28.12.2017  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 26 грудня 2017 року за № 65/1615 зареєстровано розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від  01 грудня 2017 року № 690 «Про затвердження Положення про проведення другого (обласного) етапу Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя».

28.12.2017  Нарада з начальниками відділів державної виконавчої служби

Нарада з начальниками відділів державної виконавчої служби

27 грудня 2017 року проведена спільна нарада під керівництвом начальника Головного територіального Управління юстиції у Харківській області Єгорової Тетяни Петрівни та заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактіна Іллі Сергійовича з начальниками  відділів державної виконавчої служби, підпорядкованих Головному територіальному управлінню юстиції у Харківській області, стосовно підведення підсумків роботи за 2017 рік та обговорення пріоритетних напрямків  роботи на І півріччя 2018 року.

Детальніше...

27.12.2017  Семінар з суб’єктами державної реєстрації

Семінар з суб’єктами державної реєстрації

27 грудня 2017 року проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації.

У зазначеному заході прийняли участь: працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, суб’єкти державної реєстрації.

Під час семінару було розглянуто наступне питання:

Детальніше...

22.12.2017  Робоча зустріч з працівниками Департаменту у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації

Робоча зустріч з працівниками Департаменту у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації

21 грудня 2017 року працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кисловською О.І. та Кас'ян А.В. було ознайомлено працівників Департаменту у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації з правопросвітницьким проектом "Я МАЮ ПРАВО!", який запроваджено з метою формування  правової свідомості громадян шляхом інформування про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, залучення громадян до правової активності та правосвідомої поведінки. В ході зустрічі обговорювались ціль, мета та основні повідомлення проекту, розповсюджувались інформаційні матеріали.

Детальніше...

22.12.2017  Прийом внутрішньо переміщених осіб

Прийом внутрішньо переміщених осіб

21 грудня 2017 року головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області з адвокатами юридичної консультації Холодногірського району м. Харкова, було проведено спільний прийом внутрішньо переміщених осіб. В ході вказаного закладу було надано консультації та роз'яснення з питань судового захисту прав, свобод та інтересів громадян України, які стали вимушеними переселенцями. Було ознайомлено з положеннями Закону України “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб”, висвітлено ряд питань, щодо порядку звернення внутрішньо переміщених осіб до суду за захистом своїх прав. Зокрема, роз'яснено принципи визначення підсудності справи тому чи іншому суду; основні складові позовної заяви; розміри та ставки судового збору, пільги при його сплаті та інш.

Детальніше...

22.12.2017  Нарада за участю представників Прокуратури Харківської області, ВАП УПП Харківської області Департаменту патрульної поліції, ГУ ДФС у Харківській області з начальниками відділів державної виконавчої служби

Нарада за участю представників Прокуратури Харківської області, ВАП УПП Харківської області Департаменту патрульної поліції, ГУ ДФС у Харківській області  з  начальниками відділів державної виконавчої служби

21 грудня 2017 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області під керівництвом заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактіна Іллі Сергійовича за участю представників Прокуратури Харківської області, ВАП УПП Харківської області Департаменту патрульної поліції, ГУ ДФС у Харківській області була проведена нарада з начальниками відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області щодо налагодження взаємодії шляхом обговорення актуальних питань виконання рішень судів про конфіскацію майна засуджених та спеціальної конфіскації майна, вжиття заходів з погашення боргу фізичних осіб (ст. 87.11 Податкового кодексу України) та заборгованості з ЄСВ (ст.25 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування»).

Детальніше...

21.12.2017  Тематичний короткостроковий семінар з представниками Міністерства юстиції України

Тематичний короткостроковий семінар з представниками Міністерства юстиції України

20 грудня 2017 року на базі Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області розпочато проведення тематичного короткострокового семінару за програмою «Правозастосування Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» Сімейного і Цивільного кодексів України та інших нормативно-правових актів при державній реєстрації актів цивільного стану» з начальниками відділів державної реєстрації актів цивільного  стану управлінь державної реєстрації головних територіальних управлінь  юстиції в областях та місті Києві у якому бере участь начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тимощук О.В.

Детальніше...

21.12.2017  Проведено розширену нараду-семінар

Проведено розширену нараду-семінар

20 грудня 2017 року на базі Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області проведено розширену нараду-семінар з посадовими особами сільських, селищних рад Зміївського району Харківської області. На нараді було обговорене роботу відділу державної реєстрації актів цивільного стану в напрямку реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та необхідность інформування населення сіл та селищ Зміївського району Харківської області щодо правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

21.12.2017  Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації!

Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації!

20 грудня 2017 року відбулося засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації.

Під час засідання постійно діючої робочої групи розглянуто наступне питання:

обговорення постанови Кабінету Міністрів України від 6 грудня  2017 р. № 925 «Деякі питання удосконалення механізмів захисту речових прав на земельні ділянки».

А також, вирішено доопрацювати проект інформаційного листа на тему: Формування реєстраційної справи або долучення до неї документів у разі прийняття документів уповноваженою особою фронт-офісу.

20.12.2017  Не завжди лекції є нудними

Не завжди лекції є  нудними

Так, сьогодні в.о. завідувача а сектору з питань запобігання і виявлення корупції Анна Федоренко у жвавий розмові  зі студентами факультету адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава  Мудрого обговорювали питання антикорупційної реформи в Україні та створення нових антикорупційних  інституцій

Детальніше...

20.12.2017  Цільова перевірка Міськрайонного відділу державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Цільова перевірка Міськрайонного відділу державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області

19 грудня 2017 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведена цільова перевірка Міськрайонного відділу державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області з питань виконання виконавчих документів про стягнення до бюджету; стягнення аліментів; конфіскацію майна; проведення заходів щодо запобігання корупції та здійснення аналізу стану дотримання антикорупційного законодавства; проведення посадовими особами особистого прийому громадян, періодичність таких прийомів; наявність графіків їх проведення, організація контролю за дотриманням законодавства про звернення громадян та юридичних осіб.

Детальніше...

20.12.2017  Онлайн – семінар

Онлайн – семінар

19 грудня 2017 року проведено онлайн – семінар з сектором державної реєстрації Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області.У зазначеному заході прийняли участь: провідний спеціаліст відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Павленко Ю.Ю. та  завідувач сектору  державної реєстрації Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області Степаненко Д.І.

Під час семінару були розглянуті актуальні питання у сфері державної реєстрації.

Детальніше...

20.12.2017  Лекція в приміщенні Почесного консульства Республіки Вірменія в Харківській та Сумській областях

Лекція в приміщенні Почесного консульства Республіки Вірменія в Харківській та Сумській областях

18 грудня 2017 року в приміщенні Почесного консульства Республіки Вірменія в Харківській та Сумській областях проведено правопросвітницькі заходи, спрямовані на реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та правоосвітні заходи, спрямовані на підвищення рівня правової культури біженців, а саме: лекції на тему: «Не отримуєш аліменти?», «Державна реєстрація речових прав на підставі договору оренди землі», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Що треба робити, якщо вимагають хабара за іспит чи навчання?», «Актуальні питання державної реєстрації громадських об’єднань біженців в Україні», для членів Харківської обласної громадської організації «Вірменське товариство культурних зв’язків», серед яких є особи, які мають правовий статус «біженця».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта