31.10.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

Постановою Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 року № 815 внесено зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, удосконаливши деякі процедури.

Так, постановою передбачено, що у разі участі кандидата в іншому конкурсі на вакантну посаду на зайняття посад фахівців з питань реформ протягом шести місяців з дня проходження останнього тестування на наявність аналітичних здібностей та здібностей щодо здатності працювати з інформацією використовуються результати відповідного виду тестування.  

Детальніше...

30.10.2017  Вуличне інформування харків’ян про загальнонаціональний правопросвітниций проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Вуличне інформування харків’ян про загальнонаціональний правопросвітниций проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Правова освіта у Харкові не зменшує обертів, сьогодні 30 жовтня 2017 року працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області, вкотре провели вуличне інформування мешканців та гостей Харкова, які завітали до Екопарку, про роботу загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

27.10.2017  Звітуємо про результати діяльності Відділу реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Детальніше...

27.10.2017  Звітуємо про результати діяльності Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Детальніше...

27.10.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 27 жовтня 2017 року № 84.

27.10.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

26 жовтня 2017 року набрав чинності Закон України від 22.06.2017 № 2109-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю» (опубліковано в газеті Голос України від 26.07.2017 № 136).

Детальніше...

26.10.2017  Виїзд мобільної точки до смт. Старий Салтів Вовчанського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до смт. Старий Салтів Вовчанського району Харківської області

26 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся виїзд мобільної точки до смт. Старий Салтів Вовчанського району Харківської області.

Детальніше...

26.10.2017  Виїзд мобільної точки для жителів села Кутузівка Вовчанського району Харківської області

Виїзд мобільної точки для жителів села Кутузівка Вовчанського району Харківської області

26 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся виїзд мобільної точки.

Детальніше...

26.10.2017  Виїзд мобільної точки до села Бугаївка Вовчанського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Бугаївка Вовчанського району Харківської області

26 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся виїзд мобільної точки до села Бугаївка Вовчанського району Харківської області.

Детальніше...

26.10.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

 Постановою Кабінету Міністрів України від 18.10.2017 №  793 внесено зміни до Порядку інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 №  1363.

Детальніше...

25.10.2017  Засідання Оперативного штабу

 Засідання Оперативного штабу

24 жовтня 2017 року відбулося чергове засідання оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів, який було створено розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 15 серпня 2017 року № 399.

В ході засідання, присутні обговорили результати  виїздів мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги до сіл та селищ Харківської області, які здійснюють виїзди згідно з Графіком роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів  у Харківській області, а також розглянули хід вирішення питань, що порушувалися раніше.

Детальніше...

25.10.2017  Семінарське заняття з працівниками відділів державної виконавчої служби

Семінарське заняття з працівниками відділів державної виконавчої  служби

25 жовтня 2017 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено семінарське заняття з працівниками відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківської області з питань: розшук боржника, його майна, розшук дитини за виконавчим документом про відібрання дитини відповідно до статті 36 Закону України «Про виконавче провадження»; Розділ IX виконання рішень немайнового характеру Інструкції з організації примусового виконання рішень; звернення стягнення на заставлене майно згідно статті 51 Закону України «Про виконавче провадження»;

Детальніше...

24.10.2017  Оперативна нарада зі спеціалістами відділів державної виконавчої служби щодо ведення авансових та депозитних рахунків

Оперативна нарада зі спеціалістами відділів державної виконавчої служби щодо ведення авансових та депозитних рахунків

24 жовтня 2017 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області під керівництвом в.о. заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактіна І.С. за участю начальника управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції у Харківській області - головного бухгалтера Народицької В.І., представників ХФ ДП «НАІС» проведено оперативну нараду з особами, відповідальними за ведення рахунків обліку депозитних сум та авансових внесків, щодо порядку обліку і звітності за сумами на рахунках органів державної виконавчої служби та приватних виконавців в системі АСВП.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта