27.12.2018  #Що таке професійна правнича допомога: реалізація статті 59 Конституції України в дії

#Що таке професійна правнича допомога: реалізація статті 59 Конституції України в дії

На базі Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» відбулася публічна лекція на тему: «Право на захист: особливості реалізації з 2019 року», до участі у якій у якості спікерів долучилися начальник відділу представництва Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Окара Ірина Леонідівна та представник Харківської юстиції – Трофименко Дар’я.

Детальніше...

26.12.2018  Семінар в Куп’янському міськрайонному центрі зайнятості

Семінар в Куп’янському міськрайонному центрі зайнятості

Державними виконавцями Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Пахоменко А. В., Кардаш Д. М. проведено семінар для працівників та відвідувачів Куп’янського міськрайонного центру зайнятості на теми "Стоп булінг", "Законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України. Також участники семінару ознайомлені з основними напрямками реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», нормами закону #ЧужихДітейНеБуває, яким запроваджено дієві механізми впливу на неплатників аліментів.

Детальніше...

26.12.2018  Тематичний урок під назвою: “Булити не круто!”

Тематичний урок під назвою: “Булити  не круто!”

Днями представники відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Тетяна Іванова, Катерина Горбунова та Мілана Смородська завітали до учнів 4 та 5 класів Комунального закладу “Харківський санаторний учбово-виховний комплекс № 1” Харківської обласної ради з тематичним уроком “Булити на круто!”.

Школярам було роз’яснено поняття булінгу, як одного із видів порушення прав людини, причини, якими зумовлено виникнення вкрай неприємної агресивної поведінки, методи протидії булінгу та захисту від вказаного порушення прав.

Детальніше...

26.12.2018  Святкове інформування громадян

Святкове  інформування громадян

Швидко та непомітно до нас наближається одне з найяскравіших, чарівних та улюблених свят — Новий рік.

Кожен з нас його чекає з нетерпінням, в надії, що наступний рік, обов’язково, буде краще ніж попередній і збудуться заповітні бажання. Святкують це свято всі по різному, залежно від традиції, але спільним завжди є присутність ялинки та сюрпризів від Святого Миколая.

Детальніше...

22.12.2018  Урок на тему: «Права людини»

Урок на тему: «Права людини»

Головним спеціалістом Ізюмського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Рождественською А.С. для учнів 5 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Ізюмської міської ради Харківської області проведено всеукраїнський урок на тему «Права людини» з нагоди проголошення Загальної Декларації прав людини 10 грудня 1948 року. 

Детальніше...

22.12.2018  Телеміст з Сімейними радниками Київ-Дніпро-Львів-Миколаїв-Одеса-Рівне-Харків

Телеміст з Сімейними радниками Київ-Дніпро-Львів-Миколаїв-Одеса-Рівне-Харків

В рамках реалізації ініціативи “Сімейні радники” в правовому клубі PRAVOKATOR відбувся Телеміст з Сімейними радниками Київ-Дніпро-Львів-Миколаїв-Одеса-Рівне-Харків за участю представників Міністерства юстиції України, головних територіальних управлінь юстиції та системи безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

22.12.2018  «Я проти булінгу!» інформаційна кампанія #СтопБулінг триває

«Я проти булінгу!» інформаційна кампанія #СтопБулінг триває

Вкотре, працівники Харківської юстиції провели тренінг протидії булінгу «СтопБулінг». Цього разу ми завітали до учнів 6-Б класу Харківського ліцею № 161 «Імпульс» Харківської міської ради Харківської області.

Детальніше...

22.12.2018  #День_народженння_кохання

#День_народженння_кохання

Ізюмський міськрайонний відділ державної реєстрації актів вітає з 20-річним ювілеєм сім'ї Коваль Валерія та Валентину! Нехай ваше порцелянове весілля стане черговою віхою довгого спільного життя, повного щастя і любові. Піклуйтеся про вашу сім’ю, плекайте ваші почуття, і все буде чудово! Яскравих вам років разом!

Детальніше...

22.12.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

За період з 17 грудня 2018 року по 21 грудня 2018 року Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

Детальніше...

22.12.2018  Семінар з суб’єктами державної реєстрації Харківської області

Семінар з суб’єктами державної реєстрації Харківської області

21 грудня 2018 року проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації Харківської області.

У зазначеному заході прийняли участь: працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, представник Харківської філії ДП «Національні інформаційні системи», суб’єкти державної реєстрації.

Під час семінару були розглянуті наступні питання:

Детальніше...

22.12.2018  Комунікативна кампанія в турагентстві «Color Travel!»

Комунікативна кампанія в турагентстві «Color Travel!»

У турагентстві «Color Travel» працівником управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян А.В. було проведено інформування працівників туристичного агентства про новели законодавства щодо виїзду за кордон з дитиною. Працівникам турагентства корисно було дізнатися, як змінилися правила тимчасового виїзду дитини за кордон без згоди другого з батьків, на який строк можна виїхати з дитиною за кордон без дозволу боржника та які документи для цього потрібні.

Детальніше...

21.12.2018  Засідання Антирейдерського аграрного штабу

Засідання Антирейдерського аграрного штабу

Відбулось чергове засідання Антирейдерського аграрного штабу, під час якого члени штабу доповіли про виконану роботу. Всі заяви, які надходять до штабу, ретельно вивчаються спеціалістами та по кожному випадку приймаються конкретні рішення.

Детальніше...

20.12.2018  Круглий стіл з працівниками служби у справах дітей по Холодногірському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради

Круглий стіл з працівниками служби у справах дітей по Холодногірському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харіною О.І. сумісно з працівниками служби у справах дітей по Холодногірському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради (далі — Служба) проведено круглий стіл на тему: “Конституційні права дітей, рівне відношення до дітей та повага їх поглядів, ознайомлення з напрямками проекту «Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

20.12.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану (далі — Відділ) Жовновською О.А., після проведення державної реєстрації народження дитини громадянці ромської національної меншини, було надано правову консультацію з питання дії правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

20.12.2018  Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації

Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації

20 грудня 2018 року відбулося засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації.

Під час засідання постійно діючої робочої групи розглянуті наступні питання:

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта