19.04.2019  Кожен голос важливий!

Кожен голос важливий!

Попереду на всіх українців чекає другий тур президентських виборів, який відбудеться 21 квітня 2019 року. А отже, інформування населення, в тому числі й тих, хто голосує вперше, про виборчі права кожного триває.

Працівниками відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Смородською М.С. та Парамоновою Л.В. проведено лекцію #ЯМаюПравоГолосу для студентів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» на базі @prostiridei.

Детальніше...

19.04.2019  Обговорення з учнями теми “Булінг в дитячому середовищі”

Обговорення з учнями теми “Булінг в дитячому середовищі”

З метою реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” в рамках кампанії “Стоп Булінг!” головними спеціалістами сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Ковтуненко О.В. та Мельник М.О. з учнями початкової школи обговорили тему булінгу в дитячому середовищі.

Детальніше...

19.04.2019  Робоча зустріч

Робоча зустріч

На базі Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області проведено робочу зустріч, в якій взяли участь заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Тимощук О.В., заступник начальника Управління - начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Волик Д.С., заступник начальника Управління - начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Гнатушок А.М. та в.о. начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Богданова Є.В. та перший заступник голови Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області Зирянов В.В., уповноважені особи органів місцевого самоврядування також

Детальніше...

19.04.2019  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

12 квітня 2019 року набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 25.03.2019  № 942/5 «Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 16.10.2014 № 1704/5», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 25.03.2019 за № 297/33268 (опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» від 12.04.2019 № 28).

Детальніше...

19.04.2019  Урок на тему «STOP БУЛІНГ»

Урок на тему «STOP БУЛІНГ»

В межах реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” представником Харківської юстиції проведено тематичний урок «STOP БУЛІНГ» у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 101 Харківської міської ради Харківської області для учнів 3 та 4 класів.

Детальніше...

19.04.2019  Робоча зустріч

Робоча зустріч

В Нововодолазькому РВ ДВС за участю представника Нововодолазького бюро правової допомоги проведено робочу зустріч. На якій обговорили тему правоосвітньої кампанії «Відповідальне батьківство», а також висвітлено основні напрямки проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

#ЯМП!  #ЯМаюПраво!  #ЮстиціяВідкритаДляЛюдей

Детальніше...

19.04.2019  Семінар “Відповідальне батьківство” у КЗ “Дошкільний навчальний заклад № 395” Харківської міської ради

Семінар “Відповідальне батьківство” у КЗ “Дошкільний навчальний заклад № 395” Харківської міської ради

Головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Ночовкіна О.В. та завідуюча Восьмою Харківською державною нотаріальною конторою Лакіза І.В. провели семінар “Відповідальне батьківство” для працівників КЗ “Дошкільний навчальний заклад № 395” Харківської міської ради.

Детальніше...

19.04.2019  Реалізуй своє право голосу!

Реалізуй своє право голосу!

Провідний спеціаліст Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському Бєлка Т.В. провела роз’яснювальну роботу у Кегичівському ПФУ, де пояснила як реалізувати своє право обирати Президента України та розповідала про виборче законодавство та необхідність неухильно дотримуватися його.

Детальніше...

19.04.2019  Спільна нарада з Харківським міським центром зайнятості

Спільна нарада з Харківським міським центром зайнятості

21 січня 2019 року підписано Меморандум про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України, а також Меморандум про співробітництво між Державною службою України з питань праці та Міністерством юстиції України.

Завдяки Меморандумам боржник може працевлаштуватися самостійно або звернутися до державної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні.

Детальніше...

19.04.2019  Поважай себе та оточуючих!

Поважай себе та оточуючих!

Досить часто доводиться чути про булінг в українських школах. На жаль, жорстокість дітей часто переходить всі межі, що може привести до жахливих наслідків.

Цькування, агресивне переслідування однієї дитини іншою, - це явище з довгою історією. Булінг — це не просто пустощі або грубість, а особлива деструктивна форма взаємин. Тому дуже важливо направити якомога більше зусиль на подолання цього явища.

Статистика свідчить, що 67% дітей стикалися з булінгом в тих чи інших проявах; 24% школярів упевнено вважають себе жертвами булінгу.

Однак, більшість дітей соромляться того, що стали жертвою знущань і нікому про це не говорять.

Детальніше...

19.04.2019  Лікарі теж повинні вміти захищати свої права

Лікарі теж повинні вміти захищати свої права

В межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», спеціалістом управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кас’ян Анастасією було проведено інформування працівників Центральної клінічної лікарні Укрзалізниця про такі правопросвітницькі кампанії: “Відповідальне батьківство”,Стоп насильство”, “Виконання рішення суду”, “Я маю право голосу”.

Детальніше...

19.04.2019  “Твій голос може стати вирішальним!”

“Твій голос може стати вирішальним!”

В Україні голосування – це не примус і не обов’язкова умова. Це скоріше особиста справа кожного громадянина.

Однак, не слід забувати, що це основна складова демократичного суспільства. Це те, що відрізняє нас від диктатури або від патріархату – ми самостійно можемо обирати собі президента.

21 квітня 2019 року ввідбудеться ІІ тур виборів Президента України. 

В рамках правопросвітницької кампанії #ЯмаюПравоГолосу! спеціалісти Харківської юстиції відвідали круглий стіл організований керівництвом Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

Детальніше...

19.04.2019  Інформування членів Харківської обласної громадської організації «Вірменське товариство культурних зв’язків» про напрямки загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування членів Харківської обласної громадської організації «Вірменське товариство культурних зв’язків» про напрямки загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

В приміщенні Почесного консульства Республіки Вірменія в місті Харків для членів Харківської обласної громадської організації «Вірменське товариство культурних зв’язків» головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. спільно із адвокатами Благодійного фонду «Право на захист» Желановою О.Б. та юристом Кулішовим М.В. в межах виконання Плану заходів Головного територіального управління юстиції у Харківській області на 2019 рік,

Детальніше...

19.04.2019  «Я маю право голосу!»

«Я маю право голосу!»

Головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Богуцькою В.В. для працівників банківських установ було проведено консультацію, присвячену другому туру виборів Президента України.

Детальніше...

19.04.2019  Семінар для студентів

Семінар для студентів

Працівником відділу Катериною Близнюк проведено семінарське заняття для студентів Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна на якому обговорено тему: «Я маю право голосу»

21 квітня відбудеться повторне голосування на чергових виборах Президента України, тому студентів поінформовано про деякі особливості, що стосуються голосування не за місцем реєстрації.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта