16.05.2018  Об’єднавшись разом, подолаємо насильство у сім’ї!

Об’єднавшись разом, подолаємо насильство у сім’ї!

15 травня 2018 року вуличний театр «Про що думають чоловіки» зібрав у центрі Харкова представників Головного територіального управління юстиції, Громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації, реабілітаційного центру «Шанс» (Харків), Харківської правозахисної групи, Чугуївської правозахисної групи, Центру правових та політичних досліджень «ДУМА», учасників АТО, переселенців, інших активістів.

Детальніше...

15.05.2018  Інформування студентів державного вищого навчального закладу «Харківський коледж текстилю та дизайну» про проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Інформування студентів державного вищого навчального закладу «Харківський коледж текстилю та дизайну» про проект «Я МАЮ ПРАВО!».

15 травня 2018 року для студентів державного вищого навчального закладу «Харківський коледж текстилю та дизайну» головними спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицькою Н.М. та Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Як виконати рішення суду?», «Не отримуєш аліменти?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Державна реєстрація речових прав на підставі договору оренди землі».

Детальніше...

15.05.2018  Вручення свідоцтв кандидатам у приватні виконавці

Вручення свідоцтв кандидатам у приватні виконавці

Сьогоднішній день насичений приємними подіями. Тетяна Єгорова привітала кандидатів у приватні виконавці, які успішно закінчили навчання на курсах з підготовки приватних виконавців у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. Бажаємо успіхів!

Детальніше...

15.05.2018  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 15 травня 2018 року № 038

 

15.05.2018  Вуличне інформування мешканців міста Дергачі про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування мешканців міста Дергачі про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

11.05.2018 спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено вуличне інформування мешканців міста Дергачі Харківської області про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

15.05.2018  Надання адресної безоплатної правової допомоги у Барвінківському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги у Барвінківському районі Харківської області

14 травня 2018 року з метою надання адресної безоплатної правової допомоги працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трофименко Д.С. та Терещенко Л.О. було здійснено виїзд до Барвінківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Детальніше...

15.05.2018  Круглий стіл у філії державної установи «Центр пробації»

Круглий стіл у філії державної установи «Центр пробації»

15 травня 2018 працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області відвідали філію державної установи «Центр пробації» в Харківській області. Так, в рамках  круглого столу завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Федоренко Анна Володимирівна розглянула основоположні вимоги антикорупційного законодавства; окрему увагу було зосереджено на обмеженнях державних службовців, досліджено вимоги фінансового контролю відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Детальніше...

15.05.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

15 травня  2018 року державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лопашовою Н.О. в приміщенні Лозівського міськрайонного центру зайнятості  для роботодавців та громадян, які стоять на обліку проведено семінар щодо застосування норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», більш відомого як #ЧужихДітейНеБуває.

Детальніше...

15.05.2018  З нагоди Дня Європи проведено правоосвітній захід в Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського

З нагоди Дня Європи проведено правоосвітній захід в Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського

15.05.2018 з нагоди відзначення Дня Європи головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. та провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Горбуновою К.Ю. в Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського ЦБС Шевченківського району міста Харкова було проведено лекцію на тему: “Україна - європейська держава”.

Детальніше...

15.05.2018  #Я МАЮ ПРАВО

#Я МАЮ ПРАВО

На базі наукової бібліотеки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого в рамках загальнонаціонального проекту #Я МАЮ ПРАВО було проведено право освітній захід, спрямований на профілактику корупційних правопорушень та формування негативного сприйняття явища корупціі у студентів та суспільстві у цілому.

Детальніше...

14.05.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

З метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”  14 травня  2018 року старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Гапоном Є.Ю. проведено інформування громадян щодо отримання субсидії, оформлення договору оренди земельної ділянки, як виконати рішення суду. Також, повідомлено про веб-портал pravo.minjust.gov.ua, за допомогою якого можна отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях. 

Детальніше...

14.05.2018  Семінар у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Семінар у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Керівництвом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області  проведено семінар для державних виконавців Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

14.05.2018  Семінар у Дергачівському районному суді Харківської області

Семінар у Дергачівському районному суді Харківської області

Керівництвом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області  проведено семінар для працівників апарату Дергачівського районного суду Харківської області з питань застосування положень міжнародних договорів про правову допомогу та правові відносини у цивільних та кримінальних справах.

Детальніше...

14.05.2018  Правоосвітній захід у відділенні поштового зв'язку № 2 Харківської дирекції ПАТ “Укрпошта”

Правоосвітній захід у відділенні поштового зв'язку № 2 Харківської дирекції ПАТ “Укрпошта”

14.05.2018 працівниками управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. на Кас'ян А.В. у відділенні поштового зв'язку № 2 Харківської дирекції ПАТ “Укрпошта” було проведено правоосвітній захід на тему:

Детальніше...

11.05.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

8 травня 2018 року набрав чинності наказ Міністерства науки і освіти України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» (далі – Порядок), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 за № 564/32016 (опубліковано в «Офіційному віснику України» від 08.05.2018 № 36).

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта