21.11.2018  Харківська юстиція провела бесіду #СтопНасильство для жінок на базі Центру психології та особистісного розвитку “PLINE”

Харківська юстиція провела бесіду #СтопНасильство для жінок на базі Центру психології та особистісного розвитку “PLINE”

Провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Горбуновою К.Ю. проведено бесіду на тему: "Як протидіяти домашньому насильству” для жінок на базі Центру психології та особистісного розвитку “PLINE”.

Детальніше...

20.11.2018  Павло Петренко презентував законопроект #РейдерствоСтоп, який запроваджує нові інструменти боротьби з рейдерами

Павло Петренко презентував законопроект #РейдерствоСтоп, який запроваджує нові інструменти боротьби з рейдерами

Міністерство юстиції разом з депутатами, представниками провідних бізнес-асоціацій: Американської торгівельної палати, Європейської бізнес асоціації, Спілки українських підприємців, Офісу ефективного регулювання BRDO і Офісу бізнес-омбудсмена напрацювали низку законодавчих ініціатив, спрямованих на подальше посилення боротьби з рейдерськими атаками на підприємства та майно громадян. Про це під час прес-конференції повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

Детальніше...

20.11.2018  Всесвітній день дитини в Клубі розвитку дітей “Оранжевый кот”

Всесвітній день дитини в Клубі розвитку дітей “Оранжевый кот”

Сьогодні з нагоди Всесвітнього дня дитини головний спеціаліст відділу систематизації законодавства,  правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Олена Ночовкіна провела урок права для малечі в Клубі розвитку дітей “Оранжевый кот”.

Під час тематичного заняття хлопчики та дівчата дізналися про свої права, які гарантовані Конвенцією про права дитини та Конституцією України.

Детальніше...

20.11.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

16 листопада 2018 року набув чинності спільний наказ Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства юстиції України від 01.10.2018 № 806/3105/5 «Про затвердження Інструкції про заходи щодо дотримання вимог законодавства при затриманні без ухвали слідчого судді, суду осіб, підозрюваних у вчиненні злочину, та обранні стосовно підозрюваних запобіжного заходу - тримання під вартою під час досудового розслідування», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22.10.2018 за № 1190/32642 (опублікований в бюлетені «Офіційний вісник України» від 16.11.2018 № 88).

Детальніше...

20.11.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Одинадцятої Харківської державної нотаріальної контори проведено правороз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори про всеукраїнський правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності. Надано безоплатні консультації щодо оформлення спадкових прав.

Детальніше...

20.11.2018  Урок - тренінг для учнів 5-го класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 162

Урок - тренінг для учнів 5-го класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 162

Виховання молодого покоління – це невід’ємна складова правопросвітництва. І дуже важливо, щоб діти усвідомлювали своє право бути захищеними і знали, як діяти у разі посягання на їхні честь та свободу.

З цього приводу та в рамках реалізації правоосвітноього проекту Міністерства юстицї України фахівцями Голового територіального управління юстиціїї у Харківській області Смородською М.С. та Литовченко Ю.С. був проведений урок -тренінг на тему “СТОП Булінг” для учнів 5-го класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 162.

Детальніше...

20.11.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Консультантом Другої Харківської державної нотаріальної контори Міхітаровою Ю.Ю  з колективом "Дільничої лікарні ветеринарної медицини № 4" проведено бесіду, спрямовану на інформування громадян про загальнонаціональний проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!". В ході бесіди лікарі та медперсонал детальніше дізнались про кампанії проекту: «Як протидіяти булінгу?», «Хочеш виїхати з дитиною за кордон?» та ін.

Детальніше...

20.11.2018  Зустріч з учнями «Ліцей Професіонал»

Зустріч з учнями «Ліцей Професіонал»
Завідувачем Восьмої Харківської державної нотаріальної контори Лакізою І.В. було проведено зустріч з учнями Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Ліцей Професіонал» Харківської області, в ході якої було доведено до відома про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості українців, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.
Детальніше...

20.11.2018  Робоча зустріч

Робоча зустріч

Начальником Лозівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Заварзою С.А. проведено робочу зустріч з  представниками служби у справах дітей, управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради, Лозівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління праці та соціального захисту населення міської ради, сектору ювенальної превенції Лозівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Харківській області в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

19.11.2018  #Запобігання та протидія булінгу в шкільному середовищі# Шукаємо шляхи подолання разом!!!

#Запобігання та протидія булінгу в шкільному середовищі# Шукаємо шляхи подолання разом!!!

Під керівництвом начальника Головного територіального управління юстиції у Хакрівській області Тетяни Єгорової-Луценко було проведено координацйну зустріч «Запобігання та протидія булінгу в шкільному середовищі. Шляхи вирішення проблеми», до участі у якій долучились представники Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, Служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти Харківської міської ради, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції, Відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, Центру практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти».

Детальніше...

19.11.2018  Харківська юстиція прийняла участь у «круглому столі» задля підтримки громадських організацій ромів у захисті їх прав

Харківська юстиція прийняла участь у «круглому столі» задля підтримки громадських організацій ромів у захисті їх прав

Працівники Харківської юстиції прийняли участь у «круглому столі», який проводився у Медіа-центрі «Время», під егідою Громадської організації «Харківське національно-культурне товариство циган «Ромєн»», та був спрямований на посилення уваги питанням захисту прав і свобод національних меншин, зокрема інтеграції в суспільне життя ромської національної меншини та подолання упередженому ставленню до осіб ромської національної меншини.

Детальніше...

19.11.2018  Конкурс на кращий дитячий малюнок «Новорічна казка»

Конкурс на кращий дитячий малюнок «Новорічна казка»

Наближаються новорічні свята, з цієї нагоди ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ЮСТИЦІЇ  оголошує конкурс на кращий дитячий малюнок «Новорічна казка».

 

Новий Рік – це казка, щось особливе в нашому житті. Жоден Новий Рік не обходиться без подарунків, адже це незмінний атрибут свята. Ми пропонуємо вашим діткам намалювати свою «новорічну казку», та отримати за це приємний сюрприз під ялинку.

Детальніше...

19.11.2018  Проведено зустріч зі студентами

Проведено зустріч зі студентами

Напередодні міжнародного дня студенту, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»  головні спеціалісти  відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Смородська М.С та Литовченко Ю.С. об'єднаною командою з працівниками Національної поліції України завітали до студентів першого курсу Українського державного університету залізничного транспорту, щоб нагадати юним студентам про їх права.

Детальніше...

19.11.2018  Урок «Стоп булінг»

Урок «Стоп булінг»

В рамках проведення правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" головним спеціалістом Ізюмського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Рождественською А.С. було проведено заняття "Герої кібербезпеки" та "Стоп булінг" для учнів 8-А класу гімназії №3 Ізюмської міської ради Харківської області. З учнями було обговорено тему "Герої кібербезпеки-як захистити себе від кібербулінгу".

Детальніше...

19.11.2018  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України»  від 16 листопада  2018 року № 088.


 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта