07.10.2019  Консультування громадян Зміївщини

Консультування громадян Зміївщини

Начальником відділу «Зміївське бюро правової допомоги» Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з спеціалістом Харківської юстиції серед мешканців Зміївщини проведено спільне консультування громадян та роз’яснено механізм захисту порушених прав людей. В процесі консультування відбулося вивчення нагальних потреб громадян для подальшої успішної взаємодії служб, а також сприянню більш ефективній допомозі.

Детальніше...

07.10.2019  Урок для школярів: «Я МАЮ ПРАВО!»

Урок для школярів: «Я МАЮ ПРАВО!»

В перший день тижня права, який стартував по всій території України, спеціалісти Харківської юстиції провели інтерактивний тематичний урок: «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів 5 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 138.

В ході уроку діти в цікавій та ігровій формі вивчали свої права та познайомились з певним обсягом своїх обов’язків. Також, школяри створили власне правове дерево, яке допомогло їм зрозуміти, що їх права та обов’язки тісно взаємопов’язані та не можуть існувати окремо.

Детальніше...

07.10.2019  Попередження булінгу в шкільному середовищі

Попередження булінгу в шкільному середовищі

Спеціалісти управління юстиції провели урок профілактики булінгу для учнів 8-А класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 159 Харківської міської ради Харківської області.

Сьогодні дуже важливим питанням є попередження булінгу. Адже майже кожного дня учні стикаються з булінгом в тих чи інших його проявах. Але мало хто замислюється над наслідками, до яких може призвести маленька образа. Навіть один випадок булінгу може залишити глибокий емоційний шрам, розлади психіки, схильність до депресій, складнощі у взаєминах, які переходять у доросле життя.

Детальніше...

07.10.2019  Проведення лекції з питань діяльності Європейського суду з прав людини

Проведення лекції  з питань діяльності Європейського суду з прав людини

Спеціалістами управління юстиції проведено лекцію з питань діяльності Європейського суду з прав людини для групи слухачів заочної форми навчання факультету підготовки магістрів публічного управління та адміністрування спеціалізації «Правове забезпечення органів публічної влади».

В ході заходу слухачі були ознайомлені з основними положення Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, регламентом суду, порядком звернення до Європейського суду з прав людини, ходу виконання рішення Європейського суду з прав людини, дізнались про основні завдання Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини та його представника на регіональному рівні.

Детальніше...

03.10.2019  Круглий стіл на тему: «Профілактика булінгу»

Круглий стіл на тему: «Профілактика булінгу»

Спеціалістом Харківської юстиції разом із працівниками Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 92 проведено круглий стіл на тему: “Профілактика булінгу”, ознайомлення з напрямками загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час круглого столу з працівниками було обговорено прикметні ознаки булінгу його форми та види. Які діти найчастіше стають об’єктами знущання.

Детальніше...

03.10.2019  Круглий стіл на тему: «Своєчасна реєстрація народження дитини»

Круглий стіл на тему: «Своєчасна реєстрація народження дитини»

Спеціалістом управління юстиції сумісно з працівниками комунального закладу Дошкільний навчальний заклад (ясла — садок) № 156 комбінованого типу Харківської міської ради проведено круглий стіл на тему: “Своєчасна реєстрація народження дитини та обговорення актуальних питань щодо виявлення дітей, стосовно яких не проведено державну реєстрацію народження”.

Детальніше...

02.10.2019  В Харківському прес-клубі відбулася прес-конференція щодо ініціативи Уряду “Чесна платіжка”

В Харківському прес-клубі відбулася прес-конференція щодо ініціативи Уряду “Чесна платіжка”

Спеціаліст Харківської юстиції та представники системи безоплатної вторинної правової допомоги взяли участь у прес-конференції щодо ініціативи Уряду “Чесна платіжка”.

Захід відбувся в Харківському прес-клубі, куди були запрошені мас-медіа: ТРК “Оріон” та “Медиа группа “Объектив”.

Детальніше...

01.10.2019  Питання надання безоплатної правової допомоги обговорювали на ІІІ Харківському Міжнародному юридичному форумі

Питання надання безоплатної правової допомоги обговорювали на ІІІ Харківському Міжнародному юридичному форумі

Спеціаліст Харківської юстиції взяла участь у панельній дискусії “Фінансово-правові питання у освітній та практичній діяльності юридичних клінік”, яка відбулася в рамках ІІІ Харківського Міжнародного юридичного форуму. Захід проходив за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

В ході панельної дискусії обговорювалися практичні аспекти надання безоплатної правової допомоги; аналізувалися найчастіші звернення громадян за юридичними консультаціями та шляхи вирішення проблем; законодавчі ініціативи щодо захисту прав споживачів фінансових послуг тощо.

Детальніше...

01.10.2019  Круглий стіл з приватними нотаріусами Чугуївського району

Круглий стіл з приватними нотаріусами Чугуївського району

Спеціалістами управління з питань нотаріату було проведено засідання круглого столу з приватними нотаріусами Чугуївського району Харківської області, на якому обговорювалися проблемні питання, які виникаються при виконанні обов’язків суб’єкта первинного фінансового моніторингу та шляхи їх вирішення; питання підготовки нотаріусів до посвідчення правочинів, які підлягають фінансовому моніторингу, а також порядок заповнення ними анкет за результатами здійснення ідентифікації, верифікації та вивчення осіб-учасників фінансової операції.

Детальніше...

01.10.2019  Відкритий семінар щодо поточного стану розвитку галузі технічної інвентаризації та новел законодавства

Відкритий семінар щодо поточного стану розвитку галузі технічної інвентаризації та новел законодавства

1 жовтня 2019 року взято участь у відкритому семінарі технічних інвентаризаторів та суб’єктів господарювання (БТІ), який відбувся за адресою: м. Харків, просп. Московський, 64-А.

У зазначеному семінарі взяли участь: голова правління Мелешкін І.В. та представники ГО «Асоціації технічних інвентаризаторів «СХІДІНВЕНТАРИЗАЦІЯ», начальник відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Часовськой І.В., головний спеціаліст відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицька Н.М., технічні інвентаризатори.

Детальніше...

01.10.2019  Харківська юстиція провела урок #СтопБулінг для учнів 5-го класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 50

Харківська юстиція провела урок #СтопБулінг для учнів 5-го класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 50

Традиційно зустріч зі школярами та обговорення надактуальної на сьогодні теми булінгу розпочалась з перегляду відеороликів. На прикладі відеороликів та власних історій, з якими стикалися школярі вчились розрізняти булінг від конфлікту.

Детальніше...

01.10.2019  Лекція на тему “Стоп булінг”

Лекція на тему “Стоп булінг”

Представником Харківської юстиції проведено лекцію на тему “Стоп булінг” для учнів Харківського фізико - математичного ліцею № 27.  Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. Останнім часом серед молоді спостерігається безліч негативних явищ в міжособистісних відносинах (конфліктність, агресивність, жорстокість), які починають проявлятися ще в школі. З цього і починається таке явище як булінг.

Детальніше...

01.10.2019  Засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері  державної реєстрації

03.10.2019 за адресою м. Харків, вул. Ярослава Мудрого 16, в Актовому залі відбудеться засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері  державної реєстрації.

До порядку денного засідання включено наступне питання:

Детальніше...

01.10.2019  1 жовтня — Міжнародний День людей похилого віку

1 жовтня — Міжнародний День людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, з метою привернути увагу до проблеми упередженого ставлення стосовно літніх людей і зруйнувати стереотипи, пов'язані з їхнім життям. А в Україні, 1 жовтня - це також і День ветерана.

Детальніше...

01.10.2019  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 01 жовтня 2019 року № 69


 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта