11.01.2018  Новини законодавства

Новини законодавства

7 січня 2018 року набрав чинності  Закон України від 07.12.2017 № 2229-VIII "Про запобігання та протидію домашньому насильству” (опубліковано в газеті “Голос України “ від 06.01.2018 № 4), який визначає організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства.

Детальніше...

10.01.2018  Увага! Оголошено конкурс

Увага! Оголошено конкурс

У Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби! Загалом оголошено 64 вакантні посади державних службовців, серед яких вакансії у відділах державної виконавчої служби та відділах державної реєстрації актів цивільного стану.

Детальніше з вакансіями державної служби та вимогами до кожної посади окремо можна ознайомитися у розділі «Управління персоналом» або перейшовши за банером «Вакансії» на головній сторінці!

Документи подаються до 12 год. 00 хв. 19 січня 2018 року за адресою:

м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, б. 16, 3 пов. (пн.- чт.  – до 18:00, пт. – до 16:45 ).

Детальніше...

09.01.2018  Чергове засідання Оперативного штабу

Чергове засідання Оперативного штабу

5 січня 2018 року відбулося чергове засідання оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів, який було створено розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 15 серпня 2017 року № 399, з метою посилення захисту майнових прав власників та орендарів земельних ділянок, запобігання протиправному поглинанню та захопленню підприємств в аграрному секторі економіки.

Детальніше...

04.01.2018  РЕКВІЗИТИ РАХУНКІВ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ НАДХОДЖЕНЬ ДО БЮДЖЕТУ У 2018 РОЦІ

Головне територіальне  управління  юстиції у Харківській  області повідомляє,  що РЕКВІЗИТИ РАХУНКІВ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ НАДХОДЖЕНЬ ДО БЮДЖЕТУ У 2018 РОЦІ розміщенні на сайті Головного управління державної казначейської служби України у Харківській області  за посиланням:  http://www.treasury.gov.ua/reg/control/kha/uk/publish/category/338916

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

Державна казначейська служба України звертає увагу, що зарахування платежів на рахунки, відкриті відповідно до вимог Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік», розпочнеться з 22.01.2018.
До зазначеної дати зарахування платежів здійснюється на рахунки з реквізитами попереднього бюджетного періоду.

04.01.2018  Інформаційна лекція для колективу СК «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ»

Інформаційна лекція для колективу  СК «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ»

3 січня 2018 року заступником начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Голуб В.В. було проведено змістовну лекцію для працівників  СК «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ» в межах якої проінформовано присутніх про Всеукраїнський правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який  реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Детальніше...

03.01.2018  До уваги студентів та наукової молоді проводиться VІІІ Всеукраїнська зимова правнича школа!!!!

До уваги студентів  та наукової молоді проводиться  VІІІ Всеукраїнська зимова правнича школа!!!!

З 30 січня по 04 лютого 2018 року буде проведено VІІІ Всеукраїнську зимову правничу школу за підтримки Міністерства юстиції України.

Школа буде проходити на базі Високогірної туристичної бази «Едельвейс» Європейського університету на горі Бескид (с. Верхній Студений Міжгірського району Закарпатської область).

Детальніше...

03.01.2018  Новини законодавства

Новини законодавства

29 грудня 2017 року набрав чинності  з дня офіційного опублікування в Офіційному віснику України  від 29.12.2017 № 102 наказ Міністерства соціальної політики України від 18.08.2017 № 1338 «Про затвердження форм документів, що складаються при здійсненні заходів державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування інвалідів», зареєстрований в Міністерстві юстиції 12.12.2017 за № 1500/31368.

Детальніше...

02.01.2018  Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - зробити їх щасливими

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - зробити їх щасливими

За статистикою, найбільш самотньо люди почувають себе в дні святкування Нового Року та Різдва. Тому що, саме ці свята називають «сімейними». Але в житті трапляються різні обставини: хтось зустрічає Новий Рік у відрядженні, комусь доводиться працювати в нічну зміну, мріючи скоріше опинитися у сімейному колі. Але є й ті, хто поки що, лише мріє про сімейний затишок - це діти з дитячих будинків.

Детальніше...

02.01.2018  Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

В межах роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області (далі - громадська приймальня), яка розташована за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 26, м. Харків, щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 здійснюється консультування громадян з правових питань.

За період з 5 по 28 грудня 2017 року в межах роботи громадської приймальні надано безоплатну первинну правову допомогу 30 особам.

Детальніше...

02.01.2018  До відома атестованих судових експертів, які не є працівниками державних спеціалізованих експертних установ

До відома атестованих судових експертів, які не є працівниками державних спеціалізованих експертних установ

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області затверджено графік проведення планових перевірок діяльності атестованих судових експертів по Харківській області, що не працюють у державних спеціалізованих експертних установах, на 2018 рік, який погоджено Харківським науково-дослідним інститутом судових експертиз ім. Заслуженого професора М. С. Бокаріуса. З графіком можна ознайомитися тут:

 

29.12.2017  Привітання вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації з новорічними святами

Привітання вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації з новорічними святами

27 грудня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова та Анастасія Купріянова - начальник Київського відділу державної виконавчої служби, відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей міста Харкова на вул. Власенка, 14.

Детальніше...

29.12.2017  Харківська юстиція надає безоплатну правову допомогу

Харківська юстиція надає безоплатну правову допомогу

27 грудня 2017 року з метою надання адресної безоплатної правової допомоги спеціалістами управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з представниками Дергачівського бюро правової допомоги було здійснено виїзд до Територіального центру соціального обслуговування Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта