26.06.2018  Інформування про проект "Я МАЮ ПРАВО"

Інформування про проект "Я МАЮ ПРАВО"

Завідувачем Валкіської державної нотаріальної  контори Харківської області  Кобзар Н.Япроінформовано відвідувачів державної нотаріальної контори про загальнонаціональний просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

Детальніше...

26.06.2018  Бесіда про проект "Я МАЮ ПРАВО"

Бесіда про проект "Я МАЮ ПРАВО"

Нотаріусом Одинадцятої Харківської державної нотаріальної контори  Аль Бієк Н.Є. проведено бесіду з громадянами щодо основних напрямків загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВОна надано інформацію з питань: не знаєш, як оформити субсидію; як протидіяти домашньому насильству. Крім того серед громадян здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції з логотипом проекту (буклетів, календарів, листівок) та інформаційний вісник Міністерства юстиції “Юстиція відкрита для людей"

Детальніше...

25.06.2018  Чергове засідання Антирейдерського аграрного штабу

Чергове засідання Антирейдерського аграрного штабу

На сьогодні, на розгляді у членів штабу знаходиться шість звернень від громадян. Ми намагаємося допомогти вирішити кожне проблемне питання. Нагадую землевласникам та землекористувачам Харківщини, що у разі порушення їх прав вони можуть звернутись до штабу за телефонами: 057-705-01-59 та 066-339-10-58.

Детальніше...

25.06.2018  День державної служби

День державної служби

Сьогодні, у День державної служби, колектив Харківської юстиції нагадав, що державний службовець, це не тільки суворий погляд та офіційна форма, в першу чергу, це людяний та доброчесний Українець, який служить на благо держави та народу. Вважаємо, що кожен день не повинен обходитесь без доброї справи, з цих міркувань ми взяли участь у благодійній акції "Посади дерево у Парку Горького".

Детальніше...

25.06.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області було зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

розпорядження  Харківської обласної державної адміністрації від 30 травня 2018 року № 399 “Про внесення зміни до розпорядження голови  Харківської обласної державної адміністрації від 23 квітня 2007 року №225 “Про призначення обласних стипендій облдержадміністрації та персональних стипендій імені О.С. Масельського студентам вищих навчальних закладів  I-IV  рівнів акредитації”, зареєстроване в Головному територіальному управлінні   юстиції   у   Харківській   області 18 червня 2018 року за № 32/1647;

Детальніше...

25.06.2018  Інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Напередодні святкування Дня Конституції України спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області провели вуличне інформування громадян про гарантовані їм Конституцією та законами України права. Захід відбувся у Центральному парку культури та відпочинку ім. М. Горького, місці, яке десятки років збирає мешканців та гостей міста.

Детальніше...

23.06.2018  Майбутнім чемпіонам про їх права

Майбутнім чемпіонам про їх права

На одній хвилі разом з нашими боксерами, що чемпіонськи заявили про себе в Запоріжжі, перебуває і відділ організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Харківській області. Так, мали нагоду поспілкуватися з юними спортсменами, майбутніми чемпіонами футболу, про проект "Я МАЮ ПРАВО!". Погравши в рухливі ігри, вгамувавши юнацьку енергію, поговорили про серйозні правові питання. За результатом, ми впевнені: спортсмени знають про свої права!

Детальніше...

23.06.2018  Консультування громадян з питання розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей

Консультування громадян з питання розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей

22 червня 2018 року начальником Краснокутського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Максименко В.В. проведено прийом громадян.

Під час прийому начальником Відділу Максименко В.В. надано консультацію громадянці, яка звернулась з питання розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей.

Шлюб розривається відділом державної реєстрації актів цивільного стану за заявою подружжя, яке не має дітей (стаття 106 Сімейного кодексу України) та за заявою одного з подружжя, якщо другий з подружжя визнаний безвісно відсутнім або недієздатним (стаття 107 Сімейного кодексу України).

Детальніше...

23.06.2018  Лекція на тему: «Державна реєстрація шлюбу в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу»

Лекція на тему: «Державна реєстрація шлюбу в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу»

22 червня 2018 року для працівників Близнюківського районного відділу обслуговування громадян Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України начальником Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Закорко Я.В. була прочитана лекція на тему: «Державна реєстрація шлюбу в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу».

Детальніше...

23.06.2018  Засідання на тему: «Державна реєстрація шлюбу з громадянином іноземної держави»

Засідання на тему: «Державна реєстрація шлюбу з громадянином іноземної держави»

22 червня 2018 року начальником Барвінківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Гармаш Т.В. спільно з головним спеціалістом міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Барвінківському, Борівському, Ізюмському районах та місту Ізюм Мєдвєдєвою І.М. та начальником Барвінківського районного відділу з питань пробації Білоконем О.В. було проведено засідання на якому було обговорено питання щодо державної реєстрації шлюбу з громадянином іноземної держави. 

Детальніше...

23.06.2018  Бесіда на тему: “Правовий статус ромської національної меншини та проведення державної реєстрації народження дитини з пропуском строку»

Бесіда на тему: “Правовий статус ромської національної меншини та проведення державної реєстрації народження дитини з пропуском строку»

22 червня 2018 року головним спеціалістом Вовчанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі - відділ) Бабашевою О.Є. у приміщенні відділу, представниці ромської національної меншини, було  вручено витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням  відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України та проведено бесіду,  на тему: «Правовий статус ромської національної меншини. Порядок проведення державної реєстрації народження дитини з пропуском строку».

Детальніше...

23.06.2018  Круглий стіл на тему: «Взаємодія та співпраця державних органів – запорука успіху українців»

Круглий стіл на тему: «Взаємодія та співпраця державних органів – запорука успіху українців»

21 червня 2018 року начальник  Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області (надалі – Відділ) Рибак Г.О. прийняла участь в засіданні круглого столу, який проводився в приміщенні  відділу «Зміївське бюро правової допомоги» Першого харківського місцевого центру з надання БВПД за участі  начальника Зміївського бюро правової допомоги Десятник О.Є., заступник начальника Зміївського районного відділу державної виконавчої служби Нагорної О.О.,  в.о. першого заступника начальника Зміївського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Слонь К.С.  на тему: «Взаємодія та співпраця державних органів – запорука успіху українців».

Детальніше...

22.06.2018  Круглий стіл на тему: “Правопросвітницький проект “Я маю право!” як шлях до захисту конституційних прав громадян” з працівниками Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації

Круглий стіл на тему: “Правопросвітницький проект “Я маю право!” як шлях до захисту конституційних прав громадян” з працівниками Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації

22 червня 2018 року в рамках Тижня права з нагоди відзначення Дня Конституції України провідним спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кисловською О.І. було проведено “круглий стіл” з працівниками Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації на тему:

Детальніше...

22.06.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

22 червня 2018 року набрав чинності Закон України «Про внесення зміни до статті 30 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (опубліковано в газеті «Голос України» від 21.06.2018  № 113).

Даним Законом внесено зміни до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», який визначає умови, норми і порядок пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, Національній поліції, державній пожежній охороні, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції чи Державній кримінально-виконавчій службі України, та деяких інших осіб, які мають право на пенсію за цим Законом.

Детальніше...

22.06.2018  Лекція з нагоди відзначення Дня Конституції

Лекція з нагоди відзначення Дня Конституції

В рамках Тижня права з нагоди відзначення Дня Конституції України в пришкільному мовному таборі «Світанок» НВК школи-гімнзазії № 3 м.Купянськ головним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лобода О.М.була проведена лекція на тему « Конституція України - основний Закон нашої держави».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта