09.01.2019  Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

9 cічня 2019 року проведено онлайн семінар через мережу Skype з державними реєстраторами та адміністратором Центру надання адміністративних послуг при виконавчому комітеті Куп`янської міської ради.

Детальніше...

04.01.2019  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 10 січня 2019 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 10 січня 2019 року

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 10 січня 2019 року о 12-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання включені наступні питання:

Детальніше...

04.01.2019  Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО”

В рамках реалізації загальнонаціонального проекту “Я МАЮ ПРАВО!” спеціалістами відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кисловською О. та Нікішовою М. проінформувано відвідувачів приуніверситетського осередку інтерактивної науки “ЛандауЦентр” про основні напрямки проекту.

Детальніше...

04.01.2019  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

03 січня 2019 року Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

Детальніше...

04.01.2019  Співпраця з партнерами у рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Співпраця з партнерами у рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

На початку Нового 2019 року, представники Харківської юстиції - начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Меланія Хуторянська та головний спеціаліст відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Артем Свечкар відвідали місцеві органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, з метою обговорення нових вимог Міністерства юстиції України, спрямованих на поглиблення співпраці органів юстиції з партнерами, у напрямку реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

03.01.2019  До відома атестованих судових експертів, які не є працівниками державних спеціалізованих експертних установ

До відома атестованих судових експертів, які не є працівниками державних спеціалізованих експертних установ

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області затверджено графік проведення планових перевірок діяльності атестованих судових експертів по Харківській області, що не працюють у державних спеціалізованих експертних установах, на 2019 рік, який погоджено Харківським науково-дослідним інститутом судових експертиз ім. Заслуженого професора М. С. Бокаріуса. З графіком можна ознайомитися тут

03.01.2019  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

01 січня 2019 року набрав чинності Закон України від 10.07.2018 № 2498-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» (далі – Закон) (опубліковано в газетах Урядовий кур’єр» від 23.08.2018 № 158, «Голос України» від 29.08.2018 № 160, бюлетені «Офіційний вісник України» від 04.09.2018 № 67, нормативному бюлетені «Відомості Верховної Ради України» від 14.09.2018 № 37).

Цим Законом внесено зміни до Земельного кодексу України, Лісового кодексу України, Законів України «Про оренду землі», «Про землеустрій», «Про колективне сільськогосподарське підприємство», «Про меліорацію земель», «Про оцінку земель», «Про Державний земельний кадастр», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)».

Детальніше...

02.01.2019  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

01 січня 2019 року набрав чинності Закон України від 23.11.2018 № 2629-VIII «Про державний бюджет України на 2019 рік» (далі – Закон) (опубліковано в газетах «Урядовий кур’єр» від 13.12.2018 № 236, «Голос України» від15.12.2018 №№ 241 – 242, бюлетені «Офіційний вісник України» від 21.12.2018 № 98).

Цим Законом визначено на 2019 рік доходи Державного бюджету України, видатки Державного бюджету України, граничний обсяг дефіциту Державного бюджету України тощо.

Детальніше...

02.01.2019  До уваги! З 1 січня 2019 року змінено розміри адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

До уваги! З 1 січня 2019 року змінено розміри адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

З 1 січня 2019 року набрав чинності Закон України «Про Державний бюджет України на 2019 рік».

Адміністративний збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи та округлюється до найближчих 10 гривень.

Детальніше...

29.12.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану (далі — Відділ) Жовновською О.А., після проведення державної реєстрації народження дитини, громадянці ромської національної меншини було надано правову консультацію з питання дії загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

29.12.2018  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В межах реалізації загальнонаціонального проекту “Я МАЮ ПРАВО!” провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Свиридовою Н. О. проведено інформування працівників Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

28.12.2018  Семінар для приватних нотаріусів м. Харкова та області

Семінар для приватних нотаріусів м. Харкова та області

Управлінням з питань нотаріату проведено семінар для приватних нотаріусів м. Харкова та області з питань застосування суб’єктами первинного фінансового моніторингу законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Детальніше...

28.12.2018  Семінар для суб'єктів нормотворення Чугуївського та Печенізького районів Харківської області

Семінар для суб'єктів  нормотворення  Чугуївського та Печенізького районів Харківської області

На базі Чугуївської районної державної адміністрації Харківської області головними спеціалістами відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Бережним Р.М. та Нікішовою М.О. було проведено семінар з питань державної реєстрації нормативно-правових актів.

Детальніше...

28.12.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

За період з 26 грудня 2018 року по 28 грудня 2018 року Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

Детальніше...

28.12.2018  Семінар для працівників Диканівської виправної колонії

Семінар для працівників Диканівської виправної колонії

Напередодні чергового етапу електронного декларування, який розпочнеться 01.01.2019, з метою завчасної підготовки суб’єктів декларування до подання електронних документів, завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Федоренко Анною було проведено семінар для працівників Диканівської виправної колонії (№ 12) щодо підготовки до чергового етапу електронного декларування.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта