27.11.2018  Інформування про проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Інформування про проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Завідувачем Близнюківської державної нотаріальної контори Харківської області Щербиною В.В. в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!" для працівників та відвідувачів Близнюківської селищної ради Харківської області були надані роз’яснення на тему “Як протидіяти домашньому насильству”.  

Детальніше...

27.11.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право»

 Інформування громадян про загальнонаціональний  правопросвітницький проект «Я маю право»

Начальник Борівського районного відділу державної реєстрації  актів цивільного стану Гряник О.А. провела інформування громадян про основні напрямки загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Одночасно громадянам доводилась інформація,  що з прийняттям другого пакету змін до законів #ЧужихДітейНеБуває змінилися правилу виїзду з дитиною за кордон. 

Детальніше...

27.11.2018  Працівники Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану взяли участь у "Ярмарку професій"

Працівники Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану взяли участь у "Ярмарку професій"

Працівник Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Дерюга А.Ю. взяла участь у "Ярмарку професій", який проводився у Садовській ЗОШ І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області.

Під час заходу дітей ознайомили із основними завданнями та функціями відділу.

В ході заходу в рамках реалізації інформаційної кампанії #СтопБулінг проведено бесіду з учнями 7-11 класів на тему: «Ми проти булінгу».

Детальніше...

27.11.2018  Робоча зустріч

Робоча зустріч

Начальником Нововодолазького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Бондар І.М. спільно з головним спеціалістом відділу «Нововодолазьке бюро правової допомоги» Третього харківського місцевого центру з надання БВПД Пілюгіним Д. було проведено робочу зустріч.

 В ході зустрічі були обговорені питання щодо насильства в сім’ї, підстав, порядку та наслідків позбавлення батьківських прав, а також шляхи реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

27.11.2018  Прийом громадян у відділі державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах

Прийом громадян у відділі державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах

Заступником начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Губською Л.М. та головним спеціалістом відділу «Валківське бюро правової допомоги» Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Коденко Н.Г. було проведено спільний прийом громадян

Детальніше...

26.11.2018  Урок “Попередження та протидія булінгу” спільно зі студентами-консультантами Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Урок “Попередження та протидія булінгу” спільно зі студентами-консультантами Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Працівниками управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян А.В. та Калашніковою В.М. спільно зі студентами-консультантами Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Зубашковим М. та Мартинюк П. для учнів Харківській гімназії №14 Харківської міської ради Харківської області  проведено урок “Попередження та протидія булінгу”.

Під час заняття разом з учнями ми з'ясували що таке булінг, хто може стати агресором, жертвою та спостерігачем. Розібралися, які стереотипи спонукають агресора вести себе певним чином, що відчуває жертва під час “відторгнення” її соціальним оточенням і до яких наслідків це може призвести.

Детальніше...

26.11.2018  Харківська юстиція взяла участь у відкритті Всесвітньої акції “16 Днів Активізму проти ґендерно зумовленого насильства” в Харківській області

Харківська юстиція взяла участь у відкритті Всесвітньої акції “16 Днів Активізму проти ґендерно зумовленого насильства” в Харківській області

Спеціалісти відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кисловська О.І. та Перепелиця Л.В. долучилися до Всесвітньої акції “16 Днів Активізму проти ґендерно зумовленого насильства”, яка зібрала всіх небайдужих харків’ян до цієї проблеми.

Детальніше...

23.11.2018  #ЗаплатиАліменти

#ЗаплатиАліменти

Цього тижня працювали мобільні групи Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова з метою проведення виконавчих дій, направлених на погашення заборгованості у виконавчих провадженнях по сплаті аліментів та запровадження нових засобів примусового виконання рішень, створення дієвих механізмів притягнення недобросовісних платників аліментів до відповідальності.

Детальніше...

23.11.2018  «Я проти булінгу!» інформаційна кампанія #СтопБулінг триває

«Я проти булінгу!» інформаційна кампанія #СтопБулінг триває

Сьогодні за підтримки громадського діяча Олександра Переверзєва відбулася зустріч зі студентами Харківського комп'ютерно-технологічного коледжу Національного технічного університету Харківського політехнічного інституту.

Детальніше...

23.11.2018  #Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA #СтопНасильство

#Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA #СтопНасильство

На базі правового клубу PRAVOKATOR в рамках Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Харківській області відбувся показ для адвокатів, юристів, правозахисників фільму «Мовчазна війна» режисерки Манон Луазо (Франція) із спільним обговоренням телеміст Львів-Харків-Дніпро-Одеса., до участі у якому було запрошено представників Харківської юстиції.

Детальніше...

23.11.2018  Зустріч з представниками Пенсійного фонду

Зустріч з представниками Пенсійного фонду

Спільна нарада начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Бунякіна В.О. з начальником  Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду Лашиною Т.П. з питань наповнення бюджету  Пенсійного фонду України.

Детальніше...

23.11.2018  Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

З метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”  23 листопада  2018 року головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Ковтун АМ.  проведено вуличне інформування для мешканців міста Лозова щодо отримання субсидії, оформлення договору оренди земельної ділянки, як виконати рішення суду.

Детальніше...

23.11.2018  Прийнято участь у семінарі з представниками Об’єднання профспілок Харківської області з питань державної реєстрації та в рамках висвітлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Прийнято участь у семінарі з представниками Об’єднання профспілок Харківської області з питань державної реєстрації та в рамках висвітлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації  Грозою Г.А. та провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Чертковою А.І. прийнято участь у семінарі з профспілковим активом Харківської області з метою обговорення питань щодо державної реєстрації громадських формувань та з питань висвітлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

23.11.2018  Проведено урок «Зупинено булінг разом!»

Проведено  урок «Зупинено булінг разом!»

Цього разу заступник начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Голуб В.В. та спеціаліст цього ж відділу Смородська М.С.  завітали до учнів 7-го класу Харківської гімназії № 13 Харківської міської ради з уроком «Зупинемо булінг разом!» .

Дітям розповіли про види булінгу, хто може стати жертвою цькування та яка відповідальність чекає на того, хто знущатиметься з однолітків. Акцентували увагу на алгоритмах дії для потерпілих від булінгу і тих, хто став свідком знущання.

Спеціалісти юстиції відкрили дітлахам дуже просту формулу захисту.

Детальніше...

23.11.2018  Проведено тематичний урок «STOP БУЛІНГ» для школярів

Проведено тематичний урок «STOP БУЛІНГ» для школярів

В рамках інформаційної компанії “Стоп булінг!” спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Смородська М.С. та  Парамонова Л.В. завітали до Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 144 та провели тематичний урок  «STOP БУЛІНГ» для учнів 2-го класу.

Під час вказаного уроку діткам роз’яснили як діяти, якщо тебе «булять», та повідомили про відповідальність, що настає за прояви «булінгу».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта