21.06.2019  Надання адресної безоплатної правової допомоги в Територіальному центрі надання соціальних послуг Основ’янського району міста Харкова

Надання адресної безоплатної правової допомоги в Територіальному центрі надання соціальних послуг Основ’янського району міста Харкова

 

Начальником відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Меланією Хуторянською здійснено надання адресної безоплатної правової допомоги мешканцям Основ’янського району міста Харкова.

Детальніше...

21.06.2019  Тренінг з питань надання допомоги постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства

Тренінг з питань надання допомоги постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства

З 20 по 21 червня 2019 року на базі Харківського правового клубу PRAVOKATOR відбувся тренінг «Особливості надання допомоги постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства»

 

Детальніше...

21.06.2019  Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян

24 червня 2019 року в приміщенні Первомайської районної державної адміністрації Харківської області відбудеться особистий прийом громадян заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тимощук О.В

Детальніше...

21.06.2019  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 21.06.2019 року № 46.

21.06.2019  засідання круглого столу

засідання круглого столу

20 червня 2019 року спеціалістами управління з питань нотаріату спільно з нотаріусами м. Куп”янська було проведено засідання круглого столу, на якому обговорювалися проблемні питання, які виникають при виконанні обов”язків суб”єкта первинного фінансового моніторингу. Значна увага була приділена питанню підготовки нотаріуса до посвідчення правочинів, а також обговоренню основних аспектів здійснення нотаріусом ідентифікації, верифікації та вивчення осіб-учасників фінансової операції.

Детальніше...

20.06.2019  Засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері  державної реєстрації

25.06.2019 за адресою м. Харків, вул. Ярослава Мудрого 16, в Актовому залі відбудеться засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

До порядку денного засідання включено наступне питання:

Скарга Бірка Ольги Олександрівни на рішення № 46785621 від 10.05.2019 про відмову у державній реєстрації прав та їх обтяжень, прийняте державним реєстратором Калашніковим Р.С., виконавчий комітет Куп’янської міської ради, яка зареєстрована в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області 24.05.2019 за вх. № Б-1279 (початок розгляду скарги о 14 годині 00 хвилин).

20.06.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівником Харківської юстиції було проведено правороз’яснювальну роботу з працівниками Медведівської сільської ради Кегичівського району на тему «Як протидіяти домашньому насильству».

Детальніше...

20.06.2019  Інформаційний захід на тему: #СтопБулінг

Інформаційний захід на тему: #СтопБулінг

В рамках реалізації загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» фахівцем Харківської юстиції було проведено інформаційно-роз’яснювальний захід у Красненькій сільській раді Кегичівського району на тему: #СтопБулінг.

Детальніше...

20.06.2019  Семінар для жителів та працівників Власівської сільської ради

Семінар для жителів та працівників Власівської сільської ради

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» спеціалістом Харківської юстиції проведено семінар з жителями та працівниками  Власівської сільської ради Кегичівського району на тему:

 

Детальніше...

20.06.2019  Круглий стіл з працівниками Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Харківській області

Круглий стіл з працівниками Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Харківській області

Фахівцем Харківської юстиції проведено круглий стіл з працівниками Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Харківській області. Спілкувались на тему:

 

Детальніше...

  Правове інформування студентів Харківського державного університету харчування та торгівлі

Правове інформування студентів Харківського державного університету харчування та торгівлі

Під час роботи дистанційний пункту доступу до безоплатної первинної правової допомоги Головного територіального управління юстиції Харківської області, який створено при державній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленко

Детальніше...

20.06.2019  Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян

20 червня 2019 року в приміщенні Зміївського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіально управління юстиції у Харківській області відбудеться особистий прийом громадян заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Товмасяном Артуром Едмаровичем.

Особистий прийом відбудеться з 14.00 по 15.00 за адресою:

м. Зміїв, вул. Гагаріна, 15

18.06.2019  Знай свої права та вмій їх захистити

Знай свої права та вмій їх захистити

Задля підвищення загального рівня правової освіти населення працівники Харківської юстиції завітали до літнього шкільного табору Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 18 Харківської міської ради, для того щоб розповісти дітям про їх права та  про те, яким чином можна їх реалізовувати, та у який спосіб можливо їх захистити.

Детальніше...

18.06.2019  Семінар з питань функціонування «Он-лайн будинку юстиції»

Семінар з питань функціонування «Он-лайн будинку юстиції»

Для представників Головних територіальних управлінь юстиції областей та міста Києва за ініціативою команди проекту «Громадяни в дії» Українського незалежного центру політичних досліджень було проведено семінар

Детальніше...

18.06.2019  В дошкільному підрозділі селища Дружба Кобзівського НВК проінформували про права дитини та правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В дошкільному підрозділі селища Дружба Кобзівського НВК проінформували про права дитини та правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Фахівцем Харківської юстиції було проведено правоосвітній захід для дітей та працівників в дошкільному підрозділі селища Дружба Кобзівського НВК Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області, присвячений реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта