Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 12.09.2018  Спільна зустріч з арбітражними керуючими (розпорядниками майна, керуючими санацією, ліквідаторами) та представниками ДП “СЕТАМ”

Спільна зустріч з арбітражними керуючими (розпорядниками майна, керуючими санацією, ліквідаторами) та представниками ДП “СЕТАМ”

Відділом з питань банкрутства спільно з арбітражними керуючими (розпорядниками майна, керуючими санацією, ліквідаторами) та за участю  представника ДП “СЕТАМ” проведено робочу зустріч на якій були розглянуті питання щодо додержання строків подання до Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, відомостей за формами обов'язкової звітності встановлених Порядком подання арбітражними керуючими (розпорядниками майна, керуючими санацією, ліквідаторами) обов’язкових відомостей (інформації), затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 18.01.2013 № 130/5, щодо підвищення ефективності виконання рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими відносинами  та реалізації майна боржників на електронному торговельному майданчику ДП “СЕТАМ”.

Детальніше...

12.09.2018  Інформування про правопросвітницький проект «Я маю право!»

Інформування про правопросвітницький проект «Я маю право!»

Головний спеціаліст Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Гарагата О.Г.  під час прийому ознайомила громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект  «Я МАЮ ПРАВО!».

Мета проекту – сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.

Детальніше...

12.09.2018  Робоча зустріч на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

Робоча зустріч на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

Головним спеціалістом Барвінківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (надалі-Відділ) Топалом І.П. разом із начальником  Барвінківського  районного сектору ГУ ДМС України в Харківській області Жудіною І.В. було здійснено робочу зустріч, на якій обговорено питання правопросвітницького проекту «Я маю право!», а саме щодо нових правил виїзду дитини за кордон.

Детальніше...

12.09.2018  Проведено тематичний урок “Шкільний терор Стоп!” для учнів

Проведено тематичний урок “Шкільний терор Стоп!” для учнів

11 вересня 2018 року для учнів 6 класу Харківського технологічного ліцею № 9 Харківської міської ради Харківської області заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Назарян А.А. в межах проведення Тижня протидії булінгу в рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено тематичний урок «Шкільний терор Стоп!».

Детальніше...

12.09.2018  Працівники Харківської юстиції відвідали Центр надання адміністративних послуг м. Харкова

Працівники Харківської юстиції відвідали Центр надання адміністративних послуг м. Харкова

11 вересня 2018 року начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів правової роботи Головного територіального управління юстиції у Харківській області Хуторянська М.С. відвідала Центр надання адміністративних послуг м. Харкова.

Детальніше...

12.09.2018  Урок на тему "СтопБулінг" для учнів ЗОШ № 139

Урок на тему "СтопБулінг" для учнів ЗОШ № 139

Головним спеціалістом Московського районного у місті Харкові відділ державної реєстрації актів цивільного стану Будяну А.В. в рамках загальнонаціональної прапросвітницької компанії "Я МАЮ ПРАВО!" проведено правовий урок для школярів 10-11 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 139 міста Харкова на тему "СтопБулінг".

Детальніше...

12.09.2018  Урок на тему “СТОП БУЛІНГ” для учнів 7-Б класу Сахновщинської ЗОШ № 1

Урок на тему “СТОП БУЛІНГ”  для учнів 7-Б класу Сахновщинської ЗОШ № 1

11  вересня 2018 року головним спеціалістом  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Мусієнко Є.А. в рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО»  було проведено урок з учнями 7-Б  класу Сахновщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  на тему: “СТОП БУЛІНГ”. 

Детальніше...

12.09.2018  Тематичний урок #STOPбулінг для учнів ХЗОШ № 138

Тематичний урок #STOPбулінг для учнів ХЗОШ № 138

В рамках проекту #ЯМАЮПРАВО працівники Московського відділу державної виконавчої служби м. Харків завітали до учнів четвертого класу ХЗОШ № 138, щоб провести тематичний урок #STOPбулінг.

Для багатьох слово булінг нове, але його прояви серед нас не рідкість! Жорстока поведінка, цькування, погрози та образливі коментарі під фото в соціальних мережах, - все це булінг, з яким може зіткнутись кожний.

Детальніше...

12.09.2018  Урок на тему "Я МАЮ ПРАВО!" з учнями Кегичівського ліцею Кегичівської районної ради Харківської області

Урок на тему "Я МАЮ ПРАВО!" з учнями Кегичівського ліцею Кегичівської районної ради Харківської  області

Працівниками Міжрайонного відділу державної  виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах в рамках  реалізації загальнонаціонального  правопросвітницького проекту “Я МАЮ  ПРАВО!” та з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві було проведено урок з учнями 9-В класу Кегичівського ліцею Кегичівської районної ради Харківської області на тему: “Я маю право!”.

Детальніше...

12.09.2018  Урок на тему:«Я маю право! Стоп булінг»

Урок на тему:«Я маю право! Стоп булінг»

Головним спеціалістом Новобаварського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану  Федоровим О.О. в межах реалізації національного правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів 7- го класу на базі Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 166 «Вертикаль» Харківської міської ради» було проведено урок «Я маю право! Стоп-булінг».

Детальніше...

12.09.2018  Проведено тематичний урок “Шкільний терор Стоп!” для учнів Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс ім. В.Г. Короленка» Харківської обласної ради

Проведено тематичний урок “Шкільний терор Стоп!” для учнів Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс ім. В.Г. Короленка» Харківської обласної ради

Заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Назарян А.А. та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О . в межах проведення Тижня протидії булінгу в рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів 10-12 класів Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс ім. В.Г. Короленка» Харківської обласної ради було проведено тематичний урок «Шкільний терор Стоп!».

Детальніше...

12.09.2018  Інформування щодо проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування щодо проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

11.09.2018 року головним державним виконавцем Нововодолазького районного відділу державної виконавчої служби в рамках національного правопросвітницького проекту «Я маю право»  проінформовано працівників Федорівського старостинського округу №7 Нововодолазької об’єднаної територіальної громади на тему #СтопБулінг, а саме  поняття терміну  булінг, його види, відповідальність за вчинення булінгу та шляхи захисту.

Детальніше...

12.09.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

11 вересня  2018 року головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чеботарьовою Ю.О. з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”  для працівників Близнюківської РДА прочитана лекція на тему:

Детальніше...

11.09.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 13 вересня 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 13 вересня 2018 року

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 13 вересня 2018 року о 16-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання включені наступні питання:

Детальніше...

11.09.2018  Шановні колеги, представники ЗМІ!

Шановні колеги, представники ЗМІ!

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області спільно з ГО «Батько має право» проводить круглий стіл на тему: «Інтереси дитини - обов’язок батьків та держави». 

До участі запрошені: начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова, голова ГО «Батько Має Право» Олександр Швець, практикуючі юристи, науковці, представники органів опіки, виконавчої служби, судової влади та прикордонної служби.

Основні питання до обговорення: 

- Рівність прав батьків у вирішенні питань участі у вихованні та житті дитини у розрізі сьогодення;

- Зміни до законодавства, прийняті у законопроекті 8296 та їх вплив на захист інтересів та прав дитини;

- Співпраця представників громадськості та місцевих органів влади у сфері захисту прав дітей та рівності прав батьків. 

 

Захід відбудеться 13 вересня 2018 року о 11:00 за адресою:. м. Харків, вул.. Ярослава Мудрого 16.

 

Акредитація: 063-475-83-59publickh@ukr.net  до 10.00 13 вересня 2018 року.


 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта