Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 17.09.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

11 вересня  2018 року  набрав чинності  наказ Міністерства юстиції України від 29.08.2018 N 2825/5 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» (далі – Наказ), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29.08.2018 за № 979/32431 (опубліковано в  бюлетені «Офіційний вісник України» від 11.09.2018  № 69).

Детальніше...

17.09.2018  Тематичне заняття «Зупинемо булінг»

Тематичне заняття «Зупинемо булінг»

Управління з питань нотаріату спільно зі всіма іншими структурними підрозділами Харківської юстиції активно долучились до ініціативи Міністерства юстиції України щодо проведення Тижня протидії булінгу у шкільному середовищі.

Провідним спеціалістом відділу організаційного забезпечення та контролю у сфері нотаріату Володимиром Карабіним проведено тематичне заняття «Зупинемо булінг» для вихованців 3-А класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 134.

Детальніше...

17.09.2018  Урок на тему: «Я маю право! Стоп-булінг»

Урок на тему: «Я маю право! Стоп-булінг»

Головним спеціалістом Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального  управління юстиції у Харківській області (надалі-Відділ) Нестеренко О.П. спільно з начальником відділу «Сахновщинське бюро правової допомоги» Харківської області -  Клімовою Л.В. для учнів 5-11 класів Лигівського ліцею Сахновщинської районної ради Харківської області було проведено урок на тему «Стоп булінг».

Детальніше...

17.09.2018  Урок «Я маю право! Стоп-булінг»

Урок  «Я маю право! Стоп-булінг»

Спеціаліст відділу по роботі з персоналом управління персоналу Козелько К.А., головний спеціаліст відділу по роботі з персоналом управління персоналу Чекаліною Г.М. та начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи управління персоналу Фоменко Т.В., в межах реалізації національного правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», завітали до Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 88 ім. О.Г. Зубарева з проведенням уроку:  «Я маю право! Стоп-булінг».

Детальніше...

17.09.2018  «Семінар-тренінг «Практичні аспекти організації функціонування центрів надання адміністративних послуг: проблеми подальшого розвитку та інтеграції нових послуг»

«Семінар-тренінг «Практичні аспекти організації функціонування центрів надання адміністративних послуг: проблеми подальшого розвитку та інтеграції нових послуг»

Заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальник Управління державної реєстрації Тимощук О.В. та заступник начальника Управління - начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Гнатушок А.М. взяли учать у практичному семінарі-тренінгу «Практичні аспекти організації функціонування центрів надання адміністративних послуг:

Детальніше...

17.09.2018  Урок на тему «STOP БУЛІНГ»

Урок на тему «STOP БУЛІНГ»

В межах проведення Тижня протидії булінгу в рамках інформаційної компанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО” провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Свиридовою Н.О. спільно з начальником відділу представництва Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, адвокатом Іриною Окарою проведено у Харківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області тематичний урок «STOP БУЛІНГ» для учнів 7 та 9 класів.

Детальніше...

17.09.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Головний спеціаліст Куп’янського міськрайонного  відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Друшляк О.В. під час проведення державної реєстрації шлюбу громадянина Республіки Молдова і громадянки України проінформувала про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який покликаний сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, підвищення рівня знань громадян щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості та спроможності громад захищати свої права.

Детальніше...

17.09.2018  Булінг – пляма темряви у дитячому житті

Булінг – пляма темряви у дитячому житті

#СтопБулінг – зробимо дитяче життя світлим

Україна знаходиться у першій десятці країн Європи за поширеністю булінгу серед школярів. За даними UNICEF Ukraine у минулому році 67% українських дітей або постраждали у наслідок булінгу, або виступали агресорами, або були свідками булінгу. Четверта частина із них безпосередньо зазнали цькувань і 48% цих дітей нікому не розповіли про пережите.

Детальніше...

17.09.2018  Заняття для учнів 6, 7 та 8 класів «Стоп Булінг»

Заняття для учнів 6, 7 та 8 класів «Стоп Булінг»

Міжрайонним відділом державної виконавчої служби по Основ’янському та Слобідському районах міста Харків проведено заняття для учнів 6, 7 та 8 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №120 у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» на тему «Стоп Булінг».

Учнів поінформовано щодо булінгу, його видів, відповідальність за вчинення булінгу та шляхи захисту у разі виявлення ознак таких протиправних та пригнічуючих дій.

Детальніше...

17.09.2018  Тематичний урок «Стоп Булінг»

Тематичний урок «Стоп Булінг»

Головним спеціалістом Харківського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області – Іванюк Л.В. проведено тематичний урок «Стоп Булінг» для учнів 7 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 Харківської міської ради. Під час уроку учням було роз'яснено поняття “булінг”,  розглянуто його види, методи протидії та запобігання булінгу, також у формі бесіди було розглянуто Конвенцію про права дитини  від 20.11.1989 року та безпосередньо перераховані  права дитини, роздано інформаційні  буклети «Зупинемо булінг разом».

Детальніше...

17.09.2018  Проведення тематичного уроку “Стоп булінг”

Проведення тематичного уроку “Стоп булінг”

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» головним спеціалістом сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Ковтуненко О.В. для учнів 3-А класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 140 Харківської міської ради проведено тематичний  урок на тему: «Стоп булінг».

Детальніше...

17.09.2018  Лекція на тему: «Зупинимо булінг разом!»

Лекція на тему: «Зупинимо булінг разом!»

В межах кампанії #СтопБулінг правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» начальником  Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області Рибак Г.О. прочитано лекцію для працівників служби у справах дітей Зміївської районної державної адміністрації Харківської області на тему: «Зупинимо булінг разом!». Під час лекції були розглянуті види булінгу, його прояви та причини, а також шляхи подолання.

Детальніше...

17.09.2018  Вуличне інформування «Булінг від А до Я»

Вуличне інформування  «Булінг від А до Я»

Головним спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Коваленко Л.Л. було проведено вуличне інформування на тему: «Булінг від А до Я».

Детальніше...

17.09.2018  Тематична лекція «ОБЕРЕЖНО! КІБЕРБУЛІНГ!»

Тематична лекція «ОБЕРЕЖНО! КІБЕРБУЛІНГ!»

Продовжуючи інформаційно-правові заходи в рамках тижня протидії булінгу, Московський відділ державної виконавчої служби м.Харків завітав до учнів ХЗОШ № 78 з тематичною лекцією «Обережно! Кібербулінг!».

Детальніше...

17.09.2018  Харківська юстиція провела урок #СтопБулінг для учнів сьомих класів Роганського аграрного ліцею Роганської селищної ради Харківського району Харківської області

Харківська юстиція провела урок #СтопБулінг для учнів сьомих класів Роганського аграрного ліцею Роганської селищної ради Харківського району Харківської області

Спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Горбуновою К.Ю. та Богуцькою В.В. проведено урок #СтопБулінг для учнів сьомих класів Роганського аграрного ліцею Роганської селищної ради Харківського району Харківської області.

Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта