11.10.2019  Ніхто не заслуговує бути жертвою булінгу - намалюй та запам’ятай!

Ніхто не заслуговує бути жертвою булінгу - намалюй та запам’ятай!

Від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми, не вміють будувати стосунки з людьми. Вони потребуватимуть підтримки дорослих, які б допомогли їм розвинути здорові відношення з людьми не лише у школі, але й протягом усього їх подальшого життя. Тому, Харківська юстиція завітала до учнів 3-го класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 50 з бесідою #СтопБулінг, в ході якої розповіли, що може слугувати причиною такої поведінки і пояснили як потрібно реагувати на прояви агресії.

Детальніше...

11.10.2019  Урок в школі в рамках Всеукраїнського тижня права

Урок в школі в рамках Всеукраїнського тижня права

Триває Всеукраїнський тиждень права, присвячений формуванню правової культури та правової свідомості у суспільстві, підвищенню рівня знань щодо прав особистості у різних сферах життя.

Особлива увага при цьому приділяється правовому вихованню покоління, яке зростає і готується зробити перші кроки у доросле життя. І, хоча навколишнє середовище мінливе і рухливе у своєму розвитку, таке виховання не тільки не втрачає своєї корисності, а й стає все більш актуальним. Не залишились осторонь від цієї традиції і працівники управління юстиції, які завітали до Харківської міської гімназії № 13.

Детальніше...

11.10.2019  Виступ на радіо «Приоскілля»

Виступ на радіо «Приоскілля»

В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» головним спеціалістом Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану було проведено виступ на радіо Дворічанщини «Приоскілля» на тему: «Відповідальне батьківство. Українські діти повинні бути захищеними, а батьки- відповідальними», «Стоп насильство. Протидія домашньому насильству в родинах».

Детальніше...

11.10.2019  Бесіда з батьками

Бесіда з батьками

В пологовому відділенні комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка» працівником Харківської юстиції була проведена бесіда «Держава допомагає відповідальним батькам».

З батьками було обговорено урядові ініціативи, що спрямовані на покращення соціального захисту батьків та дітей, а також які є можливості захисту їхніх прав.

Детальніше...

10.10.2019  Лекція для працівників комунальної установи культури “Центральна бібліотека Централізованої бібліотечної системи Основ`янського району міста Харкова”

Лекція для працівників комунальної установи культури “Центральна бібліотека Централізованої бібліотечної системи Основ`янського району міста Харкова”

Для працівників бібліотеки спеціалістом управління юстиції була проведена лекція на тему: «Муніципальна няня». Під час правопросвітницького заходу із працівниками були обговорені умови та порядок отримання щомісячної адресної компенсаційної виплати, проінформовано про умови та порядок отримання правової допомоги, а також слухачів було проінформовано про нові ініціативи Міністерства юстиції України в рамках проекту #СтопНасильство.

Детальніше...

10.10.2019  Інформаційна бесіда для працівників Районного будинку культури Куп’янської районної державної адміністрації

Інформаційна бесіда для працівників Районного будинку культури Куп’янської районної державної адміністрації

З метою формування правової культури та правової свідомості у суспільстві, підвищення рівня знань громадян щодо гарантованих їм Конституцією і законами України прав у різних сферах життя та в рамках тижня Права спеціаліст Харківської юстиції провела інформаційну бесіду для працівників Районного будинку культури Куп’янської районної державної адміністрації. Фахівець управління юстиції проінформувала про зміст, ключові питання і завдання загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», про основні напрямки кампаній:

Детальніше...

09.10.2019  Виїзний прийом громадян

10 жовтня 2019 року в приміщенні Великобурлуцької районної державної адміністрації у Харківській області відбудеться особистий прийом громадян заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тимощук Ольгою.

Особистий прийом відбудеться о 10.00 годині, за адресою: Харківська область, смт. Великий Бурлук, вул. Центральна, 9.

09.10.2019  Повага до прав інших – ось чому дійсно дуже важливо навчитися

Повага до прав інших – ось чому дійсно дуже важливо навчитися

Про права та їх порушення говорили спеціалісти Харківської юстиції з учнями 9-Б класу Харківської загальноосвітньої школи № 5 Харківської міської ради Харківської області.

«Цькування у школі — це звичайні жарти, буденні конфлікти дітей, які були, є і будуть. Це нормальні взаємовідносини у групі, їх природний розвиток» - НІ!

Детальніше...

09.10.2019  ФОРУМ-ТЕАТР З ПРОТИДІЇ НАСИЛЛЮ

ФОРУМ-ТЕАТР З ПРОТИДІЇ НАСИЛЛЮ

З нагоди святкування Міжнародного дня ненасилля, до Всеукраїнського тижня права для студентів-правників Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» Координаційна рада молодих юристів разом з Київським відділом ДУ «Харківський Центр пробації» провели захід, який спрямований на популяризацію ненасилля в Україні та світі.

Детальніше...

09.10.2019  Урок для учнів Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2

Урок для учнів Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2

Для учнів молодших класів Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Чугуївської міської ради Харківської області працівниками Харківської юстиції було проведено тематичний урок «Права Захисника Вітчизни». В ході уроку діти прослухали що таке Вітчизна та хто є Захисником Вітчизни, дізналися які права відповідно до Конституції та Законів України вони мають.

Детальніше...

09.10.2019  Лекція на тему «Стоп булінг»

Лекція на тему «Стоп булінг»

Спеціалістом управління юстиції проведено лекцію на тему “Стоп булінг” для студентів Харківського кооперативного торгово- економічного коледжу.

Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. Останнім часом серед молоді спостерігається безліч негативних явищ в міжособистісних відносинах (конфліктність, агресивність, жорстокість), які починають проявлятися ще в школі.

Детальніше...

08.10.2019  Проведено урок на тему:”Стоп булінг”

Проведено урок на тему:”Стоп булінг”

Цього разу головні спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області  завітали з правоосвітнім уроком  «Стоп Булінг» до 3 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 18 Харківської міської ради Харківської області.

Дітям розповіли про актуальність проблеми булінгу у шкільному середовищі. Школярів навчили розрізняти види булінгу, розробивши відповідну стратегію поведінки у різних ситуаціях.

Детальніше...

08.10.2019  Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

 Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

Проведено онлайн семінар, тренінг через мережу Skype з державним реєстратором Зідьківської селищної ради Зміївського району.  

У зазначеному заході прийняли участь:

Детальніше...

08.10.2019  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 08 жовтня 2019 року № 70

07.10.2019  Семінар з працівниками апарату Жовтневого районного суду м. Харкова

Семінар з працівниками апарату Жовтневого районного суду м. Харкова

Спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва управління юстиції провели навчальний семінар з працівниками апарату Жовтневого районного суду м. Харкова на тему: “Міжнародна правова допомога у цивільних та кримінальних справах”.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта