06.12.2018  ПРАКТИКУМ З ВИЯВЛЕННЯ ПРОЯВІВ БУЛІНГУ

ПРАКТИКУМ З ВИЯВЛЕННЯ ПРОЯВІВ БУЛІНГУ

Сьогодні завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Анною Федоренко для студентів Харківської інженерно-педагогічної академії було проведено було проведено практикум з виявлення проявів булінгу навколо нас.

Будь - хто може несподівано для себе опинитись у ситуації, коли його ображають, висміюють або бойкотують. Або ж навпаки, може сам приєднатися до тих, хто знущається над іншою людиною.

Детальніше...

06.12.2018  Інформкампанія #СтопБулінг в дії

Інформкампанія #СтопБулінг в дії

Сьогодні працівники Харківської юстиції завітали до Харківської обласної бібліотеки для юнацтва, де провели для школярів інтерактивний тренінг «Я проти булінгу», метою якого є навчити школярів протидіяти проявам булінгу у своєму середовищі спілкування та вирізняти його з-поміж інших побутових конфліктів.

Детальніше...

04.12.2018  Комбінований правоосвітній урок - тренінг з протидії булінгу

Комбінований правоосвітній урок - тренінг з протидії булінгу

З метою розширення території правоосвітньої кампанії, спрямованої на подолання булінгу у шкільному середовищі цього разу Харківська юстиція за підтримки громадських діячів завітали в Пісочинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів «Мобіль» Харківської районної ради.

Детальніше...

04.12.2018  Прийом громадян

Прийом громадян

На базі Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану начальником відділу Рибак Г.О. здійснено спільний прийом громадян з начальником Зміївського бюро правової допомоги Першого харківського місцевого центру з надання БВПД Десятник О.Є.

Детальніше...

04.12.2018  Лекція для працівників філії «Центр охорони здоров’я» Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 на тему: «Онлайн-сервіси Міністерства юстиції України»

Лекція для працівників філії «Центр охорони здоров’я» Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 на тему: «Онлайн-сервіси Міністерства юстиції України»

Спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану (далі — Відділ) Погореловою О.М. проведено лекцію для працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 на тему: “Онлайн-сервіси Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції” та Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану”.

Детальніше...

04.12.2018  Літературно-правовий діалог в Первомайській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 Первомайської міської ради Харківської області

Літературно-правовий діалог в Первомайській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 Первомайської міської ради Харківської області

Працівниками Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану проведено літературно-правовий діалог у Первомайській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 Первомайської міської ради Харківської області на тему: “Великі права маленької дитини”.

Детальніше...

30.11.2018  Виїзний семінар для представників районних державних адміністрацій

Виїзний семінар для представників районних державних адміністрацій

В актовому залі Ізюмського районного будинку культури працівниками управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бережним Р.М., Перепелицею Л.В. та Ночовкіною О.В. проведено семінар для представників Ізюмської, Борівської та Барвінківської районних державних адміністрацій Харківської області на тему: “Державна реєстрація нормативно-правових актів місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів. Організація правової роботи та систематизація законодавства в місцевих державних адміністраціях. Діяльність РМКМР з правової освіти населення”.

Детальніше...

30.11.2018  Співпраця Харківської юстиції з мовним табором "Go Camp"

Співпраця Харківської юстиції з мовним табором "Go Camp"

"Don't bully...be a frіend!” (не будь хуліганом...будь другом!)  - саме з цим гаслом спеціалісти Харківської юстиції: Парамонова Людмила та Смородська Мілана завітали з уроком  до учнів 4-го класу Харківської гімназії № 152.

Але, урок  у діточок видався незвичайним, так як у рамках співпраці Мін’юст розробив для школярів нову спеціальну навчальну програму на правопросвітницьку тематику.

Детальніше...

30.11.2018  Семінарські заняття із студентами філологічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

Семінарські заняття із студентами філологічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

 Провідним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби

 по Основ’янському та Слобідському районах міста Харків Катериною Близнюк проведено семінарські заняття для студентів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна на яких обговорені питання: виконання рішень суду, права громадян на освіту.

Детальніше...

30.11.2018  Інформування студентів Державного вищого навчального закладу «Харківський коледж текстилю та дизайну» про булінг

Інформування студентів Державного вищого навчального закладу «Харківський коледж текстилю та дизайну» про булінг

Для студентів Державного вищого навчального закладу «Харківський коледж текстилю та дизайну» провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Свиридовою Н.О. та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицькою Н.М. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» була проведена лекція на тему: «Як протидіяти булінгу серед студентів?».

Детальніше...

30.11.2018  Участь у роботі П'ятої науковоосвітньої виставки “Публічне управління ХХІ”

Участь у роботі П'ятої науковоосвітньої виставки “Публічне управління ХХІ”

Спеціалісти сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції Ковтуненко О.В. та Мельник М.О. взяли участь у роботі П'ятої науковоосвітньої виставки “Публічне управління ХХІ”, присвяченої 100-річчю державної служби до Дня місцевого самоврядування в Україні, яка проходила в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта