11.02.2019  Лекція для учнів Харківського техноголічного ліцею № 9

Лекція для учнів Харківського техноголічного ліцею № 9

Заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Назарян А.А. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено лекцію для учнів Харківського техноголічного ліцею № 9 щодо «# Стоп Булінг!».

Детальніше...

11.02.2019  #СтопБулінг!

#СтопБулінг!

Заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Назарян А.А. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено інформування для учнів Харківського техноголічного ліцею № 9 щодо #СтопБулінг!

Детальніше...

11.02.2019  Фахівці Харківської юстиції провели урок #СтопБулінг для учнів 8 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №88 імені О.Г. Зубарева

Фахівці Харківської юстиції провели урок #СтопБулінг для учнів 8 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №88 імені О.Г. Зубарева

В межах реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО” та в рамках реалізації нового етапу компанії #СтопБулінг фахівцями Харківської юстиції проведено у Харківської загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів №88 імені О.Г. Зубарева тематичний урок «STOP БУЛІНГ» для учнів 8 класу.

Головна мета заходу, формувати нетерпимість до проявів агресії, розвивати співчутливе ставлення до жертв насилля, здобути навички надання і отримання допомоги.

Під час активного діалогу дітям було роз’яснено поняття булінгу, його різновиди, наведено приклади проявів булінгу за допомогою відеоматеріалів, роз'яснено категорії осіб, які можуть бути причетними до нього та де і як отримати допомогу.

Детальніше...

11.02.2019  Тематичне заняття для керівництва та вчителів Харківської гімназії № 1 Харківської міської ради Харківської області в рамках правопросвітницької кампанії «Стоп булінг!» проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Тематичне заняття для керівництва та вчителів Харківської гімназії № 1 Харківської міської ради Харківської області в рамках правопросвітницької кампанії «Стоп булінг!» проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів Меланія Хуторянська провела тематичне заняття для керівництва та вчителів Харківської гімназії № 1 Харківської міської ради Харківської області в рамках правопросвітницької кампанії «Стоп булінг!» правопросвітницької проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на тему: «Законодавство України щодо протидії булінгу (цькуванню). Можливі механізми реагування на випадки булінгу і захист постраждалих осіб».

Детальніше...

11.02.2019  Бесіда зі студентами Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу на тему: #СтопБулінг!

Бесіда зі студентами Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу на тему:  #СтопБулінг!

Заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Назарян А.А. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено інформування студентів Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу щодо #СтопБулінг!

Детальніше...

11.02.2019  "Поїхати з дитиною за кордон — легко!"

"Поїхати з дитиною за кордон — легко!"

В наш час, коли існує великий відсоток розлучень і діти залишаються жити з одним із батьків, досить поширеним є питання можливості виїзду дитини за кордон без згоди на те одного з них.

З метою ознайомлення з процедурою виїзду за кордон з дитиною, провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Горбуновою Катериною проведено консультацію для відвідувачів Центру психології та особистісного розвитку PLINE.

Детальніше...

11.02.2019  Лекція для працівників Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 92

Лекція для працівників Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 92

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану (далі — Відділ) Харіною О.І. проведено лекцію для працівників Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 92 Харківської міської ради Харківської області на тему “Ознайомлення з пілотними проектами Міністерства юстиції України у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, обговорення актуальних питань в рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

11.02.2019  Інформування громадян щодо проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

нформування громадян щодо проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану (далі — Відділ) Жовновською О.А., після проведення державної реєстрації народження дитини, громадянам ромської національної меншини було надано правову консультацію з питання дії загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

11.02.2019  Виступ на радіо Дворічанщини

Виступ на радіо Дворічанщини

Головним спеціалістом Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Макогон Н.В. було проведено виступ на радіо Дворічанщини «Приоскілля» на тему: «Забирають бізнес? Відбирають майно?», а також в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було висвітлено основні напрямки реалізації даного проекту. Також проінформовано про функціонування сервісу Міністерства юстиції України «Шлюб за добу».

Детальніше...

11.02.2019  Консультування громадян ромської національності з питань отримання повторних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану

Консультування громадян ромської національності з питань отримання повторних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану

Головним спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах Черненко Т.В. проведено інформування громадян ромської національності з питань отримання повторних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, можливість скористатися пілотними проектами Міністерства юстиції України «Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», «Шлюб за 24 години», «Реєстрація народження в пологових будинках» та загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

08.02.2019  Public discussion 

Public discussion 

Сьогодні Тетяна Єгорової-Луценко взяла участь у Public discussion, у ході якої розповіла присутнім про «Програму відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину». Також присутні обговорили питання надання якісної правової допомоги тим верствам населення, які постраждали від наркотичної субкультури, адже ця проблема торкається не лише залежних, але й членів їх родин, близьких або друзів, у тому числі особливо страждають діти. Зростаючи у таких родинах, потенційна ймовірність скоєння  дітьми злочинів зростає.

Детальніше...

08.02.2019  Харківська юстиція провела урок #СтопБулінг для учнів 9-А класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 50

Харківська юстиція провела урок #СтопБулінг для учнів 9-А класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 50

Сьогодні спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Смородська М.С., Іванова Т.О. та Парамонова Л.В. завітали до учнів 9-А класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 50 та провели урок #СтопБулінг.

Під час уроку учні виконували вправи, які навчили розпізнавати звичайні конфлікти та булінг

Також, учням надані поради-рекомендації як захистити себе від булінгу:

Детальніше...

08.02.2019  Лекція для вихованців ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «СПОРТИВНИЙ КЛУБ «БУШИДО ХАРКІВ»

Лекція для вихованців ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «СПОРТИВНИЙ КЛУБ «БУШИДО ХАРКІВ»

Фахівцями Харківської юстиції в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено правопросвітницький захід на тему: «Стоп булінг!» для неповнолітніх вихованців ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «СПОРТИВНИЙ КЛУБ «БУШИДО ХАРКІВ».

Детальніше...

08.02.2019  Спільна зустріч з Кегичівським районним центром зайнятості та Міжрайонним відділом державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах

Спільна зустріч з Кегичівським районним центром зайнятості та Міжрайонним відділом державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах

В рамках Меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України відбулась спільна зустріч з представниками Кегичівського районного центру зайнятості.

Детальніше...

08.02.2019  Проведення виконавчих дій за місцем проживання боржників

Проведення виконавчих дій за місцем проживання боржників

Державними виконавцями Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова продовжуються виходи за місцем проживання боржників з метою проведення виконавчих дій, направлених на погашення заборгованості у виконавчих провадженнях по сплаті аліментів та запровадження нових засобів примусового виконання рішень, створення дієвих механізмів притягнення недобросовісних платників аліментів до відповідальності.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта