02.07.2019  Інформування працівників Комунальної установи культури Центральна бібліотека Основ’янського району міста Харкова про відзначення Дня Конституції України

Інформування працівників Комунальної установи культури Центральна бібліотека Основ’янського району міста Харкова про відзначення Дня Конституції України

Відомий польський поет Станіслав Єжи Лєц, говорив: «Конституція держави має бути такою, щоб не порушувати конституцію громадянина». Дійсно, благо народу - вищий закон. Щороку, 28 червня, Україна відзначає День Конституції – свято прийняття Основного Закону нашої держави, котрий дбає про забезпечення прав і свобод людини та гідних умов її життя, розвиває і зміцнює демократичну, соціальну, правову українську державу.

Детальніше...

02.07.2019  Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар, тренінг через мережу Skype з державним реєстратором Вищесолоненської сільської ради Борівської району.

У заході прийняли участь фахівці Харківської юстиції та Шутько І.С. – державний реєстратор Вищесолоненської сільської ради Борівської району

Детальніше...

02.07.2019  Працівники Харківської юстиції опанували рівень Elenentary

Працівники Харківської юстиції опанували рівень Elenentary

Члени Харківської обласної професійної спілки працівників органів юстиції, які виявили бажання вивчати англійську мову за рівнем «Elementary», успішно пройшли 3-х місячний курс. На даний час створені і інші групи, які долучаються до курсу. Наступний етап “Standart” планується розпочати восени.

Детальніше...

01.07.2019  З нагоди Дня Конституції України

З нагоди Дня Конституції України

З нагоди Дня Конституції України очільниця Харківської юстиції Тетяна Єгорова-Луценко вручила відзнаки кращим працівникам Харківської юстиції.
Дякуємо за сумлінну роботу, високий професіоналізм та відповідальне ставлення до виконання своїх обов'язків!

Детальніше...

01.07.2019  Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян

02 липня 2019 року в приміщенні

Нововодолазького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіально управління юстиції у Харківській області відбудеться особистий прийом громадян начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяною Єгоровою-Луценко.

Детальніше...

01.07.2019  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

26 червня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 19.06.2019  № 532 «Про затвердження Положення про освітній округ і опорний заклад освіти» (опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» від 26.06.2019 № 118).

 

Детальніше...

01.07.2019  Засідання Антирейдерського штабу

Засідання Антирейдерського штабу

Відбулось чергове засідання Антирейдерського штабу на якому продовжуємо роботу по скаргам, які знаходяться на розгляді. Головною метою діяльності штабу є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень земель і зібраного врожаю, швидке й ефективне реагування на будь-які незаконні дії щодо захоплення майна аграріїв. Штаб не заміщає діяльність відповідних органів у фіскальній частині або рішення судів

Детальніше...

01.07.2019  Було проведено засідання круглого столу

Було проведено засідання круглого столу

27 червня 2019 року спеціалістами управління з питань нотаріату спільно з приватними нотаріусами (м. Лозової, м. Первомайський, смт. Близнюки,  смт. Нововодолаги) та завідувача Первомайської державної нотаріальної контори Мірошниченко О.М. було проведено засідання круглого столу, на якому обговорювалися актуальні проблемні питання, які виникають при виконанні обов”язків суб”єкта первинного фінансового моніторингу. Значна увага була приділена питанню встановлення відомостей про кінцевого бенефіціарного власника у разі, якщо стороною правочину виступала юридична особа-нерезидент.

Детальніше...

01.07.2019  Шановні громадяни!

Шановні громадяни!

Інформуємо Вас, що в приміщенні Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка (Соціокультурний центр), що знаходиться за адресою: пров. Короленка, 18, м Харків, відкрито дистанційний пункт доступу до безоплатної первинної правової допомоги, в якому надають безоплатну первинну правову допомогу працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області в межах компетенції з 10-00 до 12-00 години за наступним графіком:

Детальніше...

01.07.2019  Круглий стіл для працівників та відвідувачів Кегичівської бібліотеки

Круглий стіл для працівників та відвідувачів Кегичівської бібліотеки

Напередодні Дня конституції України – 26 червня 2019 р. в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», спеціалістом Харківської юстиції проведено круглий стіл для працівників та відвідувачів Кегичівської бібліотеки на тему: «Права людини гарантовані Конституцією України», Відповідальне батьківство.

Детальніше...

27.06.2019  Інформаційна кампанія «Відповідальне батьківство»

Інформаційна кампанія «Відповідальне батьківство»

Сім'я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою. Діти рівні у своїх правах незалежно від походження, а також від того, народжені вони у шлюбі чи поза ним, так трактує основний Закон нашої держави.

Детальніше...

27.06.2019  Правовий урок для школярів молодших класів та вихователів

Правовий урок для школярів молодших класів та вихователів

Фахівець Харківської юстиції завітала до літнього табору, який діє при Чугуївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 Чугуївської міської ради Харківської області, та провела правовий урок на тему: «Конституційні права громадян» для школярів молодших класів.

Детальніше...

27.06.2019  Круглий стіл на тему: Конституційні права та обов’язки, значення Основного Закону держави в системі розвитку сучасного суспільства

Круглий стіл на тему: Конституційні права та обов’язки, значення Основного Закону держави в системі розвитку сучасного суспільства

Напередодні 23 річниці ухвалення Конституції України працівники Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з спеціалістами відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах провели круглий стіл на тему: «Конституційні права та обов’язки, значення Основного Закону держави в системі розвитку сучасного суспільства».

Детальніше...

27.06.2019  Правороз’яснювальний захід для жителів та працівників Шевченківської сільської ради

Правороз’яснювальний захід для жителів та працівників Шевченківської сільської ради

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», до Дня конституції працівниками Харківської юстиції проведено правороз’яснювальний захід для жителів та працівників Шевченківської сільської ради Сахновщинської району на тему:

Детальніше...

27.06.2019  Виставка правоосвітніх видань до Дня Конституції

Виставка правоосвітніх видань до Дня Конституції

Фахівці Харківської юстиції прийняли участь у виставці правової літератури, яка була влаштована на базі Центральної бібліотеки ім. А.П. Чехова Центральної бібліотечної системи Індустріального району м. Харкова з нагоди Дня Конституції України.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта