16.10.2019  Круглий стіл на тему: «Права захисників»

Круглий стіл на тему: «Права захисників»

Спеціалістом управління юстиції спільно із заступником начальника Сахновщинського бюро правової допомоги на базі Сахновщинської центральної районної бібліотеки Харківської області з працівниками та відвідувачами проведено круглий стіл на тему: «Права захисників». В ході зустрічі представник бюро правової допомоги ознайомила присутніх з пільгами для учасників АТО/ОСС в трудовому, земельному, пенсійному, податковому законодавстві, кредитуванні осіб.

Фахівець Харківської юстиції ознайомила присутніх із захистом прав захисників в сімейному законодавстві, а саме щодо реєстрації шлюбу за добу для військовослужбовців. Чи є пільги для учасників АТО ООС?

Детальніше...

16.10.2019  Обговорення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Обговорення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Фахівцем Харківської юстиції в приміщенні відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ’янському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області обговорено з Директором «Агентства Правової допомоги міста Харкова» правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та «Я маю право на виконання рішення суду!».

Під час інформування повідомлено, що загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Детальніше...

16.10.2019  Інформування громадян у Харківському міському клінічному пологовому будинку №7

Інформування громадян у Харківському міському клінічному пологовому будинку №7

В приміщенні Харківського міського клінічного пологового будинку №7 спеціалістом Харківської юстиції проінформовано громадян про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та «Відповідальне батьківство».

Під час інформування повідомлено, що загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

 

Детальніше...

16.10.2019  Круглий стіл на тему: «Я МАЮ ПРАВО»

Круглий стіл на тему: «Я МАЮ ПРАВО»
В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» відбувся круглий стіл за участю працівників управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Харківській області та Четвертої Харківської міської державної нотаріальної контори. Темами для обговорення обрали законодавчі зміни, які стосуються життя наших громадян
Детальніше...

11.10.2019  Робоча зустріч

Робоча зустріч

На базі Великобурлуцької районної державної адміністрації Харківської області під керівництвом Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області у складі: заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Тимощук О.В., заступника начальника Управління - начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Волика Д.С., в.о. заступника начальника Управління - начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Бєлової Н.О., начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Мякшиної О.О. проведено робочу зустріч, в якій взяли участь керівник апарату Великобурлуцької районної державної адміністрації Харківської області Васильєва Ю.А., керівники та уповноважені особи органів місцевого самоврядування, державні реєстратори.

Детальніше...

11.10.2019  «Стоп булінг»

«Стоп булінг»

Ви готові заплатити 100 євро незнайомцю за те, що він видалить компрометуючі фото про вас які ви самі і надіслали йому? Чи впевнені ви в тому, що після цього він виконає свою обіцянку?

Ці та інші питання задавали учням Лозівського центру професійної освіти Харківської області на юридичному практикумі «Стоп булiнг», який був ініційований спільними зусиллями спеціалістів МР ВДВС по Близнюківському, Лозівському районах та м. Лозова ГТУЮ у Харківській області, Первомайського місцевого центру з надання БВПД, фахівцями Лозівського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області.

Детальніше...

11.10.2019  Круглий стіл

Круглий стіл

Фахівці Харківської юстиції спільно з юрисконсультом Зміївської районної філії ХОЦЗ та начальником Зміївського бюро правової допомоги було проведено круглий стіл, в ході якого було обговорені законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» та з нагоди відзначання Дня юриста в приміщенні Зміївського районного ВДВС.

Детальніше...

11.10.2019  Інформування працівників КЗОЗ Центру первинної медико-санітарної допомоги Сахновщинського району про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників КЗОЗ Центру первинної медико-санітарної допомоги Сахновщинського району про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

З нагоди Дня юриста спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби  по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області в рамках загальнонаціонального право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено консультацію з працівниками КЗОЗ Центру первинної медико-санітарної допомоги Сахновщинського району на теми:

Детальніше...

11.10.2019  Лекція для працівників філії Центру охорони здоров’я Харківської клінічної лікарні на залізничному транспорті № 2

Лекція для працівників філії Центру охорони здоров’я Харківської клінічної лікарні на залізничному транспорті № 2

Спеціалістом Харківської юстиції проведено лекцію для працівників філії Центру охорони здоров’я Харківської клінічної лікарні на залізничному транспорті № 2 на тему: “Відповідальне батьківство”.

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проінформовано про ініціативи Мін’юсту: права дитини на аліменти, працівникам роз’яснено, що Мінімальний рекомендований розмір аліментів: до 6 років - 1626 грн.; від 6 до 18 років - 2027 грн.

Детальніше...

11.10.2019  Зустріч з мешканцями с. Олексіївка Первомайського району

Зустріч з мешканцями с. Олексіївка Первомайського району

Спеціалістом управління юстиції було проведено робочу зустріч-бесіду з мешканцями с. Олексіївка Первомайського району Харківської області на якій обговорили основні напрямки правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО”, а саме: “Відповідальне батьківство”, “Я маю право на виконання рішення суду!”, ”Стоп булінг!”, “Стоп насильство”, присвячені роз’ясненню питань захисту прав дітей, запобіганню дискримінації та насильству в школі, протидії торгівлі людьми, а також інформуванню про питання європейської інтеграції.

Детальніше...

11.10.2019  Круглий стіл на тему: «Законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України»

Круглий стіл на тему: «Законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України»

В рамках проведення тижня права та з нагоди відзначення Дня юриста на базі Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області для працівників виконкомів сільських рад Сахновщинського району було проведено круглий стіл на тему:

Детальніше...

11.10.2019  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області   09 жовтня 2019 року за № 55/1762 було зареєстровано  розпорядження Коломацької районної державної адміністрації Харківської області від 18 вересня 2019 року № 94 «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Коломацької районної державної адміністрації Харківської області від 02 червня 2014 року №87 «Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг при Коломацькій районній державній адміністрації Харківської області».

11.10.2019  Лекція на тему міжнародно-правового співробітництва у цивільних та кримінальних справах

Лекція на тему міжнародно-правового співробітництва у цивільних та кримінальних справах

Фахівцями Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено семінар для помічників суддів і консультантів місцевих загальних та апеляційних судів на базі Харківського регіонального відділення Національної школи суддів України.

Під час семінару обговорені питання стосовно оформлення документів, які складаються судами на підставі міжнародних договорів та підлягають направленню в іноземну державу; роз'яснено порядок зносин між державами-учасницями міжнародних договорів.

Детальніше...

11.10.2019  Сертифікаційна програма The Leavitt Instityte

Сертифікаційна програма The Leavitt Instityte

З нагоди Дня юриста, До Всеукраїнського Тижня права, завдяки співпраці The Leavitt Instityte  та Координаційної Ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області  сьогодні було розпочато навчання по сертифікаційній програмі від американських правників для правників та адвокатів  Харківщини.

Детальніше...

11.10.2019  Інформування працівників Українського ордена «Знак пошани» науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Українського ордена «Знак пошани» науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Для працівників Українського ордена «Знак пошани» науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького спеціалістом управління юстиції були проведені лекції на тему: «Cтоп насильство» та «Муніципальна няня».

В межах проведення комунікативної кампанії серед працівників вказаної вище Державної установи були поширені інформаційні буклети з зазначених питань.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта