11.05.2018  Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” 10 травня 2018 року працівниками сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини  проведено інформування громадян щодо порядку звернення за захистом своїх прав до  суду та порядку звернення до Європейського суду з прав людини.

Детальніше...

11.05.2018  Відбулося засідання Антирейдерського аграрного штабу

Відбулося засідання Антирейдерського аграрного штабу

Тетяна Єгорова взяла участь у засіданні Антирейдерського аграрного штабу. Члени штабу продовжують роботу по зверненням, які знаходяться на розгляді. У громадян виникають багато питань, які необхідно допомогти врегулювати та вирішити.

Детальніше...

11.05.2018  ПРОВЕДЕНО БРЕЙНШТОРМІНГ

ПРОВЕДЕНО БРЕЙНШТОРМІНГ

Працівниками сектору з питань запобігання і виявлення корупції у співпраці з працівниками сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини проведено брейнштормінг, під час якого було виокремлено корупційні ризики в роботі зазначених секторів, розглянуто всі висунуті пропозиції щодо запобігання виникненню порушень антикорупційного законодавства під час виконання службових повноважень та визначено основні напрямки реалізації обраних підходів у попередженні будь-яких корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень.

Детальніше...

11.05.2018  ДВСДіє!

ДВСДіє!

З метою виконання зведеного виконавчого провадження про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства для задоволення вимог стягувачів по виплаті заборгованості із заробітної плати та інших вимог, пов’язаних із трудовими правовідносинами, 11.05.2018 року було передано до ДП «СЕТАМ» 6 одиниць транспортних засобів, а саме:

Детальніше...

11.05.2018  Роз’яснення прав громадянам

Роз’яснення прав громадянам

10 травня 2018 року начальником Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Парамоновою В.В. в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” та з метою підвищення юридичної обізнаності громадян було надано роз'яснення Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування». Також, було розповсюджено інформаційні буклети, в яких міститься інформація щодо захисту прав громадян та роз’яснено про основні права громадян і механізми їх захисту.

Детальніше...

11.05.2018  Проведено лекцію з особами, які виявили намір навчатися на приватного виконавця в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого

Проведено лекцію з особами, які виявили намір навчатися на приватного виконавця в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого

10 травня 2018 року заступником начальника Управління – начальником відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Анастасією Купріяновою разом з приватним виконавцем Харківського виконавчого округу Володимиром Попляком проведено лекцію з майбутніми приватними виконавцями, які навчаються в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, щодо реалізації набутих знань у сфері примусового виконання судових рішень та рішень інших органів.

Детальніше...

11.05.2018  Материнське серце спокійне, коли права її дітей захищені

Материнське серце спокійне, коли права її дітей захищені

З нагоди відзначення Дня матері заступник начальника управління Артур Товмасян разом з працівниками Харківської юстиції завітали до дитячого містечка «Отрадне», на території якого розташовано 5 дитячих будинків сімейного типу. Після привітання мам зі святом, у дружній атмосфері з дітьми були проведені правові ігри. На прикладах сюжетів казок та мультфільмів у доступній формі малеча дізналася про свої права. Також діти взяли участь у правовій вікторині. Захід приніс багато позитивних емоцій як дітям, так і дорослим.

Детальніше...

11.05.2018  Семінар для громадян

Семінар для громадян

10.05.2018 року в приміщенні Нововодолазького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області, за участю заступника начальника відділу та головного спеціаліста Нововодолазького бюро правової допомоги, проведено семінар для громадян.

Детальніше...

11.05.2018  Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Горбуновою К.Ю. проведено вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”.

Громадянам було роз'яснено: як діяти, якщо відбирають майно; як оформити субсидію; як захисти свої права та куди звертатися за їх захистом.

Крім того, під час інформування здійснювалося поширення друкованих видань Міністерства юстиції України.

Детальніше...

10.05.2018  Позбавлення батьківських прав

Позбавлення батьківських прав

10 травня 2018 року провідним спеціалістом  Кегичівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області (надалі - Відділ) Ткаченко І.В. було проведено інформування мешканців селища Кегичівка Харківської області з питання щодо позбавлення батьківських прав.

Детальніше...

10.05.2018  Лекція зі школярами Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №100 ім. А.С. Макаренка

Лекція зі школярами Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №100 ім. А.С. Макаренка

10 травня 2018 року спеціалістами управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О., Кас’ян А.В. на базі спеціалізованої економіко-правової школи з поглибленим вивченням іноземної мови ХГУ «Народна українська академія» було проведено правоосвітній захід для учнів та викладачів, під час якого обговорювалися проблемні питання захисту прав дітей та жінок.

Детальніше...

10.05.2018  Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” 10 травня 2018 року заступником начальника виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ярошенко Н.А. проведено інформування громадян щодо порядку вирішення спору, отримання субсидії, оформлення договору оренди земельної ділянки.

Детальніше...

10.05.2018  Лекція на тему: «Порядок зміни імені»

Лекція на тему: «Порядок зміни імені»

10 травня 2018 року начальником Шевченківського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Стеганцовою І.М. з працівниками Шевченківського РС ГУДМС України в Харківській області проведено бесіду з питання зміни імені.

Детальніше...

10.05.2018  Інформування громадян щодо онлайн-сервісу Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції”

Інформування громадян щодо онлайн-сервісу Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції”

10 травня 2018 року виконуючим обов’язки начальника Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі — Відділ) Харіною О.І. та спеціалістом Відділу Жовновською О.А. проведено інформування відвідувачів Відділу щодо онлайн-сервісу Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції”.

Детальніше...

10.05.2018  Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

10 травня 2018 року проведено онлайн семінар через мережу Skype з працівниками сектору з питань державної реєстрації Ізюмської районної державної адміністрації Харківської області та відділу надання адміністративних послуг при Ізюмській районній державній адміністрації Харківської області.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта