Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 14.09.2018  Проведено семінар в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

Проведено семінар в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

Завідувачем Близнюківської державної нотаріальної контори Щербиною В.В. проведено семінар в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!" для посадових осіб органів місцевого самоврядування Близнюківського району Харківської області на тему:"Особливості посвідчення заповіту при свідках"

Детальніше...

14.09.2018  Проведено зустріч на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

Проведено зустріч на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

Заступником завідувача Восьмої харківської державної нотаріальної контори Кретовою О. В.у приміщенні Харківської гімназії №1 Харківської міської ради Харківської області було проведено зустріч з заступником директора з навчально-виховної роботи Харківської гімназії №1 Харківської міської ради Харківської області Гордієнко В. В., учителями Бондарєвою В. В., Московченко Р. В. та Гурко Т. П., та учнями Харківської гімназії №1 Харківської міської ради Харківської області, в ході якої було доведено до відома про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості українців, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

14.09.2018  Урок: «Зупинимо булінг разом!»

Урок: «Зупинимо булінг разом!»

Працівники управління персоналу: Козелько К.А., Чекаліна Г.М та Фоменко Т.В. – завітали до Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 88 ім. О.Г. Зубарева із проведенням тематичних уроків: «Зупинимо булінг разом!» для старших класів.

Детальніше...

14.09.2018  Проведено бесіду на тему «Я МАЮ ПРАВО!»

Проведено бесіду на тему «Я МАЮ ПРАВО!»

Консультантом Першої Харківської державної нотаріальної контори Калініченко М.В. було проведено бесіду та проінформовано громадянинку Вовк І.Є., яка звернулась на прийом до нотаріальної контори за консультацією, про загально національний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО" та доведено до відома про гарантовані Конституцією та законами України права у відповідних сферах.

Детальніше...

14.09.2018  Тематичний урок «Стоп булінг»

Тематичний урок «Стоп булінг»

У межах кампанії #СтопБулінг правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» головним спеціалістом   Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Лобода О.М. спільно з начальником відділу «Куп’янське бюро правової допомоги» Шепіловою Л.Д. 12 вересня 2018 року для учнів Куп’янської спеціальної загальноосвітньої школи інтернат на базі  Вищого професійного училища № 27 проведено тематичний урок «Стоп булінг».

Детальніше...

14.09.2018  Правовий урок для учнів 10-их та 11-их класів

Правовий урок для учнів 10-их та 11-их класів

Головним спеціалістом Московського районного у місті Харкові відділ державної реєстрації актів цивільного стану Будяну А.В. проведено правовий  урок для учнів 10-их та 11-их класів загальноосвітньої школи № 56 міста Харкова, було проінформовано щодо проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

Детальніше...

14.09.2018  Інформування працівників Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації про проект « Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації про проект « Я МАЮ ПРАВО!»

Начальником управління персоналу Федотовою Т.М., заступником начальника управління – начальником відділу по роботі з персоналом управління персоналу Супруненко Т.І., начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Колотіловою Н.В. проведено спільний правопросвітницький захід з метою ознайомлення працівників Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації з основними напрямками проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

14.09.2018  Правопросвітницький захід для працівників Управління розвитку промисловості Харківської обласної державної адміністрації

Правопросвітницький захід для працівників Управління розвитку промисловості Харківської обласної державної адміністрації

Начальником управління персоналу Федотовою Т.М., заступником начальника управління – начальником відділу по роботі з персоналом управління персоналу Супруненко Т.І., начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Колотіловою Н.В. проведено спільний правопросвітницький захід під час якого було ознайомлено працівників Управління розвитку промисловості Харківської обласної державної адміністрації з основними напрямками проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

14.09.2018  Харківська юстиція провела тренінг #СтопБулінг для учнів 10-А класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 50

Харківська юстиція провела тренінг #СтопБулінг для учнів 10-А класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 50

Спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Смородською М.С. та Парамоновою Л.В. проведено тренінг #СтопБулінг для учнів 10-А класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 50, в ході якого учні виконували вправи серед яких, зокрема: «метод розстановки сил», «Розробка стратегії боротьби з боулінгом» та ін.

Детальніше...

14.09.2018  Українські олімпійці та Харківська юстиція провели кампанію “Стоп булінг”

Українські олімпійці та Харківська юстиція провели кампанію “Стоп булінг”

В Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 36 відбулися уроки “Стоп булінг” для учнів 5 - 9 класів, до проведення яких долучився український тхеквондист, учасник літніх Олімпійських ігор 2012 року Григорій Гусаров.

Головний спеціаліст відділу систематизації законодавства,  правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Олена Ночовкіна та заступник начальника відділу  організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Чиркин провели з учнями заняття та розповіли, як виявити булінг, правила поведінки та засоби запобігання цьому явищу.

Детальніше...

14.09.2018  «Стоп булінг» в клубі PRAVOKATOR

«Стоп булінг» в клубі PRAVOKATOR

В клубі PRAVOKATOR в рамках комунікативної кампанії “Стоп булінг” правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” було проведено панельну дискусію на тему: “Прояви булінгу у шкільному середовищі та підвищення юридичної освіти як один із чинників його подолання”.

Працівники управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти спільно з представниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції, Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, Харківської академії безперервної освіти, громадської організації “Асоціація багатодітних сімей “Амма”, за участю науковців, викладачів, студентів обговорювали як спільними зусиллями подолати булінг та яке значення має правове виховання для подолання проявів насильства в шкільному середовищі.

Детальніше...

14.09.2018  Інформаційна кампанія #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформаційна кампанія #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

13 вересня 2018 року в рамках Тижня протидії булінгу, який проводиться за ініціативою Міністерства юстиції України протягом 10-14 вересня 2018 року, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Меланія Хуторянська спільно з начальником відділу представництва Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, адвокатом Іриною Окарою провели у Харківському приватному навчально-виховному комплексі «Ліцей Професіонал» уроки «Стоп булінг» для учнів 8-9-х класів.

Детальніше...

14.09.2018  Координаційна зустріч

Координаційна зустріч

Начальником Нововодолазького районного відділу державної виконавчої служби Пікаловим О.В. в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право!» проведено координаційну зустріч з працівниками відділу у справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради в ході якої були обговорені зміни в діючому законодавстві, основні права дітей, прояви такого негативного явища, як булінг та шляхи його подолання.

Детальніше...

14.09.2018  Проведено онлайн – семінар через мережу Skype

Проведено онлайн – семінар через мережу Skype

13 вересня 2018 року проведено онлайн – семінар через мережу Skype для державних реєстраторів Лозівської районної державної адміністрації Харківської області.

Детальніше...

14.09.2018  «STOP БУЛІНГ» Захистимо права дітей разом!

«STOP БУЛІНГ» Захистимо права дітей разом!

В межах проведення Тижня протидії булінгу в рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»  в Харківській гімназія № 55 Харківської міської ради Харківської області спеціалістом управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян А.В. та головним спеціалістом Третього Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дяченко Р.В. було проведено тематичний урок у 10-А класі «STOP БУЛІНГ».  На уроці ми з'ясували, що називають булінгом, хто являється учасниками процесу та як його розпізнати і що робити в ситуації булінгу.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта