16.11.2018  Бесіда з учнями щодо нового порядку виїзду дитини за кордон

Бесіда з учнями щодо нового порядку виїзду дитини за кордон

Спеціалістом відділу про роботі з персоналом управління персоналу Козелько К.А., головним спеціалістом відділу про роботі з персоналом управління персоналу Чекаліною Г.М. та провідним спеціалістом відділу інформаційно-аналітичної роботи управління персоналу Тімковським П.О. до Дня спільних дій в інтересах дітей проведено бесіду щодо нового порядку виїзду дитини за кордон в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» для учнів 9-11 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 88 ім. О.Г. Зубарева.

Детальніше...

16.11.2018  Круглий стіл на тему: «Поїхати з дитиною за кордон – легко»

Круглий стіл на тему: «Поїхати з дитиною за кордон – легко»

Відділом державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах спільно з Центром надання адміністративних послуг Золочівської районної державної адміністрації було проведено круглий стіл на тему: «Поїхати з дитиною за кордон – легко».

Детальніше...

16.11.2018  Інформування працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 з питання дії правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 з питання дії правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану (далі — Відділ) Погореловою О.М. проведено інформування працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 з питання дії загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

16.11.2018  Правова гра

Правова гра

Начальником Близнюківського бюро правової допомоги спільно з начальником служби у справах дітей Близнюківської РДА, фахівцем Близнюківського РС філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області, начальником Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану в Острівщинському закладі дошкільної освіти Близнюківської районної ради Харківської області з вихованцями проведено правову гру на тему: «Свої права ти добре знай, їх шануй та поважай».

Детальніше...

16.11.2018  WORKSHOP для працівників структурних підрозділів

WORKSHOP для працівників структурних підрозділів

Набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втрачає чинність. Враховуючи зазначене актуальним наразі є питання підготовки суб’єктів декларування до чергового етапу декларування, який розпочнеться з 01.01.2019.

Детальніше...

15.11.2018  Правоосвітній захід в Красноградській районній бібліотеці міста Красноград Харківської області

Правоосвітній захід в Красноградській районній бібліотеці міста Красноград Харківської області

Маючи на меті охопити правовими знаннями якомога більшу кількість людей, Харківська юстиція провела правоосвітній захід в Красноградській районній бібліотеці міста Красноград Харківської області.

Для працівників та відвідувачів бібліотечного закладу проведено семінар на тему: «Податкова знижка на розвиток дитини. Порядок виїзду з дитиною за кордон». Захід було проведено провідним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Калашніковою В.М. та працівниками Красноградського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Детальніше...

15.11.2018  Зустріч з бібліотекарями Кегичівського району Харківської області

Зустріч з бібліотекарями Кегичівського району Харківської області

Заступником начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Сліпак О.О. та головним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Мусієнко Є.А. в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!», було організовано зустріч з бібліотекарями Кегичівського району Харківської області.

Детальніше...

15.11.2018  Комунікативна кампанія в туристичному агентстві «Поїхали з нами»

Комунікативна кампанія в туристичному агентстві «Поїхали з нами»

У турагентстві «Поїхали з нами» працівником управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян А.В. було проведено інформування про новели законодавства щодо виїзду за кордон з дитиною.

За новим законом змінилися правила виїзду дитини віком до 16 років за кордон без згоди другого з батьків. Той з батьків, з ким проживає дитина, і який не перешкоджає другому з батьків бачитися з дитиною, зможе виїхати з нею за кордон на термін до місяця без нотаріальної згоди іншого, якщо має рішення суду або органу опіки і піклування, яким підтверджено, що дитина проживає з ним. Таке рішення слід буде показати прикордонникам при виїзді.

Детальніше...

15.11.2018  Проведено робочу зустріч

Проведено робочу зустріч

Нововодолазьким РВ ДВС ГТУЮ у Харківській області в редакції газети «Водолазький кур’єр» Нововодолазької селищної ради проведено робочу зустріч.

Висвітлено основні напрямки реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Також були обговорені наступні питання: порядок  примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів, зміни в законодавстві України».

 

Детальніше...

15.11.2018  Інформування громадян

Інформування  громадян

Під час прийому громадян в приміщенні Московського ВДВС  м. Харків старшим державним виконавцем відділу було проведено

інформативну бесіду щодо правопросвітницького проекта «Я МАЮ ПРАВО!» та про можливість отримати психологічну підтримку у Центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Детальніше...

15.11.2018  «Як запобігти булінгу у шкільному середовищі або я не хочу бути жертвою»

«Як запобігти булінгу у шкільному середовищі або я не хочу бути жертвою»

Працівники Харківської юстиції разом з громадськими діячами в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провели заняття-тренінг на тему: «СтопБулінг!» для дев’ятикласників загальноосвітньої школи № 139.

Разом зі школярами  ми змогли системно розібрати всі складові елементи боулінгу, визначити головні ознаки, які притаманні цьому явищу, намагалися змоделювати негативні наслідки, які може спричинити булінг. Разом з підлітками ми намагалися відтворити найбільш розповсюджені форми прояву булінгу, визначити залежно від цього різновиди цього явища. На власних прикладах спікери намагалися довести проблематику булінгу та попередити вчинення таких дій підлітками.

Детальніше...

15.11.2018  Правовий урок «СтопБулінг»

Правовий урок «СтопБулінг»

З  метою формування у молоді та суспільстві правової культури та правової свідомості, сприянню підвищення рівня знань та поінформованості громадян в рамках реалізації загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО», у Пісочинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області державними нотаріусами Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І., Соловйовою Н.Є., та консультантом Рябовол К.О. проведено правовий урок для школярів у рамках інформаціонної кампанії СтопБулінг.

Детальніше...

15.11.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державними нотаріусами Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І., Соловйовою Н.Є., консультантом Рябовол К.О. проведено правороз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори про всеукраїнський проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

15.11.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Другої Харківської державної нотаріальної контори Пилипенко О.В. для працівників Південного ліцею Харківської районної ради Харківської області проведено правоосвітній захід, спрямований на інформування громадян про загальнонаціональний проект "Я МАЮ ПРАВО!" та прочитано лекцію на тему "Чужих дітей не буває".

Детальніше...

15.11.2018  В рамках реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» консультант Шостої Харківської державної нотарiальної контори Альбоща А.О. завітала до Харківського ліцею № 161 «Імпульс»

В рамках реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» консультант Шостої Харківської державної нотарiальної контори Альбоща А.О. завітала до Харківського ліцею № 161 «Імпульс»

Тут, у стінах рідної школи, нею були проведені цікаві бесіди з учнями п'ятих класів та вчителями. Вчителі, які колись ділилися своїми знаннями та досвідом, тепер із задоволенням погодилися взяти участь у проекті «Я маю право!», аби і самим дізнатися щось нове про свої права. Жваве обговорення викликала тема: «Чи мають вчителі права? Чи в них є тільки обов'язки?». 

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта