13.02.2019  Бесіда на актуальні теми проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Бесіда на актуальні теми проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провідним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському Бєлкою Т.В. проведено бесіду у Кегичівському УПСЗН на теми: «Порядок виконання рішень судів», «Порядок оформлення субсидії» Також надано інформаційно-роз’яснювальні матеріали щодо он-лайн сервісів Міністерства юстиції України, детально повідомлено, що дані сервіси покликані спростити життя громадян, забезпечити їх сучасними і зручними послугами, які вони зможуть отримати в мережі Інтернет.

Детальніше...

13.02.2019  Бесіда з вихованцями танцювального клубу «Sky hall»

Бесіда з вихованцями танцювального клубу «Sky hall»

Головним спеціалістом Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Апілат Г.Ю. проведено бесіду-інформавання з вихованцями танцювального клубу "Sky hall" на тему: "Ми - проти булінгу!". Спільно з дітьми розглянули поняття та види булінгу, а також повідомили, що відтепер булінг карається штрафом від 850-1700 грн. або 20-40 годин громадських робіт; за булінг, вчинений групою осіб або повторно протягом року - 1700-3400 грн. штрафу або 40-60 годин громадських робіт, а за неповідомлення керівником закладу освіти про випадки булінгу – 850-1700 грн. або до 1 місяця виправних робіт із відрахуванням до 20% заробітку.

Детальніше...

13.02.2019  Давайте жити дружно та не булити!

Давайте жити дружно та не булити!

У Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №100 ім. А.С. Макаренка Харківської міської ради Харківської області працівником управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян Анастасією спільно з співробітником патрульної поліції Ведмедеря Євгеном, а також зі студенткою НЮУ імені Ярослава Мудрого Ящик Катериною в межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено тематичні уроки для учнів 10-11 класів на тему: «STOPБулінг».

Багато хто не надає булінгу вагомого значення. Але насправді це не просто пустощі або грубість, а особлива форма взаємин, яка за відсутності своєчасної реакції переростає в насильство.

Детальніше...

13.02.2019  Урок на тему «STOP БУЛІНГ»

Урок на тему «STOP БУЛІНГ»

В рамках реалізації нового етапу компанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Надією Свиридовою спільно з заступником начальника відділу організації надання безоплатної вторинної допомоги та роботи з адвокатами Третього Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергієм Чирик проведено у Харківській загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів № 113 Харківської ради Харківської області тематичний урок «STOP БУЛІНГ» для учнів 8 та 9 класів.

Детальніше...

13.02.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою формування нової правової культури в суспільстві державними нотаріусами Одинадцятої Харківської державної нотаріальної контори проведена правороз'яснювальна робота серед відвідувачів контори щодо всеукраїнського проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та надано безоплатну правову допомогу з питань: порядок стягнення аліментів, як протидіяти домашньому насильству.

Детальніше...

13.02.2019  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Державним нотаріусом Другої Харківської державної нотаріальної контори Гончаренко Л.А для колективу ФОП Барков Д.О. проведено правоосвітній захід, спрямований на інформування громадян про всеукраїнський загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності, та прочитано лекцію на тему "Правова допомога за рахунок держави".

Детальніше...

13.02.2019  Новації Кримінального кодексу України: вчимося разом

Новації Кримінального кодексу України: вчимося разом

На базі Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» відбувся Міжкафедральний семінар за участі кафедри права та кафедри психології, Адвокатського об’єднання «Колегія адвокатів України», Харківського НДЕКЦ МВС України на тему: «Згода на секс», до якої у якості слухачів були запрошені представники Харківської юстиції.

Детальніше...

13.02.2019  Бесіда у салоні «Фотобукка»

Бесіда у салоні «Фотобукка»

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками Шостої Харківської державної нотаріальної контори проведено бесіду у салоні «Фотобукка». Спілкування пройшло на теми: «Порядок виконання рішень судів», «Правила оформлення документів для виїзду з дитиною за кордон», «Порядок оформлення субсидії».

Детальніше...

13.02.2019  Бесіда з працівниками відділення відновлювального лікування КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня Харківської області»

Бесіда з працівниками відділення відновлювального лікування КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня Харківської області»

В рамках реалізації провосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» головний спеціаліст Вовчанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Рубан А.С. провела бесіду з працівниками відділення відновлювального лікування КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня Харківської області» на тему «Зупинемо домашнє насильство».

Під час бесіди обговорили основні положення Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який набрав чинності 07.01.2018.

Детальніше...

13.02.2019  "Стоп булінг!"

"Стоп булінг!"

В рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» головним спеціалістом Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Нестеренко О.П. для працівників служби у справах дітей Сахновщинської районної державної адміністрації Харківської області проведено роз’яснення норм застосування Закону України №2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», який набув чинності 19 січня 2019 року.

Детальніше...

13.02.2019  Робоча зустріч з представником Державної установи «Харківський слідчий ізолятор»

Робоча зустріч з представником Державної установи «Харківський слідчий ізолятор»

Новобаварським районним у місті Харкові відділом державної реєстрації актів цивільного стану, в рамках Всеукраїнського тижня права та проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності, було проведено робочу зустріч з представником Державної установи «Харківський слідчий ізолятор», в ході якої були обговорені питання реалізації і захисту прав людини.

Детальніше...

13.02.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Суєтновою С.Ю. в приміщенні відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові проінформовано представників ромської національної меншини про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та повторну видачу свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану».

Детальніше...

13.02.2019  Лекція для учнів

Лекція для учнів

Фахівцями Харківської юстиції проведено лекцію на тему: “Кібербулінг або агресія в інтернеті” для учнів 3-го Б класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 115 Харквської міської ради Харківської області

Небезпека чекає нас в інтернеті навіть у звичайних, на наш погляд, життєвих ситуаціях. Прогрес - явище різнобічне, яке разом з користю і розвитком несе нові ризики та проблеми. Один із прикладів такої проблеми - кібербулінг. Це досить нове поняття для нашої країни, воно прийшло до нас із Заходу разом із чатами і соціальними мережами.

Детальніше...

13.02.2019  Лекція на тему: «Кібербулінг або агресія в інтернеті»

Лекція на тему: «Кібербулінг або агресія в інтернеті»

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харіною О.І. для учнів 3-го А класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 115 Харквської міської ради Харківської області проведено лекцію на тему: “Кібербулінг або агресія в інтернеті”.

Детальніше...

12.02.2019  Виїзний прийом громадян

13 лютого 2019 року в рамках Графіку виїзних прийомів громадян на І півріччя 2019 року, затвердженого наказом ГТУЮ від 27.12.2018 №648/4, заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тимощук О.В. буде проведено виїзний прийом громадян у приміщенні Харківської районної державної адміністрації Харківської області.


 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта