається.

Детальніше...

17.10.2019  Уроки на тему: «День захисника України. Права Захисників» для учнів Регіонального центру професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області

Уроки на тему: «День захисника України. Права Захисників» для учнів Регіонального центру професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області

Спеціаліст Харківської юстиції провела тематичні уроки на тему: «День захисника України. Права Захисників» для учнів Регіонального центру професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області з нагоди Дня захисника України в рамках кампанії «Права Захисників» правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

17.10.2019  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

12 жовтня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 09.10.2019  № 868 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 р. № 1040  та від 2 липня 2014 р. № 228» (опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» від 12.10.2019 № 196).

Детальніше...

17.10.2019  Становище ромських громад на Харківщині: практичний семінар з планування проектів

Становище ромських громад на Харківщині: практичний семінар з планування проектів

Працівник Харківської юстиції взяла участь у практичному семінарі з планування проектів для підтримки ромських громад на Харківщині. Захід був організований Громадською організацією “Рома України “Терніпе” за підтримки Ромської програми Фонду EVZ “Пам'ять, відповідальність, майбутнє” (Німеччина).

Детальніше...

16.10.2019  Круглий стіл

Круглий стіл

Протягом останніх двадцяти років ми спостерігаємо надшвидкий розвиток електронних технологій, які за короткий час докорінно змінили наше життя. Поволі еволюціонують і неповороткі державні сервіси — вони поступово замінюють звичні всім черги, бюрократію на декілька кліків в комп’ютері чи смартфоні. Так, з метою полегшення отримання послуг у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб та громадських формувань для громадян, повторне отримання документів про державну реєстрацію актів цивільного стану: свідоцтва про народження, шлюб, тощо, Міністерством юстиції України впроваджено електронні сервіси.

Детальніше...

16.10.2019  Уроки «День захисника України. Права Захисників» для учнів 4-х класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 154 Харківської міської ради Харківської області в рамках кампанії «Права захисників» правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Уроки «День захисника України. Права Захисників» для учнів 4-х класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 154 Харківської міської ради Харківської області в рамках кампанії «Права захисників» правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Спеціаліст Харківської юстиції завітала до учнів 4-х класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 154 Харківської міської ради Харківської області з тематичними уроками до Дня захисника України в рамках кампанії «Права захисників» правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Відповідно до Указу Президента України від 14.10.2014 № 806 «Про День захисника України» для піднесення бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій це свято відзначається на державному рівні.

Детальніше...

16.10.2019  Соціальна роль юристів в різних сферах суспільного життя

Соціальна роль юристів в різних сферах суспільного життя
Працівником Головного територіального управління юстиції у Харківській області був проведений урок для старших класів Слобожанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області присвячений ролі юристів в різних сферах суспільного життя. Деякі з учнів вже визначились зі своєю майбутньою спеціальністю, а тим, хто не знає як правильно обрати майбутню професію, треба враховувати свої здібності, знання, інтереси, вподобання та робити вибір за покликом серця.
Детальніше...

16.10.2019  Багатогранність професії юриста

Багатогранність професії юриста

В рамках проведення Тижня права у Липецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області працівником Головного територіального управління юстиції у Харківській області був проведений урок для старших класів на тему: багатогранність професії юриста.

Детальніше...

16.10.2019  Разом проти булінгу: проведено тематичні уроки для учнів Харківської гімназії № 47

Разом проти булінгу: проведено тематичні уроки для учнів Харківської гімназії № 47

В рамках Тижня права з нагоди відзначення Дня юриста фахівець Харківської юстиції спільно з громадським діячем, психологом Діаною Гордієнко провели цикл уроків щодо коректного спілкування з однолітками “Разом проти булінгу”, спрямовані на формування в учасників освітнього процесу нетерпимості до цього явища.

В заходах взяли участь учні 6-х та 7-х класів Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області, були присутні шкільний психолог та вчителі.

Детальніше...

16.10.2019  Інформування військовослужбовців про механізми реалізації та захисту прав захисників Вітчизни в Метрологічному центрі військових еталонів Збройних сил України

Інформування військовослужбовців про механізми реалізації та захисту прав захисників Вітчизни в Метрологічному центрі військових еталонів Збройних сил України

Другий місяць осені ознаменований особливою подією - Днем захисника України. Відповідно до Указу Президента України від 14.10.2014 № 806/2014 це свято встановлене 14 жовтня з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціатив громадськості.

Напередодні свята, в рамках кампанії «Права захисників» правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з нагоди святкування Дня захисника України, спеціаліст Харківської юстиції завітала до Метрологічного центру військових еталонів Збройних сил України з метою інформування військовослужбовців про механізми та реалізацію захисту прав захисників.

 

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта