29.01.2019  Вручення свідоцтво про народження дитини в рамках дії пілотного проекту

Вручення свідоцтво про народження дитини в рамках дії пілотного проекту

Працівниками Харківської юстиції на території комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради "Обласний клінічний перинатальний центр" було вручено свідоцтво про народження дитини в рамках дії пілотного проекту Міністерства юстиції України. Одночасно батькам було надано правову консультацію щодо дії загальнонаціонального «Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

29.01.2019  Інформування громадян

Інформування громадян

Спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану (далі — Відділ) Жовновською О.А. після проведення державної реєстрації шлюбу військовослужбовцю, солдату Попову Д.Р. було надано правову консультацію на тему: «Які права гарантуються державою захисникам України».

Детальніше...

29.01.2019  Круглий стіл на тему: “Профілактика булінгу серед дорослих”

Круглий стіл на тему: “Профілактика булінгу серед дорослих”

29 січня 2019 року головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану (далі - Відділ) Харіною О.І., спеціалістами відділу Жовновською О.А. та Погореловою О.М. сумісно з працівниками Холодногірського ВП ГУНП в Харківській області (далі — Холодногірський ВП) проведено круглий стіл на тему: “Профілактика булінгу серед дорослих”, ознайомлення з напрямками загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

29.01.2019  Зустріч з викладачами та учнями

Зустріч з викладачами та учнями

Восьмою Харківською державною нотаріальною конторою в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», що спрямований на підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури у суспільстві на належному рівні та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у правовий спосіб, у приміщенні Харківської гімназії №1 Харківської міської ради Харківської області було проведено зустріч з викладачами та учнями 9-А класу Харківської гімназії №1 Харківської міської ради Харківської області з питання профілактикиу булінгу та жорстокого поводження з дітьми.

Детальніше...

29.01.2019  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

З метою формування нової правової культури в суспільстві державними нотаріусами Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І., Соловйовою Н.Є., консультантом Рябовол К.О. та оператором Бессоновою А.М. проведена правороз'яснювальна робота серед відвідувачів контори. Всіх присутніх громадян було поінформовано про всеукраїнський проект «Я МАЮ ПРАВО!» та надано безоплатну правову допомогу з питань: як виїхати з дитиною за кордон, щодо отримання аліментів, як протидіяти домашньому насильству тощо.

Детальніше...

29.01.2019  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Державним нотаріусом Другої Харківської державної нотаріальної контори Гончаренко Л.А для відвідувачів філії Бібліотеки № 11 ЦБС Холодногірського району м. Харкова проведено правоосвітній захід, спрямований на інформування громадян про проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та прочитано лекцію на тему "Виконання рішення суду: памятка для боржника".

Детальніше...

29.01.2019  Поїхати з дитиною за кордон – легко

Поїхати з дитиною за кордон – легко

Спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва проведено інформування працівників туристичного агентства «СоколА» на тему: «Поїхати з дитиною за кордон – легко!».

В ході якого було роз’яснено, що необхідно знати батькам, які хочуть виїхати за кордон з дитиною без згоди другого з батьків.

Детальніше...

29.01.2019  Надання адресної безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення

Надання адресної безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення

Головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Ночовкіною О.В. здійснено надання адресної безоплатної правової допомоги мешканцям Київського району міста Харкова.

Детальніше...

29.01.2019  Онлайн семінар для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг

Онлайн семінар для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг

Рішенням колегії Міністерства юстиції України від 29 березня 2018 року було затверджено паспорти реформи системи державної реєстрації на 2018-2021 роки.

На виконання доручення Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України, щодо реалізації та належного впровадження реформи системи держаної реєстрації відділом взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області 28 cічня 2019 року проведено он-лайн семінар через мережу Skype з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг при Балаклійській районній державній адміністрації.

Детальніше...

28.01.2019  Виїзний прийом громадян у Великобурлуцькому районі

Виїзний прийом громадян у Великобурлуцькому районі

29 січня 2019 року у Великобурлуцькому районі Харківської області буде проведено особистий прийом громадян начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяною Єгоровою-Луценко.
Якщо у Вас існують питання щодо роботи органів юстиції регіону, скористайтесь можливість задати їх очільнику юстиції області. 
Особистий прийом відбудеться: о 12.00 на базі Великобурлуцької селищної ради за адресою: смт. Великий Бурлук, вул. Центральна, 40.

Детальніше...

28.01.2019  Лекція на тему: “Поїхати за кордон без згоди другого з батьків - легко!”

Лекція на тему: “Поїхати за кордон без згоди другого з батьків - легко!”

Спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану (далі - Відділ) Жовновською О.А. проведено лекцію для працівників комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 142 Харківської міської ради” на тему: “Поїхати за кордон без згоди другого з батьків - легко!”.

Детальніше...

28.01.2019  Інформування в Харківському міському клінічному пологовому будинку № 7 про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування в Харківському міському клінічному пологовому будинку № 7 про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області Суєтновою С.Ю. в приміщенні Харківського міського клінічного пологового будинку № 7 в рамках пілотного проекту Міністерства юстиції України по отриманню свідоцтв про народження дитини у пологовому будинку видано 4 свідоцтва про народження дитини з реєстрацією місця проживання.

Детальніше...

28.01.2019  Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації!

Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації!

Відбулося засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації.

Під час засідання постійно діючої робочої групи розглянуті наступні питання:

Детальніше...

28.01.2019  Харківська юстиція продовжує профілактику булінгу в учнівському середовищі

Харківська юстиція продовжує профілактику булінгу в учнівському середовищі

Працівники Харківської юстиції провели урок з елементами тренінгу #СтопБулінг для учнів шостих класів Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 18.

Учнів було ознайомлено з поняттям та видами булінгу та наголошено на відповідальності за його вчинення. Адже багато хто не надає булінгу значення. Але насправді це не просто пустощі або грубість, а особлива форма взаємин, яка з часом переростає в насильство.

Детальніше...

25.01.2019  ПАВЛО ПЕТРЕНКО ПРОВІВ У ХАРКОВІ «ЮВІЛЕЙНЕ ВЕСІЛЛЯ»

ПАВЛО ПЕТРЕНКО ПРОВІВ У ХАРКОВІ «ЮВІЛЕЙНЕ ВЕСІЛЛЯ»

Міністр юстиції Павло Петренко під час візиту на Харківщину особисто провів церемонію повторного одруження в рамках послуги Мін’юсту «Ювілейне весілля».

«Це - послуга Міністерства юстиції, яку ми почали активно запроваджувати минулого року. Завдяки їй будь-яка сімейна пара, не зважаючи на те прожили вони в шлюбі 1 рік чи 50 років, може замовити церемонію повторного одруження «Ювілейне весілля», - наголосив очільник Мін’юсту.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта