05.02.2019  Meetup з директорами шкіл у відділі освіти Красноградської райдержадміністрації

Meetup з директорами шкіл у відділі освіти Красноградської райдержадміністрації

З початком нового етапу правопросвітницької кампанії «Стоп булінг!» загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівником управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян Анастасією разом з керівницею відділу освіту Красноградської районної державної адміністрації Туровою Антоніною проведена спільна зустріч з директорами та представниками директорів закладів загальної середньої освіти Красноградської районної ради Харківської області на дуже турбуючу у суспільстві тему: «Булінг у шкільному середовищі».

Детальніше...

05.02.2019  Поїхати з дитиною за кордон без згоди другого з батьків - легко!

Поїхати з дитиною за кордон без згоди другого з батьків - легко!

Під час планування подорожі за кордон із дітьми батьки часто стикаються із досить заплутаними питаннями стосовно того, чи потрібен дозвіл одного чи двох батьків для виїзду неповнолітньої дитини за кордон, як бути, якщо батьки розлучені, яким є термін дії дозволу батьків тощо.

З приводу цих актуальних питань фахівцями Харківської юстиції було влаштовано зустріч з колективом Української промислової енергетичної компанії, в ході якої фахівці управління юстиції розповіли про новації у законодавстві, які відбулися за ініціативою Міністерства юстиції #ЧужихДітейНеБуває.

Детальніше...

05.02.2019  Лекція для працівників Куп’янського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій

Лекція для працівників Куп’янського районного відділу Державної  служби з надзвичайних ситуацій

Головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Трегуб Є.В. для працівників Куп’янського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій прочитано лекцію на тему «Поїхати з дитиною за кордон – легко!». В ході лекції обговорені нові правила виїзду дитини за кордон та що необхідно знати батькам, які хочуть виїхати за кордон з дитиною без згоди другого з батьків.

Детальніше...

05.02.2019  Вебінар для суддів та працівників апарату Дергачівського районного суду Харківської області

Вебінар для суддів та працівників апарату Дергачівського районного суду Харківської області

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області у 2019 році запроваджено нову форму проведення семінарів з питань надання міжнародної правової допомоги у цивільних та кримінальних справах для суддів та працівників апарату судів, а саме - вебінар.

Першими, для кого було проведено вебінар, стали працівники апарату Дергачівського районного суду Харківської області.

Детальніше...

05.02.2019  Булінг, профілактика та методи застереження – інформація для батьків

Булінг, профілактика та методи застереження – інформація для батьків

Спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Богуцькою В.В. та Смородською М.С. в рамках загальних зборів для батьків учнів Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 18 в межах проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено бесіду на злободенні теми, серед яких важливе місце посідала тема, присвячена булінгу та його профілактиці.

Детальніше...

05.02.2019  «Світ без булінгу» очима школярів

«Світ без булінгу» очима школярів

Спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Смородська М.С., Іванова Т.О. та Парамонова Л.В. провели урок з #СтопБулінг для учнів 6-А класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 126.

Ситуація з булінгом в Україні доволі невтішна. Майже кожна дитина стикалися з випадками булінгу в той чи іншій формі. Хтось був агресором, хтось жертвою, а хтось спостерігачем.

Детальніше...

05.02.2019  Участь у розширеній апаратній нараді Красноградської районної державної адміністрації

Участь у розширеній апаратній нараді Красноградської районної державної адміністрації

Начальником Красноградського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Гетою О.С. взято участь у розширеній апаратній нараді Красноградської районної державної адміністрації.

В ході виступу Олександр Гета розповів про показники роботи відділу за 2018 рік.

Детальніше...

04.02.2019  Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

В межах роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області, яка розташована за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 26, м. Харків, щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 здійснюється консультування громадян з правових питань.

За період з 3 по 31 січня 2019 року в межах роботи громадської приймальні надано безоплатну первинну правову допомогу 25 особам.

Детальніше...

04.02.2019  Спільна зустріч з Лозівським міськрайонним центром зайнятості

Спільна зустріч з Лозівським міськрайонним центром зайнятості

В рамках Меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України відбулась спільна зустріч з представниками Лозівського міськрайонного центра зайнятості щодо взаємодії у напрямі організації та проведення спільних заходів, спрямованих на сприйняття зайнятості осіб, які мають майнові зобов’язання за рішеннями суду, інших органів, в тому числі осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів та стосовно яких відкриті виконавчі провадження в Міжрайонному відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та міста Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

04.02.2019  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Погорілою І.М. проведено інформування для мешканців м. Лозова про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», яка повідомила про нові механізми захисту дітей та жінок від домашнього насильства.

Детальніше...

04.02.2019  Круглий стіл з працівниками Первомайського місцевого центру з надання БВПД

Круглий стіл з працівниками Первомайського місцевого центру з надання БВПД

В приміщенні Первомайського місцевого центру з надання БВПД було проведено круглий стіл, під час якого було обговорено норми першого та другого пакетів закону #ЧужихДітейНеБуває, щодо дієвих механізмів впливу на неплатників аліментів та щодо посилення відповідальності неплатників аліментів, збільшення мінімального рівня фінансової підтримки дітей, які проживають в неповних сім’ях, та щодо яких запроваджено пільги і стимули для батьків, які сумлінно виконують свій обов’язок, у вигляді податкових пільг та інших преференцій.

Детальніше...

04.02.2019  Круглий стіл на тему: «Як протидіяти домашньому насильству»

Круглий стіл на тему: «Як протидіяти домашньому насильству»

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!», завідувачем Близнюківської державної нотаріальної контори Харківської області Щербиною В.В. було проведено круглий стіл на тему «Як протидіяти домашньому насильству» з працівниками архівного відділу Близнюківської районної державної адміністрації Харківської області.

Детальніше...

04.02.2019  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у приміщенні Нововодолазької державної нотаріальної контори Харківської області завідувачем держнотконтори Змієвською Т.М. спільно з працівником Нововодолазького бюро правової допомоги Обідою О.С. проведена робоча зустріч, під час якої були обговорені наступні питання: основні напрямками проекту та реєстрація права власності нерухомого майна.

Детальніше...

04.02.2019  Лекція на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

Лекція на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

Завідувачем Другою Харківською державною нотаріальною конторою Гончаренко Л.А. в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для трудового колективу фізичної особи — підприємця Григоренко Є.В. прочитано лекцію на тему: "Домашнє насильство".

Детальніше...

04.02.2019  Бесіда у Художньому салоні «Багет»

Бесіда у Художньому салоні «Багет»

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» консультантом Шостої Харківської державної нотаріальної контори Альбощою А.О. проведено бесіду у Художньому салоні «Багет». Спілкування пройшло на теми: «Порядок виконання рішень судів», «Правила оформлення документів для виїзду з дитиною за кордон», «Порядок оформлення субсидії».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта