26.02.2019  Вибір за тобою: застосувати силу та бути ув'язненим або застосувати силу та досягти успіху

Вибір за тобою: застосувати силу та бути ув'язненим або застосувати силу та досягти успіху

Діти вбирають в себе все, що бачать довколо - і погане, і хороше. Тому вільний час дитини необхідно заповнити позитивними враженнями та діями, показати приклад, який варто наслідувати, допомогти поставити ціль та визначитися з пріоритетами. Саме з цією метою Харківська юстиція організувала екскурсію для школярів до музею ім. А.С. Макаренка та зустріч з боксером, чемпіоном Європи, призером Олімпійських ігор Сергієм Данильченко.

Детальніше...

26.02.2019  Стоп Булінг! для студентів Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу

Стоп Булінг! для студентів Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу

Головними спеціалістами відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Степанян І. Г. та Нудьгою С.М. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено інформування для студентів Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу щодо «# Стоп Булінг!».

Детальніше...

26.02.2019  “Булити не круто!”

“Булити не круто!”

Булінг-це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом.

Причин — безліч, а жертвою може стати кожен, хто не вписався у рамки того чи іншого колективу.

Детальніше...

26.02.2019  Надання адресної безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення

Надання адресної безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення

Головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. здійснено надання адресної безоплатної правової допомоги мешканцям Московського району міста Харкова.

Детальніше...

26.02.2019  Телеміст Київ-Львів-Одеса-Харків на базі правового клубу PRAVOKATOR

Телеміст Київ-Львів-Одеса-Харків на базі правового клубу PRAVOKATOR

В правовому клубі PRAVOKATOR відбувся телеміст Київ-Львів-Одеса-Харків на тему: “Відповідальне батьківство” за участю представників Міністерства юстиції України, головних територіальних управлінь юстиції та системи безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

25.02.2019  Бесіда з педагогічним колективом

Бесіда з педагогічним колективом

Начальник Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Закорко Я.В. спільно з начальником Близнюківського бюро правової допомоги Тищенко Л.О. провели бесіду з педагогічним колективом Близнюківського будинку дитячої та юнацької творчості на тему: «Податкова знижка на навчання».

Детальніше...

25.02.2019  Виїзний прийом громадян у Кегичівському районі

27 лютого 2019 року у Кегичівському районі Харківської області буде проведено особистий прийом громадян начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяною Єгоровою-Луценко.

Якщо у Вас існують питання щодо роботи органів юстиції регіону, скористайтесь можливість задати їх очільнику юстиції області.

Особистий прийом відбудеться: о 12.00 на базі Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по
Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській
області за адресою: смт. Кегичівка, вул. Волошина, 38

25.02.2019  Профілактика та подолання булінгу в закладах освіти

Профілактика та подолання булінгу в закладах освіти

На базі Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради для успішної боротьби з проявами насильства у школах, спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва проведено зустріч з керівниками закладів освіти та вчителями Шевченківського району м. Харкова.

Під час бесіди скоординували подальші спільні дії в цьому напрямку, ознайомили присутніх з планом-графіком проведення лекцій в школах.

Детальніше...

25.02.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» старшим державним Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському Поповим М.Є. проведено бесіду у Аптеці 911 на теми: «Порядок виконання рішень судів». Також надано інформаційно-роз’яснювальні матеріали щодо он-лайн сервісів Міністерства юстиції України, детально повідомлено, що дані сервіси покликані спростити життя громадян, забезпечити їх сучасними і зручними послугами, які вони зможуть отримати в мережі Інтернет.

Детальніше...

25.02.2019  Семінар для приватних нотаріусів м. Харкова та області

Семінар для приватних нотаріусів м. Харкова та області

Управлінням з питань нотаріату проведено семінар для приватних нотаріусів м. Харкова та області з питань застосування суб’єктами первинного фінансового моніторингу деяких положень законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Детальніше...

25.02.2019  Як протидіяти булінгу і відстояти свої права для вихованців Близнюківського будинку дитячої та юнацької творчості

Як протидіяти булінгу і відстояти свої права для вихованців Близнюківського будинку дитячої та юнацької творчості

Начальником Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Закорко Я.В. спільно з начальником Близнюківського бюро правової допомоги Тищенко Л.О., інспектором Близнюківського РС філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області старшим лейтенантом внутрішньої служби Соловйовим Ю.А. проведено заняття з елементами гри на тему «Як протидіяти булінгу і відстояти свої права» для вихованців Близнюківського будинку дитячої та юнацької творчості.

Детальніше...

25.02.2019  Правоосвітня бесіда з учасниками презентації книги - фотопоеми «Танго білих лисиць» Харківського поета, фотохудожника і журналіста, ветерана АТО Леоніда Логвиненка.

Правоосвітня бесіда з учасниками презентації книги - фотопоеми «Танго білих лисиць» Харківського поета, фотохудожника і журналіста, ветерана АТО Леоніда Логвиненка.

Представники Харківської юстиції: начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Меланія Хуторянська та провідний спеціаліст відділу з питань банкрутства Надія Свиридова відвідали презентацію книги - фотопоеми  «Танго білих лисиць» Харківського поета, фотохудожника і журналіста та ветерана АТО Леоніда Логвиненка, яка проходила у бібліотеці ім. В.Г. Короленко – партнера у реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у м. Харкові.

Детальніше...

25.02.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В приміщенні відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області спеціалістом відділу Суєтновою С.Ю. проведено інформування представника Служби у справах дітей по Основ’янському району на тему «СТОП БУЛІНГ».

Детальніше...

25.02.2019  Протидій насильству разом з Міністерством юстиції України!

Протидій  насильству разом з Міністерством юстиції України!

На запрошення керівництва Комунального закладу «Харківського спеціального навчально-виховного комплексу ім. В.Г. Короленка» Харківської обласної ради, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Меланія Хуторянська провела у цьому закладі освіти лекцію для керівництва, вчителів, вихователів та психологічної служби на тему: «Державна правова політика у напрямку протидії проявам насильства та булінгу (цькуванню). Новини законодавства».

Детальніше...

22.02.2019  Правові уроки з вихованцями Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2

Правові уроки з вихованцями Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2

Для обізнаності громадян з питання протидії булінгу фахівці юстиції Чугуївщини продовжують в межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проводити інформаційні заходи в навчальних закладах.

Спецалісти відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах провели правові уроки з вихованцями Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Чугуївської міської ради Харківської області.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта