15.11.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державними нотаріусами Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І., Соловйовою Н.Є., консультантом Рябовол К.О. проведено правороз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори про всеукраїнський проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

15.11.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Другої Харківської державної нотаріальної контори Пилипенко О.В. для працівників Південного ліцею Харківської районної ради Харківської області проведено правоосвітній захід, спрямований на інформування громадян про загальнонаціональний проект "Я МАЮ ПРАВО!" та прочитано лекцію на тему "Чужих дітей не буває".

Детальніше...

15.11.2018  В рамках реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» консультант Шостої Харківської державної нотарiальної контори Альбоща А.О. завітала до Харківського ліцею № 161 «Імпульс»

В рамках реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» консультант Шостої Харківської державної нотарiальної контори Альбоща А.О. завітала до Харківського ліцею № 161 «Імпульс»

Тут, у стінах рідної школи, нею були проведені цікаві бесіди з учнями п'ятих класів та вчителями. Вчителі, які колись ділилися своїми знаннями та досвідом, тепер із задоволенням погодилися взяти участь у проекті «Я маю право!», аби і самим дізнатися щось нове про свої права. Жваве обговорення викликала тема: «Чи мають вчителі права? Чи в них є тільки обов'язки?». 

Детальніше...

15.11.2018  Проведено урок на тему:”Зупинемо булінг разом!”

Проведено урок на тему:”Зупинемо булінг разом!”

Булінг-це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом.

Причин — безліч, а жертвою може стати кожен, хто не вписався у рамки

того чи іншого колективу.

Детальніше...

14.11.2018  Прийом громадян

Прийом громадян

Начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Колотіловою Н.В. проведено прийом громадян, під час якого заявникам надавалися роз'яснення стосовно стягнення аліментів з кордоном. Зокрема, проінформовано, що рішення суду України може бути виконано на території іноземної держави у разі, якщо з такою державою діє відповідний міжнародний договір та зацікавлена особа ініціює таку процедуру.

Детальніше...

13.11.2018  Інформування членів Харківської обласної громадської організації «Вірменське товариство культурних зв’язків» про нові направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування членів Харківської обласної громадської організації «Вірменське товариство культурних зв’язків» про нові направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

13 листопада 2018 року в приміщенні Почесного консульства Республіки Вірменія в місті Харків для членів Харківської обласної громадської організації «Вірменське товариство культурних зв’язків» головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Котляр Г.О. та провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Свиридовою Н.О. в межах виконання Плану заходів, спрямованих на підвищення рівня правової культури біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, задля реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми:

Детальніше...

13.11.2018  Харківська юстиція разом з курсантами Національної академії Національної гвардії України - на захисті прав військовослужбовців

Харківська юстиція разом з курсантами Національної академії Національної гвардії України - на захисті прав військовослужбовців

Під таким лозунгом пройшов круглий стіл, який провів начальник відділу аналітично-методичного забезпечення діяльності нотаріату управління з питань нотаріату Юрій Кривошеєв.

Протягом більш ніж 85 років своєї історії, Національна академія Національної гвардії України  незмінно залишається одним з провідних вищих військових закладів, який впевнено займає передові позиції серед військових ВНЗ України. Подібний високий результат забезпечується цілим рядом взаємопов’язаних факторів, до числа яких входить й правовиховна робота.

Детальніше...

13.11.2018  Новини законодавства

Новини законодавства

10 листопада 2018 року набув чинності Закон України від 18.10.2018 № 2599-VIII «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за незаконне перетинання державного кордону України» (далі - Закон), (опублікований в газетах «Голос України» від 09.11.2018 № 212, «Урядовий кур’єр від 09.11.2018 № 211).

Детальніше...

12.11.2018  Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

12 листопада 2018 року проведено онлайн семінар через мережу Skype з державним реєстратором Печенізької районної державної адміністрації. У заході прийняли участь: Часовськой І.В. – начальник відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації, Вербицька Н.М. – головний спеціаліст відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації, Зоткін С.В.– завідувач - державний реєстратор сектору державної реєстрації Печенізької районної державної адміністрації.

Детальніше...

12.11.2018  Виступ на радіо Дворічанщини «Приоскілля»

Виступ на радіо Дворічанщини «Приоскілля»

Головним спеціалістом Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Макогон Н.В. було проведено виступ на радіо Дворічанщини «Приоскілля» на тему: Пілотний проект «Шлюб за добу», «Ювілеї весілля — найважливіші та значущі події у житті подружжя», а також в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було висвітлено основні напрямки реалізації проекту.

Детальніше...

12.11.2018  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 09 листопада  2018 року № 086.

10.11.2018  Виступ з нагоди Дня української писемності та мови в ефірі ТОВ “Радіо Слобожанщини”

Виступ з нагоди Дня української писемності та мови в ефірі ТОВ “Радіо Слобожанщини”

9 листопада 2018 року головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області О. Ночовкіною було здійснено виступ в ефірі ТОВ “Радіо Слобожанщини” з нагоди Дня української писемності та мови.

Детальніше...

09.11.2018  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Головним спеціалістом Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного Друшляк О.В. під час повторної видачі свідоцтва про народження та витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян проведено інформування представниці ромської національної меншини про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

09.11.2018  РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ПРАЦІВНИКАМИ

РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ПРАЦІВНИКАМИ

Напередодні чергового етапу електронного декларування в Україні актуальним стає нагадування про дотримання вимог фінансового контролю відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

З метою завчасної підготовки суб’єктів декларування до подання електронних документів, головним спеціалістом  сектору з питань запобігання і виявлення корупції Слащовою Іриною  проведено семінари для працівників Московського  відділу  державної виконавчої служби міста Харків  та  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ`янському та Слобідському районах міста Харків щодо підготовки до чергового етапу електронного декларування.

Детальніше...

09.11.2018  Реєстрація шлюбу та інформування про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!”» в Диканівській виправній колонії № 12

Реєстрація шлюбу та інформування про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!”» в Диканівській виправній колонії № 12

Спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Суєтновою С.Ю. в Диканівській виправній колонії № 12 було проведено державну реєстрації шлюбу, а також проінформовано засуджених про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!». Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта