18.12.2018  Круглий стіл «Конституційні права і свободи людини і громадянина, їх обмеження в період воєнного стану»

Круглий стіл «Конституційні права і свободи людини і громадянина, їх обмеження в період воєнного стану»

В приміщенні відділу «Валківське бюро правової допомоги» Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено круглий стіл на тему «Конституційні права і свободи людини і громадянина, їх обмеження в період воєнного стану» за участю представників органів державної влади:

Детальніше...

18.12.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Консультантом Першої Харківської державної нотаріальної контори Сальніковою О.О. проінформовано громадянку Липську М.В., яка звернулася на прийом до нотаріальної контори за консультацією, про загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО" та доведено до відома про гарантовані Конституцією та законами України права у відповідних сферах.

Детальніше...

18.12.2018  “Сім'я — не місце для насильства!”

“Сім'я — не місце для насильства!”

В рамках Всеукраїнського тижня права провідний спеціаліст відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Горбунова Катерина провела зустріч з колективом “Appus Studio”, в ході якої розповіла як захистити себе та родину від домашнього насильства.

Детальніше...

17.12.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

17 грудня 2018 року набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 27.11.2018 № 3716/5 «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства юстиції України від 12 квітня 2016 року № 1098/5», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27.11.2018 за № 1340/32792. Наказ опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» від 07.12.2018 № 94.

Детальніше...

17.12.2018 

17.12.2018  Обговорення у відділі освіти, молоді та спорту Первомайської РДА актуальних питань булінгу

Обговорення у відділі освіти, молоді та спорту Первомайської РДА  актуальних питань булінгу

Головним спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Сергієм Кузьменко у відділі освіти, молоді та спорту Первомайської районної державної адміністрації обговорені актуальні питання булінгу.

Детальніше...

17.12.2018  Круглий стіл до Всеукраїнського тижня права!

Круглий стіл до Всеукраїнського тижня права!

Вітаючи сучасну молодь із Всеукраїнським тижнем права та річницею проголошення Загальної декларації прав людини, головний спеціаліст сектору з питань запобагання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області Слащова І.О., головний спеціаліст сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Ковтуненко О.В. та провідний спеціаліст  відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Свиридова Н.О., завітали до студентів Національного технічного університету «Харківського політехнічного інституту».

Детальніше...

17.12.2018  Лекція на тему: “Кримінальна відповідальність неповнолітніх”

Лекція на тему: “Кримінальна відповідальність неповнолітніх”

Працівниками сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, Головного територіального управління юстиції у Харківської області для учнів 9-го класу загальноосвітнього навчального закладу було проведено лекцію в ході якої учні ознайомились з поняттям кримінальної відповідальності та особливостями її застосування до неповнолітніх, поглибили і розширили свої знання про покарання, які застосувуються до неповнолітніх при вчиненні кримінального правопорушення відповідно до Кримінального Кодексу України.

Детальніше...

17.12.2018  Про проект “Я МАЮ ПРАВО” в рамках Всеукраїнського тижня права говорили зі студентами Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця

Про проект “Я МАЮ ПРАВО” в рамках Всеукраїнського тижня права говорили зі студентами Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця

В рамках Всеукраїнського тижня права головний спеціаліст відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Смородська М.С. обговорила зі студентами Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця напрями реалізації проекту Міністерства юстиції України “Я маю право”, зокрема, “Захист прав споживачів”.

Детальніше...

17.12.2018  ВІДКРИТИЙ УРОК «ОСНОВОПОЛОЖНІ ПРАВА ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА»

ВІДКРИТИЙ УРОК «ОСНОВОПОЛОЖНІ ПРАВА ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА»

З нагоди Всеукраїнського тижня права завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено відкритий урок для студентів Української інженерно-педагогічної академії на тему: «Основоположні права людини і громадянина у розрізі Загальної декларації прав людини і громадянина»

Детальніше...

17.12.2018  Виступ на радіо «Приоскілля»

Виступ на радіо «Приоскілля»

Головним спеціалістом Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Макогон Н.В. було проведено виступ на радіо Дворічанщини «Приоскілля» на тему: «Права громалян під час військового положення в Україні», а також в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право!» було висвітлено основні напрямки реалізації даного проекту.

Детальніше...

17.12.2018  Всеукраїнський урок «Права людини» та виховний відео-урок “Зупинемо булінг разом”

Всеукраїнський урок «Права людини» та виховний відео-урок “Зупинемо булінг разом”

В рамках Всеукраїнського тижня права підвищуємо правову грамотність українців, так як кожному гарантується право на знання своїх прав та обов’язків. Правові знання отримали студенти Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій. Провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківський області Свиридовою Н.О. проведено всеукраїнський урок «Права людини» та акцентовано увагу студентів на прийнятті Загальної декларації прав людини, що стала першим міжнародним документом, в якому чітко сформульовані положення про права людини.

Детальніше...

17.12.2018  На Харківщині граючи в квест “Ліга справедливості” учні 9 “В” класу Харківської гімназії №13 вчили свої права

На Харківщині граючи в квест “Ліга справедливості” учні 9 “В” класу Харківської гімназії №13 вчили свої права

“Ми різні і ми рівні. Кожен є рівним у своїх правах”. З цих слів розпочали квест спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

В ході квесту нагадали учням про Конвенцію з прав дитини, яка є першим і основним міжнародно-правовим документом обов'язкового характеру, що присвячений широкому спектру прав дитини. Найголовніші права, які виділяє Конвенція, - це: усі діти мають право на життя разом зі своїми батьками, їхнє постійне піклування і турботу. І головне - усі діти рівні у своїх правах!

Детальніше...

17.12.2018  Урок "Стоп булінг"

Урок "Стоп булінг"

В рамках реалізації інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право» провідним спеціалістом Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Дерюгою А.Ю. було проведено урок для учнів КЗ "Самійлівський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області" на тему : "Стоп булінг!".

Детальніше...

17.12.2018  День відкритих дверей у відділі державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах

День відкритих дверей у відділі державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах

Відкриті двері для учнів – гарна прикмета на старті Всеукраїнського тижня права і гарантоване приємне спілкування з цікавих тем.

До відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому завітали учні 10-11 класів Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Чугуївської міської ради Харківської області, щоб ознайомитися з основними напрямками діяльності відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта