14.03.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державними нотаріусами Восьмої Харківської державної нотаріальної контори проведені бесіди з відвідувачами нотаріальної контори, спрямовані на інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості  шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

14.03.2018  Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Одним з найякісніших форматів інформування громадян в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» є акції вуличного інформування громадян. Саме тому, 14 березня 2018 року, державними виконавцями Міжрайонного відділу державної виконавчої служби  по Близнюківському, Лозівському районах та міста  Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області  проведено вуличне інформування мешканців та гостей міста Лозова. 

Детальніше...

13.03.2018  Державна реєстрація народження дитини

Державна реєстрація народження дитини

13 березня 2018 року спеціалістом Лозівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Лозівський міськрайонний відділ) Чистіковою Т.В. було надано консультацію громадянці, яка звернулася з питання державної реєстрації народження дитини.

Детальніше...

13.03.2018  Лекція на тему: «Державна реєстрація шлюбу»

Лекція на тему: «Державна реєстрація шлюбу»

13 березня 2018 року заступником начальника Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Савєльєвою О.М. надано  консультацію громадянам з питання державної реєстрації шлюбу.

Детальніше...

13.03.2018  Проект «Я маю право» продовжує свою роботу

Проект «Я маю право» продовжує свою роботу

Так, 13.03.2018 працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ’янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області Близнюк К.Є. та Шабатурою А.М. було здійснено виїзд до Комунального підприємства «Харківський метрополітен», проведено тематичну лекцію та ознайомлено працівників Харківського метрополітену з проектом.

Детальніше...

13.03.2018  До уваги кандидатів у приватні виконавці!

До уваги кандидатів у приватні виконавці!

Факультет цивільної та господарської юстиції Національного університету «Одеська юридична академія» оголошує про прийом заяв від осіб, які мають намір здійснювати діяльність приватного виконавця, на навчання на курсах з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів.

Детальну інформацію можна отримати за номером:

(048) 777-34-60 – деканат факультету цивільної та господарської юстиції

E-mail: ppv@onua.edu.ua

Детальніше...

13.03.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 14 березня 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 14 березня 2018 року

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 14 березня 2018 року о 17-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання включено питання про розгляд скарги ліквідатора ПП «САНА НОВА» Андрійчук Н.В. від 26.02.2018 на бездіяльність суб’єкта державної реєстрації – Департаменту реєстрації Харківської міської ради.

12.03.2018  Інформування членів громадської організації «Харківське міське громадське об’єднання казахстанців «Бірлік» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування членів громадської організації «Харківське міське громадське об’єднання казахстанців «Бірлік» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

12 березня 2018 року для членів громадської організації «Харківське міське громадське об’єднання казахстанців «Бірлік» спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицькою Н.М. та Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Державна реєстрація речових прав на підставі договору оренди землі», «Як виконати рішення суду?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Як діяти у разі обшуку підприємства?», «Не знаєш як оформити субсидію?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання?».

Детальніше...

12.03.2018  Досліджуй! Мрій! Надихайся! При цьому Знай! Дій та Захищай!

Досліджуй! Мрій! Надихайся! При цьому Знай! Дій та Захищай!

Під таким лозунгом пройшов "Марафон чесності", який провели співробітники відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

 

Детальніше...

12.03.2018  Семінар на тему: «Державноа реєстрація народження дитини та державна реєстрація смерті на підставі рішення суду про встановлення факту народження (смерті) особи, яка народилася (померла) на тимчасово окупованій території України»

Семінар на тему: «Державноа реєстрація народження дитини та державна реєстрація смерті на підставі рішення суду про встановлення факту народження (смерті) особи, яка народилася (померла) на тимчасово окупованій території України»

7 березня 2018 року провідним спеціалістом Кегичівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі - Відділ) Ткаченко І.В. та начальником Кегичівського бюро правової допомоги прийнято участь у семінарі, який відбувся в приміщенні Кегичівського центру зайнятості Харківської області.

Детальніше...

12.03.2018  «Пілотний проект Міністерства юстиції України “Шлюб за добу”»

 «Пілотний проект Міністерства юстиції України “Шлюб за добу”»

7 березня 2018 року спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Жовновською О.А. проведено інформування відвідувачів відділу на тему: «Пілотний проект Міністерства юстиції України “Шлюб за добу”».

Детальніше...

12.03.2018  Бесіда з посадовими особами виконавчих комітетів сільських рад Краснокутського району

Бесіда з посадовими особами виконавчих комітетів сільських рад Краснокутського району

7 березня 2018 року головним спеціалістом Краснокутського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Божко Т.Г. проведено бесіду з посадовими особами виконавчих комітетів сільських рад Краснокутського району Харківської області на тему: «Реєстрація місця проживання новонародженої дитини під час державної реєстрації народження дитини».

Детальніше...

07.03.2018  Консультування громадян на тему: «Як повторно отримати свідоцтво про державну реєстрацію актів цивільного стану?»

Консультування громадян  на тему: «Як повторно отримати свідоцтво  про державну реєстрацію актів цивільного стану?»

7 березня 2018 року у Відділі державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області начальником Відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Губським І.О. проведено консультування громадян на тему: «Як повторно отримати свідоцтво про державну реєстрацію актів цивільного стану?».

Детальніше...

07.03.2018  Онлайн консультування за допомогою мережі Skype

Онлайн консультування за допомогою мережі Skype

7 березня 2018 року на базі Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка спеціалістами відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно- правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області було здійснено консультування громадян за допомогою мережі Skype.

Детальніше...

07.03.2018  Стягнення заборгованості по аліментах

Стягнення заборгованості по аліментах

7 березня 2018 року працівниками Нововодолазького районного відділу державної виконавчої служби було вжито заходів, направлених на стягнення суми заборгованості по аліментах, в результаті проведеної роботи  одним боржником було сплачено 41 тис. грн.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта