08.04.2019  Інформування працівників санаторію “Роща”

Інформування працівників санаторію “Роща”

В межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», спеціалістом управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян Анастасією було проведено інформування працівників клінічного санаторію “Роща” про актуальні зміни в законодавстві та магістральні напрямки правопросвітницького проекту: “Стоп насильство”, “Виконання рішення суду”, “Стоп булінг”, “Відповідальне батьківство”, “Я маю право голосу”

Детальніше...

08.04.2019  Knowledge tour для харківських школярів

Knowledge tour для харківських школярів

Все таємне завжди стає явним. Завдяки сучасним методам криміналістичних досліджень, що застосовуються в процесі розслідування, скоєні злочини приховані лише на деякий час. Діти відкриті до нових знань та досвіду, тому, щоб допомогти їм визначитися із життєвими пріоритетами, очільниця Харківської юстиції Тетяна Єгорової-Луценко разом із командою фахівців провели для школярів Knowledge tour на базі кафедри криміналістики та навчально-бібліотечного комплексу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Детальніше...

05.04.2019  “Скажи НІ Булінгу!”

“Скажи НІ Булінгу!”

Продовжуючи правоосвітницьку діяльність в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва завітали до учнів 5-ого класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 159 Харківської міської ради з уроком та тему #СтопБулінг.

Детальніше...

05.04.2019  Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype

Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype

Працівниками відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Огурцовою Л.О. та Павленко Ю.Ю. проведено он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг при Дворічанській райдержадміністрації – Бологова Т.М., Харченко О.О. та Крюкова А.О.

Детальніше...

04.04.2019  Урок «Стоп-булінг» для учнів 8 класу школи-гімназії № 3 м. Куп’янськ

Урок «Стоп-булінг» для учнів 8 класу школи-гімназії № 3 м. Куп’янськ

Головним спеціалістом  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Лобода О.М. для учнів 8 класу школи-гімназії № 3 в межах Плану реалізації етапу кампанії «Стоп булінг!» загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено тематичний урок «Стоп-булінг».

Детальніше...

04.04.2019  Круглий стіл на тему: «Проблемні питання, що виникають під час оскарження рішень, дій чи бездіяльності державних реєстраторів та суб’єктів державної реєстрації».

Круглий стіл на тему: «Проблемні питання, що виникають під час  оскарження рішень, дій чи бездіяльності державних реєстраторів та суб’єктів державної реєстрації».

Спеціалістами Харківської юстиції спільно з адвокатами юридичної компанії «Тацій та Партнери» 29.03.2019 проведено круглий стіл на якому обговорено проблемні питання, що виникають під час оскарження рішень, дій чи бездіяльності державних реєстраторів та суб’єктів державної реєстрації.

Детальніше...

04.04.2019  Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян

5 квітня 2019 року в приміщенні Зачепилівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбудеться особистий прийом громадян заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Артуром Товмасяном. 


Особистий прийом відбудеться: о 11.00 за адресою: Харківська область, смт. Зачепилівка, вул. Центральна, 82.

Детальніше...

04.04.2019  Щодо проведення семінару Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України

Щодо проведення семінару Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України

На виконання положень статті 18 Закону України “Про освіту” та з метою забезпечення виконання вимог статті 5 Закону України “Про нотаріат” Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 25 квітня 2019 року проводить семінар у місті Харків для нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор, державних нотаріальних архівів, помічників приватних нотаріусів.

Детальніше...

03.04.2019  Лекцію на тему: «Кібербулінг або агресія в інтернеті»

Лекцію на тему: «Кібербулінг або агресія в інтернеті»

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харіною О.І. для працівників служби у справах дітей по Холодногірському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради (далі — Служба) проведено лекцію на тему: “Кібербулінг або агресія в інтернеті”.

Детальніше...

03.04.2019  Інформування студентів Харківського державного університету харчування та торгівлі

Інформування студентів Харківського державного університету харчування та торгівлі

Провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Свиридовою Надією спільно з головним спеціалістом Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Фроловим Олександром у Харківському державному університеті харчування та торгівлі в рамках правопровітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проінформовано студентів про актуальні зміні у законодавстві та основні напрями правопросвітницкого проекту: “Як протидіяти торгівлі людьми й не стати жертвою злочинців”, «Стоп булінг», “Стоп насильство”, “Зміни у Кримінальному та Кримінально процесуальному кодексах України”.

Детальніше...

03.04.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності, фахівцями Харківської юстиції було проведено робочу зустріч з представником Новобаварського відділу поліції ГУНП в Харківській області

Детальніше...

03.04.2019  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

- розпорядження голови Зміївської районної державної адміністрації Харківської області від 04 березня 2019 року № 57 “Про затвердження Положення про комісію по вирішенню питань, пов'язаних з наданням населенню соціальних допомог та пільг за фактичним місцем проживання”, зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області 02 квітня 2019 року за   № 23/1730

Детальніше...

03.04.2019  Лекція у Харківському регіональному відділенні Національної школи суддів України

Лекція у Харківському регіональному відділенні Національної школи суддів України

Начальником та заступником начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва для помічників суддів і консультантів окружних адміністративних судів проведено лекцію на тему: “Звернення адміністративного суду із судовим дорученням про надання правової допомоги до іноземного суду або іншого компетентного органу іноземної держави”.

Детальніше...

02.04.2019  Інформування працівників ДП “Красноградське лісове господарство”

Інформування працівників ДП “Красноградське лісове господарство”

У Державному підприємстві “Красноградське лісове господарство” працівником управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян Анастасією, в межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», було проведено інформування працівників про актуальні зміни в законодавстві та напрямки правопросвітницького проекту: “Стоп насильство”, “Виконання рішення суду”, “Стоп булінг”, “Відповідальне батьківство”.

Детальніше...

01.04.2019  Семінар з працівниками відділу освіти, культури і туризму Дергачівської районної державної адміністрації

Семінар з працівниками відділу освіти, культури і туризму Дергачівської районної державної адміністрації
Головним спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Бережним Р.М. було проведено семінар з представником юридичної служби та особами, відповідальними за забезпечення додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів, у відділі освіти, культури і туризму Дергачівської районної державної адміністрації на тему: “Державна реєстрація нормативно-правових актів”.
Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта