05.02.2019  «Світ без булінгу» очима школярів

«Світ без булінгу» очима школярів

Спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Смородська М.С., Іванова Т.О. та Парамонова Л.В. провели урок з #СтопБулінг для учнів 6-А класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 126.

Ситуація з булінгом в Україні доволі невтішна. Майже кожна дитина стикалися з випадками булінгу в той чи іншій формі. Хтось був агресором, хтось жертвою, а хтось спостерігачем.

Детальніше...

05.02.2019  Участь у розширеній апаратній нараді Красноградської районної державної адміністрації

Участь у розширеній апаратній нараді Красноградської районної державної адміністрації

Начальником Красноградського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Гетою О.С. взято участь у розширеній апаратній нараді Красноградської районної державної адміністрації.

В ході виступу Олександр Гета розповів про показники роботи відділу за 2018 рік.

Детальніше...

04.02.2019  Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

В межах роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області, яка розташована за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 26, м. Харків, щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 здійснюється консультування громадян з правових питань.

За період з 3 по 31 січня 2019 року в межах роботи громадської приймальні надано безоплатну первинну правову допомогу 25 особам.

Детальніше...

04.02.2019  Спільна зустріч з Лозівським міськрайонним центром зайнятості

Спільна зустріч з Лозівським міськрайонним центром зайнятості

В рамках Меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України відбулась спільна зустріч з представниками Лозівського міськрайонного центра зайнятості щодо взаємодії у напрямі організації та проведення спільних заходів, спрямованих на сприйняття зайнятості осіб, які мають майнові зобов’язання за рішеннями суду, інших органів, в тому числі осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів та стосовно яких відкриті виконавчі провадження в Міжрайонному відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та міста Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

04.02.2019  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Погорілою І.М. проведено інформування для мешканців м. Лозова про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», яка повідомила про нові механізми захисту дітей та жінок від домашнього насильства.

Детальніше...

04.02.2019  Круглий стіл з працівниками Первомайського місцевого центру з надання БВПД

Круглий стіл з працівниками Первомайського місцевого центру з надання БВПД

В приміщенні Первомайського місцевого центру з надання БВПД було проведено круглий стіл, під час якого було обговорено норми першого та другого пакетів закону #ЧужихДітейНеБуває, щодо дієвих механізмів впливу на неплатників аліментів та щодо посилення відповідальності неплатників аліментів, збільшення мінімального рівня фінансової підтримки дітей, які проживають в неповних сім’ях, та щодо яких запроваджено пільги і стимули для батьків, які сумлінно виконують свій обов’язок, у вигляді податкових пільг та інших преференцій.

Детальніше...

04.02.2019  Круглий стіл на тему: «Як протидіяти домашньому насильству»

Круглий стіл на тему: «Як протидіяти домашньому насильству»

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!», завідувачем Близнюківської державної нотаріальної контори Харківської області Щербиною В.В. було проведено круглий стіл на тему «Як протидіяти домашньому насильству» з працівниками архівного відділу Близнюківської районної державної адміністрації Харківської області.

Детальніше...

04.02.2019  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у приміщенні Нововодолазької державної нотаріальної контори Харківської області завідувачем держнотконтори Змієвською Т.М. спільно з працівником Нововодолазького бюро правової допомоги Обідою О.С. проведена робоча зустріч, під час якої були обговорені наступні питання: основні напрямками проекту та реєстрація права власності нерухомого майна.

Детальніше...

04.02.2019  Лекція на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

Лекція на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

Завідувачем Другою Харківською державною нотаріальною конторою Гончаренко Л.А. в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для трудового колективу фізичної особи — підприємця Григоренко Є.В. прочитано лекцію на тему: "Домашнє насильство".

Детальніше...

04.02.2019  Бесіда у Художньому салоні «Багет»

Бесіда у Художньому салоні «Багет»

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» консультантом Шостої Харківської державної нотаріальної контори Альбощою А.О. проведено бесіду у Художньому салоні «Багет». Спілкування пройшло на теми: «Порядок виконання рішень судів», «Правила оформлення документів для виїзду з дитиною за кордон», «Порядок оформлення субсидії».

Детальніше...

04.02.2019  Зустріч з працівниками Зміївського районного відділу управління поліції охорони в Харківській області

Зустріч з працівниками Зміївського районного відділу управління поліції охорони в Харківській області

Консультантом Зміївської державної нотаріальної контори Бовтрук Н.В. проведено зустріч з працівниками Зміївського районного відділу управління поліції охорони в Харківській області, під час якої останніх було проінформовано про основні напрямки загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», ознайомлено з порядком доступу до діючої системи безоплатної правової допомоги, роз’яснено порядок виїзду з дитиною за кордон.

Детальніше...

01.02.2019  ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРИПИНЕННЯ ВЕДЕННЯ МІНІСТЕРСТВОМ ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ТА ГОЛОВНИМИ ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ УПРАВЛІННЯМИ ЮСТИЦІЇ В ОБЛАСТЯХ ТА МІСТІ КИЄВІ ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ОСІБ, ЯКІ ВЧИНИЛИ КОРУПЦІЙНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРИПИНЕННЯ ВЕДЕННЯ МІНІСТЕРСТВОМ ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ТА ГОЛОВНИМИ ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ УПРАВЛІННЯМИ ЮСТИЦІЇ В ОБЛАСТЯХ ТА МІСТІ КИЄВІ ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ОСІБ, ЯКІ ВЧИНИЛИ КОРУПЦІЙНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ

Відповідно до статті 59 Закону України «Про запобігання корупції» відомості про осіб, яких притягнуто до кримінальної, адміністративної, дисциплінарної або цивільно-правової відповідальності за вчинення корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень, а також про юридичних осіб, до яких застосовано заходи кримінально-правового характеру у зв'язку з вчиненням корупційного правопорушення, вносяться до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення, що формується та ведеться Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – Національне агентство).

Детальніше...

01.02.2019  «Workshop у Центрі гендерної культури»

«Workshop у Центрі гендерної культури»

Представники Головного територіального управління юстиції у Харківській області - начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів Меланія Хуторянська спільно з провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Надією Свиридовою взяли участь у семінарі-практикумі (Workshop), якій проходив на базі Центру гендерної культури – Платформі для розширенння прав та можливостей жінок та молоді.

Детальніше...

01.02.2019  ХАРКІВСЬКІ БАТЬКИ ПРОТИ БУЛІНГУ

ХАРКІВСЬКІ БАТЬКИ ПРОТИ БУЛІНГУ

На базі Харківської загальноосвітньої школи №150 Харківської міської ради Харківської області відбувся круглий стіл на тему: «Стоп булінг: батьки проти насильства», до участі у якому залучилися голова Міської батьківської ради Лариса Манерко, депутат Харківської міської ради Ольга Чичина, представники Департаменту освіти і Юридичного департаменту міськради, Головного територіального управління юстиції у Харківській області, громадський активіст, голова правління ГО «Міжнародна антинаркотична спортивна асоціація» Перевєрзєв Олександр, психологи, викладачі та батьки учнів.

Детальніше...

01.02.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області завітали з проектом «Я МАЮ ПРАВО!» до Комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 407 Харківської міської ради”.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта