Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 


14.06.2017  «Шлюб за добу»

«Шлюб за добу»

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 502-р «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу (зі змінами) та наказу Міністерства юстиції України 22.07.2016 №2247/5 «Про реалізацію пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу» розглянуто та задоволено клопотання суб’єкта господарювання:

Детальніше...

14.06.2017  До Харкова з робочим візитом завітав Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Іван Ліщина

До Харкова з робочим візитом завітав Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Іван Ліщина

13 червня 2017 року до Харкова з робочою поїздкою прибув Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Іван Ліщина за для участі у спільному засіданні Міністерства юстиції України, Головних територіальних управлінь юстиції та системи безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

14.06.2017  Спільна заява Міністерства юстиції України та Координаційного центру з надання правової допомоги

Спільна заява Міністерства юстиції України та Координаційного центру з надання правової допомоги

Міністерство юстиції України та Координаційний центр з надання правової допомоги в рамках відвертого та відкритого діалогу дійшли спільної позиції.

Міністерство юстиції та Координаційний центр з надання правової допомоги в рамках відвертого і конструктивного діалогу зняли усі гострі питання та непорозуміння, які виникли між представниками відомств нещодавно.

Детальніше...

14.06.2017  Удосконалення у сфері державної реєстрації у зв’язку з прийняттям антирейдерського закону

Удосконалення у сфері державної реєстрації у зв’язку з прийняттям антирейдерського закону

Важливим кроком у подоланні рейдерства в Україні стало прийняття 06.10.16 р. Закону України № 1666 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» який набрав чинності 02.11.16 р. Цим законом врегульовано проблемні питання захисту прав власності під час реєстраційних дій та законодавче закріплення ефективних механізмів боротьби з рейдерством.

Детальніше...

14.06.2017  Зустріч з учнями Первомайської ЗОШ № 6 Харківської області

Зустріч з учнями Первомайської ЗОШ № 6 Харківської області

08 червня 2017 року спеціалістом Первомайського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бабич Н.О. була проведена зустріч з дітьми пришкільного табору відпочинку «Сонечко» на базі Первомайської ЗОШ № 6 Харківської області, на тему: «Знати свої права означає вже наполовину володіти ними».

Детальніше...

13.06.2017  Вуличне інформування дітей в місті Богодухів Харківської області

Вуличне інформування дітей в місті Богодухів Харківської області

01 червня 2017 року в День захисту дітей працівниками Богодухівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з працівниками Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було проведено вуличне інформування дітей в місті Богодухів Харківської області.

Детальніше...

12.06.2017  Лекція для учнів Нововодолазького ліцею Харківської області

Лекція для учнів Нововодолазького ліцею Харківської області

08 червня 2017 року для учнів 8 класу Нововодолазького ліцею Харківської області, головним спеціалістом Нововодолазького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Волошенко Л. І. прочитано лекцію на тему: "Права та обов’язки дітей".

Детальніше...

12.06.2017  Лекція для учнів Харківського професійного монтажно-будівельного ліцею

Лекція для учнів Харківського професійного  монтажно-будівельного ліцею

08 червня 2017 року  на базі Харківського професійного монтажно-будівельного ліцею, головним спеціалістом Жовтневого районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Галстян Г.Б., проведено лекцію на тему: Права та обов’язки батьків та дітей.

Детальніше...

12.06.2017  Заява власника об’єкта нерухомого майна про заборону вчинення реєстраційних дій щодо власного об’єкта нерухомого майна – одна з підстав зупинення державної реєстрації прав

Заява власника об’єкта нерухомого майна про заборону вчинення реєстраційних дій щодо власного об’єкта нерухомого майна – одна з підстав зупинення державної реєстрації прав

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 року № 1666 внесено зміни до статті 25 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Детальніше...

12.06.2017  Закінчення строку для своєчасного отримання ознаки неприбутковості громадськими об’єднаннями

Закінчення строку для своєчасного отримання ознаки неприбутковості громадськими об’єднаннями

Неприбуткові підприємства, установи та організації, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 01 липня 2017.року привести свої установчі документи у відповідність із нормами Податкового кодексу України та у цей термін подати копії таких документів до контролюючого органу.

Детальніше...

09.06.2017  Важлива інформація!!!

Важлива інформація!!!

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє що з 20 червня 2017 року Комунальне підприємство «Постачальник послуг» припиняє надання послуги «Шлюб за добу» у Чугуїві. (за зверненням директора Комунального підприємства «Постачальник послуг»).

Детальніше...

09.06.2017  Проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації

Проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації

09 червня 2017 року проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації за адресою: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, актовий зал.

У зазначеному заході прийняли участь: заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Єгорова Т.П., працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління у Харківській області юстиції, співробітники Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації, представник Харківської філії державного підприємства «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України, суб’єкти державної реєстрації.

Детальніше...

09.06.2017  Консультування внутрішньо переміщених осіб

Консультування внутрішньо переміщених осіб

08 червня 2017 року в.о. заступника начальника Управління - начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Огурцова Л.О. прийняла участь у консультуванні внутрішньо переміщених осіб під час якого надавалися відповіді щодо Порядку погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2014 № 440

Детальніше...

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта