24.10.2017  Навчальний семінар для юрисконсультів, працівників юридичних служб

Навчальний семінар для юрисконсультів, працівників юридичних служб

20 жовтня 2017 на базі Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено навчальний семінар для юрисконсультів, працівників юридичних служб органів виконавчої влади, державних підприємств, установ, організацій. 

Під час семінару було висвітлено наступні тематики:

Детальніше...

24.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

31 жовтня 2017 року о 16.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу  смт. Солоницівка Дергачівського району Харківської області.

24.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

31 жовтня 2017 року о 14.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу  смт. Пересічне Дергачівського району Харківської області.

24.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

31 жовтня 2017 року о 12.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу  смт Вільшани Дергачівського району Харківської області.

24.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

31 жовтня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу  с. Максимівка Богодухівского району Харківської області.

24.10.2017  Виїзд мобільної точки до села Задонецьке Зміївського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Задонецьке Зміївського району Харківської області

24 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся виїзд мобільної точки до села Задонецьке Зміївського району Харківської області.

Детальніше...

24.10.2017  Виїзд мобільної точки до села Геніївка Зміївського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Геніївка Зміївського району Харківської області

24 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся виїзд мобільної точки до села Геніївка Зміївського району Харківської області.

Детальніше...

24.10.2017  Виїзд мобільної точки до села Шелудьківка Зміївського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Шелудьківка Зміївського району Харківської області

24 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся виїзд мобільної точки до села Шелудьківка Зміївського району Харківської області.

Детальніше...

24.10.2017  Виїзд мобільної точки до села Скрипаї Зміївського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Скрипаї Зміївського району Харківської області

24 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся виїзд мобільної точки до села Скрипаї Зміївського району Харківської області.

Детальніше...

24.10.2017  «Круглий стіл» на базі Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка

«Круглий стіл» на базі Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка

20 жовтня 2017 року працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області на базі Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка. проведено «Круглий стіл» спільно з представниками Громадської організації Харківської області.

Детальніше...

20.10.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 20 жовтня 2017 року № 82.

20.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

26 жовтня 2017 року о 16.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу с. Кутузівка Харківського району Харківської області.

20.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

26 жовтня 2017 року о 14.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу с. Шестакове Вовчанського району Харківської області.


 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта