11.04.2019  Виїзний семінар та тренінг з приватним виконавцем

Виїзний семінар та тренінг з приватним виконавцем

Працівниками відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Огурцовою Л.О. та Павленко Ю.Ю. проведено виїзний семінар та тренінг з приватним виконавцем округу Харківської області Шинделем В.А.

Детальніше...

11.04.2019  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

10 квітня 2019 року Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

- розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від 25 березня 2019 року № 83 “Про внесення змін до Положення про відзначення щорічною стипендією учнів шкіл естетичного виховання “Надія Слобожанщини”, затвердженого розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 29 жовтня 2012 року № 616”, зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області 10 квітня 2019 року за № 29/1736;

- розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від 25 березня 2019 року № 86 “Про внесення змін до розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 05 жовтня 2018 року № 541”, зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області 10 квітня 2019 року за № 30/1737.

11.04.2019  Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

Проведено онлайн семінар, тренінг через мережу Skype з державними реєстраторами Зміївської міської ради.

У зазначеному заході прийняли участь: Часовськой І.В. – начальник відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації, Вербицька Н.М. – головний спеціаліст відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації, Борко А.С. – начальник відділу державної реєстрації Зміївської міської ради, Дроздова Т.І. – державний реєстратор Зміївської міської ради

Детальніше...

11.04.2019  Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян

12 квітня 2019 року заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тимощук О.В. буде проведено виїзний прийом громадян у приміщенні Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області.

Особистий прийом відбудеться о 10:00, за адресою: м. Богодухів, пл. Свято-Духівська, 2.

Детальніше...

11.04.2019  Семінар для Красненської сільської ради

Семінар для Красненської сільської ради

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському, а сааме: начальником Парамоновою В.В., старшим державним виконавцем Сакович О.В. проведено семінар з трудовим колективом Красненської сільської ради Кегичівського району на тему:

Детальніше...

11.04.2019  Круглий стіл на тему: стягнення аліментів

Круглий стіл на тему: стягнення аліментів

Працівником відділу Близнюк К.Є. разом з приватними виконавцями проведено круглий стіл на якому обговорено питання стягнення аліментів.

 

 

Детальніше...

11.04.2019  Виступ перед вчителями в рамках проекту «Стоп булінг!»

Виступ перед вчителями в рамках проекту «Стоп булінг!»

Спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Богуцькою В.В. перед педагогічним колективом Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 147 було проведено виступ в рамках проекту «Стоп булінг!», присвячений новелам в українському законодавстві щодо боротьби зі шкільним цькуванням

Детальніше...

10.04.2019  Інформування в Харківському міському клінічному пологовому будинку №7 про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та «Відповідальне батьківство»

Інформування в Харківському міському клінічному пологовому будинку №7 про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та «Відповідальне батьківство»

Спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Суєтновою С.Ю. в приміщенні Харківського міського клінічного пологового будинку №7 проінформовано громадян  про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та «Відповідальне батьківство».

Детальніше...

10.04.2019  Зустріч з працівниками Борівської селищної ради щодо загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Зустріч з працівниками Борівської селищної ради щодо загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Начальником Борівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Гряник О.А. проведено зустріч з працівниками  Борівської селищної ради, на якій доведено до відома основні напрямки загальнонаціонального право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

10.04.2019  Зустріч з працівниками пологового відділення комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка»

Зустріч з працівниками пологового відділення комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка»

З 01 квітня 2019 року Урядовим рішенням з метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей, які виховуються в таких сім’ях, запроваджено новий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях

Детальніше...

10.04.2019  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

09 квітня 2019 року Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

- розпорядження голови Борівської районної державної адміністрації Харківської області від 19 березня 2019 року № 52 “Про затвердження видів робіт та організацію проведення громадських робіт на 2019 рік”, зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області 09 квітня 2019 року за №№ 26/1733;

- розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від 25 березня 2019 року № 84 “Про внесення змін до розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 08 червня 2012 року №353”, зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області 09 квітня 2019 року за № 28/1735.

10.04.2019  Молодь не лайкає. Молодь голосує!

Молодь не лайкає. Молодь голосує!

Вже минув перший тур президентських виборів та Центральною виборчою комісією оголошено підсумки першого туру. За результатами голосування у день виборів Президента України жоден кандидат на пост Президента України не одержав більше половини голосів виборців, а отже жоден кандидат не був обраний Президентом України, що і стало підставою для прийняття Центральною виборчою комісією рішення про проведення повторного голосування (другий тур).

Другий тур призначен на                                                                                                21 квітня 2019 року.

Детальніше...

10.04.2019  «Працівники Харківської юстиції розповіли студентам Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій, що #БулитиНекруто!»

«Працівники Харківської юстиції розповіли студентам Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій, що #БулитиНекруто!»

Для студентів Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. та Павленко Ю.Ю. в межах реалізації магістральних напрямків загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено інформативну відео-лекцію на теми: «Стоп булінг!», «Як отримати податкову знижку на навчання?», «Нові правила щодо виїзду за кордон з дитиною»,  «Як отримати он-лайн послугу у сфері державної реєстрації?».

Детальніше...

10.04.2019  Проведено урок на тему:”Стоп булінг!”

Проведено урок на тему:”Стоп булінг!”

В умовах сьогодення будь-який школяр несподівано для себе може опинитись у ситуації, коли його ображають, висміюють або бойкотують. Або ж навпаки, може сам приєднатися до тих, хто знущається над іншою дитиною.

 

Детальніше...

10.04.2019  Урок на тему «Зупинимо булінг разом!»

Урок на тему «Зупинимо булінг разом!»

Головним спеціалістом  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лобода О.М. для учнів 10 класу школи-гімназії № 3 в межах Плану реалізації етапу кампанії «Стоп булінг!» загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено тематичний урок «Зупинимо булінг разом!»

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта