29.03.2019  Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє!

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє!

На час виборчого процесу з виборів Президента України організована робота Головного територіального управління юстиції у Харківській області, районних відділів державної виконавчої служби та державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Графік роботи: 

30.03.2019  з 9.00 - 18.00

31.03.2019 з 8.00 - 20.00.

29.03.2019  Зустріч з працівниками Первомайського міськрайонного суду

Зустріч з працівниками Первомайського міськрайонного суду

Працівники Харківської юстиції, в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провели спільну зустріч з працівниками Первомайського міськрайонного суду Харківської області.

Напередодні виборів в України найактуальнішим питанням в процесі спілкування був один із напрямів правопросвітницької кампанії Міністерства юстиції України «Я маю право голосу», спрямований на роз’яснення виборчих прав та виборчих процедур громадянам.

Детальніше...

29.03.2019  Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype

Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype

Провідним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Павленко Ю.Ю. проведено он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг при Зміївській райдержадміністрації – Ребрик Т.Д., Прохоренко С.В. та Ігнатьєва В.В.

Детальніше...

29.03.2019  Лекція для студентів Харківського коледжу текстилю та дизайну

Лекція для студентів Харківського коледжу текстилю та дизайну

З метою підвищення рівня правової обізнаності студентів Харківського коледжу текстилю та дизайну, які вперше візьмуть участь у виборах Президента України 31 березня 2019 року, спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Котляр Г.О. та Павленко Ю.Ю. в рамках правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу», були проведені лекції на теми: “Позиція Міністерства юстиції України щодо прозорого проведення виборів», «Тимчасова зміна місця голосування», «Перевір себе у списках виборців», «Як голосувати за місцем проживання?», «Як протидіяти порушення під час виборів?».

Детальніше...

29.03.2019  Проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації Харківської області

Проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації Харківської області

У зазначеному заході прийняли участь: заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Тимощук О.В., начальник відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Часовськой І.В., завідувач сектору у справах релігій Харківської обласної державної адміністрації Чернявська О.Ю., адміністратор даних 1 категорії сектору по підтримці інформаційних систем Харківської філії державного підприємства «Національні інформаційні системи» Ольховська О.М., кадастровий реєстратор міськрайонного управління у Харківському районі та м. Люботині Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Заколодяжна О.О.

Детальніше...

28.03.2019  Лекції для студентів Харківського патентно - комп’ютерного коледжу

Лекції для студентів Харківського патентно - комп’ютерного коледжу

В рамках правопровітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» начальником відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів Хуторянською Меланією та провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Свиридовою Надією проведено лекції у Харківському патентно - комп’ютерному коледжі на теми:«Стоп булінг» та «Я маю право голосу».

Детальніше...

28.03.2019  ПРОФІЛАКТИКА КОРУПЦІЇ В ОСВІТНІЙ СФЕРІ

ПРОФІЛАКТИКА КОРУПЦІЇ В ОСВІТНІЙ СФЕРІ

У Харківському авіаційному інституті відбувся круглий стіл, присвячений попередженню вчинення корупційних та пов’язаних з корупціє правопорушень у сфері освіти, а саме у закладах вищої освіти.

Головним спікером було запрошено завідувача сектору з питань запобігання і виявлення корупції Федоренко А. В.

Детальніше...

28.03.2019  Працівники Харківської юстиції розповіли студентам Харківського державного автотранспортного коледжу важливу інформацію про реалізацію виборчих прав

Працівники Харківської юстиції розповіли студентам Харківського державного автотранспортного коледжу важливу інформацію про реалізацію виборчих прав

Для студентів Харківського державного автотранспортного коледжу спеціалістами Харківської юстиції були проведені лекції на теми: “Позиція Міністерства юстиції України щодо прозорого проведення виборів», «Тимчасова зміна місця голосування», «Перевір себе у списках виборців», «Як голосувати за місцем проживання?», «Як протидіяти порушення під час виборів?» в межах проведення правопросвітницього проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та реалізації всеукраїнської правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу».

Детальніше...

28.03.2019  Молодь — це майбутнє країни!

Молодь — це майбутнє країни!

Вибори Президента України — це одна з найголовніших подій для країни та її народу. Дуже важливо скористатися своїм правом і зробити власний вибір, оскільки кожен голос має велике значення.

Детальніше...

  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!» у Дар-Надежденській сільській раді

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!» у Дар-Надежденській сільській раді

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» заступником начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Сліпаком О.О. було проведено інформаційно - роз’яснювальний захід у Дар-Надежденській сільській раді Сахновщинського району.

Детальніше...

27.03.2019  Зустріч з жителями Борівської сільської ради Шевченківського району

Зустріч з жителями Борівської сільської ради Шевченківського району

Головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Рудим С.О. в рамках правопросвітницьких кампаній «Відповідальне батьківство» та «Я маю право голосу» загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено зустріч з жителями та працівниками Борівської сільської ради Шевченківського району

Детальніше...

27.03.2019  Інформування працівників Фермерського господарства «Зоря»

Інформування працівників Фермерського господарства «Зоря»

Головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Рудим С.О. в рамках загальнонаціонального право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено інформування працівників Селянського фермерського господарства «Зоря»

Детальніше...

27.03.2019  Чи будете Ви голосувати на чергових виборах Президента України?

Чи будете Ви голосувати на чергових виборах Президента України?

Саме з таким питанням представники Харківської юстиції та системи безоплатної вторинної правової допомоги завітали до студентської молоді, яка навчається у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди.

Детальніше...

27.03.2019  Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації та тренінг з нотаріусами м. Харкова та Харківської області

Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації та тренінг з нотаріусами м. Харкова та Харківської області

Відбулося засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації.

Під час засідання постійно діючої робочої групи розглянуті новели законодавства у сфері державної реєстрації:

Детальніше...

27.03.2019  Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян

28 березня 2019 року в приміщенні Богодухівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбудеться особистий прийом громадян заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Артуром Товмасяном.

Особистий прийом відбудеться: о 16.00 за адресою: Харківська область, м. Богодухів, вул. Покровська, 5.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта