11.03.2019  #ЯМаюПравоГолосу

#ЯМаюПравоГолосу

Під керівництвом Тетяни Єгорової-Луценко працівниками Харківської юстиції проведено тренінгове заняття для студентів та педагогічного колективу Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» щодо реалізації та захисту виборчого права у випадках порушення.

Підвищення рівня правосвідомості молоді – це кроки на шляху до побудови демократичної держави.

Детальніше...

11.03.2019  Новини законодавства щодо протидії проявам насильства

Новини законодавства щодо протидії проявам насильства

На запрошення керівництва Харківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів Меланія Хуторянська провела правове навчання для кандидатів в опікуни, піклувальники, прийомні батьки-вихователі на тему: «Новини законодавства у напрямку протидії проявам насильства, булінгу (цькуванню)».

Детальніше...

07.03.2019  Захист прав жінок, які повертаються з місць позбавлення волі

Захист прав жінок,  які повертаються з місць позбавлення волі

Начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Колотіловою Н.В. взято участь у круглому столі на тему: “Соціальне замовлення як механізм розширення системи послуг щодо профілактики рецидивів правопорушень суб'єктами пробації та жінками, які повертаються з місць позбавлення волі”.

Детальніше...

07.03.2019  Зустріч з лікарями КНП Міської клінічної лікарні № 13

Зустріч з лікарями КНП Міської клінічної лікарні № 13

Напередодні 8 березня спеціалістом Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Харківській області проведена зустріч з лікарями КНП Міської клінічної лікарні № 13 Харківської міської ради.

Лікарі - це такі ж звичайні люді, які поза своєї працею, так само повинні знати, як захистити себе у різних життєвих ситуаціях. Дія всеукраїнського правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" направлена на підвищення обізнаності українців про їх права та свободи. Також, було обговорено тему «порядок стягнення аліментів» та обговорені проблемні питання, які виникають при виконанні тиках рішень.

Детальніше...

07.03.2019  «Робота по боротьбі з булінгом включає в себе роботу з майбутніми вчителями»

«Робота по боротьбі з булінгом включає в себе роботу з майбутніми вчителями»

Працівником відділу, Близнюк К.Є. було проведено бесіди зі студентами Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, які вже в цьому році почнуть працювати у школах.

Цікаво було слухати іх провозиції щодо вдосконалення системи освіти, котра покликана не тільки вкласти знання, які мають велике значення в нашому житті, а й навчити поважати один одного, бути добрими до тих кто тебе оточує та не пройти повз коли хтось потребує допомоги.

Детальніше...

07.03.2019  #БулитиНеКруто - з учнями Харківської гімназії № 169 проведено тематичний урок “СтопБулінг!”

#БулитиНеКруто - з учнями Харківської гімназії № 169 проведено тематичний урок “СтопБулінг!”

Головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти О. Ночовкіна провела урок “СтопБулінг!” в Харківській гімназії № 169.Під час заходу з учнями 2-го класу обговорювалися питання виявлення, запобігання та протидії булінгу. Також діти дізналися про засоби врегулювання конфліктів, які можуть виникати в колективі.

Детальніше...

07.03.2019  Урок «Стоп булінг!»

Урок «Стоп булінг!»

Спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Івановою Т.О. та Богуцькою В.В. для учнів 7 класу Харківського навчально-виховного комплексу № 45 "Академічна гімназія" Харківської міської ради було проведено урок на тему «Стоп булінг!»

В легкій ігровій формі, із застосуванням життєвих прикладів, за безпосередньою участю школярів було розказано про таке явище, як булінг, його різновиди, як його уникнути та боротися з наслідками, наприклад, продемонстровано, за допомогою самих учнів, дієвість вправи «stop-talk-walk», яка допомагає попередити агресію.

Детальніше...

07.03.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО»

В будинку науки і техніки залізничників смт.Куп’янськ-Вузловий головним державним виконавцем  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Чабанною Н.В. проведено інформування працівників будинку культури та відвідувачів про основні напрямки загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО

Детальніше...

07.03.2019  Традиційно на початку березня Україна вшановує пам'ять Великого Українця.

Традиційно на початку березня Україна вшановує пам'ять Великого Українця.

Фахівці Харківської юстиції разом з учнями 10-ого класу Харківської загальноосвітньої школи № 119 взяли участь у заході з нагоди 205 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка – величної особистості в історії України, знаменного митця, художника і поета.

Детальніше...

07.03.2019  Оголошено конкурс на заміщення 26 вакантних посад державної служби

Оголошено конкурс на заміщення 26 вакантних посад державної служби

Увага! В Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області оголошено конкурс на заміщення 26 вакантних посад державної служби, серед яких вакансії у відділах державної реєстрації актів цивільного стану та відділах державної виконавчої служби!

Детальніше з вакансіями державної служби та вимогами до кожної посади окремо можна ознайомитися у розділі «Управління персоналом» або перейшовши за банером «Вакансії» на головній сторінці!

Документи подаються до 16 год. 00 хв. 21 березня 2019 року за адресою: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, б. 16, 3 пов. (пн.- чт.  – до 17:00, пт. – до 16:00 ).

Звертаємо увагу, що декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік (тип: кандидат на посаду), подається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК.

Обов’язковою вимогою також є наявність посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

07.03.2019  Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян

11 березня 2019 року в приміщенні Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбудеться особистий прийом громадян в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Анастасією Купріяновою.

Особистий прийом відбудеться: о 15.00 за адресою: Харківська область, Кегичівський район, смт. Кегичівка, вул. Волошина, 38.

Детальніше...

07.03.2019  Булінг- проблема, яку необхідно вирішувати

Булінг- проблема, яку необхідно вирішувати

Фахівці Харківської юстиції продовжують активно проводити роботу направлену на освітлення проблеми булінгу серед школярів. Так, спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Голуб В.В. та Литовченко Ю.С. провели урок — тренінг на тему #СТОПБУЛІНГ для учнів 6-го класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 150.

Детальніше...

06.03.2019  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Старшим державним виконавцем  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському Сакович О.В. проведено бесіду у магазині «Лакомка» на теми: «Порядок виконання рішень судів», «Порядок оформлення субсидії» Додатково проінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

6.03.2019  Святкування 100-річчя існування системи органів державної реєстрації актів цивільного стану

Святкування 100-річчя існування системи органів державної реєстрації актів цивільного стану

Тетяна Єгорова-Луценко разом із заступником Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Іриною Садовською привітали співробітників ДРАЦСів з нагоди 100-річчя існування системи органів державної реєстрації актів цивільного стану.

Детальніше...

06.03.2019  Робоча зустріч з нотаріальною спільнотою Харківщини

Робоча зустріч з нотаріальною спільнотою Харківщини

Сьогодні в Харківській області з робочим візитом перебуває заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Ірина Садовська. Ірина Садовська разом із Тетяною Єгоровою-Луценко провели зустріч із нотаріусами Харківщини, під час якої обговорили питання щодо повноважень нотаріусів у сфері державної реєстрації, а також багато інших актуальних питань.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта