07.05.2019  Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян

16 травня 2019 року в приміщенні Вовчанського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбудеться особистий прийом громадян в.о. заступником начальника Головноготериторіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головноготериторіального управління юстиції у Харківській області Селівановим Олегом

Особистий прийом відбудеться: з 16.00-18.00 за адресою: Харківська область, м. Вовчанськ, вул. Торгова, 2.

07.05.2019  Інформація щодо засідання Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Інформація щодо засідання Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації

10.05.2019 о 14 годині 30 хвилин за адресою м. Харків, вул. Ярослава Мудрого 16, в Актовому залі відбудеться засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

До порядку денного засідання включено наступне питання:

Скарга Мироненко С.С., представника СФГ «Белік», на бездіяльність державного реєстратора речових прав на нерухоме майно Лозівської районної державної адміністрації Харківської області Качалової О.М., зареєстрована за вх. № 7841.

06.05.2019  Правова година з слухачами Школи соціального проектування та грантрайтингу «Open Grants School»

Правова година з слухачами Школи соціального проектування та грантрайтингу «Open Grants School»

В межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» головний спеціаліст управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян Анастасія долучилась до проведення семінару для слухачів Школи соціального проектування та грантрайтингу «Open Grants School»

Детальніше...

06.05.2019  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області  03 травня 2019 року за № 36/1743 було зареєстровано розпорядження  Харківської обласної державної адміністрації від 11 квітня 2019 року № 184 «Про затвердження нормативів доходів громадян від земельних ділянок».

03.05.2019  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

1 травня 2019 року введено в дію Закон України від 05.10.2017 № 2155-VIII «Про житлово-комунальні послуги» («Голос України» від 09.12.2017 № 231).

Даний нормативно-правовий акт регулює відносини, що виникають у процесі надання та споживання житлово-комунальних послуг.

Зокрема, статтею 26 Закону передбачено відповідальність за неналежне виконання договору. Так, у разі несвоєчасного здійснення платежів за житлово-комунальні послуги споживач зобов’язаний сплатити пеню в розмірі, встановленому в договорі, але не вище 0,01 відсотка суми боргу за кожен день прострочення. Загальний розмір сплаченої пені не може перевищувати 100 відсотків загальної суми боргу.

Детальніше...

03.05.2019  Bully free zone

Bully free zone

Cпеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Богуцькою В.В. та Парамоновою Л.В. проведено урок: «Школа зона вільна від булінгудля учнів 6-го класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 51 Харківської міської ради Харківської області.

В ході уроку спеціалісти пояснили, що не все те булінг, що є конфліктом.

Часом спостерігається надмірне реагування на простий конфлікт, в той час, як ознак цькування немає.

Так як все ж таки відрізнити булінг від звичайного конфлікту?

Детальніше...

03.05.2019  На Харківщині учні дев’ятих класів Харківської спеціалізованої школи № 162 Харківської міської ради Харківської області пройшли квест «Світ прав дитини»

На Харківщині учні дев’ятих класів Харківської спеціалізованої школи № 162 Харківської міської ради Харківської області пройшли квест «Світ прав дитини»

Ми різні і ми рівні. Кожен є рівним у своїх правах”. З цих слів розпочали квест спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва.

В основу квесту покладено зміст Конвенції з прав дитини. Вказана Конвенція є першим і основним міжнародно - правовим документом обов'язкового характеру, що присвячений широкому спектру прав дитини. Найголовніші права, які виділяє Конвенція, - це: усі діти мають право на життя разом зі своїми батьками, їхнє постійне піклування і турботу. І головне - усі діти рівні у своїх правах!

Детальніше...

02.05.2019  Відбулось чергове засідання Антирейдерського штабу.

Відбулось чергове засідання Антирейдерського штабу.

Впродовж І кварталу 2019 року на засіданнях штабу опрацьовано 15 звернень, 12 з яких надійшли у 2019 році. Так, 25 квітня було розглянуто 2 нових звернення, що надійшли до штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників, що стосувалися орендних відносин між землевласниками та орендатором.

Детальніше...

26.04.2019  Урок на тему «STOP БУЛІНГ»

Урок на тему «STOP БУЛІНГ»

В межах реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» представником Харківської юстиції проведено тематичний урок «STOP БУЛІНГ» у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 101 Харківської міської ради Харківської області для учнів 6 класу.

Під час активного діалогу дітям було роз’яснено поняття булінгу, його види, наведено приклади проявів булінгу за допомогою відеоматеріалів, була обговорена адміністративна відповідальність за вчинення булінгу, роз'яснено категорії осіб які можуть бути причетними до нього.

Детальніше...

26.04.2019  Інформування громадян міста Чугуїв про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян міста Чугуїв про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Спеціалістами відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено вуличне інформування громадян міста Чугуїв

Детальніше...

26.04.2019  Проведено урок на тему:”Зупинемо булінг разом!”.

Проведено урок на тему:”Зупинемо булінг разом!”.

Булінг-це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом.

            Причин — безліч, а жертвою може стати кожен, хто не вписався у рамки

того чи іншого колективу.
Детальніше...

25.04.2019  Семінар на тему: сплата аліментів особами, які перебувають на обліку в центрі зайнятості

Семінар на тему: сплата аліментів особами, які перебувають на обліку в центрі зайнятості

Проведено семінар на тему: сплата аліментів особами, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, на базі Зміївської районної філії Харківського обласного центру зайнятості старшим державним виконавцем Зміївського районного відділу виконавчої служби Нагорною Н.М

Детальніше...

25.04.2019  Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян

25 квітня 2019 року на базі Нововодолазького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану керівництвом Управління державної реєстрації у складі: заступника начальника Управління - начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Волика Д.С., заступника начальника Управління - начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації  Гнатушка А.М. та в.о. начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Богданової Є.В. проведено виїзний прийом громадян.

Детальніше...

25.04.2019  Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я МАЮ ПРАВО!»

Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою розвитку морально-етичних якостей дітей, формування у дітей та підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини, розвинення морально-етичних якостей дітей, соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації, творчого розвитку та з нагоди Дня захисту дітей Координаційною радою молодих юристів при Міністерстві юстиції України проводиться Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я МАЮ ПРАВО!» (далі - Конкурс).

Детальніше...

25.04.2019  Семінар з суб’єктами державної реєстрації Харківської області

Семінар з суб’єктами державної реєстрації Харківської області

У зазначеному заході прийняли участь: працівники відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, заступник начальника відділу правового забезпечення Департаменту реєстрації Харківської міської ради Серпутько А.С, суб’єкти державної реєстрації

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта