10.11.2018  Виступ з нагоди Дня української писемності та мови в ефірі ТОВ “Радіо Слобожанщини”

Виступ з нагоди Дня української писемності та мови в ефірі ТОВ “Радіо Слобожанщини”

9 листопада 2018 року головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області О. Ночовкіною було здійснено виступ в ефірі ТОВ “Радіо Слобожанщини” з нагоди Дня української писемності та мови.

Детальніше...

09.11.2018  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Головним спеціалістом Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного Друшляк О.В. під час повторної видачі свідоцтва про народження та витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян проведено інформування представниці ромської національної меншини про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

09.11.2018  РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ПРАЦІВНИКАМИ

РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ПРАЦІВНИКАМИ

Напередодні чергового етапу електронного декларування в Україні актуальним стає нагадування про дотримання вимог фінансового контролю відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

З метою завчасної підготовки суб’єктів декларування до подання електронних документів, головним спеціалістом  сектору з питань запобігання і виявлення корупції Слащовою Іриною  проведено семінари для працівників Московського  відділу  державної виконавчої служби міста Харків  та  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ`янському та Слобідському районах міста Харків щодо підготовки до чергового етапу електронного декларування.

Детальніше...

09.11.2018  Реєстрація шлюбу та інформування про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!”» в Диканівській виправній колонії № 12

Реєстрація шлюбу та інформування про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!”» в Диканівській виправній колонії № 12

Спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Суєтновою С.Ю. в Диканівській виправній колонії № 12 було проведено державну реєстрації шлюбу, а також проінформовано засуджених про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!». Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві.

Детальніше...

09.11.2018  Інформування щодо виїзду дитини за кордон

Інформування щодо виїзду дитини за кордон

У рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», начальником Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (надалі – Відділ) Пожаровою Н.В. на запитання відвідувача, що стосується виїзду дитини за кордон без згоди одного з батьків, було проінформовано про пакет законів #ЧужихДітейНеБуває.

Детальніше...

09.11.2018  День відкритих дверей у Богодухівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

 День відкритих дверей у Богодухівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

З метою реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», Богодухівський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану (надалі-Відділ) приймав всіх бажаючих познайомитися з роботою відділу та його основними завданнями. На День відкритих дверей до Відділу завітали учні Богодухівського ліцею № 3 Богодухівської районної ради Харківської області.

Детальніше...

09.11.2018  Інформування громадян ромської національності

 Інформування громадян ромської національності

Спеціалістами Новобаварського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на базі культурно-ділового центру «Баварія» для громадян ромської національності було проведено інформування на теми: «Отримуй аліменти!», «Стоп булінг!», «Нові правила щодо виїзду за кордон з дитиною», «Законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України з метою захисту права дитини на належне матеріальне утримання», «Забирають бізнес? Відбирають майно?». 

Детальніше...

09.11.2018  Надання адресної безоплатної правової допомоги в Шевченківському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги в Шевченківському  районі Харківської області

Провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Калашнікова В.М. відповідно до затвердженого графіку здійснила виїзд до Шевченківського району Харківської області з метою надання адресної безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

09.11.2018  Ознайомлення з новелами другого пакету ініціатив #ЧужихДітейНеБуває

Ознайомлення з новелами  другого пакету ініціатив #ЧужихДітейНеБуває

Завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції для слухачів Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління  при Президентові України  було презентовано інформаційні матеріали Міністерства юстиції про порядок отримання податкової знижки на навчання.

Завдяки другому пакету ініціатив #ЧужихДітейНеБуває  батьки матимуть  змогу отримати податкову пільгу не тільки в закладах професійної (професійно-технічної) та вищої освіти,  а й  на дошкільну, позашкільну і загальну середню освіту в Україні.

Детальніше...

09.11.2018  Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

09 листопада 2018 року проведено онлайн семінар через мережу Skype з державними реєстраторами та адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Сахновщинської районної державної адміністрації.

Детальніше...

09.11.2018  Видача свідоцтва про народження дитини у пологовому будинку

Видача свідоцтва про народження дитини у пологовому будинку

Начальником Шевченківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Стеганцовою І.М. було проведено бесіду з працівниками Шевченківського районного сектору Головного управління державної міграційної служби України в Харківській області.

Під час бесіди обговорили про хід реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Окремо відзначили результативність дії змін до законів #ЧужихДітейНеБуває, спрямованих на посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості із сплати аліментів.

Детальніше...

09.11.2018  Харківська юстиція взяла участь у XIV міжнародній виставці освітніх закладів для абітурієнтів “Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2018”

Харківська юстиція взяла участь у XIV міжнародній виставці освітніх закладів для абітурієнтів “Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2018”

Виконуючи різнопланові задачі важливо отримувати не тільки результат, а й задоволення від самого процесу, цікавих зустрічей та досягнень.

Працівники управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Р. Бережний, О. Ночовкіна та Л. Терещенко провели комунікативну кампанію в рамках правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” на XIV міжнародній виставці освітніх закладів для абітурієнтів “Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2018”.

Детальніше...

09.11.2018  Урок з учнями ліцею № 141

Урок з учнями ліцею № 141

Головним спеціалістом Московського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Будяну А.В. було проведено правовий уроку у ліцеї № 141 з метою реалізації правовпросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Учням було роз’яснено що таке булінг, та як ця проблема зачіпає мільйони дітей, але часто залишається непоміченою.

Детальніше...

08.11.2018  Лекція для працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2

Лекція для працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2

Спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану (далі — Відділ) Погореловою О.М. проведено лекцію для працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 на тему: “Онлайн-сервіси Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції” та Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану”.

Детальніше...

08.11.2018  Інформування представника Служби у справах дітей по Слобідському району на тему «СТОП БУЛІНГ»

 Інформування представника Служби у справах дітей по Слобідському району на тему «СТОП БУЛІНГ»

В приміщенні відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові (надалі – Відділ) начальником відділу Вдовіною Т.А. проведено інформування представника Служби у справах дітей по Слобідському району на тему «СТОП БУЛІНГ».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта