18.02.2019  День закоханих у Шевченківському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День закоханих у Шевченківському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

У Шевченківському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено урочистий обряд весілля Анни та Олександра Ткаченко.

В очах у молодят любов. Захоплено дивляться вони одне на одного. І сльози радості батьків та гостей підтвержують велику подію — створення нової сім’ї. Далі на подружжя чекають квіти та привітання, але найголовніше — довге спільне життя! І обоє щиро вірять, що одруження саме в день Святого Валентина є гарним знаком для їхнього шлюбу. 
Вітаємо молодих! 

Детальніше...

18.02.2019  Урок "Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7

Урок "Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7

З метою запобігання проявам булінгу та в рамках загальнонаціонального проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, спеціалістом Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Савченко Анною проведено урок "Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Первомайської міської ради Харківської області.

Детальніше...

18.02.2019  Бесіда з учнями на тему «Шкільний булінг як явище, що порушує права дитини»

Бесіда з учнями на тему «Шкільний булінг як явище, що порушує права дитини»

Працівники управління персоналу Козелько К.А., Чекаліна Г.М., Тімковський П.О. разом із завідувачем Четвертої Харківської державної нотаріальної контор  Козелько Т.М. в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» провели бесіду на тему «Шкільний булінг як явище, що порушує права дитини » для учнів 9 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 40.

Детальніше...

18.02.2019  «Стоп булінг» для учнів 7-11 класів КЗ "Харкiвський санаторний навчально-виховний комплекс №1"

«Стоп булінг» для учнів 7-11 класів КЗ "Харкiвський санаторний навчально-виховний комплекс №1"

Начальником управління персоналу Федотовою Т.М. разом із спеціалістами управління персоналу Козелько К.А., Чекаліною Г.М. та Тімковським П.О. проведено бесіду «Стоп булінг» для учнів 7-11 класів КЗ "Харкiвський санаторний навчально-виховний комплекс №1" Харкiвськоï обласноï ради.

Детальніше...

18.02.2019  Урок «Стоп-булінг» для учнів 7 класу Куп’янської загальноосвітної школи № 11

Урок «Стоп-булінг» для учнів 7 класу Куп’янської загальноосвітної школи № 11

Старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області Пахоменко А.В. для учнів 7 класу Куп’янської загальноосвітної школи № 11 в межах Плану реалізації нового етапу кампанії «Стоп булінг!» загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено тематичний урок «Стоп-булінг».

Детальніше...

18.02.2019  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Другої Харківської державної нотаріальної контори  Межевою І.М. проінформовано працівників "Науково - виробничого підприємства ТАЛІС" про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності, та прочитано лекцію на тему "Виконання рішення суду".

Детальніше...

18.02.2019  Інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

На базі Відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області (далі - Відділ) начальником Відділу Губським І.О. та головним спеціалістом відділу «Валківське бюро правової допомоги» Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Коденко Н.Г. було проведено спільний прийом громадян.

Детальніше...

18.02.2019  Урок «СтопБулінг»

  Урок «СтопБулінг»

У Харківському педагогічному ліцеї №4 Харківської міської ради Харківської області працівниками управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кас’ян Анастасією та Кисловською Оленою в межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено тематичний урок для учнів 6-А класу на тему: «СтопБулінг».

Переслідування, знущання, погрози онлайн, образи – все це негативно впливає на школяра та його успіхи в навчанні. На уроці ми першочергово обговорили такі важливі питання: чому діти стають жорстокі до своїх однокласників та вчиняють насильство і що можна зробити, аби попередити та зупинити його.

Детальніше...

18.02.2019  #СтопБулінг #СтопНасильство

#СтопБулінг #СтопНасильство

Саме під таким гаслом спеціалістом Красноградського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Рипринцевою О.А. була проведена лекція для студентів Комунального закладу охорони здоров'я "Красноградський медичний коледж". В рамках проекту #ЯМАЮПРАВО! студентів було ознайомлено з поняттям "булінг" з його видами та основними ознаками. Спеціалістом було наголошено, що якщо ви стали свідком булінгу необхідно втрутитись и припинити булінг, повідомити вчителів, педагогів чи керівництво у разі бездіяльності керівництва навчального закладу – звернутися із заявою в поліцію.

Детальніше...

18.02.2019  Он-лайн семінар через мережу Skype

Он-лайн семінар через мережу Skype

Працівниками відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Огурцовою Л.О. та Павленко Ю.Ю. проведено он-лайн семінар через мережу Skype з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг при Валківській районній державній адміністрації – Калембет С.Г., Колісник О.О., Дмитренко М.О. та Корсун А.І.

Детальніше...

  Урок "Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5

Урок "Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5

З метою запобігання проявам булінгу та в рамках загальнонаціонального проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, головним спеціалістом Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Наталею Бабич проведено урок "Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Первомайської міської ради Харківської області.

Детальніше...

18.02.2019  Правоосвітній урок-тренінг з протидії булінгу

Правоосвітній урок-тренінг з протидії булінгу

Завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції в Харківській області Анна Федоренко, головою правління Міжнародної антинаркотичної спортивної асоціації Олександром Перевєрзєвим зі школярами було проведено проведено заняття, спрямоване на розвиток розуміння своїх прав та заборону їх порушення, формування толерантного ставлення до своїх однолітків.

Разом з дітлахами та вчителем ми обговорили типові приклади булінгу у шкільному середовищі, визначили негативні наслідки впливу боулінгу на жертву.

Детальніше...

18.02.2019  У St. Valentine's Day про те, що турбує...

У St. Valentine's Day про те, що турбує...

У цей святковий та яскравий день спеціалісти Головного територіального управління юстиції у Харківської області та представник патрульної поліції в Харківській області разом з учнями 5 - ого класу Харківської гімназії № 107 провели правоосвітницьку бесіду в ході якої жваво обговорили дуже актуальні та зворушливі питання. А саме:

Чому одні нетерпимі до інших? Чому той, хто відрізняється від оточуючих, частіше залишається на самоті та стає об'єктом насмішок, а іноді – й проявів колективного цькування? На жаль найпоширенішими проблемами у колективах є булінг. Чи можна запобігти виникненню цих явищ?

Детальніше...

18.02.2019  Проект “Я МАЮ ПРАВО!” на ковзанах

Проект “Я МАЮ ПРАВО!” на ковзанах

Свята та відпочинок — чудовий привід зацікавити громадян найпопулярнішим правовим проектом України.

На найбільшій площі Європи на центральному льодяному майданчику популяризовали проект “Я МАЮ ПРАВО!” працівники харківської юстиції. Проїхавшись на ковзанах з плакатами, буклетами та лефлетами, створили атмосферу цікавості у громадян, що завітали на площу. Після ковзання провели з ними бесіду про актуальні питання проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

18.02.2019  Урок "Стоп булінг" для вихованців театру "Зеркало +" Первомайського районного будинку культури Харьківської області

Урок "Стоп булінг" для вихованців театру "Зеркало +" Первомайського районного будинку культури Харьківської області

З метою запобігання проявам булінгу та в рамках загальнонаціонального проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, головним спеціалістом Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Оленою Магась проведено лекцію "Стоп булінг" для вихованців театру "Зеркало +" Первомайського районного будинку культури Харьківської області

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта