03.03.2018  Бесіда з секретарями виконавчих комітетів сільських рад Близнюківського району Харківської області на тему: «Процедура отримання свідоцтва про смерть особи, яка померла на тимчасово окупованій території України»

Бесіда з секретарями виконавчих комітетів сільських рад Близнюківського району Харківської області на тему: «Процедура отримання свідоцтва про смерть особи, яка померла на тимчасово окупованій території України»

2 березня 2018 року головним спеціалістом  Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Апілат Г.Ю. проведено бесіду з секретарями виконавчих комітетів сільських рад Близнюківського району Харківської області на тему: «Процедура отримання свідоцтва про смерть особи, яка померла на тимчасово окупованій території України».

Детальніше...

03.03.2018  Керівник Харківської юстиції Тетяна Єгорова взяла участь у підсумковій сесії обласної ради, яка проходила за участю Юлії Світличної, голови Харківської обласної держаної адміністрації.

Керівник Харківської юстиції Тетяна Єгорова взяла участь у підсумковій сесії обласної ради, яка проходила за участю Юлії Світличної, голови Харківської обласної держаної адміністрації.

Керівник Харківської юстиції Тетяна Єгорова взяла участь у підсумковій сесії обласної ради, яка проходила за участю Юлії Світличної, голови Харківської обласної держаної адміністрації.

Детальніше...

03.03.2018  Виїзди за місцем проживання боржників

Виїзди за місцем проживання боржників

02.03.2018 державними виконавцями Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області здійсненні виїзди до боржників за виконавчими документами про стягнення аліментів за якими сукупний розмір заборгованості перевищує суму платежів за 1рік.

Детальніше...

03.03.2018  Грошовий прибуток з оренди проти сплати аліментів: як державні виконавці борються з неплатниками аліментів

Грошовий прибуток з оренди проти сплати аліментів: як державні виконавці борються з неплатниками аліментів

Чи замислювалися ви колись, як аргументують свою позицію ті, хто не сплачує аліменти своїй дитині? За довгі роки роботи державні виконавці можуть скласти власний список із пояснень, які їм доводилося чути. Найпоширеніший аргумент: «Я не маю коштів на сплату аліментів». Переконатися в істинності цього твердження або спростувати його можливо лише на практиці.

Детальніше...

03.03.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 05 березня 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 05 березня 2018 року

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 05 березня 2018 року о 16-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Детальніше...

03.03.2018  Бесіда - інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”.

Бесіда - інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”.

01.03.2018 провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Свиридовою Н.О. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено бесіду - інформування батьків та вчителів Харківської загальноосвітньої школи І—ІІІ ступенів Харківської міської ради Харківської області № 113 про всеукраїнський правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

Детальніше...

03.03.2018  #РезультатДня

#РезультатДня

02.03.2018 року державними виконавцями Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області були вчинені виконавчі дії, в ході яких було винесено постанови про тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за межі України, встановлення тимчасового обмеження боржника у праві користування вогнепальною мисливською, пневматичною та охолощеною зброєю, встановлення тимчасового обмеження боржника у праві керування транспортними засобами, пристроями вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії та встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання.

Детальніше...

03.03.2018  Важливі чинники кредитних правовідносин

Важливі чинники кредитних правовідносин

01.03.2018 для слухачів спецкурсу "Фінансова грамотність" в Центрі професійного розвитку КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», державними виконавцями Московського відділу державної виконавчої служби м.Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області Родіоновим Ю.А. та Павличевим Ю.В. відбулась інформаційно-роз’яснювальна бесіда щодо юридичної складової запозичень та порядку стягнення грошових коштів, де стягувачами є банки та кредитно-фінансові установи.

Детальніше...

02.03.2018  Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

В межах роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області (далі - громадська приймальня), яка розташована за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 26, м. Харків, щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 здійснюється консультування громадян з правових питань.

За період з 1 по 28 лютого 2018 року в межах роботи громадської приймальні надано безоплатну первинну правову допомогу 37 особам.

Детальніше...

02.03.2018  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від  02 березня 2018 року № 18

02.03.2018  #РезультатДня

#РезультатДня

01.03.2018 року старшим державним виконавцем   Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Сакович О.О. було описано транспортний засіб у  боржника – неплатника аліментів, сума боргу складає 15309,00 грн.

Вже на ранок 02.03.2018 року боржником надано квитанцію про сплату боргу в повному обсязі.

Детальніше...

02.03.2018  Консультування щодо користування Веб-порталом «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

Консультування щодо користування Веб-порталом «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

1 березня 2018 року спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бакшеєвою К.О.  було надано консультацію громадянці щодо користування Веб-порталом «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Детальніше...

02.03.2018  #РезультатДня

#РезультатДня

01.03.2018р в ході примусового виконання виконавчого провадження про  стягнення пені по аліментам у розмірі 165 000,00 грн керівництвом та державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Дергачіському та Золочівському районах ГТУЮ у Харківській області    було здійснено виїзд в Золочіввський район с.Перовське за місцем знаходження майна боржника. Вході виїзду було описано нерухоме майно, а саме житловий будинок який на праві власності належить боржнику.

Детальніше...

02.03.2018  Відповідальність за несплату аліментів – посилено

Відповідальність за несплату аліментів – посилено

01.03.2018 року  державними виконавцями Зачепилівського РВ ДВС ГТУЮ у Харківській області продовжуються виїзди за місцем проживання боржників з метою проведення виконавчих дій, направлених на погашення заборгованості у виконавчих провадженнях по сплаті аліментів. За результатами проведеної роботи, стягнуто заборгованості по аліментам 48 796 гривень, а також складено та направлено до Зачепилівського районного суду Харківської області 2 адміністративних протоколи за статтею 183-1 КУпАП відносно злісних неплатників аліментів

Детальніше...

02.03.2018  Інформування для студентів Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу

Інформування для студентів Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу

28.02.2018 року заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Назарян А.А. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено інформування для студентів Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу щодо «Як оскаржити неправомірні дії або бездіяльність державних реєстраторів у сфері державної реєстрації?».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта