16.05.2018  Консультування з питання порядку державної реєстрації народження дитини

Консультування з питання порядку державної реєстрації народження дитини

15.05.2018 року у межах пілотного проекту Міністерства юстиції України головним спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Індустріальному та Немишлянському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Четвериковою Н.Ф. проведено консультування громадянки ромської національної меншини, з питання щодо порядку державної реєстрації народження дитини.

Детальніше...

16.05.2018  Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Працівниками відділу з питань нотаріату спільно з завідувачем Валківської держнотконтори Харківської області Кобзар Н.Я. приватним нотаріусом Валківського районного нотаріального округу Харківської області Левчуком С.О., приватними нотаріусами Харківського міського нотаріального округу Палєвою О.М. та Скорбач Я.С. проведено круглий стіл у Валківському центрі адміністративних послуг щодо щодо обговорення основних напрямків загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО", який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

16.05.2018  Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Працівниками відділу з питань нотаріату спільно з завідувачем Валківської держнотконтори Харківської області Кобзар Н.Я. приватним нотаріусом Валківського районного нотаріального округу Харківської області Левчуком С.О., приватними нотаріусами Харківського міського нотаріального округу Палєвою О.М. та Скорбач Я.С.,проведено круглий стіл у Валківській районній газеті "Сільські вісті" щодо обговорення основних напрямків загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО", який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

16.05.2018  Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Одинадцятої Харківської державної нотаріальної контори Аль Бієк Н.Є. проведено бесіду з батьками учнів 6-Б класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №156, в ході якої присутніх проінформовано про загальнонаціональний просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників. Також було надано інформаційні матеріали та буклети з основними повідомленнями проекту та інформаційного видання Міністерства юстиції «Юстиція відкрита для людей».

Детальніше...

16.05.2018  Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Завідувачем Близнюківської державної нотаріальної контори Харківської області Щербиною В.В. проведено інформування працівників та відвідувачів Близнюківського відділення ПАТ КБ “ПриватБанк” щодо основних напрямків загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я маю право!”. Також громадян поінформовано з питань: “Пред'явлення кредитором спадкодавця вимог до спадкоємців”, “Відповідальність за несплату аліментів”.

Детальніше...

16.05.2018  Бесіда з працівниками ТОВ «ГАЗЭНЕРГОПРОЕКТ»

Бесіда з працівниками ТОВ «ГАЗЭНЕРГОПРОЕКТ»

Державним нотаріусом Одинадцятої Харківської державної нотаріальної  контори  Степанець О.Б. та консультантом  держнотконтори  Гірською А.І. проведено бесіду з працівниками ТОВ «ГАЗЭНЕРГОПРОЕКТ». В ході даної бесіди працівників було проінформовано щодо загальнонаціональний просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО»,  який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

Детальніше...

16.05.2018  Інформування студентської молоді

Інформування студентської молоді

16 травня 2018 року спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області для студентів Житлово – комунального коледжа Харківського національного університета міського господарства             ім. О.М. Бекетова було проведено семінар на тему: «Як захистити свої права в судовому порядку» в рамках якого, були висвітлені питання звернення до суду за захистом порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.

Детальніше...

16.05.2018  Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Завідувачем Восьмої Харківської державної нотаріальної контори Лакізою І.В. У Північно-Східному науковому центрі Національної академії наук України було здійснено поширення інформації про загальнонаціональний  правопросвітницький “Я маю право!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом  інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

16.05.2018  Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Завідувачем Восьмої Харківської державної нотаріальної контори Лакізою І.В. з метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізму захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб, відповідно до правопросвітницького проекту “Я маю право!” відвідувачам  держнотконтори надані консультації  з питань: “Посвідчення безспірних фактів та безспірних прав”, “Не знаєш, як оформити субсидію?”, “Правова природа заповіту”.

Детальніше...

16.05.2018  Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Четвертої Харківської державної нотаріальної контори Козєєвою С.М. проведена лекція для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 118 Харківської міської ради та їх батьків на тему: «Реалізація та захист прав громадян. Правопросвітницький проект “Я маю право»!», «Вимоги законодавства щодо оформлення дозволу батьків для виїзду малолітніх та неповнолітніх дітей за кордон».

Детальніше...

16.05.2018  Повідомляємо про повернення нормативно-правового акта без державної реєстрації для доопрацювання

Повідомляємо про повернення нормативно-правового акта без державної реєстрації  для доопрацювання

14 травня 2018 року Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області на прохання суб'єкта нормотворення прийнято рішення повернути без державної реєстрації для доопрацювання розпорядження Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області  від 18 квітня 2018 року № 192 “Про затвердження Положення про районну комісію для розгляду питань, пов'язаних із встановленням статусу учасника війни відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту ”.

16.05.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області було зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

Детальніше...

16.05.2018  Консультування громадян з питання отримання повторного свідоцтва про смерть

Консультування громадян з питання отримання повторного свідоцтва про смерть

15 травня 2018 року головним спеціалістом Вовчанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бабашевою О.Є. під час прийому громадян було надано консультацію громадянці щодо порядку отримання повторного свідоцтва про смерть.

Детальніше...

16.05.2018  Лекція для школярів на тему: «Право особи на зміну імені»

Лекція для школярів на тему: «Право особи на зміну імені»

15 травня 2018 року, начальником Красноградського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Болотовою О.В. у Зорянському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  проведено лекцію  на тему: «Право особи на зміну імені».

Детальніше...

16.05.2018  Участь у засіданні круглого столу на тему: «Права, обов’язки батьків та дітей»

Участь у засіданні круглого столу на тему: «Права, обов’язки батьків та дітей»

15 травня 2018 року в приміщенні Близнюківського Будинку дитячої та юнацької творчості начальником Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Закорко Я.В. взято участь у засіданні круглого столу на тему: «Права, обов’язки батьків та дітей». 

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта