25.02.2019  Протидій насильству разом з Міністерством юстиції України!

Протидій  насильству разом з Міністерством юстиції України!

На запрошення керівництва Комунального закладу «Харківського спеціального навчально-виховного комплексу ім. В.Г. Короленка» Харківської обласної ради, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Меланія Хуторянська провела у цьому закладі освіти лекцію для керівництва, вчителів, вихователів та психологічної служби на тему: «Державна правова політика у напрямку протидії проявам насильства та булінгу (цькуванню). Новини законодавства».

Детальніше...

22.02.2019  Правові уроки з вихованцями Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2

Правові уроки з вихованцями Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2

Для обізнаності громадян з питання протидії булінгу фахівці юстиції Чугуївщини продовжують в межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проводити інформаційні заходи в навчальних закладах.

Спецалісти відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах провели правові уроки з вихованцями Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Чугуївської міської ради Харківської області.

Детальніше...

22.02.2019  Гра для дітей Чугуївського ДНЗ № 8 «Дерево прав та обов’язків»

Гра для дітей Чугуївського ДНЗ № 8 «Дерево прав та обов’язків»

Права дітей завжди потребують особливої уваги та захисту. Саме тому спеціалісти відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах провели правоосвітній захід з дітьми Чугуївського ДНЗ № 8 в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на тему: «Стоп Булінг». Такі заходи покликані в ігровій формі проінформувати дітей про їхні права та виховувати у малечі відчуття відповідальності перед законом. В ході гри «Дерево прав та обов’язків», дітям були роз’яснені та відтворені їх права. Кожна дитина заслуговує на щасливе та безтурботне дитинство, а також має знати свої права та вміти їх захищати.

Детальніше...

22.02.2019  Урок на тему: «Зупинимо булінг разом»

Урок на тему: «Зупинимо булінг разом»

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» головним спеціалістом Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Нестеренко О.П. спільно з начальником Сахновщинського бюро правової допомоги Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Харківської області Клімовою Л.В. для учнів 9-11 класів Катеринівського навчально-виховного комплексу Сахновщинської районної ради Харківської області було проведено урок на тему «Зупинимо булінг разом». В ході проведення уроку учні переглянули відеоролики з протидії булінгу, наслідками булінгу у школі, учням було роз'яснено, що булінг – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується фізичним і психологічним тиском.

Детальніше...

22.02.2019  Виступ в ефірі ТОВ «Радіо Слобожанщини»

Виступ в ефірі ТОВ «Радіо Слобожанщини»

Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правої роботи та правої освіти Меланія Хуторянська здійснила виступ в ефірі ТОВ «Радіо Слобожанщини» на тему: «Булінг, його ознаки та види. Відповідальність за вчинення булінгу. Можливі механізми реагування на випадки булінгу і захист постраждалих осіб».

Детальніше...

22.02.2019  Інформування відвідувачів Територіального центру надання соціальних послуг Основ'янського району міста Харкова про загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування відвідувачів Територіального центру надання соціальних послуг Основ'янського району міста Харкова про загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Для відвідувачів Територіального центру надання соціальних послуг Основ'янського району міста Харкова під егідою Центральної бібліотеки Основ’янського району міста Харкова головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Котляр Г.О., спільно з завідувачем бібліотеки-філії №35 Основ'янського району міста Харкова Ніколаєвською О.А., бібліотекарем Центральної бібліотеки Основ’янського району міста Харкова Зозулевською О.О., бібліотекарем юнацького відділу Центральної бібліотеки Основ’янського району міста Харкова Крец С.Л. було проведено лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Отримуй аліменти!», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Як виконати рішення суду?».

Детальніше...

22.02.2019  Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype

Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype

Працівниками відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Огурцовою Л.О. та Павленко Ю.Ю. проведено он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг при Великобурлуцькій районній державній адміністрації – Чеха Н.М. та Зевякіна В.П.

Детальніше...

22.02.2019  Круглий стіл на тему: «Стоп Булінг»

Круглий стіл на тему: «Стоп Булінг»

З метою формування у молоді та суспільстві правової культури та правової свідомості, сприянню підвищення рівня знань та поінформованості громадян в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на базі КЗ Люботинського НВК державними нотаріусами Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І., Соловйовою Н.Є., та консультантом Рябовол К.О. спільно з начальником відділу третього харківського центру з надання БВПД Йолкіною Л.П. та за участю вчителів Люботинських шкіл проведено круглий стіл на тему “СтопБулінг “.

Детальніше...

22.02.2019  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Консультантом Шостої Харківської державної нотаріальної контори Альбощою А.О. в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено бесіду зі студентами Французького культурного центру «Alliance française de Kharkiv» на теми: «Порядок виконання рішень суду», «Порядок вирішення спорів», «Як протидіяти домашньому насильству».

Детальніше...

22.02.2019  Виступ на радіо ТОВ «Радіо Слобожанщини»

Виступ на радіо ТОВ «Радіо Слобожанщини»

Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Меланія Хуторянська здійснила виступ в ефірі ТОВ «Радіо Слобожанщини» на тему: «21 лютого – Міжнародний день рідної мови»

Детальніше...

22.02.2019  Я проти булінгу!

Я проти булінгу!

На базі Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» було проведено в межах інформаційної кампанії «СтопБулінг» тематичне заняття, спрямоване на ознайомлення студентської молоді з таким негативним протиправним явищем, як булінг, за яке з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» була встановлена адміністративна відповідальність.

Детальніше...

22.02.2019  #СтопБулінг: протидіємо булінгу спільно з освітянами

#СтопБулінг: протидіємо булінгу спільно з освітянами

На базі Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» представниками Харківської юстиції та Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено онлайн-вебінар на тему: «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» із залученням представників закладів освіти Харківської області, метою якого було ознайомлення освітян з новинами чинного законодавства щодо протидії булінгу.

Детальніше...

22.02.2019  Робоча зустріч представників Харківського окружного адміністративного суду з фахівцями юстиції

Робоча зустріч представників Харківського окружного адміністративного суду  з фахівцями юстиції

На базі Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбулася зустріч представників Харківського окружного адміністративного суду та працівників апарату Головного територіального управління юстиції у Харківській області, та його територіальних структурних підрозділів.

Детальніше...

21.02.2019  Training Day: «Профілактика булінгу» з спеціалістами Харківської юстиції

Training Day: «Профілактика булінгу» з спеціалістами Харківської юстиції

Спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Смородська М.С., Литовченко Ю.С. та Парамонова Л.В. провели день профілактики булінгу з дошкільнятами та учнями 2, 3 та 4 класу навчально-виховного комплексу № 1 Дергачівської міської ради за підтримки юридичної фірми «Семенова та Партнери»

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта