13.12.2017  Відкритий урок у Харківському педагогічному ліцею № 4

Відкритий урок у Харківському педагогічному ліцею № 4

12 грудня 2017 року з метою реалізації право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Бєлінська Катерина Валеріївна провела відкритий урок у 9-А класі Харківського педагогічного ліцею № 4 Харківської міської ради Харківської області. 

Детальніше...

12.12.2017  Виїзний семінар для суб`єктів державної реєстрації

Виїзний семінар для суб`єктів державної реєстрації

12 грудня 2017 року проведено семінар для начальника відділу державної реєстрації Золочівської районної державної адміністрації Харківської області та працівників Центру надання адміністративних послуг Золочівського району Харківської області.

Детальніше...

12.12.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

З метою реалізації Закону України від 23.03.2017 № 1983-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах” наказом Міністерства юстиції України від 04.12.2017 № 3851/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.12.2017 за № 1469/31337, внесено зміни до Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 22.02.2012 № 296/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.02.2012 за № 282/20595.

Детальніше...

11.12.2017  Зустріч з громадськими організаціями щодо обговорення проблеми несплати аліментів

Зустріч з громадськими організаціями щодо обговорення проблеми несплати аліментів

13 грудня 2017 року о 10:00 у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Харківській області заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова проведе зустріч з громадськими організаціями щодо обговорення проблеми несплати аліментів та законопроектів, спрямованих на захист жінок та дітей від насильства та несплати аліментів, а саме:

Детальніше...

11.12.2017  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 14 від 12.12.2017

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 14 від 12.12.2017

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 12 грудня 2017 року о 16-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

Детальніше...

08.12.2017  Заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова візьме участь у відкритті Реєстраційного Центру у ТРЦ «Караван»

Заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова візьме участь у відкритті Реєстраційного Центру у ТРЦ «Караван»

13 грудня 2017 року о 14:00 годині ДП «Будинок Юстиції» разом з ВФС Глобал відкриває спільний Реєстраційний Центр, у якому будуть надаватися наступні послуги:

  • Реєстрація фізичних осіб – підприємців;
  • Реєстрація юридичних осіб;
  • Реєстрація прав власності на нерухоме майно.

Місце проведення: ТРЦ «Караван» м. Харків, вул. Героїв Праці, 7, 2 поверх.

 

08.12.2017  Попередження корупції у вищих навчальних закладах

Попередження корупції у вищих навчальних закладах

До міжнародного дня боротьби з корупцією 8 грудня 2017 року в.о завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Анною Федоренко в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено лекцію на тему "Попередження корупції у вищих навчальних закладах", особливу увагу було приділено попередженню корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень та відповідальності за такі правопорушення, роз’яснено правовий статус викривача та процедуру повідомлення про факти корупції.

Детальніше...

08.12.2017  Проведено лекцію з питань реалізації і захисту прав людини в Державній установі “Олексіївська виправна колонія (№ 25)”

Проведено лекцію з питань реалізації і захисту прав людини в Державній установі “Олексіївська виправна колонія (№ 25)”

В рамках Всеукраїнського тижня права 7 грудня 2017 року Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях проведено лекцію в Державній установі “Олексіївська виправна колонія (№ 25)” з питань реалізації і захисту прав людини.

Детальніше...

08.12.2017  В Харківській гімназії № 169 проведено Всеукраїнський урок “Права людини” з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини

В Харківській гімназії № 169 проведено Всеукраїнський урок “Права людини” з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини

В рамках Всеукраїнського тижня права головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. в Харківській гімназії № 169 проведено Всеукраїнський урок “Права людини”.

Детальніше...

08.12.2017  Наталія Бернацька: мін’юст вимагає розслідувати спроби тиску на відомство з боку співробітники набу

Наталія бернацька: мін’юст вимагає розслідувати спроби тиску на відомство з боку співробітники набу

Міністерство юстиції вимагає розслідувати факти незаконного проникнення, обшуку та вилучення документів Мін’юсту, що може бути розцінено як спроби тиску на відомство з боку Національного антикорупційного бюро України. Про це сьогодні в ході прес-конференції повідомила перший заступник Міністра юстиції Наталія Бернацька.

Вона повідомила, що сьогодні о 7:15 ранку до Міністерства юстиції увірвалися співробітники Національного антикорупційного бюро, забрали ключі від усіх кабінетів у прибиральниці, після чого зачинилися в одному з кабінетів, де провели близько години. Жодних документів, які б підтверджували їхнє право на проникнення у приміщення чи проведення обшуку, представники НАБУ не пред’явили.

Детальніше...

08.12.2017  В Харківській державній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка проведено “Круглий стіл” на тему: “Реалізація і захист прав громадян, які знаходяться під юрисдикцією України”

В Харківській державній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка проведено “Круглий стіл” на тему: “Реалізація і захист прав громадян, які знаходяться під юрисдикцією України”

В рамках Всеукраїнського тижня права співробітниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області 06.12.2017 проведено “Круглий стіл” на тему: “Реалізація і захист прав громадян, які знаходяться під юрисдикцією України” з працівниками Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка.

Під час “круглого столу” були висвітлені наступні тематики:

Детальніше...

01.12.2017  Інформування адвокатів про реалізацію правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування адвокатів про реалізацію правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Під час загальних зборів з питань проведення конкурсного відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, ініційованого Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях спільно з Радою адвокатів Харківської області та ГО “Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу”, проведено інформування про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

07.12.2017  Харківська юстиція відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю

Харківська юстиція відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю

5 грудня 2017 року працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з представниками Дергачівсткого бюро правової допомоги та Дергачівського районного центру зайнятості прийняли участь в урочистому заході з нагоди святкування Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відбувся у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дергачівської районної державної адміністрації.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта