02.11.2018  Лекція про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Лекція про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління  при Президентові України  було проведено лекцію – роз’яснення основних вимог фінансового контролю відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» для державних службовців органів державної влади Харківщини.

Детальніше...

02.11.2018  Тренінг на тему: “Конституційні права дитини”

Тренінг на тему: “Конституційні права дитини”

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану (надалі-Відділ) Харіною О.І. для учнів Харківської гімназії № 39 Харківської міської ради Харківської області проведено тренінг на тему: “Конституційні права дитини”.

Під час тренінгу дітей було ознайомлено з їхніми основними правами та обов’язками. Ознайомлено з Конвенцією “Про права дитини” та Конституцією України.

Головний спеціаліст Відділу повідомила, що «Конвенція про права дитини» була прийнята Генеральною Асамблеєю ООН 20 листопада 1989 р.

Детальніше...

02.11.2018  Тренінг на тему: “Конституційні права дитини, право на особисте життя”

Тренінг на тему: “Конституційні права дитини, право на особисте життя”

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харіною О.І. для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 92 Харківської міської ради проведено тренінг на тему: “Конституційні права дитини, право на особисте життя”.

Детальніше...

02.11.2018  Інформування працівників Державного підприємства «Східне державне підприємство геодезії, картографії, кадастру та геоінформатики» про направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Державного підприємства «Східне державне підприємство геодезії, картографії, кадастру та геоінформатики» про направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Для працівників Державного підприємства «Східне державне підприємство геодезії, картографії, кадастру та геоінформатики» (Східгеоінформ) головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Котляр Г.О. та головним спеціалістом Харківського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Іванюк Л.В. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Отримуй аліменти!», «Стоп булінг!», «Нові правила щодо виїзду за кордон з дитиною», «Законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України з метою захисту права дитини на належне матеріальне утримання», «Забирають бізнес? Відбирають майно?».

Детальніше...

02.11.2018  Лекція про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Лекція про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Консультантом Другої Харківської державної нотаріальної контори  Міхітаровою Ю.Ю для колективів ФОП Голікова В.П. та ФОП "Джолос" О.П. проведено правоосвітні заходи, спрямовані на інформування громадян про проект "Я МАЮ ПРАВО!" та прочитано лекції на теми: "Захист прав аграріїв шляхом створення антирейдерських аграрних штабів по всій Україні", "Захист прав підприємців шляхом прийняття Закону щодо запобігання тиску правоохоронних органів на бізнес".

Детальніше...

02.11.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Завідувачем 8 ХДНК Лакізою І.В. серед відвідувачів нотаріальної контори було здійснено поширення інформації про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури громадян.

Детальніше...

02.11.2018  2018 рік оголошено роком реалізації правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

2018 рік оголошено роком реалізації правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

Консультантом Шостої Харківської державної нотаріальної контори Альбощою А.О. В рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО!” проведено бесіду з співробітниками салону “Скло” на теми: “Порядок оформлення субсидії”, “Виконання рішення суду”, “Пільги учасникам бойових дій”.

Детальніше...

01.11.2018  Проведено урок на тему:”Стоп булінг”

Проведено урок на тему:”Стоп булінг”

1 листопада 2018 року  головні спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Смородська М.С та Литовченко Ю.С. завітали до 7 класу 144 Харківської гімназії з правоосвітнім уроком  «Стоп Булінг».

Дітям розповіли про актуальність проблеми булінгу у шкільному середовищі. Школярів навчили розрізняти види булінгу, розробивши відповідну стратегію поведінки у різних ситуаціях.

Детальніше...

01.11.2018  ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ

ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ

31 жовтня 2018 року у зв’язку з наближенням чергового етапу електронного декларування, який розпочнеться 01.01.2019, з метою завчасної підготовки суб’єктів декларування до подання електронних документів, головним спеціалістом  сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Вороною Володимиром проведено семінар для працівників Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Індустріальному та Немишлянському районах міста Харків щодо підготовки до чергового етапу електронного декларування.

Детальніше...

31.10.2018  Проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації

Проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації

31 жовтня 2018 року проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації за адресою: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, актовий зал.

У зазначеному заході прийняли участь: працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, представник Харківської філії ДП «Національні інформаційні системи», суб’єкти державної реєстрації.

Детальніше...

31.10.2018  Інформування працівників Комунального некомерційного підприємства «Куп’янська центральна міська лікарня» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Комунального некомерційного підприємства «Куп’янська центральна міська лікарня» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

31 жовтня 2018 року старшим державним виконавцем  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Ткачовою Ю.П. проведено інформування працівників Комунального некомерційного підприємства «Куп’янська центральна міська лікарня»  про проект «Я МАЮ ПРАВО!». До відома працівників було доведено висвітлено основні напрямки реалізації проекту, порядок доступу до діючої системи безоплатної правової допомоги, механізм виконання рішення суду.

Детальніше...

31.10.2018  Інформування студентів про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування студентів про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Провідними спеціалістами відділу з питань банкрутства Свиридовою Н.О. та Макєєвою А.В. було проведено інформування студентів  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого про проект “Я МАЮ ПРАВО!”. До відома студентів було доведено інформацію про правопросвітницький проект та його основні повідомлення, що стосуються  захисту права власності та бізнесу, протидії корупції у вищих навчальних закладах, як протидіяти домашньому насильству та як вирішити спір.

Детальніше...

31.10.2018  Новини законодавства

Новини законодавства

30 жовтня 2018 року набрала чинності постанова правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 12.09.2018 № 175 «Про мінімальний розмір допомоги по безробіттю», зареєстрована в Міністерстві юстиції України 27.09.2018 за № 1112/32564 (опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» від 30.10.2018 № 83).

Детальніше...

31.10.2018  Харківська юстиція провела урок #СтопБулінг для учнів 5-В класу Харківської гімназії № 144

Під час зустрічі було обговорено, що Міністерство юстиції у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з червня 2018 року розпочало масштабну інформаційну кампанію по всій території України за напрямком "Стоп насильство"

Спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Смородська М.С. та Парамонова Л.В.  завітали до  учнів 5-В класу Харківської гімназії № 144 та провели урок #СтопБулінг.

Під час уроку учні виконували вправи, які навчили розпізнавати звичайні конфлікти та булінг, а також працівники юстиції нагадали учням про їхні права, заповнюючи разом карту “Права дитини”.

Детальніше...

31.10.2018  Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації!

Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації!

30 жовтня 2018 року відбулося засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації.

Під час засідання постійно діючої робочої групи розглянуті наступні питання:

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта