13.02.2019  Робоча зустріч

Робоча зустріч

В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у Зміївському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану (далі - Відділ) проведено робочу зустріч із представниками державних органів та адвокатом системи безоплатної правової допомоги задля обміну практичного досвіду адвокатом з працівниками державних органів. В заході приймали участь начальник Відділу Рибак Г.О., заступник начальника Відділу Нагорна О.О., начальник «Зміївського бюро правової допомоги» Першого харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Десятник О. Є., адвокат системи БПД Міщенко І.І. В ході зустрічі визначено основні проблеми, що виникають у громадян та шляхи їх вирішення.

Детальніше...

13.02.2019  Урок на тему: «Стоп булінг»

Урок на тему: «Стоп булінг»

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» головним спеціалістом Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Нестеренко О.П. для учнів 8-11 класів Лебедівського навчально-виховного комплексу Сахновщинської районної ради Харківської області було проведено урок на тему «Стоп булінг».

Детальніше...

13.02.2019  Обговорення основних напрямів проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Обговорення основних напрямів проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Головним спеціалістом відділу «Нововодолазьке бюро правової допомоги» Третього харківського місцевого центру з надання БВПД була проведена робоча зустріч з працівниками Нововодолазького районного відділу ДРАЦС. В ході заходу були обговорені актуальні питання щодо «протидії булінгу», «протидії домашньому насильству», а також шляхи реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

13.02.2019  Нарада для секретарів виконавчих комітетів сільських рад Близнюківського району Харківської області

Нарада для секретарів виконавчих комітетів сільських рад Близнюківського району Харківської області

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» начальником Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Закорко Я.В. спільно з начальником Близнюківського бюро правової допомоги Тищенко Л.О. проведено нараду для секретарів виконавчих комітетів сільських рад Близнюківського району Харківської області.

Детальніше...

13.02.2019  Працівниками Харківської юстиції проведено відкритий відео-урок «Стоп булінг!» для учнів Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс ім. В. Г. Короленка» Харківської обласної ради

Працівниками Харківської юстиції проведено відкритий відео-урок «Стоп булінг!» для учнів Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс ім. В. Г. Короленка» Харківської обласної ради

Для учнів 9-х - 11-х класів Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс ім. В.Г. Короленка» Харківської обласної ради головними спеціалістами Харківської юстиції в межах Плану реалізації нового етапу кампанії «Стоп булінг!» загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено відкритий відео-урок на тему: “Стоп булінг!”.

Детальніше...

13.02.2019  Інформаційна кампанія «Стоп булінг» у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Харківському вищому професійному училище сфери послуг»

Інформаційна кампанія «Стоп булінг» у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Харківському вищому професійному училище сфери послуг»

Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Меланія Хуторянська спільно з головним спеціалістом Третього Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександром Фроловим провели правове навчання для учнів «Харківського вищого професійного училища сфери послуг».

Детальніше...

13.02.2019  Лекція для заступників директорів з виховної роботи закладів середньої освіти Київського району м. Харкова в рамках правопросвітницької кампанії «Стоп булінг!» правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Лекція для заступників директорів з виховної роботи закладів середньої освіти Київського району м. Харкова в рамках правопросвітницької кампанії «Стоп булінг!» правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Меланія Хуторянська  на базі методичного центру управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради провела лекцію для заступників директорів з виховної роботи закладів середньої освіти Київського району м. Харкова на тему: «Законодавство України щодо протидії булінгу (цькуванню). Можливі механізми реагування на випадки булінгу і захист постраждалих осіб».

Детальніше...

13.02.2019  Бесіда на актуальні теми проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Бесіда на актуальні теми проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провідним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському Бєлкою Т.В. проведено бесіду у Кегичівському УПСЗН на теми: «Порядок виконання рішень судів», «Порядок оформлення субсидії» Також надано інформаційно-роз’яснювальні матеріали щодо он-лайн сервісів Міністерства юстиції України, детально повідомлено, що дані сервіси покликані спростити життя громадян, забезпечити їх сучасними і зручними послугами, які вони зможуть отримати в мережі Інтернет.

Детальніше...

13.02.2019  Бесіда з вихованцями танцювального клубу «Sky hall»

Бесіда з вихованцями танцювального клубу «Sky hall»

Головним спеціалістом Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Апілат Г.Ю. проведено бесіду-інформавання з вихованцями танцювального клубу "Sky hall" на тему: "Ми - проти булінгу!". Спільно з дітьми розглянули поняття та види булінгу, а також повідомили, що відтепер булінг карається штрафом від 850-1700 грн. або 20-40 годин громадських робіт; за булінг, вчинений групою осіб або повторно протягом року - 1700-3400 грн. штрафу або 40-60 годин громадських робіт, а за неповідомлення керівником закладу освіти про випадки булінгу – 850-1700 грн. або до 1 місяця виправних робіт із відрахуванням до 20% заробітку.

Детальніше...

13.02.2019  Давайте жити дружно та не булити!

Давайте жити дружно та не булити!

У Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №100 ім. А.С. Макаренка Харківської міської ради Харківської області працівником управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян Анастасією спільно з співробітником патрульної поліції Ведмедеря Євгеном, а також зі студенткою НЮУ імені Ярослава Мудрого Ящик Катериною в межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено тематичні уроки для учнів 10-11 класів на тему: «STOPБулінг».

Багато хто не надає булінгу вагомого значення. Але насправді це не просто пустощі або грубість, а особлива форма взаємин, яка за відсутності своєчасної реакції переростає в насильство.

Детальніше...

13.02.2019  Урок на тему «STOP БУЛІНГ»

Урок на тему «STOP БУЛІНГ»

В рамках реалізації нового етапу компанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Надією Свиридовою спільно з заступником начальника відділу організації надання безоплатної вторинної допомоги та роботи з адвокатами Третього Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергієм Чирик проведено у Харківській загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів № 113 Харківської ради Харківської області тематичний урок «STOP БУЛІНГ» для учнів 8 та 9 класів.

Детальніше...

13.02.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою формування нової правової культури в суспільстві державними нотаріусами Одинадцятої Харківської державної нотаріальної контори проведена правороз'яснювальна робота серед відвідувачів контори щодо всеукраїнського проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та надано безоплатну правову допомогу з питань: порядок стягнення аліментів, як протидіяти домашньому насильству.

Детальніше...

13.02.2019  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Державним нотаріусом Другої Харківської державної нотаріальної контори Гончаренко Л.А для колективу ФОП Барков Д.О. проведено правоосвітній захід, спрямований на інформування громадян про всеукраїнський загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності, та прочитано лекцію на тему "Правова допомога за рахунок держави".

Детальніше...

13.02.2019  Новації Кримінального кодексу України: вчимося разом

Новації Кримінального кодексу України: вчимося разом

На базі Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» відбувся Міжкафедральний семінар за участі кафедри права та кафедри психології, Адвокатського об’єднання «Колегія адвокатів України», Харківського НДЕКЦ МВС України на тему: «Згода на секс», до якої у якості слухачів були запрошені представники Харківської юстиції.

Детальніше...

13.02.2019  Бесіда у салоні «Фотобукка»

Бесіда у салоні «Фотобукка»

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками Шостої Харківської державної нотаріальної контори проведено бесіду у салоні «Фотобукка». Спілкування пройшло на теми: «Порядок виконання рішень судів», «Правила оформлення документів для виїзду з дитиною за кордон», «Порядок оформлення субсидії».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта