22.03.2019  Що потрібно знати, якщо я голосую вперше?

Що потрібно знати, якщо я голосую вперше?

 ✔ Підготуйтесь.

Переконайтесь, що відомості про Вас внесені до Державного реєстру виборців. Це можна зробити онлайн в особистому кабінеті виборця на веб-сайті Державного реєстру виборців: https://www.drv.gov.ua/ або на своїй виборчій дільниці, але не раніше 23 березня 2019 року.

Якщо інформація про Вас у Державному реєстрі виборців відсутня – зверніться до виборчої дільниці за місцем реєстрації та подайте заяву про включення Вас до списку виборців.

Детальніше...

22.03.2019  Як проголосувати за місцем перебування?

Як проголосувати за місцем перебування?

Виборець, хто не здатний самостійно пересуватися, має право голосувати за місцем перебування. Про це у списку виборців повинна бути відмітка навпроти вашого прізвища: «НСП» – не здатний самостійно пересуватися.

Детальніше...

22.03.2019  Як змінити місце голосування?

Як змінити місце голосування?
Для того, щоб змінити місце голосування, необхідно до 25 березня 2019 року включно звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців із заявою про тимчасову зміну місця голосування:
Детальніше...

22.03.2019  Як перевірити себе у списку виборців?

Як перевірити себе у списку виборців?

Перевірити себе у списку виборців можна наступним способом:
 ✔   Онлайн в особистому кабінеті виборця на веб-сайті Державного реєстру виборців: 
https://www.drv.gov.ua/
 ✔  На виборчій дільниці за місцем голосування (але не раніше 23 березня 2019 року).

 (але не раніше 23 березня 2019 року).

Детальніше...

22.03.2019  «31 березня 2019 року – чергові вибори Президента України»

«31 березня 2019 року – чергові вибори Президента України»

Один із напрямів правопросвітницької кампанії Міністерства юстиції України «Я маю право голосу» спрямований на роз’яснення виборчих прав та виборчих процедур громадянам.

Детальніше...

22.03.2019  Лекція для батьківського складу Харківської гімназії № 1

Лекція для батьківського складу Харківської гімназії № 1

Заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Назарян А.А. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено лекцію для батьківського складу Харківської гімназії № 1 Харківської міської ради Харківської області щодо #Стоп Булінг!, «Відповідальне батьківство», «Я маю право голосу».

Детальніше...

21.03.2019  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області та  Перомайського місцевого центру з надання БВПД в приміщенні Управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради проведено інформування громадян з наступних питань: «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Як протидіяти домашньому насильству?»,  «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Отримуй аліменти».

Детальніше...

21.03.2019  “Як реалізувати виборчі права?” Зустріч з колективом Харківської загальноосвітньої школи № 98

“Як реалізувати виборчі права?” Зустріч з колективом Харківської загальноосвітньої школи № 98

В рамках правопросвітницької кампанії “Я маю право голосу” головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. та приватним нотаріусом Харківського міського нотаріального округу Чепою М.В. проведено зустріч з працівниками Харківської загальноосвітньої школи № 98 Харківської міської ради Харківської області.

Детальніше...

21.03.2019  Тренінги “СтопБулінг!” та “Кібербулінг” для учнів Харківської загальноосвітньої школи № 98

Тренінги “СтопБулінг!” та “Кібербулінг” для учнів Харківської загальноосвітньої школи № 98

Головний спеціаліст відділу систематизації законодавства,  правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіна О.В. та приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Чепа М.В.

Детальніше...

21.03.2019  Шановні громадяни!

Шановні громадяни!

Інформуємо Вас, що в приміщенні Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка (Соціокультурний центр), що знаходиться за адресою: пров. Короленка, 18, м Харків, відкрито дистанційний пункт доступу до безоплатної первинної правової допомоги, в якому надають безоплатну первинну правову допомогу працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області в межах компетенції з 10-00 до 12-00 години за наступним графіком:

Детальніше...

21.03.2019  Лекція для працівників дошкільного закладу «Орлятко»на тему: Припинимо булінг разом

Лекція для працівників дошкільного закладу «Орлятко»на тему: Припинимо булінг разом

Старшим державним виконавцем  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Радченко М.С. для працівників дошкільного закладу «Орлятко» в межах реалізації нового етапу кампанії «Стоп булінг!» загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено лекцію «Припинимо булінг разом».

Детальніше...

21.03.2019  «Судове рішення може бути виконане у добровільному або примусовому порядку»

«Судове рішення може бути виконане у добровільному або примусовому порядку»

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» начальником Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Парамоновою В.В., було проведено інформаційно-роз’яснювальний захід у Вовківській сільській раді Кегичівського району.

Детальніше...

21.03.2019  Меморандум про співробітництво між Державною службою зайнятості та Міністерством Юстиції України в дії!

Меморандум про співробітництво між Державною службою зайнятості та Міністерством Юстиції України в дії!

Старшим державним  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах проконсультовано боржників зі сплати аліментів на теми:

 

Детальніше...

21.03.2019  Як змінити місце голосування?

Як змінити місце голосування?

Для того, щоб змінити місце голосування, необхідно до 25 березня 2019 року включно звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців із заявою про тимчасову зміну місця голосування:

Детальніше...

21.03.2019  Як перевірити себе у списку виборців?

Як перевірити себе у списку виборців?

Перевірити себе у списку виборців можна наступним способом:
 Онлайн в особистому кабінеті виборця на веб-сайті Державного реєстру виборців: 
https://www.drv.gov.ua/
 На виборчій дільниці за місцем голосування (але не раніше 23 березня 2019 року).

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта