20.12.2018  Спільна нарада

Спільна нарада

У приміщенні Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – ГТУЮ) відбулася спільна нарада керівництва ГТУЮ з представниками Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку, яка була спрямована на ознайомлення та вивчення відповідних норм законодавства у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. В ході зустрічі визначили порядок взаємодії відділів державної реєстрації актів цивільного стану міста Харкова з Центрами надання адміністративних послуг (надалі – ЦНАП), послуги, що надаватимуться через ЦНАП та прийняли узгоджені рішення із зазначених питань.

Детальніше...

19.12.2018  Результати конкурсу на кращий дитячий малюнок “Новорічна казка”

Результати конкурсу на кращий дитячий малюнок “Новорічна казка”

В ці зимові новорічні дні в серці кожної людини, і великої, і малої, горить незгасний вогник надії на те, що мрії повинні здійснюватися. А коли їм здійснюватися, як не на Новий Рік?!

Тому не випадково Харківська професійна спілка працівників органів юстиції на новорічні свята започаткувала та оголосила конкурс дитячих малюнків «Новорічна казка», серед дітей членів Профспілки. А 14 грудня 2018 року було підведено результати конкурсу. Роботи юних митців вражають недитячим розумінням теми, висловленням своєї думки та фантазії.

Детальніше...

19.12.2018  Семінар з працівниками Нововодолазької районної філії ХОЦЗ

Семінар з працівниками Нововодолазької районної філії ХОЦЗ

Працівники Нововодолазького районного відділу державної виконавчої служби провели семінар на тему: «Реалізація і захист прав людини. Правова грамотність населення» у якому взяли участь представники в Нововодолазької районної філії ХОЦЗ.

Під час семінару присутні обговорили рівень правової освіти громадян, формування норм правової поведінки і звичок, зміни в законодавстві щодо виїзду з дитиною за кордон, а також проблеми насильства в сім’ї.

Детальніше...

19.12.2018  День відкритих дверей у Нововодолазькому районному відділі державної виконавчої служби

День відкритих дверей у Нововодолазькому районному відділі державної виконавчої служби

Нововодолазький районний відділ державної виконавчої служби провів «День відкритих дверей» для учнів 10-11 класів Комунального закладу «Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради.

Учні ознайомились з основними напрямками роботи державної виконавчої служби, правами та обов’язками сторін виконавчого провадження, а також з дітьми провели діалог на тему: «Права людини».

Детальніше...

19.12.2018  Круглий стіл на тему: «Права людини»

Круглий стіл на тему: «Права людини»

Працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах разом з працівниками Золочівської районної «Центральної бібліотечної системи» було проведено круглий стіл на тему: «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

Детальніше...

19.12.2018  Зустріч на тему: «Права людини» в міській бібліотеці відділу культури Лозівської міської ради

Зустріч на тему: «Права людини» в міській бібліотеці відділу культури Лозівської міської ради

Начальником Лозівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Заварзою С.А. проведено робочу зустріч на тему: «Права людини» в міській бібліотеці відділу культури Лозівської міської ради Харківської області з нагоди відзначення 70-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

Детальніше...

19.12.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харіною О.І. сумісно з працівниками Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 115 Харківської міської ради Харківської області проведено круглий стіл на тему: «Своєчасна реєстрація народження дитини та обговорення актуальних питань щодо виявлення дітей, стосовно яких не проведено державну реєстрацію народження», а також ознайомлення з напрямками загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

19.12.2018  “Презентація” на тему: “Права людини”

“Презентація” на тему: “Права людини”

Працівниками сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини для відвідувачів бібліотеки загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №140 Харкiвської міської ради було проведено “Презентацію” на тему: “Права людини”. Читачів проінформовано про основні положення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, загальнонаціональний правоосвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО” та надані інформаційні матеріали: “Порядок звернення до Європейського суду з прав людини”, “Оформлення договору оренди землі”, “Виїзд дитини за кордон”, “Вирішення цивільних спорів”, “Порядок виконання рішення суду” тощо.

Детальніше...

18.12.2018  Робоча зустріч з представниками Служби у справах дітей по Новобаварському району

Робоча зустріч з представниками Служби у справах дітей по Новобаварському району

Працівниками Новобаварського районного у місті Харкові відділом державної реєстрації актів цивільного стану , в рамках Всеукраїнського тижня права та Всеукраїнського правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності, було проведено робочу зустріч з представниками Служби у справах дітей по Новобаварському району Управління служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради. В ході зустрічі були обговорені питання реалізації і захисту прав людини.

Детальніше...

18.12.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

З метою формування у молоді правової культури та правової свідомості, сприянню підвищення рівня знань та поінформованості громадян в рамках реалізації всеукраїнського проекту «Я МАЮ ПРАВО», на базі комунального закладу «Люботинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів “Дивосвіт” Харківської обласної ради Другою державною нотаріальною конторою Харківського району Харківської області спільно з начальником відділу Третього харківського центру з надання БВПД Йолкіною Л.П. та за сприянням керівництва закладу проведено для учнів закладу Інтелектуально-правову гру «Правовий ринг». За підсумками гри команди-учасники були нагороджені грамотами.

Детальніше...

18.12.2018  Кіберпростір – альтернатива реального світу, яка має свої небезпеки

Кіберпростір – альтернатива реального світу, яка має свої небезпеки

На базі правового клубу PRAVOKATOR Головним територіальним управлінням юстиції було проведено Workshop на тему: «Кіберпростір – альтернативний світ спілкування сучасної молоді: інформаційна безпека у цифровому світі», до участі у якій долучився державний експерт експертної групи з доступу до правосуддя Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України Юрій Сверба.

Детальніше...

18.12.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Завідувачем Десятої Харківської державної нотаріальної контори Верещакою Г.Л. проведено правороз’яснювальну роботу серед працівників КП "Харківолагоустрій" Шевченківського району про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності, та надано консультації працівникам.

Детальніше...

18.12.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Консультантом Другої Харківської державної нотаріальної контори Міхітаровою Ю.Ю  для коллективу "Дільничої лікарні ветеринарної медицини" проведено правоосвітній захід, спрямований на інформування громадян про проект "Я маю право!", під час якого прочитано лекцію на теми "Стоп булінг", "Законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України.

Детальніше...

18.12.2018  Про права дитини та Загальну декларацію прав людини інформували в дошкільному навчальному закладі

Про права дитини та Загальну декларацію прав людини  інформували в дошкільному навчальному закладі

Для працівників дошкільного навчального закладу №370 Харківської міської ради, спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кас'ян А.В. було проведено захід, присвячений правам дитини та Загальній декларації прав людини.

Детальніше...

18.12.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

З метою формування у молоді правової культури та правової свідомості, сприянню підвищення рівня знань та поінформованості громадян в рамках реалізації всеукраїнського проекту «Я МАЮ ПРАВО», на базі Люботинської міської бібліотеки державними нотаріусами Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І., Соловйовою Н.Є., та консультантом Рябовол К.О., разом з начальником управління з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області Юдіною О.М. та провідним спеціалістом відділу аналітично-методичного забезпечення діяльності нотаріату управління з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр О.Ю., спільно з начальником відділу Третього харківського центру з надання БВПД Йолкіною Л.П. проведено Інтелектуально-правову гру «Правовий ринг».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта