22.06.2018  Круглий стіл на тему «Видача витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян»

Круглий стіл  на тему «Видача витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян»

22 червня 2018 року начальником Первомайського міськрайонним відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі — Відділ) Кальченко Н.П. спільно з працівниками Первомайського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги, працівниками сектору державної реєстрації Первомайської районної державної адміністрації проведено «круглий стіл» на тему: «Видача витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян».

Детальніше...

22.06.2018  Лекція в Диканівській виправній колонії № 12 на тему: «Порядок визнання батьківства»

Лекція в Диканівській виправній колонії № 12 на тему: «Порядок визнання батьківства»

21 червня 2018 року спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Суєтновою С.Ю. в Диканівській виправній колонії № 12 було проведено лекцію на тему: «Порядок визнання батьківства».

Під час лекції присутнім повідомлено, що визначення походження дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою, може відбуватися у добровільному порядку, а саме: за спільною заявою матері та батька дитини (ст. 126 СК України) та  у судовому порядку (ст. 128 СК України).

Детальніше...

21.06.2018  Працівники Шевченківського відділу державної виконавчої служби міста Харків долучились до флешмобу Львівських колег

Працівники Шевченківського відділу державної  виконавчої служби міста Харків  долучились до флешмобу Львівських колег

Сьогодні працівники Шевченківського відділу державної
виконавчої служби міста Харків біля визначного архітектурного та культурно-історичного памятника Держпром долучились до флешмобу Львівських колег.

Побудований у 1925-1928 роках, він став одним з перших Радянських хмарочосів. Повністю монолітна будова була цілком інноваційною. Побудована в стилі конструктивізму, будівля Держпрому здимається у вишину аж на 63 метри.

Детальніше...

21.06.2018  Інформування працівників служби у справах дітей Холодногірського району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників служби у справах дітей Холодногірського району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

20 червня 2018 року провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Парамоновою Л.В.  проінформовано працівників служби у справах дітей Холодногірського району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та розповсюджено інформаційні буклети: «Стоп насильство», «Отримуй аліменти» та інформаційне видання «Юстиція відкрита для людей».

Детальніше...

21.06.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

21 червня  2018 року старшим державним виконаввцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Розиган О.В.  проведено інформування працівників Медичної лабораторії «Сінево» про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!” яка розповіла про змішану систему виконавчого провадження та про нові механізми захисту дітей та жінок від домашнього насильства.

Детальніше...

21.06.2018  Консультування громадян щодо проведення державної реєстрації розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей

Консультування громадян щодо проведення державної реєстрації розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей

20 червня 2018 року начальником Борівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Гряник О.А. надано консультацію громадянам щодо порядку проведення державної реєстрації розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей.

Детальніше...

21.06.2018  Лекція для школярів на тему: “Державна реєстрація зміни імені ”

Лекція для школярів на тему: “Державна реєстрація зміни імені ”

20 червня 2018 року головним спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Індустріальному та Немишлянському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі — Відділ) Зацарною Р.В. прочитано лекцію для вихованців пришкільного табору відпочинку ЗОШ № 57 м. Харкова щодо порядку зміни імені.

Детальніше...

21.06.2018  Консультування з питання державної реєстрації народження дитини

Консультування з питання державної реєстрації народження дитини

20 червня 2018 року головним спеціалістом Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального  управління  юстиції  у  Харківській області (надалі – Відділ) Данич І.М. надано консультацію представниці ромської національної меншини щодо порядку державної реєстрації народження дитини.

Детальніше...

20.06.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

20 червня 2018 року провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тімковським П.О. та  в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Детальніше...

20.06.2018  Засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

21.06.2018 о 16 годині 00 хвилин за адресою м. Харків, вул. Ярослава Мудрого 16, в Актовому залі відбудеться засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

До порядку денного засідання включено наступні питання:

Детальніше...

20.06.2018  Дитяче свято - «Україна - мій дім»

Дитяче свято - «Україна - мій дім»

Працівники Харківської юстиції приєднались до чудового освітньо-розважального заходу присвяченого Всесвітньому дню біженців, який проходив у Фельдман Екопарк.

Свято організовано волонтерською ініціативою «Станція Харків» та проходило за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах для біженців в Україні та виконавчих партнерів - Право на Захист, АКЦентр адаптаційно-Культурний Центр.

Детальніше...

20.06.2018  Інтегруємо проект «Я МАЮ ПРАВО!» в діяльність громадських організацій

Інтегруємо проект «Я МАЮ ПРАВО!» в діяльність громадських організацій

Представниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трофименко Д.С. та Терещенко Л.О. було проведено зустріч з представником Православного Душопіклувального Центру імені Георгія Побідоносця Дмитром Криворучко, спрямовану на налагодження співпраці з громадськістю щодо реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

20.06.2018  Щодо питання реєстрації місця проживання дитини разом з державною реєстрацією народження дитини

Щодо питання реєстрації місця проживання дитини разом з державною реєстрацією народження дитини

19 червня 2018 року спеціалістом Красноградського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Босенко К.І. під час прийому громадянці було надано консультацію, щодо питання реєстрації місця проживання дитини разом з державною реєстрацією народження дитини.

Детальніше...

20.06.2018  Інформування працівників Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

19 червня 2018 року для працівників Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Павленко Ю.Ю. та Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Як виконати рішення суду?», «Отримуй аліменти!», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Відповідальність посадових осіб підприємств, установ і організацій за несвоєчасну виплату заробітної плати працівникам», «Захист права дитини шляхом законодавчих змін порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».

Детальніше...

19.06.2018  Надання адресної безоплатної правової допомоги в Вовчанському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги в Вовчанському районі Харківської області

18 червня 2018 року в рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!” головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. відповідно до затвердженого графіку здійснено виїзд до Вовчанського району Харківської області з метою надання адресної безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта