14.03.2019  Робоча зустріч

Робоча зустріч

В Нововодолазькій районній філії ХОЦЗ за участю представника Нововодолазького РВ ДВС, проведено робочу зустріч на тему: «Як боржник може знайти роботу». У ході заходу було обговорені наступні питання: інформація про вакантні посади, якщо неможливо працевлаштуватись за наявним фахом, що необхідно зробити боржнику у разі працевлаштування.

Детальніше...

14.03.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах, проведено правороз’яснювальну роботу з працівниками Рояківської сільської ради Кегичівського на тему: "Як протидіяти домашньому насильству".

Детальніше...

14.03.2019  Семінар для Андріївської сільської ради

Семінар для Андріївської сільської ради

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському проведено семінар з трудовим колективом Андріївської сільської ради Кегичівського району.

Детальніше...

13.03.2019  Інформування відвідувачів Територіального центру надання соціальних послуг Київського району міста Харкова про загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування відвідувачів Територіального центру надання соціальних послуг Київського району міста Харкова про загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Для відвідувачів Територіального центру надання соціальних послуг Київського району міста Харкова головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Котляр Г.О. та провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Свиридовою Н.О. було проведено лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Отримуй аліменти!», «Як виконати рішення суду?», «Забезпечення права на заробітну плату», «Стоп булінг!», «Нові правила щодо виїзду за кордон з дитиною», «Захист прав дитини шляхом законодавчих змін порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», «Тимчасова зміна місця голосування», «Перевір себе у списках виборців», «Як голосувати за місцем проживання?», «Як протидіяти порушення під час виборів?».

Детальніше...

13.03.2019  Семінар та тренінг з державними виконавцями Харківської області

Семінар та тренінг з державними  виконавцями Харківської області

Провідним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Павленко Ю.Ю. проведено семінар та тренінг з державними  виконавцями Харківської області.

Детальніше...

13.03.2019  В Науково-технічній бібліотеці ПрАТ “Укргідропроект” обговорювали інформаційні кампанії “Я маю право голосу” та “Відповідальне батьківство”

В Науково-технічній бібліотеці ПрАТ “Укргідропроект” обговорювали інформаційні кампанії “Я маю право голосу” та “Відповідальне батьківство”

В рамках правопросвітницьких кампаній “Я маю право голосу” та “Відповідальне батьківство” головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. було проведено зустріч з працівниками Науково-технічної бібліотеки ПрАТ “Укргідропроект”.

Детальніше...

13.03.2019  Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

Проведено онлайн семінар через мережу Skype з державними реєстраторами Первомайської міської ради. У заході прийняли участь: Часовськой І.В. – начальник відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації, Вербицька Н.М. – головний спеціаліст відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації, Чінгузов В.С. – начальник відділу державної реєстрації виконавчого комітету Первомайської міської ради, Лозовська М.М. – державний реєстратор відділу державної реєстрації виконавчого комітету Первомайської міської ради, Черниченко Т.О. - державний реєстратор відділу державної реєстрації виконавчого комітету Первомайської міської ради.

Детальніше...

13.03.2019  Круглий стіл з приватними нотаріусами міста Харкова

Круглий стіл з приватними нотаріусами міста Харкова

Управлінням з питань нотаріату спільно з приватними нотаріусами міста Харкова проведено засідання круглого столу, на якому обговорені проблемні питання, що виникають у нотаріусів при виконанні обов’язків суб’єктів первинного фінансового моніторингу, та шляхи їх вирішення.

Детальніше...

13.03.2019  Про роль свідка у шкільному цькуванні та як попередити булінг розповідали спеціалісти Харківської юстиції

Про роль свідка у шкільному цькуванні та як попередити булінг розповідали спеціалісти Харківської юстиції

Булінг у шкільному середовищі – буденна реальність для багатьох людей в усьому світі. Агресивна поведінка дітей один до одного трапляється майже кожного дня. Не секрет, що переслідування, знущання, погрози онлайн, образи – все це негативно впливає на школяра та його успіхи у навчанні. Мотивацією до виникнення такого явища як булінг зазвичай стають заздрість, помста, відчуття неприязні, боротьба за владу, самоствердження тощо.

Детальніше...

13.03.2019  Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

Проведено онлайн семінар через мережу Skype з державними реєстраторами Чугуївської міської ради.

У зазначеному заході прийняли участь: Часовськой І.В. – начальник відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації, Вербицька Н.М. – головний спеціаліст відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації, Рєзанова І.Ю. – начальник відділу державної реєстрації Чугуївської міської ради, Черкашина А.О. – державний реєстратор відділу державної реєстрації Чугуївської міської ради.

Детальніше...

12.03.2019  Виїзний прийом громадян у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах

Виїзний прийом громадян у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах

Виконуючим обов`язки заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Анастасією Купріяновою проведено виїзний прийом громадян у приміщенні Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах.

Детальніше...

12.03.2019  Лекція для фахівців соціальної сфери Харківської області за правопросвітницькими кампаніями «Я маю право голосу», «Відповідальне батьківство» в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Лекція для фахівців соціальної сфери Харківської області за правопросвітницькими кампаніями «Я маю право голосу», «Відповідальне батьківство» в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Працівники Харківської юстиції: начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів Меланія Хуторянська спільно з головним спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Оксаною Мякшиною взяли участь у роботі курсів підвищення кваліфікації для фахівців соціальної сфери Харківської області

Детальніше...

11.03.2019  В Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського обговорили питання реалізації виборчих прав громадян

В Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського обговорили питання реалізації виборчих прав громадян

В рамках реалізації інформаційної кампанії “Я маю право голосу!” головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Ночовкіною О.В. проведено зустріч в Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського.

Детальніше...

11.03.2019  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Колектив Шостої Харківської державної нотаріальної контори в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» зустрівся з працівниками Служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації.

Детальніше...

11.03.2019  Відео - лекція “Стоп булінг!” для студентів Коледжу Національного фармацевтичного університету

Відео - лекція “Стоп булінг!” для студентів Коледжу Національного фармацевтичного університету

Продовжується інформаційно-просвітницька кампанія спрямована на протидію такому негативному соціально-психологічному явищу, як булінг, серед учнівської молоді Харківщини. Для студентів груп Ф-11, Ф-13, Ф-16, Ф-25, Ф-102 Коледжу Національного фармацевтичного університету головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Котляр Г.О. та бібліотекарем Центральної бібліотеки Основ’янського району міста Харкова Зозулевською О.О. в межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено відео-лекцію на тему: “Стоп булінг!”, а також із студентами була розроблена власна стратегія боротьби з булінгом.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта