14.02.2019  Лекції на тему: «Стоп Булінг»

Лекції на тему: «Стоп Булінг»

Державними виконавцями Красноградського РВ ДВС Косенко О.Є. та Глуховєровим С.А. для учнів Красноградського багатопрофільного ліцею та для учнів навчально-виховного комплексу «середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» №3 м.Краснограда були проведені лекції "Стоп булінг". Дітям розповіли про форми та види булінгу. Та про відповідальність яка наступає за булінг.

Детальніше...

14.02.2019  Інформаційна кампанія «СтопБулінг» в дії

Інформаційна кампанія «СтопБулінг» в дії

На базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

І в невеликій перерві спільно з громадськими активістами Харківська юстиція не дала змогу відпочити вчителям-правознавцям, провівши для них заняття щодо протидії булінгу у шкільному середовищі.

Детальніше...

14.02.2019  ТРЕНІНГ ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ

ТРЕНІНГ ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ

Загалом електронне декларування є досить новим для нашої країни явищем. Сприйняття його чиновництвом відбувалось не одразу, проте необхідність його запровадження була підтверджена європейськими партнерами. На жаль, через суб’єктивні фактори механізм електронних декларацій замість антикорупційного інституту інколи перетворюється на спосіб тиску на державного службовця та засобом для маніпуляцій або шантажу з боку правоохоронців та антикорупційних громадських організацій Сьогодні, інформацією з декларацій зловживають і громадяни і «нечесні» громадські антикорупційні організації, які мають на меті зруйнувати авторитет державного органу чи репутацію посадової особи.

Детальніше...

14.02.2019  Працівниками Харківської юстиції проведено відкриті відео-уроки “Стоп булінг!” для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №36 Харківської міської ради Харківської області

Працівниками Харківської юстиції проведено відкриті відео-уроки “Стоп булінг!” для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №36 Харківської міської ради Харківської області

13 лютого 2019 року для учнів 7-х, 8-х, 9-х, 10-х класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №36 Харківської міської ради Харківської області головними спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Вербицькою Н.М. та Котляр Г.О. в межах Плану реалізації нового етапу кампанії «Стоп булінг!» загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені 2 відкриті відео-уроки на тему: “Стоп булінг!”.

Детальніше...

14.02.2019  Круглий стіл з працівниками Харківського міського центру зайнятості

Круглий стіл з працівниками Харківського міського центру зайнятості

Фахівцями Харківської юстиції було проведено круглий стіл з працівниками юридичного відділу Харківського міського центру зайнятості з приводу обговорення Меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості та Міністерством юстиції України.

Детальніше...

14.02.2019  Спільна зустріч з арбітражними керуючими (розпорядниками майна, керуючими санацією, ліквідаторами)

Спільна зустріч з арбітражними керуючими (розпорядниками майна, керуючими санацією, ліквідаторами)

Заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Товмасян А.Е. разом з начальником відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Акмаєвим А.В. провели нараду з арбітражними керуючими. Одна із задач наради - розробка спільного плану заходів, які направлені на ліквідацію заборгованості по заробітній платі.

Детальніше...

14.02.2019  Лекція для учнів старших класів Красноградського навчально-виховного комплексу №2

Лекція для учнів старших класів Красноградського навчально-виховного комплексу №2

Спеціалістом Красноградського РВ ДРАЦС Босенко К.І. для учнів старших класів Красноградського навчально-виховного комплексу №2 було проведено лекцію "Стоп булінг". Школярі знають, що таке булінг, вони з легкість називають його основні ознаки та види і відверто говорять про його існування в стінах школи. Приємно, що неодноразово вчителями проводились виховні години присвячені булінгу.

Під час лекції було приділенно увагу шляхам подолання булінгу та відповідальності за його вчинення:

Детальніше...

14.02.2019  Лекція на тему: «Стоп булінг» для учнів «Think Global»

Лекція на тему: «Стоп булінг» для учнів «Think Global»

Фахівцями Харківської юстиції проведено лекцію на тему: “Стоп булінг” для учнів приватного закладу освіти “Think Global

В рамках проведено заходу учням було роз’яснено, що таке булінг.

Булінг є явищем розповсюдженим і серед хлопців, і серед дівчат, хоча частіше до такої поведінки вдаються хлопці. Булінг є явищем інтернаціональним і досліджується вченими багатьох країн.

Детальніше...

14.02.2019  Екскурсія у відділі державної реєстрації актів цивільного стану

Екскурсія у відділі державної реєстрації актів цивільного стану

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харіною О.І. та спеціалістом Відділу Жовновською О.А. для учнів приватного закладу освіти “Think Global” проведено екскурсію у відділі.

Під час екскурсії учнів було ознайомлено з основними функціями та задачами, які покладено на органи державної реєстрації актів цивільного стану.

Детальніше...

13.02.2019  Заняття з елементами гри на тему «Стоп булінг»

Заняття з елементами гри на тему «Стоп булінг»

В Уплатнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. Близнюківської районної ради Харківської області начальником Близнюківського бюро правової допомоги Тищенко Л.О. спільно з начальником Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Закорко Я.В., представниками служби у справах дітей Близнюківської РДА Макаровою Н.Б., Близнюківського РС філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області Максименко М.В., Близнюківського РЦСССДМ Шумською А.Є., Близнюківського відділу поліції Мартинюк В.О. проведено заняття з елементами гри на тему «Стоп булінг» для учнів 9-11 класів.

Детальніше...

13.02.2019  Смарагдове весілля

Смарагдове весілля

Смарагдове весілля відсвяткували Василь Афанасійович та Світлана Миколаївна Осадчі у відділі державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах разом з дітьми, онуком, чудовим правнучком та друзями.

Символом цієї річниці є смарагд – камінь мудрості та відданості, це благородний камінь прекрасного зеленого відтінку, що приносить кохання.

Детальніше...

13.02.2019  Урок на тему: «Стоп Булінг»

Урок на тему: «Стоп Булінг»

Заступником начальника Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Донцовою І.М. в межах реалізації національного правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів Куп’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Куп’янської міської ради Харківської області було проведено виховний урок «Стоп булінг!».

Детальніше...

13.02.2019  Лекція на тему: СТОП БУЛІНГ

Лекція на тему: СТОП БУЛІНГ

В Харківській гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Суєтновою С.Ю. проведено лекцію на тему «СТОП БУЛІНГ».

Спеціалістом Відділу повідомлено, що якщо ви стали свідком булінгу необхідно:

- втрутитися і припинити цькування – булінг не слід ігнорувати;

- обов’язково повідомити педагогів або керівництво закладу освіти про ситуацію, що склалася;

- у разі бездіяльності керівництва закладу освіти – звернутися із заявою в поліцію.

Детальніше...

13.02.2019  Семінар та тренінг з державними виконавцями Харківської області

Семінар та тренінг з державними  виконавцями Харківської області

Спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Огурцовою Л.О. та Павленко Ю.Ю. проведено семінар та тренінг з державними виконавцями Харківської області.

Під час семінару та тренінгу були розглянуті та обговорені наступні питання:

Новели законодавства у сфері державної реєстрації.

Детальніше...

13.02.2019  Усі зусилля – на протидію булінгу

Усі зусилля – на протидію булінгу

Школа – це осередок постійної взаємодії між людьми, майданчик, де педагоги виховують дітей, збагачуючи їх новими знаннями. Тут постійно вирують емоції! І, на жаль, вони не завжди позитивні. Все частіше ми чуємо страхітливі новини про булінг, конфлікти та навіть фізичне насильство у закладах освіти.

З метою запобігання проявам булінгу та в рамках загальнонаціонального проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва провели правоосвітницьку бесіду з учнями 6-ого класу та вчителями Харківської загальноосвітньої школи № 131 на тему “Усі зусилля – на протидію Булінгу”.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта