22.04.2019  Спільними зусиллями зробимо майбутнє кращим

Спільними зусиллями зробимо майбутнє кращим

Останнім часом все більше із новин ми дізнаємося про випадки булінгу: психологічне цькування, побої, знущання, які нерідко знімають на відео та викладають в соціальні мережі, тим самим травмуючи свою жертву не лише фізично, а й психологічно.

 Булінг — це дія або бездіяльність, що вчиняється стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого була або могла бути заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

Детальніше...

19.04.2019  “Молодь голосує!”

“Молодь голосує!”

Вибори Президента – це завжди відповідальний та вирішальний процес, в результаті якого громадяни обирають та надають своєму представнику повноваження формувати й реалізовувати публічну політику від імені українців.

Дуже важливо, щоб до цієї процедури долучалися не тільки громадяни з певним досвідом, але й молодь, яка вперше візьме участь у голосуванні.

Саме тому, фахівці Головного територіального управління юстиції у Харківській області велику увагу приділяють саме цій категорії виборців задля підвищення обізнаності молоді щодо виборчих прав та процедур, а також з метою активізації вперше голосуючих виборців, які вже за кілька днів – 21 квітня 2019 року, обиратимуть своє майбутнє, взявши участь у другому турі голосування.

Детальніше...

19.04.2019  Семінар та тренінг з державними виконавцями

Семінар та тренінг з державними  виконавцями

Заступником начальника відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Огурцовою Л.О. проведено семінар та тренінг з державними виконавцями Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ`янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального Управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

19.04.2019  #КоженГолосЄВажливим

#КоженГолосЄВажливим

Напередодні повторного голосування у чергових виборах Президента України працівники Головного територіального управління юстиції у співпраці з Координаційною радою молодих юристів на базі правового клубу «PRAVOKATOR» у неформальній обстановці провели Networking «Реалізація виборчого права в дії».

До заходу у якості менторів долучилися Регіональний представник Уповноваженого верховної ради України з прав людини у Східному регіоні Сергій Красноперов та виборчий омбудсмен Громадянської мережі «ОПОРА» Юрій Чумак, які поділилися практичними кейсами щодо алгоритму дій виборця на виборчій дільниці у випадку порушення виборчих прав.

Детальніше...

19.04.2019  Бесіда щодо протидії домашньому насильству

Бесіда щодо протидії домашньому насильству

Начальником МВДВС по Кегичівському та Сахновщинському районах Парамоновою В.В. спільно з ст. лейтенантом поліції ДОП Кегичівського ВП Сахновщинського ВП ГУНП Баїк Р.Г. проведено бесіду щодо протидії домашньому насильству та реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

19.04.2019  Відео-лекція на тему: «Зупинемо булінг разом»

Відео-лекція на тему: «Зупинемо булінг разом»

Для студентів Харківського професійного ліцею машинобудування провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Надією Свиридовою в межах реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено відео-лекцію на теми: «Стоп булінг!» та «Як отримати податкову знижку на навчання?».

Під час проведення правоосвітнього заходу увага студентів була зосереджена на те що, булінг – це не просто бешкет та пустощі. Це особлива форма стосунків, яка ґрунтується на дискримінації, насильстві та агресії. Переслідування, знущання, погрози онлайн, образи – все це негативно впливає на студента та його успіхи в навчанні.

Детальніше...

19.04.2019  Інформування студентів та працівників Навчально-наукового інституту переробних і харчових виробництв Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка про магістральні напрямки проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування студентів та працівників Навчально-наукового інституту переробних і харчових виробництв Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка про магістральні напрямки проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Згідно із висловлюванням великого американського державного діяча та 16-ого президента США Авраама Лінкольна: «Виборчий бюлетень сильніший за кулю». Тому 21 квітня цього року кожному 18-річному громадянину України дуже важливо прийняти участь у 2-му турі президентських виборів! Адже ми вибираємо Президента України, який буде главою нашої країни наступні 5 років. Саме задля інформування громадян про правила прийняття участі у виборах Президента України у 2019 році проводиться правопросвітницька кампанія «Я маю право голосу!».

Детальніше...

19.04.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Головним спеціалістом Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Нестеренко О.П. та начальником відділу «Сахновщинське бюро безоплатної правової допомоги» Первомайського місцевого центру Клімовою Л.В. для вчителів Олійниківського навчально-виховного комплексу Сахновщинської районної ради Харківської області та працівників Олійниківської сільської ради Сахновщинського району Харківської області було проведено інформування про кампанії «Чужих дітей не буває», «Стоп булінг!», «Стоп насильство», «Я маю право на виконання рішення суду!», «Я маю право голосу», «Відповідальне батьківство».

Детальніше...

19.04.2019  Правовий урок на тему: «Зупинимо булінг разом»

Правовий урок на тему: «Зупинимо булінг разом»

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» головним спеціалістом Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Нестеренко О.П. спільно з заступником начальника відділу «Сахновщинське бюро безоплатної правової допомоги» Первомайського місцевого центру Приходько Н.А., для учнів 7-10 класів та вчителів Олійниківського навчально-виховного комплексу Сахновщинської районної ради Харківської області було проведено правовий урок на тему: «Зупинимо булінг разом».

Детальніше...

  Лекція з громадянами ромської національної меншини

Лекція з громадянами ромської національної меншини

Спеціалістами Новобаварського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану було проведено лекцію з громадянами ромської національної меншини щодо їх правового статусу.

До національних меншин належать групи громадян України, які не є українцями за національністю, виявляють почуття національного самоусвідомлення та спільності між собою. (Ст. 3 Закону України "Про національні меншини в Україні").

Детальніше...

19.04.2019  Надання адресної безоплатної правової допомоги в Чугуївському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги в Чугуївському районі Харківської області

Головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. здійснено надання адресної безоплатної правової допомоги мешканцям Шевченківського району м. Харкова.

Прийом громадян було проведено на базі Територіального центру надання соціальних послуг Шевченківського району міста Харкова. Громадяни отримали консультації щодо укладення договору дарування, особливостей договору довічного утримання, можливості спадкування майна територіальною громадою, порядку стягнення аліментів, у тому числі на користь непрацездатних батьків.

Детальніше...

19.04.2019  Он-лайн семінар тренінг через мережу Skype

Он-лайн семінар тренінг через мережу Skype

Працівниками відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Огурцовою Л.О. та Павленко Ю.Ю. проведено он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Красноградської районної державної адміністрації – Герасименко Н.О., Граб А.В.

Детальніше...

19.04.2019  Урок «Стоп-булінг» для учнів 9 класу школи-гімназії № 3 м.Куп’янська

Урок «Стоп-булінг» для учнів 9 класу школи-гімназії № 3 м.Куп’янська

Головним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Лобода О.М. для учнів 8 класу школи-гімназії № 3 в межах Плану реалізації етапу кампанії Стоп булінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено тематичний урок на тему: Стоп-булінг.

Детальніше...

19.04.2019  Cемінар з учнями середніх класів Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 181

Cемінар з учнями середніх класів Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 181

Спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Богуцькою В.В. було проведено семінар з учнями середніх класів Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 181 "Дьонсурі" на тему «Шкільне самоврядування як базовий інститут демократії», присвячений учнівському самоврядуванню та виборам президента школи.

Детальніше...

19.04.2019  Шановні мешканці Харкова та Харківської області!

Шановні мешканці Харкова та Харківської області!

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні “Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів”. Це дослідження проводиться з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки у районах м. Харкова та Харківської області

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта