20.11.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Консультантом Другої Харківської державної нотаріальної контори Міхітаровою Ю.Ю  з колективом "Дільничої лікарні ветеринарної медицини № 4" проведено бесіду, спрямовану на інформування громадян про загальнонаціональний проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!". В ході бесіди лікарі та медперсонал детальніше дізнались про кампанії проекту: «Як протидіяти булінгу?», «Хочеш виїхати з дитиною за кордон?» та ін.

Детальніше...

20.11.2018  Зустріч з учнями «Ліцей Професіонал»

Зустріч з учнями «Ліцей Професіонал»
Завідувачем Восьмої Харківської державної нотаріальної контори Лакізою І.В. було проведено зустріч з учнями Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Ліцей Професіонал» Харківської області, в ході якої було доведено до відома про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості українців, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.
Детальніше...

20.11.2018  Робоча зустріч

Робоча зустріч

Начальником Лозівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Заварзою С.А. проведено робочу зустріч з  представниками служби у справах дітей, управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради, Лозівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління праці та соціального захисту населення міської ради, сектору ювенальної превенції Лозівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Харківській області в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

19.11.2018  #Запобігання та протидія булінгу в шкільному середовищі# Шукаємо шляхи подолання разом!!!

#Запобігання та протидія булінгу в шкільному середовищі# Шукаємо шляхи подолання разом!!!

Під керівництвом начальника Головного територіального управління юстиції у Хакрівській області Тетяни Єгорової-Луценко було проведено координацйну зустріч «Запобігання та протидія булінгу в шкільному середовищі. Шляхи вирішення проблеми», до участі у якій долучились представники Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, Служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти Харківської міської ради, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції, Відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, Центру практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти».

Детальніше...

19.11.2018  Харківська юстиція прийняла участь у «круглому столі» задля підтримки громадських організацій ромів у захисті їх прав

Харківська юстиція прийняла участь у «круглому столі» задля підтримки громадських організацій ромів у захисті їх прав

Працівники Харківської юстиції прийняли участь у «круглому столі», який проводився у Медіа-центрі «Время», під егідою Громадської організації «Харківське національно-культурне товариство циган «Ромєн»», та був спрямований на посилення уваги питанням захисту прав і свобод національних меншин, зокрема інтеграції в суспільне життя ромської національної меншини та подолання упередженому ставленню до осіб ромської національної меншини.

Детальніше...

19.11.2018  Конкурс на кращий дитячий малюнок «Новорічна казка»

Конкурс на кращий дитячий малюнок «Новорічна казка»

Наближаються новорічні свята, з цієї нагоди ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ЮСТИЦІЇ  оголошує конкурс на кращий дитячий малюнок «Новорічна казка».

 

Новий Рік – це казка, щось особливе в нашому житті. Жоден Новий Рік не обходиться без подарунків, адже це незмінний атрибут свята. Ми пропонуємо вашим діткам намалювати свою «новорічну казку», та отримати за це приємний сюрприз під ялинку.

Детальніше...

19.11.2018  Проведено зустріч зі студентами

Проведено зустріч зі студентами

Напередодні міжнародного дня студенту, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»  головні спеціалісти  відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Смородська М.С та Литовченко Ю.С. об'єднаною командою з працівниками Національної поліції України завітали до студентів першого курсу Українського державного університету залізничного транспорту, щоб нагадати юним студентам про їх права.

Детальніше...

19.11.2018  Урок «Стоп булінг»

Урок «Стоп булінг»

В рамках проведення правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" головним спеціалістом Ізюмського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Рождественською А.С. було проведено заняття "Герої кібербезпеки" та "Стоп булінг" для учнів 8-А класу гімназії №3 Ізюмської міської ради Харківської області. З учнями було обговорено тему "Герої кібербезпеки-як захистити себе від кібербулінгу".

Детальніше...

19.11.2018  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України»  від 16 листопада  2018 року № 088.

19.11.2018  #СтопБулінг

#СтопБулінг

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» начальником Московського районного у місті Харкові відділ державної реєстрації актів цивільного стану Нестеренко Катериною В’ячеславівною разом з директором Загально-освітньої школи № 19 міста Харкова Федяй Сергієм Олександровичем було проведено круглий стіл з питання як зупинити булінг у школах.

Детальніше...

19.11.2018  Урок «Стоп Булінг»

Урок «Стоп Булінг»

В рамках проведення правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» головним спеціалістом Ізюмського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Рождественською А.С. було проведено заняття «Стоп булінг» для учнів 7-х класів ЗОШ № 4 Ізюмської міської ради Харківської області. Було обговорено з учнями школи: що таке булінг, його види, яка відповідальність наступає за фізичне насильство, як протидіяти насильству, як відрізнити типовий конфлікт і непорозуміння між дітьми від булінгу, до кого необхідно звернутися якщо сталося фізичне насильство.

Детальніше...

16.11.2018 

Проблема сплати аліментів сьогодні торкається багатьох сімей. Новації, запроваджені законами у рамках ініціативи #ЧужихДітейНеБуває, надали дієві механізми впливу на неплатників аліментів, завдяки чому ми змогли забезпечити виплату аліментів на утримання 27 682 дітей. Зазначаємо, що у порівнянні з минулим роком сума стягнутих аліментів збільшилась у 2,5 рази.

16.11.2018 

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт в службових приміщеннях управління з питань нотаріату Головного територального управління юстиції у Харківській області телефонні дзвінки тимчасово будуть прийматись за номерами телефонів: 751-84-74, 066-311-52-01, 068-383-36-80.

 

16.11.2018  Урок: «Зупинимо булінг разом!»

Урок: «Зупинимо булінг разом!»

Працівники управління персоналу: Козелько К.А., Чекаліна Г.М та Тімковський П.О. завітали до КЗ «Харківського спеціалізованого навчально-виховного комплексу № 8» Харківської обласної ради із проведенням тематичної бесіди: «Зупинимо булінг разом!» для учнів 5-12 класів.
Учням було роз’яснено основні питання стосовно булінгу та можливостей вирішення конфліктних ситуацій у колективі. В процесі діалогу діти сміливо ділилися своїми думками щодо причин та наслідків булінгу, а також шляхів подолання даної проблеми. Не залишили без уваги цей урок і вчителі, які з задоволенням брали участь у бесіді.

Детальніше...

16.11.2018  Бесіда з учнями щодо нового порядку виїзду дитини за кордон

Бесіда з учнями щодо нового порядку виїзду дитини за кордон

Спеціалістом відділу про роботі з персоналом управління персоналу Козелько К.А., головним спеціалістом відділу про роботі з персоналом управління персоналу Чекаліною Г.М. та провідним спеціалістом відділу інформаційно-аналітичної роботи управління персоналу Тімковським П.О. до Дня спільних дій в інтересах дітей проведено бесіду щодо нового порядку виїзду дитини за кордон в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» для учнів 9-11 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 88 ім. О.Г. Зубарева.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта