01.03.2019  Урок СтопБулінг у Кегичівському ліцею

Урок СтопБулінг у Кегичівському ліцеї

Під час робочого візиту Тетяна Єгорова-Луценко зустрілася із школярами та педагогічним колективом Кегичівського ліцею разом з якими не лише поговорили про проблему цькування у шкільному середовищі, а й пограли в гру, яка дозволяє змоделювати ситуацію та відчути всі негативні прояви булінгу.

Булінг (цькування) - діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

Детальніше...

01.03.2019  Очільниця Харківської юстиції Тетяна Єгорова-Луценко провела прийом громадян у Кегичівському районі

Очільниця Харківської юстиції Тетяна Єгорова-Луценко провела прийом громадян у Кегичівському районі

Мешканців району, які звернулись на прийом, турбували питання стягнення аліментів, а також механізм припинення договорів оренди земельних паїв.
Тетяна Єгорова-Луценко надала громадянам необхідні консультації та роз'яснення.

Детальніше...

27.02.2019  Семінар та тренінг з державними виконавцями Харківської області.

Семінар та тренінг з державними виконавцями Харківської області.

Працівниками відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Огурцовою Л.О. та Павленко Ю.Ю. проведено семінар та тренінг з державними виконавцями Харківської області.

Детальніше...

27.02.2019  Працівниками Харківської юстиції проведено відкриті відео-лекції “Стоп булінг!” для студентів Харківського державного автотранспортного коледжу

Працівниками Харківської юстиції проведено відкриті відео-лекції “Стоп булінг!” для студентів Харківського державного автотранспортного коледжу

Для студентів груп Т-11, ТЕ-12, П-12, Т-12, П-14, Т-Т3 Харківського державного автотранспортного коледжу головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Котляр Г.О. та провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Свиридовою Н.О. в межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені 2 відео-лекції на тему: “Стоп булінг!”.

Детальніше...

27.02.2019  Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації

Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації

27 лютого 2019 року відбулося засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації.

Під час засідання постійно діючої робочої групи розглянуті наступні питання:

Детальніше...

27.02.2019  Будуємо відносини без насилля разом!

Будуємо відносини без насилля разом!

Майже кожного дня учні стикаються з булінгом в тих чи інших його проявах. Але мало хто замислюється над наслідками, до яких може призвести маленька образа. Навіть один випадок булінгу може залишити глибокий емоційний шрам, розлади психіки, схильність до депресій, складнощі у взаєминах, які переходять у доросле життя.

Детальніше...

27.02.2019  Робоча зустріч

Робоча зустріч

На базі Шевченківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» відбулася робоча зустріч фахівців «Центру пробації», державних виконавців Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ, представників Шевченківської селищної ради, працівників Ізюмської місцевої прокуратури. В ході робочої зустрічі обговорені проблемні питання, які виникають в процесі реалізації Закону України від 07.12.2017 року № 2234-VIII, який набрав чинності 06.02.2018р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».

Детальніше...

27.02.2019  Комунікативна кампанія в турагентстві «Sunratour»

Комунікативна кампанія в турагентстві «Sunratour»

У турагентстві «Sunratour» працівником управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян Анастасією було проведено інформування про зміни в законодавстві щодо виїзду за кордон з дитиною, що регулюються Законом України від 03.07.2018 №2475-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання» та постановою Кабінету Міністрів України від 29.08.2018 №674 «Про внесення зміни до пункту 6 Порядку організації виїзду дітей за кордон на відпочинок та оздоровлення».

 

Детальніше...

26.02.2019  Вибір за тобою: застосувати силу та бути ув'язненим або застосувати силу та досягти успіху

Вибір за тобою: застосувати силу та бути ув'язненим або застосувати силу та досягти успіху

Діти вбирають в себе все, що бачать довколо - і погане, і хороше. Тому вільний час дитини необхідно заповнити позитивними враженнями та діями, показати приклад, який варто наслідувати, допомогти поставити ціль та визначитися з пріоритетами. Саме з цією метою Харківська юстиція організувала екскурсію для школярів до музею ім. А.С. Макаренка та зустріч з боксером, чемпіоном Європи, призером Олімпійських ігор Сергієм Данильченко.

Детальніше...

26.02.2019  Стоп Булінг! для студентів Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу

Стоп Булінг! для студентів Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу

Головними спеціалістами відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Степанян І. Г. та Нудьгою С.М. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено інформування для студентів Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу щодо «# Стоп Булінг!».

Детальніше...

26.02.2019  “Булити не круто!”

“Булити не круто!”

Булінг-це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом.

Причин — безліч, а жертвою може стати кожен, хто не вписався у рамки того чи іншого колективу.

Детальніше...

26.02.2019  Надання адресної безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення

Надання адресної безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення

Головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. здійснено надання адресної безоплатної правової допомоги мешканцям Московського району міста Харкова.

Детальніше...

26.02.2019  Телеміст Київ-Львів-Одеса-Харків на базі правового клубу PRAVOKATOR

Телеміст Київ-Львів-Одеса-Харків на базі правового клубу PRAVOKATOR

В правовому клубі PRAVOKATOR відбувся телеміст Київ-Львів-Одеса-Харків на тему: “Відповідальне батьківство” за участю представників Міністерства юстиції України, головних територіальних управлінь юстиції та системи безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

25.02.2019  Бесіда з педагогічним колективом

Бесіда з педагогічним колективом

Начальник Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Закорко Я.В. спільно з начальником Близнюківського бюро правової допомоги Тищенко Л.О. провели бесіду з педагогічним колективом Близнюківського будинку дитячої та юнацької творчості на тему: «Податкова знижка на навчання».

Детальніше...

25.02.2019  Виїзний прийом громадян у Кегичівському районі

27 лютого 2019 року у Кегичівському районі Харківської області буде проведено особистий прийом громадян начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяною Єгоровою-Луценко.

Якщо у Вас існують питання щодо роботи органів юстиції регіону, скористайтесь можливість задати їх очільнику юстиції області.

Особистий прийом відбудеться: о 12.00 на базі Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по
Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській
області за адресою: смт. Кегичівка, вул. Волошина, 38


 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта