25.04.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

 В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» головним спеціалістом  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Мусієнко Є.А. проведено   правороз’яснювальну роботу з працівниками Лигівської сільської ради  Сахновщинського району    на тему "Як протидіяти домашньому насильству".

 

Детальніше...

25.04.2019  Зустріч з жителями Курилівської сільської ради Куп’янського району

Зустріч з жителями Курилівської сільської ради Куп’янського району

Старшим державним виконавцем  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області Радченко М.С.  в рамках всеукраїнських правопросвітницьких кампаній «Відповідальне батьківство» та «Я маю право на виконання рішення суду» загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

25.04.2019  Урок «Зупинимо булінг разом» для учнів 11 класу школи № 4 м.Куп’янська

Урок «Зупинимо булінг разом» для учнів 11 класу школи № 4 м.Куп’янська

Старшим державним виконавцем  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ткачовою Ю. П. для учнів 11 класу школи № 4 м.Куп’янська в межах Плану реалізації етапу кампанії «Стоп булінг!» загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено тематичний урок «Зупинимо булінг разом».

Детальніше...

25.04.2019  «Круглий стіл» в Петропавлівській сільській раді Куп’янського району

«Круглий стіл» в Петропавлівській сільській раді Куп’янського району

З метою реалізації правопросвітницьких кампаній «Чужих дітей не буває», «Я маю право на виконання рішення суду», «Відповідальне батьківство», «Стоп насильство» головним державним виконавцем  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області Загоруйко О.О. проведено проведене засідання «Круглого столу» в Петропавлівській сільській раді

Детальніше...

25.04.2019  Семінар та тренінг з державними виконавцями Харківської області

Семінар та тренінг з державними  виконавцями Харківської області

Провідним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Павленко Ю.Ю. проведено семінар та тренінг з державними виконавцями Харківської області.

Детальніше...

24.04.2019  Виїзний прийом громадян

Детальніше...

23.04.2019  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

21 квітня 2019 року набув чинності  Кодекс України з процедур банкрутства, який вводиться в дію через шість місяців з дня набрання чинності цим Кодексом (Газета «Голос України» від 20.04.2019 № 77).

Детальніше...

23.04.2019  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 23 квітня 2019 року № 31

22.04.2019  Семінар з працівниками апарату Орджонікідзевського районного суду м. Харкова

Семінар з працівниками апарату Орджонікідзевського районного суду м. Харкова

Спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Литовченко Ю.С. та Горбунова К.Ю. провели навчальний семінар з працівниками апарату Орджонікідзевського районного суду м. Харкова на тему: “Міжнародна правова допомога у цивільних та кримінальних справах”.

Детальніше...

22.04.2019  Семінар для працівників апарату Комінтернівського районного суду м. Харкова

Семінар для працівників апарату Комінтернівського районного суду м. Харкова

Спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Івановою Т.О. та Богуцькою В.В. проведено семінар для працівників апарату Комінтернівського районного суду м. Харкова на тему: «Актуальні питання застосування положень міжнародних договорів про правову допомогу у цивільних та кримінальних справах».

Детальніше...

22.04.2019  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

18 квітня 2019 року Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

-  розпорядження Печенізької районної  державної адміністрації Харківської області від 01 квітня 2019 року № 46 “Про затвердження Положення про  комісію з розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям”, зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області 18 квітня  2019 року за № 32/1739;
Детальніше...

22.04.2019  Робоча зустріч

Робоча зустріч
В приміщенні відділу державної реєстрації Зміївської міської ради відбулася робоча зустріч за участю головного державного виконавця Зміївського районного відділу державної виконавчої служби Шевчука А.І., начальника відділу державної реєстрації Зміївської міської ради Борка А.С. та  державного реєстратора Зміївської міської ради Дроздової Т.І. - на тему: реалізація загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та обговорили про права громадян щодо отримання безоплатної правової допомоги.
Детальніше...

22.04.2019  Поняття спадкового права та його система

Поняття спадкового права та його система

Спадкування – це перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців). Існують два види спадкування: за заповітом або за законом.

До складу спадщини входять усі права та обов’язки, що належали спадкоємцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті. Спадщина відкривається внаслідок смерті особи або оголошення її померлою. Часом відкриття спадщини є день смерті.

Детальніше...

22.04.2019  Запобігаємо булінгу та будуємо мир навколо себе

Запобігаємо булінгу та будуємо мир навколо себе

Формування у здобувачів освіти здатності протистояти булінгу, навичок ненасильницької поведінки, побудови конструктивного діалогу, розуміння поняття «мир», усвідомлення власної значущості у миробудуванні, усвідомлення конфлікту як важливої та невід’ємної частини життя є важливими кроками у вирішенні проблематики булінгу.

Детальніше...

22.04.2019  Харківська юстиція провела тренінг #ГероїКібербезпеки для учнів 7-го та 10-го класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №22

Харківська юстиція провела тренінг #ГероїКібербезпеки для учнів 7-го та 10-го  класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №22

Спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Івановою Т.О. та Парамоновою Л.В. проведено тренінг #ГероїКібербезпеки для учнів 7-го та 10-А класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 22.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта