05.03.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

В.о. завідувача Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І., державним нотаріусом держнотконтори Соловйовою Н.Є., консультантом Рябовол К.О. здійснено виїзд до ГО “Рада ветеранів міста Люботин” з метою інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України “Я маю право!” та надано консультації  з питання оформлення субсидії. Крім того серед учасників заходу здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції з логотипом проекту (буклетів, календарів, листівок) та інформаційний вісник Міністерства юстиції “Юстиція відкрита для людей”.

Детальніше...

05.03.2018  Бесіда в ТОВ “София-2009”

Бесіда в ТОВ “София-2009”

Державним нотаріусом Десятої Харківської державної нотаріальної контори  Верещакою Г.Л. проведено  бесіду в ТОВ “София-2009”, спрямовану на інформування працівників про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості  шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

05.03.2018  Інформування студентів та працівників Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка про проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Інформування студентів та працівників Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка про проект «Я МАЮ ПРАВО!».
2 березня 2018 року для студентів та працівників Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Назарян А.А., головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Манукян М.А.
Детальніше...

05.03.2018  #РезультатДня

#РезультатДня

03.03.2018 року державними виконавцями Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області були  вчинені виконавчі дії, в ході яких було винесено постанови про тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за межі України, встановлення тимчасового обмеження боржника у праві користування вогнепальною мисливською, пневматичною та охолощеною зброєю, пристроями вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання та встановлення тимчасового обмеження боржника у праві керування транспортними засобами.

Детальніше...

05.03.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Завідувачем Другої Харківської державної нотаріальної контори Гончаренко Л.А. в рамках проекту «Я маю право!» було проведено лекцію для колективу ПАТ «ОТП Банк» на теми: «Захист прав підприємців — прийняття Закону щодо запобігання тиску правоохоронних органів”, “Забирають бізнес?”.

Детальніше...

05.03.2018  Бесіда в ТОВ “Торгівельно-промислова компанія метіндекс”

Бесіда в ТОВ “Торгівельно-промислова компанія метіндекс”

03.03.2018 державним нотаріусом Десятої Харківської державної нотаріальної контори  Верещакою Г.Л. проведено  бесіду в ТОВ “Торгівельно-промислова компанія метіндекс”, спрямовану на інформування працівників про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості  шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

05.03.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

З метою реалізації проекту Міністерства юстиції України « Я маю право» 03.03.2018 завідувачем Вовчанської державної нотаріальної контори  Вороною Г.В. було проведено  лекцію у Вовчанському відділенні   Харківської  обласної дирекції АТ « Райффайзен Банк Аваль» на тему: «Як оформити договір оренди землі». Крім того серед учасників заходу здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції з логотипом проекту (буклетів, календарів, листівок) та інформаційний вісник Міністерства юстиції “Юстиція відкрита для людей”.

Детальніше...

05.03.2018  Бесіда з вчителями Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №124

Бесіда з вчителями Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №124

Державним нотаріусом Одинадцятої Харківської державної нотаріальної контори Оленою Степанець, консультантом Одинадцятої Харківської державної нотаріальної контори Анною Гірською було  проведено бесіду з вчителями Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №124, в ході якої присутніх проінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», та надано консультації  з питання оформлення субсидії. Крім того серед учасників заходу здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції з логотипом проекту (буклетів, календарів, листівок) та інформаційний вісник Міністерства юстиції “Юстиція відкрита для людей”.

Детальніше...

05.03.2018  Бесіда з працівниками Дворічанського районного сектору пробації Харківської області

Бесіда з працівниками Дворічанського районного сектору пробації Харківської області

Завідувачем Дворічанської державної нотаріальної контори Харківської області Зашивайко Н.Г. в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» було проведено бесіду з працівниками Дворічанського районного сектору пробації Харківської області на теми:  “Як вирішити спір”, “Самостійне врегулювання спору”. Крім того серед учасників заходу здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції з логотипом проекту (буклетів, календарів, листівок) та інформаційний вісник Міністерства юстиції “Юстиція відкрита для людей”.

Детальніше...

05.03.2018  2018 рік оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право"

2018 рік оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту  "Я маю право"

2 березня 2018 року завідувачем Сахновщинської державної нотаріальної контори Харківської області Серьогіною О.М. та приватним нотаріусом Сахновщинського районного нотаріального округу Харківської області Давиденко О.В. на базі Сахновщинської районної бібліотеки взято учать в проведені правоосвітницького проекту "Я маю право", який запроваджено з метою формування нової правової свідомості  шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

05.03.2018  «Я МАЮ ПРАВО!» для працівників Туристичної агенції

«Я МАЮ ПРАВО!» для працівників Туристичної агенції

02.03.2018 державним нотаріусом Одинадцятої Харківської державної нотаріальної  контори Наталією Аль Бієк було проведено роз’яснювальну роботу з працівниками Туристичної агенції «Anex Tour», в ході бесіди присутніх проінформовано про загальнонаціональний просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

Детальніше...

05.03.2018  Під гаслом «ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ!» боротьба з неплатниками аліментів у Московському районі міста Харкова набирає обертів

Під гаслом «ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ!» боротьба з неплатниками аліментів у Московському районі міста Харкова набирає обертів

Московським відділом державної виконавчої служби міста Харків підготовлено пакет документів для проведення електронних торгів через ДП «СЕТАМ» житлового будинку, який належить злісному неплатнику аліментів. Вказане нерухоме майно незабаром буде продано з молотка та дитина отримає грошові кошти у розмірі 86 923 грн. 
Також, перший день весни відзначився для мешканців Московського району не тільки складними погодними умовами, а ще й рейдом державних виконавців за адресами мешкання злісних неплатників аліментів. 

Детальніше...

05.03.2018  Виїзди за місцем проживання боржників

Виїзди за місцем проживання боржників

03.03.2018 року державними виконавцями Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області здійснювались виїзди за місцем проживання боржників з метою проведення виконавчих дій, направлених на погашення заборгованості у виконавчих провадженнях по сплаті аліментів та запровадження нових засобів примусового виконання рішень, створення дієвих механізмів притягнення недобросовісних платників аліментів до відповідальності.

Детальніше...

05.03.2018  Стягнення заборгованості по аліментах

Стягнення заборгованості по аліментах

03.03.2018 року працівниками Нововодолазького РВ ДВС ГТУЮ

у Харківській області було вжито заходів, направлених на стягнення суми заборгованості по аліментах, в результаті проведеної роботи  двома боржниками було сплачено 102 500,00 грн.

 

Детальніше...

05.03.2018  Пілотний проект Міністерства юстиції України щодо видачі свідоцтва про народження в пологовому будинку

Пілотний проект Міністерства юстиції України щодо видачі свідоцтва про народження в пологовому будинку

3 березня 2018 року, в рамках пілотного проекту Міністерства юстиції України щодо видачі свідоцтв  про народження дитини у пологовому будинку, спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області Суєтновою С.Ю. в Харківському міському клінічному пологовому будинку №7 було видано 3 свідоцтва про народження дитини.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта