Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 14.09.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 12 вересня 2018 року за № 62/1677 було зареєстровано розпорядження  Ізюмської районної державної адміністрації Харківської області  від 20 серпня 2018 року № 277 “Про затвердження Положення про комісію по розгляду питань з призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, житлових субсидій, пільг за фактичним місцем проживання пільговика, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам”.

14.09.2018  Шановні колеги, представники ЗМІ!

Шановні колеги, представники ЗМІ!

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області спільно з Асоціацією фермерів та приватних землевласників Харківської області проводить круглий стіл на тему: «Гарантування прав власності».

Детальніше...

13.09.2018  Урок для учнів 3-х класів на тему: «Стоп-булінг»

Урок для учнів 3-х класів на тему: «Стоп-булінг»

13 вересня 2018 року в рамках проведення «Тижня протидії булінгу» головним спеціалістом Ізюмського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (надалі – Відділ) Рождественською А.С. було проведено відкритий урок «Стоп булінг» для учнів 3-х класів Ізюмської гімназії № 3 Ізюмської міської ради Харківської області.

Детальніше...

13.09.2018  Проведено правовий урок

Проведено правовий урок

Головним спеціалістом Московського районного у місті Харкові відділ державної реєстрації актів цивільного стану Будяну А.В. в рамках загальнонаціональної прапросвітницької компанії "Я МАЮ ПРАВО!" проведено правовий урок для школярів 10-11 класів загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 167 міста Харкова на тему "СтопБулінг".

Детальніше...

13.09.2018  Брейнштормінг "Стоп булінг" з батьками учнів Первомайської загальноосвітньої школи № 5

 Брейнштормінг "Стоп булінг" з батьками учнів Первомайської загальноосвітньої школи № 5

Працівниками Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (надалі-Відділ) проведено брейнштормінг "Стоп булінг" з батьками учнів Первомайської загальноосвітньої школи № 5 Первомайської міської ради Харківської області.

Детальніше...

13.09.2018  Воркшоп "Стоп булінг" з вихованцями Первомайського будинку дитячої та юнацької творчості Первомайської міської ради Харківської області

 Воркшоп "Стоп булінг" з вихованцями Первомайського будинку дитячої та юнацької творчості Первомайської міської ради Харківської області

13 вересня 2018 року головним спеціалістом Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Бабич Н.О. проведено  воркшоп "Стоп булінг" з вихованцями Первомайського будинку дитячої та юнацької творчості Первомайської міської ради Харківської області.

Детальніше...

13.09.2018  Урок для учнів 9-го класу на тему: «Стоп булінг»

Урок для учнів 9-го класу на тему: «Стоп булінг»

Головний спеціаліст Вовчанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (надалі-Відділ)    Бабашева О.Є. в рамках тижня протидії булінгу провела урок на тему: «Стоп булінг» для учнів 9-го класу Вовчанського ліцею № 2 Харківської області. 

Основна мета уроку полягала в необхідності вироблення в учнів нульової толерантності до проблем булінгу, розвитку у школярів співчутливого ставлення до інших, вироблення навичок щодо надання і отримання допомоги.

Детальніше...

13.09.2018  Урок на тему: «Я маю право! Стоп-булінг»

Урок на тему: «Я маю право! Стоп-булінг»

Головним спеціалістом Новобаварського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Федоровим О.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів на базі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 108 Харківської міської ради Харківської області було проведено урок «Я маю право! Стоп-булінг».

Детальніше...

13.09.2018  Урок для учнів 4-го класу на тему:«Зупинемо булінг»

Урок для учнів 4-го класу на тему:«Зупинемо булінг»

Спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ)  Бакшеєвою К.О. спільно з працівниками «Золочівського бюро правової допомоги» Третього харківського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» було проведено відкритий урок для учнів 4 класу КЗ «Золочівський ліцей № 3» на тему: «Зупинимо булінг».

Детальніше...

13.09.2018  Інформування працівників для працівників Шевченківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Харкова

Інформування працівників для працівників Шевченківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Харкова

Для працівників Шевченківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Харкова головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Отримуй аліменти!», «Зупинимо булінг разом!», «Захист прав дитини шляхом законодавчих змін порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», «Забирають бізнес? Відбирають майно?».

Детальніше...

13.09.2018  Урок для учнів 2-го класу на тему: «Я маю право! Стоп булінг»

Урок для учнів 2-го класу на тему: «Я маю право! Стоп булінг»

12 вересня 2018 року начальником Красноградського районного відділу держаної реєстрації актів цивільного стану (надалі – Відділ) Болотовою О.В. в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою формування нульової толерантності до випадків булінгу, проведено урок «Я маю право! Стоп булінг» для учнів 2-го класу Красноградської гімназії «Гранд».

Детальніше...

13.09.2018  Нарада з представником Служби у справах дітей по Слобідському району на тему: «СТОП БУЛІНГ»

Нарада з представником Служби у справах дітей по Слобідському району на тему: «СТОП БУЛІНГ»

12 вересня 2018 року в приміщенні відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові (надалі – Відділ) начальником відділу Вдовіною Т.А. проведено нараду з заступником начальника Відділу   Котовчихіною О.В., спеціалістом Відділу Суєтновою С.Ю. та представником Служби у справах дітей по Слобідському району на тему «СТОП БУЛІНГ».

Детальніше...

13.09.2018  Урок для учнів 5 класу на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

Урок для учнів 5 класу на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

12 вересня 2018 року начальником Лозівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Заварзою С.А. в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено урок на тему: «Стоп булінг» для учнів 5-го класу Лозівської гімназії Лозівської міської ради Харківської області.

Детальніше...

12.09.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

З метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чеботарьовою Ю.О. для школярів смт. Близнюки задля формування в дітей навичок та вмінь відстоювати і захищати свої права проведено інформування з наступних питань: «Як протидіяти домашньому насильству?», «Зупинемо булінг разом».

Детальніше...

12.09.2018  #СтопБулінг

#Стоп булінг

12 вересня 2018 року  працівниками відділу Близнюк К. та Волковою К. проведено уроки для учнів 6 класу Харківської гімназії № 55 в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» на тему «Стоп Булінг». Учнів інформовано про булінг, його види відповідальність за вчинення булінгу та шляхи захисту у разі виявлення ознак булінгу.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта