27.06.2018  Правовий флешмоб на Майдані Конституції у Харкові

Правовий флешмоб на Майдані Конституції у Харкові

З нагоди святкування 22 річниці прийняття Конституції України працівники Харківської юстиції провели правовий флешмоб на Майдані Конституції у Харкові.

Харків’янам та гостям міста задавали питання на знання Основного Закону, а за участь – отримували подарунки від юстиції.
Винагородою для громадян, які правильно відповідали були свя
ткові пряники; а ті, хто ще не знає Конституції - отримували Конституцію України для її вивчення.

Детальніше...

27.06.2018  З нагоди відзначення Дня Конституції України проведено лекційну роботу

З нагоди відзначення Дня Конституції України проведено лекційну роботу

Працівниками сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції у Харківській області з нагоди Дня Конституції України  в бібліотеці-філії № 36 ім. М.Добролюбова ЦБС Новобаварського району для дітей та працівників закладу було проведено лекцію на тему: “Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод як частина національного законодавства”. Крім того присутнім було повідомлено про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

27.06.2018  Проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації

Проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації

27 червня 2018 року проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації за адресою: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, актовий зал.

У зазначеному заході прийняли участь: працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, представник Харківської філії ДП «Національні інформаційні системи», суб’єкти державної реєстрації.

Детальніше...

27.06.2018  Інформування щодо функціонування електронного сервісу Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

Інформування щодо функціонування електронного сервісу Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

27 червня 2018 року заступником керівника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Слинько В.В. було проведено інформування посадових осіб старостинських округів Золочівської селищної ради Харківської області щодо функціонування електронного сервісу Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Детальніше...

27.06.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» державним нотаріусом Першої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Кормілець Ю.М. було проведено інформування громадян смт.Високий та працівників Височанської селищної ради Харківського району щодо питань оформлення субсидії та договорів оренди землі.

Детальніше...

27.06.2018  З нагоди відзначення державного свята – Дня Конституції України

З нагоди відзначення державного свята – Дня Конституції України

26 червня 2018 року заступником начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Голуб В.В. проведено зустріч з дружнім колективом   СК «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ» під час якої зроблено короткий екскурс в історію становлення Основного Закону країни. 

Конституція 1996 року, з деякими змінами і доповненнями, діє в країні і в даний час. З того часу в Конституцію України 6 разів вносились зміни.

Детальніше...

27.06.2018  Інформування працівників Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства про проведення Тижня права з нагоди святкування Дня Конституції України та про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства про проведення Тижня права з нагоди святкування Дня Конституції України та про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»
28 червня український народ святкує День Конституції України, з метою поширення знань про конституційні права та обов’язки громадян нашої країни, в рамках проведення Тижня права з нагоди святкування Дня Конституції України та задля реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 26 червня 2018 року для працівників Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. були проведені лекції на теми:
Детальніше...

26.06.2018  Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації

Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації

26 червня 2018 року відбулося засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації.

Під час засідання постійно діючої робочої групи розглянуті наступні питання:

Обговорення постанови Кабінету Міністрів України № 484 від 06.06.2018 року «Деякі питання функціонування Державного реєстру речових прав на нерухоме майно», якою Порядок ведення державного реєстру речових прав на нерухоме майно викладено у новій редакції.

Затвердження інформаційного листа «Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна» у новій редакції у зв’язку з набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України № 484 від 06.06.2018 року.

Детальніше...

26.06.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 26 червня 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 26 травня 2018 року

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 26 червня 2018 року о 10-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання включені наступні питання:

Детальніше...

26.06.2018  Надання адресної безоплатної правової допомоги в Зміївському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги в Зміївському районі Харківської області

25 червня 2018 року в рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!” головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. відповідно до затвердженого графіку здійснено виїзд до Зміївського району Харківської області з метою надання адресної безоплатної правової допомоги.

Прийом громадян було проведено на базі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зміївської районної державної адміністрації.

Детальніше...

26.06.2018  Лекція в Дергачівській районній центральній бібліотеці

Лекція в Дергачівській районній центральній бібліотеці

26 червня 2018 року в рамках Тижня права з нагоди відзначення Дня Конституції України головним спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бережним Р.М. за участю представників Міжрайонного ВДВС по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено лекцію для працівників та відвідувачів  Дергачівської  районної центральної бібліотеки на тему:  “Права і свободи громадян, гарантовані Конституцією України”.

Детальніше...

26.06.2018  Інформування мешканців Дергачівського району про всеукраїнський проект « Я МАЮ ПРАВО»

Інформування мешканців Дергачівського району про всеукраїнський проект « Я МАЮ ПРАВО»

Завідувачем Дергачівської державної нотаріальної контори Харківської області – Якименко О. було проведено інформування громадян Дергачівського району про всеукраїнський проект « Я маю право» щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті та з метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян.

Детальніше...

26.06.2018  Проведенно бесіду

Проведенно бесіду

Державним нотаріусом Десятої харківської державної нотаріальної контори Аллою Кривенець було проведено бесіду з працівниками СФГ "Еліта" спрямовану на інформування громадян про правоосвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!" на тему: "Ти маєш право захищати свій бізнес"

Детальніше...

26.06.2018  З нагоди святкування Дня Конституції України проведено Big speaking club

З нагоди святкування Дня Конституції України проведено Big speaking club

26 червня 2018 року з нагоди святкування Дня Конституції України на базі школи англійської мови «Green Forest» за участю провідного спеціалісту відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Парамонової Л.В. для студентів школи  було проведено Big speaking club.

Детальніше...

26.06.2018  Консультація щодо видачі повторного свідоцтва про народження

Консультація щодо видачі повторного свідоцтва про народження

26 червня 2018 року начальником Шевченківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Стеганцовою І.М. надано консультацію представниці ромської національної меншини яка звернулася з питанням щодо видачі повторного свідоцтва про народження.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта