15.01.2019  Онлайн-сервіс Міністерства юстиції України «Онлайн будинок юстиції»

Онлайн-сервіс Міністерства юстиції України «Онлайн будинок юстиції»

Спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Погореловою О.М. проведено лекцію для працівників філії «Центр охорони здоров’я» Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 на тему: «Онлайн-сервіс Міністерства юстиції України «Онлайн будинок юстиції».

Детальніше...

15.01.2019  Прийнято участь у семінарі з профспілковим активом Харківської обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України з питань державної реєстрації громадських формувань та в рамках висвітлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Прийнято участь у семінарі з профспілковим активом Харківської обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України з питань державної реєстрації громадських формувань та в рамках висвітлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Заступником начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бєловою Н.О. та головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Грозою Г.А. 10.01.2019 прийнято участь у семінарі- роз’яснені з профспілковим активом Харківської обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України з питань державної реєстрації громадських формувань та в рамках висвітлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

15.01.2019  #Я маю право на безпечне життя

#Я маю право на безпечне життя

Відбулися дві координаційні зустрічі, спрямовані на обговорення виконання положень Стратегії державної політики щодо наркотиків на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 серпня 2013 року № 735-р, створення при Харківській міській раді Координаційної ради з проблем наркоепідемії. До участі у даних зустрічах було запрошено представника Харківської юстиції.

Детальніше...

15.01.2019  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

За період з 08 січня 2019 року по 11 січня 2019 року Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

Детальніше...

11.01.2019  Увага! У Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області оголошено конкурс на заміщення 11 вакантних посад державної служби!

Увага! У Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області оголошено конкурс на заміщення 11 вакантних посад державної служби!

Детальніше з вакансіями державної служби та вимогами до кожної посади окремо можна ознайомитися у розділі «Управління персоналом» або перейшовши за банером «Вакансії» на головній сторінці!

Документи подаються до 16 год. 00 хв. 24 січня 2019 року за адресою: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, б. 16, 3 пов. (пн.- чт.  – до 17:00, пт. – до 16:00 ).

Звертаємо увагу, що декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік (тип: кандидат на посаду), подається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК.

Обов’язковою вимогою також є наявність посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

10.01.2019  Протидій домашньому насильству разом з Міністерством юстиції України!

Протидій домашньому насильству разом з Міністерством юстиції України!

Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів Головного територіального управління юстиції у Харківській області Меланія Хуторянська провела правоосвітнє навчання з працівниками корпусу № 2 Державного архіву Харківської на тему: «Захист прав жінок та дітей. Протидія домашньому насильству».

Детальніше...

10.01.2019  Бесіда на тему: «Зупинення булінгу у шклолах»

Бесіда на тему: «Зупинення булінгу у шклолах»

Молоде покоління вражає своїми мріями та дбайливим ставленням до обов'язків покладених на нього. Омбудсмени Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 80 навіть під час відпочинку готові зустрічатися за для отримання нових знань, які будуть використанні для змін у відносинах між учнями, для створення нової атмосфери навчання у школах, де не буде місця булінгу та будуть створені сприятливі умови не тільки для здобутя знань, а й для формування особистості.

Детальніше...

10.01.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО»

З метою реалізації правопросвітницького пректу "Я МАЮ ПРАВО" консультантом Дванадцятої Харківської держнотконтори Литюк Я.Р. у приміщенні Індустріального об'єднаного управління Петсійного фонду України м. Харкова проводилась робота з надання безоплатної правової допомоги населенню, а саме: консультації по порядку стягнення аліментів та доповідь про законодавчі новели щодо стягнення аліментів на утримання дитини.

Детальніше...

10.01.2019  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Другої Харківської державної нотаріальної контори Межевою І.М. для ТОВ "ТД ЕСАТ" проведено правоосвітній захід, спрямований на інформування громадян про проект "Я МАЮ ПРАВО" та прочитано лекцію на тему: "Протидія домашньому насильству".

Також детально повідомлено, що дані сервіси покликані спростити життя громадян, забезпечити їх сучасними і зручними послугами, які вони зможуть отримати в мережі Інтернет.

Детальніше...

10.01.2019  Проведено бесіду на кафедрі сольного співу Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського

Проведено бесіду на кафедрі сольного співу Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського

В рамках реалізації правоосвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО” консультантом Шостої Харківської державної нотаріальної контори Альбощою А.О. проведено бесіду на кафедрі сольного співу Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського на теми: “Порядок отримання аліментів на дитину”, “Виконання рішення суду”, “Як протидіяти домашньому насильству”. Консультант надала вичерпні відповіді на запити слухачів, роз'яснила про права громадян, які виникають у вищезазначених ситуаціях.

Детальніше...

10.01.2019  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Другої Харківської державної нотаріальної контори Межевою І.М. для ТОВ "Науково Виробниче підприємство Таліс" проведено правоосвітній захід, спрямований на інформування громадян про проект "Я МАЮ ПРАВО" та прочитано лекцію на тему: "Як захистити свій бізнес і майно".

Детальніше...

10.01.2019  устріч з трудовим колективом Зміївської міської ради

устріч з трудовим колективом Зміївської міської ради

Консультантом Зміївської державної нотаріальної контори Бовтрук Н.В. проведено зустріч з трудовим колективом Зміївської міської ради Харківської області, в ході якої працівників ознайомлено із загальнонаціональним правопросвітницьким проектом “Я МАЮ ПРАВО!”. Також роз'яснено порядок звернення на веб-портал pravo.minjust.ua з метою отримання необхідної інформації щодо захисту своїх прав.

Детальніше...

09.01.2019  Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України запрошує до участі у IX Всеукраїнській зимовій правничій школі

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України запрошує до участі у IX Всеукраїнській зимовій правничій школі

Школу організовано Координаційною радою молодих юристів України при Мінюсті відбувається за підтримки Міністерства юстиції України, Європейського університету, K-project center, Інституту політико-правових та релігійних досліджень

Детальніше...

09.01.2019  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

11 січня 2019 року набирає чинності Закон України від 06.12.2017 № 2227-VIII «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України з метою реалізації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами» (далі – Закон) (опубліковано в газетах «Голос України» від 11.01.2018 № 6, «Урядовий кур’єр» від 17.01.2018 № 11, в бюлетені «Офіційний вісник України» від 19.01.2018 № 6, в нормативному бюлетені «Відомості Верховної Ради України» від 02.02.2018 № 5).

Детальніше...

09.01.2019  Проведено семінар на тему “Права, якими повинен користуватися кожен”

Проведено семінар на тему “Права, якими повинен користуватися кожен”

Головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Смородською М.С. для працівників  служби у справах дітей по Холодногірському району управління служби у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, було проведено семінар на тему “Права, якими повинен користуватися кожен”.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта