27.03.2019  Зустріч з працівниками відділу з контролю за діяльністю ЖК, ЖБК та ОСББ Департаменту житлового господарства

Зустріч з працівниками відділу з контролю за діяльністю ЖК, ЖБК та ОСББ Департаменту житлового господарства

В рамках всеукраїнських правопросвітницьких кампаній «Відповідальне батьківство» та «Я маю право голосу» загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

27.03.2019  Надання адресної безоплатної правової допомоги у Холодногірському районі міста Харків

Надання адресної безоплатної правової допомоги у Холодногірському районі міста Харків

З метою надання адресної безоплатної правової допомоги спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Терещенко Л.О. спільно з начальником відділу представництва Першого харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Окарою І.Л. було здійснено виїзд до Холодногірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Харків.

Детальніше...

27.03.2019  Булити не круто: вчимося разом протидіяти насильству

Булити не круто: вчимося разом протидіяти насильству

На базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 Харківської міської ради Харківської області, Харківського ліцею № 161 «Імпульс» Харківської міської ради Харківської області були проведені тренінги, спрямовані на протидію булінгу.

За своєю природою булінг – це агресія, від якої може постраждати будь-яка дитина. Саме тому в межах інформаційної кампанії «СтопБулінг» нашою основною метою є показати дітям, що булити – некруто та нецікаво, і такими діями ми лише завдаємо шкоди тому, на кого така агресія спрямована.

Детальніше...

27.03.2019  Молодь не лайкає, молодь голосує!

Молодь не лайкає, молодь голосує!

За підтримки Міжнародної фундації виборчих систем Міністерством юстиції України спільно з Центральною виборчою комісією проводиться правопросвітницька кампанія «Я маю право голосу», метою якої є інформування населення про порядок проведення виборів Президента України, підвищення рівня правової обізнаності виборців щодо виборчих прав, механізмів їх реалізації та захисту; виборчих процедур.

Детальніше...

27.03.2019  Що таке персональні дані та як з ними працювати вчилися у юстиції

Що таке персональні дані та як з ними працювати вчилися у юстиції

На базі Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбувся навчальний семінар для юрисконсультів, працівників юридичних служб органів виконавчої влади та державних підприємств, установ, організацій на тему: «Особливості захисту персональних даних в Україні та перспективи посилення контролю за обробкою персональних даних», до участі у якому у якості спікерів долучилися адвокат Карелов Костянтин Юрійович, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри права Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ» Каткова Тетяна Геннадієвна.

Детальніше...

26.03.2019  #ЯМаюПравоГолосу

#ЯМаюПравоГолосу

Міністерством юстиції України спільно з Центральною виборчою комісією проводиться правопросвітницька кампанія «Я маю право голосу», метою якої є інформування населення про порядок проведення виборів Президента України, підвищення рівня правової обізнаності виборців щодо виборчих прав, механізмів їх реалізації та захисту; виборчих процедур.

Детальніше...

26.03.2019  Зустріч з колективом Служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації

Зустріч з колективом Служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації

Працівником управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Оленою Кисловською в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено зустріч з колективом Служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації.

Детальніше...

26.03.2019  Лекції для студентів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Лекції для студентів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Герасименко С.С. та спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Власенко А.С. 21.03.2019 за підтримки громадської організації «Перший серед рівних» на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця проведено правопросвітницький захід в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

25.03.2019  «31 березня 2019 року – чергові вибори Президента України»

«31 березня 2019 року – чергові вибори Президента України»

В рамках правопровітницького проекту «Я маю право голосу!», старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Колісником А.Р. проведено інформування громадян м. Лозова з наступних питань:

Детальніше...

25.03.2019  Урок на тему «Булінг у школі».

Урок на тему «Булінг у школі».

Спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва завітали до учнів 4-го класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 131, де провели урок присвячений проблемній темі - “Булінг у школі”.

Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного.

Детальніше...

25.03.2019  "Не будь байдужим — зроби свій вибір!”

"Не будь байдужим — зроби свій вибір!”

У березні 2019 року Міністерство юстиції України спільно з Центральною виборчою комісією, системою безоплатної правової допомоги за підтримки міжнародних партнерів запустили всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я маю право голосу!».

 

Детальніше...

22.03.2019  Харківська юстиція навчає дітей захищатись від булінгу

Харківська юстиція навчає дітей захищатись від булінгу
Як сказав видатний письменник “Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.”

Нажаль, останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг. Це соціальна проблема всього світу протягом останніх ста років, однак вона ще й досі не вивчена. Перші публікації в Україні з’явилися 2005 р.

Детальніше...

22.03.2019  Лекція з використанням інтерактивної презентації «Я маю право голосу!»

Лекція з використанням інтерактивної презентації «Я маю право голосу!»

Спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Івановою Т.О. та Парамоновою Л.В. перед членами виборчої комісії дільниць 116, 117 м. Харкова було прочитано лекцію з використанням інтерактивної презентації «Я маю право голосу!»

Детальніше...

22.03.2019  “Булінг?!- Не ігноруй!”

“Булінг?!- Не ігноруй!”

Спеціалісти Харківської юстиції #СтопБулінг в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Цього разу фахівці відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Смородська М.С. та Литовченко Ю.С. завітали до учнів 8-ого класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №132 Харківської міської ради.

Детальніше...

22.03.2019  Як реагувати на порушення на виборах?

Як реагувати на порушення на виборах?

Одразу реагуйте, якщо стали свідками:

 

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта