07.03.2019  Булінг- проблема, яку необхідно вирішувати

Булінг- проблема, яку необхідно вирішувати

Фахівці Харківської юстиції продовжують активно проводити роботу направлену на освітлення проблеми булінгу серед школярів. Так, спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Голуб В.В. та Литовченко Ю.С. провели урок — тренінг на тему #СТОПБУЛІНГ для учнів 6-го класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 150.

Детальніше...

06.03.2019  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Старшим державним виконавцем  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському Сакович О.В. проведено бесіду у магазині «Лакомка» на теми: «Порядок виконання рішень судів», «Порядок оформлення субсидії» Додатково проінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

6.03.2019  Святкування 100-річчя існування системи органів державної реєстрації актів цивільного стану

Святкування 100-річчя існування системи органів державної реєстрації актів цивільного стану

Тетяна Єгорова-Луценко разом із заступником Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Іриною Садовською привітали співробітників ДРАЦСів з нагоди 100-річчя існування системи органів державної реєстрації актів цивільного стану.

Детальніше...

06.03.2019  Робоча зустріч з нотаріальною спільнотою Харківщини

Робоча зустріч з нотаріальною спільнотою Харківщини

Сьогодні в Харківській області з робочим візитом перебуває заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Ірина Садовська. Ірина Садовська разом із Тетяною Єгоровою-Луценко провели зустріч із нотаріусами Харківщини, під час якої обговорили питання щодо повноважень нотаріусів у сфері державної реєстрації, а також багато інших актуальних питань.

Детальніше...

06.03.2019  Вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах, а саме: головним спеціалістом Мусієнко Є.А. та документознавцем І категорії  Луговою Ю.В. проведено вуличне інформування громадян  щодо Порядоку виконання рішень суду, Порядку  вирішення спорів  та як протидіяти домашньому насильству

Детальніше...

05.03.2019  Вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Колісником А.Р. проведено вуличне інформування громадян щодо порядку вирішення спору, отримання субсидії, оформлення договору та оренди земельної ділянки.

Детальніше...

05.03.2019  Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян

06 березня 2019 року в приміщенні Вовчанської держнотконтори Харківської області відбудеться особистий прийом громадян першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Іриною Левченко.
Особистий прийом відбудеться: о 11.00 за адресою: Харківська обл., м.Вовчанськ, вул.Торгова, 2

Детальніше...

05.03.2019  Інформація щодо засідання Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Інформація щодо засідання Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації

06.03.2019 за адресою м. Харків, вул. Ярослава Мудрого 16, в Актовому залі відбудеться засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

До порядку денного засідання включено наступні питання:

Детальніше...

04.03.2019  Інформування громадян про основні напрямки проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про основні напрямки проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

 Заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Назарян А.А. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено інформування для працівників ТОВ «Гранбудторг» з наступних питань: «Як оскаржити неправомірні дії або бездіяльність державних реєстраторів у сфері державної реєстрації?», «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес?», «Як діяти у разі обшуку підприємства?».

Детальніше...

04.03.2019  Безпечна школа або як захистити себе від цькування у школі

Безпечна школа або як захистити себе від цькування у школі

Мішенню для цькування може стати будь-хто і причин цьому може бути безліч. Як то зовнішні ознаки, майновий стан, характер тощо. Агресор також може бути жертвою, наприклад, страждаючи від домашнього насильства.Тому сьогодні спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Смородська М.С., Іванова Т.О. та Парамонова Л.В. дали декілька порад як захистити себе від цькування у школі для учнів шостого класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 18.

Детальніше...

04.03.2019  Зустріч з представниками туристичних агентств міста Харкова

Зустріч з представниками туристичних агентств міста Харкова
 Працівником відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас'ян Анастасією була проведена зустріч з представниками різних туристичних агентств міста Харкова. На зустрічі представники дізнались не тільки про загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!"
Детальніше...

04.03.2019  ЗАЛУЧАЄМО МОЛОДЬ ДО СПІВПРАЦІ

ЗАЛУЧАЄМО МОЛОДЬ ДО СПІВПРАЦІ

 З метою розбудови громадянського суспільства та формування молодої освіченої нації ми утворили молодіжний консультативно-дорадчий орган при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області – Координаційна Рада молодих юристів. Метою діяльності Координаційної Ради є об’єднання зусиль в утвердженні високої ролі професії юриста, залучення молодих правників до правоосвітньої та право-виховної роботи, формування активної позиції нової генерації юристів.

Детальніше...

04.03.2019  Весняний урок “Ні-булінгу, так - весняному настрою!” від Харківської юстиції

Весняний урок “Ні-булінгу, так - весняному настрою!” від Харківської юстиції

Невже настав цей довгоочікуваний момент: з календаря зірваний лист останнього зимового дня і розпочався весняний місяць.Зовсім скоро розтануть кучугури і побіжать струмки. Найближчим часом з теплих країн повернуться перелітні птахи і почнуть грітися в промінні теплого, весняного сонця. Дерева, зігрівшись теплом, прокинуться і будуть розпускати бруньки.

Детальніше...

04.03.2019  День відкритих дверей у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого

День відкритих дверей у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого

Харківська юстиція спільно з Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області провела інформаційну кампанію щодо реалізації проекту «Я маю право!» на Дні відкритих дверей у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Детальніше...

04.03.2019  Зміни законодавства щодо протидії булінгу

Зміни законодавства щодо протидії булінгу

Для керівників шкіл Валківського району Харківської області ГО «Освітній Маркер» було організовано семінар, спрямований на обговорення змін законодавства щодо протидії булінгу.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта