18.05.2018  Консультація з питання державної реєстрації шлюбу з громадянином іноземної держави

Консультація  з питання державної реєстрації шлюбу з громадянином іноземної держави

16.05.2018 року начальником Нововодолазького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бондар І.М. надано консультацію громадянці, яка звернулася з питання державної реєстрації шлюбу з громадянином іноземної держави. 

Детальніше...

18.05.2018  Прийнято участь у зустрічі, в рамках висвітлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з представниками ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В.Н. КАРАЗІНА

Прийнято участь у зустрічі, в рамках висвітлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з представниками ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В.Н. КАРАЗІНА

Головним спеціалістом Грозою Г.А. та спеціалістом Чертковою А.І. відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області 15 травня 2018 прийнято участь у зустрічі з представниками профспілки в рамках висвітлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

17.05.2018  Інформування про проект «Я маю право»

Інформування про проект «Я маю право»

17 травня 2018 року працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено інформування відвідувачів відділу про основні напрямки загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

17.05.2018  Проведено круглий стіл у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут”

Проведено круглий стіл у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут”

16.05.2018 завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції  Федоренко А.В. та начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Колотіловою Н.В. проведено круглий стіл для студентів та викладачів кафедри права Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.

Детальніше...

17.05.2018  Круглий стіл з працівниками АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОАВТОМАТ"

Круглий стіл з працівниками АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОАВТОМАТ"

15 травня 2018 головним спеціалістом відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області Гнатенко К.В. та провідним  спеціалістом відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр О.Ю.

Детальніше...

17.05.2018  Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Одним з найякісніших форматів інформування громадян в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» є акції вуличного інформування громадян. Саме тому, 17 травня 2018 року, державними виконавцями Міжрайонного відділу державної виконавчої служби  по Близнюківському, Лозівському районах та міста  Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області  проведено вуличне інформування мешканців та гостей міста Лозова. 

Детальніше...

17.05.2018  Інформування громадян щодо порядку отримання повторних свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану

 Інформування громадян щодо порядку отримання повторних свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану

16 травня 2018 року головним спеціалістом Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області Гарагатою О.Г. в приміщенні архівного відділу Зміївської РДА Харківської області проведено інформування громадян щодо порядку отримання повторних свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану.

Детальніше...

17.05.2018  ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР З ПРАЦІВНИКАМИ

ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР З ПРАЦІВНИКАМИ

З метою попередження корупційних проявів в органах юстиції Харківської області завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Анною Федоренко було проведено семінар з завідувачами  державних нотаріальних контор  Головного територіального управління юстиції, на якому розглянуто основні вимоги антикорупційного законодавства, визначено особливості відповідальності за корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення.

Детальніше...

17.05.2018  17 травня 2018 року з нагоди Дня вишиванки працівники Харківської юстиції провели чергову акцію щодо інформування про правопросвітницький проект «Я маю право!»

17 травня 2018 року з нагоди Дня вишиванки працівники Харківської юстиції провели чергову акцію щодо інформування про правопросвітницький проект «Я маю право!»

Громадянам та гостям міста Харкова повідомлялося про зміст проекту, чинники, які перешкоджають захисту прав, та зазначалося, що мета проекту - сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту. Під час спілкування з перехожими наголошувалося, що слоган проекту «Знаю! Дію! Захищаю!» означає, що громадянин знає свої права, користується ними і знає, що треба робити, коли його права порушують, захищає себе згідно з законами, а держава захищає його і його права.

Детальніше...

17.05.2018  Інформування студентів юридичного факультету Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування студентів юридичного факультету Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

15 травня 2018 року для студентів юридичного факультету Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицькою Н.М. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Державна реєстрація речових прав  на підставі договору оренди землі».

Детальніше...

16.05.2018  Стягувачам за зведеним виконавчим провадженням про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП»

Стягувачам за зведеним виконавчим провадженням про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП»

На виконанні у відділі примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області перебуває зведене виконавче провадження ЗВП № 33410750 про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства до скраду якого входять 3474 виконавчих проваджень на загальну суму 180 845 569 грн. про стягнення заборгованості на користь УПФУ, держави, фізичних та юридичних осіб, з них 2771 виконавчих проваджень на загальну суму 74 007 726 грн. (не враховуючи стягнення виконавчого збору та витрат виконавчого провадження) про стягнення заборгованості по заробітній платі.

Детальніше...

16.05.2018  Зустріч з арбітражними керуючими

Зустріч з арбітражними керуючими

15 травня 2018 року провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції Свиридовою Н.О. було проведено робочу зустріч з арбітражними керуючими (розпорядниками майна, керуючими санацією, ліквідаторами) на якій проінформовано про проект “Я МАЮ ПРАВО”.

Детальніше...

16.05.2018  Круглий стіл з працівниками Слобожанського об'єднання управління Пенсійного фонду України

Круглий стіл з працівниками Слобожанського об'єднання управління Пенсійного фонду України

Близнюк Катериною Євгенівною, провідним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ’янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено круглий стіл з працівниками Слобожанського об'єднання управління Пенсійного фонду України на якому обговоренно питання реалізації проекту “Я МАЮ ПРАВО” та шляхи інформування громадян з новелами законодавства щодо захисту свої прав”.

Детальніше...

16.05.2018  Консультування громадян щодо отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

Консультування громадян щодо отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

16 травня 2018 року спеціалістом Лозівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – відділ) Рубан Т.І. у приміщенні відділу, представникам ромської національної меншини було надано консультацію щодо порядку отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Детальніше...

16.05.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державними нотаріусами Дванадцятої Харківської державної нотаріальної контори Синельниковим І.П. та Стрельниковим А.С. в громадській приймальні Індустріального об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Харкова надано консультації громадянам з питань: “Забирають бізнес? Відбирають майно?, “Як діяти у разі обшуку підприємства?”. Також, поінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!" та доведено до відома про гарантовані Конституцією та законами України права у відповідних сферах, а саме про боротьбу з корупцією у вищих навчальних закладах.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта