07.03.2018  #РезультатДня

#РезультатДня

У Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області продовжується робота по стягненню заборгованості по сплаті аліментів. Так 6 березня 2018 року було стягнуто 105182 грн заборгованості по аліментам. Крім того державними виконавцями було складено 3 протоколи за скоєння правопорушення передбаченого ст. 183-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, які направлені до Куп’янського міськрайонного суду.

Детальніше...

07.03.2018  #РезультатДня

#РезультатДня

Державними виконавцями Зачепилівського РВ ДВС ГТУЮ у Харківській області продовжуються здійснюватися заходи щодо погашення заборгованості у виконавчих провадженнях по сплаті аліментів.
07.03.2018 року за результатами проведеної роботи, стягнуто заборгованості по аліментам 63 605 гривень та складено адміністративний протокол за статтею 183-1 КУпАП відносно злісного неплатника аліментів.

Детальніше...

07.03.2018  Всеукраїнський конкурс «Кращій державний службовець»

Всеукраїнський конкурс «Кращій державний службовець»

Відповідно до Порядку проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращій державний службовець», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 (далі – Порядок), з метою організації та проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області створено організаційний комітет Головного територіального управління юстиції у Харківській області з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затверджено його персональний склад, План заходів та Положення.

Детальніше...

07.03.2018  Виставка інформаційної друкованої продукції правопросвітницького проекту “Я маю право!”

Виставка інформаційної друкованої продукції правопросвітницького проекту “Я маю право!”

Головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. було організовано виставку інформаційної друкованої продукції правопросвітницького проекту “Я маю право!” та офіційних періодичних видань Міністерства юстиції України в Бібліотеці сімейного читання ЦБС Шевченківського району міста Харкова.

Детальніше...

07.03.2018  Робоча зустріч з КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг» Нововодолазької селищної ради»

Робоча зустріч з КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг» Нововодолазької селищної ради»

06.03.2018 року в рамках право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» державним виконавцем  відділу Луговим Владиславом Миколайовичем була взята участь в проведенні робочої зустрічі з працівниками КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг» Нововодолазької селищної ради» щодо доведення актуальної соціально значимої інформації до громадян, що звертаються за допомогою,  на теми:

1.«Що робити, якщо один з батьків не платить аліменти добровільно?»;

2. «Захист права на виконання судового рішення».

Детальніше...

07.03.2018  Вуличне інформування громадян м. Куп’янська про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Вуличне інформування громадян м. Куп’янська про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

5 березня 2018 року головним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лобода О.М. спільно з начальником відділу «Куп'янського бюро правової допомоги» Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Шепіловою Л.Д.  проведено вуличне інформування жителів м. Куп’янська про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та його основні напрямки, що стосуються способів вирішення спору, захисту прав власності та бізнесу, примусове стягнення аліментів, захист прав дітей та жінок, протидія насильству.

Детальніше...

06.03.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

1) Наказом Міністерства юстиції України від 13.02.2018 № 339/5. «Про затвердження Змін до наказу Міністерства юстиції України від 23 червня 2011 року № 1707/5» затверджено зміни до Положення про Головні територіальні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі.

Даним нормативно-правовим актом передбачено, що начальник Головного територіального управління юстиції має чотирьох заступників, у тому числі: першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції, заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальника Управління державної виконавчої служби, заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації, заступника начальника Головного територіального управління юстиції - начальника Слідчого відділу (відділення).

Детальніше...

06.03.2018  Засідання комісії з питань розпорядження конфіскованим майном

Засідання комісії з питань розпорядження конфіскованим майном

5 березня 2018 року в Київському ВДВС м. Харків ГТУЮ у Харківській області відбулось засідання комісії з питань розпорядження конфіскованим майном у способи відмінні від реалізації, у складі представників Київського відділу ДВС,  Харківської митниці ДФС та Київської ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області.

Детальніше...

06.03.2018  Діти – наше майбутнє! Боржник –жінка та мати чотирьох дітей!

Діти – наше майбутнє! Боржник –жінка та мати чотирьох дітей!

Однією з найскладніших категорій про стягнення аліментів є виконавчі листи про стягнення аліментних платежів з матерів, обов’язком яких є захист та піклування своїх  дітей.

У Київському відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області перебувають виконавчі провадження зазначеної категорії, а саме про стягнення аліментів з матері на утримання її чотирьох дітей. 

Детальніше...

05.03.2018  «Правопросвітницька робота продовжується!

«Правопросвітницька робота продовжується!

Сьогодні, 5 березня 2018 року працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ'янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області Близнюк К.Є. та Вірченко А.О. було проведено робочу зустріч з працівниками Червонозаводського районного суду міста Харкова на якій було презентовано проект «Я МАЮ ПРАВО», детально обговорено цілі, мету проекту та шляхи розповсюдження інформації щодо надання правової допомоги особам, які звертаються до судових органів.

Детальніше...

05.03.2018  Інформування громадян смт. Сахновщина

Інформування громадян смт. Сахновщина
В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” 5 березня 2018 року головним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Мусієнко Є.А. було проведення інформування громадян смт. Сахновщина щодо правил отримання житлової субсидії у 2018 році, були роздані буклети Міністерства юстиції України.
Детальніше...

05.03.2018  Відбулося засідання колегії

Відбулося засідання колегії

5 березня 2018 року під головуванням Тетяни Єгорової відбулося засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Харківській області з начальниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану та державної виконавчої служби.

Детальніше...

05.03.2018  Виставка інформаційної друкованої продукції правопросвітницького проекту “Я маю право!”

Виставка інформаційної друкованої продукції правопросвітницького проекту “Я маю право!”

05.03.2018 головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. та спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кас'ян А.В. було організовано виставку інформаційної друкованої продукції правопросвітницького проекту “Я маю право!” в Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського ЦБС Шевченківського району міста Харкова.

Детальніше...

05.03.2018  Круглий стіл з працівниками агентства нерухомості “Успіх плюс”

Круглий стіл з працівниками агентства нерухомості “Успіх плюс”

05.03.2018 працівниками відділу з питань нотаріату спільно з приватними нотаріусами Харківського міського нотаріального округу Гуменною Л.П. та Лучніковою Ю.В. проведено круглий стіл з працівниками агентства нерухомості “Успіх плюс” на теми: “Як захистити свої права”, “Як виконати рішення суду”.

Детальніше...

05.03.2018  Засідання Регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів

Засідання Регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів

5 березня 2018 року під головуванням начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяни Єгорової, за участі керівників всіх відділів державної виконавчої служби міста Харкова та Харківської області, у режимі відеоконференції відбулося засідання Регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання відділами державної виконавчої служби рішень про стягнення аліментів.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта