04.03.2019  #БулитиНеКруто

#БулитиНеКруто

Спільно з громадським активістами та практикуючими адвокатами Харківська юстиція реалізує правопросвітницьку кампанію «Стоп Булінг». Цього разу ми завітали до Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 Харківської міської ради Харківської області. Разом з учнями ми вчилися розпізнавати булінг як протиправне явище та вирізняти його з-поміж інших конфліктних ситуацій, вчилися протидіяти йому та бути толерантними.

Детальніше...

04.03.2019  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Головним спеціалістом Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Данич І.М. під час повторної видачі свідоцтва та витягу про народження проведено інформування представниці ромської національної меншини про Всеукраїнський правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», метою якого є підвищення юридичної грамотності громадян України та формування нової правової культури в суспільстві. Зазначений проект не лише інформує громадян про їхні права, а й навчає їх, як ці права захищати, дає чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли права порушують.

Детальніше...

04.03.2019  Консультування громадян у відділі державної реєстрації актів цивільного стану про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Консультування громадян у відділі державної реєстрації актів цивільного стану про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Заступником начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові (надалі – Відділ) Котовчихіною О.В. в приміщенні Відділу надано консультацію громадянам стосовно загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

04.03.2019  Лекція з актуальних питань проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Лекція з актуальних питань проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану (далі — Відділ) Харіною О.І. проведено лекцію для працівників Холодногірського відділу поліції м. Харкова ГУ Національної поліції в Харківській області (далі — Холодногірський ВП) на тему: “Ознайомлення з пілотними проектами Міністерства юстиції України у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, обговорення актуальних питань в рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

04.03.2019  Консультування громадян ромської національності з питань отримання повторних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану

Консультування громадян ромської національності з питань отримання повторних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану

Головним спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах Черненко Т.В. проведено консультування громадян ромської національності з питань отримання повторних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, можливість скористатися пілотними проектами Міністерства юстиції України «Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», «Шлюб за 24 години», «Реєстрація народження в пологових будинках» та загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

04.03.2019  Відкритий урок на тему «Стоп булінг»

Відкритий урок на тему «Стоп булінг»

Працівниками Харківської юстиції продовжується робота щодо інформування та боротьби з булінгом у навчальних закладах.

Булінг – моральне або фізичне насильство, агресія, у бідь-якій формі, або будь-які інші дії, вчинені з метою викликати страх, тривогу, підпорядкувати особу своїм інтересам, що мають ознаки свідомого жорстокого ставлення

Саме на тему «Стоп Булінг» був проведений відкритий урок у Харківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 80.

Детальніше...

04.03.2019  #СтопБулінг

#СтопБулінг

Консультантом Шостої Харківської державної нотаріальної контори Маслі А.О. в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено бесіду у “Wave badminton club” на теми: “Як протидіяти булінгу”,“Порядок виїзду дітей за кордон у супроводі одного з батьків”.

Детальніше...

04.03.2019  СтопБулінг для батьків

СтопБулінг для батьків

Харківська юстиція продовжує робити корисні справи. Заступником начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Вікторією Голуб відвідано батьківські збори 6-Б класу Харківського ліцею № 89 Харківської міської ради.

Під час зустрічі батькам розказано про таке ганебне соціальне явище як булінг, його види та учасників. Випадки цькування серед учнів завжди були частиною школи, однак зараз вони стають більш помітнішими.

Детальніше...

01.03.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

 У приміщенні Державного підприємства «Іскра» консультантом Зміївської державної нотаріальної контори Бовтрук Н.В. проведено правопросвітницький захід з метою ознайомлення працівників підприємства щодо загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

Детальніше...

01.03.2019  Інформування працівників КП "Харківболагоустрій про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників КП "Харківболагоустрій про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

 Завідувачем Десятої Харківської державної нотаріальної контори Верещакою Г.Л. проведено правороз’яснювальну роботу серед працівників КП "Харківболагоустрій" Шевченківського району про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та надано роз’яснення на тему "Як протидіяти домашньому насильству".

Детальніше...

01.03.2019  Надання адресної безоплатної правової допомоги у Дергачівському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги у Дергачівському районі Харківської області
З метою надання адресної безоплатної правової допомоги спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. спільно з заступником начальника відділу «Дергачівське бюро правової допомоги» Волковою А.Є. було здійснено виїзд до Дергачівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Харківської районної державної адміністрації.
Детальніше...

01.03.2019  Вчимо права дітей, граючись

Вчимо права дітей, граючись

Від самого народження дитина отримує право на громадянство, має право жити і виховуватися у сім’ї, знати своїх батьків, отримувати від них захист. Це проголошено Загальною декларацією прав людини та гарантується Конституцією України.

Цього разу представники Харківської юстиції розповідали про великі права маленької дитини у сімейному центрі “Сім'я” малечі та їх батькам.

Детальніше...

01.03.2019  Робоча зустріч з сектором у справах релігій Харківської обласної державної адміністрації

Робоча зустріч з сектором у справах релігій Харківської обласної державної адміністрації

Відбулася робоча зустріч з сектором у справах релігій Харківської обласної державної адміністрації

У зазначеному заході прийняли участь: працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, завідувач сектору у справах релігій Харківської обласної державної адміністрації Чернявська О.Ю., провідний інспектор сектору у справах релігій Харківської обласної державної адміністрації Усачова Т.І., заступник директора Департаменту – начальник управління адміністративних послуг та організаційно – кадрового забезпечення Харківської обласної державної адміністрації Фунтова В.П.

Детальніше...

01.03.2019  Колегія Головного територіального управління юстиції у Харківській області щодо підсумків роботи за 2018 рік

Колегія Головного територіального управління юстиції у Харківській області щодо підсумків роботи за 2018 рік

У Харкові за участю керівників всіх структурних підрозділів та установ Головного територіального управління юстиції у Харківській області пройшла колегія щодо підсумків роботи за 2018 рік.

«Підсумовуючи роботу Головного територіального управління юстиції у Харківській області за минулий рік, хочу зазначити, що він був насиченим та продуктивним», - сказала очільниця Харківської юстиції Тетяна Єгорова-Луценко.

Детальніше...

01.03.2019  Робочий візит Тетяни Єгорової-Луценко до Кегичівського району

Робочий візит Тетяни Єгорової-Луценко до Кегичівського району

Тетяна Єгорової-Луценко робочий візит до Кегичівського району розпочала із зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування. Під час заходу присутні обговорили питання, що стосуються сфери юстиції, зокрема, реалізацію кампанії #ЧужихДітейНеБуваєта стягнення заборгованості по аліментам. Окрему увагу приділили питанню захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи врожаю та роботі Антирейдерського штабу. Також в районі гостро стоїть питання доступності громадян до нотаріальних послуг, оскільки відсутній державний нотаріус.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта